Website Traffic Counter
|
ENGLESKA KONFERENCIJA SEZONA 2013/2014
RASPORED i REZULTATI utakmica za AVGUST
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
10.8.2013 |
Barnet
- Chester |
0
: 0 |
3
: 0 |
10.8.2013 |
Dartford
- Alfreton |
1
: 0 |
1
: 0 |
10.8.2013 |
Forest Green
- Hyde |
4
: 0 |
8
: 0 |
10.8.2013 |
Grimsby
- Aldershot |
0
: 0 |
1
: 1 |
10.8.2013 |
Hereford
- Braintree |
0
: 1 |
1
: 1 |
10.8.2013 |
Kidderminster
- Gateshead |
1
: 1 |
3
: 1 |
10.8.2013 |
Macclesfield
- Nuneaton |
0
: 1 |
0
: 1 |
10.8.2013 |
Salisbury
- Tamworth |
0
: 1 |
0
: 1 |
10.8.2013 |
Southport
- Luton |
1
: 0 |
1
: 0 |
10.8.2013 |
Woking
- Lincoln |
0
: 0 |
0
: 0 |
10.8.2013 |
Wrexham
- Welling |
1
: 1 |
2
: 1 |
|
11.8.2013 |
Cambridge Utd
- Halifax Town |
2
: 1 |
5
: 1 |
|
13.8.2013 |
Aldershot
- Dartford |
1
: 0 |
3
: 0 |
13.8.2013 |
Alfreton
- Kidderminster |
1
: 0 |
3
: 1 |
13.8.2013 |
Braintree
- Woking |
2
: 0 |
2
: 0 |
13.8.2013 |
Chester
- Hereford |
0
: 1 |
0
: 2 |
13.8.2013 |
Gateshead
- Grimsby |
1
: 1 |
1
: 2 |
13.8.2013 |
Hyde
- Southport |
1
: 0 |
1
: 2 |
13.8.2013 |
Lincoln
- Macclesfield |
1
: 0 |
1
: 0 |
13.8.2013 |
Luton
- Salisbury |
0
: 0 |
2
: 0 |
13.8.2013 |
Nuneaton
- Forest Green |
1
: 0 |
1
: 1 |
13.8.2013 |
Tamworth
- Barnet |
0
: 0 |
0
: 0 |
13.8.2013 |
Halifax Town
- Wrexham |
3
: 1 |
3
: 2 |
|
14.8.2013 |
Welling
- Cambridge Utd |
2
: 1 |
2
: 2 |
|
17.8.2013 |
Aldershot
- Cambridge Utd |
0
: 1 |
0
: 1 |
17.8.2013 |
Alfreton
- Salisbury |
1
: 1 |
3
: 2 |
17.8.2013 |
Braintree
- Kidderminster |
0
: 0 |
0
: 1 |
17.8.2013 |
Chester
- Woking |
0
: 0 |
0
: 2 |
17.8.2013 |
Halifax Town
- Dartford |
0
: 0 |
2
: 0 |
17.8.2013 |
Gateshead
- Barnet |
1
: 1 |
1
: 2 |
17.8.2013 |
Hyde
- Hereford |
2
: 1 |
2
: 2 |
17.8.2013 |
Lincoln
- Forest Green |
1
: 1 |
2
: 1 |
17.8.2013 |
Luton
- Macclesfield |
0
: 0 |
1
: 1 |
17.8.2013 |
Nuneaton
- Southport |
2
: 1 |
3
: 1 |
17.8.2013 |
Tamworth
- Wrexham |
1
: 1 |
2
: 2 |
17.8.2013 |
Welling
- Grimsby |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
24.8.2013 |
Barnet
- Nuneaton |
1
: 1 |
1
: 1 |
24.8.2013 |
Cambridge Utd
- Lincoln |
1
: 0 |
1
: 0 |
24.8.2013 |
Dartford
- Braintree |
0
: 0 |
0
: 2 |
24.8.2013 |
Forest Green
- Luton |
0
: 0 |
0
: 0 |
24.8.2013 |
Grimsby
- Alfreton |
2
: 0 |
3
: 1 |
24.8.2013 |
Hereford
- Tamworth |
0
: 0 |
1
: 0 |
24.8.2013 |
Kidderminster
- Chester |
2
: 1 |
3
: 1 |
24.8.2013 |
Macclesfield
- Halifax Town |
1
: 2 |
2
: 2 |
24.8.2013 |
Salisbury
- Aldershot |
0
: 0 |
1
: 0 |
24.8.2013 |
Southport
- Gateshead |
2
: 0 |
2
: 1 |
24.8.2013 |
Woking
- Welling |
1
: 3 |
2
: 4 |
24.8.2013 |
Wrexham
- Hyde |
2
: 1 |
2
: 2 |
|
26.8.2013 |
Aldershot
- Woking |
2
: 0 |
2
: 1 |
26.8.2013 |
Alfreton
- Hereford |
1
: 1 |
2
: 1 |
26.8.2013 |
Braintree
- Barnet |
0
: 0 |
0
: 3 |
26.8.2013 |
Chester
- Forest Green |
0
: 1 |
1
: 2 |
26.8.2013 |
Halifax Town
- Southport |
0
: 0 |
1
: 0 |
26.8.2013 |
Gateshead
- Macclesfield |
0
: 2 |
2
: 2 |
26.8.2013 |
Lincoln
- Wrexham |
1
: 0 |
2
: 0 |
26.8.2013 |
Luton
- Cambridge Utd |
0
: 0 |
0
: 0 |
26.8.2013 |
Nuneaton
- Kidderminster |
0
: 1 |
2
: 1 |
26.8.2013 |
Tamworth
- Dartford |
0
: 2 |
0
: 2 |
26.8.2013 |
Welling
- Salisbury |
0
: 0 |
0
: 0 |
26.8.2013 |
Hyde
- Grimsby |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
31.8.2013 |
Wrexham
- Chester |
0
: 2 |
0
: 2 |
31.8.2013 |
Barnet
- Hyde |
2
: 0 |
3
: 2 |
31.8.2013 |
Cambridge Utd
- Tamworth |
1
: 0 |
3
: 0 |
31.8.2013 |
Dartford
- Lincoln |
0
: 2 |
1
: 2 |
31.8.2013 |
Forest Green
- Alfreton |
3
: 0 |
3
: 1 |
31.8.2013 |
Grimsby
- Nuneaton |
0
: 2 |
1
: 2 |
31.8.2013 |
Hereford
- Welling |
0
: 0 |
2
: 1 |
31.8.2013 |
Kidderminster
- Luton |
0
: 0 |
0
: 2 |
31.8.2013 |
Macclesfield
- Braintree |
0
: 0 |
0
: 1 |
31.8.2013 |
Salisbury
- Halifax Town |
1
: 0 |
3
: 1 |
31.8.2013 |
Southport
- Aldershot |
1
: 0 |
