datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.4.2022 |
Hertha Berlin Ii
- Auerbach |
1
: 0 |
3
: 0 |
1.4.2022 |
Babelsberg
- Union Furstenwalde |
1
: 1 |
1
: 2 |
1.4.2022 |
Tasmania Berlin
- Berliner Ak |
1
: 2 |
1
: 3 |
|
2.4.2022 |
Lichtenberg 47
- Tennis Borussia Berlin |
0
: 0 |
0
: 0 |
2.4.2022 |
Fsv 63 Luckenwalde
- Optik Rathenow |
0
: 0 |
1
: 1 |
2.4.2022 |
Meuselwitz
- Altglienicke |
0
: 0 |
0
: 1 |
2.4.2022 |
Chemnitzer
- Bfc Dynamo |
0
: 1 |
1
: 3 |
|
3.4.2022 |
Chemie Leipzig
- Carl Zeiss Jena |
1
: 1 |
3
: 2 |
3.4.2022 |
Eilenburg
- Energie Cottbus |
0
: 1 |
1
: 1 |
3.4.2022 |
Germania Halberstadt
- Lokomotive Leipzig |
2
: 2 |
2
: 3 |
|
5.4.2022 |
Berliner Ak
- Babelsberg |
1
: 0 |
2
: 2 |
5.4.2022 |
Optik Rathenow
- Bfc Dynamo |
0
: 1 |
0
: 4 |
5.4.2022 |
Union Furstenwalde
- Lichtenberg 47 |
1
: 0 |
2
: 0 |
5.4.2022 |
Altglienicke
- Tasmania Berlin |
2
: 1 |
5
: 1 |
|
6.4.2022 |
Carl Zeiss Jena
- Fsv 63 Luckenwalde |
1
: 0 |
2
: 0 |
6.4.2022 |
Auerbach
- Chemie Leipzig |
1
: 0 |
1
: 3 |
6.4.2022 |
Tennis Borussia Berlin
- Hertha Berlin Ii |
0
: 0 |
0
: 4 |
6.4.2022 |
Eilenburg
- Chemnitzer |
1
: 1 |
1
: 2 |
6.4.2022 |
Energie Cottbus
- Germania Halberstadt |
1
: 0 |
3
: 1 |
6.4.2022 |
Lokomotive Leipzig
- Meuselwitz |
0
: 0 |
2
: 0 |
|
8.4.2022 |
Babelsberg
- Altglienicke |
0
: 1 |
2
: 2 |
8.4.2022 |
Lichtenberg 47
- Berliner Ak |
1
: 3 |
1
: 5 |
|
9.4.2022 |
Tasmania Berlin
- Lokomotive Leipzig |
1
: 0 |
1
: 1 |
9.4.2022 |
Chemie Leipzig
- Tennis Borussia Berlin |
1
: 0 |
2
: 1 |
9.4.2022 |
Chemnitzer
- Optik Rathenow |
0
: 0 |
1
: 1 |
9.4.2022 |
Germania Halberstadt
- Eilenburg |
1
: 0 |
2
: 1 |
|
10.4.2022 |
Hertha Berlin Ii
- Union Furstenwalde |
4
: 0 |
5
: 0 |
10.4.2022 |
Fsv 63 Luckenwalde
- Auerbach |
2
: 0 |
3
: 0 |
10.4.2022 |
Meuselwitz
- Energie Cottbus |
0
: 0 |
1
: 4 |
10.4.2022 |
Bfc Dynamo
- Carl Zeiss Jena |
1
: 1 |
1
: 2 |
|
13.4.2022 |
Lokomotive Leipzig
- Chemnitzer |
1
: 1 |
1
: 2 |
13.4.2022 |
Auerbach
- Lichtenberg 47 |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
14.4.2022 |
Energie Cottbus
- Tasmania Berlin |
2
: 0 |
5
: 0 |
14.4.2022 |
Eilenburg
- Meuselwitz |
0
: 1 |
0
: 2 |
14.4.2022 |
Tennis Borussia Berlin
- Fsv 63 Luckenwalde |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
16.4.2022 |
Germania Halberstadt
- Chemnitzer |
0
: 1 |
0
: 2 |
16.4.2022 |
Carl Zeiss Jena
- Optik Rathenow |
4
: 1 |
6
: 2 |
16.4.2022 |
Berliner Ak
- Hertha Berlin Ii |
1
: 2 |
2
: 2 |
16.4.2022 |
Lokomotive Leipzig
- Babelsberg |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
17.4.2022 |
Altglienicke
- Lichtenberg 47 |
2
: 1 |
4
: 2 |
17.4.2022 |
Union Furstenwalde
- Chemie Leipzig |
0
: 0 |
0
: 0 |
17.4.2022 |
Auerbach
- Bfc Dynamo |
1
: 0 |
2
: 2 |
|
19.4.2022 |
Energie Cottbus
- Lokomotive Leipzig |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
22.4.2022 |
Chemnitzer
- Carl Zeiss Jena |
0
: 0 |
1
: 1 |
22.4.2022 |
Bfc Dynamo
- Tennis Borussia Berlin |
0
: 0 |
1
: 0 |
22.4.2022 |
Hertha Berlin Ii
- Altglienicke |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
23.4.2022 |
Fsv 63 Luckenwalde
- Union Furstenwalde |
1
: 0 |
1
: 2 |
23.4.2022 |
Optik Rathenow
- Auerbach |
3
: 1 |
4
: 2 |
23.4.2022 |
Babelsberg
- Energie Cottbus |
0
: 0 |
0
: 2 |
23.4.2022 |
Lichtenberg 47
- Lokomotive Leipzig |
1
: 0 |
3
: 0 |
|
24.4.2022 |
Chemie Leipzig
- Berliner Ak |
0
: 0 |
0
: 2 |
24.4.2022 |
Tasmania Berlin
- Eilenburg |
0
: 1 |
1
: 2 |
24.4.2022 |
Meuselwitz
- Germania Halberstadt |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
29.4.2022 |
Meuselwitz
- Chemnitzer |
1
: 0 |
1
: 1 |
29.4.2022 |
Eilenburg
- Babelsberg |
1
: 0 |
1
: 0 |
29.4.2022 |
Tennis Borussia Berlin
- Optik Rathenow |
1
: 2 |
2
: 2 |
29.4.2022 |
Union Furstenwalde
- Bfc Dynamo |
0
: 1 |
1
: 1 |
29.4.2022 |
Altglienicke
- Chemie Leipzig |
1
: 2 |
2
: 3 |
29.4.2022 |
Auerbach
- Carl Zeiss Jena |
1
: 2 |
1
: 4 |
|
30.4.2022 |
Berliner Ak
- Fsv 63 Luckenwalde |
0
: 1 |
0
: 2 |
30.4.2022 |
Lokomotive Leipzig
- Hertha Berlin Ii |
0
: 0 |
0
: 2 |