Flag Counter
MACEDONIA FYR FIRST LEAGUE
SEASON 2022/2023
FIXTURES and RESULTS of soccer matches for AUGUST
date
home -
away
score
8.6.2022
Struga
- Pobeda
1
: 0
3
: 0
8.7.2022
Akademija Pandev
- Bregalnica Stip
1
: 0
1
: 2
8.7.2022
Sileks
- Rabotnicki
0
: 0
2
: 0
8.13.2022
Shkupi 1927
- Fk Makedonija G. P.
0
: 0
2
: 1
8.14.2022
Bregalnica Stip
- Struga
0
: 0
0
: 1
8.14.2022
Pobeda
- Tikves
0
: 1
0
: 1
8.14.2022
Rabotnicki
- Akademija Pandev
0
: 3
0
: 5
8.14.2022
Skendija
- Sileks
1
: 0
1
: 1
8.17.2022
Skendija
- Fk Skopje
1
: 0
2
: 0
8.20.2022
Fk Makedonija G. P.
- Pobeda
3
: 1
4
: 1
8.21.2022
Sileks
- Fk Skopje
1
: 0
3
: 1
8.21.2022
Tikves
- Bregalnica Stip
0
: 1
1
: 1
8.21.2022
Struga
- Rabotnicki
1
: 1
2
: 1
8.21.2022
Akademija Pandev
- Skendija
0
: 0
0
: 1
8.27.2022
Sileks
- Akademija Pandev
1
: 1
1
: 1
8.28.2022
Bregalnica Stip
- Fk Makedonija G. P.
0
: 0
1
: 0
8.28.2022
Rabotnicki
- Tikves
2
: 0
2
: 0
8.28.2022
Fk Skopje
- Shkupi 1927
0
: 1
0
: 2
8.28.2022
Skendija
- Struga
0
: 0
0
: 2
8.31.2022
Shkupi 1927
- Pobeda
0
: 0
1
: 1
8.31.2022
Tikves
- Skendija
1
: 2
1
: 3
8.31.2022
Fk Makedonija G. P.
- Rabotnicki
0
: 0
1
: 1
8.31.2022
Akademija Pandev
- Fk Skopje
1
: 0
3
: 0
8.31.2022
Struga
- Sileks
1
: 0
2
: 1
FIXTURES and RESULTS of soccer matches for SEPTEMBER
date
home -
away
score
9.4.2022
Akademija Pandev
- Struga
0
: 1
0
: 3
9.4.2022
Bregalnica Stip
- Shkupi 1927
0
: 0
2
: 0
9.4.2022
Sileks
- Tikves
1
: 0
3
: 2
9.4.2022
Fk Skopje
- Pobeda
1
: 0
1
: 0
9.4.2022
Skendija
- Fk Makedonija G. P.
0
: 0
1
: 1
9.7.2022
Tikves
- Shkupi 1927
2
: 0
3
: 1
9.10.2022
Fk Makedonija G. P.
- Sileks
0
: 0
0
: 1
9.11.2022
Struga
- Fk Skopje
1
: 0
3
: 0
9.11.2022
Shkupi 1927
- Rabotnicki
4
: 0
5
: 0
9.11.2022
Tikves
- Akademija Pandev
2
: 1
2
: 1
9.11.2022
Pobeda
- Bregalnica Stip
0
: 0
1
: 0
9.17.2022
Akademija Pandev
- Fk Makedonija G. P.
0
: 1
0
: 1
9.17.2022
Rabotnicki
- Pobeda
1
: 0
1
: 0
9.17.2022
Struga
- Tikves
1
: 0
2
: 0
9.17.2022
Skendija
- Shkupi 1927
0
: 0
0
: 0
9.18.2022
Fk Skopje
- Bregalnica Stip
0
: 0
0
: 0
FIXTURES and RESULTS of soccer matches for OCTOBER
date
home -
away
score
10.1.2022
Fk Makedonija G. P.