1
: 0 |
31.8.2013 |
Woking
- Gateshead |
0
: 2 |
1
: 2 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za SEPTEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
7.9.2013 |
Aldershot
- Macclesfield |
0
: 0 |
1
: 0 |
7.9.2013 |
Alfreton
- Woking |
2
: 1 |
3
: 1 |
7.9.2013 |
Braintree
- Forest Green |
1
: 1 |
1
: 1 |
7.9.2013 |
Chester
- Dartford |
0
: 0 |
0
: 0 |
7.9.2013 |
Halifax Town
- Barnet |
1
: 0 |
2
: 1 |
7.9.2013 |
Gateshead
- Hereford |
2
: 0 |
2
: 1 |
7.9.2013 |
Hyde
- Cambridge Utd |
0
: 1 |
0
: 1 |
7.9.2013 |
Lincoln
- Salisbury |
0
: 1 |
0
: 1 |
7.9.2013 |
Nuneaton
- Wrexham |
0
: 0 |
2
: 0 |
7.9.2013 |
Tamworth
- Southport |
1
: 1 |
4
: 1 |
7.9.2013 |
Welling
- Kidderminster |
0
: 2 |
1
: 2 |
7.9.2013 |
Luton
- Grimsby |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
13.9.2013 |
Hereford
- Aldershot |
0
: 1 |
0
: 2 |
13.9.2013 |
Woking
- Tamworth |
0
: 1 |
2
: 2 |
13.9.2013 |
Wrexham
- Luton |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
14.9.2013 |
Barnet
- Lincoln |
0
: 0 |
1
: 1 |
14.9.2013 |
Cambridge Utd
- Gateshead |
1
: 0 |
1
: 0 |
14.9.2013 |
Dartford
- Nuneaton |
1
: 2 |
1
: 2 |
14.9.2013 |
Forest Green
- Halifax Town |
0
: 1 |
2
: 1 |
14.9.2013 |
Grimsby
- Braintree |
1
: 0 |
1
: 0 |
14.9.2013 |
Kidderminster
- Hyde |
2
: 1 |
2
: 1 |
14.9.2013 |
Macclesfield
- Alfreton |
0
: 1 |
0
: 1 |
14.9.2013 |
Salisbury
- Chester |
1
: 1 |
3
: 1 |
14.9.2013 |
Southport
- Welling |
0
: 0 |
2
: 2 |
|
17.9.2013 |
Aldershot
- Barnet |
1
: 0 |
3
: 3 |
17.9.2013 |
Alfreton
- Cambridge Utd |
1
: 0 |
1
: 1 |
17.9.2013 |
Chester
- Macclesfield |
2
: 1 |
2
: 1 |
17.9.2013 |
Halifax Town
- Grimsby |
3
: 0 |
4
: 0 |
17.9.2013 |
Gateshead
- Wrexham |
0
: 0 |
0
: 3 |
17.9.2013 |
Hyde
- Woking |
0
: 0 |
0
: 2 |
17.9.2013 |
Lincoln
- Southport |
1
: 0 |
1
: 0 |
17.9.2013 |
Luton
- Dartford |
2
: 0 |
3
: 0 |
17.9.2013 |
Nuneaton
- Hereford |
1
: 0 |
2
: 1 |
17.9.2013 |
Salisbury
- Braintree |
1
: 1 |
1
: 1 |
17.9.2013 |
Tamworth
- Kidderminster |
0
: 1 |
0
: 3 |
17.9.2013 |
Welling
- Forest Green |
2
: 1 |
5
: 2 |
|
21.9.2013 |
Aldershot
- Wrexham |
0
: 0 |
2
: 0 |
21.9.2013 |
Alfreton
- Barnet |
1
: 0 |
3
: 1 |
21.9.2013 |
Braintree
- Southport |
1
: 0 |
1
: 0 |
21.9.2013 |
Cambridge Utd
- Forest Green |
1
: 0 |
2
: 1 |
21.9.2013 |
Chester
- Grimsby |
0
: 0 |
0
: 0 |
21.9.2013 |
Dartford
- Kidderminster |
1
: 0 |
3
: 0 |
21.9.2013 |
Halifax Town
- Hereford |
1
: 1 |
1
: 1 |
21.9.2013 |
Hyde
- Welling |
0
: 1 |
0
: 1 |
21.9.2013 |
Luton
- Lincoln |
0
: 1 |
3
: 2 |
21.9.2013 |
Macclesfield
- Woking |
2
: 0 |
3
: 2 |
21.9.2013 |
Nuneaton
- Salisbury |
0
: 0 |
1
: 2 |
21.9.2013 |
Tamworth
- Gateshead |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
24.9.2013 |
Barnet
- Macclesfield |
0
: 2 |
1
: 2 |
24.9.2013 |
Cambridge Utd
- Nuneaton |
1
: 0 |
3
: 0 |
24.9.2013 |
Forest Green
- Tamworth |
1
: 1 |
1
: 2 |
24.9.2013 |
Gateshead
- Chester |
1
: 1 |
3
: 2 |
24.9.2013 |
Grimsby
- Dartford |
3
: 1 |
5
: 2 |
24.9.2013 |
Hereford
- Lincoln |
0
: 0 |
1
: 0 |
24.9.2013 |
Kidderminster
- Halifax Town |
1
: 0 |
2
: 0 |
24.9.2013 |
Salisbury
- Hyde |
0
: 0 |
2
: 0 |
24.9.2013 |
Southport
- Alfreton |
0
: 0 |
2
: 1 |
24.9.2013 |
Welling
- Aldershot |
1
: 0 |
1
: 0 |
24.9.2013 |
Woking
- Luton |
0
: 3 |
0
: 4 |
24.9.2013 |
Wrexham
- Braintree |
2
: 2 |
2
: 3 |
|
27.9.2013 |
Kidderminster
- Aldershot |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
28.9.2013 |
Barnet
- Salisbury |
0
: 1 |
3
: 1 |
28.9.2013 |
Braintree
- Alfreton |
0
: 0 |
3
: 1 |
28.9.2013 |
Dartford
- Southport |
1
: 0 |
1
: 0 |
28.9.2013 |
Halifax Town
- Chester |
1
: 1 |
2
: 1 |
28.9.2013 |
Forest Green
- Gateshead |
1
: 0 |
1
: 0 |
28.9.2013 |
Grimsby
- Tamworth |
0
: 0 |
3
: 1 |
28.9.2013 |
Hereford
- Luton |
0
: 0 |
0
: 0 |
28.9.2013 |
Lincoln
- Hyde |
0
: 0 |
3
: 0 |
28.9.2013 |
Macclesfield
