Alžir
Angola
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Baherin
Belgija
Belorusija
Brazil
BiH
Bugarska
Burundi
Češka
Crna Gora
Danska
Egipat
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Finska
Francuska
Gana
Grčka
Holandija
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Japan
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Letonija
Liban
Litvanija
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Nemačka
Nigerija
Norveška
Novi Zeland
Oman
Poljska
Portugalija
Rumunija
Rusija
Saudijska Arabija
Severna Irska
Severna Makedonija
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tajland
Tajvan
Tunis
Turska
Turkmenistan
UAE
Ukraina
USA
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve
Flag Counter
My IP Location
NORVESKA DRUGA LIGA SEZONA 2019/2020
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUL
datum
domacin -
gost
rezultat
3.7.2020
Asane
- Sogndal
1
: 1
1
: 4
3.7.2020
Grorud
- Lillestrom
0
: 0
0
: 1
3.7.2020
Kfum Oslo
- Jerv
0
: 1
2
: 1
3.7.2020
Sandnes Ulf
- Oygarden
1
: 2
4
: 3
3.7.2020
Stjordals Blink
- Ranheim
0
: 1
2
: 3
3.7.2020
Tromso
- Raufoss
1
: 0
1
: 0
3.7.2020
Ull Kisa
- Strommen
3
: 0
4
: 0
3.7.2020
Ham Kam
- Kongsvinger
1
: 0
2
: 3
6.7.2020
Jerv
- Sandnes Ulf
0
: 1
2
: 2
6.7.2020
Kongsvinger
- Tromso
0
: 2
0
: 2
6.7.2020
Oygarden
- Asane
0
: 0
0
: 2
6.7.2020
Ranheim
- Grorud
1
: 3
5
: 3
6.7.2020
Raufoss
- Stjordals Blink
2
: 0
3
: 1
6.7.2020
Sogndal
- Ull Kisa
1
: 1
6
: 1
6.7.2020
Strommen
- Kfum Oslo
1
: 0
2
: 1
7.7.2020
Lillestrom
- Ham Kam
0
: 0
2
: 0
13.7.2020
Asane
- Ranheim
0
: 2
0
: 3
13.7.2020
Grorud
- Sogndal
1
: 0
3
: 1
13.7.2020
Ham Kam
- Oygarden
1
: 2
3
: 4
13.7.2020
Kfum Oslo
- Raufoss
1
: 1
2
: 1
13.7.2020
Stjordals Blink
- Kongsvinger
1
: 1
5
: 2
13.7.2020
Tromso
- Strommen
0
: 0
1
: 0
13.7.2020
Ull Kisa
- Jerv
1
: 2
2
: 2
14.7.2020
Sandnes Ulf
- Lillestrom
0
: 0
1
: 1
20.7.2020
Jerv
- Ham Kam
0
: 1
3
: 2
20.7.2020
Kongsvinger
- Grorud
0
: 0
0
: 1
20.7.2020
Lillestrom
- Stjordals Blink
0
: 1
0
: 1
20.7.2020
Oygarden
- Raufoss
2
: 1
4
: 4
20.7.2020
Sogndal
- Sandnes Ulf
0
: 0
0
: 2
20.7.2020
Strommen
- Asane
0
: 1
0
: 3
20.7.2020
Ull Kisa
- Kfum Oslo
0
: 1
1
: 1
21.7.2020
Ranheim
- Tromso
0
: 1
1
: 2
27.7.2020
Asane
- Lillestrom
0
: 1
3
: 1
27.7.2020
Grorud
- Jerv
0
: 2
0
: 3
27.7.2020
Kfum Oslo
- Sogndal
2
: 0
4
: 1
27.7.2020
Raufoss
- Kongsvinger
1
: 0
2
: 0
27.7.2020
Sandnes Ulf
- Ull Kisa
0
: 1
2
: 1
27.7.2020
Stjordals Blink
- Strommen
1
: 1
2
: 1
27.7.2020
Tromso
- Oygarden
