Flag Counter
RUSSIA PREMIER LEAGUE
SEASON 2023/2024
FIXTURES and RESULTS
Match RESULTS for ZENIT
N
date
home -
away
score
1X2
1
7.22.2023
Nizhny Novgorod
- ZENIT
0
: 0
0
: 2
2
2
7.29.2023
Rostov
- ZENIT
0
: 1
1
: 1
X
3
8.6.2023
ZENIT
- Dinamo M.
1
: 2
2
: 3
2
4
8.13.2023
ZENIT
- Fakel Voronezh
1
: 0
2
: 0
1
5
8.20.2023
Spartak Mos.
- ZENIT
0
: 1
1
: 3
2
6
8.26.2023
ZENIT
- Ural
3
: 0
4
: 0
1
7
9.3.2023
Cska Moscow
- ZENIT
1
: 0
1
: 1
X
8
9.17.2023
Rubin
- ZENIT
0
: 1
0
: 3
2
9
9.24.2023
ZENIT
- Lokomotiv M.
1
: 0
1
: 2
2
10
9.30.2023
Orenburg
- ZENIT
3
: 1
3
: 1
1
11
10.7.2023
Pfc Sochi
- ZENIT
0
: 2
0
: 2
2
12
10.22.2023
ZENIT
- Krylya Sovetov
0
: 0
3
: 1
1
13
10.28.2023
ZENIT
- Akhmat Grozny
2
: 1
2
: 1
1
14
11.4.2023
Baltika
- ZENIT
0
: 0
0
: 2
2
15
11.11.2023
ZENIT
- Krasnodar
0
: 0
1
: 1
X
16
11.25.2023
ZENIT
- Pfc Sochi
1
: 0
3
: 0
1
17
12.3.2023
Lokomotiv M.
- ZENIT
1
: 1
3
: 1
1
18
12.9.2023
ZENIT
- Nizhny Novgorod
1
: 0
1
: 0
1
19
3.2.2024
ZENIT
- Spartak Mos.
0
: 0
0
: 0
X
20
3.9.2024
Ural
- ZENIT
0
: 1
1
: 4
2
FIXTURES for ZENIT
N
date
home -
away
1
3.30.2024
Krylya Sovetov
- ZENIT
2
4.6.2024
ZENIT
- Baltika
3
4.13.2024
Krasnodar
- ZENIT
4
4.20.2024
ZENIT
- Orenburg
5
4.24.2024
ZENIT
- Rubin
6
4.27.2024
Dinamo M.
- ZENIT
7
5.4.2024
Fakel Voronezh
- ZENIT
8
5.11.2024
ZENIT
- Cska Moscow
9
5.18.2024
Akhmat Grozny
- ZENIT
10
5.25.2024
ZENIT
- Rostov
Match RESULTS for KRASNODAR
N
date
home -
away
score
1X2
1
7.21.2023
Dinamo M.
- KRASNODAR
0
: 2
1
: 3
2
2
7.30.2023
KRASNODAR
- Pfc Sochi
1
: 0
2
: 0
1
3
8.4.2023
KRASNODAR
- Nizhny Novgorod
1
: 0
1
: 0
1
4
8.12.2023
Orenburg
- KRASNODAR
0
: 0
0
: 2
2
5
8.19.2023
KRASNODAR
- Lokomotiv M.
0
: 0
1
: 1
X
6
8.25.2023
Fakel Voronezh
- KRASNODAR
0
: 0
0
: 0
X
7
9.2.2023
KRASNODAR
- Spartak Mos.
1
: 0
2
: 0
1
8
9.16.2023
Akhmat Grozny
- KRASNODAR
1
: 1
1
: 1
X
9
9.24.2023
KRASNODAR
- Ural
0
: 0
2
: 0
1
10
9.30.2023
Rubin
- KRASNODAR
0
: 1
0
: 2
2
11
10.7.2023
KRASNODAR
- Rostov
0
: 2
3
: 2
1
12
10.21.2023
Baltika
- KRASNODAR
2
: 1
2
: 2
X
13
10.29.2023
Cska Moscow
- KRASNODAR
1
: 0
1
: 0
1
14
11.5.2023
KRASNODAR
- Krylya Sovetov
1
: 0
2
: 1
1
15
11.11.2023
Zenit
- KRASNODAR
0
: 0
1
: 1
X
16
11.26.2023
Ural
- KRASNODAR
1
: 1
3
: 1
1
17
12.3.2023
KRASNODAR
- Orenburg
1
: 0
2
: 1
1
18
12.10.2023
KRASNODAR
- Cska Moscow
0
: 0
1
: 0
1
19
3.2.2024
KRASNODAR
- Rubin
1
: 0
1
: 1
X
20
3.8.2024
Rostov
- KRASNODAR
1
: 0
2
: 1
1
FIXTURES for KRASNODAR
N
date
home -
away
1
3.30.2024
Lokomotiv M.
- KRASNODAR
2
4.6.2024
Nizhny Novgorod
- KRASNODAR
3
4.13.2024
KRASNODAR
- Zenit
4
4.20.2024
KRASNODAR
- Fakel Voronezh
5
4.24.2024
KRASNODAR
- Baltika
6
4.27.2024
Krylya Sovetov
- KRASNODAR
7
5.4.2024
KRASNODAR
- Akhmat Grozny
8
5.11.2024
Spartak Mos.