- Welling |
0
: 0 |
2
: 1 |
28.9.2013 |
Woking
- Nuneaton |
1
: 0 |
2
: 0 |
28.9.2013 |
Wrexham
- Cambridge Utd |
1
: 1 |
1
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za OKTOBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
5.10.2013 |
Aldershot
- Grimsby |
0
: 2 |
0
: 3 |
5.10.2013 |
Alfreton
- Forest Green |
2
: 2 |
3
: 2 |
5.10.2013 |
Cambridge Utd
- Hereford |
1
: 0 |
1
: 0 |
5.10.2013 |
Chester
- Kidderminster |
0
: 0 |
0
: 0 |
5.10.2013 |
Gateshead
- Dartford |
1
: 0 |
2
: 0 |
5.10.2013 |
Hyde
- Braintree |
0
: 1 |
0
: 3 |
5.10.2013 |
Luton
- Halifax Town |
3
: 3 |
4
: 3 |
5.10.2013 |
Nuneaton
- Lincoln |
1
: 1 |
2
: 2 |
5.10.2013 |
Salisbury
- Wrexham |
0
: 1 |
2
: 1 |
5.10.2013 |
Southport
- Woking |
1
: 1 |
1
: 1 |
5.10.2013 |
Tamworth
- Macclesfield |
1
: 0 |
1
: 0 |
5.10.2013 |
Welling
- Barnet |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
8.10.2013 |
Aldershot
- Luton |
3
: 2 |
3
: 3 |
8.10.2013 |
Alfreton
- Chester |
0
: 1 |
0
: 1 |
8.10.2013 |
Braintree
- Welling |
1
: 1 |
2
: 3 |
8.10.2013 |
Dartford
- Salisbury |
1
: 1 |
1
: 1 |
8.10.2013 |
Halifax Town
- Nuneaton |
1
: 1 |
2
: 2 |
8.10.2013 |
Grimsby
- Cambridge Utd |
0
: 0 |
0
: 1 |
8.10.2013 |
Hyde
- Gateshead |
0
: 1 |
0
: 2 |
8.10.2013 |
Kidderminster
- Forest Green |
1
: 1 |
4
: 1 |
8.10.2013 |
Lincoln
- Tamworth |
0
: 0 |
0
: 0 |
8.10.2013 |
Macclesfield
- Hereford |
0
: 0 |
1
: 0 |
8.10.2013 |
Woking
- Barnet |
0
: 0 |
0
: 0 |
8.10.2013 |
Wrexham
- Southport |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
12.10.2013 |
Chester
- Cambridge Utd |
0
: 0 |
0
: 0 |
12.10.2013 |
Forest Green
- Macclesfield |
1
: 1 |
2
: 3 |
12.10.2013 |
Gateshead
- Alfreton |
0
: 0 |
3
: 0 |
12.10.2013 |
Hereford
- Dartford |
0
: 1 |
2
: 2 |
12.10.2013 |
Lincoln
- Aldershot |
0
: 0 |
0
: 1 |
12.10.2013 |
Luton
- Hyde |
1
: 1 |
4
: 1 |
12.10.2013 |
Nuneaton
- Braintree |
0
: 1 |
1
: 1 |
12.10.2013 |
Salisbury
- Grimsby |
0
: 0 |
1
: 0 |
12.10.2013 |
Southport
- Kidderminster |
1
: 2 |
1
: 2 |
12.10.2013 |
Welling
- Tamworth |
0
: 0 |
2
: 0 |
12.10.2013 |
Woking
- Halifax Town |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
13.10.2013 |
Barnet
- Wrexham |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
17.10.2013 |
Macclesfield
- Southport |
1
: 0 |
2
: 2 |
|
19.10.2013 |
Aldershot
- Alfreton |
1
: 2 |
2
: 3 |
19.10.2013 |
Braintree
- Chester |
3
: 0 |
3
: 0 |
19.10.2013 |
Cambridge Utd
- Salisbury |
0
: 0 |
2
: 0 |
19.10.2013 |
Dartford
- Hyde |
2
: 2 |
4
: 3 |
19.10.2013 |
Halifax Town
- Welling |
3
: 0 |
3
: 0 |
19.10.2013 |
Grimsby
- Forest Green |
1
: 1 |
3
: 1 |
19.10.2013 |
Hereford
- Barnet |
0
: 1 |
0
: 1 |
19.10.2013 |
Kidderminster
- Lincoln |
1
: 0 |
4
: 1 |
19.10.2013 |
Nuneaton
- Gateshead |
0
: 2 |
1
: 4 |
19.10.2013 |
Tamworth
- Luton |
1
: 2 |
3
: 4 |
19.10.2013 |
Wrexham
- Woking |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
31.10.2013 |
Salisbury
- Hereford |
2
: 0 |
4
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za NOVEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
2.11.2013 |
Alfreton
- Halifax Town |
2
: 0 |
3
: 0 |
2.11.2013 |
Barnet
- Kidderminster |
1
: 0 |
1
: 0 |
2.11.2013 |
Chester
- Aldershot |
0
: 0 |
1
: 1 |
2.11.2013 |
Forest Green
- Dartford |
1
: 0 |
1
: 0 |
2.11.2013 |
Gateshead
- Luton |
0
: 0 |
0
: 0 |
2.11.2013 |
Hyde
- Nuneaton |
1
: 1 |
2
: 2 |
2.11.2013 |
Macclesfield
- Wrexham |
2
: 1 |
3
: 2 |
2.11.2013 |
Southport
- Cambridge Utd |
1
: 0 |
1
: 0 |
2.11.2013 |
Tamworth
- Braintree |
0
: 0 |
0
: 0 |
2.11.2013 |
Welling
- Lincoln |
0
: 0 |
1
: 0 |
2.11.2013 |
Woking
- Grimsby |
1
: 1 |
1
: 2 |
|
9.11.2013 |
Hyde
- Chester |
1
: 1 |
1
: 2 |
|
12.11.2013 |
Barnet
- Welling |
0
: 0 |
0
: 0 |
12.11.2013 |
Braintree
- Luton |
0
: 1 |
1
: 2 |
12.11.2013 |
Cambridge Utd
- Aldershot |
1
: 0 |
4
: 0 |
12.11.2013 |
Halifax Town
- Hyde |