1
: 0
1
: 0
28.7.2020
Ham Kam
- Ranheim
1
: 2
3
: 4
31.7.2020
Kfum Oslo
- Asane
0
: 0
0
: 0
31.7.2020
Oygarden
- Grorud
1
: 0
1
: 1
31.7.2020
Ranheim
- Kongsvinger
0
: 1
3
: 2
31.7.2020
Sogndal
- Raufoss
1
: 0
1
: 0
31.7.2020
Strommen
- Sandnes Ulf
2
: 0
4
: 0
31.7.2020
Tromso
- Stjordals Blink
1
: 2
4
: 2
31.7.2020
Ull Kisa
- Ham Kam
1
: 1
2
: 2
31.7.2020
Jerv
- Lillestrom
1
: 2
2
: 2
RASPORED i REZULTATI utakmica za AVGUST
datum
domacin -
gost
rezultat
3.8.2020
Asane
- Tromso
0
: 0
0
: 1
3.8.2020
Grorud
- Ull Kisa
0
: 1
3
: 1
3.8.2020
Ham Kam
- Kfum Oslo
2
: 0
2
: 2
3.8.2020
Kongsvinger
- Oygarden
0
: 1
1
: 1
3.8.2020
Raufoss
- Strommen
0
: 0
1
: 1
3.8.2020
Sandnes Ulf
- Ranheim
1
: 0
2
: 1
3.8.2020
Stjordals Blink
- Jerv
1
: 0
2
: 2
4.8.2020
Lillestrom
- Sogndal
0
: 2
0
: 2
10.8.2020
Jerv
- Kongsvinger
1
: 0
1
: 1
10.8.2020
Oygarden
- Stjordals Blink
0
: 1
0
: 1
10.8.2020
Ranheim
- Raufoss
1
: 0
3
: 0
10.8.2020
Sogndal
- Ham Kam
1
: 1
4
: 2
10.8.2020
Strommen
- Grorud
0
: 1
2
: 1
10.8.2020
Tromso
- Sandnes Ulf
2
: 0
5
: 0
10.8.2020
Ull Kisa
- Asane
0
: 2
0
: 3
11.8.2020
Kfum Oslo
- Lillestrom
1
: 1
1
: 2
14.8.2020
Asane
- Ham Kam
0
: 1
2
: 2
14.8.2020
Grorud
- Tromso
0
: 0
2
: 0
14.8.2020
Kongsvinger
- Strommen
0
: 1
2
: 1
14.8.2020
Ranheim
- Oygarden
2
: 0
6
: 1
14.8.2020
Raufoss
- Jerv
0
: 0
1
: 1
14.8.2020
Sandnes Ulf
- Kfum Oslo
2
: 1
3
: 1
14.8.2020
Stjordals Blink
- Sogndal
1
: 2
2
: 2
14.8.2020
Lillestrom
- Ull Kisa
1
: 0
2
: 2
17.8.2020
Asane
- Sandnes Ulf
3
: 0
4
: 1
17.8.2020
Ham Kam
- Grorud
1
: 1
1
: 1
17.8.2020
Jerv
- Tromso
1
: 0
1
: 0
17.8.2020
Lillestrom
- Raufoss
1
: 1
2
: 2
17.8.2020
Sogndal
- Ranheim
3
: 0
4
: 0
17.8.2020
Strommen
- Oygarden
1
: 1
2
: 2
17.8.2020
Ull Kisa
- Stjordals Blink
0
: 0
2
: 1
18.8.2020
Kfum Oslo
- Kongsvinger
1
: 0
1
: 1
24.8.2020
Grorud
- Kfum Oslo
1
: 0
3
: 0
24.8.2020
Oygarden
- Jerv
0
: 0
1
: 0
24.8.2020
Ranheim
- Strommen
2
: 0
5
: 1
24.8.2020
Raufoss
- Ull Kisa
0
: 1
1
: 1
24.8.2020
Sandnes Ulf
- Ham Kam
0
: 1
1
: 2
24.8.2020
Stjordals Blink
- Asane
2
: 1
2
: 2
24.8.2020
Tromso
- Sogndal
1
: 0
2
: 2
24.8.2020
Kongsvinger
- Lillestrom
0
: 2
0
: 3
27.8.2020
Asane
- Grorud
0
: 0
1
: 1
27.8.2020
Jerv
- Ranheim
1
: 3
1
: 6
27.8.2020
Kfum Oslo
- Stjordals Blink
0
: 1
0
: 1
27.8.2020
Lillestrom
- Strommen
1
: 0
1
: 0
27.8.2020
Sandnes Ulf
- Raufoss
1
: 1
2
: 1
27.8.2020
Sogndal
- Oygarden
1
: 0
2
: 0
27.8.2020
Ull Kisa
- Kongsvinger
0
: 0
0
: 2
27.8.2020
Ham Kam
- Tromso
0
: 1
0
: 2
30.8.2020
Grorud
- Sandnes Ulf
