Website Traffic Counter
|
ITALIJA LEGA PRO GRUPA A SEZONA 2017/2018
RASPORED i REZULTATI utakmica za AVGUST
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
27.8.2017 |
Arezzo
- Arzachena |
1
: 2 |
2
: 3 |
27.8.2017 |
Cuneo
- Carrarese |
0
: 1 |
0
: 1 |
27.8.2017 |
Monza
- Piacenza |
1
: 0 |
2
: 0 |
27.8.2017 |
Pro Piacenza
- Giana Erminio |
0
: 0 |
3
: 1 |
27.8.2017 |
Viterbese Castrense
- Prato |
2
: 1 |
3
: 1 |
27.8.2017 |
Livorno
- Gavorrano |
0
: 1 |
2
: 1 |
27.8.2017 |
Pontedera
- Alessandria |
0
: 0 |
1
: 1 |
27.8.2017 |
Robur Siena
- Lucchese |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
28.8.2017 |
Olbia
- Pisa |
1
: 0 |
1
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za SEPTEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
2.9.2017 |
Giana Erminio
- Arezzo |
0
: 2 |
2
: 3 |
|
3.9.2017 |
Arzachena
- Viterbese Castrense |
1
: 2 |
1
: 3 |
3.9.2017 |
Piacenza
- Cuneo |
0
: 0 |
0
: 1 |
3.9.2017 |
Pistoiese
- Monza |
1
: 0 |
1
: 0 |
3.9.2017 |
Prato
- Livorno |
1
: 0 |
1
: 1 |
3.9.2017 |
Carrarese
- Pro Piacenza |
0
: 0 |
1
: 0 |
3.9.2017 |
Gavorrano
- Olbia |
1
: 2 |
1
: 2 |
3.9.2017 |
Lucchese
- Pontedera |
1
: 0 |
1
: 0 |
3.9.2017 |
Pisa
- Robur Siena |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
8.9.2017 |
Arezzo
- Pistoiese |
1
: 1 |
1
: 2 |
|
10.9.2017 |
Olbia
- Piacenza |
0
: 1 |
1
: 1 |
10.9.2017 |
Cuneo
- Prato |
1
: 1 |
1
: 1 |
10.9.2017 |
Monza
- Pisa |
0
: 0 |
0
: 0 |
10.9.2017 |
Pontedera
- Giana Erminio |
1
: 1 |
1
: 1 |
10.9.2017 |
Robur Siena
- Arzachena |
1
: 0 |
3
: 2 |
10.9.2017 |
Viterbese Castrense
- Carrarese |
3
: 0 |
4
: 3 |
10.9.2017 |
Pro Piacenza
- Alessandria |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
15.9.2017 |
Giana Erminio
- Cuneo |
0
: 1 |
0
: 1 |
15.9.2017 |
Alessandria
- Livorno |
0
: 3 |
0
: 3 |
|
16.9.2017 |
Arzachena
- Pontedera |
0
: 0 |
2
: 1 |
|
17.9.2017 |
Carrarese
- Olbia |
0
: 0 |
3
: 0 |
17.9.2017 |
Lucchese
- Monza |
1
: 1 |
1
: 1 |
17.9.2017 |
Piacenza
- Arezzo |
0
: 0 |
2
: 1 |
17.9.2017 |
Pisa
- Viterbese Castrense |
2
: 0 |
2
: 1 |
17.9.2017 |
Gavorrano
- Robur Siena |
0
: 1 |
0
: 2 |
17.9.2017 |
Pistoiese
- Pro Piacenza |
0
: 1 |
1
: 1 |
|
20.9.2017 |
Livorno
- Lucchese |
1
: 0 |
3
: 0 |
|
24.9.2017 |
Cuneo
- Pisa |
0
: 1 |
0
: 1 |
24.9.2017 |
Monza
- Carrarese |
1
: 0 |
4
: 0 |
24.9.2017 |
Olbia
- Pontedera |
1
: 0 |
2
: 0 |
24.9.2017 |
Piacenza
- Arzachena |
1
: 1 |
2
: 1 |
24.9.2017 |
Robur Siena
- Alessandria |
0
: 0 |
0
: 0 |
24.9.2017 |
Viterbese Castrense
- Giana Erminio |
