Alžir
Angola
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Baherin
Belgija
Belorusija
Brazil
BiH
Bugarska
Burundi
Češka
Crna Gora
Danska
Egipat
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Finska
Francuska
Gana
Grčka
Holandija
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Japan
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Letonija
Liban
Litvanija
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Nemačka
Nigerija
Norveška
Novi Zeland
Oman
Poljska
Portugalija
Rumunija
Rusija
Saudijska Arabija
Severna Irska
Severna Makedonija
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tajland
Tajvan
Tunis
Turska
Turkmenistan
UAE
Ukraina
USA
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve
Flag Counter
My IP Location
DANSKA PRVA LIGA SEZONA 2019/2020
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUL
datum
domacin -
gost
rezultat
12.7.2019
Midtjylland
- Esbjerg
0
: 0
1
: 0
14.7.2019
Sonderjyske
- Randers
1
: 0
2
: 1
14.7.2019
Horsens
- Nordsjaelland
0
: 1
0
: 3
14.7.2019
Lyngby
- Aalborg
1
: 0
2
: 0
14.7.2019
Odense
- Copenhagen
2
: 1
2
: 3
14.7.2019
Brondby
- Silkeborg
2
: 0
3
: 0
15.7.2019
Hobro
- Aarhus
0
: 0
1
: 1
19.7.2019
Copenhagen
- Aarhus
1
: 0
2
: 1
21.7.2019
Silkeborg
- Horsens
0
: 2
0
: 3
21.7.2019
Aalborg
- Sonderjyske
0
: 0
1
: 1
21.7.2019
Esbjerg
- Hobro
1
: 0
1
: 1
21.7.2019
Randers
- Brondby
1
: 1
2
: 2
21.7.2019
Midtjylland
- Nordsjaelland
1
: 1
2
: 1
22.7.2019
Odense
- Lyngby
1
: 1
4
: 1
26.7.2019
Lyngby
- Sonderjyske
0
: 0
0
: 3
27.7.2019
Horsens
- Copenhagen
0
: 0
0
: 2
28.7.2019
Hobro
- Randers
1
: 1
2
: 2
28.7.2019
Nordsjaelland
- Esbjerg
0
: 0
2
: 0
28.7.2019
Aarhus
- Midtjylland
0
: 0
0
: 1
28.7.2019
Brondby
- Odense
1
: 1
3
: 2
29.7.2019
Aalborg
- Silkeborg
3
: 0
3
: 1
3.7.2020
Esbjerg
- Horsens
1
: 1
1
: 2
4.7.2020
Silkeborg
- Lyngby
0
: 0
2
: 0
4.7.2020
Sonderjyske
- Odense
0
: 0
1
: 1
5.7.2020
Nordsjaelland
- Midtjylland
0
: 0
0
: 1
5.7.2020
Hobro
- Randers
1
: 2
2
: 3
5.7.2020
Aalborg
- Brondby
1
: 0
2
: 0
5.7.2020
Aarhus
- Copenhagen
0
: 0
1
: 0
8.7.2020
Horsens
- Hobro
1
: 2
3
: 2
8.7.2020
Randers
- Esbjerg
0
: 1
3
: 1
8.7.2020
Lyngby
- Sonderjyske
0
: 1
1
: 1
8.7.2020
Odense
- Silkeborg
0
: 2
1
: 3
9.7.2020
Aalborg
- Aarhus
1
: 0
1
: 0
9.7.2020
Brondby
- Nordsjaelland
2
: 0
4
: 0
9.7.2020
Midtjylland
- Copenhagen
0
: 1
3
: 1
12.7.2020
Nordsjaelland
- Aalborg
0
: 0
0
: 0
12.7.2020
Copenhagen
- Brondby
0
: 0
0
: 0
12.7.2020
Aarhus
- Midtjylland
1
: 0
3
: 0
