Website Traffic Counter
|
NORVESKA 2. LIGA GRUPA 2 SEZONA 2014/2015
RASPORED i REZULTATI utakmica za APRIL
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
18.4.2015 |
Fram
- Moss |
0
: 0 |
0
: 1 |
18.4.2015 |
Lorenskog
- Kvik Halden |
0
: 0 |
0
: 0 |
18.4.2015 |
Orn Horten
- Gjovik Ff |
1
: 0 |
3
: 0 |
18.4.2015 |
Raufoss
- Nybergsund |
2
: 0 |
5
: 0 |
|
19.4.2015 |
Notodden
- Alta |
2
: 2 |
3
: 3 |
19.4.2015 |
Sprint Jeloy
- Stromsgodset 2 |
0
: 2 |
1
: 4 |
|
20.4.2015 |
Lillestrom 2
- Drammen |
0
: 4 |
3
: 4 |
|
25.4.2015 |
Nybergsund
- Notodden |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
26.4.2015 |
Gjovik Ff
- Sprint Jeloy |
0
: 2 |
1
: 2 |
26.4.2015 |
Kvik Halden
- Orn Horten |
2
: 0 |
3
: 0 |
26.4.2015 |
Moss
- Raufoss |
0
: 0 |
0
: 2 |
|
27.4.2015 |
Alta
- Lillestrom 2 |
4
: 1 |
7
: 1 |
27.4.2015 |
Stromsgodset 2
- Fram |
2
: 1 |
3
: 3 |
|
28.4.2015 |
Drammen
- Lorenskog |
1
: 2 |
1
: 3 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za MAJ
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
2.5.2015 |
Fram
- Gjovik Ff |
0
: 0 |
2
: 0 |
2.5.2015 |
Orn Horten
- Drammen |
0
: 0 |
1
: 0 |
2.5.2015 |
Sprint Jeloy
- Kvik Halden |
0
: 1 |
0
: 3 |
|
3.5.2015 |
Alta
- Nybergsund |
0
: 1 |
3
: 1 |
3.5.2015 |
Raufoss
- Stromsgodset 2 |
1
: 1 |
6
: 1 |
3.5.2015 |
Notodden
- Moss |
0
: 0 |
2
: 3 |
|
4.5.2015 |
Lillestrom 2
- Lorenskog |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
9.5.2015 |
Drammen
- Sprint Jeloy |
1
: 2 |
1
: 4 |
|
10.5.2015 |
Moss
- Alta |
1
: 0 |
3
: 1 |
10.5.2015 |
Gjovik Ff
- Raufoss |
0
: 3 |
1
: 4 |
10.5.2015 |
Lorenskog
- Orn Horten |
0
: 0 |
3
: 2 |
10.5.2015 |
Kvik Halden
- Fram |
2
: 0 |
2
: 1 |
|
11.5.2015 |
Nybergsund
- Lillestrom 2 |
0
: 0 |
1
: 2 |
11.5.2015 |
Stromsgodset 2
- Notodden |
0
: 1 |
0
: 3 |
|
16.5.2015 |
Fram
- Drammen |
1
: 0 |
6
: 0 |
16.5.2015 |
Notodden
- Gjovik Ff |
0
: 0 |
1
: 2 |
16.5.2015 |
Raufoss
- Kvik Halden |
0
: 0 |
2
: 0 |
16.5.2015 |
Sprint Jeloy
- Lorenskog |
0
: 0 |
0
: 2 |
|
18.5.2015 |
Alta
- Stromsgodset 2 |
1
: 1 |
1
: 1 |
18.5.2015 |
Lillestrom 2
- Orn Horten |
0
: 0 |
0
: 2 |
|
21.5.2015 |
Nybergsund
- Moss |
0
: 0 |
1
: 2 |
|
25.5.2015 |
Gjovik Ff
- Alta |
2
: 1 |
3
: 2 |
25.5.2015 |
Drammen
- Raufoss |
0
: 3 |
0
: 4 |
25.5.2015 |
Orn Horten
- Sprint Jeloy |
0
: 0 |
0
: 0 |
25.5.2015 |
Kvik Halden
- Notodden |
2
: 0 |
3
: 0 |
25.5.2015 |
Lorenskog
- Fram |
0
: 0 |
1
: 1 |
|
26.5.2015 |
Moss
- Lillestrom 2 |
0
: 1 |
3
: 2 |
26.5.2015 |
Stromsgodset 2
- Nybergsund |
1
: 0 |
3
: 1 |
|
30.5.2015 |
Notodden
- Drammen |
2
: 0 |
5
: 1 |
30.5.2015 |
Nybergsund
- Gjovik Ff |
1
: 0 |
2
: 1 |
|
31.5.2015 |
Alta
- Kvik Halden |
1
: 1 |
3
: 3 |
31.5.2015 |
Fram
- Orn Horten |
0
: 0 |
3
: 0 |
31.5.2015 |
Raufoss
- Lorenskog |
1
: 1 |
2