1
: 2 |
2
: 3 |
24.9.2017 |
Livorno
- Pistoiese |
1
: 0 |
2
: 0 |
24.9.2017 |
Prato
- Gavorrano |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
25.9.2017 |
Arezzo
- Lucchese |
0
: 0 |
0
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za OKTOBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.10.2017 |
Alessandria
- Arezzo |
0
: 0 |
0
: 1 |
1.10.2017 |
Arzachena
- Monza |
0
: 0 |
1
: 0 |
1.10.2017 |
Carrarese
- Robur Siena |
0
: 1 |
1
: 2 |
1.10.2017 |
Pistoiese
- Cuneo |
0
: 0 |
1
: 1 |
1.10.2017 |
Pontedera
- Livorno |
1
: 0 |
2
: 3 |
1.10.2017 |
Pro Piacenza
- Olbia |
1
: 1 |
1
: 3 |
1.10.2017 |
Gavorrano
- Viterbese Castrense |
0
: 2 |
0
: 3 |
1.10.2017 |
Lucchese
- Piacenza |
0
: 0 |
0
: 1 |
1.10.2017 |
Pisa
- Prato |
0
: 0 |
2
: 0 |
|
4.10.2017 |
Cuneo
- Lucchese |
0
: 1 |
0
: 3 |
4.10.2017 |
Olbia
- Pistoiese |
0
: 0 |
0
: 0 |
4.10.2017 |
Piacenza
- Gavorrano |
1
: 0 |
3
: 0 |
4.10.2017 |
Viterbese Castrense
- Pro Piacenza |
0
: 0 |
1
: 0 |
4.10.2017 |
Monza
- Alessandria |
1
: 1 |
1
: 1 |
4.10.2017 |
Robur Siena
- Giana Erminio |
0
: 0 |
0
: 0 |
4.10.2017 |
Arezzo
- Pontedera |
1
: 0 |
2
: 1 |
4.10.2017 |
Pisa
- Arzachena |
1
: 0 |
1
: 0 |
4.10.2017 |
Prato
- Carrarese |
1
: 2 |
2
: 5 |
|
7.10.2017 |
Gavorrano
- Arzachena |
1
: 3 |
1
: 4 |
|
8.10.2017 |
Alessandria
- Prato |
0
: 0 |
1
: 0 |
8.10.2017 |
Lucchese
- Pisa |
1
: 0 |
1
: 1 |
8.10.2017 |
Viterbese Castrense
- Monza |
0
: 0 |
0
: 1 |
8.10.2017 |
Giana Erminio
- Pistoiese |
2
: 0 |
3
: 0 |
8.10.2017 |
Olbia
- Robur Siena |
0
: 0 |
1
: 2 |
8.10.2017 |
Pontedera
- Piacenza |
0
: 0 |
3
: 0 |
8.10.2017 |
Pro Piacenza
- Cuneo |
1
: 1 |
1
: 1 |
8.10.2017 |
Livorno
- Arezzo |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
13.10.2017 |
Robur Siena
- Pro Piacenza |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
15.10.2017 |
Arezzo
- Olbia |
0
: 0 |
0
: 1 |
15.10.2017 |
Arzachena
- Alessandria |
0
: 0 |
0
: 0 |
15.10.2017 |
Cuneo
- Livorno |
0
: 1 |
0
: 4 |
15.10.2017 |
Prato
- Monza |
0
: 2 |
2
: 3 |
15.10.2017 |
Giana Erminio
- Carrarese |
1
: 2 |
2
: 2 |
15.10.2017 |
Pisa
- Gavorrano |
0
: 0 |
0
: 0 |
15.10.2017 |
Pistoiese
- Lucchese |
1
: 0 |
2
: 2 |
|
16.10.2017 |
Piacenza
- Viterbese Castrense |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
22.10.2017 |
Carrarese
- Arzachena |
0
: 1 |
2
: 1 |
22.10.2017 |
Olbia
- Cuneo |
0
: 0 |
4
: 1 |
22.10.2017 |
Gavorrano
- Lucchese |
0
: 0 |
1
: 0 |
22.10.2017 |
Livorno
- Giana Erminio |
1
: 1 |
2
: 1 |
22.10.2017 |
Monza
- Arezzo |