- KRASNODAR
9
5.18.2024
Pfc Sochi
- KRASNODAR
10
5.25.2024
KRASNODAR
- Dinamo M.
Match RESULTS for DINAMO M.
N
date
home -
away
score
1X2
1
7.21.2023
DINAMO M.
- Krasnodar
0
: 2
1
: 3
2
2
7.29.2023
Krylya Sovetov
- DINAMO M.
1
: 3
3
: 3
X
3
8.6.2023
Zenit
- DINAMO M.
1
: 2
2
: 3
2
4
8.13.2023
DINAMO M.
- Baltika
0
: 0
2
: 0
1
5
8.19.2023
DINAMO M.
- Cska Moscow
0
: 1
2
: 1
1
6
8.26.2023
Rubin
- DINAMO M.
1
: 0
2
: 2
X
7
9.3.2023
Rostov
- DINAMO M.
0
: 2
1
: 2
2
8
9.15.2023
DINAMO M.
- Nizhny Novgorod
1
: 0
1
: 1
X
9
9.23.2023
Spartak Mos.
- DINAMO M.
1
: 0
1
: 0
1
10
10.1.2023
Akhmat Grozny
- DINAMO M.
1
: 0
1
: 1
X
11
10.8.2023
DINAMO M.
- Fakel Voronezh
0
: 0
0
: 0
X
12
10.21.2023
Lokomotiv M.
- DINAMO M.
0
: 0
0
: 0
X
13
10.29.2023
DINAMO M.
- Ural
1
: 0
2
: 1
1
14
11.6.2023
Pfc Sochi
- DINAMO M.
1
: 3
3
: 3
X
15
11.12.2023
DINAMO M.
- Orenburg
0
: 0
2
: 0
1
16
11.25.2023
Cska Moscow
- DINAMO M.
2
: 1
2
: 3
2
17
12.4.2023
DINAMO M.
- Rubin
1
: 0
1
: 0
1
18
12.10.2023
Fakel Voronezh
- DINAMO M.
0
: 1
1
: 1
X
19
3.3.2024
DINAMO M.
- Lokomotiv M.
1
: 0
2
: 1
1
20
3.9.2024
DINAMO M.
- Akhmat Grozny
1
: 0
2
: 0
1
FIXTURES for DINAMO M.
N
date
home -
away
1
3.30.2024
DINAMO M.
- Rostov
2
4.6.2024
DINAMO M.
- Spartak Mos.
3
4.13.2024
Ural
- DINAMO M.
4
4.20.2024
Nizhny Novgorod
- DINAMO M.
5
4.24.2024
Orenburg
- DINAMO M.
6
4.27.2024
DINAMO M.
- Zenit
7
5.4.2024
DINAMO M.
- Pfc Sochi
8
5.11.2024
Baltika
- DINAMO M.
9
5.18.2024
DINAMO M.
- Krylya Sovetov
10
5.25.2024
Krasnodar
- DINAMO M.
Match RESULTS for CSKA MOSCOW
N
date
home -
away
score
1X2
1
7.22.2023
Ural
- CSKA MOSCOW
1
: 0
2
: 1
1
2
7.30.2023
Akhmat Grozny
- CSKA MOSCOW
2
: 2
2
: 3
2
3
8.5.2023
CSKA MOSCOW
- Lokomotiv M.
2
: 0
4
: 1
1
4
8.13.2023
CSKA MOSCOW
- Pfc Sochi
0
: 0
3
: 1
1
5
8.19.2023
Dinamo M.
- CSKA MOSCOW
0
: 1
2
: 1
1
6
8.25.2023
Orenburg
- CSKA MOSCOW
0
: 0
1
: 1
X
7
9.3.2023
CSKA MOSCOW
- Zenit
1
: 0
1
: 1
X
8
9.16.2023
CSKA MOSCOW
- Krylya Sovetov
1
: 2
2
: 2
X
9
9.24.2023
Rostov
- CSKA MOSCOW
2
: 1
3
: 3
X
10
9.30.2023
CSKA MOSCOW
- Baltika
1
: 0
1
: 0
1
11
10.8.2023
Spartak Mos.
- CSKA MOSCOW
1
: 1
2
: 2
X
12
10.21.2023
Rubin
- CSKA MOSCOW
0
: 0
0
: 0
X
13
10.29.2023
CSKA MOSCOW
- Krasnodar
1
: 0
1
: 0
1
14
11.5.2023
CSKA MOSCOW
- Nizhny Novgorod
1
: 2
3
: 2
1
15
11.11.2023
Fakel Voronezh
- CSKA MOSCOW
0
: 1
1
: 1
X
16
11.25.2023
CSKA MOSCOW
- Dinamo M.
2
: 1
2
: 3
2
17
12.3.2023
CSKA MOSCOW
- Rostov
1
: 0
2
: 0
1
18
12.10.2023
Krasnodar
- CSKA MOSCOW
0
: 0
1
: 0
1
19
3.2.2024
CSKA MOSCOW
- Orenburg
0
: 0
1
: 1
X
20
3.8.2024
Krylya Sovetov
- CSKA MOSCOW
0
: 1
0
: 2
2
FIXTURES for CSKA MOSCOW
N
date
home -
away
1
3.30.2024
Pfc Sochi
- CSKA MOSCOW
2
4.6.2024
CSKA MOSCOW
- Fakel Voronezh
3
4.13.2024
Lokomotiv M.
