Flag Counter
ЧЕХИЯ, ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА 1. ЛИГА
СЕЗОН 2022/2023
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - ИЮЛЬ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
7.30.2022
Злин
- Млада Болеслав
0
: 0
0
: 0
7.30.2022
Баник Острава
- Сигма Оломоуц
0
: 1
0
: 3
7.30.2022
Брно
- Словацко
2
: 1
2
: 2
7.30.2022
Теплице
- Пльзень
1
: 0
2
: 2
7.31.2022
Яблонец
- Богемианс 1905
0
: 1
0
: 3
7.31.2022
Градец Кралове
- Славия Прага
0
: 0
1
: 0
7.31.2022
Пардубице
- Ческе Будейовице
0
: 1
0
: 2
7.31.2022
Спарта Прага
- Слован Либерец
0
: 2
1
: 2
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - АВГУСТ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
8.6.2022
Сигма Оломоуц
- Брно
0
: 1
0
: 2
8.6.2022
Слован Либерец
- Теплице
3
: 1
5
: 1
8.6.2022
Пльзень
- Пардубице
1
: 0
2
: 1
8.6.2022
Богемианс 1905
- Баник Острава
3
: 1
3
: 3
8.7.2022
Ческе Будейовице
- Спарта Прага
0
: 2
0
: 2
8.7.2022
Млада Болеслав
- Яблонец
1
: 2
2
: 2
8.7.2022
Словацко
- Градец Кралове
0
: 0
1
: 0
8.7.2022
Славия Прага
- Злин
2
: 0
4
: 1
8.13.2022
Баник Острава
- Злин
3
: 0
3
: 1
8.13.2022
Теплице
- Богемианс 1905
0
: 0
0
: 1
8.13.2022
Брно
- Млада Болеслав
0
: 1
3
: 1
8.13.2022
Градец Кралове
- Пльзень
1
: 1
1
: 2
8.14.2022
Ческе Будейовице
- Словацко
1
: 1
2
: 2
8.14.2022
Яблонец
- Славия Прага
0
: 1
2
: 3
8.14.2022
Пардубице
- Слован Либерец
2
: 0
2
: 1
8.14.2022
Спарта Прага
- Сигма Оломоуц
1
: 0
2
: 0
8.20.2022
Баник Острава
- Теплице
1
: 1
1
: 2
8.20.2022
Млада Болеслав
- Спарта Прага
1
: 0
1
: 3
8.21.2022
Злин
- Яблонец
1
: 1
2
: 2
8.21.2022
Сигма Оломоуц
- Словацко
1
: 0
1
: 2
8.21.2022
Слован Либерец
- Ческе Будейовице
1
: 0
1
: 1
8.21.2022
Славия Прага
- Пардубице
2
: 0
7
: 0
8.22.2022
Богемианс 1905
- Градец Кралове
1
: 2
1
: 2
8.27.2022
Яблонец
- Баник Острава
0
: 0
1
: 1
8.27.2022
Пардубице
- Млада Болеслав
0
: 3
0
: 3
8.27.2022
Теплице
- Злин
0
: 0
0
: 0
8.27.2022
Ческе Будейовице
- Пльзень
0
: 0
0
: 1
8.27.2022
Спарта Прага
- Богемианс 1905
0
: 1
1
: 1
8.28.2022
Градец Кралове
- Сигма Оломоуц
0
: 0
1
: 0
8.28.2022
Словацко
- Слован Либерец
0
: 1
1
: 2
8.28.2022
Брно
- Славия Прага
0
: 3
0
: 4
8.30.2022
Богемианс 1905
- Ческе Будейовице
0
: 1
1
: 2
8.30.2022
Злин
- Пардубице
1
: 0
2
: 1
8.30.2022
Яблонец
- Спарта Прага
1
: 1
1
: 1
8.31.2022
Пльзень
- Словацко
2
: 0
3
: 0
8.31.2022
Сигма Оломоуц
- Слован Либерец
1
: 0
1
: 1
8.31.2022
Mlada Boleslav
- Градец Кралове
0
: 1
1
: 2
8.31.2022
Баник Острава
- Брно
0
: 0
1
: 2
8.31.2022
Славия Прага
- Теплице
2
: 0
6
: 0
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - СЕНТЯБРЬ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