1
: 0 |
4
: 0 |
12.11.2013 |
Forest Green
- Nuneaton |
1
: 0 |
1
: 0 |
12.11.2013 |
Hereford
- Chester |
2
: 2 |
2
: 2 |
12.11.2013 |
Macclesfield
- Kidderminster |
0
: 1 |
1
: 1 |
12.11.2013 |
Southport
- Lincoln |
0
: 0 |
0
: 1 |
12.11.2013 |
Tamworth
- Alfreton |
1
: 0 |
1
: 0 |
12.11.2013 |
Woking
- Dartford |
0
: 0 |
3
: 0 |
12.11.2013 |
Wrexham
- Gateshead |
1
: 2 |
3
: 2 |
|
16.11.2013 |
Alfreton
- Braintree |
2
: 0 |
3
: 1 |
16.11.2013 |
Chester
- Luton |
1
: 1 |
1
: 1 |
16.11.2013 |
Halifax Town
- Aldershot |
3
: 0 |
4
: 0 |
16.11.2013 |
Forest Green
- Lincoln |
2
: 1 |
4
: 1 |
16.11.2013 |
Gateshead
- Salisbury |
1
: 0 |
3
: 2 |
16.11.2013 |
Kidderminster
- Wrexham |
1
: 0 |
3
: 1 |
16.11.2013 |
Macclesfield
- Dartford |
0
: 1 |
3
: 1 |
16.11.2013 |
Southport
- Hereford |
0
: 1 |
0
: 3 |
16.11.2013 |
Tamworth
- Grimsby |
0
: 0 |
0
: 2 |
16.11.2013 |
Welling
- Nuneaton |
0
: 0 |
1
: 2 |
16.11.2013 |
Woking
- Hyde |
1
: 2 |
3
: 2 |
16.11.2013 |
Barnet
- Cambridge Utd |
2
: 2 |
2
: 2 |
|
19.11.2013 |
Dartford
- Wrexham |
1
: 4 |
1
: 5 |
|
23.11.2013 |
Aldershot
- Southport |
4
: 0 |
5
: 1 |
23.11.2013 |
Braintree
- Halifax Town |
0
: 0 |
1
: 0 |
23.11.2013 |
Cambridge Utd
- Woking |
2
: 0 |
2
: 0 |
23.11.2013 |
Dartford
- Gateshead |
0
: 0 |
0
: 1 |
23.11.2013 |
Grimsby
- Barnet |
0
: 0 |
2
: 1 |
23.11.2013 |
Hyde
- Alfreton |
0
: 0 |
1
: 2 |
23.11.2013 |
Kidderminster
- Tamworth |
2
: 0 |
5
: 3 |
23.11.2013 |
Lincoln
- Hereford |
0
: 0 |
1
: 1 |
23.11.2013 |
Luton
- Welling |
1
: 0 |
2
: 1 |
23.11.2013 |
Nuneaton
- Chester |
0
: 0 |
1
: 0 |
23.11.2013 |
Salisbury
- Macclesfield |
1
: 1 |
3
: 2 |
23.11.2013 |
Wrexham
- Forest Green |
2
: 0 |
2
: 0 |
|
26.11.2013 |
Aldershot
- Braintree |
1
: 1 |
2
: 1 |
26.11.2013 |
Dartford
- Barnet |
0
: 2 |
0
: 2 |
26.11.2013 |
Hereford
- Halifax Town |
1
: 1 |
3
: 2 |
26.11.2013 |
Luton
- Southport |
1
: 0 |
3
: 0 |
26.11.2013 |
Nuneaton
- Alfreton |
2
: 0 |
3
: 0 |
26.11.2013 |
Salisbury
- Forest Green |
1
: 1 |
1
: 4 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za DECEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
7.12.2013 |
Alfreton
- Luton |
0
: 4 |
0
: 5 |
7.12.2013 |
Barnet
- Dartford |
1
: 0 |
1
: 0 |
7.12.2013 |
Chester
- Braintree |
0
: 1 |
0
: 2 |
7.12.2013 |
Halifax Town
- Woking |
1
: 3 |
3
: 4 |
7.12.2013 |
Hereford
- Nuneaton |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
10.12.2013 |
Cambridge Utd
- Macclesfield |
2
: 0 |
3
: 0 |
10.12.2013 |
Grimsby
- Welling |
0
: 1 |
1
: 1 |
10.12.2013 |
Lincoln
- Gateshead |
0
: 0 |
0
: 1 |
10.12.2013 |
Woking
- Kidderminster |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
14.12.2013 |
Dartford
- Halifax Town |
0
: 0 |
1
: 2 |
14.12.2013 |
Kidderminster
- Alfreton |
1
: 0 |
1
: 3 |
14.12.2013 |
Macclesfield
- Salisbury |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
19.12.2013 |
Grimsby
- Kidderminster |
2
: 1 |
3
: 1 |
|
21.12.2013 |
Aldershot
- Tamworth |
2
: 0 |
6
: 0 |
21.12.2013 |
Alfreton
- Dartford |
0
: 1 |
2
: 1 |
21.12.2013 |
Chester
- Lincoln |
2
: 1 |
3
: 3 |
21.12.2013 |
Halifax Town
- Forest Green |
1
: 0 |
1
: 0 |
21.12.2013 |
Hereford
- Cambridge Utd |
1
: 0 |
1
: 0 |
21.12.2013 |
Hyde
- Barnet |
0
: 0 |
0
: 1 |
21.12.2013 |
Luton
- Gateshead |
3
: 0 |
4
: 2 |
21.12.2013 |
Nuneaton
- Woking |
0
: 0 |
0
: 2 |
21.12.2013 |
Salisbury
- Southport |
0
: 0 |
1
: 1 |
21.12.2013 |
Welling
- Wrexham |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
26.12.2013 |
Cambridge Utd
- Braintree |
1
: 0 |
1
: 0 |
26.12.2013 |
Dartford
- Welling |
1
: 0 |
1
: 2 |
26.12.2013 |
Tamworth
- Nuneaton |
1
: 0 |
1
: 1 |
26.12.2013 |
Lincoln
- Grimsby |
0
: 2 |
0
: 2 |
26.12.2013 |
Barnet
- Luton |
0
: 2 |
1
: 2 |
26.12.2013 |
Forest Green
- Aldershot |
1
: 1 |
3
: 1 |
26.12.2013 |
Gateshead
- Halifax Town |
0
: 1 |
1
: 1 |
26.12.2013 |
Kidderminster