- Struga
0
: 0
1
: 1
10.1.2022
Bregalnica Stip
- Rabotnicki
0
: 1
1
: 3
10.2.2022
Pobeda
- Skendija
1
: 1
1
: 3
10.2.2022
Shkupi 1927
- Sileks
0
: 0
0
: 0
10.2.2022
Tikves
- Fk Skopje
1
: 0
2
: 0
10.8.2022
Tikves
- Fk Makedonija G. P.
2
: 0
4
: 0
10.9.2022
Akademija Pandev
- Shkupi 1927
0
: 0
0
: 1
10.9.2022
Sileks
- Pobeda
0
: 1
0
: 3
10.9.2022
Fk Skopje
- Rabotnicki
0
: 0
0
: 0
10.9.2022
Skendija
- Bregalnica Stip
0
: 0
0
: 0
10.15.2022
Bregalnica Stip
- Sileks
2
: 1
2
: 3
10.15.2022
Fk Makedonija G. P.
- Fk Skopje
1
: 0
2
: 0
10.15.2022
Pobeda
- Akademija Pandev
0
: 0
1
: 1
10.15.2022
Rabotnicki
- Skendija
1
: 1
2
: 4
10.16.2022
Shkupi 1927
- Struga
0
: 0
1
: 0
10.25.2022
Bregalnica Stip
- Akademija Pandev
0
: 0
1
: 0
10.26.2022
Pobeda
- Struga
1
: 0
2
: 0
10.26.2022
Rabotnicki
- Sileks
0
: 1
0
: 1
10.26.2022
Fk Skopje
- Skendija
0
: 1
0
: 1
10.26.2022
Shkupi 1927
- Tikves
3
: 0
4
: 2
10.30.2022
Tikves
- Pobeda
1
: 0
1
: 0
10.30.2022
Struga
- Bregalnica Stip
1
: 1
2
: 2
10.30.2022
Fk Makedonija G. P.
- Shkupi 1927
0
: 1
1
: 1
10.30.2022
Akademija Pandev
- Rabotnicki
0
: 1
0
: 2
10.30.2022
Sileks
- Skendija
0
: 0
1
: 1
FIXTURES and RESULTS of soccer matches for NOVEMBER
date
home -
away
score
11.5.2022
Fk Skopje
- Sileks
0
: 0
0
: 0
11.6.2022
Bregalnica Stip
- Tikves
1
: 0
2
: 1
11.6.2022
Pobeda
- Fk Makedonija G. P.
1
: 1
1
: 3
11.6.2022
Rabotnicki
- Struga
0
: 0
1
: 1
11.6.2022
Skendija
- Akademija Pandev
1
: 0
1
: 1
11.12.2022
Tikves
- Rabotnicki
1
: 0
3
: 0
11.12.2022
Shkupi 1927
- Fk Skopje
2
: 1
3
: 1
11.12.2022
Struga
- Skendija
1
: 0
1
: 0
11.12.2022
Akademija Pandev
- Sileks
1
: 0
3
: 0
11.13.2022
Fk Makedonija G. P.
- Bregalnica Stip
0
: 0
0
: 0
11.26.2022
Sileks
- Struga
0
: 2
1
: 2
11.27.2022
Pobeda
- Shkupi 1927
0
: 3
0
: 6
11.27.2022
Rabotnicki
- Fk Makedonija G. P.
2
: 0
2
: 0
11.27.2022
Fk Skopje
- Akademija Pandev
0
: 0
2
: 1
11.27.2022
Skendija
- Tikves
0
: 0
0
: 0
FIXTURES and RESULTS of soccer matches for DECEMBER
date
home -
away
score
12.4.2022
Shkupi 1927
- Bregalnica Stip
1
: 1
3
: 1
12.4.2022
Tikves
- Sileks
0
: 0
0
: 2
12.4.2022
Struga
- Akademija Pandev
0
: 0
1
: 0
12.4.2022
Fk Makedonija G. P.
- Skendija
0
: 1
1
: 3
12.4.2022
Pobeda
- Fk Skopje
0
: 0
0
: 0
12.11.2022
Akademija Pandev
- Tikves
0
: 1
0
: 2
12.11.2022
Bregalnica Stip
- Pobeda
2
: 0
2
: 2
12.11.2022
Rabotnicki
- Shkupi 1927
0
: 3
2
: 4
12.11.2022
Sileks
- Fk Makedonija G. P.