0
: 0 |
0
: 3 |
22.10.2017 |
Pro Piacenza
- Prato |
1
: 1 |
2
: 2 |
22.10.2017 |
Alessandria
- Pisa |
0
: 1 |
0
: 2 |
22.10.2017 |
Viterbese Castrense
- Robur Siena |
0
: 2 |
1
: 3 |
|
23.10.2017 |
Pontedera
- Pistoiese |
1
: 2 |
2
: 2 |
|
27.10.2017 |
Piacenza
- Pisa |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
29.10.2017 |
Pontedera
- Gavorrano |
0
: 0 |
2
: 1 |
29.10.2017 |
Giana Erminio
- Alessandria |
1
: 1 |
2
: 2 |
29.10.2017 |
Livorno
- Pro Piacenza |
0
: 0 |
3
: 0 |
29.10.2017 |
Pistoiese
- Prato |
0
: 0 |
1
: 0 |
29.10.2017 |
Robur Siena
- Monza |
0
: 1 |
0
: 3 |
29.10.2017 |
Arezzo
- Viterbese Castrense |
1
: 0 |
1
: 1 |
29.10.2017 |
Arzachena
- Olbia |
2
: 0 |
3
: 0 |
29.10.2017 |
Lucchese
- Carrarese |
1
: 2 |
3
: 2 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za NOVEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
3.11.2017 |
Viterbese Castrense
- Lucchese |
0
: 1 |
2
: 2 |
|
4.11.2017 |
Olbia
- Giana Erminio |
1
: 0 |
3
: 0 |
4.11.2017 |
Robur Siena
- Livorno |
0
: 0 |
1
: 2 |
|
5.11.2017 |
Cuneo
- Arzachena |
0
: 0 |
0
: 1 |
5.11.2017 |
Monza
- Gavorrano |
2
: 0 |
2
: 2 |
5.11.2017 |
Pisa
- Pistoiese |
2
: 2 |
3
: 3 |
5.11.2017 |
Prato
- Piacenza |
0
: 2 |
1
: 4 |
5.11.2017 |
Pro Piacenza
- Pontedera |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
6.11.2017 |
Carrarese
- Alessandria |
1
: 1 |
2
: 1 |
|
8.11.2017 |
Pontedera
- Cuneo |
0
: 1 |
0
: 3 |
8.11.2017 |
Giana Erminio
- Piacenza |
2
: 2 |
4
: 3 |
8.11.2017 |
Livorno
- Viterbese Castrense |
1
: 0 |
3
: 0 |
8.11.2017 |
Pro Piacenza
- Monza |
1
: 0 |
1
: 0 |
8.11.2017 |
Gavorrano
- Arezzo |
0
: 0 |
0
: 0 |
8.11.2017 |
Lucchese
- Prato |
0
: 0 |
0
: 0 |
8.11.2017 |
Pistoiese
- Robur Siena |
0
: 1 |
1
: 2 |
|
9.11.2017 |
Alessandria
- Olbia |
2
: 0 |
4
: 0 |
9.11.2017 |
Carrarese
- Pisa |
1
: 0 |
2
: 3 |
|
12.11.2017 |
Cuneo
- Gavorrano |
0
: 1 |
1
: 1 |
12.11.2017 |
Piacenza
- Carrarese |
1
: 0 |
1
: 1 |
12.11.2017 |
Prato
- Arzachena |
0
: 2 |
2
: 2 |
12.11.2017 |
Arezzo
- Pro Piacenza |
1
: 0 |
1
: 1 |
12.11.2017 |
Lucchese
- Alessandria |
1
: 0 |
2
: 1 |
12.11.2017 |
Monza
- Livorno |
1
: 0 |
1
: 1 |
12.11.2017 |
Pisa
- Giana Erminio |
0
: 0 |
0
: 0 |
12.11.2017 |
Viterbese Castrense
- Pistoiese |
1
: 0 |
1
: 1 |
12.11.2017 |
Robur Siena
- Pontedera |
0
: 1 |
2
: 3 |
|
18.11.2017 |
Arzachena
- Lucchese |
1
: 1 |
1
: 2 |
|
19.11.2017 |
Alessandria
- Viterbese Castrense |
0
: 2 |
1
: 3 |
19.11.2017 |
Arezzo
- Cuneo |
1
: 0 |
2
: 0 |
19.11.2017 |
Giana Erminio
- Prato |
3
