Alžir
Angola
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Baherin
Belgija
Belorusija
Brazil
BiH
Bugarska
Burundi
Češka
Crna Gora
Danska
Egipat
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Finska
Francuska
Gana
Grčka
Holandija
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Japan
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Letonija
Liban
Litvanija
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Nemačka
Nigerija
Norveška
Novi Zeland
Oman
Poljska
Portugalija
Rumunija
Rusija
Saudijska Arabija
Severna Irska
Severna Makedonija
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tajland
Tajvan
Tunis
Turska
Turkmenistan
UAE
Ukraina
USA
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve
Flag Counter
My IP Location
SVEDSKA DRUGA LIGA
SEZONA 2022/2023
RASPORED i REZULTATI utakmica za APRIL
datum
domacin -
gost
rezultat
1.4.2023
Brage
- Vasteras
0
: 0
1
: 2
1.4.2023
Gif Sundsvall
- Landskrona
0
: 0
2
: 0
2.4.2023
Utsiktens Bk
- Skovde Aik
0
: 0
1
: 0
2.4.2023
Trelleborgs
- Gefle
0
: 1
0
: 1
2.4.2023
Ostersunds
- Gais
0
: 1
1
: 1
3.4.2023
Jonkopings Sodra
- Orebro
0
: 0
0
: 0
3.4.2023
Orgryte
- Afc Eskilstuna
1
: 1
2
: 2
4.4.2023
Helsingborg
- Osters
0
: 0
0
: 1
7.4.2023
Gais
- Brage
1
: 0
3
: 0
9.4.2023
Landskrona
- Utsiktens Bk
0
: 1
1
: 3
9.4.2023
Orebro
- Ostersunds
0
: 0
0
: 0
9.4.2023
Skovde Aik
- Jonkopings Sodra
2
: 3
3
: 3
10.4.2023
Gefle
- Helsingborg
0
: 0
1
: 0
10.4.2023
Osters
- Trelleborgs
3
: 1
5
: 2
10.4.2023
Vasteras
- Orgryte
0
: 0
0
: 0
10.4.2023
Afc Eskilstuna
- Gif Sundsvall
0
: 1
0
: 1
15.4.2023
Helsingborg
- Vasteras
0
: 0
0
: 1
15.4.2023
Osters
- Afc Eskilstuna
2
: 0
3
: 0
15.4.2023
Landskrona
- Skovde Aik
1
: 0
2
: 0
15.4.2023
Orebro
- Brage
0
: 0
0
: 2
16.4.2023
Utsiktens Bk
- Gais
1
: 1
1
: 2
17.4.2023
Jonkopings Sodra
- Gefle
1
: 1
2
: 1
17.4.2023
Trelleborgs
- Orgryte
1
: 0
2
: 0
18.4.2023
Gif Sundsvall
- Ostersunds
0
: 1
0
: 3
22.4.2023
Afc Eskilstuna
- Trelleborgs
0
: 0
1
: 0
22.4.2023
Gais
- Landskrona
1
: 0
2
: 0
22.4.2023
Brage
- Helsingborg
1
: 0
1
: 0
23.4.2023
Gefle
- Utsiktens Bk
0
: 1
1
: 1
24.4.2023
Gif Sundsvall
- Osters
1
: 1
2
: 3
24.4.2023
Orgryte
- Jonkopings Sodra
1
: 1
2
: 2
24.4.2023
Ostersunds
- Skovde Aik
1
: 1
2
: 1
25.4.2023
Vasteras
- Orebro
2
: 0
3
: 0
29.4.2023
Osters
- Ostersunds
0
: 0
0
: 1
29.4.2023
Jonkopings Sodra
- Vasteras
1
: 0
2
: 1
29.4.2023
Landskrona
- Gefle
1
: 0
1
: 0
30.4.2023
Skovde Aik
- Brage
0
: 0
0
: 0
30.4.2023
Orebro
- Afc Eskilstuna
3
: 0
3
: 0
RASPORED i REZULTATI utakmica za MAJ
datum
domacin -
gost
rezultat
1.5.2023
Trelleborgs
- Gif Sundsvall
3