- CSKA MOSCOW
4
4.20.2024
CSKA MOSCOW
- Akhmat Grozny
5
4.24.2024
CSKA MOSCOW
- Spartak Mos.
6
4.27.2024
Baltika
- CSKA MOSCOW
7
5.4.2024
CSKA MOSCOW
- Rubin
8
5.11.2024
Zenit
- CSKA MOSCOW
9
5.18.2024
Nizhny Novgorod
- CSKA MOSCOW
10
5.25.2024
CSKA MOSCOW
- Ural
Match RESULTS for LOKOMOTIV M.
N
date
home -
away
score
1X2
1
7.22.2023
LOKOMOTIV M.
- Rubin
1
: 1
2
: 2
X
2
7.30.2023
Fakel Voronezh
- LOKOMOTIV M.
1
: 1
1
: 4
2
3
8.5.2023
Cska Moscow
- LOKOMOTIV M.
2
: 0
4
: 1
1
4
8.12.2023
LOKOMOTIV M.
- Krylya Sovetov
0
: 0
1
: 1
X
5
8.19.2023
Krasnodar
- LOKOMOTIV M.
0
: 0
1
: 1
X
6
8.27.2023
Pfc Sochi
- LOKOMOTIV M.
0
: 0
0
: 1
2
7
9.3.2023
LOKOMOTIV M.
- Baltika
3
: 0
3
: 2
1
8
9.17.2023
LOKOMOTIV M.
- Orenburg
0
: 0
0
: 2
2
9
9.24.2023
Zenit
- LOKOMOTIV M.
1
: 0
1
: 2
2
10
9.30.2023
LOKOMOTIV M.
- Nizhny Novgorod
0
: 0
1
: 0
1
11
10.7.2023
Ural
- LOKOMOTIV M.
1
: 1
2
: 2
X
12
10.21.2023
LOKOMOTIV M.
- Dinamo M.
0
: 0
0
: 0
X
13
10.28.2023
Rostov
- LOKOMOTIV M.
1
: 0
1
: 0
1
14
11.5.2023
LOKOMOTIV M.
- Spartak Mos.
0
: 0
1
: 1
X
15
11.11.2023
LOKOMOTIV M.
- Akhmat Grozny
0
: 0
2
: 1
1
16
11.25.2023
Krylya Sovetov
- LOKOMOTIV M.
1
: 1
3
: 3
X
17
12.3.2023
LOKOMOTIV M.
- Zenit
1
: 1
3
: 1
1
18
12.8.2023
LOKOMOTIV M.
- Ural
1
: 0
2
: 0
1
19
3.3.2024
Dinamo M.
- LOKOMOTIV M.
1
: 0
2
: 1
1
20
3.10.2024
LOKOMOTIV M.
- Pfc Sochi
2
: 1
2
: 2
X
FIXTURES for LOKOMOTIV M.
N
date
home -
away
1
3.30.2024
LOKOMOTIV M.
- Krasnodar
2
4.6.2024
Akhmat Grozny
- LOKOMOTIV M.
3
4.13.2024
LOKOMOTIV M.
- Cska Moscow
4
4.20.2024
Rubin
- LOKOMOTIV M.
5
4.24.2024
Nizhny Novgorod
- LOKOMOTIV M.
6
4.27.2024
Spartak Mos.
- LOKOMOTIV M.
7
5.4.2024
LOKOMOTIV M.
- Rostov
8
5.11.2024
Orenburg
- LOKOMOTIV M.
9
5.18.2024
LOKOMOTIV M.
- Fakel Voronezh
10
5.25.2024
Baltika
- LOKOMOTIV M.
Match RESULTS for SPARTAK MOS.
N
date
home -
away
score
1X2
1
7.23.2023
SPARTAK MOS.
- Orenburg
1
: 0
3
: 2
1
2
7.31.2023
SPARTAK MOS.
- Baltika
1
: 0
2
: 1
1
3
8.5.2023
Rubin
- SPARTAK MOS.
1
: 1
1
: 4
2
4
8.11.2023
Ural
- SPARTAK MOS.
1
: 0
3
: 2
1
5
8.20.2023
SPARTAK MOS.
- Zenit
0
: 1
1
: 3
2
6
8.26.2023
SPARTAK MOS.
- Akhmat Grozny
0
: 0
0
: 0
X
7
9.2.2023
Krasnodar
- SPARTAK MOS.
1
: 0
2
: 0
1
8
9.16.2023
SPARTAK MOS.
- Pfc Sochi
0
: 0
1
: 0
1
9
9.23.2023
SPARTAK MOS.
- Dinamo M.
1
: 0
1
: 0
1
10
10.1.2023
Krylya Sovetov
- SPARTAK MOS.
2
: 0
4
: 0
1
11
10.8.2023
SPARTAK MOS.
- Cska Moscow
1
: 1
2
: 2
X
12
10.22.2023
SPARTAK MOS.
- Nizhny Novgorod
1
: 0
2
: 0
1
13
10.28.2023
Fakel Voronezh
- SPARTAK MOS.
