Website Traffic Counter
|
SVEDSKA DRUGA LIGA SEZONA 2017/2018
RASPORED i REZULTATI utakmica za MART
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
31.3.2018 |
Afc Eskilstuna
- Brage |
0
: 0 |
0
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za APRIL
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.4.2018 |
Gais
- Jonkopings Sodra |
1
: 1 |
2
: 1 |
1.4.2018 |
Osters
- Degerfors |
0
: 0 |
2
: 2 |
1.4.2018 |
Landskrona
- Falkenbergs |
0
: 1 |
2
: 3 |
|
2.4.2018 |
Gefle
- Varnamo |
0
: 0 |
2
: 1 |
2.4.2018 |
Ik Frej
- Norrby If |
2
: 1 |
2
: 2 |
|
3.4.2018 |
Varbergs
- Orgryte |
0
: 1 |
0
: 2 |
|
7.4.2018 |
Degerfors
- Halmstad |
1
: 2 |
1
: 2 |
7.4.2018 |
Falkenbergs
- Afc Eskilstuna |
0
: 0 |
2
: 0 |
7.4.2018 |
Jonkopings Sodra
- Landskrona |
0
: 0 |
0
: 2 |
|
8.4.2018 |
Helsingborg
- Osters |
1
: 0 |
3
: 1 |
8.4.2018 |
Norrby If
- Varbergs |
1
: 0 |
2
: 1 |
8.4.2018 |
Orgryte
- Ik Frej |
2
: 0 |
2
: 1 |
|
9.4.2018 |
Brage
- Gefle |
2
: 0 |
4
: 2 |
|
11.4.2018 |
Varnamo
- Gais |
0
: 0 |
1
: 2 |
|
14.4.2018 |
Ik Frej
- Helsingborg |
1
: 2 |
1
: 5 |
14.4.2018 |
Gefle
- Degerfors |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
15.4.2018 |
Gais
- Falkenbergs |
0
: 2 |
0
: 2 |
15.4.2018 |
Osters
- Brage |
1
: 0 |
1
: 2 |
15.4.2018 |
Afc Eskilstuna
- Varnamo |
3
: 0 |
4
: 0 |
|
16.4.2018 |
Halmstad
- Norrby If |
0
: 0 |
0
: 2 |
16.4.2018 |
Varbergs
- Jonkopings Sodra |
1
: 0 |
2
: 1 |
|
17.4.2018 |
Landskrona
- Orgryte |
1
: 1 |
2
: 2 |
|
20.4.2018 |
Brage
- Gais |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
21.4.2018 |
Orgryte
- Halmstad |
2
: 0 |
2
: 0 |
21.4.2018 |
Degerfors
- Landskrona |
0
: 1 |
2
: 1 |
|
22.4.2018 |
Jonkopings Sodra
- Osters |
0
: 1 |
0
: 1 |
22.4.2018 |
Falkenbergs
- Ik Frej |
0
: 0 |
3
: 1 |
22.4.2018 |
Norrby If
- Gefle |
0
: 0 |
0
: 2 |
|
24.4.2018 |
Helsingborg
- Afc Eskilstuna |
0
: 1 |
0
: 2 |
24.4.2018 |
Varnamo
- Varbergs |
2
: 0 |
2
: 0 |
|
27.4.2018 |
Gais
- Gefle |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
28.4.2018 |
Landskrona
- Varnamo |
2
: 0 |
2
: 0 |
28.4.2018 |
Osters
- Orgryte |
1
: 2 |
1
: 3 |
|
29.4.2018 |
Brage
- Helsingborg |
1
: 0 |
1
: 1 |
29.4.2018 |
Ik Frej
- Varbergs |
2
: 2 |
2
: 3 |
|
30.4.2018 |
Afc Eskilstuna
- Degerfors |
0
: 0 |
3
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za MAJ
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.5.2018 |
Halmstad
- Falkenbergs |
1
: 0 |
1
: 1 |
1.5.2018 |
Norrby If
- Jonkopings Sodra |
0
: 1 |
1
: 2 |
|
4.5.2018 |
Ik Frej
