Website Traffic Counter
|
SPANSKA DRUGA LIGA SEZONA 2016/2017
RASPORED i REZULTATI utakmica za AVGUST
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
19.8.2016 |
Mirandes
- Getafe |
0
: 0 |
1
: 1 |
19.8.2016 |
Almeria
- Cadiz |
0
: 0 |
1
: 1 |
|
20.8.2016 |
Alcorcon
- Huesca |
0
: 0 |
0
: 0 |
20.8.2016 |
Elche
- Rayo Vallecano |
2
: 1 |
2
: 1 |
20.8.2016 |
Mallorca
- Reus |
0
: 0 |
0
: 1 |
20.8.2016 |
Cordoba
- Tenerife |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
21.8.2016 |
Gimnastic
- Lugo |
0
: 2 |
2
: 2 |
21.8.2016 |
Numancia
- Levante |
0
: 0 |
0
: 1 |
21.8.2016 |
Sevilla Atletico
- Girona |
1
: 0 |
3
: 3 |
21.8.2016 |
Valladolid
- Oviedo |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
22.8.2016 |
Zaragoza
- Ucam Murcia |
3
: 0 |
3
: 1 |
|
26.8.2016 |
Getafe
- Numancia |
0
: 0 |
0
: 0 |
26.8.2016 |
Tenerife
- Sevilla Atletico |
0
: 1 |
1
: 1 |
|
27.8.2016 |
Girona
- Elche |
2
: 0 |
3
: 1 |
27.8.2016 |
Oviedo
- Almeria |
0
: 0 |
2
: 0 |
27.8.2016 |
Reus
- Mirandes |
1
: 1 |
1
: 1 |
27.8.2016 |
Lugo
- Zaragoza |
1
: 1 |
3
: 3 |
|
28.8.2016 |
Huesca
- Gimnastic |
0
: 0 |
1
: 1 |
28.8.2016 |
Levante
- Alcorcon |
2
: 0 |
2
: 0 |
28.8.2016 |
Ucam Murcia
- Cordoba |
0
: 0 |
1
: 1 |
28.8.2016 |
Rayo Vallecano
- Valladolid |
0
: 0 |
0
: 0 |
28.8.2016 |
Cadiz
- Mallorca |
1
: 0 |
1
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za SEPTEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
2.9.2016 |
Sevilla Atletico
- Ucam Murcia |
0
: 0 |
1
: 1 |
2.9.2016 |
Cordoba
- Lugo |
1
: 1 |
3
: 3 |
|
3.9.2016 |
Mirandes
- Cadiz |
0
: 2 |
3
: 2 |
3.9.2016 |
Almeria
- Rayo Vallecano |
2
: 0 |
3
: 0 |
3.9.2016 |
Getafe
- Reus |
0
: 0 |
1
: 1 |
3.9.2016 |
Valladolid
- Girona |
2
: 0 |
2
: 1 |
3.9.2016 |
Elche
- Tenerife |
1
: 0 |
3
: 1 |
|
4.9.2016 |
Numancia
- Alcorcon |
1
: 1 |
1
: 1 |
4.9.2016 |
Gimnastic
- Levante |
0
: 0 |
1
: 1 |
4.9.2016 |
Mallorca
- Oviedo |
0
: 0 |
0
: 0 |
4.9.2016 |
Zaragoza
- Huesca |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
10.9.2016 |
Lugo
- Sevilla Atletico |
0
: 0 |
1
: 0 |
10.9.2016 |
Reus
- Numancia |
0
: 0 |
1
: 1 |
10.9.2016 |
Tenerife
- Valladolid |
1
: 0 |
1
: 0 |
10.9.2016 |
Levante
- Zaragoza |
3
: 1 |
4
: 2 |
|
11.9.2016 |
Rayo Vallecano
- Mallorca |
0
: 0 |
1
: 0 |
11.9.2016 |
Oviedo
- Mirandes |
0
: 0 |
0
: 0 |
11.9.2016 |
Alcorcon
- Gimnastic |
0
: 0 |
1
: 0 |
11.9.2016 |
Cadiz
- Getafe |
1
: 0 |
3
: 0 |
11.9.2016 |
Huesca
- Cordoba |
2
: 0 |
3
: 0 |
11.9.2016 |
Ucam Murcia
- Elche |
0
: 1 |
1
: 1 |
11.9.2016 |
Girona
- Almeria |
2
: 1 |
3
: 3 |
|
17.9.2016 |
Numancia
- Gimnastic |
1
: 0 |
1
: 0 |
17.9.2016 |
Cordoba
- Levante |
1
: 0 |
1
: 0 |
17.9.2016 |
Elche
- Lugo |
0
: 2 |
0
: 3 |
17.9.2016 |
Reus
- Cadiz |
0
: 0 |
1
: 0 |
17.9.2016 |
Valladolid
- Ucam Murcia |
0
: 0 |
0
: 1 |
17.9.2016 |
Zaragoza
- Alcorcon |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
18.9.2016 |
Almeria
- Tenerife |
0
: 0 |
0
: 1 |
18.9.2016 |
Mirandes
- Rayo Vallecano |
1
: 1 |
2
: 1 |
18.9.2016 |
Getafe
- Oviedo |
0
: 1 |
2
: 1 |
18.9.2016 |
Sevilla Atletico
- Huesca |
0
: 0 |
2
: 0 |
18.9.2016 |
Mallorca
- Girona |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
20.9.2016 |
Alcorcon
- Cordoba |
0
: 0 |
0
: 1 |
20.9.2016 |
Lugo
- Valladolid |
1
: 0 |
1
: 0 |
20.9.2016 |
Cadiz