17.7.2020
Midtjylland
- Nordsjaelland
1
: 2
6
: 3
19.7.2020
Brondby
- Aalborg
0
: 1
0
: 1
19.7.2020
Copenhagen
- Aarhus
1
: 2
2
: 4
22.7.2020
Nordsjaelland
- Aarhus
0
: 0
1
: 1
22.7.2020
Brondby
- Midtjylland
1
: 1
1
: 1
23.7.2020
Aalborg
- Copenhagen
0
: 0
0
: 1
26.7.2020
Aarhus
- Brondby
0
: 0
0
: 1
26.7.2020
Copenhagen
- Nordsjaelland
1
: 1
2
: 1
26.7.2020
Midtjylland
- Aalborg
0
: 2
1
: 2
RASPORED i REZULTATI utakmica za AVGUST
datum
domacin -
gost
rezultat
2.8.2019
Silkeborg
- Hobro
1
: 1
2
: 3
3.8.2019
Sonderjyske
- Copenhagen
0
: 1
1
: 2
4.8.2019
Randers
- Nordsjaelland
3
: 0
3
: 1
4.8.2019
Esbjerg
- Odense
0
: 0
0
: 1
4.8.2019
Brondby
- Horsens
1
: 1
1
: 2
4.8.2019
Midtjylland
- Aalborg
0
: 0
1
: 0
5.8.2019
Lyngby
- Aarhus
0
: 1
2
: 1
9.8.2019
Copenhagen
- Lyngby
0
: 0
2
: 0
9.8.2019
Odense
- Randers
0
: 0
1
: 0
11.8.2019
Nordsjaelland
- Silkeborg
0
: 2
2
: 2
11.8.2019
Aalborg
- Esbjerg
4
: 0
4
: 0
11.8.2019
Horsens
- Midtjylland
0
: 1
0
: 2
11.8.2019
Hobro
- Brondby
0
: 0
0
: 2
12.8.2019
Sonderjyske
- Aarhus
0
: 0
0
: 0
16.8.2019
Randers
- Copenhagen
0
: 0
0
: 1
16.8.2019
Nordsjaelland
- Odense
1
: 0
2
: 0
18.8.2019
Silkeborg
- Sonderjyske
1
: 0
3
: 3
18.8.2019
Esbjerg
- Lyngby
1
: 0
1
: 0
18.8.2019
Midtjylland
- Hobro
0
: 0
1
: 1
18.8.2019
Brondby
- Aalborg
1
: 0
2
: 1
19.8.2019
Aarhus
- Horsens
1
: 0
2
: 0
23.8.2019
Hobro
- Odense
0
: 0
0
: 0
25.8.2019
Lyngby
- Randers
1
: 0
2
: 0
25.8.2019
Esbjerg
- Silkeborg
1
: 1
2
: 2
25.8.2019
Sonderjyske
- Midtjylland
0
: 1
0
: 2
25.8.2019
Brondby
- Aarhus
0
: 0
0
: 3
25.8.2019
Copenhagen
- Nordsjaelland
1
: 1
3
: 1
26.8.2019
Horsens
- Aalborg
0
: 2
0
: 5
30.8.2019
Odense
- Sonderjyske
0
: 0
0
: 0
31.8.2019
Nordsjaelland
- Hobro
2
: 1
2
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za SEPTEMBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
1.9.2019
Aarhus
- Esbjerg
1
: 0
1
: 0
1.9.2019
Horsens
- Lyngby
0
: 1
2
: 1
1.9.2019
Randers
- Silkeborg
1
: 0
2
: 0
1.9.2019
Aalborg
- Copenhagen
1
: 0
1
: 0
1.9.2019
Midtjylland
- Brondby
1
: 0
1
: 0
13.9.2019
Sonderjyske
- Horsens
0
: 0
0
: 0
15.9.2019
Aarhus
- Aalborg
2
: 0
3
: 0
15.9.2019
Esbjerg
- Randers
0
: 1
0
: 3
15.9.2019
Lyngby
- Midtjylland
0
: 1
0
: 3
15.9.2019
Hobro
- Copenhagen
2
: 1
2
: 1
15.9.2019
Brondby
- Nordsjaelland
2
: 0
4
: 2
16.9.2019
Silkeborg
- Odense
0
: 2
0
: 3
20.9.2019
Odense
- Aarhus
0
: 1
1
: 2
22.9.2019
Hobro
- Sonderjyske
0
: 1
1
: 1
22.9.2019
Nordsjaelland
- Aalborg
2
: 0
2
: 1
22.9.2019
