Website Traffic Counter
|
NORVESKA 2. LIGA GRUPA 1 SEZONA 2016/2017
RASPORED i REZULTATI utakmica za APRIL
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
17.4.2017 |
Finnsnes
- Grorud |
0
: 1 |
0
: 1 |
17.4.2017 |
Brumunddal
- Kjelsas |
0
: 0 |
1
: 0 |
17.4.2017 |
Nybergsund
- Skeid |
0
: 0 |
0
: 1 |
17.4.2017 |
Alta
- Follo |
0
: 0 |
2
: 0 |
17.4.2017 |
Asker
- Ham Kam |
1
: 0 |
1
: 5 |
17.4.2017 |
Kfum Oslo
- Baerum |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
18.4.2017 |
Valerenga 2
- Raufoss |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
22.4.2017 |
Baerum
- Alta |
1
: 1 |
1
: 1 |
22.4.2017 |
Follo
- Nybergsund |
0
: 0 |
0
: 1 |
22.4.2017 |
Grorud
- Kfum Oslo |
0
: 1 |
3
: 2 |
22.4.2017 |
Kjelsas
- Finnsnes |
0
: 1 |
1
: 2 |
|
23.4.2017 |
Raufoss
- Asker |
0
: 0 |
0
: 0 |
23.4.2017 |
Ham Kam
- Brumunddal |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
24.4.2017 |
Skeid
- Valerenga 2 |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
29.4.2017 |
Finnsnes
- Ham Kam |
0
: 1 |
0
: 1 |
29.4.2017 |
Brumunddal
- Raufoss |
0
: 1 |
0
: 3 |
29.4.2017 |
Grorud
- Kjelsas |
0
: 1 |
4
: 1 |
29.4.2017 |
Kfum Oslo
- Alta |
2
: 1 |
2
: 4 |
|
30.4.2017 |
Nybergsund
- Baerum |
0
: 0 |
1
: 2 |
30.4.2017 |
Asker
- Skeid |
0
: 2 |
0
: 3 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za MAJ
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.5.2017 |
Valerenga 2
- Follo |
1
: 2 |
3
: 2 |
|
6.5.2017 |
Follo
- Asker |
0
: 0 |
0
: 0 |
6.5.2017 |
Ham Kam
- Grorud |
3
: 0 |
3
: 0 |
6.5.2017 |
Kjelsas
- Kfum Oslo |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
7.5.2017 |
Skeid
- Brumunddal |
1
: 0 |
2
: 0 |
7.5.2017 |
Alta
- Nybergsund |
2
: 0 |
2
: 1 |
7.5.2017 |
Raufoss
- Finnsnes |
0
: 1 |
1
: 3 |
|
8.5.2017 |
Baerum
- Valerenga 2 |
0
: 0 |
1
: 2 |
|
13.5.2017 |
Valerenga 2
- Alta |
0
: 2 |
0
: 3 |
|
14.5.2017 |
Finnsnes
- Skeid |
0
: 0 |
0
: 0 |
14.5.2017 |
Asker
- Baerum |
0
: 0 |
2
: 2 |
14.5.2017 |
Brumunddal
- Follo |
1
: 2 |
1
: 3 |
14.5.2017 |
Grorud
- Raufoss |
0
: 0 |
0
: 2 |
14.5.2017 |
Kfum Oslo
- Nybergsund |
0
: 1 |
1
: 2 |
14.5.2017 |
Kjelsas
- Ham Kam |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
20.5.2017 |
Alta
- Asker |
1
: 0 |
2
: 2 |
20.5.2017 |
Baerum
- Brumunddal |
2
: 0 |
4
: 1 |
20.5.2017 |
Ham Kam
- Kfum Oslo |
1
: 0 |
1
: 0 |
20.5.2017 |
Raufoss
- Kjelsas |
1
: 1 |
2
: 2 |
20.5.2017 |
Skeid
- Grorud |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
21.5.2017 |
Follo
- Finnsnes |
1
: 0 |
2
: 1 |
|
22.5.2017 |
Nybergsund
- Valerenga 2 |
2
: 1 |
2
: 3 |
|
27.5.2017 |
Grorud
- Follo |
1
: 0 |
3
: 0 |
|
28.5.2017 |
Brumunddal
- Alta |
0
: 0 |
0
: 0 |
28.5.2017 |
Ham Kam
- Raufoss |
1
: 0 |