- Numancia |
0
: 0 |
1
: 0 |
20.9.2016 |
Gimnastic
- Zaragoza |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
21.9.2016 |
Huesca
- Elche |
0
: 0 |
0
: 3 |
21.9.2016 |
Levante
- Sevilla Atletico |
0
: 0 |
1
: 0 |
21.9.2016 |
Ucam Murcia
- Almeria |
1
: 0 |
4
: 0 |
|
22.9.2016 |
Girona
- Mirandes |
0
: 0 |
1
: 1 |
22.9.2016 |
Oviedo
- Reus |
0
: 0 |
0
: 1 |
22.9.2016 |
Rayo Vallecano
- Getafe |
1
: 0 |
2
: 0 |
22.9.2016 |
Tenerife
- Mallorca |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
24.9.2016 |
Sevilla Atletico
- Alcorcon |
1
: 0 |
1
: 1 |
24.9.2016 |
Almeria
- Lugo |
0
: 0 |
0
: 0 |
24.9.2016 |
Cordoba
- Gimnastic |
1
: 0 |
2
: 0 |
24.9.2016 |
Valladolid
- Huesca |
0
: 0 |
1
: 2 |
24.9.2016 |
Elche
- Levante |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
25.9.2016 |
Cadiz
- Oviedo |
0
: 2 |
0
: 2 |
25.9.2016 |
Mirandes
- Tenerife |
2
: 0 |
3
: 2 |
25.9.2016 |
Getafe
- Girona |
0
: 1 |
0
: 2 |
25.9.2016 |
Mallorca
- Ucam Murcia |
0
: 0 |
0
: 0 |
25.9.2016 |
Numancia
- Zaragoza |
1
: 1 |
2
: 1 |
25.9.2016 |
Reus
- Rayo Vallecano |
1
: 0 |
1
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za OKTOBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.10.2016 |
Huesca
- Almeria |
1
: 0 |
2
: 0 |
1.10.2016 |
Alcorcon
- Elche |
0
: 0 |
1
: 0 |
1.10.2016 |
Gimnastic
- Sevilla Atletico |
1
: 1 |
1
: 1 |
1.10.2016 |
Lugo
- Mallorca |
2
: 1 |
3
: 1 |
1.10.2016 |
Zaragoza
- Cordoba |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
2.10.2016 |
Ucam Murcia
- Mirandes |
1
: 2 |
2
: 2 |
2.10.2016 |
Girona
- Reus |
0
: 0 |
1
: 0 |
2.10.2016 |
Levante
- Valladolid |
1
: 1 |
3
: 2 |
2.10.2016 |
Oviedo
- Numancia |
1
: 1 |
2
: 2 |
2.10.2016 |
Tenerife
- Getafe |
0
: 0 |
0
: 0 |
2.10.2016 |
Rayo Vallecano
- Cadiz |
1
: 0 |
3
: 0 |
|
8.10.2016 |
Reus
- Tenerife |
0
: 0 |
0
: 0 |
8.10.2016 |
Elche
- Gimnastic |
2
: 1 |
4
: 4 |
8.10.2016 |
Getafe
- Ucam Murcia |
0
: 0 |
2
: 0 |
8.10.2016 |
Numancia
- Cordoba |
1
: 0 |
1
: 1 |
8.10.2016 |
Valladolid
- Alcorcon |
2
: 0 |
2
: 0 |
8.10.2016 |
Sevilla Atletico
- Zaragoza |
0
: 0 |
2
: 1 |
|
9.10.2016 |
Oviedo
- Rayo Vallecano |
1
: 0 |
2
: 0 |
9.10.2016 |
Mirandes
- Lugo |
0
: 2 |
2
: 2 |
9.10.2016 |
Almeria
- Levante |
1
: 0 |
2
: 2 |
9.10.2016 |
Cadiz
- Girona |
0
: 0 |
0
: 0 |
9.10.2016 |
Mallorca
- Huesca |
2
: 0 |
3
: 0 |
|
15.10.2016 |
Lugo
- Getafe |
0
: 0 |
0
: 1 |
15.10.2016 |
Alcorcon
- Almeria |
0
: 0 |
0
: 0 |
15.10.2016 |
Girona
- Oviedo |
0
: 0 |
0
: 0 |
15.10.2016 |
Huesca
- Mirandes |
1
: 0 |
3
: 0 |
15.10.2016 |
Levante
- Mallorca |
1
: 1 |
2
: 1 |
|
16.10.2016 |
Zaragoza
- Elche |
0
: 3 |
1
: 3 |
16.10.2016 |
Cordoba
- Sevilla Atletico |
0
: 0 |
0
: 1 |
16.10.2016 |
Gimnastic
- Valladolid |
1
: 1 |
1
: 2 |
16.10.2016 |
Rayo Vallecano
- Numancia |
1
: 1 |
3
: 3 |
16.10.2016 |
Ucam Murcia
- Reus |
0
: 2 |
0
: 2 |
16.10.2016 |
Tenerife
- Cadiz |
0
: 0 |
1
: 1 |
|
22.10.2016 |
Elche
- Cordoba |
1
: 0 |
1
: 1 |
22.10.2016 |
Getafe
- Huesca |
0
: 0 |
1
: 1 |
22.10.2016 |
Numancia
- Sevilla Atletico |
1
: 1 |
1
: 2 |
22.10.2016 |
Reus
- Lugo |
2
: 0 |
2
: 1 |
22.10.2016 |
Rayo Vallecano
- Girona |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
23.10.2016 |
Mallorca
- Alcorcon |
0
: 0 |
1
: 0 |
23.10.2016 |
Valladolid
- Zaragoza |
0
: 0 |
0
: 0 |
23.10.2016 |