- Afc Eskilstuna |
0
: 1 |
0
: 2 |
|
5.5.2018 |
Degerfors
- Orgryte |
0
: 0 |
0
: 1 |
5.5.2018 |
Jonkopings Sodra
- Brage |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
6.5.2018 |
Varbergs
- Landskrona |
1
: 0 |
1
: 0 |
6.5.2018 |
Falkenbergs
- Osters |
0
: 2 |
0
: 2 |
|
7.5.2018 |
Gefle
- Halmstad |
0
: 2 |
1
: 3 |
7.5.2018 |
Varnamo
- Norrby If |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
8.5.2018 |
Helsingborg
- Gais |
1
: 1 |
2
: 1 |
|
11.5.2018 |
Orgryte
- Gefle |
1
: 1 |
3
: 1 |
|
12.5.2018 |
Afc Eskilstuna
- Varbergs |
0
: 1 |
2
: 2 |
12.5.2018 |
Jonkopings Sodra
- Ik Frej |
0
: 0 |
1
: 0 |
12.5.2018 |
Brage
- Falkenbergs |
2
: 1 |
3
: 4 |
|
13.5.2018 |
Osters
- Varnamo |
0
: 0 |
0
: 0 |
13.5.2018 |
Halmstad
- Gais |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
14.5.2018 |
Norrby If
- Degerfors |
1
: 2 |
1
: 3 |
|
15.5.2018 |
Landskrona
- Helsingborg |
0
: 0 |
1
: 1 |
|
18.5.2018 |
Gais
- Afc Eskilstuna |
0
: 0 |
0
: 1 |
18.5.2018 |
Gefle
- Jonkopings Sodra |
1
: 0 |
1
: 2 |
|
19.5.2018 |
Degerfors
- Brage |
1
: 0 |
2
: 2 |
19.5.2018 |
Falkenbergs
- Norrby If |
0
: 0 |
0
: 0 |
19.5.2018 |
Ik Frej
- Landskrona |
2
: 0 |
2
: 1 |
19.5.2018 |
Varbergs
- Osters |
1
: 1 |
1
: 2 |
|
20.5.2018 |
Varnamo
- Halmstad |
1
: 2 |
1
: 3 |
20.5.2018 |
Helsingborg
- Orgryte |
0
: 0 |
2
: 0 |
|
22.5.2018 |
Osters
- Gais |
0
: 1 |
1
: 3 |
|
23.5.2018 |
Ik Frej
- Brage |
0
: 0 |
0
: 0 |
23.5.2018 |
Jonkopings Sodra
- Degerfors |
1
: 2 |
2
: 2 |
23.5.2018 |
Landskrona
- Halmstad |
0
: 0 |
0
: 0 |
23.5.2018 |
Orgryte
- Varnamo |
1
: 0 |
4
: 0 |
|
24.5.2018 |
Afc Eskilstuna
- Gefle |
0
: 0 |
1
: 1 |
24.5.2018 |
Norrby If
- Helsingborg |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
25.5.2018 |
Falkenbergs
- Varbergs |
1
: 2 |
3
: 2 |
|
26.5.2018 |
Brage
- Orgryte |
1
: 0 |
3
: 1 |
|
27.5.2018 |
Halmstad
- Osters |
0
: 0 |
3
: 0 |
27.5.2018 |
Gais
- Ik Frej |
0
: 1 |
2
: 1 |
|
28.5.2018 |
Afc Eskilstuna
- Norrby If |
3
: 0 |
4
: 0 |
28.5.2018 |
Gefle
- Landskrona |
1
: 2 |
1
: 5 |
28.5.2018 |
Helsingborg
- Jonkopings Sodra |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
29.5.2018 |
Varnamo
- Falkenbergs |
1
: 2 |
1
: 4 |
29.5.2018 |
Varbergs
- Degerfors |
0
: 0 |
0
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUN
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
2.6.2018 |
Ik Frej
- Osters |
1
: 1 |
3
: 2 |
2.6.2018 |
Norrby If
- Brage |
0
: 0 |
2
: 0 |
2.6.2018 |
Varbergs
- Halmstad |
0
: 3 |
2
: 3 |
2.6.2018 |
Degerfors