: 1
3
: 4
1.5.2023
Utsiktens Bk
- Orgryte
1
: 1
2
: 1
2.5.2023
Helsingborg
- Gais
1
: 1
2
: 1
5.5.2023
Afc Eskilstuna
- Utsiktens Bk
0
: 0
1
: 1
6.5.2023
Gefle
- Vasteras
0
: 1
0
: 3
6.5.2023
Ostersunds
- Jonkopings Sodra
2
: 2
3
: 3
7.5.2023
Skovde Aik
- Orebro
0
: 0
1
: 2
7.5.2023
Gais
- Trelleborgs
1
: 1
2
: 1
8.5.2023
Brage
- Gif Sundsvall
2
: 0
2
: 0
8.5.2023
Orgryte
- Osters
1
: 2
2
: 2
9.5.2023
Landskrona
- Helsingborg
0
: 1
2
: 1
12.5.2023
Jonkopings Sodra
- Afc Eskilstuna
0
: 0
2
: 3
13.5.2023
Osters
- Gais
1
: 1
1
: 2
13.5.2023
Vasteras
- Landskrona
0
: 0
0
: 0
14.5.2023
Utsiktens Bk
- Brage
2
: 1
4
: 1
14.5.2023
Gefle
- Skovde Aik
2
: 1
4
: 1
15.5.2023
Gif Sundsvall
- Helsingborg
1
: 0
1
: 1
15.5.2023
Trelleborgs
- Ostersunds
0
: 0
1
: 0
16.5.2023
Orebro
- Orgryte
0
: 0
0
: 0
19.5.2023
Brage
- Gefle
0
: 1
1
: 1
20.5.2023
Landskrona
- Orebro
2
: 1
3
: 2
20.5.2023
Gais
- Jonkopings Sodra
0
: 0
0
: 1
20.5.2023
Skovde Aik
- Trelleborgs
0
: 2
2
: 3
21.5.2023
Afc Eskilstuna
- Ostersunds
1
: 1
1
: 1
21.5.2023
Helsingborg
- Utsiktens Bk
0
: 0
0
: 1
22.5.2023
Vasteras
- Osters
0
: 0
2
: 1
23.5.2023
Orgryte
- Gif Sundsvall
0
: 0
1
: 0
26.5.2023
Osters
- Landskrona
1
: 0
2
: 1
26.5.2023
Afc Eskilstuna
- Gais
0
: 0
0
: 0
27.5.2023
Jonkopings Sodra
- Brage
3
: 0
4
: 1
27.5.2023
Gif Sundsvall
- Skovde Aik
0
: 0
2
: 0
27.5.2023
Orgryte
- Gefle
2
: 1
3
: 1
27.5.2023
Trelleborgs
- Vasteras
1
: 1
3
: 2
28.5.2023
Ostersunds
- Utsiktens Bk
1
: 0
1
: 2
28.5.2023
Orebro
- Helsingborg
1
: 0
1
: 1
31.5.2023
Gefle
- Gif Sundsvall
0
: 3
1
: 3
31.5.2023
Brage
- Ostersunds
0
: 1
2
: 1
31.5.2023
Landskrona
- Trelleborgs
0
: 1
1
: 1
31.5.2023
Utsiktens Bk
- Orebro
1
: 1
2
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUN
datum
domacin -
gost
rezultat
1.6.2023
Helsingborg
- Skovde Aik
0
: 0
0
: 0
1.6.2023
Vasteras
- Afc Eskilstuna
0
: 0
0
: 0
1.6.2023
Jonkopings Sodra
- Osters
0
: 1
2
: 3
1.6.2023
Gais
- Orgryte
0
: 1
0
: 1
4.6.2023
Osters
- Utsiktens Bk
0
: 0
0
: 1
4.6.2023
Orebro
- Gefle
0
: 0
2
: 0
4.6.2023
Ostersunds
- Vasteras
0
: 0
1
: 2
5.6.2023
Skovde Aik
- Afc Eskilstuna
0
: 0
1
: 0
5.6.2023
Trelleborgs
- Brage
1
: 0
1
: 0
6.6.2023
Gif Sundsvall
- Gais
0
: 1
0
: 3
6.6.2023
Helsingborg
- Jonkopings Sodra
0
: 1
2
: 2
6.6.2023
Orgryte
- Landskrona
0
: 0
0
: 1
10.6.2023
Gefle
- Osters
1
: 0
3
: 2
10.6.2023
Vasteras
- Skovde Aik
0
: 0
4
: 0
10.6.2023
Utsiktens Bk
- Gif Sundsvall
1
: 0
5
: 0
10.6.2023
Jonkopings Sodra
- Trelleborgs
1
: 1
3
: 1
11.6.2023
Afc Eskilstuna
- Helsingborg
0
: 1
0
: 1
11.6.2023
Brage
- Landskrona
2
: 0
2
: 1
11.6.2023
Gais
- Orebro
2
: 0
4