0
: 1
1
: 1
30.8.2020
Kongsvinger
- Sogndal
0
: 0
0
: 0
30.8.2020
Oygarden
- Lillestrom
0
: 0
0
: 0
30.8.2020
Ranheim
- Kfum Oslo
0
: 0
0
: 1
30.8.2020
Raufoss
- Asane
2
: 1
3
: 1
30.8.2020
Stjordals Blink
- Ham Kam
0
: 0
0
: 1
30.8.2020
Strommen
- Jerv
3
: 0
5
: 2
30.8.2020
Tromso
- Ull Kisa
2
: 0
2
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za SEPTEMBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
8.9.2020
Grorud
- Stjordals Blink
0
: 0
1
: 1
8.9.2020
Kfum Oslo
- Tromso
1
: 0
1
: 1
8.9.2020
Asane
- Jerv
2
: 0
5
: 1
8.9.2020
Ham Kam
- Raufoss
0
: 0
0
: 1
8.9.2020
Lillestrom
- Ranheim
0
: 1
3
: 1
8.9.2020
Sandnes Ulf
- Kongsvinger
0
: 0
1
: 0
8.9.2020
Sogndal
- Strommen
3
: 0
3
: 0
8.9.2020
Ull Kisa
- Oygarden
2
: 1
6
: 1
14.9.2020
Strommen
- Ham Kam
1
: 0
3
: 0
14.9.2020
Jerv
- Sogndal
0
: 1
0
: 3
14.9.2020
Kongsvinger
- Asane
0
: 1
2
: 4
14.9.2020
Oygarden
- Kfum Oslo
0
: 1
3
: 1
14.9.2020
Ranheim
- Ull Kisa
1
: 2
2
: 3
14.9.2020
Raufoss
- Grorud
0
: 1
2
: 2
14.9.2020
Stjordals Blink
- Sandnes Ulf
2
: 3
5
: 4
15.9.2020
Tromso
- Lillestrom
0
: 1
0
: 1
21.9.2020
Asane
- Oygarden
2
: 1
3
: 1
21.9.2020
Grorud
- Ranheim
0
: 1
0
: 2
21.9.2020
Kfum Oslo
- Strommen
0
: 1
1
: 2
21.9.2020
Lillestrom
- Kongsvinger
0
: 0
2
: 0
21.9.2020
Sogndal
- Stjordals Blink
0
: 1
3
: 2
21.9.2020
Ull Kisa
- Raufoss
1
: 1
1
: 4
21.9.2020
Sandnes Ulf
- Tromso
0
: 1
0
: 3
25.9.2020
Strommen
- Lillestrom
0
: 1
1
: 4
25.9.2020
Oygarden
- Sogndal
0
: 1
0
: 1
25.9.2020
Ranheim
- Asane
1
: 0
3
: 1
25.9.2020
Raufoss
- Sandnes Ulf
0
: 0
0
: 0
25.9.2020
Stjordals Blink
- Kfum Oslo
3
: 0
4
: 1
25.9.2020
Tromso
- Grorud
2
: 1
3
: 1
25.9.2020
Kongsvinger
- Ham Kam
1
: 2
1
: 2
28.9.2020
Asane
- Raufoss
0
: 0
0
: 1
28.9.2020
Grorud
- Oygarden
1
: 0
4
: 3
28.9.2020
Kfum Oslo
- Sandnes Ulf
0
: 0
1
: 0
28.9.2020
Strommen
- Ranheim
1
: 0
1
: 1
28.9.2020
Ham Kam
- Stjordals Blink
1
: 1
2
: 2
28.9.2020
Sogndal
- Kongsvinger
3
: 0
5
: 2
29.9.2020
Ull Kisa
- Tromso
0
: 4
0
: 7
RASPORED i REZULTATI utakmica za OKTOBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
3.10.2020
Jerv
- Strommen
0
: 0
1
: 0
3.10.2020
Oygarden
- Ull Kisa
0
: 0
2
: 1
3.10.2020
Ranheim
- Sogndal
0
: 0
1
: 0
3.10.2020
Raufoss
- Ham Kam
0
: 2
0
: 2
3.10.2020
Sandnes Ulf
- Grorud
2
: 0
3
: 1
3.10.2020
Stjordals Blink
- Lillestrom
0
: 1
1
: 4
3.10.2020
Tromso
- Asane
4
: 1
5
: 4
4.10.2020
Kongsvinger
- Kfum Oslo
1
: 1
1
: 2
7.10.2020
Ham Kam
- Jerv
1
: 2
2
: 3
10.10.2020
Jerv
- Raufoss
1
: 2
4
: 2