2
: 0 |
28.5.2017 |
Kjelsas
- Skeid |
1
: 0 |
1
: 1 |
28.5.2017 |
Asker
- Nybergsund |
2
: 0 |
2
: 2 |
28.5.2017 |
Finnsnes
- Baerum |
2
: 0 |
2
: 3 |
|
29.5.2017 |
Kfum Oslo
- Valerenga 2 |
4
: 0 |
4
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUN
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
3.6.2017 |
Baerum
- Grorud |
4
: 0 |
4
: 0 |
3.6.2017 |
Follo
- Kjelsas |
0
: 1 |
0
: 1 |
3.6.2017 |
Nybergsund
- Brumunddal |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
4.6.2017 |
Alta
- Finnsnes |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
5.6.2017 |
Skeid
- Ham Kam |
1
: 0 |
4
: 0 |
5.6.2017 |
Raufoss
- Kfum Oslo |
0
: 0 |
0
: 2 |
|
10.6.2017 |
Brumunddal
- Valerenga 2 |
0
: 0 |
2
: 1 |
10.6.2017 |
Ham Kam
- Follo |
1
: 0 |
3
: 0 |
10.6.2017 |
Kjelsas
- Baerum |
1
: 0 |
2
: 1 |
10.6.2017 |
Grorud
- Alta |
0
: 1 |
2
: 2 |
|
11.6.2017 |
Finnsnes
- Nybergsund |
1
: 0 |
1
: 2 |
11.6.2017 |
Raufoss
- Skeid |
0
: 0 |
2
: 1 |
11.6.2017 |
Kfum Oslo
- Asker |
0
: 1 |
3
: 3 |
|
14.6.2017 |
Valerenga 2
- Asker |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
17.6.2017 |
Alta
- Kjelsas |
0
: 0 |
1
: 0 |
17.6.2017 |
Asker
- Brumunddal |
0
: 0 |
1
: 0 |
17.6.2017 |
Baerum
- Ham Kam |
0
: 0 |
3
: 3 |
17.6.2017 |
Follo
- Raufoss |
0
: 3 |
0
: 5 |
17.6.2017 |
Nybergsund
- Grorud |
2
: 1 |
3
: 4 |
|
18.6.2017 |
Skeid
- Kfum Oslo |
0
: 1 |
1
: 2 |
|
20.6.2017 |
Valerenga 2
- Finnsnes |
0
: 0 |
2
: 1 |
|
24.6.2017 |
Kfum Oslo
- Brumunddal |
0
: 1 |
2
: 1 |
24.6.2017 |
Kjelsas
- Nybergsund |
2
: 1 |
3
: 2 |
24.6.2017 |
Raufoss
- Baerum |
0
: 0 |
1
: 1 |
24.6.2017 |
Skeid
- Follo |
0
: 1 |
1
: 2 |
|
25.6.2017 |
Ham Kam
- Alta |
0
: 0 |
2
: 1 |
25.6.2017 |
Finnsnes
- Asker |
0
: 0 |
0
: 1 |
25.6.2017 |
Grorud
- Valerenga 2 |
1
: 0 |
4
: 0 |
|
29.6.2017 |
Valerenga 2
- Kjelsas |
1
: 2 |
2
: 2 |
|
30.6.2017 |
Brumunddal
- Finnsnes |
0
: 1 |
2
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUL
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.7.2017 |
Alta
- Raufoss |
1
: 0 |
2
: 1 |
1.7.2017 |
Asker
- Grorud |
3
: 0 |
5
: 1 |
1.7.2017 |
Baerum
- Skeid |
0
: 0 |
0
: 1 |
1.7.2017 |
Kfum Oslo
- Follo |
0
: 0 |
0
: 0 |
1.7.2017 |
Nybergsund
- Ham Kam |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
22.7.2017 |
Finnsnes
- Kfum Oslo |
0
: 1 |
1
: 3 |
22.7.2017 |
Follo
- Baerum |
1
: 1 |
2
: 2 |
22.7.2017 |
Grorud
- Brumunddal |
0
: 1 |
0
: 2 |
22.7.2017 |
Ham Kam
- Valerenga 2 |
2
: 0 |
2
: 0 |
22.7.2017 |
Kjelsas
- Asker |
1
: 1 |
1
: 1 |
22.7.2017 |
Skeid
- Alta |
0
: 0 |
0
: 2 |
|
23.7.2017 |
Raufoss
- Nybergsund |
0
: 0 |
2
: 0 |
|
29.7.2017 |
Follo
- Alta |
0
: 1 |
0
: 2 |
29.7.2017 |
Kjelsas
- Brumunddal |
1
: 0 |
2
: 1 |
29.7.2017 |