0
: 0
2
: 0
1
14
11.5.2023
Lokomotiv M.
- SPARTAK MOS.
0
: 0
1
: 1
X
15
11.12.2023
SPARTAK MOS.
- Rostov
2
: 0
2
: 1
1
16
11.25.2023
Baltika
- SPARTAK MOS.
0
: 1
0
: 2
2
17
12.3.2023
Akhmat Grozny
- SPARTAK MOS.
1
: 1
2
: 1
1
18
12.9.2023
SPARTAK MOS.
- Krylya Sovetov
2
: 0
3
: 0
1
19
3.2.2024
Zenit
- SPARTAK MOS.
0
: 0
0
: 0
X
20
3.10.2024
SPARTAK MOS.
- Fakel Voronezh
0
: 1
0
: 2
2
FIXTURES for SPARTAK MOS.
N
date
home -
away
1
3.30.2024
SPARTAK MOS.
- Ural
2
4.6.2024
Dinamo M.
- SPARTAK MOS.
3
4.13.2024
SPARTAK MOS.
- Pfc Sochi
4
4.20.2024
Rostov
- SPARTAK MOS.
5
4.24.2024
Cska Moscow
- SPARTAK MOS.
6
4.27.2024
SPARTAK MOS.
- Lokomotiv M.
7
5.4.2024
Nizhny Novgorod
- SPARTAK MOS.
8
5.11.2024
SPARTAK MOS.
- Krasnodar
9
5.18.2024
SPARTAK MOS.
- Rubin
10
5.25.2024
Orenburg
- SPARTAK MOS.
Match RESULTS for KRYLYA SOVETOV
N
date
home -
away
score
1X2
1
7.22.2023
Akhmat Grozny
- KRYLYA SOVETOV
0
: 1
1
: 2
2
2
7.29.2023
KRYLYA SOVETOV
- Dinamo M.
1
: 3
3
: 3
X
3
8.5.2023
KRYLYA SOVETOV
- Rostov
3
: 1
5
: 1
1
4
8.12.2023
Lokomotiv M.
- KRYLYA SOVETOV
0
: 0
1
: 1
X
5
8.18.2023
Rubin
- KRYLYA SOVETOV
2
: 1
2
: 1
1
6
8.27.2023
KRYLYA SOVETOV
- Baltika
0
: 0
2
: 1
1
7
9.2.2023
KRYLYA SOVETOV
- Fakel Voronezh
1
: 0
3
: 0
1
8
9.16.2023
Cska Moscow
- KRYLYA SOVETOV
1
: 2
2
: 2
X
9
9.23.2023
KRYLYA SOVETOV
- Pfc Sochi
2
: 0
2
: 1
1
10
10.1.2023
KRYLYA SOVETOV
- Spartak Mos.
2
: 0
4
: 0
1
11
10.8.2023
Nizhny Novgorod
- KRYLYA SOVETOV
1
: 0
2
: 0
1
12
10.22.2023
Zenit
- KRYLYA SOVETOV
0
: 0
3
: 1
1
13
10.28.2023
KRYLYA SOVETOV
- Orenburg
1
: 0
1
: 1
X
14
11.5.2023
Krasnodar
- KRYLYA SOVETOV
1
: 0
2
: 1
1
15
11.11.2023
KRYLYA SOVETOV
- Ural
1
: 0
3
: 1
1
16
11.25.2023
KRYLYA SOVETOV
- Lokomotiv M.
1
: 1
3
: 3
X
17
12.2.2023
Pfc Sochi
- KRYLYA SOVETOV
0
: 0
0
: 2
2
18
12.9.2023
Spartak Mos.
- KRYLYA SOVETOV
2
: 0
3
: 0
1
19
3.1.2024
Rostov
- KRYLYA SOVETOV
1
: 0
2
: 0
1
20
3.8.2024
KRYLYA SOVETOV
- Cska Moscow
0
: 1
0
: 2
2
FIXTURES for KRYLYA SOVETOV
N
date
home -
away
1
3.30.2024
KRYLYA SOVETOV
- Zenit
2
4.6.2024
Ural
- KRYLYA SOVETOV
3
4.13.2024
KRYLYA SOVETOV
- Rubin
4
4.20.2024
Baltika
- KRYLYA SOVETOV
5
4.24.2024
Fakel Voronezh
- KRYLYA SOVETOV
6
4.27.2024
KRYLYA SOVETOV
- Krasnodar
7
5.4.2024
Orenburg
- KRYLYA SOVETOV
8
5.11.2024
KRYLYA SOVETOV
- Akhmat Grozny
9
5.18.2024
Dinamo M.
- KRYLYA SOVETOV
10
5.25.2024
KRYLYA SOVETOV
- Nizhny Novgorod
Match RESULTS for RUBIN
N
date
home -
away
score
1X2
1
7.22.2023
Lokomotiv M.
- RUBIN
1
: 1
2
: 2
X
2
7.30.2023
RUBIN
- Orenburg
1
: 0
1
: 1
X
3
8.5.2023
RUBIN
- Spartak Mos.
1
: 1
1
: 4
2
4
8.12.2023
Rostov
- RUBIN
0
: 0
3
: 0
1
5
8.18.2023
RUBIN
- Krylya Sovetov
2
: 1
2
: 1
1
6
8.26.2023
RUBIN
- Dinamo M.