- Hereford |
2
: 0 |
2
: 1 |
26.12.2013 |
Macclesfield
- Hyde |
2
: 0 |
3
: 0 |
26.12.2013 |
Southport
- Chester |
0
: 0 |
0
: 0 |
26.12.2013 |
Woking
- Salisbury |
1
: 2 |
1
: 3 |
26.12.2013 |
Wrexham
- Alfreton |
0
: 0 |
2
: 3 |
|
28.12.2013 |
Aldershot
- Welling |
0
: 0 |
3
: 1 |
28.12.2013 |
Alfreton
- Southport |
2
: 0 |
2
: 1 |
28.12.2013 |
Braintree
- Tamworth |
0
: 0 |
2
: 0 |
28.12.2013 |
Chester
- Gateshead |
1
: 0 |
1
: 1 |
28.12.2013 |
Halifax Town
- Lincoln |
2
: 1 |
5
: 1 |
28.12.2013 |
Grimsby
- Macclesfield |
0
: 2 |
2
: 3 |
28.12.2013 |
Hyde
- Wrexham |
2
: 2 |
2
: 5 |
28.12.2013 |
Luton
- Kidderminster |
1
: 0 |
6
: 0 |
28.12.2013 |
Nuneaton
- Cambridge Utd |
0
: 0 |
0
: 0 |
28.12.2013 |
Salisbury
- Barnet |
1
: 1 |
2
: 1 |
28.12.2013 |
Hereford
- Forest Green |
1
: 0 |
1
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za JANUAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.1.2014 |
Luton
- Barnet |
2
: 0 |
2
: 1 |
1.1.2014 |
Alfreton
- Wrexham |
1
: 0 |
1
: 0 |
1.1.2014 |
Halifax Town
- Gateshead |
2
: 0 |
3
: 3 |
1.1.2014 |
Grimsby
- Lincoln |
1
: 1 |
1
: 1 |
1.1.2014 |
Hyde
- Macclesfield |
0
: 0 |
0
: 3 |
|
4.1.2014 |
Lincoln
- Luton |
0
: 0 |
0
: 0 |
4.1.2014 |
Barnet
- Alfreton |
1
: 0 |
1
: 0 |
4.1.2014 |
Gateshead
- Hyde |
1
: 0 |
4
: 0 |
4.1.2014 |
Southport
- Nuneaton |
0
: 0 |
1
: 0 |
4.1.2014 |
Tamworth
- Halifax Town |
1
: 0 |
2
: 0 |
4.1.2014 |
Wrexham
- Aldershot |
1
: 1 |
2
: 1 |
|
7.1.2014 |
Lincoln
- Alfreton |
2
: 0 |
4
: 1 |
|
9.1.2014 |
Forest Green
- Hereford |
0
: 0 |
1
: 1 |
|
10.1.2014 |
Welling
- Dartford |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
11.1.2014 |
Gateshead
- Nuneaton |
0
: 0 |
2
: 1 |
11.1.2014 |
Kidderminster
- Salisbury |
1
: 0 |
3
: 0 |
11.1.2014 |
Southport
- Hyde |
0
: 1 |
1
: 1 |
11.1.2014 |
Woking
- Braintree |
0
: 0 |
1
: 0 |
11.1.2014 |
Wrexham
- Halifax Town |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
14.1.2014 |
Gateshead
- Aldershot |
0
: 0 |
0
: 0 |
14.1.2014 |
Welling
- Hyde |
0
: 0 |
0
: 2 |
|
18.1.2014 |
Chester
- Barnet |
1
: 0 |
2
: 1 |
18.1.2014 |
Halifax Town
- Cambridge Utd |
0
: 0 |
1
: 1 |
18.1.2014 |
Grimsby
- Gateshead |
1
: 1 |
2
: 2 |
18.1.2014 |
Hereford
- Southport |
1
: 0 |
4
: 1 |
18.1.2014 |
Hyde
- Forest Green |
1
: 4 |
2
: 6 |
18.1.2014 |
Nuneaton
- Macclesfield |
0
: 0 |
1
: 0 |
18.1.2014 |
Salisbury
- Dartford |
1
: 0 |
1
: 0 |
18.1.2014 |
Welling
- Woking |
0
: 0 |
3
: 0 |
|
21.1.2014 |
Barnet
- Aldershot |
1
: 1 |
1
: 3 |
21.1.2014 |
Gateshead
- Welling |
0
: 1 |
1
: 1 |
21.1.2014 |
Kidderminster
- Dartford |
0
: 2 |
1
: 2 |
21.1.2014 |
Macclesfield
- Lincoln |
0
: 1 |
3
: 1 |
21.1.2014 |
Southport
- Wrexham |
1
: 1 |
1
: 2 |
21.1.2014 |
Tamworth
- Cambridge Utd |
0
: 0 |
0
: 1 |
21.1.2014 |
Woking
- Chester |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
25.1.2014 |
Aldershot
- Halifax Town |
1
: 1 |
2
: 2 |
25.1.2014 |
Barnet
- Southport |
0
: 0 |
1
: 0 |
25.1.2014 |
Dartford
- Cambridge Utd |
2
: 2 |
3
: 3 |
25.1.2014 |
Forest Green
- Chester |
1
: 0 |
3
: 0 |
25.1.2014 |
Hereford
- Salisbury |
0
: 0 |
1
: 0 |
25.1.2014 |
Hyde
- Tamworth |
0
: 1 |
0
: 3 |
25.1.2014 |
Lincoln
- Woking |
2
: 1 |
2
: 2 |
25.1.2014 |
Luton
- Nuneaton |
0
: 0 |
3
: 0 |
25.1.2014 |
Welling
- Alfreton |
1
: 1 |
1
: 2 |
|
28.1.2014 |
Cambridge Utd
- Grimsby |
0
: 1 |
1
: 2 |
28.1.2014 |
Hereford
- Kidderminster |
0
: 0 |
1
: 1 |
28.1.2014 |
Nuneaton
- Aldershot |
2
: 0 |
2
: 1 |
28.1.2014 |
Wrexham
- Tamworth |
1
: 0 |
2
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za FEBRUAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.2.2014 |
Chester
- Welling |
0
: 2 |
1
: 3 |
1.2.2014 |
Gateshead
- Kidderminster |
0
: 0 |
3
: 1 |
1.2.2014 |
Lincoln
- Halifax Town |
2
: 0 |
3
: 1 |
1.2.2014 |
Salisbury
- Nuneaton |
1
: 1 |
2
: 1 |
|
3.2.2014 |
Woking
- Hereford |