Raufoss
- Valerenga 2 |
3
: 2 |
6
: 3 |
|
30.7.2017 |
Baerum
- Kfum Oslo |
1
: 0 |
1
: 0 |
30.7.2017 |
Grorud
- Finnsnes |
0
: 1 |
2
: 1 |
30.7.2017 |
Ham Kam
- Asker |
2
: 0 |
2
: 1 |
30.7.2017 |
Skeid
- Nybergsund |
1
: 0 |
4
: 2 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za AVGUST
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
5.8.2017 |
Finnsnes
- Kjelsas |
1
: 0 |
1
: 1 |
5.8.2017 |
Asker
- Raufoss |
3
: 0 |
3
: 0 |
5.8.2017 |
Brumunddal
- Ham Kam |
0
: 0 |
0
: 2 |
5.8.2017 |
Kfum Oslo
- Grorud |
1
: 0 |
2
: 2 |
5.8.2017 |
Nybergsund
- Follo |
1
: 0 |
2
: 1 |
5.8.2017 |
Alta
- Baerum |
0
: 1 |
1
: 1 |
|
8.8.2017 |
Valerenga 2
- Skeid |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
12.8.2017 |
Alta
- Kfum Oslo |
1
: 0 |
3
: 0 |
12.8.2017 |
Baerum
- Nybergsund |
2
: 1 |
2
: 2 |
12.8.2017 |
Kjelsas
- Grorud |
1
: 2 |
2
: 2 |
|
13.8.2017 |
Skeid
- Asker |
0
: 0 |
0
: 1 |
13.8.2017 |
Ham Kam
- Finnsnes |
3
: 0 |
3
: 0 |
13.8.2017 |
Raufoss
- Brumunddal |
2
: 1 |
6
: 2 |
|
15.8.2017 |
Follo
- Valerenga 2 |
1
: 0 |
1
: 2 |
|
19.8.2017 |
Asker
- Follo |
1
: 1 |
2
: 1 |
19.8.2017 |
Brumunddal
- Skeid |
0
: 0 |
0
: 0 |
19.8.2017 |
Grorud
- Ham Kam |
0
: 4 |
0
: 7 |
19.8.2017 |
Kfum Oslo
- Kjelsas |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
20.8.2017 |
Nybergsund
- Alta |
1
: 0 |
1
: 0 |
20.8.2017 |
Finnsnes
- Raufoss |
0
: 1 |
0
: 3 |
|
21.8.2017 |
Valerenga 2
- Baerum |
0
: 1 |
4
: 1 |
|
26.8.2017 |
Baerum
- Asker |
1
: 0 |
2
: 3 |
26.8.2017 |
Follo
- Brumunddal |
0
: 0 |
1
: 0 |
26.8.2017 |
Ham Kam
- Kjelsas |
1
: 0 |
2
: 1 |
26.8.2017 |
Nybergsund
- Kfum Oslo |
0
: 3 |
3
: 4 |
26.8.2017 |
Raufoss
- Grorud |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
27.8.2017 |
Skeid
- Finnsnes |
0
: 0 |
4
: 0 |
|
28.8.2017 |
Alta
- Valerenga 2 |
1
: 0 |
3
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za SEPTEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
2.9.2017 |
Kjelsas
- Raufoss |
2
: 1 |
2
: 1 |
2.9.2017 |
Asker
- Alta |
3
: 0 |
4
: 0 |
2.9.2017 |
Brumunddal
- Baerum |
0
: 0 |
2
: 1 |
2.9.2017 |
Grorud
- Skeid |
0
: 0 |
0
: 1 |
2.9.2017 |
Kfum Oslo
- Ham Kam |
0
: 1 |
1
: 3 |
|
3.9.2017 |
Finnsnes
- Follo |
0
: 0 |
2
: 1 |
|
4.9.2017 |
Valerenga 2
- Nybergsund |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
9.9.2017 |
Follo
- Grorud |
1
: 2 |
1
: 6 |
9.9.2017 |
Skeid
- Kjelsas |
0
: 0 |
3
: 1 |
9.9.2017 |
Alta
- Brumunddal |
2
: 0 |
4
: 0 |
|
10.9.2017 |
Baerum
- Finnsnes |
1
: 2 |
2
: 3 |
10.9.2017 |
Nybergsund
- Asker |
2
: 0 |
2
: 3 |
10.9.2017 |
Raufoss
- Ham Kam |
0
: 0 |
2
: 0 |
|
11.9.2017 |
Valerenga 2
- Kfum Oslo |
0
: 1 |
0
: 4 |
|
16.9.2017 |
Finnsnes
- Alta |
0
: 1 |
0
: 3 |
16.9.2017 |