1
: 0
2
: 2
X
7
9.2.2023
Nizhny Novgorod
- RUBIN
2
: 0
2
: 1
1
8
9.17.2023
RUBIN
- Zenit
0
: 1
0
: 3
2
9
9.25.2023
Fakel Voronezh
- RUBIN
0
: 0
0
: 1
2
10
9.30.2023
RUBIN
- Krasnodar
0
: 1
0
: 2
2
11
10.8.2023
Akhmat Grozny
- RUBIN
0
: 1
0
: 1
2
12
10.21.2023
RUBIN
- Cska Moscow
0
: 0
0
: 0
X
13
10.27.2023
RUBIN
- Baltika
0
: 0
1
: 0
1
14
11.6.2023
Ural
- RUBIN
0
: 0
0
: 1
2
15
11.12.2023
Pfc Sochi
- RUBIN
0
: 1
0
: 2
2
16
11.26.2023
RUBIN
- Fakel Voronezh
1
: 0
1
: 0
1
17
12.4.2023
Dinamo M.
- RUBIN
1
: 0
1
: 0
1
18
12.10.2023
Baltika
- RUBIN
0
: 1
0
: 1
2
19
3.2.2024
Krasnodar
- RUBIN
1
: 0
1
: 1
X
20
3.9.2024
RUBIN
- Nizhny Novgorod
0
: 1
0
: 1
2
FIXTURES for RUBIN
N
date
home -
away
1
3.30.2024
RUBIN
- Akhmat Grozny
2
4.6.2024
Orenburg
- RUBIN
3
4.13.2024
Krylya Sovetov
- RUBIN
4
4.20.2024
RUBIN
- Lokomotiv M.
5
4.24.2024
Zenit
- RUBIN
6
4.27.2024
RUBIN
- Ural
7
5.4.2024
Cska Moscow
- RUBIN
8
5.11.2024
RUBIN
- Rostov
9
5.18.2024
Spartak Mos.
- RUBIN
10
5.25.2024
RUBIN
- Pfc Sochi
Match RESULTS for NIZHNY NOVGOROD
N
date
home -
away
score
1X2
1
7.22.2023
NIZHNY NOVGOROD
- Zenit
0
: 0
0
: 2
2
2
7.29.2023
Ural
- NIZHNY NOVGOROD
0
: 0
0
: 0
X
3
8.4.2023
Krasnodar
- NIZHNY NOVGOROD
1
: 0
1
: 0
1
4
8.14.2023
NIZHNY NOVGOROD
- Akhmat Grozny
2
: 0
2
: 0
1
5
8.20.2023
Fakel Voronezh
- NIZHNY NOVGOROD
0
: 0
2
: 0
1
6
8.26.2023
NIZHNY NOVGOROD
- Rostov
0
: 0
1
: 0
1
7
9.2.2023
NIZHNY NOVGOROD
- Rubin
2
: 0
2
: 1
1
8
9.15.2023
Dinamo M.
- NIZHNY NOVGOROD
1
: 0
1
: 1
X
9
9.24.2023
NIZHNY NOVGOROD
- Orenburg
1
: 1
3
: 1
1
10
9.30.2023
Lokomotiv M.
- NIZHNY NOVGOROD
0
: 0
1
: 0
1
11
10.8.2023
NIZHNY NOVGOROD
- Krylya Sovetov
1
: 0
2
: 0
1
12
10.22.2023
Spartak Mos.
- NIZHNY NOVGOROD
1
: 0
2
: 0
1
13
10.29.2023
NIZHNY NOVGOROD
- Pfc Sochi
1
: 0
1
: 0
1
14
11.5.2023
Cska Moscow
- NIZHNY NOVGOROD
1
: 2
3
: 2
1
15
11.12.2023
NIZHNY NOVGOROD
- Baltika
0
: 0
0
: 0
X
16
11.26.2023
Rostov
- NIZHNY NOVGOROD
0
: 0
1
: 0
1
17
12.2.2023
NIZHNY NOVGOROD
- Ural
0
: 0
1
: 0
1
18
12.9.2023
Zenit
- NIZHNY NOVGOROD
1
: 0
1
: 0
1
19
3.3.2024
NIZHNY NOVGOROD
- Fakel Voronezh
0
: 1
1
: 1
X
20
3.9.2024
Rubin
- NIZHNY NOVGOROD
0
: 1
0
: 1
2
FIXTURES for NIZHNY NOVGOROD
N
date
home -
away
1
3.30.2024
Baltika
- NIZHNY NOVGOROD
2
4.6.2024
NIZHNY NOVGOROD
- Krasnodar
3
4.13.2024
Orenburg
- NIZHNY NOVGOROD
4
4.20.2024
NIZHNY NOVGOROD
- Dinamo M.
5
4.24.2024
NIZHNY NOVGOROD
- Lokomotiv M.
6
4.27.2024
Akhmat Grozny
- NIZHNY NOVGOROD
7
5.4.2024
NIZHNY NOVGOROD
- Spartak Mos.