Almeria
- Gimnastic |
1
: 0 |
3
: 0 |
23.10.2016 |
Cadiz
- Ucam Murcia |
2
: 0 |
2
: 2 |
23.10.2016 |
Mirandes
- Levante |
0
: 1 |
0
: 3 |
23.10.2016 |
Oviedo
- Tenerife |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
29.10.2016 |
Huesca
- Reus |
0
: 1 |
2
: 1 |
29.10.2016 |
Tenerife
- Rayo Vallecano |
2
: 1 |
3
: 2 |
29.10.2016 |
Zaragoza
- Almeria |
1
: 0 |
2
: 1 |
29.10.2016 |
Cordoba
- Valladolid |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
30.10.2016 |
Girona
- Numancia |
3
: 0 |
3
: 0 |
30.10.2016 |
Sevilla Atletico
- Elche |
0
: 0 |
2
: 0 |
30.10.2016 |
Lugo
- Cadiz |
0
: 0 |
0
: 1 |
30.10.2016 |
Alcorcon
- Mirandes |
0
: 0 |
1
: 0 |
30.10.2016 |
Gimnastic
- Mallorca |
1
: 0 |
2
: 2 |
30.10.2016 |
Ucam Murcia
- Oviedo |
0
: 1 |
0
: 1 |
30.10.2016 |
Levante
- Getafe |
1
: 1 |
1
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za NOVEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
5.11.2016 |
Cadiz
- Huesca |
0
: 0 |
1
: 0 |
5.11.2016 |
Girona
- Tenerife |
1
: 1 |
1
: 1 |
5.11.2016 |
Rayo Vallecano
- Ucam Murcia |
0
: 0 |
0
: 1 |
5.11.2016 |
Valladolid
- Sevilla Atletico |
0
: 0 |
2
: 0 |
5.11.2016 |
Mallorca
- Zaragoza |
0
: 1 |
2
: 2 |
|
6.11.2016 |
Mirandes
- Gimnastic |
0
: 0 |
0
: 1 |
6.11.2016 |
Numancia
- Elche |
2
: 0 |
2
: 2 |
6.11.2016 |
Almeria
- Cordoba |
3
: 1 |
3
: 1 |
6.11.2016 |
Getafe
- Alcorcon |
0
: 0 |
1
: 0 |
6.11.2016 |
Oviedo
- Lugo |
0
: 1 |
1
: 1 |
6.11.2016 |
Reus
- Levante |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
11.11.2016 |
Cordoba
- Mallorca |
0
: 0 |
0
: 2 |
|
12.11.2016 |
Elche
- Valladolid |
1
: 0 |
2
: 0 |
12.11.2016 |
Gimnastic
- Getafe |
1
: 0 |
1
: 0 |
12.11.2016 |
Huesca
- Oviedo |
3
: 0 |
4
: 0 |
12.11.2016 |
Alcorcon
- Reus |
0
: 0 |
1
: 0 |
12.11.2016 |
Tenerife
- Numancia |
1
: 0 |
1
: 1 |
12.11.2016 |
Levante
- Cadiz |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
13.11.2016 |
Lugo
- Rayo Vallecano |
1
: 0 |
1
: 0 |
13.11.2016 |
Sevilla Atletico
- Almeria |
1
: 0 |
1
: 0 |
13.11.2016 |
Ucam Murcia
- Girona |
0
: 0 |
0
: 1 |
13.11.2016 |
Zaragoza
- Mirandes |
2
: 0 |
2
: 0 |
|
18.11.2016 |
Almeria
- Elche |
1
: 1 |
2
: 1 |
|
19.11.2016 |
Numancia
- Valladolid |
1
: 0 |
2
: 1 |
19.11.2016 |
Mallorca
- Sevilla Atletico |
0
: 2 |
2
: 2 |
19.11.2016 |
Oviedo
- Levante |
0
: 0 |
2
: 0 |
19.11.2016 |
Girona
- Lugo |
2
: 1 |
3
: 1 |
|
20.11.2016 |
Reus
- Gimnastic |
0
: 0 |
1
: 0 |
20.11.2016 |
Getafe
- Zaragoza |
0
: 0 |
1
: 0 |
20.11.2016 |
Cadiz
- Alcorcon |
0
: 1 |
4
: 1 |
20.11.2016 |
Rayo Vallecano
- Huesca |
1
: 1 |
2
: 2 |
20.11.2016 |
Tenerife
- Ucam Murcia |
2
: 1 |
2
: 1 |
20.11.2016 |
Mirandes
- Cordoba |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
25.11.2016 |
Gimnastic
- Cadiz |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
26.11.2016 |
Lugo
- Tenerife |
1
: 1 |
1
: 3 |
26.11.2016 |
Alcorcon
- Oviedo |
2
: 0 |
5
: 1 |
26.11.2016 |
Ucam Murcia
- Numancia |
0
: 1 |
3
: 2 |
26.11.2016 |
Valladolid
- Almeria |
0
: 0 |
0
: 0 |
26.11.2016 |
Zaragoza
- Reus |
1
: 0 |
2
: 2 |
|
27.11.2016 |
Elche
- Mallorca |
0
: 0 |
1
: 0 |
27.11.2016 |
Huesca
- Girona |
1
: 2 |
1
: 2 |
27.11.2016 |
Cordoba
- Getafe |
0
: 1 |
1
: 3 |
27.11.2016 |
Sevilla Atletico
- Mirandes |
1
: 0 |
1