9.3.2022
Ческе Будейовице
- Млада Болеслав
0
: 0
0
: 2
9.3.2022
Слован Либерец
- Пльзень
0
: 1
0
: 1
9.3.2022
Теплице
- Яблонец
1
: 2
3
: 2
9.3.2022
Спарта Прага
- Злин
0
: 0
0
: 0
9.4.2022
Брно
- Богемианс 1905
0
: 2
1
: 2
9.4.2022
Градец Кралове
- Баник Острава
0
: 0
0
: 0
9.4.2022
Пардубице
- Сигма Оломоуц
0
: 1
0
: 2
9.4.2022
Словацко
- Славия Прага
1
: 0
1
: 1
9.10.2022
Злин
- Брно
0
: 1
2
: 3
9.10.2022
Сигма Оломоуц
- Пльзень
1
: 2
2
: 3
9.10.2022
Теплице
- Спарта Прага
1
: 2
2
: 2
9.11.2022
Млада Болеслав
- Словацко
0
: 1
1
: 1
9.11.2022
Яблонец
- Градец Кралове
0
: 0
3
: 0
9.11.2022
Богемианс 1905
- Слован Либерец
0
: 1
0
: 2
9.11.2022
Баник Острава
- Пардубице
1
: 0
3
: 0
9.11.2022
Славия Прага
- Ческе Будейовице
3
: 0
6
: 1
9.17.2022
Ческе Будейовице
- Сигма Оломоуц
0
: 2
0
: 3
9.17.2022
Слован Либерец
- Млада Болеслав
1
: 0
1
: 3
9.17.2022
Брно
- Теплице
2
: 2
2
: 2
9.17.2022
Спарта Прага
- Баник Острава
1
: 0
1
: 1
9.18.2022
Градец Кралове
- Злин
0
: 0
0
: 0
9.18.2022
Пардубице
- Богемианс 1905
0
: 0
0
: 1
9.18.2022
Словацко
- Яблонец
0
: 0
0
: 2
9.18.2022
Пльзень
- Славия Прага
2
: 0
3
: 0
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - ОКТЯБРЬ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
10.1.2022
Баник Острава
- Ческе Будейовице
0
: 1
1
: 2
10.1.2022
Богемианс 1905
- Пльзень
0
: 1
1
: 1
10.1.2022
Млада Болеслав
- Сигма Оломоуц
1
: 0
1
: 1
10.1.2022
Спарта Прага
- Градец Кралове
0
: 1
2
: 1
10.2.2022
Злин
- Словацко
0
: 0
0
: 2
10.2.2022
Яблонец
- Брно
1
: 0
3
: 1
10.2.2022
Теплице
- Пардубице
2
: 0
5
: 1
10.2.2022
Славия Прага
- Слован Либерец
3
: 0
3
: 0
10.8.2022
Брно
- Спарта Прага
0
: 2
0
: 4
10.8.2022
Градец Кралове
- Теплице
1
: 1
4
: 1
10.8.2022
Пардубице
- Яблонец
0
: 0
1
: 0
10.8.2022
Пльзень
- Млада Болеслав
0
: 0
2
: 0
10.9.2022
Ческе Будейовице
- Злин
2
: 1
2
: 2
10.9.2022
Словацко
- Богемианс 1905
0
: 2
2
: 4
10.9.2022
Слован Либерец
- Баник Острава
0
: 0
0
: 0
10.9.2022
Сигма Оломоуц
- Славия Прага
1
: 0
2
: 0
10.15.2022
Богемианс 1905
- Сигма Оломоуц
0
: 1
1
: 1
10.15.2022
Градец Кралове
- Брно
1
: 1
2
: 1
10.15.2022
Теплице
- Ческе Будейовице
0
: 0
0
: 2
10.15.2022
Спарта Прага
- Пардубице
2
: 1
5
: 2
10.16.2022
Баник Острава
- Словацко
2
: 0
3
: 1
10.16.2022
Яблонец
- Пльзень
0
: 1
0
: 3
10.16.2022
Злин
- Слован Либерец
1
: 0
2
: 1
10.16.2022
Славия Прага
- Млада Болеслав
2
: 1
2
: 1
10.22.2022
Пардубице
- Брно
0
: 1
1
: 3
10.22.2022
Сигма Оломоуц
- Злин
0
: 1
2
: 1
10.22.2022
Слован Либерец
- Яблонец
1
: 0
2
: 0
10.22.2022
Пльзень
- Баник Острава
2
: 0
3
: 1
10.23.2022
Ческе Будейовице
- Градец Кралове
0
: 0
0
: 3
10.23.2022