0
: 2
1
: 3
12.11.2022
Fk Skopje
- Struga
0
: 0
1
: 1
FIXTURES and RESULTS of soccer matches for JANUARY
FIXTURES and RESULTS of soccer matches for FEBRUARY
date
home -
away
score
2.19.2023
Tikves
- Struga
1
: 0
1
: 1
2.19.2023
Shkupi 1927
- Skendija
1
: 0
2
: 0
2.19.2023
Pobeda
- Rabotnicki
0
: 1
0
: 2
2.19.2023
Fk Makedonija G. P.
- Akademija Pandev
0
: 0
0
: 1
2.19.2023
Bregalnica Stip
- Fk Skopje
0
: 0
0
: 0
2.25.2023
Struga
- Fk Makedonija G. P.
0
: 0
0
: 0
2.26.2023
Rabotnicki
- Bregalnica Stip
0
: 1
0
: 1
2.26.2023
Sileks
- Shkupi 1927
2
: 0
2
: 1
2.26.2023
Fk Skopje
- Tikves
0
: 0
0
: 0
2.26.2023
Skendija
- Pobeda
0
: 0
1
: 0
FIXTURES and RESULTS of soccer matches for MARCH
date
home -
away
score
3.4.2023
Rabotnicki
- Fk Skopje
1
: 0
4
: 0
3.4.2023
Shkupi 1927
- Akademija Pandev
3
: 2
3
: 3
3.5.2023
Fk Makedonija G. P.
- Tikves
1
: 0
3
: 0
3.5.2023
Pobeda
- Sileks
0
: 1
1
: 4
3.5.2023
Bregalnica Stip
- Skendija
0
: 0
0
: 0
3.8.2023
Akademija Pandev
- Pobeda
1
: 0
3
: 0
3.8.2023
Sileks
- Bregalnica Stip
0
: 1
1
: 2
3.8.2023
Fk Skopje
- Fk Makedonija G. P.
0
: 1
1
: 1
3.8.2023
Struga
- Shkupi 1927
1
: 0
2
: 1
3.8.2023
Skendija
- Rabotnicki
2
: 0
3
: 1
3.11.2023
Sileks
- Fk Skopje
1
: 0
3
: 1
3.12.2023
Skendija
- Akademija Pandev
2
: 0
2
: 1
3.12.2023
Shkupi 1927
- Rabotnicki
3
: 1
3
: 1
3.12.2023
Struga
- Fk Makedonija G. P.
0
: 0
0
: 0
3.12.2023
Bregalnica Stip
- Pobeda
2
: 0
4
: 0
3.18.2023
Akademija Pandev
- Shkupi 1927
0
: 1
1
: 1
3.18.2023
Pobeda
- Sileks
0
: 2
1
: 5
3.18.2023
Rabotnicki
- Struga
0
: 1
0
: 1
3.18.2023
Tikves
- Fk Makedonija G. P.
0
: 0
0
: 1
3.19.2023
Fk Skopje
- Skendija
0
: 1
0
: 2
FIXTURES and RESULTS of soccer matches for APRIL
date
home -
away
score
4.1.2023
Fk Makedonija G. P.
- Rabotnicki
1
: 1
2
: 1
4.2.2023
Shkupi 1927
- Fk Skopje
0
: 1
0
: 1
4.2.2023
Skendija
- Pobeda
1
: 0
2
: 0
4.2.2023
Bregalnica Stip
- Tikves
0
: 0
0
: 0
4.2.2023
Struga
- Akademija Pandev
3
: 0
3
: 1
4.9.2023
Akademija Pandev
- Rabotnicki
0
: 0
0
: 0
4.9.2023
Bregalnica Stip
- Fk Makedonija G. P.
0
: 0
2
: 1
4.9.2023
Pobeda
- Shkupi 1927
0
: 1
0
: 6
4.9.2023
Fk Skopje
- Struga
0
: 1
1
: 1
4.9.2023
Tikves
- Sileks
0
: 0
0
: 0
4.15.2023
Sileks
- Bregalnica Stip
0
: 0
0
: 0
4.15.2023
Skendija
- Tikves
1
: 0
4
: 1
4.15.2023
Struga
- Pobeda
2
: 1
6
: 2
4.15.2023
Rabotnicki
- Fk Skopje
0
: 0
1
: 0
4.15.2023
Fk Makedonija G. P.