11.10.2020
Asane
- Stjordals Blink
2
: 0
2
: 1
11.10.2020
Ham Kam
- Sandnes Ulf
1
: 0
2
: 0
11.10.2020
Kfum Oslo
- Grorud
1
: 0
3
: 1
11.10.2020
Lillestrom
- Oygarden
2
: 0
3
: 0
11.10.2020
Sogndal
- Tromso
0
: 1
1
: 1
11.10.2020
Strommen
- Kongsvinger
0
: 0
0
: 0
11.10.2020
Ull Kisa
- Ranheim
0
: 0
1
: 0
14.10.2020
Jerv
- Ull Kisa
0
: 0
2
: 1
17.10.2020
Grorud
- Ham Kam
1
: 1
1
: 2
17.10.2020
Kongsvinger
- Jerv
1
: 0
1
: 1
17.10.2020
Oygarden
- Strommen
1
: 0
1
: 4
17.10.2020
Raufoss
- Sogndal
2
: 0
2
: 1
17.10.2020
Sandnes Ulf
- Asane
1
: 1
1
: 1
17.10.2020
Tromso
- Kfum Oslo
0
: 0
1
: 1
18.10.2020
Ranheim
- Lillestrom
0
: 0
1
: 1
18.10.2020
Stjordals Blink
- Ull Kisa
0
: 2
1
: 2
24.10.2020
Asane
- Kfum Oslo
0
: 0
1
: 1
24.10.2020
Strommen
- Raufoss
1
: 0
3
: 2
24.10.2020
Ham Kam
- Sogndal
0
: 1
2
: 1
24.10.2020
Jerv
- Oygarden
1
: 0
4
: 2
24.10.2020
Kongsvinger
- Ranheim
0
: 0
1
: 0
24.10.2020
Stjordals Blink
- Tromso
2
: 2
4
: 2
24.10.2020
Ull Kisa
- Grorud
2
: 0
2
: 1
25.10.2020
Lillestrom
- Sandnes Ulf
3
: 1
4
: 2
28.10.2020
Grorud
- Asane
0
: 2
1
: 4
28.10.2020
Kfum Oslo
- Ull Kisa
3
: 0
3
: 0
28.10.2020
Oygarden
- Kongsvinger
1
: 1
1
: 1
28.10.2020
Raufoss
- Lillestrom
1
: 0
2
: 0
28.10.2020
Sandnes Ulf
- Strommen
1
: 1
2
: 2
28.10.2020
Sogndal
- Jerv
1
: 0
1
: 0
28.10.2020
Tromso
- Ham Kam
1
: 0
3
: 1
28.10.2020
Ranheim
- Stjordals Blink
2
: 2
2
: 2
RASPORED i REZULTATI utakmica za NOVEMBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
1.11.2020
Strommen
- Sogndal
1
: 0
1
: 1
1.11.2020
Ham Kam
- Asane
0
: 0
2
: 1
1.11.2020
Jerv
- Kfum Oslo
0
: 0
0
: 1
1.11.2020
Kongsvinger
- Raufoss
2
: 2
3
: 3
1.11.2020
Lillestrom
- Tromso
2
: 0
3
: 0
1.11.2020
Oygarden
- Ranheim
0
: 0
0
: 0
1.11.2020
Stjordals Blink
- Grorud
1
: 3
2
: 3
1.11.2020
Ull Kisa
- Sandnes Ulf
3
: 0
3
: 0
4.11.2020
Asane
- Ull Kisa
1
: 1
4
: 2
4.11.2020
Kfum Oslo
- Ham Kam
0
: 0
1
: 1
4.11.2020
Ranheim
- Jerv
2
: 0
5
: 0
4.11.2020
Raufoss
- Oygarden
1
: 0
1
: 2
4.11.2020
Tromso
- Kongsvinger
0
: 0
1
: 0
4.11.2020
Sogndal
- Lillestrom
0
: 1
0
: 1
7.11.2020
Ham Kam
- Ull Kisa
1
: 0
3
: 1
7.11.2020
Oygarden
- Tromso
0
: 0
1
: 1
7.11.2020
Raufoss
- Ranheim
0
: 0
0
: 0
7.11.2020
Sogndal
- Kfum Oslo
1
: 0
3
: 0
8.11.2020
Kongsvinger
- Sandnes Ulf
1
: 0
1
: 1
8.11.2020
Lillestrom
- Asane
1
: 0
1
: 1
15.11.2020
Asane
- Kongsvinger
1
: 1
2
: 2
15.11.2020
Grorud
- Raufoss
0
: 3
1
: 6
15.11.2020
Kfum Oslo
- Ranheim
0
: 1
1
: 1
15.11.2020
Ham Kam
- Strommen
0
: 0
1
: 1
15.11.2020
Sandnes Ulf
