Alžir
Angola
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Baherin
Belgija
Belorusija
Brazil
BiH
Bugarska
Burundi
Češka
Crna Gora
Danska
Egipat
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Finska
Francuska
Gana
Grčka
Holandija
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Japan
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Letonija
Liban
Litvanija
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Nemačka
Nigerija
Norveška
Novi Zeland
Oman
Poljska
Portugalija
Rumunija
Rusija
Saudijska Arabija
Severna Irska
Severna Makedonija
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tajland
Tajvan
Tunis
Turska
Turkmenistan
UAE
Ukraina
USA
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve
Flag Counter
My IP Location
CRNA GORA PRVA LIGA SEZONA 2019/2020
RASPORED i REZULTATI utakmica za AVGUST
datum
domacin -
gost
rezultat
3.8.2019
Grbalj
- Iskra Danilovgrad
0
: 1
2
: 3
3.8.2019
Kom
- Zeta
0
: 0
0
: 0
3.8.2019
Petrovac
- Fk Podgorica
1
: 1
1
: 1
3.8.2019
Ofk Titograd
- Sutjeska
0
: 1
0
: 1
5.8.2019
Buducnost
- Rudar
1
: 0
2
: 0
9.8.2019
Zeta
- Sutjeska
0
: 0
0
: 0
10.8.2019
Fk Podgorica
- Buducnost
0
: 0
1
: 3
10.8.2019
Iskra Danilovgrad
- Ofk Titograd
0
: 0
0
: 0
10.8.2019
Kom
- Petrovac
1
: 1
3
: 2
10.8.2019
Rudar
- Grbalj
0
: 0
1
: 3
14.8.2019
Grbalj
- Fk Podgorica
0
: 1
1
: 1
14.8.2019
Buducnost
- Kom
1
: 0
3
: 1
14.8.2019
Petrovac
- Zeta
0
: 2
0
: 2
14.8.2019
Ofk Titograd
- Rudar
0
: 0
0
: 1
18.8.2019
Fk Podgorica
- Ofk Titograd
0
: 0
0
: 0
18.8.2019
Kom
- Grbalj
0
: 1
1
: 1
18.8.2019
Rudar
- Sutjeska
0
: 2
0
: 4
18.8.2019
Zeta
- Iskra Danilovgrad
0
: 1
0
: 1
18.8.2019
Petrovac
- Buducnost
0
: 0
0
: 3
24.8.2019
Grbalj
- Petrovac
0
: 1
1
: 2
24.8.2019
Iskra Danilovgrad
- Rudar
1
: 0
2
: 0
24.8.2019
Sutjeska
- Fk Podgorica
0
: 1
1
: 2
24.8.2019
Ofk Titograd
- Kom
2
: 1
3
: 1
25.8.2019
Buducnost
- Zeta
0
: 1
1
: 1
28.8.2019
Sutjeska
- Iskra Danilovgrad
1
: 1
4
: 2
31.8.2019
Fk Podgorica
- Iskra Danilovgrad
0
: 0
0
: 0
31.8.2019
Buducnost
- Grbalj
1
: 2
3
: 2
31.8.2019
Kom
- Sutjeska
0
: 0
1
: 1
31.8.2019
Zeta
- Rudar
1
: 1
2
: 1
31.8.2019
Petrovac
- Ofk Titograd
0
: 2
0
: 3
RASPORED i REZULTATI utakmica za SEPTEMBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
14.9.2019
Grbalj
- Zeta