8
5.11.2024
Pfc Sochi
- NIZHNY NOVGOROD
9
5.18.2024
NIZHNY NOVGOROD
- Cska Moscow
10
5.25.2024
Krylya Sovetov
- NIZHNY NOVGOROD
Match RESULTS for ROSTOV
N
date
home -
away
score
1X2
1
7.23.2023
ROSTOV
- Fakel Voronezh
1
: 1
2
: 1
1
2
7.29.2023
ROSTOV
- Zenit
0
: 1
1
: 1
X
3
8.5.2023
Krylya Sovetov
- ROSTOV
3
: 1
5
: 1
1
4
8.12.2023
ROSTOV
- Rubin
0
: 0
3
: 0
1
5
8.19.2023
Pfc Sochi
- ROSTOV
2
: 0
4
: 0
1
6
8.26.2023
Nizhny Novgorod
- ROSTOV
0
: 0
1
: 0
1
7
9.3.2023
ROSTOV
- Dinamo M.
0
: 2
1
: 2
2
8
9.16.2023
Baltika
- ROSTOV
0
: 2
2
: 2
X
9
9.24.2023
ROSTOV
- Cska Moscow
2
: 1
3
: 3
X
10
9.29.2023
ROSTOV
- Ural
1
: 2
2
: 2
X
11
10.7.2023
Krasnodar
- ROSTOV
0
: 2
3
: 2
1
12
10.22.2023
ROSTOV
- Akhmat Grozny
2
: 0
3
: 0
1
13
10.28.2023
ROSTOV
- Lokomotiv M.
1
: 0
1
: 0
1
14
11.6.2023
Orenburg
- ROSTOV
0
: 0
1
: 1
X
15
11.12.2023
Spartak Mos.
- ROSTOV
2
: 0
2
: 1
1
16
11.26.2023
ROSTOV
- Nizhny Novgorod
0
: 0
1
: 0
1
17
12.3.2023
Cska Moscow
- ROSTOV
1
: 0
2
: 0
1
18
12.9.2023
Akhmat Grozny
- ROSTOV
0
: 0
0
: 0
X
19
3.1.2024
ROSTOV
- Krylya Sovetov
1
: 0
2
: 0
1
20
3.8.2024
ROSTOV
- Krasnodar
1
: 0
2
: 1
1
FIXTURES for ROSTOV
N
date
home -
away
1
3.30.2024
Dinamo M.
- ROSTOV
2
4.6.2024
ROSTOV
- Pfc Sochi
3
4.13.2024
Fakel Voronezh
- ROSTOV
4
4.20.2024
ROSTOV
- Spartak Mos.
5
4.24.2024
Ural
- ROSTOV
6
4.27.2024
ROSTOV
- Orenburg
7
5.4.2024
Lokomotiv M.
- ROSTOV
8
5.11.2024
Rubin
- ROSTOV
9
5.18.2024
ROSTOV
- Baltika
10
5.25.2024
Zenit
- ROSTOV
Match RESULTS for FAKEL VORONEZH
N
date
home -
away
score
1X2
1
7.23.2023
Rostov
- FAKEL VORONEZH
1
: 1
2
: 1
1
2
7.30.2023
FAKEL VORONEZH
- Lokomotiv M.
1
: 1
1
: 4
2
3
8.6.2023
Baltika
- FAKEL VORONEZH
1
: 1
2
: 1
1
4
8.13.2023
Zenit
- FAKEL VORONEZH
1
: 0
2
: 0
1
5
8.20.2023
FAKEL VORONEZH
- Nizhny Novgorod
0
: 0
2
: 0
1
6
8.25.2023
FAKEL VORONEZH
- Krasnodar
0
: 0
0
: 0
X
7
9.2.2023
Krylya Sovetov
- FAKEL VORONEZH
1
: 0
3
: 0
1
8
9.17.2023
Ural
- FAKEL VORONEZH
0
: 0
0
: 0
X
9
9.25.2023
FAKEL VORONEZH
- Rubin
0
: 0
0
: 1
2
10
10.1.2023
FAKEL VORONEZH
- Pfc Sochi
1
: 0
2
: 0
1
11
10.8.2023
Dinamo M.
- FAKEL VORONEZH
0
: 0
0
: 0
X
12
10.21.2023
Orenburg
- FAKEL VORONEZH
0
: 1
1
: 2
2
13
10.28.2023
FAKEL VORONEZH
- Spartak Mos.
0
: 0
2
: 0
1
14
11.4.2023
Akhmat Grozny
- FAKEL VORONEZH
1
: 0
1
: 2
2
15
11.11.2023
FAKEL VORONEZH
- Cska Moscow
0
: 1
1
: 1
X
16
11.26.2023
Rubin
- FAKEL VORONEZH
1
: 0
1
: 0
1
17
12.2.2023
FAKEL VORONEZH
- Baltika
0
: 0
0
: 0
X
18
12.10.2023
FAKEL VORONEZH
- Dinamo M.
0
: 1
1
: 1
X
19
3.3.2024
Nizhny Novgorod
- FAKEL VORONEZH
0
: 1
1
: 1
X
20
3.10.2024
Spartak Mos.