: 0
11.6.2023
Ostersunds
- Orgryte
1
: 0
2
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUL
datum
domacin -
gost
rezultat
7.7.2023
Landskrona
- Jonkopings Sodra
0
: 1
1
: 1
7.7.2023
Orebro
- Osters
0
: 1
1
: 1
8.7.2023
Gif Sundsvall
- Vasteras
1
: 2
1
: 3
8.7.2023
Gefle
- Afc Eskilstuna
1
: 0
2
: 0
9.7.2023
Brage
- Orgryte
2
: 0
4
: 1
9.7.2023
Skovde Aik
- Gais
0
: 0
0
: 0
10.7.2023
Helsingborg
- Ostersunds
0
: 0
1
: 0
10.7.2023
Trelleborgs
- Utsiktens Bk
0
: 1
0
: 3
14.7.2023
Osters
- Skovde Aik
1
: 1
2
: 1
15.7.2023
Jonkopings Sodra
- Gif Sundsvall
0
: 0
1
: 0
15.7.2023
Orgryte
- Helsingborg
1
: 0
1
: 2
15.7.2023
Vasteras
- Utsiktens Bk
0
: 0
1
: 0
15.7.2023
Ostersunds
- Landskrona
1
: 0
4
: 1
16.7.2023
Afc Eskilstuna
- Brage
2
: 1
2
: 1
16.7.2023
Gais
- Gefle
0
: 0
1
: 1
17.7.2023
Orebro
- Trelleborgs
0
: 0
0
: 0
22.7.2023
Landskrona
- Afc Eskilstuna
1
: 0
1
: 2
22.7.2023
Gefle
- Ostersunds
0
: 1
2
: 2
22.7.2023
Gif Sundsvall
- Orebro
0
: 1
2
: 2
22.7.2023
Skovde Aik
- Orgryte
1
: 0
2
: 0
23.7.2023
Utsiktens Bk
- Jonkopings Sodra
0
: 0
2
: 1
23.7.2023
Brage
- Osters
1
: 1
1
: 2
24.7.2023
Gais
- Vasteras
0
: 1
0
: 2
24.7.2023
Helsingborg
- Trelleborgs
1
: 0
1
: 3
28.7.2023
Afc Eskilstuna
- Skovde Aik
1
: 0
3
: 0
29.7.2023
Ostersunds
- Gif Sundsvall
0
: 1
1
: 1
29.7.2023
Orgryte
- Brage
1
: 1
1
: 1
29.7.2023
Osters
- Jonkopings Sodra
2
: 0
4
: 0
30.7.2023
Trelleborgs
- Landskrona
0
: 3
0
: 3
30.7.2023
Vasteras
- Gefle
1
: 0
1
: 0
31.7.2023
Orebro
- Gais
0
: 0
0
: 0
31.7.2023
Utsiktens Bk
- Helsingborg
1
: 0
1
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za AVGUST
datum
domacin -
gost
rezultat
5.8.2023
Afc Eskilstuna
- Osters
1
: 1
1
: 1
5.8.2023
Gefle
- Brage
0
: 0
2
: 0
5.8.2023
Jonkopings Sodra
- Utsiktens Bk
0
: 0
0
: 2
5.8.2023
Landskrona
- Ostersunds
0
: 0
0
: 1
6.8.2023
Skovde Aik
- Vasteras
0
: 1
0
: 2
6.8.2023
Gais
- Gif Sundsvall
1
: 0
3
: 3
7.8.2023
Trelleborgs
- Orebro
2
: 0
2
: 2
8.8.2023
Helsingborg
- Orgryte
1
: 1
2
: 3
12.8.2023
Brage
- Gais
0
: 2
0
: 4
12.8.2023
Utsiktens Bk
- Landskrona
3
: 1
5
: 1
12.8.2023
Ostersunds
- Afc Eskilstuna
1
: 0
1
: 1
12.8.2023
Osters
- Gefle
0
: 0
1
: 2
13.8.2023
Gif Sundsvall
- Trelleborgs
0
: 0
1
: 1
13.8.2023
Vasteras
- Helsingborg
0
: 2
3
: 2
14.8.2023
Orebro
- Jonkopings Sodra
2
: 0
3
: 0
14.8.2023
Orgryte
- Skovde Aik
0
: 1
1
: 2
18.8.2023
Gais
- Afc Eskilstuna
1
: 0
3
: 0
18.8.2023
Utsiktens Bk
- Vasteras
3
: 0
4
: 0
19.8.2023
Landskrona
- Brage
0
: 0
3
: 0
19.8.2023
Skovde Aik
- Gif Sundsvall
1
: 0
2
: 0
19.8.2023
Jonkopings Sodra
- Helsingborg
0
: 0
2
: 2
19.8.2023
Gefle
- Orebro
0