: 0 |
5
: 0 |
19.11.2017 |
Livorno
- Olbia |
1
: 1 |
2
: 1 |
19.11.2017 |
Pistoiese
- Piacenza |
1
: 0 |
2
: 1 |
19.11.2017 |
Pontedera
- Monza |
0
: 0 |
0
: 0 |
19.11.2017 |
Gavorrano
- Carrarese |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
20.11.2017 |
Pro Piacenza
- Pisa |
0
: 1 |
0
: 3 |
|
24.11.2017 |
Piacenza
- Alessandria |
0
: 1 |
3
: 2 |
|
26.11.2017 |
Gavorrano
- Pro Piacenza |
0
: 0 |
0
: 1 |
26.11.2017 |
Pisa
- Livorno |
1
: 0 |
1
: 0 |
26.11.2017 |
Prato
- Olbia |
0
: 0 |
1
: 0 |
26.11.2017 |
Viterbese Castrense
- Cuneo |
1
: 0 |
3
: 0 |
26.11.2017 |
Arzachena
- Pistoiese |
0
: 0 |
1
: 1 |
26.11.2017 |
Lucchese
- Giana Erminio |
0
: 1 |
0
: 3 |
26.11.2017 |
Carrarese
- Pontedera |
1
: 0 |
4
: 1 |
26.11.2017 |
Robur Siena
- Arezzo |
0
: 0 |
1
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za DECEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
3.12.2017 |
Alessandria
- Gavorrano |
1
: 1 |
3
: 2 |
3.12.2017 |
Giana Erminio
- Monza |
1
: 0 |
3
: 0 |
3.12.2017 |
Livorno
- Arzachena |
2
: 0 |
2
: 1 |
3.12.2017 |
Olbia
- Lucchese |
0
: 1 |
1
: 1 |
3.12.2017 |
Pistoiese
- Carrarese |
1
: 1 |
2
: 1 |
3.12.2017 |
Pro Piacenza
- Piacenza |
1
: 0 |
1
: 1 |
3.12.2017 |
Arezzo
- Prato |
1
: 0 |
1
: 0 |
3.12.2017 |
Pontedera
- Pisa |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
10.12.2017 |
Alessandria
- Pistoiese |
1
: 0 |
3
: 1 |
10.12.2017 |
Arzachena
- Pro Piacenza |
0
: 0 |
0
: 1 |
10.12.2017 |
Carrarese
- Livorno |
0
: 2 |
2
: 3 |
10.12.2017 |
Gavorrano
- Giana Erminio |
1
: 0 |
3
: 0 |
10.12.2017 |
Monza
- Cuneo |
1
: 0 |
1
: 0 |
10.12.2017 |
Viterbese Castrense
- Olbia |
1
: 0 |
1
: 0 |
10.12.2017 |
Pisa
- Arezzo |
0
: 2 |
2
: 3 |
10.12.2017 |
Prato
- Pontedera |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
16.12.2017 |
Robur Siena
- Prato |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
17.12.2017 |
Arezzo
- Carrarese |
0
: 0 |
1
: 1 |
17.12.2017 |
Cuneo
- Alessandria |
0
: 1 |
0
: 2 |
17.12.2017 |
Giana Erminio
- Arzachena |
2
: 0 |
3
: 2 |
17.12.2017 |
Olbia
- Monza |
1
: 0 |
2
: 1 |
17.12.2017 |
Pontedera
- Viterbese Castrense |
1
: 0 |
1
: 1 |
17.12.2017 |
Pro Piacenza
- Lucchese |
0
: 0 |
1
: 0 |
17.12.2017 |
Pistoiese
- Gavorrano |
2
: 0 |
3
: 1 |
|
18.12.2017 |
Livorno
- Piacenza |
2
: 1 |
2
: 2 |
|
20.12.2017 |
Cuneo
- Robur Siena |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
23.12.2017 |
Alessandria
- Pontedera |
3
: 0 |
5
: 1 |
23.12.2017 |
Arzachena
- Arezzo |
1
: 1 |
2
: 1 |
23.12.2017 |
Carrarese