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za DECEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
2.12.2016 |
Getafe
- Sevilla Atletico |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
3.12.2016 |
Mirandes
- Elche |
1
: 0 |
1
: 0 |
3.12.2016 |
Numancia
- Almeria |
1
: 0 |
1
: 0 |
3.12.2016 |
Ucam Murcia
- Lugo |
1
: 1 |
1
: 2 |
3.12.2016 |
Cadiz
- Zaragoza |
1
: 0 |
3
: 0 |
|
4.12.2016 |
Girona
- Levante |
1
: 0 |
2
: 1 |
4.12.2016 |
Rayo Vallecano
- Alcorcon |
0
: 0 |
2
: 0 |
4.12.2016 |
Oviedo
- Gimnastic |
1
: 0 |
1
: 0 |
4.12.2016 |
Mallorca
- Valladolid |
0
: 0 |
0
: 3 |
4.12.2016 |
Tenerife
- Huesca |
1
: 0 |
1
: 1 |
4.12.2016 |
Reus
- Cordoba |
0
: 1 |
1
: 2 |
|
9.12.2016 |
Sevilla Atletico
- Reus |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
10.12.2016 |
Gimnastic
- Rayo Vallecano |
0
: 0 |
0
: 1 |
10.12.2016 |
Elche
- Getafe |
0
: 2 |
2
: 2 |
10.12.2016 |
Huesca
- Ucam Murcia |
2
: 1 |
5
: 2 |
10.12.2016 |
Levante
- Tenerife |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
11.12.2016 |
Almeria
- Mallorca |
1
: 0 |
2
: 1 |
11.12.2016 |
Cordoba
- Cadiz |
0
: 0 |
1
: 3 |
11.12.2016 |
Alcorcon
- Girona |
2
: 0 |
2
: 1 |
11.12.2016 |
Lugo
- Numancia |
1
: 1 |
3
: 1 |
11.12.2016 |
Valladolid
- Mirandes |
2
: 0 |
5
: 0 |
11.12.2016 |
Zaragoza
- Oviedo |
1
: 0 |
2
: 1 |
|
14.12.2016 |
Levante
- Rayo Vallecano |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
16.12.2016 |
Reus
- Elche |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
17.12.2016 |
Getafe
- Valladolid |
0
: 0 |
3
: 1 |
17.12.2016 |
Lugo
- Huesca |
0
: 1 |
1
: 1 |
17.12.2016 |
Oviedo
- Cordoba |
0
: 1 |
1
: 2 |
17.12.2016 |
Tenerife
- Alcorcon |
1
: 0 |
2
: 0 |
17.12.2016 |
Girona
- Gimnastic |
1
: 2 |
4
: 2 |
|
18.12.2016 |
Mirandes
- Almeria |
0
: 0 |
2
: 1 |
18.12.2016 |
Numancia
- Mallorca |
2
: 1 |
3
: 1 |
18.12.2016 |
Rayo Vallecano
- Zaragoza |
0
: 0 |
1
: 2 |
18.12.2016 |
Cadiz
- Sevilla Atletico |
1
: 0 |
4
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za JANUAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
6.1.2017 |
Almeria
- Getafe |
0
: 0 |
0
: 1 |
6.1.2017 |
Valladolid
- Reus |
0
: 0 |
1
: 0 |
6.1.2017 |
Mallorca
- Mirandes |
0
: 0 |
2
: 0 |
6.1.2017 |
Numancia
- Huesca |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
7.1.2017 |
Levante
- Lugo |
0
: 0 |
1
: 0 |
7.1.2017 |
Cordoba
- Rayo Vallecano |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
8.1.2017 |
Alcorcon
- Ucam Murcia |
0
: 0 |
0
: 0 |
8.1.2017 |
Gimnastic
- Tenerife |
0
: 1 |
1
: 1 |
8.1.2017 |
Elche
- Cadiz |
1
: 1 |
2
: 3 |
8.1.2017 |
Zaragoza
- Girona |
0
: 0 |
0
: 2 |
8.1.2017 |
Sevilla Atletico
- Oviedo |
3
: 0 |
5
: 3 |
|
11.1.2017 |
Ucam Murcia
- Levante |
0
: 1 |
0
: 2 |
|
13.1.2017 |
Cadiz
- Valladolid |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
14.1.2017 |
Rayo Vallecano
- Sevilla Atletico |
0
: 1 |
1
: 1 |
14.1.2017 |
Mirandes
- Numancia |
0
: 1 |
0
: 3 |
14.1.2017 |
Oviedo
- Elche |
0
: 0 |
2
: 1 |
14.1.2017 |
Ucam Murcia
- Gimnastic |
0
: 1 |
1
: 1 |
14.1.2017 |
Tenerife
- Zaragoza |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
15.1.2017 |
Getafe
- Mallorca |
0
: 1 |
1
: 1 |
15.1.2017 |
Reus
- Almeria |
1
: 0 |
1
: 0 |
15.1.2017 |
Huesca
- Levante |
0
: 1 |
0
: 2 |
15.1.2017 |
Lugo
- Alcorcon |
0
: 0 |
1
: 0 |
15.1.2017 |
Girona
