BALLHELPER
FUDBAL
Nemacka NorthEast Liga tabela
GERMANY REGIONALLIGA NORTHEAST, TABLE,  2019/2020, Soccer NEMACKA NORTHEAST LIGA, TABELA,  2019/2020, Fudbal DEUTSCHLAND REGIONALLIGA NORDOST, TABELLE, Fußball,  2019/2020
  • Tabela Nemacke NorthEast Lige za sezonu 2019/2020
  • Prvo mesto na tabeli zauzima fudbalski klub ALTGLIENICKE
POCETNA NEDELJNI PREGLED TIP DANA 1X2 TIP DANA HT/FT NG/GG PRELAZI PAD KVOTA MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
Nemacka
NorthEast
2021/2022   2020/2021   2019/2020   2018/2019   2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014























































































Website Traffic Counter


world map hits counter

Free Global Counter


NEMACKA NORTHEAST LIGA SEZONA 2019/2020
TABELA
N Klub Ukupno Golovi Domacin Golovi Gost Golovi Bod
U P N I D P P N I D P P N I D P
1 ALTGLIENICKE 23 15 2 6 59 31 9 1 2 34 15 6 1 4 25 16 47
2 LOKOMOTIVE LEIPZIG 22 13 8 1 43 24 7 4 0 25 15 6 4 1 18 9 47
3 ENERGIE COTTBUS 23 13 6 4 53 32 8 2 1 29 13 5 4 3 24 19 45
4 UNION FURSTENWALDE 24 11 7 6 45 32 5 4 3 22 15 6 3 3 23 17 40
5 HERTHA BERLIN II 23 12 2 9 59 42 5 1 5 29 23 7 1 4 30 19 38
6 BFC DYNAMO 23 10 7 6 35 29 6 3 2 18 8 4 4 4 17 21 37
7 BERLINER AK 22 9 6 7 47 35 4 4 2 22 18 5 2 5 25 17 33
8 VIKTORIA BERLIN 21 6 11 4 20 17 3 5 3 7 8 3 6 1 13 9 29
9 AUERBACH 22 9 2 11 37 46 6 1 3 23 22 3 1 8 14 24 29
10 MEUSELWITZ 22 6 7 9 33 39 5 2 4 19 18 1 5 5 14 21 25
11 LICHTENBERG 47 22 6 7 9 27 36 4 3 3 12 9 2 4 6 15 27 25
12 CHEMIE LEIPZIG 23 4 11 8 20 26 3 6 4 12 15 1 5 4 8 11 23
13 OPTIK RATHENOW 23 5 5 13 20 48 4 2 5 12 16 1 3 8 8 32 20
14 WACKER NORDHAUSEN 20 8 4 8 44 36 5 2 3 25 11 3 2 5 19 25 19
15 GERMANIA HALBERSTADT 23 3 10 10 24 40 2 7 4 16 23 1 3 6 8 17 19
16 BABELSBERG 22 3 8 11 22 38 3 4 5 15 23 0 4 6 7 15 17
17 BISCHOFSWERDAER 20 2 5 13 16 53 2 3 5 10 22 0 2 8 6 31 11
18 ROT WEISS ERFURT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
WACKER NORDHAUSEN -9 Pts., ROT-WEISS ERFURT excluded

Tabela Pobede kao Domacin
Altglienicke 1 1 1 1 1 1 1 1 X 2 1 2
Lokomotive Leipzig 1 1 1 X 1 1 X X X 1 1
Energie Cottbus 1 2 1 1 1 1 1 1 X X 1
Union Furstenwalde 2 2 1 X 1 2 X 1 X 1 X 1
Hertha Berlin Ii 1 1 1 2 X 1 2 2 2 1 2
Bfc Dynamo 1 1 X 2 X 1 1 1 1 X 2
Berliner Ak 1 1 2 X X 2 X X 1 1
Viktoria Berlin 2 X X X X 1 X 2 1 1 2
Auerbach 2 2 X 1 1 1 1 1 2 1
Meuselwitz X 1 2 2 1 2 2 1 1 1 X
Lichtenberg 47 1 1 2 X 2 X 1 2 1 X
Chemie Leipzig X X 2 1 2 1 1 2 X X X X 2
Optik Rathenow 2 X 2 X 1 2 1 1 2 2 1
Wacker Nordhausen X 1 1 1 2 1 1 2 2 X
Germania Halberstadt X X X 1 2 X X 2 2 X 2 1 X
Babelsberg X X X X 2 2 1 2 2 1 2 1
Bischofswerdaer 2 X 2 2 1 2 2 1 X X
Rot Weiss Erfurt

