BALLHELPER
&Γερμανία Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας, Πρόγραμμα και Αποτελέσματα
GERMANY REGIONALLIGA BAYERN, FIXTURES and RESULTS of soccer matches, 2019/2020 NEMACKA BAYERN LIGA, RASPORED i REZULTATI utakmica, Fudbal,  2019/2020 &ΓΕΡΜΑΝΊΑ ΡΕΤΖΙΟΝΑΛΊΓΚΑ ΒΑΥΑΡΊΑΣ, Μέιτζορ Λιγκ Σόκερ, Πρόγραμμα και Αποτελέσματα, Ποδόσφαιρο, 2019/2020 DEUTSCHLAND REGIONALLIGA BAYERN Soccer, SPIELPLAN UND  ERGEBNISSE, Fußball, 2019/2020 ГЕРМАНИЯ РЕГИОНАЛЬНАЯ ЛИГА БАВАРИЯ, РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ, ФУТБОЛ, 2019/2020

HOME









ΓΕΡΜΑΝΊΑ ΒΑΥΑΡΊΑΣ 2019/2020   2018/2019   2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014




Αγγλία Premier
Αγγλία Τςάμπιον.
Αγγλία 1η Κατηγ.
Αγγλία 2η Κατηγ.
Κόνφερενς Πρέμ
Κόνφερε Βορράς
Κόνφερε. Νότος
Αζερμπαϊτζάν 1
Αζερμπαϊτζάν 2
Αίγυπτος
Αλγερία 1
Αλγερία 2
Ανγκόλα
Αυςτραλία A
Κάπιταλ Τερίτορι
Βόρειο NSW
Αυςτραλία NSW
Βικτόριαν
Κουήνςλαντ
Αυςτραλία Τ-Λιγκ
Νότου
Δύςη
Αυστρία 1
Αυστρία 2
Βέλγιο 1
Βέλγιο 2
Βιετνάμ V
Βόρ Ιρλανδία Πρ
Βόρ Ιρλανδία 1
Βόρ Ιρλανδία 2
Βοσνία Ερςεγοβίνη
Βουλγαρία A PFG
Βραζιλία A
Βραζιλία B
Γαλλία Ligue 1
Γαλλία Ligue 2
Γαλλία Ναςιονάλ
Γερμανία 1
Γερμανία 2
Γερμανία 3
Γερμανία Βαυαρίας
Γερμανία Βορρά
Γερμανία Nordost
Γερμανία Sudwest
Γερμανία West
Γκάνα
Δανία 1
Δανία 2
Δανία Ανατολή
Δανία Δύςη
Ελβετία 1
Ελβετία 2
Ελλάδα 1
Εςθονία 1
Εςθονία 2
Ζάμπια
Ζιμπάμπουε
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα
ΗΠΑ ΜΛΣ
Ιαπωνία J Λιγκ
Ιαπωνία J2 Λιγκ
Ινδία I Λιγκ
Ιορδανία
Ιράν Πρέμιερ
Ιρλανδία Πρέμιε
Ιρλανδία 1
Ιςλανδία 1
Ιςλανδία 2
Ισπανία 1
Ισπανία 2
Ισπανία 2 Β1
Ισπανία 2 Β2
Ισπανία 2 Β3
Ισπανία 2 Β4
Ιςραήλ 1
Ιςραήλ 2
Ιταλία Serie A
Ιταλία Serie B
Ιταλία Lega Pro A
Ιταλία Lega Pro B
Ιταλία Lega Pro C
Καζακςτάν
Κατάρ Πρέμιερ
Κατάρ 2Η Κατ.
Κένυα
Κίνα 1
Κίνα 2
Κροατία 1. HNL
Κύπρος 1η
Κύπρος 2η
Λετονία Βιρςλίγκα
Λευκορωςία
Λίβανος
Λιθουανία Α
Λιθουανία 1
Μαλαιςία Σούπερ
Μαλαιςία Πρέμι.
Μάλτα
Μαρόκο Μπότολα
Μαρόκο Ελίτ 2
Μαυροβούνιο
Μπαχρέιν
Νέα Ζηλανδία
Νιγηρία
Νορβηγία 1
Νορβηγία 2
Νορβηγία 2Γ1
Νορβηγία 2Γ2
Νορβηγία (Γ)
Νότιος Αφρική
Νότιος Κορέα 1
Νότιος Κορέα 2
Ολλανδία 1
Ολλανδία 2
Ομάν
Ουαλία
Ουγγαρία NB I
Ουγγαρία NB2
Ουζμπεκιςτάν
Ουκρανία 1
Ουκρανία 2
ΠΓΔΜ
Πολωνία 1
Πολωνία 2
Πορτογαλία 1
Πορτογαλία 2
Ρουμανία Liga I
Ρωσία 1
Ρωσία 2
Σαουδικ Αραβία1
Σαουδικ Αραβία2
Σερβία 1
Σερβία 2
Σιγκαπούρη S
Σκωτία Πρέμιερς
Σκωτία Τςάμπιονς
Σκωτία 1
Σκωτία 2
Σλοβακία
Σλοβενία
Σουηδία 1
Σουηδία 2
Σουηδία Βορράς
Σουηδία Νότος
Σουηδία Γ
Ταϊλάνδη
Τουρκία 1
Τουρκία 2
Τσεχία 1
Τσεχία 2
Τυνηςία
Φινλανδία 1
Φινλανδία 2
Φινλαν. Ανατολή
Φινλαν. Βορράς
Φινλανδία Νότος
Φινλανδία Δύςη
Χόνγκ Κόνγκ 1
Χόνγκ Κόνγκ 2