- FAKEL VORONEZH
0
: 1
0
: 2
2
FIXTURES for FAKEL VORONEZH
N
date
home -
away
1
3.30.2024
FAKEL VORONEZH
- Orenburg
2
4.6.2024
Cska Moscow
- FAKEL VORONEZH
3
4.13.2024
FAKEL VORONEZH
- Rostov
4
4.20.2024
Krasnodar
- FAKEL VORONEZH
5
4.24.2024
FAKEL VORONEZH
- Krylya Sovetov
6
4.27.2024
Pfc Sochi
- FAKEL VORONEZH
7
5.4.2024
FAKEL VORONEZH
- Zenit
8
5.11.2024
FAKEL VORONEZH
- Ural
9
5.18.2024
Lokomotiv M.
- FAKEL VORONEZH
10
5.25.2024
FAKEL VORONEZH
- Akhmat Grozny
Match RESULTS for AKHMAT GROZNY
N
date
home -
away
score
1X2
1
7.22.2023
AKHMAT GROZNY
- Krylya Sovetov
0
: 1
1
: 2
2
2
7.30.2023
AKHMAT GROZNY
- Cska Moscow
2
: 2
2
: 3
2
3
8.6.2023
Pfc Sochi
- AKHMAT GROZNY
1
: 2
1
: 2
2
4
8.14.2023
Nizhny Novgorod
- AKHMAT GROZNY
2
: 0
2
: 0
1
5
8.20.2023
AKHMAT GROZNY
- Orenburg
3
: 0
4
: 0
1
6
8.26.2023
Spartak Mos.
- AKHMAT GROZNY
0
: 0
0
: 0
X
7
9.2.2023
Ural
- AKHMAT GROZNY
0
: 1
0
: 1
2
8
9.16.2023
AKHMAT GROZNY
- Krasnodar
1
: 1
1
: 1
X
9
9.23.2023
Baltika
- AKHMAT GROZNY
1
: 0
1
: 0
1
10
10.1.2023
AKHMAT GROZNY
- Dinamo M.
1
: 0
1
: 1
X
11
10.8.2023
AKHMAT GROZNY
- Rubin
0
: 1
0
: 1
2
12
10.22.2023
Rostov
- AKHMAT GROZNY
2
: 0
3
: 0
1
13
10.28.2023
Zenit
- AKHMAT GROZNY
2
: 1
2
: 1
1
14
11.4.2023
AKHMAT GROZNY
- Fakel Voronezh
1
: 0
1
: 2
2
15
11.11.2023
Lokomotiv M.
- AKHMAT GROZNY
0
: 0
2
: 1
1
16
11.26.2023
Orenburg
- AKHMAT GROZNY
0
: 0
1
: 1
X
17
12.3.2023
AKHMAT GROZNY
- Spartak Mos.
1
: 1
2
: 1
1
18
12.9.2023
AKHMAT GROZNY
- Rostov
0
: 0
0
: 0
X
19
3.2.2024
AKHMAT GROZNY
- Ural
0
: 0
1
: 0
1
20
3.9.2024
Dinamo M.
- AKHMAT GROZNY
1
: 0
2
: 0
1
FIXTURES for AKHMAT GROZNY
N
date
home -
away
1
3.30.2024
Rubin
- AKHMAT GROZNY
2
4.6.2024
AKHMAT GROZNY
- Lokomotiv M.
3
4.13.2024
AKHMAT GROZNY
- Baltika
4
4.20.2024
Cska Moscow
- AKHMAT GROZNY
5
4.24.2024
AKHMAT GROZNY
- Pfc Sochi
6
4.27.2024
AKHMAT GROZNY
- Nizhny Novgorod
7
5.4.2024
Krasnodar
- AKHMAT GROZNY
8
5.11.2024
Krylya Sovetov
- AKHMAT GROZNY
9
5.18.2024
AKHMAT GROZNY
- Zenit
10
5.25.2024
Fakel Voronezh
- AKHMAT GROZNY
Match RESULTS for ORENBURG
N
date
home -
away
score
1X2
1
7.23.2023
Spartak Mos.
- ORENBURG
1
: 0
3
: 2
1
2
7.30.2023
Rubin
- ORENBURG
1
: 0
1
: 1
X
3
8.5.2023
ORENBURG
- Ural
0
: 2
0
: 2
2
4
8.12.2023
ORENBURG
- Krasnodar
0
: 0
0
: 2
2
5
8.20.2023
Akhmat Grozny
- ORENBURG
3
: 0
4
: 0
1
6
8.25.2023
ORENBURG
- Cska Moscow
0
: 0
1
: 1
X
7
9.3.2023
ORENBURG
- Pfc Sochi
0
: 0
3
: 0
1
8
9.17.2023
Lokomotiv M.
- ORENBURG
0
: 0
0
: 2
2
9
9.24.2023
Nizhny Novgorod
- ORENBURG
1
: 1
3
: 1
1
10
9.30.2023
ORENBURG
- Zenit
3
: 1
3
: 1
1
11
10.7.2023
Baltika
- ORENBURG
1
: 0
1
: 0
1
12
10.21.2023
ORENBURG
- Fakel Voronezh
0
: 1
1
: 2
2
13
10.28.2023
Krylya Sovetov
- ORENBURG
1
: 0
1
: 1
X
14
11.6.2023
ORENBURG
- Rostov
0
: 0
1
: 1
X
15
11.12.2023
Dinamo M.
