BALLHELPER
Δημοκρατία της Τσεχίας Γκαμπρινούς Λίγκα ΠΊΝΑΚΑΣ
CZECH REPUBLIC Gambrinus liga, TABLE, Soccer,  2019/2020, Czech Division 1 CESKA REPUBLIKA 1. Liga, TABELA, Fudbal,  2019/2020 ΔΗΜΟΚΡΑΤΊΑ ΤΗΣ ΤΣΕΧΊΑΣ ΓΚΑΜΠΡΙΝΟΎΣ ΛΊΓΚΑ, ΠΊΝΑΚΑΣ, Ποδόσφαιρο,  2019/2020 TSCHECHIEN 1. LIGA, SYNOT, TABELLE, Fußball,  2019/2020 ЧЕХИЯ, ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА 1. ЛИГА, ТАБЛИЦА, ФУТБОЛ,  2019/2020

HOME










Τσεχία 1 2019/2020   2018/2019   2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014





Αγγλία Premier
Αγγλία Τςάμπιον.
Αγγλία 1η Κατηγ.
Αγγλία 2η Κατηγ.
Κόνφερενς Πρέμ
Κόνφερε Βορράς
Κόνφερε. Νότος
Αζερμπαϊτζάν 1
Αζερμπαϊτζάν 2
Αίγυπτος
Αλγερία 1
Αλγερία 2
Ανγκόλα
Αυςτραλία A
Κάπιταλ Τερίτορι
Βόρειο NSW
Αυςτραλία NSW
Βικτόριαν
Κουήνςλαντ
Αυςτραλία Τ-Λιγκ
Νότου
Δύςη
Αυστρία 1
Αυστρία 2
Βέλγιο 1
Βέλγιο 2
Βιετνάμ V
Βόρ Ιρλανδία Πρ
Βόρ Ιρλανδία 1
Βόρ Ιρλανδία 2
Βοσνία Ερςεγοβίνη
Βουλγαρία A PFG
Βραζιλία A
Βραζιλία B
Γαλλία Ligue 1
Γαλλία Ligue 2
Γαλλία Ναςιονάλ
Γερμανία 1
Γερμανία 2
Γερμανία 3
Γερμανία Βαυαρίας
Γερμανία Βορρά
Γερμανία Nordost
Γερμανία Sudwest
Γερμανία West
Γκάνα
Δανία 1
Δανία 2
Δανία Ανατολή
Δανία Δύςη
Ελβετία 1
Ελβετία 2
Ελλάδα 1
Εςθονία 1
Εςθονία 2
Ζάμπια
Ζιμπάμπουε
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
ΗΠΑ ΜΛΣ
Ιαπωνία J Λιγκ
Ιαπωνία J2 Λιγκ
Ινδία I Λιγκ
Ιορδανία
Ιράν Πρέμιερ
Ιρλανδία Πρέμιε
Ιρλανδία 1
Ιςλανδία 1
Ιςλανδία 2
Ισπανία 1
Ισπανία 2
Ισπανία 2 Β1
Ισπανία 2 Β2
Ισπανία 2 Β3
Ισπανία 2 Β4
Ιςραήλ 1
Ιςραήλ 2
Ιταλία Serie A
Ιταλία Serie B
Ιταλία Lega Pro A
Ιταλία Lega Pro B
Ιταλία Lega Pro C
Καζακςτάν
Κατάρ Πρέμιερ
Κατάρ 2Η Κατ.
Κένυα
Κίνα 1
Κίνα 2
Κροατία 1. HNL
Κύπρος 1η
Κύπρος 2η
Λετονία Βιρςλίγκα
Λευκορωςία
Λίβανος
Λιθουανία Α
Λιθουανία 1
Μαλαιςία Σούπερ
Μαλαιςία Πρέμι.
Μάλτα
Μαρόκο Μπότολα
Μαρόκο Ελίτ 2
Μαυροβούνιο
Μπαχρέιν
Νέα Ζηλανδία
Νιγηρία
Νορβηγία 1
Νορβηγία 2
Νορβηγία 2Γ1
Νορβηγία 2Γ2
Νορβηγία (Γ)
Νότιος Αφρική
Νότιος Κορέα 1
Νότιος Κορέα 2
Ολλανδία 1
Ολλανδία 2
Ομάν
Ουαλία
Ουγγαρία NB I
Ουγγαρία NB2
Ουζμπεκιςτάν
Ουκρανία 1
Ουκρανία 2
ΠΓΔΜ
Πολωνία 1
Πολωνία 2
Πορτογαλία 1
Πορτογαλία 2
Ρουμανία Liga I
Ρωσία 1
Ρωσία 2
Σαουδικ Αραβία1
Σαουδικ Αραβία2
Σερβία 1
Σερβία 2
Σιγκαπούρη S
Σκωτία Πρέμιερς
Σκωτία Τςάμπιονς
Σκωτία 1
Σκωτία 2
Σλοβακία
Σλοβενία
Σουηδία 1
Σουηδία 2
Σουηδία Βορράς
Σουηδία Νότος
Σουηδία Γ
Ταϊλάνδη
Τουρκία 1
Τουρκία 2
Τσεχία 1
Τσεχία 2
Τυνηςία
Φινλανδία 1
Φινλανδία 2
Φινλαν. Ανατολή
Φινλαν. Βορράς
Φινλανδία Νότος
Φινλανδία Δύςη
Χόνγκ Κόνγκ 1
Χόνγκ Κόνγκ 2