2
: 0 |
3
: 0 |
|
4.2.2014 |
Halifax Town
- Salisbury |
2
: 0 |
5
: 1 |
4.2.2014 |
Lincoln
- Nuneaton |
0
: 1 |
1
: 2 |
4.2.2014 |
Macclesfield
- Chester |
2
: 1 |
3
: 2 |
|
8.2.2014 |
Grimsby
- Southport |
0
: 0 |
0
: 0 |
8.2.2014 |
Hyde
- Lincoln |
1
: 2 |
3
: 4 |
8.2.2014 |
Salisbury
- Alfreton |
0
: 0 |
0
: 0 |
8.2.2014 |
Wrexham
- Dartford |
1
: 2 |
1
: 2 |
|
11.2.2014 |
Cambridge Utd
- Alfreton |
0
: 1 |
0
: 1 |
11.2.2014 |
Macclesfield
- Luton |
1
: 1 |
1
: 2 |
11.2.2014 |
Salisbury
- Woking |
0
: 0 |
2
: 0 |
11.2.2014 |
Tamworth
- Hyde |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
13.2.2014 |
Chester
- Halifax Town |
0
: 0 |
2
: 1 |
|
15.2.2014 |
Barnet
- Tamworth |
0
: 0 |
1
: 0 |
15.2.2014 |
Gateshead
- Woking |
0
: 1 |
0
: 2 |
15.2.2014 |
Lincoln
- Kidderminster |
1
: 0 |
2
: 0 |
15.2.2014 |
Luton
- Hereford |
1
: 0 |
7
: 0 |
15.2.2014 |
Nuneaton
- Hyde |
1
: 0 |
1
: 0 |
15.2.2014 |
Southport
- Salisbury |
2
: 1 |
3
: 1 |
|
18.2.2014 |
Aldershot
- Forest Green |
0
: 0 |
2
: 2 |
18.2.2014 |
Barnet
- Grimsby |
1
: 0 |
2
: 1 |
18.2.2014 |
Cambridge Utd
- Wrexham |
0
: 0 |
0
: 0 |
18.2.2014 |
Dartford
- Woking |
2
: 1 |
5
: 1 |
18.2.2014 |
Tamworth
- Salisbury |
1
: 2 |
1
: 2 |
|
22.2.2014 |
Alfreton
- Gateshead |
0
: 0 |
1
: 1 |
22.2.2014 |
Dartford
- Hereford |
1
: 0 |
2
: 0 |
22.2.2014 |
Forest Green
- Southport |
2
: 0 |
3
: 1 |
22.2.2014 |
Hyde
- Aldershot |
1
: 1 |
2
: 2 |
22.2.2014 |
Kidderminster
- Braintree |
0
: 0 |
2
: 2 |
22.2.2014 |
Lincoln
- Chester |
1
: 0 |
1
: 1 |
22.2.2014 |
Nuneaton
- Luton |
0
: 1 |
0
: 5 |
22.2.2014 |
Tamworth
- Welling |
0
: 1 |
1
: 1 |
22.2.2014 |
Woking
- Macclesfield |
0
: 1 |
3
: 2 |
22.2.2014 |
Wrexham
- Barnet |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
25.2.2014 |
Braintree
- Cambridge Utd |
0
: 0 |
1
: 0 |
25.2.2014 |
Dartford
- Aldershot |
1
: 0 |
1
: 1 |
25.2.2014 |
Forest Green
- Barnet |
0
: 2 |
1
: 2 |
25.2.2014 |
Hereford
- Macclesfield |
0
: 1 |
1
: 2 |
25.2.2014 |
Kidderminster
- Woking |
1
: 0 |
2
: 0 |
25.2.2014 |
Luton
- Wrexham |
4
: 0 |
5
: 0 |
25.2.2014 |
Southport
- Grimsby |
1
: 1 |
2
: 1 |
25.2.2014 |
Tamworth
- Chester |
1
: 3 |
3
: 4 |
25.2.2014 |
Welling
- Gateshead |
1
: 0 |
2
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za MART
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.3.2014 |
Aldershot
- Lincoln |
1
: 2 |
2
: 3 |
1.3.2014 |
Barnet
- Woking |
1
: 2 |
1
: 3 |
1.3.2014 |
Braintree
- Hyde |
1
: 1 |
2
: 1 |
1.3.2014 |
Cambridge Utd
- Kidderminster |
1
: 1 |
5
: 1 |
1.3.2014 |
Chester
- Nuneaton |
2
: 2 |
3
: 3 |
1.3.2014 |
Halifax Town
- Tamworth |
1
: 0 |
2
: 0 |
1.3.2014 |
Gateshead
- Forest Green |
0
: 0 |
1
: 1 |
1.3.2014 |
Grimsby
- Salisbury |
1
: 0 |
2
: 0 |
1.3.2014 |
Hereford
- Wrexham |
0
: 2 |
0
: 2 |
1.3.2014 |
Luton
- Alfreton |
1
: 0 |
3
: 0 |
1.3.2014 |
Southport
- Dartford |
1
: 0 |
3
: 0 |
1.3.2014 |
Welling
- Macclesfield |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
7.3.2014 |
Dartford
- Chester |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
8.3.2014 |
Alfreton
- Lincoln |
0
: 0 |
1
: 1 |
8.3.2014 |
Barnet
- Gateshead |
0
: 0 |
0
: 1 |
8.3.2014 |
Braintree
- Hereford |
1
: 1 |
1
: 1 |
8.3.2014 |
Forest Green
- Cambridge Utd |
2
: 2 |
3
: 2 |
8.3.2014 |
Hyde
- Halifax Town |
0
: 2 |
1
: 5 |
8.3.2014 |
Macclesfield
- Grimsby |
0
: 1 |
1
: 1 |
8.3.2014 |
Nuneaton
- Welling |
0
: 0 |
2
: 0 |
8.3.2014 |
Salisbury
- Luton |
0
: 0 |
0
: 0 |
8.3.2014 |
Tamworth
- Aldershot |
0
: 0 |
1
: 0 |
8.3.2014 |
Woking
- Southport |
0
: 0 |
2
: 0 |
8.3.2014 |
Wrexham
- Kidderminster |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
11.3.2014 |
Aldershot
- Chester |
1
: 0 |
2
: 0 |
11.3.2014 |
Alfreton
- Hyde |
1
: 0 |
3
: 0 |
11.3.2014 |
Braintree
- Wrexham |
1
: 0 |
3
: 0 |
11.3.2014 |
Cambridge Utd
- Luton |
0
: 0 |
1
: 1 |
11.3.2014 |
