BALLHELPER
Poljska 2 liga raspored
POLAND 1. Liga, FIXTURES and RESULTS of soccer matches, 2017/2018 POLJSKA 2. Liga, RASPORED i REZULTATI utakmica, Fudbal,  2017/2018 ΠΟΛΩΝΊΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ, Πρόγραμμα και Αποτελέσματα, Ποδόσφαιρο, 2017/2018 POLEN LIGA 1, SPIELPLAN UND  ERGEBNISSE, Fußball, 2017/2018 ПОЛЬША 1. ЛИГА, РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ, ФУТБОЛ, 2017/2018
  • Raspored i rezultati fudbalskih utakmica za Poljsku drugu ligu, sezona 2017/2018


POCETNA NEDELJNI PREGLED NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
POLJSKA 2 2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014   2012/2013   2011/2012   2010/2011   2009/2010   2008/2009




Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Estonija 1
Estonija 2
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška 2G3
Norveška 2G4
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Tajland
Tunis
Turska 1
Turska 2
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

online





POLJSKA DRUGA LIGA SEZONA 2017/2018
RASPORED i REZULTATI utakmica za APRIL
datum domacin - gost rezultat
4.4.2018 Stomil Olsztyn - Wigry Suwalki 1 : 1 1 : 2
4.4.2018 Rakow Czestochowa - Odra Opole 0 : 0 0 : 0

6.4.2018 Podbeskidzie - Gornik Leczna 0 : 0 0 : 0

7.4.2018 Stomil Olsztyn - Pogon Siedlce 0 : 1 0 : 2
7.4.2018 Stal Mielec - Rakow Czestochowa 1 : 2 2 : 3
7.4.2018 Bytovia Bytow - Miedz Legnica 0 : 1 0 : 2
7.4.2018 Chrobry Glogow - Puszcza Niepolomice 1 : 1 3 : 1
7.4.2018 Gks Tychy - Chojniczanka Chojnice 2 : 1 2 : 2
7.4.2018 Ruch Chorzow - Olimpia Grudziadz 0 : 0 0 : 0
7.4.2018 Wigry Suwalki - Gks Katowice 0 : 1 0 : 2

8.4.2018 Zaglebie Sosnowiec - Odra Opole 1 : 0 1 : 0

11.4.2018 Wigry Suwalki - Puszcza Niepolomice 0 : 0 1 : 0
11.4.2018 Bytovia Bytow - Gornik Leczna 2 : 0 2 : 1
11.4.2018 Podbeskidzie - Gks Tychy 0 : 0 1 : 1
11.4.2018 Ruch Chorzow - Chojniczanka Chojnice 1 : 1 1 : 1
11.4.2018 Chrobry Glogow - Pogon Siedlce 2 : 1 3 : 1
11.4.2018 Stal Mielec - Miedz Legnica 0 : 1 1 : 1
11.4.2018 Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziadz 1 : 0 1 : 1
11.4.2018 Zaglebie Sosnowiec - Rakow Czestochowa 2 : 0 2 : 0

14.4.2018 Chojniczanka Chojnice - Zaglebie Sosnowiec 0 : 2 0 : 2
14.4.2018 Gks Katowice - Stal Mielec 0 : 0 0 : 2
14.4.2018 Olimpia Grudziadz - Gks Tychy 0 : 0 0 : 1
14.4.2018 Odra Opole - Wigry Suwalki 0 : 0 0 : 0
14.4.2018 Miedz Legnica - Stomil Olsztyn 0 : 0 1 : 0

15.4.2018 Pogon Siedlce - Podbeskidzie 0 : 0 0 : 0
15.4.2018 Puszcza Niepolomice - Bytovia Bytow 2 : 0 2 : 0
15.4.2018 Rakow Czestochowa - Chrobry Glogow 0 : 2 1 : 3
15.4.2018 Gornik Leczna - Ruch Chorzow 0 : 0 0 : 0

18.4.2018 Chojniczanka Chojnice - Gks Katowice : :

20.4.2018 Stal Mielec - Odra Opole : :

21.4.2018 Stomil Olsztyn - Puszcza Niepolomice : :
21.4.2018 Ruch Chorzow - Pogon Siedlce : :
21.4.2018 Chrobry Glogow - Gks Katowice : :
21.4.2018 Bytovia Bytow - Rakow Czestochowa : :
21.4.2018 Podbeskidzie - Miedz Legnica : :
21.4.2018 Gks Tychy - Gornik Leczna : :
21.4.2018 Olimpia Grudziadz - Chojniczanka Chojnice : :

22.4.2018 Wigry Suwalki - Zaglebie Sosnowiec : :

24.4.2018 Gornik Leczna - Chrobry Glogow : :
24.4.2018 Stomil Olsztyn - Ruch Chorzow : :
24.4.2018 Chojniczanka Chojnice - Rakow Czestochowa : :
24.4.2018 Olimpia Grudziadz - Stal Mielec : :

25.4.2018 Puszcza Niepolomice - Gks Katowice : :
25.4.2018 Bytovia Bytow - Gks Tychy : :

28.4.2018 Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwalki : :
28.4.2018 Gks Katowice - Bytovia Bytow : :
28.4.2018 Gornik Leczna - Olimpia Grudziadz : :
28.4.2018 Miedz Legnica - Ruch Chorzow : :
28.4.2018 Odra Opole - Chrobry Glogow : :
28.4.2018 Pogon Siedlce - Gks Tychy : :
28.4.2018 Puszcza Niepolomice - Podbeskidzie : :
28.4.2018 Rakow Czestochowa - Stomil Olsztyn : :
28.4.2018 Zaglebie Sosnowiec - Stal Mielec : :

POLJSKA 2. liga 2017/2018
Raspored i rezultati utakmica za ligu

Tabela

Statistika-procenti

Rezultati utakmica za klubove u ligi

Golovi

Konacan ishod
Pada vise golova
Iz prvog u drugo poluvreme
Par nepar

MESEC












Trazim bioloske roditelje
Molim Vas da delite ovaj post na Vas Facebook profil




Top Sport Sites Soccer Top 500 Sites Web 2 Web Topliste Hier gehts zur Topliste

  Zadnja izmena stranice: 15.4.2018

© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com