ΔΗΜΟΚΡΑΤΊΑ ΤΗΣ ΤΣΕΧΊΑΣ ΓΚΑΜΠΡΙΝΟΎΣ ΛΊΓΚΑ ΣΕΖΌΝ 2019/2020
ΠΊΝΑΚΑΣ
N Ομάδα Συνολικά Γκολ Εντός Γκολ Εκτός Γκολ Β.
U P N I D P P N I D P P N I D P
1 Σλάβια Πράγας 13 11 2 0 28 3 6 0 0 13 1 5 2 0 15 2 35
2 Πλζεν 13 9 2 2 26 12 6 0 1 17 7 3 2 1 9 5 29
3 Μλάντα Μπόλεσλαβ 13 8 1 4 27 16 7 0 0 23 7 1 1 4 4 9 25
4 Μπάνικ Οστράβα 13 7 0 6 22 16 5 0 2 17 6 2 0 4 5 10 21
5 Γιάμπλονετς 13 6 3 4 22 19 5 1 1 16 7 1 2 3 6 12 21
6 Σλόβακο 13 6 3 4 16 19 3 2 1 8 5 3 1 3 8 14 21
7 Σπάρτα Πράγας 13 5 3 5 23 19 4 1 2 14 8 1 2 3 9 11 18
8 Τέπλιτσε 13 4 6 3 11 13 2 3 1 6 7 2 3 2 5 6 18
9 Σίγμα Όλομουτς 13 4 5 4 18 18 3 2 1 9 6 1 3 3 9 12 17
10 Σλόβαν Λίμπερετς 13 4 3 6 18 19 2 2 2 11 9 2 1 4 7 10 15
11 Μποέμιανς 1905 13 4 3 6 17 22 4 2 0 11 5 0 1 6 6 17 15
12 Μπουντεγιόβιτσε 13 4 2 7 18 25 2 2 3 8 12 2 0 4 10 13 14
13 Κάρβινα 13 2 5 6 11 16 0 3 3 2 6 2 2 3 9 10 11
14 Μαρίλα Πρίμπραμ 13 3 2 8 12 25 3 2 2 11 7 0 0 6 1 18 11
15 Ζλιν 13 3 1 9 9 21 2 0 5 4 11 1 1 4 5 10 10
16 Οπάβα 13 2 3 8 7 22 1 2 3 3 8 1 1 5 4 14 9
After 30 games 6 teams continue in Championship group and will play 5 more games, the bottom 6 teams participate in Relegation group will play 5 more games, and one bracket - UEFA Europa League play off (7th-10th place) Win ΠΊΝΑΚΑΣ - Εντός
Σλάβια Πράγας 1 1 1 1 1 1
Πλζεν 1 1 2 1 1 1 1
Μλάντα Μπόλεσλαβ 1 1 1 1 1 1 1
Μπάνικ Οστράβα 2 2 1 1 1 1 1
Γιάμπλονετς 1 1 1 1 1 X 2
Σλόβακο 2 1 1 X X 1
Σπάρτα Πράγας 2 1 1 1 X 2 1
Τέπλιτσε 2 X X 1 1 X
Σίγμα Όλομουτς 1 X 1 1 X 2
Σλόβαν Λίμπερετς 2 2 1 X 1 X
Μποέμιανς 1905 1 X 1 1 X 1
Μπουντεγιόβιτσε 2 X X 2 1 2 1
Κάρβινα 2 X 2 X X 2
Μαρίλα Πρίμπραμ X 1 1 1 2 2 X
Ζλιν 2 1 1 2 2 2 2
Οπάβα 1 2 2 X X 2