- Cordoba |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
21.1.2017 |
Oviedo
- Valladolid |
1
: 0 |
1
: 0 |
21.1.2017 |
Huesca
- Alcorcon |
0
: 0 |
0
: 1 |
21.1.2017 |
Lugo
- Gimnastic |
1
: 0 |
2
: 3 |
21.1.2017 |
Rayo Vallecano
- Elche |
0
: 1 |
1
: 1 |
21.1.2017 |
Tenerife
- Cordoba |
0
: 0 |
2
: 0 |
21.1.2017 |
Ucam Murcia
- Zaragoza |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
22.1.2017 |
Levante
- Numancia |
1
: 0 |
1
: 0 |
22.1.2017 |
Reus
- Mallorca |
0
: 1 |
1
: 1 |
22.1.2017 |
Getafe
- Mirandes |
1
: 0 |
1
: 1 |
22.1.2017 |
Girona
- Sevilla Atletico |
0
: 0 |
2
: 0 |
22.1.2017 |
Cadiz
- Almeria |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
27.1.2017 |
Elche
- Girona |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
28.1.2017 |
Sevilla Atletico
- Tenerife |
0
: 0 |
0
: 0 |
28.1.2017 |
Alcorcon
- Levante |
2
: 0 |
2
: 0 |
28.1.2017 |
Gimnastic
- Huesca |
0
: 0 |
0
: 0 |
28.1.2017 |
Mirandes
- Reus |
1
: 0 |
1
: 1 |
28.1.2017 |
Valladolid
- Rayo Vallecano |
0
: 1 |
2
: 1 |
|
29.1.2017 |
Numancia
- Getafe |
1
: 0 |
2
: 0 |
29.1.2017 |
Cordoba
- Ucam Murcia |
1
: 0 |
1
: 1 |
29.1.2017 |
Almeria
- Oviedo |
0
: 0 |
3
: 0 |
29.1.2017 |
Mallorca
- Cadiz |
0
: 0 |
0
: 0 |
29.1.2017 |
Zaragoza
- Lugo |
0
: 0 |
1
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za FEBRUAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
3.2.2017 |
Ucam Murcia
- Sevilla Atletico |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
4.2.2017 |
Alcorcon
- Numancia |
1
: 1 |
2
: 3 |
4.2.2017 |
Cadiz
- Mirandes |
1
: 1 |
2
: 1 |
4.2.2017 |
Lugo
- Cordoba |
1
: 0 |
1
: 0 |
4.2.2017 |
Tenerife
- Elche |
1
: 0 |
2
: 0 |
4.2.2017 |
Huesca
- Zaragoza |
0
: 0 |
2
: 3 |
|
5.2.2017 |
Oviedo
- Mallorca |
1
: 1 |
2
: 1 |
5.2.2017 |
Rayo Vallecano
- Almeria |
1
: 0 |
1
: 0 |
5.2.2017 |
Levante
- Gimnastic |
0
: 0 |
2
: 1 |
5.2.2017 |
Reus
- Getafe |
0
: 1 |
1
: 1 |
5.2.2017 |
Girona
- Valladolid |
1
: 0 |
2
: 1 |
|
10.2.2017 |
Sevilla Atletico
- Lugo |
0
: 0 |
1
: 1 |
|
11.2.2017 |
Almeria
- Girona |
0
: 0 |
0
: 0 |
11.2.2017 |
Gimnastic
- Alcorcon |
1
: 1 |
1
: 1 |
11.2.2017 |
Zaragoza
- Levante |
0
: 1 |
0
: 1 |
11.2.2017 |
Getafe
- Cadiz |
2
: 1 |
3
: 2 |
|
12.2.2017 |
Cordoba
- Huesca |
0
: 0 |
0
: 2 |
12.2.2017 |
Valladolid
- Tenerife |
0
: 0 |
0
: 0 |
12.2.2017 |
Elche
- Ucam Murcia |
1
: 0 |
1
: 1 |
12.2.2017 |
Mirandes
- Oviedo |
0
: 1 |
0
: 2 |
12.2.2017 |
Numancia
- Reus |
1
: 0 |
1
: 0 |
12.2.2017 |
Mallorca
- Rayo Vallecano |
2
: 0 |
2
: 1 |
|
17.2.2017 |
Lugo
- Elche |
1
: 2 |
1
: 2 |
|
18.2.2017 |
Ucam Murcia
- Valladolid |
0
: 2 |
1
: 3 |
18.2.2017 |
Gimnastic
- Numancia |
0
: 0 |
2
: 0 |
18.2.2017 |
Levante
- Cordoba |
1
: 1 |
3
: 1 |
18.2.2017 |
Tenerife
- Almeria |
1
: 0 |
1
: 0 |
18.2.2017 |
Girona
- Mallorca |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
19.2.2017 |
Huesca
- Sevilla Atletico |
2
: 0 |
2
: 1 |
19.2.2017 |
Cadiz
- Reus |
0
: 0 |
0
: 0 |
19.2.2017 |
Oviedo
- Getafe |
1
: 0 |
2
: 1 |
19.2.2017 |
Rayo Vallecano
- Mirandes |
0
: 0 |
1
: 2 |
19.2.2017 |
Alcorcon
- Zaragoza |
0
: 0 |
1
: 1 |
|
24.2.2017 |
Reus
- Oviedo |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
25.2.2017 |
Cordoba
- Alcorcon |
0
: 0 |
1
: 0 |
25.2.2017 |
Elche
- Huesca |
0
: 1 |
1
: 1 |
25.2.2017 |
Mallorca
- Tenerife |
1
: 0 |
1
: 4 |