- Cuneo |
1
: 0 |
1
: 1 |
23.12.2017 |
Gavorrano
- Livorno |
1
: 2 |
2
: 4 |
23.12.2017 |
Giana Erminio
- Pro Piacenza |
0
: 0 |
1
: 0 |
23.12.2017 |
Piacenza
- Monza |
0
: 0 |
0
: 1 |
23.12.2017 |
Pisa
- Olbia |
2
: 0 |
2
: 0 |
23.12.2017 |
Prato
- Viterbese Castrense |
0
: 2 |
0
: 2 |
23.12.2017 |
Lucchese
- Robur Siena |
1
: 3 |
1
: 4 |
|
30.12.2017 |
Arezzo
- Giana Erminio |
2
: 0 |
4
: 2 |
30.12.2017 |
Cuneo
- Piacenza |
0
: 0 |
1
: 0 |
30.12.2017 |
Monza
- Pistoiese |
3
: 1 |
3
: 1 |
30.12.2017 |
Olbia
- Gavorrano |
2
: 0 |
4
: 3 |
30.12.2017 |
Pro Piacenza
- Carrarese |
0
: 1 |
0
: 1 |
30.12.2017 |
Robur Siena
- Pisa |
0
: 0 |
0
: 0 |
30.12.2017 |
Viterbese Castrense
- Arzachena |
0
: 0 |
1
: 0 |
30.12.2017 |
Livorno
- Prato |
0
: 0 |
2
: 0 |
30.12.2017 |
Pontedera
- Lucchese |
3
: 1 |
3
: 2 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za JANUAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
19.1.2018 |
Carrarese
- Viterbese Castrense |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
20.1.2018 |
Arzachena
- Robur Siena |
1
: 2 |
1
: 2 |
20.1.2018 |
Piacenza
- Olbia |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
21.1.2018 |
Alessandria
- Pro Piacenza |
0
: 0 |
1
: 0 |
21.1.2018 |
Giana Erminio
- Pontedera |
3
: 0 |
3
: 1 |
21.1.2018 |
Pisa
- Monza |
1
: 0 |
1
: 0 |
21.1.2018 |
Pistoiese
- Arezzo |
1
: 0 |
1
: 0 |
21.1.2018 |
Prato
- Cuneo |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
22.1.2018 |
Lucchese
- Livorno |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
24.1.2018 |
Piacenza
- Robur Siena |
0
: 0 |
1
: 2 |
|
28.1.2018 |
Arezzo
- Piacenza |
0
: 2 |
1
: 2 |
28.1.2018 |
Cuneo
- Giana Erminio |
0
: 0 |
1
: 1 |
28.1.2018 |
Livorno
- Alessandria |
0
: 1 |
0
: 1 |
28.1.2018 |
Monza
- Lucchese |
1
: 0 |
1
: 0 |
28.1.2018 |
Olbia
- Carrarese |
1
: 0 |
1
: 1 |
28.1.2018 |
Pontedera
- Arzachena |
0
: 0 |
0
: 2 |
28.1.2018 |
Pro Piacenza
- Pistoiese |
0
: 0 |
1
: 0 |
28.1.2018 |
Robur Siena
- Gavorrano |
0
: 0 |
1
: 1 |
28.1.2018 |
Viterbese Castrense
- Pisa |
0
: 0 |
0
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za FEBRUAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
2.2.2018 |
Lucchese
- Arezzo |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
4.2.2018 |
Alessandria
- Robur Siena |
0
: 1 |
1
: 1 |
4.2.2018 |
Arzachena
- Piacenza |
1
: 0 |
3
: 0 |
4.2.2018 |
Carrarese
- Monza |
1
: 0 |
1
: 0 |
4.2.2018 |
Gavorrano
- Prato |
1
: 0 |
1
: 1 |
4.2.2018 |
Giana Erminio
- Viterbese Castrense |
0
: 0 |
0
: 0 |
4.2.2018 |