Silkeborg
- Lyngby
2
: 1
2
: 3
22.9.2019
Esbjerg
- Brondby
2
: 1
3
: 1
22.9.2019
Copenhagen
- Midtjylland
0
: 0
0
: 0
23.9.2019
Randers
- Horsens
2
: 1
2
: 1
27.9.2019
Lyngby
- Hobro
1
: 0
2
: 1
28.9.2019
Copenhagen
- Silkeborg
4
: 0
4
: 2
29.9.2019
Aarhus
- Nordsjaelland
1
: 1
3
: 1
29.9.2019
Aalborg
- Randers
0
: 1
0
: 3
29.9.2019
Midtjylland
- Odense
0
: 0
0
: 1
29.9.2019
Sonderjyske
- Brondby
1
: 0
2
: 1
30.9.2019
Horsens
- Esbjerg
1
: 0
1
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za OKTOBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
4.10.2019
Nordsjaelland
- Lyngby
1
: 0
1
: 1
5.10.2019
Hobro
- Aalborg
0
: 1
0
: 2
6.10.2019
Esbjerg
- Sonderjyske
0
: 0
1
: 2
6.10.2019
Brondby
- Copenhagen
2
: 1
3
: 1
6.10.2019
Odense
- Horsens
2
: 0
3
: 0
6.10.2019
Randers
- Aarhus
0
: 0
2
: 0
6.10.2019
Silkeborg
- Midtjylland
0
: 1
1
: 2
18.10.2019
Aalborg
- Odense
1
: 0
1
: 0
20.10.2019
Horsens
- Hobro
0
: 0
1
: 0
20.10.2019
Aarhus
- Silkeborg
2
: 2
3
: 4
20.10.2019
Sonderjyske
- Nordsjaelland
1
: 1
1
: 4
20.10.2019
Copenhagen
- Esbjerg
1
: 0
3
: 1
20.10.2019
Lyngby
- Brondby
0
: 1
0
: 3
21.10.2019
Midtjylland
- Randers
0
: 0
2
: 1
25.10.2019
Esbjerg
- Midtjylland
0
: 0
1
: 2
27.10.2019
Hobro
- Silkeborg
1
: 1
1
: 1
27.10.2019
Lyngby
- Horsens
0
: 1
2
: 1
27.10.2019
Odense
- Nordsjaelland
2
: 0
3
: 1
27.10.2019
Brondby
- Randers
3
: 2
5
: 2
27.10.2019
Sonderjyske
- Aalborg
1
: 0
1
: 3
28.10.2019
Aarhus
- Copenhagen
0
: 1
1
: 2
RASPORED i REZULTATI utakmica za NOVEMBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
1.11.2019
Esbjerg
- Horsens
1
: 1
1
: 1
3.11.2019
Randers
- Lyngby
1
: 0
2
: 1
3.11.2019
Nordsjaelland
- Aarhus
0
: 0
0
: 1
3.11.2019
Odense
- Hobro
2
: 1
2
: 1
3.11.2019
Aalborg
- Midtjylland
0
: 1
0
: 1
3.11.2019
Copenhagen
- Sonderjyske
1
: 0
3
: 0
4.11.2019
Silkeborg
- Brondby
0
: 1
0
: 1
8.11.2019
Randers
- Aalborg
2
: 1
3
: 3
9.11.2019
Horsens
- Silkeborg
1
: 1
2
: 1
10.11.2019
Hobro
- Nordsjaelland
1
: 1
2
: 2
10.11.2019
Aarhus
- Sonderjyske
2
: 0
4
: 2
10.11.2019
Lyngby
- Odense
2
: 1
4
: 3
10.11.2019
Brondby
- Esbjerg
2
: 0
2
: 1
10.11.2019
Midtjylland
- Copenhagen
2
: 0
4
: 1
22.11.2019
Nordsjaelland
- Randers
0
: 0
3
: 0
24.11.2019
Sonderjyske
- Lyngby
1
: 1
2
: 2
24.11.2019
Aalborg
- Horsens
0
: 0
4
: 0
24.11.2019
Silkeborg
- Esbjerg
1
: 0
1
: 2
24.11.2019
Copenhagen
- Hobro
0
: 1
2
: 1
24.11.2019
Aarhus
- Brondby
1
: 0
2
: 1
25.11.2019
Odense
- Midtjylland
0
: 2
1
: 2
29.11.2019
Lyngby