- Varnamo |
2
: 0 |
4
: 1 |
|
3.6.2018 |
Landskrona
- Gais |
0
: 0 |
1
: 1 |
3.6.2018 |
Orgryte
- Falkenbergs |
0
: 0 |
1
: 1 |
|
4.6.2018 |
Jonkopings Sodra
- Afc Eskilstuna |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
5.6.2018 |
Gefle
- Helsingborg |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
9.6.2018 |
Halmstad
- Ik Frej |
0
: 1 |
2
: 2 |
9.6.2018 |
Brage
- Varbergs |
0
: 0 |
1
: 0 |
9.6.2018 |
Osters
- Norrby If |
1
: 0 |
3
: 0 |
9.6.2018 |
Afc Eskilstuna
- Landskrona |
0
: 0 |
2
: 0 |
|
10.6.2018 |
Falkenbergs
- Gefle |
2
: 0 |
3
: 0 |
10.6.2018 |
Helsingborg
- Degerfors |
1
: 0 |
4
: 1 |
|
11.6.2018 |
Varnamo
- Jonkopings Sodra |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
12.6.2018 |
Gais
- Orgryte |
2
: 3 |
4
: 4 |
|
14.6.2018 |
Halmstad
- Helsingborg |
0
: 0 |
2
: 1 |
|
16.6.2018 |
Varnamo
- Ik Frej |
1
: 1 |
1
: 2 |
16.6.2018 |
Landskrona
- Brage |
1
: 1 |
1
: 2 |
16.6.2018 |
Gefle
- Osters |
1
: 3 |
2
: 4 |
16.6.2018 |
Orgryte
- Norrby If |
0
: 2 |
1
: 2 |
|
17.6.2018 |
Jonkopings Sodra
- Falkenbergs |
0
: 1 |
1
: 3 |
17.6.2018 |
Halmstad
- Afc Eskilstuna |
1
: 1 |
2
: 1 |
|
18.6.2018 |
Gais
- Degerfors |
0
: 1 |
1
: 1 |
|
19.6.2018 |
Varbergs
- Helsingborg |
2
: 0 |
3
: 3 |
|
24.6.2018 |
Norrby If
- Landskrona |
0
: 0 |
1
: 0 |
24.6.2018 |
Varbergs
- Gais |
0
: 0 |
2
: 2 |
24.6.2018 |
Helsingborg
- Varnamo |
0
: 0 |
1
: 0 |
24.6.2018 |
Ik Frej
- Gefle |
0
: 0 |
0
: 0 |
24.6.2018 |
Osters
- Afc Eskilstuna |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
25.6.2018 |
Degerfors
- Falkenbergs |
0
: 0 |
0
: 2 |
25.6.2018 |
Brage
- Halmstad |
2
: 2 |
3
: 2 |
|
26.6.2018 |
Orgryte
- Jonkopings Sodra |
1
: 0 |
1
: 2 |
|
30.6.2018 |
Gais
- Norrby If |
1
: 0 |
4
: 1 |
30.6.2018 |
Varnamo
- Brage |
1
: 2 |
2
: 3 |
30.6.2018 |
Jonkopings Sodra
- Halmstad |
0
: 1 |
1
: 1 |
30.6.2018 |
Degerfors
- Ik Frej |
3
: 1 |
3
: 1 |
30.6.2018 |
Gefle
- Varbergs |
1
: 1 |
2
: 2 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUL
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.7.2018 |
Falkenbergs
- Helsingborg |
1
: 1 |
2
: 3 |
1.7.2018 |
Landskrona
- Osters |
1
: 2 |
2
: 3 |
|
2.7.2018 |
Afc Eskilstuna
- Orgryte |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
28.7.2018 |
Brage
- Varnamo |
0
: 0 |
0
: 1 |
28.7.2018 |
Norrby If
- Osters |
0
: 2 |
0
: 2 |
28.7.2018 |
Varbergs
- Falkenbergs |
0
: 0 |
0
: 3 |
28.7.2018 |
Ik Frej
- Gais |
0
: 1 |
3
: 1 |
|
29.7.2018 |
Landskrona
- Gefle |
2
: 1 |
3
: 1 |
29.7.2018 |
Jonkopings Sodra