Pistoiese
- Livorno |
1
: 0 |
1
: 1 |
4.2.2018 |
Pontedera
- Olbia |
0
: 0 |
1
: 0 |
4.2.2018 |
Pisa
- Cuneo |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
11.2.2018 |
Arezzo
- Alessandria |
0
: 1 |
0
: 2 |
11.2.2018 |
Cuneo
- Pistoiese |
1
: 3 |
3
: 3 |
11.2.2018 |
Monza
- Arzachena |
0
: 0 |
1
: 1 |
11.2.2018 |
Olbia
- Pro Piacenza |
0
: 0 |
0
: 0 |
11.2.2018 |
Piacenza
- Lucchese |
0
: 0 |
1
: 0 |
11.2.2018 |
Livorno
- Pontedera |
0
: 0 |
0
: 1 |
11.2.2018 |
Prato
- Pisa |
2
: 1 |
2
: 2 |
11.2.2018 |
Viterbese Castrense
- Gavorrano |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
12.2.2018 |
Robur Siena
- Carrarese |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
18.2.2018 |
Arzachena
- Pisa |
1
: 3 |
3
: 4 |
18.2.2018 |
Gavorrano
- Piacenza |
0
: 0 |
1
: 0 |
18.2.2018 |
Giana Erminio
- Robur Siena |
0
: 1 |
0
: 1 |
18.2.2018 |
Pistoiese
- Olbia |
1
: 0 |
1
: 2 |
18.2.2018 |
Pro Piacenza
- Viterbese Castrense |
1
: 0 |
3
: 1 |
18.2.2018 |
Lucchese
- Cuneo |
0
: 0 |
0
: 0 |
18.2.2018 |
Alessandria
- Monza |
0
: 0 |
0
: 0 |
18.2.2018 |
Carrarese
- Prato |
1
: 0 |
4
: 0 |
18.2.2018 |
Pontedera
- Arezzo |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
25.2.2018 |
Arzachena
- Gavorrano |
1
: 0 |
1
: 0 |
25.2.2018 |
Monza
- Viterbese Castrense |
0
: 0 |
0
: 0 |
25.2.2018 |
Pisa
- Lucchese |
0
: 0 |
0
: 1 |
25.2.2018 |
Pistoiese
- Giana Erminio |
1
: 0 |
1
: 1 |
25.2.2018 |
Prato
- Alessandria |
1
: 1 |
2
: 3 |
25.2.2018 |
Robur Siena
- Olbia |
0
: 0 |
1
: 0 |
25.2.2018 |
Piacenza
- Pontedera |
1
: 0 |
1
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za MART
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
3.3.2018 |
Carrarese
- Giana Erminio |
2
: 1 |
2
: 2 |
3.3.2018 |
Gavorrano
- Pisa |
1
: 0 |
1
: 0 |
3.3.2018 |
Livorno
- Cuneo |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
6.3.2018 |
Cuneo
- Pro Piacenza |
0
: 0 |
2
: 3 |
|
10.3.2018 |
Arzachena
- Carrarese |
0
: 3 |
1
: 3 |
10.3.2018 |
Cuneo
- Olbia |
0
: 0 |
0
: 0 |
10.3.2018 |
Giana Erminio
- Livorno |
0
: 1 |
0
: 2 |
10.3.2018 |
Lucchese
- Gavorrano |
0
: 0 |
0
: 0 |
10.3.2018 |
Pisa
- Alessandria |
1
: 0 |
1
: 1 |
10.3.2018 |
Prato
- Pro Piacenza |
0
: 0 |
1
: 0 |
10.3.2018 |
Pistoiese
- Pontedera |
3
: 0 |
3
: 0 |
10.3.2018 |
Robur Siena
- Viterbese Castrense |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
17.3.2018 |
Carrarese
- Lucchese |
0
: 0 |
2
: 0 |
17.3.2018 |
Monza
- Robur Siena |
1
: 0 |
2
: 0 |
17.3.2018 |
Pro Piacenza
- Livorno |
2
: 0 |
3
: 1 |