25.2.2017 |
Mirandes
- Girona |
0
: 0 |
0
: 2 |
25.2.2017 |
Getafe
- Rayo Vallecano |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
26.2.2017 |
Numancia
- Cadiz |
0
: 0 |
0
: 3 |
26.2.2017 |
Almeria
- Ucam Murcia |
1
: 1 |
2
: 3 |
26.2.2017 |
Sevilla Atletico
- Levante |
0
: 1 |
1
: 1 |
26.2.2017 |
Valladolid
- Lugo |
1
: 1 |
1
: 1 |
26.2.2017 |
Zaragoza
- Gimnastic |
1
: 1 |
1
: 2 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za MART
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
3.3.2017 |
Tenerife
- Mirandes |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
4.3.2017 |
Alcorcon
- Sevilla Atletico |
0
: 0 |
0
: 0 |
4.3.2017 |
Girona
- Getafe |
3
: 0 |
5
: 1 |
4.3.2017 |
Rayo Vallecano
- Reus |
0
: 0 |
0
: 0 |
4.3.2017 |
Oviedo
- Cadiz |
1
: 1 |
2
: 1 |
|
5.3.2017 |
Ucam Murcia
- Mallorca |
0
: 1 |
1
: 1 |
5.3.2017 |
Huesca
- Valladolid |
0
: 0 |
1
: 0 |
5.3.2017 |
Gimnastic
- Cordoba |
1
: 1 |
2
: 1 |
5.3.2017 |
Levante
- Elche |
0
: 1 |
2
: 1 |
5.3.2017 |
Lugo
- Almeria |
0
: 1 |
1
: 2 |
5.3.2017 |
Zaragoza
- Numancia |
2
: 0 |
3
: 0 |
|
10.3.2017 |
Elche
- Alcorcon |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
11.3.2017 |
Mallorca
- Lugo |
0
: 1 |
1
: 1 |
11.3.2017 |
Mirandes
- Ucam Murcia |
0
: 0 |
1
: 1 |
11.3.2017 |
Numancia
- Oviedo |
0
: 0 |
0
: 0 |
11.3.2017 |
Valladolid
- Levante |
0
: 2 |
0
: 4 |
11.3.2017 |
Cordoba
- Zaragoza |
0
: 1 |
2
: 1 |
|
12.3.2017 |
Almeria
- Huesca |
0
: 0 |
0
: 0 |
12.3.2017 |
Sevilla Atletico
- Gimnastic |
0
: 1 |
2
: 2 |
12.3.2017 |
Cadiz
- Rayo Vallecano |
1
: 0 |
1
: 0 |
12.3.2017 |
Reus
- Girona |
0
: 0 |
1
: 2 |
12.3.2017 |
Getafe
- Tenerife |
1
: 0 |
2
: 2 |
|
17.3.2017 |
Gimnastic
- Elche |
0
: 3 |
1
: 3 |
|
18.3.2017 |
Cordoba
- Numancia |
0
: 0 |
0
: 0 |
18.3.2017 |
Huesca
- Mallorca |
0
: 0 |
2
: 1 |
18.3.2017 |
Lugo
- Mirandes |
0
: 0 |
2
: 1 |
18.3.2017 |
Ucam Murcia
- Getafe |
2
: 0 |
2
: 0 |
18.3.2017 |
Zaragoza
- Sevilla Atletico |
0
: 1 |
1
: 2 |
|
19.3.2017 |
Levante
- Almeria |
1
: 0 |
1
: 0 |
19.3.2017 |
Alcorcon
- Valladolid |
1
: 2 |
1
: 2 |
19.3.2017 |
Tenerife
- Reus |
0
: 1 |
0
: 1 |
19.3.2017 |
Girona
- Cadiz |
0
: 2 |
1
: 2 |
19.3.2017 |
Rayo Vallecano
- Oviedo |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
25.3.2017 |
Valladolid
- Gimnastic |
0
: 1 |
1
: 2 |
25.3.2017 |
Almeria
- Alcorcon |
1
: 0 |
3
: 1 |
25.3.2017 |
Numancia
- Rayo Vallecano |
0
: 0 |
0
: 0 |
25.3.2017 |
Mallorca
- Levante |
0
: 1 |
1
: 1 |
25.3.2017 |
Oviedo
- Girona |
0
: 0 |
2
: 0 |
|
26.3.2017 |
Getafe
- Lugo |
1
: 0 |
2
: 0 |
26.3.2017 |
Cadiz
- Tenerife |
0
: 0 |
0
: 1 |
26.3.2017 |
Mirandes
- Huesca |
1
: 2 |
1
: 3 |
26.3.2017 |
Reus
- Ucam Murcia |
0
: 0 |
0
: 0 |
26.3.2017 |
Sevilla Atletico
- Cordoba |
1
: 0 |
1
: 0 |
26.3.2017 |
Elche
- Zaragoza |
0
: 3 |
0
: 3 |
|
31.3.2017 |
Alcorcon
- Mallorca |
0
: 0 |
1
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za APRIL
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.4.2017 |
Levante
- Mirandes |
1
: 0 |
2
: 1 |
1.4.2017 |
Huesca
- Getafe |
0
: 0 |
0
: 0 |
1.4.2017 |
Ucam Murcia
- Cadiz |
1
: 1 |
1
: 1 |
1.4.2017 |
Girona
- Rayo Vallecano |
1
: 2 |
1
: 3 |
|
2.4.2017 |
Gimnastic
- Almeria |
0
: 0 |
0
: 1 |
2.4.2017 |
Lugo
- Reus |
0
: 0 |
1
: 0 |
2.4.2017 |
Cordoba
- Elche |
0
: 0 |
1
: 0 |