Forest Green
- Salisbury |
2
: 0 |
4
: 0 |
11.3.2014 |
Grimsby
- Hereford |
1
: 1 |
1
: 1 |
11.3.2014 |
Kidderminster
- Macclesfield |
2
: 1 |
2
: 1 |
11.3.2014 |
Lincoln
- Welling |
1
: 2 |
1
: 2 |
11.3.2014 |
Nuneaton
- Tamworth |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
13.3.2014 |
Forest Green
- Braintree |
0
: 1 |
0
: 2 |
|
15.3.2014 |
Aldershot
- Nuneaton |
0
: 2 |
2
: 2 |
15.3.2014 |
Cambridge Utd
- Dartford |
0
: 0 |
1
: 1 |
15.3.2014 |
Chester
- Alfreton |
0
: 0 |
0
: 1 |
15.3.2014 |
Grimsby
- Wrexham |
1
: 1 |
3
: 1 |
15.3.2014 |
Hereford
- Hyde |
0
: 0 |
0
: 0 |
15.3.2014 |
Kidderminster
- Barnet |
0
: 0 |
1
: 0 |
15.3.2014 |
Lincoln
- Braintree |
0
: 0 |
2
: 0 |
15.3.2014 |
Salisbury
- Gateshead |
0
: 0 |
0
: 0 |
15.3.2014 |
Southport
- Macclesfield |
2
: 1 |
4
: 1 |
15.3.2014 |
Tamworth
- Forest Green |
0
: 2 |
1
: 2 |
15.3.2014 |
Welling
- Halifax Town |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
17.3.2014 |
Luton
- Woking |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
18.3.2014 |
Aldershot
- Kidderminster |
0
: 0 |
0
: 0 |
18.3.2014 |
Alfreton
- Tamworth |
2
: 1 |
4
: 2 |
18.3.2014 |
Braintree
- Lincoln |
0
: 1 |
0
: 2 |
18.3.2014 |
Cambridge Utd
- Welling |
0
: 0 |
2
: 1 |
18.3.2014 |
Chester
- Southport |
1
: 0 |
2
: 2 |
18.3.2014 |
Forest Green
- Grimsby |
2
: 0 |
2
: 1 |
18.3.2014 |
Macclesfield
- Barnet |
0
: 0 |
2
: 0 |
18.3.2014 |
Wrexham
- Hereford |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
22.3.2014 |
Barnet
- Hereford |
2
: 0 |
2
: 0 |
22.3.2014 |
Braintree
- Aldershot |
1
: 0 |
1
: 0 |
22.3.2014 |
Forest Green
- Welling |
0
: 0 |
0
: 0 |
22.3.2014 |
Gateshead
- Lincoln |
2
: 0 |
3
: 1 |
22.3.2014 |
Hyde
- Dartford |
0
: 0 |
0
: 2 |
22.3.2014 |
Kidderminster
- Southport |
0
: 1 |
1
: 1 |
22.3.2014 |
Luton
- Chester |
0
: 0 |
3
: 0 |
22.3.2014 |
Macclesfield
- Tamworth |
1
: 1 |
2
: 1 |
22.3.2014 |
Nuneaton
- Grimsby |
0
: 1 |
0
: 1 |
22.3.2014 |
Wrexham
- Salisbury |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
24.3.2014 |
Halifax Town
- Alfreton |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
25.3.2014 |
Aldershot
- Gateshead |
1
: 0 |
1
: 2 |
25.3.2014 |
Chester
- Tamworth |
0
: 0 |
2
: 0 |
25.3.2014 |
Grimsby
- Luton |
1
: 1 |
1
: 2 |
25.3.2014 |
Welling
- Braintree |
0
: 1 |
0
: 2 |
|
26.3.2014 |
Salisbury
- Cambridge Utd |
0
: 1 |
0
: 3 |
|
27.3.2014 |
Braintree
- Nuneaton |
2
: 0 |
2
: 1 |
27.3.2014 |
Southport
- Forest Green |
0
: 0 |
2
: 0 |
|
29.3.2014 |
Aldershot
- Hyde |
1
: 0 |
1
: 0 |
29.3.2014 |
Alfreton
- Nuneaton |
1
: 0 |
1
: 1 |
29.3.2014 |
Cambridge Utd
- Barnet |
1
: 0 |
1
: 1 |
29.3.2014 |
Dartford
- Macclesfield |
0
: 1 |
2
: 1 |
29.3.2014 |
Halifax Town
- Luton |
1
: 0 |
2
: 0 |
29.3.2014 |
Gateshead
- Braintree |
0
: 0 |
1
: 0 |
29.3.2014 |
Hereford
- Grimsby |
0
: 0 |
0
: 1 |
29.3.2014 |
Salisbury
- Kidderminster |
0
: 1 |
1
: 1 |
29.3.2014 |
Tamworth
- Lincoln |
0
: 0 |
0
: 0 |
29.3.2014 |
Welling
- Chester |
0
: 0 |
2
: 0 |
29.3.2014 |
Woking
- Wrexham |
1
: 1 |
2
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za APRIL
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.4.2014 |
Dartford
- Luton |
1
: 0 |
1
: 2 |
1.4.2014 |
Macclesfield
- Cambridge Utd |
0
: 0 |
0
: 1 |
1.4.2014 |
Southport
- Braintree |
0
: 1 |
0
: 4 |
1.4.2014 |
Woking
- Forest Green |
0
: 0 |
2
: 1 |
1.4.2014 |
Wrexham
- Grimsby |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
3.4.2014 |
Halifax Town
- Braintree |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
5.4.2014 |
Alfreton
- Welling |
1
: 1 |
2
: 2 |
5.4.2014 |
Barnet
- Forest Green |
1
: 0 |
2
: 1 |
5.4.2014 |
Braintree
- Salisbury |
0
: 1 |
0
: 1 |
5.4.2014 |
Cambridge Utd
- Southport |
1
: 1 |
3
: 1 |
5.4.2014 |
Chester
- Hyde |
2
: 0 |
3
: 2 |
5.4.2014 |
Gateshead
- Tamworth |
1
: 0 |
5
: 0 |
5.4.2014 |
Hereford
- Woking |
0