- Sogndal
1
: 0
2
: 1
15.11.2020
Stjordals Blink
- Oygarden
0
: 0
0
: 0
15.11.2020
Tromso
- Jerv
0
: 0
1
: 0
15.11.2020
Ull Kisa
- Lillestrom
0
: 0
1
: 0
18.11.2020
Grorud
- Strommen
1
: 1
2
: 1
18.11.2020
Lillestrom
- Jerv
1
: 0
1
: 0
18.11.2020
Sandnes Ulf
- Stjordals Blink
3
: 0
4
: 1
21.11.2020
Strommen
- Ull Kisa
2
: 1
3
: 1
21.11.2020
Kongsvinger
- Stjordals Blink
1
: 1
3
: 2
21.11.2020
Oygarden
- Sandnes Ulf
0
: 1
2
: 1
21.11.2020
Ranheim
- Ham Kam
1
: 0
1
: 1
21.11.2020
Sogndal
- Grorud
1
: 1
2
: 1
22.11.2020
Raufoss
- Tromso
1
: 0
1
: 1
28.11.2020
Tromso
- Ranheim
2
: 0
3
: 0
RASPORED i REZULTATI utakmica za DECEMBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
2.12.2020
Lillestrom
- Kfum Oslo
1
: 0
2
: 0
3.12.2020
Jerv
- Grorud
1
: 0
2
: 0
6.12.2020
Ham Kam
- Lillestrom
1
: 0
1
: 1
7.12.2020
Asane
- Strommen
0
: 1
1
: 4
7.12.2020
Grorud
- Kongsvinger
2
: 0
4
: 0
7.12.2020
Kfum Oslo
- Oygarden
2
: 0
6
: 0
7.12.2020
Sandnes Ulf
- Jerv
2
: 1
3
: 1
7.12.2020
Stjordals Blink
- Raufoss
0
: 1
0
: 2
7.12.2020
Ull Kisa
- Sogndal
0
: 0
2
: 0
10.12.2020
Strommen
- Stjordals Blink
1
: 1
1
: 1
10.12.2020
Jerv
- Asane
0
: 1
0
: 2
13.12.2020
Jerv
- Stjordals Blink
0
: 1
1
: 1
13.12.2020
Kongsvinger
- Ull Kisa
2
: 0
3
: 0
13.12.2020
Lillestrom
- Grorud
0
: 0
1
: 1
13.12.2020
Oygarden
- Ham Kam
0
: 2
1
: 3
13.12.2020
Ranheim
- Sandnes Ulf
0
: 0
1
: 1
13.12.2020
Raufoss
- Kfum Oslo
1
: 1
5
: 4
13.12.2020
Sogndal
- Asane
2
: 0
2
: 2
13.12.2020
Strommen
- Tromso
0
: 1
1
: 4
RASPORED i REZULTATI utakmica za JANUAR
datum
domacin -
gost
rezultat
RASPORED i REZULTATI utakmica za FEBRUAR
datum
domacin -
gost
rezultat
RASPORED i REZULTATI utakmica za MART
datum
domacin -
gost
rezultat
RASPORED i REZULTATI utakmica za APRIL
datum
domacin -
gost
rezultat
RASPORED i REZULTATI utakmica za MAJ
datum
domacin -
gost
rezultat
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUN
datum
domacin -
gost
rezultat
Your advertisment here, 40€/1 month or 105€/3 months
U PORODILISTIMA U SRBIJI SE OTIMAJU TEK RODJENE BEBE OD MAJKI TAKO STO MAJKAMA KAZU DA IM JE BEBA UMRLA A NIJE. JA SAM BILJANA SEBEZ I MENE SU 1967. GODINE OTELI OD BIOLOSKE MAJKE U PORODILISTU U VRBASU I PRODALI U NOVI SAD, U ULICU JIRECEKOVA BR. 5 C, STAN 15, 3. SPRAT, NEROTKINJI VERICI MATIC RODJENOJ NESIN IZ KOVILJA I STANKU MATIC IZ LIPARA.
TOJ VERICI MATIC SU NAPRAVILI LAZNU PRIJAVU RODJENJA U PORODILISTU U NOVOM SADU I TAKO JE ZVANICNO OTMICAR VERICA MATIC RODJENA NESIN POSTALA MOJA MAJKA IAKO ME NIJE RODILA.