- Helsingborg |
0
: 2 |
1
: 3 |
|
30.7.2018 |
Orgryte
- Afc Eskilstuna |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
31.7.2018 |
Halmstad
- Degerfors |
0
: 1 |
2
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za AVGUST
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
2.8.2018 |
Helsingborg
- Norrby If |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
4.8.2018 |
Osters
- Varbergs |
1
: 0 |
1
: 1 |
4.8.2018 |
Degerfors
- Jonkopings Sodra |
0
: 0 |
2
: 1 |
|
5.8.2018 |
Gefle
- Ik Frej |
2
: 3 |
2
: 5 |
5.8.2018 |
Afc Eskilstuna
- Halmstad |
1
: 0 |
2
: 1 |
|
6.8.2018 |
Gais
- Brage |
1
: 1 |
1
: 1 |
6.8.2018 |
Varnamo
- Landskrona |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
7.8.2018 |
Falkenbergs
- Orgryte |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
10.8.2018 |
Landskrona
- Degerfors |
1
: 1 |
1
: 2 |
|
11.8.2018 |
Halmstad
- Gefle |
0
: 1 |
1
: 2 |
11.8.2018 |
Brage
- Osters |
0
: 1 |
0
: 4 |
11.8.2018 |
Varbergs
- Afc Eskilstuna |
0
: 1 |
1
: 1 |
|
12.8.2018 |
Ik Frej
- Falkenbergs |
2
: 0 |
3
: 2 |
12.8.2018 |
Norrby If
- Gais |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
13.8.2018 |
Jonkopings Sodra
- Varnamo |
0
: 2 |
1
: 3 |
|
14.8.2018 |
Orgryte
- Helsingborg |
1
: 2 |
3
: 4 |
|
17.8.2018 |
Falkenbergs
- Halmstad |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
18.8.2018 |
Afc Eskilstuna
- Jonkopings Sodra |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
19.8.2018 |
Gais
- Varbergs |
0
: 0 |
0
: 2 |
19.8.2018 |
Helsingborg
- Landskrona |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
20.8.2018 |
Degerfors
- Norrby If |
0
: 1 |
2
: 1 |
20.8.2018 |
Gefle
- Brage |
0
: 1 |
0
: 2 |
20.8.2018 |
Varnamo
- Orgryte |
1
: 0 |
2
: 1 |
20.8.2018 |
Osters
- Ik Frej |
0
: 0 |
2
: 0 |
|
25.8.2018 |
Helsingborg
- Gefle |
2
: 0 |
3
: 0 |
|
26.8.2018 |
Brage
- Landskrona |
2
: 0 |
5
: 1 |
26.8.2018 |
Ik Frej
- Halmstad |
1
: 2 |
1
: 5 |
26.8.2018 |
Falkenbergs
- Degerfors |
3
: 0 |
4
: 1 |
26.8.2018 |
Norrby If
- Afc Eskilstuna |
0
: 2 |
0
: 2 |
|
27.8.2018 |
Varnamo
- Osters |
1
: 0 |
1
: 0 |
27.8.2018 |
Jonkopings Sodra
- Varbergs |
2
: 1 |
4
: 2 |
|
28.8.2018 |
Orgryte
- Gais |
0
: 0 |
1
: 3 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za SEPTEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.9.2018 |
Brage
- Ik Frej |
0
: 0 |
1
: 0 |
1.9.2018 |
Degerfors
- Helsingborg |
0
: 0 |
1
: 1 |
|
2.9.2018 |
Landskrona
- Norrby If |
0
: 1 |
1
: 1 |
2.9.2018 |
Halmstad