Win ΠΊΝΑΚΑΣ - Εκτός
Σλάβια Πράγας 2 2 X 2 X 2 2
Πλζεν 2 X X 2 2 1
Μλάντα Μπόλεσλαβ 1 1 X 1 1 2
Μπάνικ Οστράβα 2 2 1 1 1 1
Γιάμπλονετς 1 X 1 1 2 X
Σλόβακο 2 1 2 1 1 X 2
Σπάρτα Πράγας X 1 1 2 1 X
Τέπλιτσε X 2 1 1 X X 2
Σίγμα Όλομουτς 1 1 2 1 X X X
Σλόβαν Λίμπερετς 2 1 1 2 1 X 1
Μποέμιανς 1905 1 1 1 1 X 1 1
Μπουντεγιόβιτσε 2 1 1 1 1 2
Κάρβινα 1 1 X 2 X 2 1
Μαρίλα Πρίμπραμ 1 1 1 1 1 1
Ζλιν 1 1 2 1 X 1
Οπάβα 2 1 1 1 1 X 1

Γκολ ΠΊΝΑΚΑΣ - Εντός
Σλάβια Πράγας 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Πλζεν 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Μλάντα Μπόλεσλαβ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+
Μπάνικ Οστράβα 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+
Γιάμπλονετς 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2
Σλόβακο 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+
Σπάρτα Πράγας 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+
Τέπλιτσε 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Σίγμα Όλομουτς 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+
Σλόβαν Λίμπερετς 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Μποέμιανς 1905 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2
Μπουντεγιόβιτσε 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Κάρβινα 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Μαρίλα Πρίμπραμ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2
Ζλιν 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Οπάβα 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2

Γκολ ΠΊΝΑΚΑΣ - Εκτός
Σλάβια Πράγας 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2
Πλζεν 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+
Μλάντα Μπόλεσλαβ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Μπάνικ Οστράβα 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+
Γιάμπλονετς 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Σλόβακο 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2
Σπάρτα Πράγας 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2
Τέπλιτσε 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Σίγμα Όλομουτς 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2
Σλόβαν Λίμπερετς 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+
Μποέμιανς 1905 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+
Μπουντεγιόβιτσε 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+
Κάρβινα 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+
Μαρίλα Πρίμπραμ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+
Ζλιν 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Οπάβα 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2

Ημίχρονο Τέλος ΠΊΝΑΚΑΣ - Εντός
Σλάβια Πράγας 1-1 1-1 1-1 1-1 1-1 2-1
Πλζεν X-1 1-1 2-2 1-1 X-1 X-1 X-1
Μλάντα Μπόλεσλαβ X-1 1-1 1-1 X-1 1-1 1-1 2-1
Μπάνικ Οστράβα 1-2 2-2 1-1 1-1 1-1 1-1 1-1
Γιάμπλονετς 1-1 1-1 X-1 1-1 1-1 X-X X-2
Σλόβακο 2-2 1-1 X-1 1-X X-X 1-1
Σπάρτα Πράγας 2-2 X-1 1-1 1-1 2-X 2-2 1-1
Τέπλιτσε 2-2 2-X X-X 1-1 X-1 X-X
Σίγμα Όλομουτς X-1 1-X 1-1 X-1 2-X 2-2
Σλόβαν Λίμπερετς X-2 2-2 1-1 X-X X-1 2-X
Μποέμιανς 1905 1-1 X-X 2-1 X-1 2-X X-1
Μπουντεγιόβιτσε 2-2 1-X 2-X X-2 1-1 2-2 1-1
Κάρβινα 2-2 X-X 2-2 X-X 1-X 2-2
Μαρίλα Πρίμπραμ 1-X 1-1 1-1 1-1 X-2 2-2 X-X
Ζλιν X-2 1-1 X-1 2-2 2-2 2-2 2-2
Οπάβα X-1 2-2 2-2 2-X X-X X-2

