BALLHELPER
Japan 2 liga raspored
JAPAN J league 2, FIXTURES and RESULTS of soccer matches, 2019/2020 JAPAN 2. Liga, RASPORED i REZULTATI utakmica, Fudbal,  2019/2020 ΙΑΠΩΝΊΑ J ΛΙΓΚ 2Η ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ, Πρόγραμμα και Αποτελέσματα, Ποδόσφαιρο, 2019/2020 JAPAN J2 LEAGUE, SPIELPLAN UND  ERGEBNISSE, Fußball, 2019/2020 ЯПОНИЯ J2 ЛИГА, РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ, ФУТБОЛ, 2019/2020
  • Raspored i rezultati fudbalskih utakmica za Japansku drugu ligu, sezona 2019/2020


POCETNA NEDELJNI PREGLED NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
Japan 2 2019/2020   2018/2019   2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014   2012/2013   2011/2012   2010/2011




Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija 1
Belorusija 2
Belorusija Rezervi
Belorusija Žene
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Burundi 1
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Eng.Isthmian
Eng.Northern
Southern Central
Southern South
Estonija 1
Estonija 2
Farska Ostrva 1
Farska Ostrva 2
Farska Ostrva 3
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Japan Ž
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška (W)
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Švedska Ž
Tajland
Tajvan
Tajvan Ž
Tunis
Turska 1
Turska 2
Turkmenistan
Turkmenis. U21
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

Website Traffic Counter
Hit and Visitor Statistics



Free Global Counter

world map hits counter


JAPAN DRUGA LIGA SEZONA 2019/2020
RASPORED i REZULTATI utakmica za SEPTEMBAR
datum domacin - gost rezultat
2.9.2020 Albirex Niigata - V-Varen Nagasaki 0 : 1 2 : 2
2.9.2020 Ehime Fc - Machida Zelvia 1 : 1 1 : 2
2.9.2020 Fagiano Okayama - Matsumoto Yamaga 0 : 0 1 : 0
2.9.2020 Jef United Chiba - Avispa Fukuoka 1 : 1 2 : 2
2.9.2020 Montedio Yamagata - Renofa Yamaguchi 0 : 0 0 : 0
2.9.2020 Omiya Ardija - Kyoto Sanga 0 : 0 1 : 0
2.9.2020 Tochigi Sc - Giravanz Kitakyushu 1 : 0 2 : 2
2.9.2020 Tokushima Vortis - Mito Hollyhock 0 : 2 1 : 2
2.9.2020 Ventforet Kofu - Thespakusatsu Gunma 1 : 0 1 : 0
2.9.2020 Zweigen Kanazawa - Ryukyu 1 : 1 2 : 1
2.9.2020 Jubilo Iwata - Tokyo Verdy 2 : 1 2 : 2

5.9.2020 Albirex Niigata - Jubilo Iwata 1 : 1 1 : 3
5.9.2020 Matsumoto Yamaga - Montedio Yamagata 0 : 0 1 : 0
5.9.2020 Tokyo Verdy - Ehime Fc 0 : 1 0 : 1
5.9.2020 Kyoto Sanga - Jef United Chiba 2 : 0 2 : 0
5.9.2020 Avispa Fukuoka - Renofa Yamaguchi 1 : 0 2 : 0
5.9.2020 Giravanz Kitakyushu - Ventforet Kofu 0 : 1 0 : 3
5.9.2020 Omiya Ardija - Fagiano Okayama 1 : 0 1 : 1
5.9.2020 Tokushima Vortis - Thespakusatsu Gunma 1 : 0 2 : 0
5.9.2020 Zweigen Kanazawa - V-Varen Nagasaki 0 : 1 1 : 1

6.9.2020 Machida Zelvia - Ryukyu 4 : 0 4 : 2
6.9.2020 Mito Hollyhock - Tochigi Sc 1 : 0 1 : 2

9.9.2020 Ehime Fc - Giravanz Kitakyushu 0 : 0 0 : 1
9.9.2020 Fagiano Okayama - Tokyo Verdy 0 : 1 0 : 1
9.9.2020 Ryukyu - Omiya Ardija 1 : 0 5 : 0
9.9.2020 Jef United Chiba - Albirex Niigata 0 : 1 1 : 3
9.9.2020 Montedio Yamagata - Avispa Fukuoka 0 : 0 0 : 1
9.9.2020 Renofa Yamaguchi - Matsumoto Yamaga 0 : 0 2 : 2
9.9.2020 Thespakusatsu Gunma - Kyoto Sanga 0 : 2 0 : 2
9.9.2020 Tochigi Sc - Tokushima Vortis 0 : 0 0 : 1
9.9.2020 Ventforet Kofu - V-Varen Nagasaki 1 : 0 2 : 0
9.9.2020 Zweigen Kanazawa - Machida Zelvia 0 : 1 1 : 1
9.9.2020 Jubilo Iwata - Mito Hollyhock 0 : 0 0 : 0