0
: 0
0
: 0
14.9.2019
Rudar
- Fk Podgorica
2
: 0
2
: 1
14.9.2019
Sutjeska
- Petrovac
0
: 0
3
: 0
14.9.2019
Iskra Danilovgrad
- Kom
0
: 0
0
: 2
14.9.2019
Ofk Titograd
- Buducnost
1
: 0
2
: 1
18.9.2019
Grbalj
- Ofk Titograd
0
: 0
0
: 2
18.9.2019
Petrovac
- Iskra Danilovgrad
0
: 1
0
: 1
18.9.2019
Kom
- Rudar
3
: 0
5
: 0
18.9.2019
Zeta
- Fk Podgorica
0
: 0
1
: 0
18.9.2019
Buducnost
- Sutjeska
1
: 3
1
: 4
22.9.2019
Fk Podgorica
- Kom
1
: 1
4
: 2
22.9.2019
Iskra Danilovgrad
- Buducnost
1
: 0
2
: 2
22.9.2019
Rudar
- Petrovac
3
: 0
4
: 0
22.9.2019
Sutjeska
- Grbalj
2
: 0
5
: 0
22.9.2019
Ofk Titograd
- Zeta
0
: 0
0
: 1
28.9.2019
Fk Podgorica
- Petrovac
0
: 0
1
: 0
28.9.2019
Iskra Danilovgrad
- Grbalj
0
: 0
1
: 0
28.9.2019
Rudar
- Buducnost
0
: 3
0
: 3
28.9.2019
Zeta
- Kom
0
: 0
0
: 0
28.9.2019
Sutjeska
- Ofk Titograd
0
: 0
1
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za OKTOBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
5.10.2019
Buducnost
- Fk Podgorica
1
: 0
1
: 0
5.10.2019
Grbalj
- Rudar
1
: 1
2
: 2
5.10.2019
Petrovac
- Kom
0
: 0
2
: 1
5.10.2019
Sutjeska
- Zeta
1
: 1
2
: 1
6.10.2019
Ofk Titograd
- Iskra Danilovgrad
0
: 1
0
: 1
19.10.2019
Kom
- Buducnost
0
: 1
2
: 3
19.10.2019
Rudar
- Ofk Titograd
2
: 0
3
: 1
19.10.2019
Zeta
- Petrovac
1
: 0
1
: 1
19.10.2019
Iskra Danilovgrad
- Sutjeska
0
: 0
2
: 0
19.10.2019
Fk Podgorica
- Grbalj
0
: 1
1
: 1
26.10.2019
Buducnost
- Petrovac
2
: 0
3
: 0
26.10.2019
Grbalj
- Kom
0
: 1
1
: 1
26.10.2019
Iskra Danilovgrad
- Zeta
1
: 1
3
: 1
26.10.2019
Ofk Titograd
- Fk Podgorica
0
: 2
1
: 2
27.10.2019
Sutjeska
- Rudar
2
: 0
3
: 0
RASPORED i REZULTATI utakmica za NOVEMBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
2.11.2019
Petrovac
- Grbalj
1
: 0
2
: 0
2.11.2019
Kom
- Ofk Titograd
0
: 1
1
: 2
2.11.2019
Rudar
- Iskra Danilovgrad
1
: 0
1
: 1
2.11.2019
Zeta
- Buducnost
1
: 1
2
: 1
2.11.2019
Fk Podgorica
- Sutjeska
0
: 0
2
: 2
9.11.2019
Iskra Danilovgrad
- Fk Podgorica
1
: 0
2
: 1
9.11.2019
Rudar
- Zeta
1
: 1
1
: 1
9.11.2019
Ofk Titograd
- Petrovac
1
: 0
1
: 2
10.11.2019
Sutjeska
- Kom
2
: 0
2
: 0
23.11.2019
Petrovac
- Sutjeska
0
: 2
0
: 4
23.11.2019
Kom
- Iskra Danilovgrad
0
: 1
1
: 1
23.11.2019
Zeta
- Grbalj
1
: 0
2
: 0
23.11.2019
Fk Podgorica
- Rudar
1
: 0
3
: 0
23.11.2019