: 2 |
0
: 2 |
5.4.2014 |
Kidderminster
- Grimsby |
0
: 1 |
0
: 1 |
5.4.2014 |
Lincoln
- Dartford |
0
: 0 |
0
: 0 |
5.4.2014 |
Luton
- Aldershot |
0
: 0 |
1
: 0 |
5.4.2014 |
Nuneaton
- Halifax Town |
0
: 0 |
0
: 1 |
5.4.2014 |
Wrexham
- Macclesfield |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
8.4.2014 |
Alfreton
- Aldershot |
0
: 2 |
1
: 4 |
8.4.2014 |
Braintree
- Macclesfield |
0
: 0 |
0
: 1 |
8.4.2014 |
Forest Green
- Kidderminster |
1
: 0 |
1
: 1 |
8.4.2014 |
Grimsby
- Woking |
0
: 0 |
2
: 2 |
8.4.2014 |
Hyde
- Salisbury |
0
: 0 |
0
: 2 |
8.4.2014 |
Luton
- Tamworth |
0
: 0 |
2
: 0 |
8.4.2014 |
Southport
- Barnet |
1
: 1 |
1
: 1 |
8.4.2014 |
Welling
- Hereford |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
10.4.2014 |
Dartford
- Grimsby |
0
: 0 |
1
: 0 |
10.4.2014 |
Woking
- Cambridge Utd |
0
: 2 |
0
: 3 |
|
12.4.2014 |
Luton
- Braintree |
0
: 2 |
2
: 3 |
12.4.2014 |
Barnet
- Halifax Town |
0
: 3 |
0
: 4 |
12.4.2014 |
Cambridge Utd
- Hyde |
4
: 1 |
7
: 2 |
12.4.2014 |
Dartford
- Forest Green |
0
: 0 |
0
: 1 |
12.4.2014 |
Grimsby
- Chester |
1
: 0 |
2
: 1 |
12.4.2014 |
Hereford
- Gateshead |
0
: 1 |
0
: 1 |
12.4.2014 |
Kidderminster
- Welling |
0
: 0 |
2
: 0 |
12.4.2014 |
Macclesfield
- Aldershot |
0
: 0 |
1
: 1 |
12.4.2014 |
Salisbury
- Lincoln |
0
: 0 |
1
: 2 |
12.4.2014 |
Southport
- Tamworth |
0
: 0 |
2
: 0 |
12.4.2014 |
Woking
- Alfreton |
0
: 1 |
2
: 1 |
12.4.2014 |
Wrexham
- Nuneaton |
0
: 0 |
3
: 0 |
|
15.4.2014 |
Braintree
- Gateshead |
0
: 0 |
0
: 0 |
15.4.2014 |
Grimsby
- Halifax Town |
0
: 0 |
0
: 1 |
15.4.2014 |
Kidderminster
- Cambridge Utd |
0
: 0 |
2
: 0 |
15.4.2014 |
Macclesfield
- Forest Green |
0
: 2 |
1
: 2 |
|
18.4.2014 |
Aldershot
- Salisbury |
2
: 2 |
3
: 2 |
18.4.2014 |
Braintree
- Dartford |
1
: 0 |
1
: 0 |
18.4.2014 |
Gateshead
- Southport |
1
: 1 |
2
: 2 |
18.4.2014 |
Hyde
- Kidderminster |
1
: 1 |
1
: 3 |
18.4.2014 |
Lincoln
- Cambridge Utd |
1
: 0 |
1
: 0 |
18.4.2014 |
Alfreton
- Grimsby |
1
: 2 |
3
: 3 |
18.4.2014 |
Tamworth
- Hereford |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
19.4.2014 |
Chester
- Wrexham |
0
: 0 |
0
: 0 |
19.4.2014 |
Welling
- Luton |
0
: 1 |
1
: 2 |
19.4.2014 |
Halifax Town
- Macclesfield |
2
: 1 |
2
: 1 |
19.4.2014 |
Forest Green
- Woking |
1
: 0 |
2
: 2 |
19.4.2014 |
Nuneaton
- Barnet |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
21.4.2014 |
Woking
- Aldershot |
0
: 0 |
1
: 2 |
21.4.2014 |
Cambridge Utd
- Chester |
0
: 1 |
0
: 1 |
21.4.2014 |
Dartford
- Tamworth |
1
: 0 |
2
: 3 |
21.4.2014 |
Grimsby
- Hyde |
0
: 0 |
1
: 0 |
21.4.2014 |
Hereford
- Alfreton |
1
: 1 |
3
: 2 |
21.4.2014 |
Kidderminster
- Nuneaton |
0
: 0 |
0
: 0 |
21.4.2014 |
Luton
- Forest Green |
1
: 1 |
4
: 1 |
21.4.2014 |
Macclesfield
- Gateshead |
0
: 1 |
0
: 2 |
21.4.2014 |
Salisbury
- Welling |
3
: 0 |
3
: 0 |
21.4.2014 |
Southport
- Halifax Town |
0
: 1 |
2
: 1 |
21.4.2014 |
Wrexham
- Lincoln |
0
: 1 |
0
: 1 |
21.4.2014 |
Barnet
- Braintree |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
26.4.2014 |
Aldershot
- Hereford |
0
: 1 |
1
: 2 |
26.4.2014 |
Alfreton
- Macclesfield |
0
: 0 |
0
: 1 |
26.4.2014 |
Braintree
- Grimsby |
0
: 0 |
0
: 0 |
26.4.2014 |
Chester
- Salisbury |
1
: 1 |
2
: 2 |
26.4.2014 |
Halifax Town
- Kidderminster |
1
: 1 |
1
: 1 |
26.4.2014 |
Forest Green
- Wrexham |
1
: 0 |
1
: 1 |
26.4.2014 |
Gateshead
- Cambridge Utd |
1
: 0 |
2
: 0 |
26.4.2014 |
Hyde
- Luton |
0
: 0 |
0
: 1 |
26.4.2014 |
Lincoln
- Barnet |
1
: 1 |
3
: 3 |
26.4.2014 |
Nuneaton
- Dartford |
2
: 1 |
3
: 1 |
26.4.2014 |
Tamworth
- Woking |
0
: 2 |
2
: 4 |
26.4.2014 |
Welling
- Southport |
1
: 3 |
4
: 3 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za MAJ
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUN
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUL
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
|
|
|