- Jonkopings Sodra |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
3.9.2018 |
Afc Eskilstuna
- Gais |
1
: 1 |
2
: 1 |
3.9.2018 |
Osters
- Falkenbergs |
0
: 1 |
2
: 3 |
3.9.2018 |
Varbergs
- Varnamo |
1
: 0 |
2
: 2 |
|
4.9.2018 |
Gefle
- Orgryte |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
8.9.2018 |
Jonkopings Sodra
- Gefle |
0
: 0 |
1
: 0 |
8.9.2018 |
Degerfors
- Afc Eskilstuna |
0
: 1 |
2
: 2 |
|
9.9.2018 |
Norrby If
- Ik Frej |
1
: 2 |
3
: 2 |
9.9.2018 |
Orgryte
- Osters |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
11.9.2018 |
Falkenbergs
- Landskrona |
0
: 0 |
1
: 2 |
|
12.9.2018 |
Gais
- Varnamo |
0
: 1 |
1
: 2 |
|
14.9.2018 |
Halmstad
- Varbergs |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
15.9.2018 |
Brage
- Norrby If |
2
: 1 |
2
: 3 |
15.9.2018 |
Afc Eskilstuna
- Helsingborg |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
16.9.2018 |
Gefle
- Falkenbergs |
0
: 0 |
0
: 3 |
16.9.2018 |
Varnamo
- Degerfors |
1
: 0 |
1
: 2 |
|
17.9.2018 |
Ik Frej
- Orgryte |
1
: 0 |
2
: 1 |
17.9.2018 |
Osters
- Jonkopings Sodra |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
18.9.2018 |
Gais
- Halmstad |
0
: 1 |
1
: 2 |
18.9.2018 |
Landskrona
- Varbergs |
0
: 1 |
0
: 2 |
|
19.9.2018 |
Helsingborg
- Brage |
1
: 0 |
4
: 1 |
|
22.9.2018 |
Degerfors
- Gais |
0
: 0 |
1
: 1 |
|
23.9.2018 |
Falkenbergs
- Jonkopings Sodra |
0
: 0 |
2
: 0 |
23.9.2018 |
Varbergs
- Gefle |
1
: 1 |
1
: 2 |
23.9.2018 |
Helsingborg
- Ik Frej |
0
: 0 |
1
: 0 |
23.9.2018 |
Orgryte
- Brage |
2
: 0 |
4
: 1 |
|
24.9.2018 |
Afc Eskilstuna
- Osters |
0
: 0 |
3
: 0 |
24.9.2018 |
Norrby If
- Varnamo |
0
: 1 |
2
: 1 |
|
25.9.2018 |
Halmstad
- Landskrona |
1
: 0 |
2
: 1 |
|
28.9.2018 |
Falkenbergs
- Brage |
0
: 1 |
3
: 2 |
|
29.9.2018 |
Gais
- Helsingborg |
0
: 1 |
1
: 1 |
29.9.2018 |
Degerfors
- Varbergs |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
30.9.2018 |
Landskrona
- Ik Frej |
1
: 1 |
3
: 4 |
30.9.2018 |
Osters
- Gefle |
0
: 0 |
0
: 0 |
30.9.2018 |
Norrby If
- Halmstad |
2
: 0 |
3
: 2 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za OKTOBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.10.2018 |
Varnamo
- Afc Eskilstuna |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
2.10.2018 |
Jonkopings Sodra
- Orgryte |
0
: 1 |
2
: 2 |
|
5.10.2018 |
Brage
- Afc Eskilstuna |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
6.10.2018 |
Osters
- Landskrona |
2
: 0 |
5
: 0 |
6.10.2018 |
Halmstad
- Varnamo |
0
: 3 |
0
: 3 |
|
7.10.2018 |
Varbergs
- Norrby If |