Млада Болеслав
- Богемианс 1905
1
: 1
4
: 3
10.23.2022
Словацко
- Теплице
0
: 1
2
: 1
10.23.2022
Славия Прага
- Спарта Прага
4
: 0
4
: 0
10.29.2022
Баник Острава
- Млада Болеслав
1
: 0
3
: 1
10.29.2022
Яблонец
- Ческе Будейовице
1
: 0
3
: 0
10.29.2022
Градец Кралове
- Пардубице
0
: 0
1
: 3
10.29.2022
Злин
- Пльзень
0
: 1
0
: 3
10.30.2022
Богемианс 1905
- Славия Прага
1
: 2
1
: 4
10.30.2022
Брно
- Слован Либерец
0
: 0
3
: 0
10.30.2022
Теплице
- Сигма Оломоуц
1
: 1
2
: 1
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - НОЯБРЬ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
11.5.2022
Богемианс 1905
- Злин
0
: 2
3
: 2
11.5.2022
Ческе Будейовице
- Брно
1
: 0
3
: 2
11.5.2022
Сигма Оломоуц
- Яблонец
1
: 0
3
: 0
11.5.2022
Пльзень
- Спарта Прага
0
: 0
0
: 1
11.6.2022
Млада Болеслав
- Теплице
1
: 0
3
: 0
11.6.2022
Словацко
- Пардубице
0
: 0
1
: 0
11.6.2022
Слован Либерец
- Градец Кралове
1
: 0
2
: 0
11.6.2022
Славия Прага
- Баник Острава
0
: 0
3
: 1
11.9.2022
Пльзень
- Брно
1
: 0
4
: 0
11.9.2022
Спарта Прага
- Словацко
2
: 0
4
: 0
11.12.2022
Теплице
- Слован Либерец
1
: 1
2
: 1
11.12.2022
Баник Острава
- Богемианс 1905
2
: 0
4
: 1
11.12.2022
Яблонец
- Млада Болеслав
1
: 1
1
: 2
11.12.2022
Спарта Прага
- Ческе Будейовице
1
: 0
1
: 0
11.13.2022
Градец Кралове
- Словацко
1
: 0
1
: 2
11.13.2022
Пардубице
- Пльзень
0
: 0
1
: 1
11.13.2022
Брно
- Сигма Оломоуц
1
: 2
2
: 3
11.13.2022
Злин
- Славия Прага
0
: 3
0
: 4
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - ДЕКАБРЬ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - ЯНВАРЬ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
1.28.2023
Богемианс 1905
- Теплице
0
: 0
2
: 0
1.28.2023
Словацко
- Ческе Будейовице
0
: 0
1
: 0
1.28.2023
Пльзень
- Градец Кралове
1
: 1
1
: 2
1.28.2023
Сигма Оломоуц
- Спарта Прага
1
: 1
1
: 1
1.29.2023
Млада Болеслав
- Брно
0
: 0
0
: 0
1.29.2023
Славия Прага
- Яблонец
1
: 1
5
: 1
1.29.2023
Слован Либерец
- Пардубице
1
: 0
1
: 1
1.29.2023
Злин
- Баник Острава
0
: 1
1
: 1
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - ФЕВРАЛЬ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
2.4.2023
Яблонец
- Злин
0
: 1
2
: 2
2.4.2023
Словацко
- Сигма Оломоуц
0
: 0
0
: 0
2.4.2023
Теплице
- Баник Острава
0
: 0
0
: 5
2.4.2023
Пардубице
- Славия Прага
0
: 1
0
: 2
2.5.2023
Ческе Будейовице
- Слован Либерец
0
: 1
0
: 2
2.5.2023
Брно
- Пльзень
1
: 0
1
: 3
2.5.2023
Градец Кралове
- Богемианс 1905
0
: 2
0
: 2
2.5.2023
Спарта Прага
- Млада Болеслав
2
: 1
4
: 1
2.11.2023
Баник Острава
- Яблонец
0
: 1
1
: 2
2.11.2023
Злин
- Теплице
2
: 0
2
: 1
2.11.2023
Слован Либерец
- Словацко
0
: 0
0
: 1
2.11.2023
Славия Прага
- Брно
0
: 0
2
: 0
2.12.2023