ΓΕΡΜΑΝΊΑ ΡΕΤΖΙΟΝΑΛΊΓΚΑ ΒΑΥΑΡΊΑΣ
ΣΕΖΌΝ 2019/2020
Πρόγραμμα και Αποτελέσματα - Αύγουστος
Ημερομ. Εντός - Εκτός Αποτελέσ
8.2.2019 Σάλντινγκ - Μπουργκχάουζ. 0 : 0 0 : 3
8.2.2019 Αςκάφενμπεργκ - Γκρόιτερ Φιρτ II 0 : 2 0 : 2
8.2.2019 Χάιμςτέτεν - Ράιν 0 : 0 3 : 0
8.2.2019 1860 Ρόζενχαϊμ - Σβέινφουρτ 0 : 2 0 : 4
8.2.2019 Μέμινγκεν - Έιχςτατ 1 : 0 1 : 0
8.2.2019 Άουγκςμπουργκ II - Μπάγιερουτ 0 : 1 0 : 3

8.3.2019 Ιλέρτιςεν - Νυρεμβέργη II 0 : 0 0 : 3

8.4.2019 Μπάκμπαχ - Τουργκούτςου Αταςπόρ 1 : 0 2 : 1
8.4.2019 Γκάρχινγκ - Άουμπςταντ 0 : 2 1 : 5

8.9.2019 Μπάγιερουτ - Ιλέρτιςεν 5 : 1 7 : 2

8.10.2019 Ράιν - Σάλντινγκ 1 : 1 1 : 3
8.10.2019 Νυρεμβέργη II - 1860 Ρόζενχαϊμ 1 : 2 1 : 3
8.10.2019 Σβέινφουρτ - Χάιμςτέτεν 2 : 2 3 : 2
8.10.2019 Γκρόιτερ Φιρτ II - Γκάρχινγκ 2 : 0 2 : 1
8.10.2019 Άουμπςταντ - Μέμινγκεν 1 : 1 1 : 1
8.10.2019 Τουργκούτςου Αταςπόρ - Άουγκςμπουργκ II 3 : 2 3 : 2
8.10.2019 Μπουργκχάουζ. - Αςκάφενμπεργκ 0 : 0 0 : 0

8.13.2019 Ράιν - Γκρόιτερ Φιρτ II 0 : 0 0 : 1

8.14.2019 Άουγκςμπουργκ II - Ιλέρτιςεν 0 : 1 3 : 3

8.15.2019 Έιχςτατ - Μπάκμπαχ 2 : 0 2 : 0

8.16.2019 Αςκάφενμπεργκ - Ράιν 2 : 0 2 : 0
8.16.2019 Σάλντινγκ - Σβέινφουρτ 0 : 2 1 : 2
8.16.2019 1860 Ρόζενχαϊμ - Χάιμςτέτεν 0 : 2 1 : 6
8.16.2019 Μέμινγκεν - Γκρόιτερ Φιρτ II 0 : 0 0 : 1

8.17.2019 Νυρεμβέργη II - Μπάγιερουτ 0 : 0 1 : 1
8.17.2019 Ιλέρτιςεν - Τουργκούτςου Αταςπόρ 0 : 1 0 : 2
8.17.2019 Γκάρχινγκ - Μπουργκχάουζ. 0 : 1 0 : 2

8.18.2019 Άουγκςμπουργκ II - Έιχςτατ 0 : 0 0 : 0
8.18.2019 Μπάκμπαχ - Άουμπςταντ 1 : 1 2 : 1

8.23.2019 Μπάγιερουτ - 1860 Ρόζενχαϊμ : :
8.23.2019 Σβέινφουρτ - Αςκάφενμπεργκ : :
8.23.2019 Χάιμςτέτεν - Σάλντινγκ : :

8.24.2019 Γκρόιτερ Φιρτ II - Μπάκμπαχ : :
8.24.2019 Άουμπςταντ - Άουγκςμπουργκ II : :
8.24.2019 Turkgucu Ataspor Munchen - Νυρεμβέργη II : :
8.24.2019 Έιχςτατ - Ιλέρτιςεν : :
8.24.2019 Μπουργκχάουζ. - Μέμινγκεν : :
8.24.2019 Ράιν - Γκάρχινγκ : :

8.30.2019 Μπάγιερουτ - Τουργκούτςου Αταςπόρ : :
8.30.2019 1860 Ρόζενχαϊμ - Σάλντινγκ : :
8.30.2019 Μπάκμπαχ - Μπουργκχάουζ. : :
8.30.2019 Αςκάφενμπεργκ - Χάιμςτέτεν : :
8.30.2019 Μέμινγκεν - Ράιν : :

8.31.2019 Άουγκςμπουργκ II - Γκρόιτερ Φιρτ II : :
8.31.2019 Νυρεμβέργη II - Έιχςτατ : :
8.31.2019 Ιλέρτιςεν - Άουμπςταντ : :
8.31.2019 Γκάρχινγκ - Σβέινφουρτ : :

&Γερμανία Ρετζιοναλίγκα Βαυαρίας 2019/2020

Πρόγραμμα και Αποτελέσματα

ΠΊΝΑΚΑΣ

Αποτελέσματα

Στατιστική

Γκολ

Αποτελέσματα

Μήνας















Top Sport Sites Soccer Top 500 Sites Web 2 Web Topliste Hier gehts zur Topliste

  Τελευταια ανανεωση: 8.18.2019

© 2009-2015 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com