Tabela Pobede kao Gost
Altglienicke 1 X 2 1 2 2 1 2 1 2 2
Lokomotive Leipzig 2 X 2 X 1 2 2 X 2 X 2
Energie Cottbus 1 1 X 2 X 2 2 X 2 2 1 X
Union Furstenwalde X 1 2 2 2 1 X 1 X 2 2 2
Hertha Berlin Ii 1 2 2 2 2 2 X 1 2 1 2 1
Bfc Dynamo 2 X 1 1 1 2 X 2 X 1 X 2
Berliner Ak 2 1 1 X 1 2 1 1 2 X 2 2
Viktoria Berlin X X 2 X 2 X 1 2 X X
Auerbach 1 2 X 1 1 1 1 2 1 2 1 1
Meuselwitz X 1 1 X X 1 2 X X 1 1
Lichtenberg 47 2 1 X 1 1 X 2 X 1 1 X 1
Chemie Leipzig X X X 1 1 2 X 1 1 X
Optik Rathenow 1 1 2 1 X X 1 1 1 X 1 1
Wacker Nordhausen 2 1 2 X 1 1 2 1 X 1
Germania Halberstadt 2 1 1 X 1 1 1 1 X X
Babelsberg 1 X 1 X X 1 1 1 1 X
Bischofswerdaer 1 1 X 1 1 1 1 1 X 1
Rot Weiss Erfurt

Tabela Golovi kao Domacin
Altglienicke 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+
Lokomotive Leipzig 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+
Energie Cottbus 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+
Union Furstenwalde 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2
Hertha Berlin Ii 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+
Bfc Dynamo 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Berliner Ak 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+
Viktoria Berlin 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Auerbach 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+
Meuselwitz 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2
Lichtenberg 47 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2
Chemie Leipzig 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+
Optik Rathenow 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2
Wacker Nordhausen 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+
Germania Halberstadt 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Babelsberg 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+
Bischofswerdaer 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2
Rot Weiss Erfurt

Tabela Golovi kao Gost
Altglienicke 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+
Lokomotive Leipzig 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+
Energie Cottbus 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2
Union Furstenwalde 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2
Hertha Berlin Ii 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+
Bfc Dynamo 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+
Berliner Ak 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Viktoria Berlin 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+
Auerbach 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2
Meuselwitz 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Lichtenberg 47 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+
Chemie Leipzig 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Optik Rathenow 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+
Wacker Nordhausen 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+
Germania Halberstadt 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Babelsberg 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Bischofswerdaer 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Rot Weiss Erfurt