Brumunddal
- Nybergsund |
1
: 1 |
1
: 2 |
16.9.2017 |
Grorud
- Baerum |
0
: 1 |
0
: 3 |
16.9.2017 |
Ham Kam
- Skeid |
2
: 0 |
2
: 1 |
16.9.2017 |
Kfum Oslo
- Raufoss |
0
: 0 |
0
: 1 |
16.9.2017 |
Kjelsas
- Follo |
0
: 0 |
3
: 1 |
|
18.9.2017 |
Asker
- Valerenga 2 |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
23.9.2017 |
Asker
- Kfum Oslo |
1
: 2 |
2
: 3 |
23.9.2017 |
Baerum
- Kjelsas |
0
: 0 |
1
: 0 |
23.9.2017 |
Follo
- Ham Kam |
0
: 1 |
0
: 2 |
|
24.9.2017 |
Alta
- Grorud |
1
: 0 |
2
: 2 |
24.9.2017 |
Skeid
- Raufoss |
1
: 0 |
1
: 1 |
24.9.2017 |
Nybergsund
- Finnsnes |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
25.9.2017 |
Valerenga 2
- Brumunddal |
3
: 0 |
3
: 1 |
|
30.9.2017 |
Kfum Oslo
- Skeid |
0
: 0 |
1
: 2 |
30.9.2017 |
Brumunddal
- Asker |
0
: 0 |
1
: 2 |
30.9.2017 |
Grorud
- Nybergsund |
0
: 0 |
0
: 1 |
30.9.2017 |
Ham Kam
- Baerum |
1
: 0 |
2
: 0 |
30.9.2017 |
Kjelsas
- Alta |
1
: 0 |
3
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za OKTOBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.10.2017 |
Raufoss
- Follo |
1
: 0 |
8
: 0 |
|
2.10.2017 |
Finnsnes
- Valerenga 2 |
0
: 0 |
2
: 0 |
|
7.10.2017 |
Baerum
- Raufoss |
0
: 0 |
2
: 1 |
7.10.2017 |
Brumunddal
- Kfum Oslo |
0
: 0 |
1
: 0 |
7.10.2017 |
Follo
- Skeid |
3
: 2 |
5
: 2 |
7.10.2017 |
Nybergsund
- Kjelsas |
1
: 1 |
4
: 2 |
7.10.2017 |
Valerenga 2
- Grorud |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
8.10.2017 |
Alta
- Ham Kam |
0
: 1 |
0
: 1 |
8.10.2017 |
Asker
- Finnsnes |
1
: 2 |
2
: 2 |
|
14.10.2017 |
Finnsnes
- Brumunddal |
1
: 0 |
2
: 2 |
14.10.2017 |
Follo
- Kfum Oslo |
0
: 1 |
3
: 2 |
14.10.2017 |
Grorud
- Asker |
0
: 2 |
3
: 2 |
14.10.2017 |
Ham Kam
- Nybergsund |
3
: 1 |
4
: 2 |
14.10.2017 |
Kjelsas
- Valerenga 2 |
1
: 0 |
1
: 0 |
14.10.2017 |
Raufoss
- Alta |
0
: 0 |
0
: 0 |
14.10.2017 |
Skeid
- Baerum |
3
: 2 |
5
: 3 |
|
21.10.2017 |
Alta
- Skeid |
0
: 1 |
0
: 1 |
21.10.2017 |
Asker
- Kjelsas |
1
: 1 |
4
: 1 |
21.10.2017 |
Baerum
- Follo |
0
: 1 |
2
: 2 |
21.10.2017 |
Brumunddal
- Grorud |
0
: 2 |
0
: 3 |
21.10.2017 |
Kfum Oslo
- Finnsnes |
0
: 0 |
2
: 0 |
21.10.2017 |
Nybergsund
- Raufoss |
1
: 1 |
2
: 3 |
21.10.2017 |
Valerenga 2
- Ham Kam |
0
: 0 |
0
: 3 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za NOVEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
RASPORED i REZULTATI utakmica za DECEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
RASPORED i REZULTATI utakmica za JANUAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
RASPORED i REZULTATI utakmica za FEBRUAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
RASPORED i REZULTATI utakmica za MART
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
|
|
|