12.9.2020 Ehime Fc - Jef United Chiba 0 : 2 0 : 2
12.9.2020 Tokushima Vortis - Zweigen Kanazawa 1 : 0 1 : 1

13.9.2020 Avispa Fukuoka - Machida Zelvia 2 : 1 2 : 1
13.9.2020 Fagiano Okayama - Ventforet Kofu 0 : 0 0 : 0
13.9.2020 Tochigi Sc - Matsumoto Yamaga 1 : 1 1 : 1
13.9.2020 Tokyo Verdy - Thespakusatsu Gunma 1 : 2 1 : 3
13.9.2020 V-Varen Nagasaki - Jubilo Iwata 0 : 0 0 : 0
13.9.2020 Kyoto Sanga - Ryukyu 0 : 0 1 : 0
13.9.2020 Giravanz Kitakyushu - Albirex Niigata 1 : 0 2 : 1
13.9.2020 Mito Hollyhock - Renofa Yamaguchi 1 : 0 4 : 2
13.9.2020 Omiya Ardija - Montedio Yamagata 1 : 0 1 : 1

16.9.2020 Omiya Ardija - Avispa Fukuoka 0 : 0 0 : 1

19.9.2020 Albirex Niigata - Tokushima Vortis 0 : 0 0 : 1
19.9.2020 Ventforet Kofu - Kyoto Sanga 0 : 0 0 : 0
19.9.2020 Matsumoto Yamaga - V-Varen Nagasaki 0 : 1 2 : 2
19.9.2020 Montedio Yamagata - Giravanz Kitakyushu 0 : 1 0 : 2
19.9.2020 Ryukyu - Mito Hollyhock 1 : 0 3 : 2
19.9.2020 Jef United Chiba - Fagiano Okayama 2 : 0 2 : 1
19.9.2020 Jubilo Iwata - Tochigi Sc 1 : 0 2 : 3
19.9.2020 Renofa Yamaguchi - Tokyo Verdy 0 : 0 2 : 1
19.9.2020 Zweigen Kanazawa - Avispa Fukuoka 1 : 1 1 : 2

20.9.2020 Machida Zelvia - Omiya Ardija 0 : 0 0 : 0
20.9.2020 Thespakusatsu Gunma - Ehime Fc 0 : 0 1 : 0

23.9.2020 Kyoto Sanga - Tochigi Sc 1 : 1 3 : 2
23.9.2020 Avispa Fukuoka - Thespakusatsu Gunma 0 : 0 1 : 0
23.9.2020 Ehime Fc - Albirex Niigata 0 : 0 0 : 0
23.9.2020 Fagiano Okayama - Montedio Yamagata 0 : 0 2 : 1
23.9.2020 Giravanz Kitakyushu - Mito Hollyhock 0 : 1 0 : 3
23.9.2020 Jef United Chiba - Renofa Yamaguchi 0 : 0 1 : 2
23.9.2020 Machida Zelvia - V-Varen Nagasaki 1 : 0 1 : 1
23.9.2020 Matsumoto Yamaga - Ryukyu 0 : 3 1 : 6
23.9.2020 Omiya Ardija - Tokushima Vortis 0 : 2 1 : 2
23.9.2020 Zweigen Kanazawa - Tokyo Verdy 0 : 0 0 : 0
23.9.2020 Jubilo Iwata - Ventforet Kofu 1 : 0 1 : 1

26.9.2020 Albirex Niigata - Ventforet Kofu 0 : 0 1 : 1
26.9.2020 Kyoto Sanga - Omiya Ardija 2 : 0 2 : 4
26.9.2020 Ehime Fc - Zweigen Kanazawa 0 : 0 0 : 0
26.9.2020 Tokushima Vortis - Matsumoto Yamaga 0 : 0 1 : 1

27.9.2020 Montedio Yamagata - Jubilo Iwata : :
27.9.2020 V-Varen Nagasaki - Avispa Fukuoka : :
27.9.2020 Mito Hollyhock - Thespakusatsu Gunma : :
27.9.2020 Tokyo Verdy - Giravanz Kitakyushu : :
27.9.2020 Tochigi Sc - Machida Zelvia : :
27.9.2020 Ryukyu - Jef United Chiba : :
27.9.2020 Renofa Yamaguchi - Fagiano Okayama : :

30.9.2020 Avispa Fukuoka - Tochigi Sc : :
30.9.2020 Fagiano Okayama - Ehime Fc : :
30.9.2020 Ryukyu - Albirex Niigata : :
30.9.2020 Jef United Chiba - Kyoto Sanga : :
30.9.2020 Machida Zelvia - Giravanz Kitakyushu : :
30.9.2020 Matsumoto Yamaga - Zweigen Kanazawa : :
30.9.2020 Omiya Ardija - Mito Hollyhock : :
30.9.2020 Renofa Yamaguchi - Jubilo Iwata : :
30.9.2020 Thespakusatsu Gunma - Montedio Yamagata : :
30.9.2020 V-Varen Nagasaki - Tokushima Vortis : :

JAPAN druga liga 2019/2020
Raspored I rezultati utakmica za ligu

Tabela

Statistika-procenti

Rezultati utakmica za klubove u ligi

Golovi

Konacan ishod
Pada vise golova
Iz prvog u drugo poluvreme
Par nepar

MESEC















  Zadnja izmena stranice: 26.9.2020

© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com