: 1
2
: 1
20.8.2023
Orgryte
- Ostersunds
2
: 0
2
: 2
20.8.2023
Trelleborgs
- Osters
0
: 2
1
: 3
26.8.2023
Orebro
- Vasteras
1
: 0
1
: 1
27.8.2023
Brage
- Utsiktens Bk
0
: 0
3
: 0
27.8.2023
Osters
- Orgryte
1
: 0
2
: 0
27.8.2023
Ostersunds
- Trelleborgs
0
: 0
2
: 2
28.8.2023
Afc Eskilstuna
- Gefle
1
: 0
2
: 1
28.8.2023
Gais
- Skovde Aik
3
: 0
3
: 1
28.8.2023
Gif Sundsvall
- Jonkopings Sodra
1
: 2
3
: 2
29.8.2023
Helsingborg
- Landskrona
0
: 1
1
: 2
RASPORED i REZULTATI utakmica za SEPTEMBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
1.9.2023
Orgryte
- Orebro
0
: 2
0
: 3
2.9.2023
Landskrona
- Gais
2
: 1
2
: 1
2.9.2023
Utsiktens Bk
- Ostersunds
0
: 0
0
: 0
2.9.2023
Gefle
- Jonkopings Sodra
1
: 0
1
: 0
2.9.2023
Skovde Aik
- Osters
0
: 0
1
: 2
2.9.2023
Vasteras
- Brage
0
: 0
0
: 0
3.9.2023
Trelleborgs
- Afc Eskilstuna
0
: 0
2
: 0
3.9.2023
Helsingborg
- Gif Sundsvall
1
: 1
3
: 2
16.9.2023
Afc Eskilstuna
- Orgryte
0
: 3
1
: 3
16.9.2023
Brage
- Trelleborgs
0
: 0
1
: 1
16.9.2023
Ostersunds
- Gefle
1
: 1
2
: 2
17.9.2023
Gais
- Helsingborg
2
: 0
4
: 1
17.9.2023
Gif Sundsvall
- Utsiktens Bk
0
: 0
1
: 0
17.9.2023
Orebro
- Skovde Aik
1
: 3
5
: 3
18.9.2023
Jonkopings Sodra
- Landskrona
1
: 0
1
: 2
18.9.2023
Osters
- Vasteras
0
: 1
2
: 2
22.9.2023
Helsingborg
- Afc Eskilstuna
0
: 0
1
: 0
22.9.2023
Brage
- Orebro
0
: 0
2
: 1
23.9.2023
Landskrona
- Osters
1
: 1
2
: 2
23.9.2023
Vasteras
- Gif Sundsvall
1
: 0
2
: 0
23.9.2023
Jonkopings Sodra
- Orgryte
1
: 0
2
: 1
23.9.2023
Gefle
- Gais
0
: 3
0
: 6
23.9.2023
Skovde Aik
- Ostersunds
2
: 0
5
: 1
24.9.2023
Utsiktens Bk
- Trelleborgs
2
: 0
2
: 3
27.9.2023
Afc Eskilstuna
- Vasteras
0
: 1
1
: 2
27.9.2023
Osters
- Helsingborg
0
: 0
1
: 1
27.9.2023
Skovde Aik
- Landskrona
1
: 0
4
: 2
27.9.2023
Ostersunds
- Brage
1
: 0
2
: 0
28.9.2023
Gif Sundsvall
- Gefle
0
: 0
2
: 2
28.9.2023
Orebro
- Utsiktens Bk
3
: 0
5
: 1
28.9.2023
Orgryte
- Gais
0
: 2
1
: 4
28.9.2023
Trelleborgs
- Jonkopings Sodra
1
: 1
2
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za OKTOBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
1.10.2023
Vasteras
- Trelleborgs
1
: 0
3
: 0
2.10.2023
Brage
- Skovde Aik
2
: 1
3
: 2
2.10.2023
Jonkopings Sodra
- Ostersunds
0
: 1
1
: 1
2.10.2023
Utsiktens Bk
- Afc Eskilstuna
0
: 1
1
: 1
3.10.2023
Gefle
- Orgryte
0
: 0
0
: 1
3.10.2023
Landskrona
- Gif Sundsvall
1
: 0
2
: 2
3.10.2023
Helsingborg
- Orebro
2
: 0
4
: 1
3.10.2023
Gais
- Osters
0
: 0
1
: 0
7.10.2023
Osters
- Orebro
2
: 0
3
: 0
7.10.2023
Skovde Aik
- Gefle
2
: 1
3
: 1
7.10.2023
Vasteras
- Jonkopings Sodra
1
: 0
3
: 1
7.10.2023
Ostersunds
- Helsingborg
0
: 0
1