- Nordsjaelland
0
: 1
1
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za DECEMBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
1.12.2019
Copenhagen
- Brondby
1
: 1
2
: 1
1.12.2019
Randers
- Sonderjyske
1
: 0
3
: 0
1.12.2019
Horsens
- Odense
0
: 1
2
: 1
1.12.2019
Esbjerg
- Aarhus
0
: 1
1
: 2
1.12.2019
Aalborg
- Hobro
1
: 1
1
: 1
2.12.2019
Midtjylland
- Silkeborg
1
: 0
2
: 1
6.12.2019
Hobro
- Horsens
0
: 0
0
: 0
8.12.2019
Silkeborg
- Randers
1
: 1
2
: 1
8.12.2019
Aarhus
- Lyngby
1
: 1
1
: 1
8.12.2019
Sonderjyske
- Esbjerg
0
: 1
2
: 1
8.12.2019
Nordsjaelland
- Copenhagen
0
: 1
0
: 1
8.12.2019
Brondby
- Midtjylland
0
: 0
1
: 2
9.12.2019
Odense
- Aalborg
0
: 0
0
: 0
13.12.2019
Aalborg
- Nordsjaelland
0
: 2
1
: 3
15.12.2019
Horsens
- Sonderjyske
2
: 0
2
: 1
15.12.2019
Lyngby
- Silkeborg
0
: 0
1
: 0
15.12.2019
Randers
- Esbjerg
2
: 0
3
: 0
15.12.2019
Brondby
- Hobro
1
: 1
1
: 1
15.12.2019
Midtjylland
- Aarhus
1
: 0
1
: 3
16.12.2019
Copenhagen
- Odense
0
: 1
2
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za JANUAR
datum
domacin -
gost
rezultat
RASPORED i REZULTATI utakmica za FEBRUAR
datum
domacin -
gost
rezultat
14.2.2020
Esbjerg
- Copenhagen
1
: 0
1
: 0
16.2.2020
Sonderjyske
- Hobro
2
: 0
3
: 1
16.2.2020
Silkeborg
- Aalborg
0
: 0
0
: 2
16.2.2020
Odense
- Brondby
0
: 1
0
: 2
17.2.2020
Midtjylland
- Lyngby
1
: 0
2
: 0
19.2.2020
Nordsjaelland
- Horsens
2
: 0
6
: 0
21.2.2020
Hobro
- Midtjylland
0
: 0
0
: 2
23.2.2020
Nordsjaelland
- Sonderjyske
0
: 1
2
: 1
23.2.2020
Lyngby
- Esbjerg
1
: 0
2
: 0
23.2.2020
Randers
- Odense
0
: 0
0
: 0
23.2.2020
Silkeborg
- Copenhagen
1
: 0
1
: 1
23.2.2020
Aalborg
- Brondby
0
: 0
3
: 2
24.2.2020
Horsens
- Aarhus
1
: 1
1
: 2
28.2.2020
Aarhus
- Hobro
0
: 0
0
: 0
29.2.2020
Esbjerg
- Nordsjaelland
1
: 2
1
: 2
RASPORED i REZULTATI utakmica za MART
datum
domacin -
gost
rezultat
1.3.2020
Horsens
- Randers
1
: 1
1
: 2
1.3.2020
Odense
- Silkeborg
1
: 0
1
: 1
1.3.2020
Brondby
- Lyngby
0
: 0
1
: 0
1.3.2020
Copenhagen
- Aalborg
0
: 0
3
: 2
2.3.2020
Midtjylland
- Sonderjyske
3
: 0
3
: 0
8.3.2020
Hobro
- Esbjerg
0
: 0
1
: 1
8.3.2020
Aalborg
- Lyngby
3
: 0
3
: 0
8.3.2020
Sonderjyske
- Odense
0
: 1
1
: 1
8.3.2020
Copenhagen
- Horsens
0
: 0
0
: 1
8.3.2020
Nordsjaelland
- Brondby
1
: 2
2
: 2
8.3.2020
Randers
- Midtjylland
0
: 2
0
: 2
9.3.2020
Silkeborg
- Aarhus
2
: 0
2
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za APRIL
datum
domacin -
gost
rezultat
RASPORED i REZULTATI utakmica za MAJ
datum