2.4.2017 |
Tenerife
- Oviedo |
1
: 0 |
1
: 0 |
2.4.2017 |
Zaragoza
- Valladolid |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
3.4.2017 |
Sevilla Atletico
- Numancia |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
7.4.2017 |
Mirandes
- Alcorcon |
0
: 0 |
2
: 0 |
|
8.4.2017 |
Mallorca
- Gimnastic |
0
: 0 |
0
: 0 |
8.4.2017 |
Cadiz
- Lugo |
1
: 1 |
1
: 1 |
8.4.2017 |
Getafe
- Levante |
2
: 0 |
2
: 0 |
8.4.2017 |
Rayo Vallecano
- Tenerife |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
9.4.2017 |
Valladolid
- Cordoba |
1
: 0 |
2
: 1 |
9.4.2017 |
Elche
- Sevilla Atletico |
1
: 1 |
3
: 2 |
9.4.2017 |
Numancia
- Girona |
0
: 0 |
0
: 2 |
9.4.2017 |
Oviedo
- Ucam Murcia |
1
: 0 |
2
: 0 |
9.4.2017 |
Reus
- Huesca |
0
: 0 |
0
: 1 |
9.4.2017 |
Almeria
- Zaragoza |
2
: 2 |
2
: 2 |
|
15.4.2017 |
Elche
- Numancia |
0
: 1 |
1
: 3 |
15.4.2017 |
Gimnastic
- Mirandes |
1
: 1 |
4
: 1 |
15.4.2017 |
Tenerife
- Girona |
1
: 2 |
3
: 3 |
15.4.2017 |
Huesca
- Cadiz |
0
: 0 |
1
: 1 |
|
16.4.2017 |
Sevilla Atletico
- Valladolid |
4
: 0 |
6
: 2 |
16.4.2017 |
Alcorcon
- Getafe |
0
: 2 |
0
: 3 |
16.4.2017 |
Cordoba
- Almeria |
1
: 0 |
1
: 0 |
16.4.2017 |
Lugo
- Oviedo |
1
: 1 |
2
: 1 |
16.4.2017 |
Ucam Murcia
- Rayo Vallecano |
0
: 1 |
0
: 1 |
16.4.2017 |
Zaragoza
- Mallorca |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
17.4.2017 |
Levante
- Reus |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
21.4.2017 |
Oviedo
- Huesca |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
22.4.2017 |
Valladolid
- Elche |
1
: 1 |
2
: 1 |
22.4.2017 |
Cadiz
- Levante |
0
: 1 |
1
: 1 |
22.4.2017 |
Getafe
- Gimnastic |
1
: 0 |
1
: 1 |
22.4.2017 |
Rayo Vallecano
- Lugo |
0
: 0 |
2
: 0 |
22.4.2017 |
Girona
- Ucam Murcia |
1
: 1 |
1
: 2 |
|
23.4.2017 |
Numancia
- Tenerife |
0
: 0 |
1
: 1 |
23.4.2017 |
Mallorca
- Cordoba |
1
: 1 |
1
: 1 |
23.4.2017 |
Mirandes
- Zaragoza |
0
: 1 |
0
: 1 |
23.4.2017 |
Almeria
- Sevilla Atletico |
1
: 0 |
2
: 1 |
23.4.2017 |
Reus
- Alcorcon |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
28.4.2017 |
Elche
- Almeria |
0
: 1 |
2
: 3 |
|
29.4.2017 |
Ucam Murcia
- Tenerife |
1
: 0 |
1
: 0 |
29.4.2017 |
Levante
- Oviedo |
0
: 0 |
1
: 0 |
29.4.2017 |
Valladolid
- Numancia |
0
: 0 |
1
: 1 |
29.4.2017 |
Zaragoza
- Getafe |
1
: 0 |
1
: 2 |
|
30.4.2017 |
Alcorcon
- Cadiz |
0
: 1 |
0
: 2 |
30.4.2017 |
Lugo
- Girona |
0
: 2 |
1
: 2 |
30.4.2017 |
Cordoba
- Mirandes |
0
: 0 |
1
: 1 |
30.4.2017 |
Sevilla Atletico
- Mallorca |
0
: 1 |
2
: 3 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za MAJ
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.5.2017 |
Huesca
- Rayo Vallecano |
0
: 0 |
2
: 0 |
1.5.2017 |
Gimnastic
- Reus |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
5.5.2017 |
Oviedo
- Alcorcon |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
6.5.2017 |
Mallorca
- Elche |
0
: 0 |
1
: 0 |
6.5.2017 |
Numancia
- Ucam Murcia |
1
: 0 |
1
: 0 |
6.5.2017 |
Rayo Vallecano
- Levante |
1
: 1 |
2
: 1 |
6.5.2017 |
Girona
- Huesca |
2
: 1 |
3
: 1 |
|
7.5.2017 |
Tenerife
- Lugo |
1
: 0 |
2
: 1 |
7.5.2017 |
Mirandes
- Sevilla Atletico |
0
: 0 |
0
: 1 |
7.5.2017 |
Almeria
- Valladolid |
0
: 1 |
0
: 3 |
7.5.2017 |
Cadiz
- Gimnastic |
0
: 0 |
0
: 0 |
7.5.2017 |
Getafe
- Cordoba |
1
: 0 |
2
: 0 |
7.5.2017 |
Reus
