BALLHELPER
Poljska 2 liga raspored
POLAND 1. Liga, FIXTURES and RESULTS of soccer matches, 2017/2018 POLJSKA 2. Liga, RASPORED i REZULTATI utakmica, Fudbal,  2017/2018 ΠΟΛΩΝΊΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ, Πρόγραμμα και Αποτελέσματα, Ποδόσφαιρο, 2017/2018 POLEN LIGA 1, SPIELPLAN UND  ERGEBNISSE, Fußball, 2017/2018 ПОЛЬША 1. ЛИГА, РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ, ФУТБОЛ, 2017/2018
  • Raspored i rezultati fudbalskih utakmica za Poljsku drugu ligu, sezona 2017/2018


POCETNA NEDELJNI PREGLED NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING



POLJSKA 2 2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014   2012/2013   2011/2012   2010/2011   2009/2010   2008/2009




Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Estonija 1
Estonija 2
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška 2G3
Norveška 2G4
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Tajland
Tunis
Turska 1
Turska 2
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

online





POLJSKA DRUGA LIGA SEZONA 2017/2018
RASPORED i REZULTATI utakmica za SEPTEMBAR
datum domacin - gost rezultat
2.9.2017 Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2 : 1 2 : 1
2.9.2017 Bytovia Bytow - Pogon Siedlce 2 : 0 4 : 1
2.9.2017 Stomil Olsztyn - Gornik Leczna 0 : 1 2 : 1

3.9.2017 Chrobry Glogow - Miedz Legnica 1 : 1 1 : 2

8.9.2017 Puszcza Niepolomice - Chrobry Glogow 0 : 1 0 : 1
8.9.2017 Olimpia Grudziadz - Ruch Chorzow 0 : 0 1 : 0
8.9.2017 Miedz Legnica - Bytovia Bytow 0 : 0 2 : 1

9.9.2017 Gornik Leczna - Podbeskidzie 0 : 0 1 : 0
9.9.2017 Odra Opole - Zaglebie Sosnowiec 0 : 0 1 : 0
9.9.2017 Rakow Czestochowa - Stal Mielec 0 : 1 1 : 2
9.9.2017 Gks Katowice - Wigry Suwalki 0 : 1 0 : 1
9.9.2017 Pogon Siedlce - Stomil Olsztyn 1 : 0 1 : 0

10.9.2017 Chojniczanka Chojnice - Gks Tychy 3 : 0 3 : 0

13.9.2017 Zaglebie Sosnowiec - Gks Katowice 0 : 0 3 : 0
13.9.2017 Podbeskidzie - Olimpia Grudziadz 1 : 0 3 : 0
13.9.2017 Stal Mielec - Puszcza Niepolomice 0 : 1 1 : 1

14.9.2017 Ruch Chorzow - Gks Tychy 1 : 0 2 : 2

16.9.2017 Chrobry Glogow - Rakow Czestochowa 1 : 3 2 : 3
16.9.2017 Bytovia Bytow - Puszcza Niepolomice 0 : 0 1 : 0
16.9.2017 Podbeskidzie - Pogon Siedlce 1 : 0 2 : 0
16.9.2017 Wigry Suwalki - Odra Opole 1 : 1 2 : 1
16.9.2017 Zaglebie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 1 : 1 1 : 3
16.9.2017 Stomil Olsztyn - Miedz Legnica 1 : 0 2 : 0

17.9.2017 Stal Mielec - Gks Katowice 3 : 0 3 : 2
17.9.2017 Gks Tychy - Olimpia Grudziadz 1 : 0 2 : 1

18.9.2017 Ruch Chorzow - Gornik Leczna 0 : 0 1 : 2

23.9.2017 Odra Opole - Stal Mielec : :
23.9.2017 Gornik Leczna - Gks Tychy : :
23.9.2017 Puszcza Niepolomice - Stomil Olsztyn : :
23.9.2017 Rakow Czestochowa - Bytovia Bytow : :
23.9.2017 Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziadz : :
23.9.2017 Zaglebie Sosnowiec - Wigry Suwalki : :
23.9.2017 Miedz Legnica - Podbeskidzie : :
23.9.2017 Gks Katowice - Chrobry Glogow : :

24.9.2017 Pogon Siedlce - Ruch Chorzow : :

27.9.2017 Wigry Suwalki - Rakow Czestochowa : :

30.9.2017 Olimpia Grudziadz - Gornik Leczna : :
30.9.2017 Ruch Chorzow - Miedz Legnica : :
30.9.2017 Stal Mielec - Zaglebie Sosnowiec : :
30.9.2017 Bytovia Bytow - Gks Katowice : :
30.9.2017 Chrobry Glogow - Odra Opole : :
30.9.2017 Gks Tychy - Pogon Siedlce : :
30.9.2017 Podbeskidzie - Puszcza Niepolomice : :
30.9.2017 Stomil Olsztyn - Rakow Czestochowa : :
30.9.2017 Wigry Suwalki - Chojniczanka Chojnice : :

POLJSKA 2. liga 2017/2018
Raspored i rezultati utakmica za ligu

Tabela

Statistika-procenti

Rezultati utakmica za klubove u ligi

Golovi

Konacan ishod
Pada vise golova
Iz prvog u drugo poluvreme
Par nepar

MESEC
















Top Sport Sites Soccer Top 500 Sites Web 2 Web Topliste Hier gehts zur Topliste

  Zadnja izmena stranice: 19.9.2017

© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com