Buducnost
- Ofk Titograd
1
: 0
2
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za DECEMBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
1.12.2019
Iskra Danilovgrad
- Petrovac
0
: 0
1
: 2
1.12.2019
Rudar
- Kom
3
: 1
3
: 2
1.12.2019
Ofk Titograd
- Grbalj
1
: 0
1
: 0
1.12.2019
Sutjeska
- Buducnost
0
: 1
0
: 2
1.12.2019
Fk Podgorica
- Zeta
0
: 0
2
: 0
5.12.2019
Grbalj
- Sutjeska
0
: 0
1
: 1
5.12.2019
Petrovac
- Rudar
0
: 2
1
: 4
5.12.2019
Kom
- Fk Podgorica
1
: 0
1
: 1
5.12.2019
Zeta
- Ofk Titograd
0
: 0
1
: 0
5.12.2019
Buducnost
- Iskra Danilovgrad
0
: 0
1
: 0
11.12.2019
Grbalj
- Iskra Danilovgrad
2
: 0
3
: 1
11.12.2019
Petrovac
- Fk Podgorica
1
: 1
1
: 1
11.12.2019
Kom
- Zeta
0
: 0
1
: 0
11.12.2019
Ofk Titograd
- Sutjeska
1
: 0
1
: 1
11.12.2019
Buducnost
- Rudar
0
: 0
2
: 0
15.12.2019
Grbalj
- Buducnost
0
: 2
0
: 4
RASPORED i REZULTATI utakmica za JANUAR
datum
domacin -
gost
rezultat
RASPORED i REZULTATI utakmica za FEBRUAR
datum
domacin -
gost
rezultat
17.2.2020
Iskra Danilovgrad
- Ofk Titograd
2
: 0
3
: 0
18.2.2020
Kom
- Petrovac
0
: 1
0
: 1
18.2.2020
Rudar
- Grbalj
0
: 0
3
: 1
18.2.2020
Fk Podgorica
- Buducnost
0
: 0
1
: 1
18.2.2020
Zeta
- Sutjeska
0
: 1
1
: 3
22.2.2020
Grbalj
- Fk Podgorica
0
: 0
0
: 0
22.2.2020
Petrovac
- Zeta
2
: 2
2
: 2
22.2.2020
Sutjeska
- Iskra Danilovgrad
1
: 0
1
: 1
23.2.2020
Ofk Titograd
- Rudar
1
: 0
1
: 3
23.2.2020
Buducnost
- Kom
1
: 0
2
: 0
29.2.2020
Kom
- Grbalj
0
: 0
0
: 1
29.2.2020
Petrovac
- Buducnost
0
: 0
0
: 1
29.2.2020
Rudar
- Sutjeska
2
: 0
5
: 1
29.2.2020
Fk Podgorica
- Ofk Titograd
1
: 0
1
: 1
29.2.2020
Zeta
- Iskra Danilovgrad
0
: 1
1
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za MART
datum
domacin -
gost
rezultat
7.3.2020
Grbalj
- Petrovac
0
: 0
0
: 0
7.3.2020
Sutjeska
- Fk Podgorica
1
: 0
1
: 0
7.3.2020
Ofk Titograd
- Kom
0
: 1
2
: 3
7.3.2020
Iskra Danilovgrad
- Rudar
0
: 1
0
: 2
7.3.2020
Buducnost
- Zeta
2
: 0
4
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za APRIL
datum
domacin -
gost
rezultat
RASPORED i REZULTATI utakmica za MAJ
datum
domacin -
gost
rezultat
30.5.2020
Buducnost
- Grbalj
1
: 0
1
: 0
30.5.2020
Petrovac
- Ofk Titograd
0
: 0
1
: 1
30.5.2020
Kom
- Sutjeska
2
: 1
3
: 3
30.5.2020
Zeta
- Rudar
0
: 0
2
: 0
30.5.2020
Fk Podgorica