17.3.2018 |
Gavorrano
- Pontedera |
1
: 0 |
1
: 1 |
17.3.2018 |
Pisa
- Piacenza |
0
: 0 |
0
: 0 |
17.3.2018 |
Prato
- Pistoiese |
2
: 0 |
2
: 2 |
17.3.2018 |
Alessandria
- Giana Erminio |
2
: 0 |
2
: 2 |
17.3.2018 |
Olbia
- Arzachena |
2
: 0 |
2
: 1 |
17.3.2018 |
Viterbese Castrense
- Arezzo |
0
: 0 |
2
: 0 |
|
20.3.2018 |
Arzachena
- Cuneo |
0
: 0 |
1
: 1 |
20.3.2018 |
Gavorrano
- Monza |
0
: 0 |
1
: 0 |
20.3.2018 |
Giana Erminio
- Olbia |
1
: 0 |
3
: 0 |
20.3.2018 |
Lucchese
- Viterbese Castrense |
1
: 1 |
1
: 1 |
20.3.2018 |
Piacenza
- Prato |
0
: 0 |
1
: 0 |
20.3.2018 |
Pontedera
- Pro Piacenza |
1
: 0 |
1
: 1 |
20.3.2018 |
Alessandria
- Carrarese |
3
: 0 |
5
: 0 |
20.3.2018 |
Livorno
- Robur Siena |
0
: 0 |
1
: 0 |
20.3.2018 |
Pistoiese
- Pisa |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
24.3.2018 |
Cuneo
- Pontedera |
0
: 1 |
0
: 2 |
24.3.2018 |
Olbia
- Alessandria |
0
: 1 |
1
: 3 |
24.3.2018 |
Arezzo
- Gavorrano |
0
: 0 |
0
: 0 |
24.3.2018 |
Prato
- Lucchese |
0
: 0 |
0
: 1 |
24.3.2018 |
Monza
- Pro Piacenza |
1
: 0 |
2
: 0 |
24.3.2018 |
Piacenza
- Giana Erminio |
0
: 1 |
1
: 1 |
24.3.2018 |
Pisa
- Carrarese |
0
: 1 |
0
: 2 |
24.3.2018 |
Robur Siena
- Pistoiese |
1
: 0 |
2
: 0 |
24.3.2018 |
Viterbese Castrense
- Livorno |
0
: 3 |
1
: 3 |
|
29.3.2018 |
Gavorrano
- Cuneo |
0
: 0 |
2
: 0 |
29.3.2018 |
Pro Piacenza
- Arezzo |
1
: 1 |
1
: 2 |
29.3.2018 |
Alessandria
- Lucchese |
0
: 0 |
0
: 0 |
29.3.2018 |
Carrarese
- Piacenza |
0
: 0 |
2
: 0 |
29.3.2018 |
Giana Erminio
- Pisa |
1
: 1 |
2
: 4 |
29.3.2018 |
Pistoiese
- Viterbese Castrense |
0
: 0 |
0
: 0 |
29.3.2018 |
Livorno
- Monza |
0
: 1 |
0
: 2 |
29.3.2018 |
Pontedera
- Robur Siena |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
30.3.2018 |
Arzachena
- Prato |
0
: 0 |
1
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za APRIL
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
3.4.2018 |
Alessandria
- Arzachena |
0
: 0 |
0
: 0 |
3.4.2018 |
Monza
- Prato |
0
: 0 |
2
: 1 |
3.4.2018 |
Pro Piacenza
- Robur Siena |
0
: 0 |
0
: 1 |
3.4.2018 |
Viterbese Castrense
- Piacenza |
1
: 2 |
1
: 2 |
3.4.2018 |
Arezzo
- Livorno |
1
: 0 |
1
: 0 |
3.4.2018 |
Lucchese
- Pistoiese |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
7.4.2018 |
Cuneo
- Arezzo |
0
: 0 |
0
: 0 |
7.4.2018 |
Lucchese
- Arzachena |
0
: 1 |
2
: 2 |
7.4.2018 |
Monza
- Pontedera |
0
: 0 |
0
: 1 |
7.4.2018 |
Olbia
- Livorno |
1
: 2 |
4
: 2 |
7.4.2018 |
Viterbese Castrense
- Alessandria |
1
: 0 |
1
: 1 |
7.4.2018 |
Carrarese
- Gavorrano |
1