Млада Болеслав
- Пардубице
0
: 1
0
: 1
2.12.2023
Сигма Оломоуц
- Градец Кралове
1
: 1
2
: 2
2.12.2023
Пльзень
- Ческе Будейовице
1
: 0
2
: 1
2.12.2023
Богемианс 1905
- Спарта Прага
0
: 1
2
: 6
2.18.2023
Брно
- Баник Острава
1
: 0
2
: 1
2.18.2023
Слован Либерец
- Сигма Оломоуц
1
: 1
2
: 2
2.18.2023
Градец Кралове
- Млада Болеслав
0
: 0
0
: 1
2.18.2023
Теплице
- Славия Прага
1
: 0
1
: 1
2.19.2023
Ческе Будейовице
- Богемианс 1905
0
: 0
1
: 0
2.19.2023
Пардубице
- Злин
1
: 0
2
: 1
2.19.2023
Словацко
- Пльзень
1
: 0
2
: 0
2.19.2023
Спарта Прага
- Яблонец
1
: 0
3
: 0
2.25.2023
Богемианс 1905
- Брно
0
: 0
1
: 1
2.25.2023
Злин
- Спарта Прага
0
: 2
2
: 3
2.25.2023
Млада Болеслав
- Ческе Будейовице
1
: 1
2
: 2
2.25.2023
Пльзень
- Слован Либерец
1
: 0
2
: 1
2.26.2023
Яблонец
- Теплице
2
: 0
4
: 1
2.26.2023
Сигма Оломоуц
- Пардубице
0
: 0
2
: 2
2.26.2023
Славия Прага
- Словацко
1
: 0
2
: 0
2.26.2023
Баник Острава
- Градец Кралове
0
: 1
0
: 2
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - МАРТ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
3.4.2023
Брно
- Злин
0
: 1
1
: 1
3.4.2023
Градец Кралове
- Яблонец
1
: 0
1
: 4
3.4.2023
Пардубице
- Баник Острава
1
: 1
1
: 1
3.4.2023
Пльзень
- Сигма Оломоуц
0
: 0
1
: 1
3.4.2023
Спарта Прага
- Теплице
2
: 0
4
: 1
3.5.2023
Слован Либерец
- Богемианс 1905
0
: 2
1
: 3
3.5.2023
Словацко
- Млада Болеслав
1
: 1
2
: 1
3.5.2023
Ческе Будейовице
- Славия Прага
0
: 0
1
: 0
3.11.2023
Баник Острава
- Спарта Прага
0
: 2
0
: 3
3.11.2023
Злин
- Градец Кралове
2
: 1
2
: 2
3.11.2023
Сигма Оломоуц
- Ческе Будейовице
0
: 0
3
: 0
3.11.2023
Славия Прага
- Пльзень
0
: 1
2
: 1
3.12.2023
Теплице
- Брно
0
: 0
1
: 1
3.12.2023
Млада Болеслав
- Слован Либерец
3
: 0
4
: 0
3.12.2023
Богемианс 1905
- Пардубице
1
: 0
2
: 0
3.18.2023
Градец Кралове
- Спарта Прага
0
: 1
0
: 2
3.18.2023
Сигма Оломоуц
- Млада Болеслав
1
: 0
2
: 0
3.18.2023
Ческе Будейовице
- Баник Острава
1
: 1
2
: 1
3.18.2023
Слован Либерец
- Славия Прага
1
: 1
2
: 2
3.19.2023
Брно
- Яблонец
1
: 0
1
: 2
3.19.2023
Пардубице
- Теплице
2
: 1
3
: 1
3.19.2023
Словацко
- Злин
1
: 0
3
: 0
3.19.2023
Пльзень
- Богемианс 1905
1
: 0
1
: 2
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - АПРЕЛЬ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
4.1.2023
Баник Острава
- Слован Либерец
0
: 0
0
: 0
4.1.2023
Злин
- Ческе Будейовице
2
: 0
5
: 1
4.1.2023
Млада Болеслав
- Пльзень
0
: 0
0
: 0
4.1.2023
Славия Прага
- Сигма Оломоуц
1
: 0
4
: 0
4.2.2023
Спарта Прага
- Брно
2
: 1
3
: 1
4.2.2023
Теплице
- Градец Кралове
1
: 0
1
: 0
4.2.2023
Яблонец
- Пардубице
0
: 0
1
: 0
4.2.2023
Богемианс 1905
- Словацко
0
: 0
1
: 0
4.5.2023
Яблонец