- Akademija Pandev
0
: 0
0
: 0
4.22.2023
Bregalnica Stip
- Skendija
0
: 0
0
: 1
4.23.2023
Pobeda
- Rabotnicki
0
: 1
0
: 1
4.23.2023
Sileks
- Fk Makedonija G. P.
1
: 0
1
: 0
4.23.2023
Fk Skopje
- Akademija Pandev
0
: 1
1
: 1
4.23.2023
Tikves
- Shkupi 1927
0
: 0
0
: 0
4.26.2023
Shkupi 1927
- Bregalnica Stip
1
: 0
3
: 0
4.26.2023
Skendija
- Sileks
0
: 0
0
: 0
4.26.2023
Fk Makedonija G. P.
- Fk Skopje
1
: 0
2
: 1
4.26.2023
Akademija Pandev
- Pobeda
0
: 0
2
: 0
4.26.2023
Struga
- Tikves
1
: 0
2
: 0
4.29.2023
Skendija
- Fk Makedonija G. P.
2
: 1
3
: 1
4.30.2023
Bregalnica Stip
- Struga
0
: 2
0
: 3
4.30.2023
Pobeda
- Fk Skopje
0
: 2
0
: 4
4.30.2023
Sileks
- Shkupi 1927
0
: 0
0
: 2
4.30.2023
Tikves
- Rabotnicki
0
: 2
1
: 3
FIXTURES and RESULTS of soccer matches for MAY
date
home -
away
score
5.7.2023
Struga
- Sileks
1
: 0
3
: 0
5.7.2023
Shkupi 1927
- Skendija
1
: 1
2
: 1
5.7.2023
Rabotnicki
- Bregalnica Stip
3
: 2
5
: 4
5.7.2023
Fk Makedonija G. P.
- Pobeda
4
: 0
7
: 0
5.7.2023
Akademija Pandev
- Tikves
0
: 1
1
: 4
5.10.2023
Bregalnica Stip
- Akademija Pandev
0
: 0
1
: 1
5.10.2023
Sileks
- Rabotnicki
2
: 0
2
: 0
5.10.2023
Tikves
- Fk Skopje
0
: 0
4
: 0
5.10.2023
Skendija
- Struga
0
: 0
1
: 2
5.10.2023
Shkupi 1927
- Fk Makedonija G. P.
2
: 0
3
: 0
5.14.2023
Akademija Pandev
- Sileks
2
: 2
2
: 2
5.14.2023
Pobeda
- Tikves
1
: 0
1
: 4
5.14.2023
Rabotnicki
- Skendija
0
: 0
1
: 2
5.14.2023
Fk Skopje
- Bregalnica Stip
1
: 1
1
: 2
5.14.2023
Struga
- Shkupi 1927
0
: 1
2
: 1
FIXTURES and RESULTS of soccer matches for JUNE
FIXTURES and RESULTS of soccer matches for JULY
Your advertisment here, 40€/1 month or 105€/3 months
U PORODILISTIMA U SRBIJI SE OTIMAJU TEK RODJENE BEBE OD MAJKI TAKO STO MAJKAMA KAZU DA IM JE BEBA UMRLA A NIJE. JA SAM BILJANA SEBEZ I MENE SU 1967. GODINE OTELI OD BIOLOSKE MAJKE U PORODILISTU U VRBASU I PRODALI U NOVI SAD, U ULICU JIRECEKOVA BR. 5 C, STAN 15, 3. SPRAT, NEROTKINJI VERICI MATIC RODJENOJ NESIN IZ KOVILJA I STANKU MATIC IZ LIPARA.
TOJ VERICI MATIC SU NAPRAVILI LAZNU PRIJAVU RODJENJA U PORODILISTU U NOVOM SADU I TAKO JE ZVANICNO OTMICAR VERICA MATIC RODJENA NESIN POSTALA MOJA MAJKA IAKO ME NIJE RODILA.