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao Domacin
Altglienicke 1-1 X-1 X-1 X-1 1-1 1-1 X-1 1-1 2-X 2-2 1-1 X-2
Lokomotive Leipzig X-1 2-1 X-1 X-X X-1 X-1 2-X X-X X-X 1-1 X-1
Energie Cottbus 1-1 2-2 2-1 1-1 X-1 X-1 1-1 X-1 2-X X-X 1-1
Union Furstenwalde 2-2 2-2 X-1 X-X 1-1 2-2 2-X 1-1 2-X 1-1 X-X X-1
Hertha Berlin Ii X-1 1-1 X-1 2-2 X-X 1-1 2-2 1-2 X-2 1-1 X-2
Bfc Dynamo 1-1 1-1 2-X 2-2 X-X 1-1 1-1 1-1 1-1 X-X X-2
Berliner Ak 1-1 X-1 1-2 X-X 2-X X-2 1-X X-X 1-1 1-1
Viktoria Berlin 2-2 X-X X-X X-X X-X 1-1 X-X X-2 X-1 X-1 2-2
Auerbach 2-2 X-2 X-X 1-1 1-1 1-1 1-1 X-1 2-2 X-1
Meuselwitz X-X 1-1 X-2 X-2 1-1 2-2 2-2 2-1 1-1 X-1 2-X
Lichtenberg 47 1-1 1-1 X-2 X-X X-2 2-X 1-1 2-2 X-1 X-X
Chemie Leipzig X-X X-X 2-2 1-1 2-2 1-1 1-1 2-2 X-X X-X X-X X-X 2-2
Optik Rathenow 2-2 X-X X-2 X-X 1-1 2-2 1-1 X-1 2-2 2-2 1-1
Wacker Nordhausen X-X 1-1 2-1 1-1 2-2 1-1 1-1 2-2 X-2 2-X
Germania Halberstadt 2-X X-X 1-X X-1 X-2 1-X X-X 2-2 X-2 2-X 2-2 X-1 X-X
Babelsberg X-X X-X X-X 2-X 2-2 2-2 1-1 2-2 2-2 1-1 2-2 2-1
Bischofswerdaer X-2 X-X 2-2 2-2 1-1 2-2 2-2 1-1 1-X 2-X
Rot Weiss Erfurt

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao gost
Altglienicke 1-1 X-X 1-2 1-1 2-2 2-2 1-1 2-2 X-1 X-2 2-2
Lokomotive Leipzig 2-2 X-X X-2 X-X 1-1 2-2 2-2 2-X 1-2 2-X 2-2
Energie Cottbus X-1 2-1 X-X X-2 X-X 2-2 2-2 2-X 2-2 2-2 X-1 2-X
Union Furstenwalde X-X 1-1 2-2 2-2 X-2 1-1 2-X X-1 X-X X-2 2-2 2-2
Hertha Berlin Ii X-1 X-2 X-2 2-2 2-2 2-2 X-X 1-1 X-2 X-1 2-2 1-1
Bfc Dynamo X-2 X-X X-1 1-1 1-1 X-2 X-X 2-2 X-X 1-1 X-X X-2
Berliner Ak 2-2 1-1 X-1 X-X 1-1 2-2 1-1 1-1 2-2 2-X 2-2 X-2
Viktoria Berlin X-X X-X 2-2 X-X X-2 2-X X-1 2-2 X-X X-X
Auerbach 1-1 2-2 X-X 1-1 1-1 1-1 1-1 X-2 X-1 X-2 1-1 1-1
Meuselwitz 2-X X-1 2-1 X-X X-X 1-1 2-2 1-X 2-X 1-1 X-1
Lichtenberg 47 2-2 1-1 2-X 1-1 1-1 1-X 2-2 X-X X-1 1-1 2-X 2-1
Chemie Leipzig X-X X-X 1-X X-1 X-1 2-2 1-X X-1 1-1 X-X
Optik Rathenow 1-1 X-1 X-2 1-1 X-X 2-X 1-1 1-1 1-1 2-X 1-1 1-1
Wacker Nordhausen 2-2 1-1 2-2 2-X X-1 1-1 2-2 1-1 X-X X-1
Germania Halberstadt 2-2 X-1 2-1 X-X 1-1 1-1 1-1 1-1 X-X X-X
Babelsberg 1-1 X-X X-1 X-X X-X X-1 1-1 2-1 X-1 X-X
Bischofswerdaer 1-1 1-1 X-X X-1 1-1 X-1 1-1 1-1 X-X X-1
Rot Weiss Erfurt