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUN
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.6.2015 |
Lillestrom 2
- Sprint Jeloy |
0
: 0 |
1
: 1 |
1.6.2015 |
Moss
- Stromsgodset 2 |
1
: 0 |
3
: 0 |
|
6.6.2015 |
Kvik Halden
- Nybergsund |
3
: 0 |
3
: 1 |
6.6.2015 |
Sprint Jeloy
- Fram |
1
: 1 |
2
: 3 |
6.6.2015 |
Lorenskog
- Notodden |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
7.6.2015 |
Drammen
- Alta |
0
: 5 |
1
: 6 |
7.6.2015 |
Gjovik Ff
- Moss |
0
: 0 |
1
: 0 |
7.6.2015 |
Orn Horten
- Raufoss |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
8.6.2015 |
Stromsgodset 2
- Lillestrom 2 |
1
: 1 |
3
: 2 |
|
13.6.2015 |
Lillestrom 2
- Fram |
1
: 1 |
2
: 4 |
13.6.2015 |
Nybergsund
- Drammen |
1
: 0 |
1
: 0 |
13.6.2015 |
Raufoss
- Sprint Jeloy |
1
: 0 |
3
: 1 |
|
14.6.2015 |
Alta
- Lorenskog |
1
: 1 |
4
: 3 |
14.6.2015 |
Stromsgodset 2
- Gjovik Ff |
1
: 2 |
3
: 4 |
14.6.2015 |
Moss
- Kvik Halden |
2
: 0 |
2
: 0 |
14.6.2015 |
Notodden
- Orn Horten |
1
: 0 |
2
: 1 |
|
20.6.2015 |
Drammen
- Moss |
1
: 2 |
2
: 3 |
20.6.2015 |
Lorenskog
- Nybergsund |
1
: 0 |
2
: 1 |
20.6.2015 |
Sprint Jeloy
- Notodden |
0
: 2 |
1
: 3 |
|
21.6.2015 |
Orn Horten
- Alta |
1
: 0 |
4
: 0 |
21.6.2015 |
Fram
- Raufoss |
1
: 1 |
2
: 2 |
21.6.2015 |
Gjovik Ff
- Lillestrom 2 |
1
: 0 |
3
: 1 |
|
27.6.2015 |
Gjovik Ff
- Kvik Halden |
0
: 1 |
1
: 1 |
27.6.2015 |
Moss
- Lorenskog |
3
: 0 |
5
: 0 |
27.6.2015 |
Notodden
- Fram |
1
: 1 |
4
: 1 |
27.6.2015 |
Nybergsund
- Orn Horten |
2
: 0 |
3
: 2 |
|
28.6.2015 |
Alta
- Sprint Jeloy |
1
: 0 |
6
: 0 |
|
29.6.2015 |
Lillestrom 2
- Raufoss |
0
: 3 |
1
: 3 |
29.6.2015 |
Stromsgodset 2
- Drammen |
1
: 0 |
7
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUL
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
18.7.2015 |
Fram
- Alta |
1
: 0 |
3
: 2 |
18.7.2015 |
Lorenskog
- Stromsgodset 2 |
0
: 0 |
5
: 0 |
18.7.2015 |
Orn Horten
- Moss |
0
: 1 |
0
: 2 |
18.7.2015 |
Sprint Jeloy
- Nybergsund |
1
: 1 |
1
: 2 |
|
19.7.2015 |
Raufoss
- Notodden |
2
: 3 |
5
: 3 |
19.7.2015 |
Drammen
- Gjovik Ff |
1
: 1 |
1
: 3 |
|
22.7.2015 |
Lillestrom 2
- Kvik Halden |
0
: 1 |
1
: 2 |
|
25.7.2015 |
Alta
- Raufoss |
0
: 0 |
0
: 1 |
25.7.2015 |
Gjovik Ff
- Lorenskog |
0
: 0 |
0
: 0 |
25.7.2015 |
Nybergsund
- Fram |
1
: 1 |
2
: 2 |
|
26.7.2015 |
Kvik Halden
- Drammen |
1
: 0 |
5
: 0 |
26.7.2015 |
Moss
- Sprint Jeloy |
0
: 0 |
2
: 1 |
|
27.7.2015 |
Stromsgodset 2
- Orn Horten |
2
: 1 |
4
: 1 |
|
28.7.2015 |
Notodden
- Lillestrom 2 |
4
: 3 |
8
: 3 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za AVGUST
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.8.2015 |
Kvik Halden
- Lorenskog |
1
: 1 |
3
: 2 |
1.8.2015 |
Moss
- Fram |
1
: 1 |
3
: 4 |
1.8.2015 |
Nybergsund
- Raufoss |
2
: 2 |
3
: 3 |
|
2.8.2015 |
