BALLHELPER
Ρωσία 1η Κατηγορία, Πρόγραμμα και Αποτελέσματα
RUSSIA 2, RUSSIAN second league, FIXTURES and RESULTS of soccer matches, 2019/2020 RUSIJA 2, RUSKA 2. Liga, RASPORED i REZULTATI utakmica, Fudbal,  2019/2020 ΡΩΣΊΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ, FNL, Πρόγραμμα και Αποτελέσματα, Ποδόσφαιρο, 2019/2020 RUSSLAND 1 Division, SPIELPLAN UND  ERGEBNISSE, Fußball, 2019/2020 РОССИЯ ПЕРВЫЙ ДИВИЗИОН, ФНЛ, РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ, ФУТБОЛ, 2019/2020

HOME









Ρωσία 1η 2019/2020   2018/2019   2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014




Αγγλία Premier
Αγγλία Τςάμπιον.
Αγγλία 1η Κατηγ.
Αγγλία 2η Κατηγ.
Κόνφερενς Πρέμ
Κόνφερε Βορράς
Κόνφερε. Νότος
Αζερμπαϊτζάν 1
Αζερμπαϊτζάν 2
Αίγυπτος
Αλγερία 1
Αλγερία 2
Ανγκόλα
Αυςτραλία A
Κάπιταλ Τερίτορι
Βόρειο NSW
Αυςτραλία NSW
Βικτόριαν
Κουήνςλαντ
Αυςτραλία Τ-Λιγκ
Νότου
Δύςη
Αυστρία 1
Αυστρία 2
Βέλγιο 1
Βέλγιο 2
Βιετνάμ V
Βόρ Ιρλανδία Πρ
Βόρ Ιρλανδία 1
Βόρ Ιρλανδία 2
Βοσνία Ερςεγοβίνη
Βουλγαρία A PFG
Βραζιλία A
Βραζιλία B
Γαλλία Ligue 1
Γαλλία Ligue 2
Γαλλία Ναςιονάλ
Γερμανία 1
Γερμανία 2
Γερμανία 3
Γερμανία Βαυαρίας
Γερμανία Βορρά
Γερμανία Nordost
Γερμανία Sudwest
Γερμανία West
Γκάνα
Δανία 1
Δανία 2
Δανία Ανατολή
Δανία Δύςη
Ελβετία 1
Ελβετία 2
Ελλάδα 1
Εςθονία 1
Εςθονία 2
Ζάμπια
Ζιμπάμπουε
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
ΗΠΑ ΜΛΣ
Ιαπωνία J Λιγκ
Ιαπωνία J2 Λιγκ
Ινδία I Λιγκ
Ιορδανία
Ιράν Πρέμιερ
Ιρλανδία Πρέμιε
Ιρλανδία 1
Ιςλανδία 1
Ιςλανδία 2
Ισπανία 1
Ισπανία 2
Ισπανία 2 Β1
Ισπανία 2 Β2
Ισπανία 2 Β3
Ισπανία 2 Β4
Ιςραήλ 1
Ιςραήλ 2
Ιταλία Serie A
Ιταλία Serie B
Ιταλία Lega Pro A
Ιταλία Lega Pro B
Ιταλία Lega Pro C
Καζακςτάν
Κατάρ Πρέμιερ
Κατάρ 2Η Κατ.
Κένυα
Κίνα 1
Κίνα 2
Κροατία 1. HNL
Κύπρος 1η
Κύπρος 2η
Λετονία Βιρςλίγκα
Λευκορωςία
Λίβανος
Λιθουανία Α
Λιθουανία 1
Μαλαιςία Σούπερ
Μαλαιςία Πρέμι.
Μάλτα
Μαρόκο Μπότολα
Μαρόκο Ελίτ 2
Μαυροβούνιο
Μπαχρέιν
Νέα Ζηλανδία
Νιγηρία
Νορβηγία 1
Νορβηγία 2
Νορβηγία 2Γ1
Νορβηγία 2Γ2
Νορβηγία (Γ)
Νότιος Αφρική
Νότιος Κορέα 1
Νότιος Κορέα 2
Ολλανδία 1
Ολλανδία 2
Ομάν
Ουαλία
Ουγγαρία NB I
Ουγγαρία NB2
Ουζμπεκιςτάν
Ουκρανία 1
Ουκρανία 2
ΠΓΔΜ
Πολωνία 1
Πολωνία 2
Πορτογαλία 1
Πορτογαλία 2
Ρουμανία Liga I
Ρωσία 1
Ρωσία 2
Σαουδικ Αραβία1
Σαουδικ Αραβία2
Σερβία 1
Σερβία 2
Σιγκαπούρη S
Σκωτία Πρέμιερς
Σκωτία Τςάμπιονς
Σκωτία 1
Σκωτία 2
Σλοβακία
Σλοβενία
Σουηδία 1
Σουηδία 2
Σουηδία Βορράς
Σουηδία Νότος
Σουηδία Γ
Ταϊλάνδη
Τουρκία 1
Τουρκία 2
Τσεχία 1
Τσεχία 2
Τυνηςία
Φινλανδία 1
Φινλανδία 2
Φινλαν. Ανατολή
Φινλαν. Βορράς
Φινλανδία Νότος
Φινλανδία Δύςη
Χόνγκ Κόνγκ 1
Χόνγκ Κόνγκ 2





ΡΩΣΊΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ ΣΕΖΌΝ 2019/2020
Πρόγραμμα και Αποτελέσματα - Νοέμβριος
Ημερομ. Εντός - Εκτός Αποτελέσ
11.3.2019 Τόμσκ - Λ. Ενεργκία 1 : 0 4 : 0
11.3.2019 Νεφτεκίμικ - Αρμαβίρ 0 : 0 2 : 1
11.3.2019 Σινίκ Γιάροσλαβ - Νίζνι Νόβγκοροντ 0 : 2 1 : 3
11.3.2019 Σπάρτακ Μόσχας 2 - Μ. Σάρανςκ 1 : 0 2 : 0
11.3.2019 Τςερτάνοβο Μόςχας - Φ. Βορονέζ 2 : 0 4 : 0
11.3.2019 Ρ. Βόλγκογκραντ - Γιενισέι 1 : 0 2 : 1
11.3.2019 Τςάικα - Βάλτικα 1 : 0 1 : 0
11.3.2019 Κίμκι - Τεκςτίλςτικ 1 : 0 2 : 1
11.3.2019 Τ. Μόσχας - ΣΚΑ Ενεργκία 1 : 0 2 : 1

11.4.2019 Κραςνοντάρ 2 - Άβανγκαρντ 1 : 0 1 : 0

11.9.2019 Λ. Ενεργκία - Νεφτεκίμικ 0 : 0 0 : 2
11.9.2019 ΣΚΑ Ενεργκία - Τςάικα 2 : 2 3 : 2
11.9.2019 Γιενισέι - Κίμκι 0 : 0 1 : 0
11.9.2019 Τεκςτίλςτικ - Κραςνοντάρ 2 0 : 0 1 : 0
11.9.2019 Άβανγκαρντ - Τόμσκ 0 : 2 3 : 2
11.9.2019 Μ. Σάρανςκ - Τ. Μόσχας 1 : 1 1 : 1
11.9.2019 Νίζνι Νόβγκοροντ - Σπάρτακ Μόσχας 2 0 : 1 2 : 2
11.9.2019 Ρ. Βόλγκογκραντ - Τςερτάνοβο Μόςχας 0 : 1 1 : 1
11.9.2019 Αρμαβίρ - Σινίκ Γιάροσλαβ 0 : 0 0 : 1
11.9.2019 Βάλτικα - Φ. Βορονέζ 1 : 0 3 : 0

11.13.2019 Σπάρτακ Μόσχας 2 - Αρμαβίρ 0 : 2 1 : 3
11.13.2019 Νεφτεκίμικ - Άβανγκαρντ 0 : 0 1 : 1
11.13.2019 Κραςνοντάρ 2 - Γιενισέι 1 : 0 4 : 0
11.13.2019 Φ. Βορονέζ - ΣΚΑ Ενεργκία 0 : 1 0 : 2
11.13.2019 Τςάικα - Μ. Σάρανςκ 0 : 0 3 : 1
11.13.2019 Κίμκι - Ρ. Βόλγκογκραντ 0 : 0 0 : 2
11.13.2019 Σινίκ Γιάροσλαβ - Λ. Ενεργκία 1 : 1 3 : 1
11.13.2019 Τεκςτίλςτικ - Τόμσκ 0 : 0 0 : 2
11.13.2019 Τςερτάνοβο Μόςχας - Βάλτικα 2 : 1 3 : 1
11.13.2019 Τ. Μόσχας - Νίζνι Νόβγκοροντ 0 : 1 0 : 2

11.17.2019 Τεκςτίλςτικ - Νεφτεκίμικ : :
11.17.2019 Αρμαβίρ - Τ. Μόσχας : :
11.17.2019 Κίμκι - Τςερτάνοβο Μόςχας : :
11.17.2019 Άβανγκαρντ - Σινίκ Γιάροσλαβ : :
11.17.2019 Βάλτικα - ΣΚΑ Ενεργκία : :
11.17.2019 Γιενισέι - Τόμσκ : :
11.17.2019 Μ. Σάρανςκ - Φ. Βορονέζ : :
11.17.2019 Νίζνι Νόβγκοροντ - Τςάικα : :
11.17.2019 Ρ. Βόλγκογκραντ - Κραςνοντάρ 2 : :
11.17.2019 Σπάρτακ Μόσχας 2 - Λ. Ενεργκία : :

11.23.2019 Βάλτικα - Μ. Σάρανςκ : :
11.23.2019 Τςερτάνοβο Μόςχας - ΣΚΑ Ενεργκία : :
11.23.2019 Φ. Βορονέζ - Νίζνι Νόβγκοροντ : :
11.23.2019 Αρμαβίρ - Τςάικα : :
11.23.2019 Κραςνοντάρ 2 - Κίμκι : :
11.23.2019 Νεφτεκίμικ - Γιενισέι : :
11.23.2019 Ρ. Βόλγκογκραντ - Τόμσκ : :
11.23.2019 Σινίκ Γιάροσλαβ - Τεκςτίλςτικ : :
11.23.2019 Σπάρτακ Μόσχας 2 - Άβανγκαρντ : :
11.23.2019 Τ. Μόσχας - Λ. Ενεργκία : :

Ρωσία 1η Κατηγορία 2019/2020

Πρόγραμμα και Αποτελέσματα

ΠΊΝΑΚΑΣ

Αποτελέσματα

Στατιστική

Γκολ

Αποτελέσματα

Μήνας















Top Sport Sites Soccer Top 500 Sites Web 2 Web Topliste Hier gehts zur Topliste

  Τελευταια ανανεωση: 11.13.2019

© 2009-2015 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com