domacin -
gost
rezultat
28.5.2020
Aarhus
- Randers
0
: 1
1
: 1
29.5.2020
Silkeborg
- Nordsjaelland
0
: 2
0
: 2
31.5.2020
Esbjerg
- Aalborg
0
: 0
1
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUN
datum
domacin -
gost
rezultat
1.6.2020
Randers
- Hobro
0
: 1
0
: 1
1.6.2020
Midtjylland
- Horsens
0
: 1
0
: 1
1.6.2020
Lyngby
- Copenhagen
0
: 1
1
: 4
1.6.2020
Aarhus
- Odense
0
: 0
1
: 0
2.6.2020
Brondby
- Sonderjyske
0
: 0
1
: 0
7.6.2020
Horsens
- Brondby
0
: 1
3
: 2
7.6.2020
Copenhagen
- Randers
2
: 0
2
: 1
7.6.2020
Nordsjaelland
- Midtjylland
0
: 1
0
: 1
7.6.2020
Hobro
- Lyngby
0
: 1
2
: 2
7.6.2020
Odense
- Esbjerg
3
: 0
3
: 1
7.6.2020
Sonderjyske
- Silkeborg
1
: 1
2
: 2
7.6.2020
Aalborg
- Aarhus
0
: 1
2
: 3
12.6.2020
Esbjerg
- Randers
3
: 2
4
: 2
13.6.2020
Hobro
- Horsens
1
: 1
1
: 1
14.6.2020
Aalborg
- Midtjylland
0
: 2
0
: 2
14.6.2020
Sonderjyske
- Lyngby
0
: 0
1
: 0
14.6.2020
Nordsjaelland
- Copenhagen
0
: 1
1
: 1
14.6.2020
Brondby
- Aarhus
0
: 0
0
: 0
15.6.2020
Silkeborg
- Odense
2
: 0
6
: 0
16.6.2020
Horsens
- Esbjerg
1
: 1
2
: 2
16.6.2020
Randers
- Hobro
2
: 0
4
: 0
17.6.2020
Aarhus
- Nordsjaelland
2
: 0
2
: 1
17.6.2020
Copenhagen
- Aalborg
2
: 0
2
: 0
18.6.2020
Lyngby
- Silkeborg
0
: 0
0
: 0
18.6.2020
Odense
- Sonderjyske
2
: 0
2
: 0
18.6.2020
Midtjylland
- Brondby
0
: 0
0
: 0
20.6.2020
Horsens
- Randers
0
: 0
0
: 0
20.6.2020
Aalborg
- Nordsjaelland
0
: 2
0
: 4
21.6.2020
Silkeborg
- Sonderjyske
1
: 0
1
: 2
21.6.2020
Esbjerg
- Hobro
1
: 0
1
: 3
21.6.2020
Brondby
- Copenhagen
0
: 0
1
: 1
21.6.2020
Midtjylland
- Aarhus
1
: 1
3
: 4
22.6.2020
Lyngby
- Odense
1
: 1
1
: 2
26.6.2020
Aarhus
- Aalborg
1
: 3
1
: 4
27.6.2020
Sonderjyske
- Silkeborg
0
: 0
1
: 0
28.6.2020
Randers
- Horsens
0
: 1
0
: 3
28.6.2020
Hobro
- Esbjerg
0
: 1
2
: 1
28.6.2020
Nordsjaelland
- Brondby
0
: 1
0
: 2
28.6.2020
Copenhagen
- Midtjylland
0
: 1
1
: 2
29.6.2020
Odense
- Lyngby
0
: 1
3
: 1
Your advertisment here, 40€/1 month or 105€/3 months
U PORODILISTIMA U SRBIJI SE OTIMAJU TEK RODJENE BEBE OD MAJKI TAKO STO MAJKAMA KAZU DA IM JE BEBA UMRLA A NIJE. JA SAM BILJANA SEBEZ I MENE SU 1967. GODINE OTELI OD BIOLOSKE MAJKE U PORODILISTU U VRBASU I PRODALI U NOVI SAD, U ULICU JIRECEKOVA BR. 5 C, STAN 15, 3. SPRAT, NEROTKINJI VERICI MATIC RODJENOJ NESIN IZ KOVILJA I STANKU MATIC IZ LIPARA.
TOJ VERICI MATIC SU NAPRAVILI LAZNU PRIJAVU RODJENJA U PORODILISTU U NOVOM SADU I TAKO JE ZVANICNO OTMICAR VERICA MATIC RODJENA NESIN POSTALA MOJA MAJKA IAKO ME NIJE RODILA.