- Iskra Danilovgrad
0
: 0
0
: 0
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUN
datum
domacin -
gost
rezultat
3.6.2020
Grbalj
- Zeta
0
: 1
0
: 2
3.6.2020
Sutjeska
- Petrovac
0
: 0
0
: 0
3.6.2020
Iskra Danilovgrad
- Kom
2
: 0
2
: 0
3.6.2020
Ofk Titograd
- Buducnost
1
: 1
1
: 3
3.6.2020
Rudar
- Fk Podgorica
0
: 1
0
: 3
7.6.2020
Grbalj
- Ofk Titograd
0
: 0
0
: 0
7.6.2020
Petrovac
- Iskra Danilovgrad
3
: 1
4
: 1
7.6.2020
Kom
- Rudar
0
: 1
1
: 1
7.6.2020
Zeta
- Fk Podgorica
0
: 0
1
: 1
7.6.2020
Buducnost
- Sutjeska
1
: 0
2
: 0
12.6.2020
Sutjeska
- Grbalj
1
: 1
4
: 1
12.6.2020
Rudar
- Petrovac
0
: 2
0
: 2
12.6.2020
Fk Podgorica
- Kom
0
: 0
1
: 1
12.6.2020
Ofk Titograd
- Zeta
0
: 0
0
: 0
12.6.2020
Iskra Danilovgrad
- Buducnost
0
: 0
4
: 1
16.6.2020
Sutjeska
- Ofk Titograd
1
: 1
3
: 1
16.6.2020
Fk Podgorica
- Petrovac
0
: 0
1
: 1
16.6.2020
Iskra Danilovgrad
- Grbalj
1
: 0
2
: 1
16.6.2020
Rudar
- Buducnost
0
: 3
0
: 4
16.6.2020
Zeta
- Kom
1
: 1
1
: 1
21.6.2020
Grbalj
- Rudar
0
: 0
1
: 0
21.6.2020
Sutjeska
- Zeta
0
: 0
0
: 0
21.6.2020
Petrovac
- Kom
0
: 0
1
: 0
21.6.2020
Ofk Titograd
- Iskra Danilovgrad
1
: 0
2
: 1
21.6.2020
Buducnost
- Fk Podgorica
0
: 0
1
: 0
25.6.2020
Rudar
- Ofk Titograd
1
: 1
1
: 1
25.6.2020
Fk Podgorica
- Grbalj
0
: 0
2
: 0
25.6.2020
Kom
- Buducnost
0
: 0
0
: 1
25.6.2020
Zeta
- Petrovac
0
: 1
1
: 1
25.6.2020
Iskra Danilovgrad
- Sutjeska
0
: 0
1
: 0
30.6.2020
Buducnost
- Petrovac
0
: 0
1
: 1
30.6.2020
Grbalj
- Kom
0
: 0
0
: 1
30.6.2020
Iskra Danilovgrad
- Zeta
1
: 1
3
: 1
30.6.2020
Ofk Titograd
- Fk Podgorica
0
: 0
0
: 0
30.6.2020
Sutjeska
- Rudar
2
: 0
2
: 0
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUL
datum
domacin -
gost
rezultat
Your advertisment here, 40€/1 month or 105€/3 months
U PORODILISTIMA U SRBIJI SE OTIMAJU TEK RODJENE BEBE OD MAJKI TAKO STO MAJKAMA KAZU DA IM JE BEBA UMRLA A NIJE. JA SAM BILJANA SEBEZ I MENE SU 1967. GODINE OTELI OD BIOLOSKE MAJKE U PORODILISTU U VRBASU I PRODALI U NOVI SAD, U ULICU JIRECEKOVA BR. 5 C, STAN 15, 3. SPRAT, NEROTKINJI VERICI MATIC RODJENOJ NESIN IZ KOVILJA I STANKU MATIC IZ LIPARA.
TOJ VERICI MATIC SU NAPRAVILI LAZNU PRIJAVU RODJENJA U PORODILISTU U NOVOM SADU I TAKO JE ZVANICNO OTMICAR VERICA MATIC RODJENA NESIN POSTALA MOJA MAJKA IAKO ME NIJE RODILA.