Tabela Daje vise golova kao Domacin
Altglienicke II> II> II> II> II> I> II> II> I> I> I> I=II
Lokomotive Leipzig I> II> II> I=II II> II> I> I=II I=II I=II II>
Energie Cottbus I=II I> II> I=II II> II> I> I=II I=II I=II I=II
Union Furstenwalde I> II> II> II> II> II> I=II I> II> I> I=II II>
Hertha Berlin Ii I> I> II> I=II II> I> II> II> II> I=II II>
Bfc Dynamo I=II I> I=II I=II I=II I> I=II I> II> I=II I>
Berliner Ak II> I> II> I=II I=II II> I=II II> II> II>
Viktoria Berlin I=II I=II II> I=II I=II I=II I=II II> II> II> I=II
Auerbach I> II> II> II> I> I> I=II II> I> II>
Meuselwitz I> I> II> II> II> II> II> I> I=II I> I=II
Lichtenberg 47 I> II> II> I=II II> I=II II> I=II II> II>
Chemie Leipzig I=II I> II> I=II I=II I=II I=II I> II> I=II I=II I=II II>
Optik Rathenow II> II> II> II> I> I> I> II> I=II I=II I>
Wacker Nordhausen I=II I=II II> I> I> I=II I=II I> I> I=II
Germania Halberstadt II> I> I=II I> II> I=II I=II I> II> I=II II> II> I=II
Babelsberg I=II I> II> II> I> I> I> I=II I> I> II> II>
Bischofswerdaer II> I=II I> II> I=II I> II> II> II> I=II
Rot Weiss Erfurt

Tabela Daje vise golova kao Gost
Altglienicke I=II II> II> I> I> II> II> I> I> I> II>
Lokomotive Leipzig I=II II> II> I=II I=II II> I> I> II> I=II I=II
Energie Cottbus I> II> I=II II> I=II I> I> I=II I=II I> II> I=II
Union Furstenwalde I> I> II> II> II> I> I> II> II> I> II> I=II
Hertha Berlin Ii I> II> II> I=II I=II I> I=II II> II> I=II I=II II>
Bfc Dynamo II> I> II> I=II I> II> I=II I> I=II I> II> II>
Berliner Ak I> I> II> I=II I> II> I=II I=II I=II I=II II> I=II
Viktoria Berlin I=II I=II I> II> II> I=II II> I> I=II I=II
Auerbach II> I> II> II> I> I=II II> II> II> II> I=II I>
Meuselwitz II> II> II> II> I=II I=II I> II> II> I=II II>
Lichtenberg 47 I> I> I=II I=II I=II I=II II> I=II II> II> I=II II>
Chemie Leipzig I=II I=II I=II II> II> I> I=II II> I> I=II
Optik Rathenow I> II> II> II> I=II I=II I=II I> I> I=II I> I=II
Wacker Nordhausen II> II> I=II II> II> I> II> I> II> II>
Germania Halberstadt II> I> II> II> II> I> I> I=II I=II I=II
Babelsberg I=II I> II> I=II II> II> I=II I> II> I=II
Bischofswerdaer II> I=II I> I> II> II> I> II> I=II II>
Rot Weiss Erfurt

Nemacka NorthEast Liga 2019/2020
Tabela

Tabela

Raspored I rezultati utakmica za ligu

Rezultati utakmica za klubove u ligi

Golovi

Statistika

Konacan ishod
Pada vise golova
Iz prvog u drugo poluvreme

freesoccertips.asia
Free Soccer Predictions
deybet.com
Logic Picks
logicpicks.com

Your advertisment here, 40€/1 month or 105€/3 months


U PORODILISTIMA U SRBIJI SE OTIMAJU TEK RODJENE BEBE OD MAJKI TAKO STO MAJKAMA KAZU DA IM JE BEBA UMRLA A NIJE.
JA SAM BILJANA SEBEZ I MENE SU 1967. GODINE OTELI OD BIOLOSKE MAJKE U PORODILISTU U VRBASU I PRODALI U NOVI SAD, U ULICU JIRECEKOVA BR. 5 C, STAN 15, 3. SPRAT, NEROTKINJI VERICI MATIC RODJENOJ NESIN IZ KOVILJA I STANKU MATIC IZ LIPARA.

TOJ VERICI MATIC SU NAPRAVILI LAZNU PRIJAVU RODJENJA U PORODILISTU U NOVOM SADU I TAKO JE ZVANICNO OTMICAR VERICA MATIC RODJENA NESIN POSTALA MOJA MAJKA IAKO ME NIJE RODILA.

Top 10 Sport Sites Top 10 sport sites Soccer Top 500 Sites

  Zadnja izmena stranice: 31.7.2020

© 2009-2022 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com