: 0 |
2
: 0 |
7.4.2018 |
Piacenza
- Pistoiese |
1
: 0 |
2
: 2 |
7.4.2018 |
Pisa
- Pro Piacenza |
0
: 0 |
3
: 2 |
7.4.2018 |
Prato
- Giana Erminio |
2
: 1 |
3
: 2 |
|
10.4.2018 |
Olbia
- Arezzo |
2
: 2 |
2
: 3 |
|
14.4.2018 |
Giana Erminio
- Lucchese |
0
: 1 |
0
: 2 |
14.4.2018 |
Olbia
- Prato |
0
: 1 |
1
: 1 |
14.4.2018 |
Pistoiese
- Arzachena |
1
: 0 |
1
: 0 |
14.4.2018 |
Pro Piacenza
- Gavorrano |
0
: 0 |
1
: 2 |
14.4.2018 |
Livorno
- Pisa |
1
: 0 |
2
: 0 |
14.4.2018 |
Arezzo
- Robur Siena |
0
: 0 |
1
: 0 |
14.4.2018 |
Pontedera
- Carrarese |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
15.4.2018 |
Alessandria
- Piacenza |
0
: 0 |
1
: 1 |
15.4.2018 |
Cuneo
- Viterbese Castrense |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
17.4.2018 |
Arezzo
- Monza |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
20.4.2018 |
Pisa
- Pontedera |
1
: 0 |
3
: 1 |
|
21.4.2018 |
Arzachena
- Livorno |
1
: 2 |
2
: 3 |
21.4.2018 |
Gavorrano
- Alessandria |
0
: 0 |
0
: 1 |
21.4.2018 |
Lucchese
- Olbia |
2
: 0 |
3
: 0 |
21.4.2018 |
Robur Siena
- Cuneo |
1
: 0 |
1
: 0 |
21.4.2018 |
Carrarese
- Pistoiese |
0
: 1 |
1
: 1 |
21.4.2018 |
Monza
- Giana Erminio |
0
: 0 |
1
: 1 |
21.4.2018 |
Piacenza
- Pro Piacenza |
0
: 0 |
2
: 0 |
21.4.2018 |
Prato
- Arezzo |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
28.4.2018 |
Arezzo
- Pisa |
0
: 0 |
1
: 0 |
28.4.2018 |
Cuneo
- Monza |
0
: 0 |
0
: 1 |
28.4.2018 |
Giana Erminio
- Gavorrano |
3
: 2 |
4
: 3 |
28.4.2018 |
Livorno
- Carrarese |
1
: 1 |
1
: 1 |
28.4.2018 |
Olbia
- Viterbese Castrense |
0
: 1 |
0
: 1 |
28.4.2018 |
Pistoiese
- Alessandria |
1
: 0 |
2
: 1 |
28.4.2018 |
Pontedera
- Prato |
1
: 0 |
2
: 0 |
28.4.2018 |
Pro Piacenza
- Arzachena |
3
: 0 |
4
: 1 |
28.4.2018 |
Robur Siena
- Piacenza |
0
: 1 |
0
: 2 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za MAJ
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
5.5.2018 |
Alessandria
- Cuneo |
0
: 1 |
3
: 1 |
5.5.2018 |
Arzachena
- Giana Erminio |
0
: 1 |
1
: 1 |
5.5.2018 |
Carrarese
- Arezzo |
0
: 0 |
0
: 1 |
5.5.2018 |
Gavorrano
- Pistoiese |
0
: 0 |
1
: 0 |
5.5.2018 |
Lucchese
- Pro Piacenza |
0
: 2 |
0
: 4 |
5.5.2018 |
Monza
- Olbia |
1
: 0 |
3
: 0 |
5.5.2018 |
Piacenza
- Livorno |
1
: 2 |
2
: 2 |
5.5.2018 |
Prato
- Robur Siena |
2
: 2 |
2
: 3 |
5.5.2018 |
Viterbese Castrense
- Pontedera |
1
: 0 |
1
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUN
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUL
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
|
|
|