Alta
- Notodden |
2
: 1 |
3
: 1 |
2.8.2015 |
Gjovik Ff
- Orn Horten |
1
: 0 |
1
: 2 |
|
3.8.2015 |
Stromsgodset 2
- Sprint Jeloy |
2
: 0 |
3
: 2 |
|
4.8.2015 |
Drammen
- Lillestrom 2 |
1
: 3 |
2
: 7 |
|
8.8.2015 |
Lorenskog
- Drammen |
2
: 0 |
5
: 0 |
8.8.2015 |
Notodden
- Nybergsund |
0
: 1 |
1
: 2 |
8.8.2015 |
Orn Horten
- Kvik Halden |
0
: 0 |
0
: 2 |
8.8.2015 |
Raufoss
- Moss |
0
: 2 |
1
: 3 |
8.8.2015 |
Sprint Jeloy
- Gjovik Ff |
1
: 1 |
2
: 4 |
|
10.8.2015 |
Lillestrom 2
- Alta |
2
: 0 |
3
: 0 |
10.8.2015 |
Fram
- Stromsgodset 2 |
2
: 1 |
3
: 1 |
|
13.8.2015 |
Kvik Halden
- Stromsgodset 2 |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
15.8.2015 |
Drammen
- Orn Horten |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
16.8.2015 |
Nybergsund
- Alta |
1
: 1 |
2
: 2 |
16.8.2015 |
Gjovik Ff
- Fram |
0
: 0 |
4
: 0 |
16.8.2015 |
Kvik Halden
- Sprint Jeloy |
3
: 0 |
6
: 0 |
16.8.2015 |
Moss
- Notodden |
1
: 1 |
2
: 2 |
|
17.8.2015 |
Lorenskog
- Lillestrom 2 |
2
: 1 |
3
: 1 |
17.8.2015 |
Stromsgodset 2
- Raufoss |
1
: 4 |
2
: 6 |
|
22.8.2015 |
Fram
- Kvik Halden |
1
: 0 |
1
: 1 |
22.8.2015 |
Sprint Jeloy
- Drammen |
1
: 0 |
4
: 0 |
|
23.8.2015 |
Alta
- Moss |
0
: 1 |
0
: 1 |
23.8.2015 |
Orn Horten
- Lorenskog |
0
: 1 |
1
: 1 |
23.8.2015 |
Raufoss
- Gjovik Ff |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
24.8.2015 |
Lillestrom 2
- Nybergsund |
2
: 1 |
4
: 2 |
24.8.2015 |
Notodden
- Stromsgodset 2 |
1
: 1 |
3
: 2 |
|
29.8.2015 |
Drammen
- Fram |
0
: 1 |
0
: 1 |
29.8.2015 |
Kvik Halden
- Raufoss |
0
: 1 |
1
: 2 |
29.8.2015 |
Lorenskog
- Sprint Jeloy |
1
: 1 |
5
: 2 |
|
30.8.2015 |
Gjovik Ff
- Notodden |
0
: 0 |
1
: 0 |
30.8.2015 |
Moss
- Nybergsund |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
31.8.2015 |
Stromsgodset 2
- Alta |
1
: 0 |
1
: 2 |
31.8.2015 |
Orn Horten
- Lillestrom 2 |
2
: 0 |
4
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za SEPTEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
5.9.2015 |
Fram
- Lorenskog |
2
: 0 |
2
: 1 |
5.9.2015 |
Sprint Jeloy
- Orn Horten |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
6.9.2015 |
Alta
- Gjovik Ff |
1
: 0 |
3
: 0 |
6.9.2015 |
Lillestrom 2
- Moss |
1
: 1 |
1
: 1 |
6.9.2015 |
Notodden
- Kvik Halden |
1
: 0 |
3
: 1 |
6.9.2015 |
Raufoss
- Drammen |
2
: 0 |
2
: 1 |
|
7.9.2015 |
Nybergsund
- Stromsgodset 2 |
2
: 0 |
2
: 1 |
|
12.9.2015 |
Drammen
- Notodden |
0
: 2 |
0
: 5 |
12.9.2015 |
Lorenskog
- Raufoss |
1
: 1 |
1
: 2 |
12.9.2015 |
Orn Horten
- Fram |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
13.9.2015 |
Kvik Halden
- Alta |
1
: 0 |
3
: 1 |
13.9.2015 |
Stromsgodset 2
- Moss |
0
: 1 |
1
: 2 |
13.9.2015 |
Gjovik Ff
- Nybergsund |
1
: 1 |
2
: 2 |
|
14.9.2015 |
Sprint Jeloy
- Lillestrom 2 |
0
: 0 |
1
: 1 |
|
19.9.2015 |