: 0
8.10.2023
Afc Eskilstuna
- Landskrona
0
: 0
0
: 1
8.10.2023
Trelleborgs
- Gais
0
: 3
0
: 6
8.10.2023
Gif Sundsvall
- Brage
1
: 0
1
: 2
8.10.2023
Orgryte
- Utsiktens Bk
2
: 0
2
: 2
21.10.2023
Gais
- Ostersunds
0
: 1
2
: 1
21.10.2023
Helsingborg
- Gefle
0
: 0
0
: 0
22.10.2023
Landskrona
- Vasteras
0
: 0
0
: 1
22.10.2023
Orgryte
- Trelleborgs
0
: 2
0
: 2
22.10.2023
Brage
- Afc Eskilstuna
2
: 0
4
: 0
23.10.2023
Jonkopings Sodra
- Skovde Aik
1
: 1
2
: 2
24.10.2023
Orebro
- Gif Sundsvall
0
: 0
0
: 1
24.10.2023
Utsiktens Bk
- Osters
2
: 0
2
: 1
28.10.2023
Gefle
- Landskrona
1
: 1
3
: 3
28.10.2023
Afc Eskilstuna
- Jonkopings Sodra
0
: 1
2
: 2
28.10.2023
Ostersunds
- Orebro
3
: 2
4
: 3
28.10.2023
Trelleborgs
- Helsingborg
0
: 0
0
: 0
29.10.2023
Osters
- Brage
1
: 0
1
: 0
29.10.2023
Skovde Aik
- Utsiktens Bk
0
: 0
2
: 0
29.10.2023
Vasteras
- Gais
0
: 1
2
: 1
30.10.2023
Gif Sundsvall
- Orgryte
1
: 0
1
: 0
RASPORED i REZULTATI utakmica za NOVEMBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
3.11.2023
Utsiktens Bk
- Gefle
0
: 0
0
: 0
4.11.2023
Helsingborg
- Brage
2
: 0
2
: 0
4.11.2023
Ostersunds
- Osters
0
: 2
1
: 2
4.11.2023
Orgryte
- Vasteras
0
: 0
1
: 0
4.11.2023
Orebro
- Landskrona
1
: 0
4
: 0
5.11.2023
Jonkopings Sodra
- Gais
0
: 1
0
: 2
5.11.2023
Gif Sundsvall
- Afc Eskilstuna
1
: 0
1
: 1
5.11.2023
Trelleborgs
- Skovde Aik
1
: 0
2
: 2
11.11.2023
Afc Eskilstuna
- Orebro
0
: 0
3
: 0
11.11.2023
Gais
- Utsiktens Bk
0
: 1
0
: 1
11.11.2023
Gefle
- Trelleborgs
1
: 0
1
: 1
11.11.2023
Brage
- Jonkopings Sodra
2
: 0
4
: 0
11.11.2023
Landskrona
- Orgryte
1
: 1
1
: 2
11.11.2023
Osters
- Gif Sundsvall
1
: 0
4
: 0
11.11.2023
Skovde Aik
- Helsingborg
0
: 0
1
: 0
11.11.2023
Vasteras
- Ostersunds
0
: 2
0
: 2
RASPORED i REZULTATI utakmica za DECEMBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
RASPORED i REZULTATI utakmica za JANUAR
datum
domacin -
gost
rezultat
RASPORED i REZULTATI utakmica za FEBRUAR
datum
domacin -
gost
rezultat
RASPORED i REZULTATI utakmica za MART
datum
domacin -
gost
rezultat
Your advertisment here, 40€/1 month or 105€/3 months
U PORODILISTIMA U SRBIJI SE OTIMAJU TEK RODJENE BEBE OD MAJKI TAKO STO MAJKAMA KAZU DA IM JE BEBA UMRLA A NIJE. JA SAM BILJANA SEBEZ I MENE SU 1967. GODINE OTELI OD BIOLOSKE MAJKE U PORODILISTU U VRBASU I PRODALI U NOVI SAD, U ULICU JIRECEKOVA BR. 5 C, STAN 15, 3. SPRAT, NEROTKINJI VERICI MATIC RODJENOJ NESIN IZ KOVILJA I STANKU MATIC IZ LIPARA.
TOJ VERICI MATIC SU NAPRAVILI LAZNU PRIJAVU RODJENJA U PORODILISTU U NOVOM SADU I TAKO JE ZVANICNO OTMICAR VERICA MATIC RODJENA NESIN POSTALA MOJA MAJKA IAKO ME NIJE RODILA.