- Словацко
0
: 1
1
: 1
4.8.2023
Брно
- Градец Кралове
1
: 1
1
: 2
4.8.2023
Словацко
- Баник Острава
0
: 1
0
: 1
4.8.2023
Слован Либерец
- Злин
0
: 0
2
: 1
4.8.2023
Пльзень
- Яблонец
1
: 0
3
: 2
4.9.2023
Ческе Будейовице
- Теплице
0
: 1
0
: 3
4.9.2023
Млада Болеслав
- Славия Прага
1
: 1
1
: 1
4.9.2023
Сигма Оломоуц
- Богемианс 1905
1
: 1
2
: 2
4.9.2023
Пардубице
- Спарта Прага
0
: 2
0
: 2
4.15.2023
Теплице
- Словацко
0
: 1
1
: 3
4.15.2023
Злин
- Сигма Оломоуц
0
: 1
0
: 1
4.15.2023
Яблонец
- Слован Либерец
0
: 0
1
: 1
4.15.2023
Спарта Прага
- Славия Прага
0
: 1
3
: 3
4.16.2023
Богемианс 1905
- Млада Болеслав
1
: 0
4
: 0
4.16.2023
Брно
- Пардубице
0
: 0
2
: 1
4.16.2023
Градец Кралове
- Ческе Будейовице
2
: 0
2
: 1
4.16.2023
Баник Острава
- Пльзень
1
: 0
2
: 1
4.22.2023
Млада Болеслав
- Баник Острава
1
: 0
1
: 0
4.22.2023
Пардубице
- Градец Кралове
0
: 0
1
: 0
4.22.2023
Сигма Оломоуц
- Теплице
0
: 1
1
: 2
4.22.2023
Словацко
- Спарта Прага
1
: 0
1
: 1
4.22.2023
Славия Прага
- Богемианс 1905
3
: 0
3
: 0
4.23.2023
Ческе Будейовице
- Яблонец
3
: 0
5
: 1
4.23.2023
Слован Либерец
- Брно
3
: 0
3
: 1
4.23.2023
Пльзень
- Злин
1
: 0
4
: 0
4.25.2023
Пардубице
- Словацко
0
: 1
3
: 1
4.25.2023
Теплице
- Млада Болеслав
1
: 0
1
: 1
4.25.2023
Баник Острава
- Славия Прага
0
: 0
0
: 2
4.26.2023
Злин
- Богемианс 1905
1
: 0
4
: 1
4.26.2023
Брно
- Ческе Будейовице
1
: 0
1
: 1
4.26.2023
Яблонец
- Сигма Оломоуц
2
: 0
2
: 2
4.26.2023
Градец Кралове
- Слован Либерец
0
: 0
1
: 2
4.26.2023
Спарта Прага
- Пльзень
1
: 1
2
: 1
4.30.2023
Богемианс 1905
- Яблонец
2
: 0
4
: 1
4.30.2023
Ческе Будейовице
- Пардубице
1
: 0
3
: 1
4.30.2023
Млада Болеслав
- Злин
1
: 0
1
: 1
4.30.2023
Сигма Оломоуц
- Баник Острава
1
: 2
1
: 4
4.30.2023
Славия Прага
- Градец Кралове
1
: 1
1
: 1
4.30.2023
Словацко
- Брно
1
: 0
1
: 0
4.30.2023
Слован Либерец
- Спарта Прага
1
: 0
1
: 3
4.30.2023
Пльзень
- Теплице
0
: 0
1
: 1
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - МАЙ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - ИЮНЬ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
Your advertisment here, 40€/1 month or 105€/3 months
U PORODILISTIMA U SRBIJI SE OTIMAJU TEK RODJENE BEBE OD MAJKI TAKO STO MAJKAMA KAZU DA IM JE BEBA UMRLA A NIJE. JA SAM BILJANA SEBEZ I MENE SU 1967. GODINE OTELI OD BIOLOSKE MAJKE U PORODILISTU U VRBASU I PRODALI U NOVI SAD, U ULICU JIRECEKOVA BR. 5 C, STAN 15, 3. SPRAT, NEROTKINJI VERICI MATIC RODJENOJ NESIN IZ KOVILJA I STANKU MATIC IZ LIPARA.
TOJ VERICI MATIC SU NAPRAVILI LAZNU PRIJAVU RODJENJA U PORODILISTU U NOVOM SADU I TAKO JE ZVANICNO OTMICAR VERICA MATIC RODJENA NESIN POSTALA MOJA MAJKA IAKO ME NIJE RODILA.