Ημίχρονο Τέλος ΠΊΝΑΚΑΣ - Εκτός
Σλάβια Πράγας X-2 2-2 X-X X-2 2-X 2-2 X-2
Πλζεν X-2 X-X 2-X X-2 2-2 2-1
Μλάντα Μπόλεσλαβ 1-1 1-1 1-X 1-1 1-1 2-2
Μπάνικ Οστράβα 2-2 2-2 1-1 1-1 1-1 X-1
Γιάμπλονετς X-1 2-X 1-1 X-1 2-2 2-X
Σλόβακο 2-2 1-1 2-2 1-1 1-1 2-X 2-2
Σπάρτα Πράγας 1-X 1-1 1-1 2-2 X-1 X-X
Τέπλιτσε 1-X 2-2 X-1 1-1 X-X X-X X-2
Σίγμα Όλομουτς X-1 1-1 2-2 2-1 2-X X-X X-X
Σλόβαν Λίμπερετς 1-2 1-1 1-1 2-2 X-1 X-X 1-1
Μποέμιανς 1905 1-1 1-1 1-1 1-1 X-X X-1 1-1
Μπουντεγιόβιτσε 2-2 1-1 X-1 1-1 X-1 2-2
Κάρβινα X-1 1-1 1-X 2-2 X-X 2-2 1-1
Μαρίλα Πρίμπραμ X-1 1-1 X-1 1-1 1-1 2-1
Ζλιν X-1 1-1 2-2 1-1 2-X 1-1
Οπάβα 2-2 1-1 X-1 1-1 X-1 1-X X-1

Να Σκοραρει παραπανω γκολ ΠΊΝΑΚΑΣ - Εντός
Σλάβια Πράγας I> I> II> I> I> II>
Πλζεν I=II II> I=II I=II II> II> II>
Μλάντα Μπόλεσλαβ II> I> II> I> I=II I=II II>
Μπάνικ Οστράβα II> I> I=II I> II> I> I>
Γιάμπλονετς I=II II> II> II> I> I=II II>
Σλόβακο I=II I> II> I=II I> I>
Σπάρτα Πράγας I> II> I> I> I=II II> II>
Τέπλιτσε I=II I=II I=II I> II> II>
Σίγμα Όλομουτς II> I=II I=II II> II> II>
Σλόβαν Λίμπερετς II> I> II> I> I> II>
Μποέμιανς 1905 I> I=II II> II> I> II>
Μπουντεγιόβιτσε I> I=II I=II II> I=II I> II>
Κάρβινα II> I=II I> I=II I=II I=II
Μαρίλα Πρίμπραμ I=II II> I> I=II I> I=II I=II
Ζλιν II> II> II> II> I> I> I=II
Οπάβα II> I=II II> I=II II> II>

Να Σκοραρει παραπανω γκολ ΠΊΝΑΚΑΣ - Εκτός
Σλάβια Πράγας II> I=II I=II II> I=II II> II>
Πλζεν II> I=II I=II I> I> II>
Μλάντα Μπόλεσλαβ I> II> I=II I> I> I=II
Μπάνικ Οστράβα II> I=II I> I> I=II II>
Γιάμπλονετς II> I=II I=II II> I> II>
Σλόβακο I> II> I=II I> I> II> I=II
Σπάρτα Πράγας I=II II> II> I> II> II>
Τέπλιτσε I=II I> II> I=II I> I> II>
Σίγμα Όλομουτς I=II I> I> II> I=II I=II I=II
Σλόβαν Λίμπερετς II> II> I> I> II> II> I>
Μποέμιανς 1905 I=II II> I=II II> I=II II> II>
Μπουντεγιόβιτσε I=II I> I> II> I> II>
Κάρβινα II> II> I=II II> I=II I=II II>
Μαρίλα Πρίμπραμ II> I> II> I=II I> II>
Ζλιν II> I> II> I=II I> I>
Οπάβα I> I> II> I=II II> I=II II>

Δημοκρατία της Τσεχίας Γκαμπρινούς Λίγκα 2019/2020
ΠΊΝΑΚΑΣ

Πρόγραμμα και Αποτελέσματα

Αποτελέσματα

Γκολ

Ημίχρονο Τέλος

Στατιστική




Top Sport Sites Soccer Top 500 Sites Web 2 Web Topliste Hier gehts zur Topliste

  Τελευταια ανανεωση: 10.20.2019

© 2009-2015 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com