Fram
- Sprint Jeloy |
1
: 1 |
2
: 2 |
19.9.2015 |
Notodden
- Lorenskog |
0
: 2 |
2
: 2 |
19.9.2015 |
Nybergsund
- Kvik Halden |
2
: 1 |
2
: 2 |
19.9.2015 |
Raufoss
- Orn Horten |
1
: 0 |
4
: 0 |
|
20.9.2015 |
Alta
- Drammen |
3
: 0 |
5
: 0 |
20.9.2015 |
Moss
- Gjovik Ff |
2
: 0 |
3
: 1 |
|
21.9.2015 |
Lillestrom 2
- Stromsgodset 2 |
3
: 0 |
3
: 5 |
|
26.9.2015 |
Orn Horten
- Notodden |
0
: 1 |
2
: 3 |
26.9.2015 |
Sprint Jeloy
- Raufoss |
0
: 1 |
1
: 3 |
|
27.9.2015 |
Fram
- Lillestrom 2 |
4
: 2 |
7
: 2 |
27.9.2015 |
Lorenskog
- Alta |
0
: 1 |
0
: 1 |
27.9.2015 |
Drammen
- Nybergsund |
0
: 6 |
0
: 9 |
27.9.2015 |
Gjovik Ff
- Stromsgodset 2 |
3
: 1 |
3
: 2 |
27.9.2015 |
Kvik Halden
- Moss |
1
: 1 |
2
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za OKTOBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
3.10.2015 |
Notodden
- Sprint Jeloy |
0
: 0 |
1
: 1 |
3.10.2015 |
Nybergsund
- Lorenskog |
1
: 0 |
3
: 1 |
|
4.10.2015 |
Raufoss
- Fram |
1
: 0 |
3
: 0 |
4.10.2015 |
Alta
- Orn Horten |
2
: 0 |
3
: 0 |
4.10.2015 |
Stromsgodset 2
- Kvik Halden |
1
: 0 |
2
: 0 |
4.10.2015 |
Moss
- Drammen |
5
: 0 |
8
: 1 |
|
5.10.2015 |
Lillestrom 2
- Gjovik Ff |
3
: 1 |
3
: 2 |
|
11.10.2015 |
Fram
- Notodden |
1
: 1 |
2
: 2 |
11.10.2015 |
Lorenskog
- Moss |
1
: 1 |
3
: 1 |
11.10.2015 |
Sprint Jeloy
- Alta |
0
: 0 |
0
: 2 |
11.10.2015 |
Kvik Halden
- Gjovik Ff |
2
: 0 |
3
: 0 |
11.10.2015 |
Raufoss
- Lillestrom 2 |
3
: 0 |
6
: 0 |
11.10.2015 |
Orn Horten
- Nybergsund |
0
: 0 |
1
: 1 |
11.10.2015 |
Drammen
- Stromsgodset 2 |
1
: 2 |
3
: 2 |
|
17.10.2015 |
Alta
- Fram |
0
: 0 |
2
: 2 |
17.10.2015 |
Gjovik Ff
- Drammen |
3
: 0 |
7
: 1 |
17.10.2015 |
Kvik Halden
- Lillestrom 2 |
2
: 0 |
3
: 0 |
17.10.2015 |
Moss
- Orn Horten |
2
: 1 |
7
: 1 |
17.10.2015 |
Notodden
- Raufoss |
2
: 0 |
3
: 1 |
17.10.2015 |
Nybergsund
- Sprint Jeloy |
0
: 0 |
3
: 0 |
17.10.2015 |
Stromsgodset 2
- Lorenskog |
0
: 0 |
2
: 1 |
|
24.10.2015 |
Drammen
- Kvik Halden |
0
: 3 |
0
: 5 |
24.10.2015 |
Fram
- Nybergsund |
0
: 0 |
3
: 0 |
24.10.2015 |
Lillestrom 2
- Notodden |
0
: 4 |
0
: 6 |
24.10.2015 |
Lorenskog
- Gjovik Ff |
1
: 2 |
2
: 3 |
24.10.2015 |
Orn Horten
- Stromsgodset 2 |
0
: 1 |
0
: 1 |
24.10.2015 |
Raufoss
- Alta |
2
: 0 |
3
: 3 |
24.10.2015 |
Sprint Jeloy
- Moss |
1
: 3 |
1
: 3 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za NOVEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
RASPORED i REZULTATI utakmica za DECEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
RASPORED i REZULTATI utakmica za JANUAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
RASPORED i REZULTATI utakmica za FEBRUAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
RASPORED i REZULTATI utakmica za MART
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
|
|
|