1
: 0 |
4
: 0 |
7.10.2018 |
Helsingborg
- Falkenbergs |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
8.10.2018 |
Gefle
- Gais |
0
: 0 |
1
: 0 |
8.10.2018 |
Ik Frej
- Jonkopings Sodra |
0
: 0 |
1
: 1 |
|
9.10.2018 |
Orgryte
- Degerfors |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
19.10.2018 |
Norrby If
- Orgryte |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
20.10.2018 |
Degerfors
- Osters |
1
: 0 |
1
: 3 |
20.10.2018 |
Gais
- Landskrona |
1
: 0 |
3
: 1 |
|
21.10.2018 |
Afc Eskilstuna
- Falkenbergs |
1
: 0 |
1
: 0 |
21.10.2018 |
Brage
- Jonkopings Sodra |
0
: 1 |
3
: 2 |
|
22.10.2018 |
Varnamo
- Gefle |
2
: 1 |
3
: 2 |
22.10.2018 |
Varbergs
- Ik Frej |
0
: 1 |
1
: 2 |
|
23.10.2018 |
Helsingborg
- Halmstad |
0
: 0 |
1
: 1 |
|
26.10.2018 |
Landskrona
- Afc Eskilstuna |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
27.10.2018 |
Osters
- Helsingborg |
1
: 1 |
4
: 4 |
27.10.2018 |
Ik Frej
- Degerfors |
0
: 1 |
2
: 2 |
|
28.10.2018 |
Halmstad
- Brage |
0
: 0 |
1
: 0 |
28.10.2018 |
Falkenbergs
- Varnamo |
2
: 0 |
3
: 0 |
|
29.10.2018 |
Gefle
- Norrby If |
2
: 1 |
3
: 1 |
29.10.2018 |
Jonkopings Sodra
- Gais |
0
: 0 |
2
: 0 |
|
30.10.2018 |
Orgryte
- Varbergs |
3
: 1 |
5
: 2 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za NOVEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
2.11.2018 |
Norrby If
- Falkenbergs |
1
: 0 |
2
: 2 |
|
3.11.2018 |
Halmstad
- Orgryte |
0
: 1 |
1
: 2 |
3.11.2018 |
Degerfors
- Gefle |
2
: 0 |
4
: 0 |
3.11.2018 |
Landskrona
- Jonkopings Sodra |
1
: 1 |
1
: 2 |
3.11.2018 |
Afc Eskilstuna
- Ik Frej |
0
: 2 |
2
: 2 |
|
4.11.2018 |
Varnamo
- Helsingborg |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
5.11.2018 |
Gais
- Osters |
1
: 0 |
1
: 1 |
5.11.2018 |
Varbergs
- Brage |
1
: 1 |
1
: 2 |
|
10.11.2018 |
Falkenbergs
- Gais |
0
: 2 |
0
: 2 |
10.11.2018 |
Gefle
- Afc Eskilstuna |
1
: 1 |
2
: 2 |
10.11.2018 |
Helsingborg
- Varbergs |
0
: 1 |
3
: 1 |
10.11.2018 |
Brage
- Degerfors |
0
: 1 |
1
: 1 |
10.11.2018 |
Ik Frej
- Varnamo |
1
: 0 |
1
: 0 |
10.11.2018 |
Jonkopings Sodra
- Norrby If |
0
: 0 |
0
: 0 |
10.11.2018 |
Orgryte
- Landskrona |
1
: 0 |
4
: 0 |
10.11.2018 |
Osters
- Halmstad |
0
: 2 |
1
: 4 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za DECEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
RASPORED i REZULTATI utakmica za JANUAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
RASPORED i REZULTATI utakmica za FEBRUAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
|
|
|