- Zaragoza |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
12.5.2017 |
Sevilla Atletico
- Getafe |
1
: 0 |
2
: 1 |
12.5.2017 |
Zaragoza
- Cadiz |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
13.5.2017 |
Valladolid
- Mallorca |
1
: 0 |
2
: 1 |
13.5.2017 |
Elche
- Mirandes |
0
: 0 |
0
: 1 |
13.5.2017 |
Huesca
- Tenerife |
0
: 2 |
2
: 2 |
13.5.2017 |
Levante
- Girona |
1
: 0 |
2
: 1 |
13.5.2017 |
Alcorcon
- Rayo Vallecano |
0
: 0 |
2
: 0 |
13.5.2017 |
Almeria
- Numancia |
2
: 0 |
2
: 0 |
13.5.2017 |
Cordoba
- Reus |
0
: 0 |
1
: 0 |
13.5.2017 |
Gimnastic
- Oviedo |
0
: 2 |
2
: 2 |
|
14.5.2017 |
Lugo
- Ucam Murcia |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
19.5.2017 |
Rayo Vallecano
- Gimnastic |
0
: 0 |
2
: 0 |
19.5.2017 |
Getafe
- Elche |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
20.5.2017 |
Girona
- Alcorcon |
0
: 0 |
0
: 0 |
20.5.2017 |
Mallorca
- Almeria |
1
: 0 |
1
: 0 |
20.5.2017 |
Reus
- Sevilla Atletico |
1
: 0 |
2
: 1 |
20.5.2017 |
Tenerife
- Levante |
0
: 0 |
0
: 0 |
20.5.2017 |
Ucam Murcia
- Huesca |
2
: 0 |
3
: 1 |
20.5.2017 |
Cadiz
- Cordoba |
0
: 0 |
1
: 1 |
20.5.2017 |
Oviedo
- Zaragoza |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
21.5.2017 |
Mirandes
- Valladolid |
0
: 2 |
2
: 2 |
21.5.2017 |
Numancia
- Lugo |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
26.5.2017 |
Levante
- Ucam Murcia |
1
: 1 |
3
: 1 |
|
27.5.2017 |
Huesca
- Lugo |
1
: 0 |
1
: 0 |
27.5.2017 |
Almeria
- Mirandes |
1
: 0 |
2
: 0 |
27.5.2017 |
Sevilla Atletico
- Cadiz |
2
: 0 |
3
: 3 |
27.5.2017 |
Valladolid
- Getafe |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
28.5.2017 |
Alcorcon
- Tenerife |
0
: 2 |
1
: 3 |
28.5.2017 |
Zaragoza
- Rayo Vallecano |
1
: 0 |
1
: 1 |
28.5.2017 |
Elche
- Reus |
0
: 0 |
1
: 1 |
28.5.2017 |
Gimnastic
- Girona |
0
: 1 |
3
: 1 |
28.5.2017 |
Mallorca
- Numancia |
0
: 0 |
0
: 0 |
28.5.2017 |
Cordoba
- Oviedo |
3
: 0 |
4
: 2 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUN
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
2.6.2017 |
Lugo
- Levante |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
4.6.2017 |
Cadiz
- Elche |
0
: 0 |
2
: 1 |
4.6.2017 |
Getafe
- Almeria |
2
: 0 |
4
: 0 |
4.6.2017 |
Girona
- Zaragoza |
0
: 0 |
0
: 0 |
4.6.2017 |
Huesca
- Numancia |
0
: 0 |
0
: 0 |
4.6.2017 |
Mirandes
- Mallorca |
2
: 1 |
2
: 2 |
4.6.2017 |
Oviedo
- Sevilla Atletico |
1
: 0 |
1
: 0 |
4.6.2017 |
Rayo Vallecano
- Cordoba |
1
: 1 |
1
: 2 |
4.6.2017 |
Reus
- Valladolid |
2
: 0 |
2
: 0 |
4.6.2017 |
Tenerife
- Gimnastic |
0
: 0 |
0
: 1 |
4.6.2017 |
Ucam Murcia
- Alcorcon |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
9.6.2017 |
Sevilla Atletico
- Rayo Vallecano |
0
: 1 |
1
: 2 |
|
10.6.2017 |
Alcorcon
- Lugo |
1
: 0 |
3
: 0 |
10.6.2017 |
Almeria
- Reus |
1
: 0 |
1
: 0 |
10.6.2017 |
Cordoba
- Girona |
0
: 0 |
2
: 1 |
10.6.2017 |
Elche
- Oviedo |
0
: 0 |
0
: 2 |
10.6.2017 |
Gimnastic
- Ucam Murcia |
0
: 0 |
1
: 0 |
10.6.2017 |
Levante
- Huesca |
0
: 0 |
1
: 2 |
10.6.2017 |
Mallorca
- Getafe |
1
: 1 |
3
: 3 |
10.6.2017 |
Valladolid
- Cadiz |
0
: 0 |
1
: 0 |
10.6.2017 |
Zaragoza
- Tenerife |
0
: 1 |
1
: 2 |
|
11.6.2017 |
Numancia
- Mirandes |
0
: 0 |
0
: 2 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUL
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
|
|
|