- ORENBURG
0
: 0
2
: 0
1
16
11.26.2023
ORENBURG
- Akhmat Grozny
0
: 0
1
: 1
X
17
12.3.2023
Krasnodar
- ORENBURG
1
: 0
2
: 1
1
18
12.10.2023
Pfc Sochi
- ORENBURG
1
: 0
1
: 1
X
19
3.2.2024
Cska Moscow
- ORENBURG
0
: 0
1
: 1
X
20
3.10.2024
ORENBURG
- Baltika
0
: 0
1
: 0
1
FIXTURES for ORENBURG
N
date
home -
away
1
3.30.2024
Fakel Voronezh
- ORENBURG
2
4.6.2024
ORENBURG
- Rubin
3
4.13.2024
ORENBURG
- Nizhny Novgorod
4
4.20.2024
Zenit
- ORENBURG
5
4.24.2024
ORENBURG
- Dinamo M.
6
4.27.2024
Rostov
- ORENBURG
7
5.4.2024
ORENBURG
- Krylya Sovetov
8
5.11.2024
ORENBURG
- Lokomotiv M.
9
5.18.2024
Ural
- ORENBURG
10
5.25.2024
ORENBURG
- Spartak Mos.
Match RESULTS for URAL
N
date
home -
away
score
1X2
1
7.22.2023
URAL
- Cska Moscow
1
: 0
2
: 1
1
2
7.29.2023
URAL
- Nizhny Novgorod
0
: 0
0
: 0
X
3
8.5.2023
Orenburg
- URAL
0
: 2
0
: 2
2
4
8.11.2023
URAL
- Spartak Mos.
1
: 0
3
: 2
1
5
8.19.2023
Baltika
- URAL
0
: 0
0
: 1
2
6
8.26.2023
Zenit
- URAL
3
: 0
4
: 0
1
7
9.2.2023
URAL
- Akhmat Grozny
0
: 1
0
: 1
2
8
9.17.2023
URAL
- Fakel Voronezh
0
: 0
0
: 0
X
9
9.24.2023
Krasnodar
- URAL
0
: 0
2
: 0
1
10
9.29.2023
Rostov
- URAL
1
: 2
2
: 2
X
11
10.7.2023
URAL
- Lokomotiv M.
1
: 1
2
: 2
X
12
10.22.2023
URAL
- Pfc Sochi
1
: 3
1
: 4
2
13
10.29.2023
Dinamo M.
- URAL
1
: 0
2
: 1
1
14
11.6.2023
URAL
- Rubin
0
: 0
0
: 1
2
15
11.11.2023
Krylya Sovetov
- URAL
1
: 0
3
: 1
1
16
11.26.2023
URAL
- Krasnodar
1
: 1
3
: 1
1
17
12.2.2023
Nizhny Novgorod
- URAL
0
: 0
1
: 0
1
18
12.8.2023
Lokomotiv M.
- URAL
1
: 0
2
: 0
1
19
3.2.2024
Akhmat Grozny
- URAL
0
: 0
1
: 0
1
20
3.9.2024
URAL
- Zenit
0
: 1
1
: 4
2
FIXTURES for URAL
N
date
home -
away
1
3.30.2024
Spartak Mos.
- URAL
2
4.6.2024
URAL
- Krylya Sovetov
3
4.13.2024
URAL
- Dinamo M.
4
4.20.2024
Pfc Sochi
- URAL
5
4.24.2024
URAL
- Rostov
6
4.27.2024
Rubin
- URAL
7
5.4.2024
URAL
- Baltika
8
5.11.2024
Fakel Voronezh
- URAL
9
5.18.2024
URAL
- Orenburg
10
5.25.2024
Cska Moscow
- URAL
Match RESULTS for BALTIKA
N
date
home -
away
score
1X2
1
7.23.2023
Pfc Sochi
- BALTIKA
1
: 0
2
: 0
1
2
7.31.2023
Spartak Mos.
- BALTIKA
1
: 0
2
: 1
1
3
8.6.2023
BALTIKA
- Fakel Voronezh
1
: 1
2
: 1
1
4
8.13.2023
Dinamo M.
- BALTIKA
0
: 0
2
: 0
1
5
8.19.2023
BALTIKA
- Ural
0
: 0
0
: 1
2
6
8.27.2023
Krylya Sovetov
- BALTIKA
0
: 0
2
: 1
1
7
9.3.2023
Lokomotiv M.
- BALTIKA
3
: 0
3
: 2
1
8
9.16.2023
BALTIKA
- Rostov
0
: 2
2
: 2
X
9
9.23.2023
BALTIKA
- Akhmat Grozny
1
: 0
1
: 0
1
10
9.30.2023
Cska Moscow
- BALTIKA
1
: 0
1
: 0
1
11
10.7.2023
BALTIKA
- Orenburg
1
: 0
1
: 0
1
12
10.21.2023
BALTIKA
- Krasnodar
2
: 1
2
: 2
X
13
10.27.2023
Rubin
- BALTIKA
0
: 0
1
: 0
1
14
11.4.2023
BALTIKA
- Zenit
0
: 0
0
: 2
2
15
11.12.2023
Nizhny Novgorod
- BALTIKA
0
: 0
0
: 0
X
16
11.25.2023
BALTIKA
- Spartak Mos.
0
: 1
0
: 2
2
17
12.2.2023
Fakel Voronezh
- BALTIKA
0
: 0
0
: 0
X
18
12.10.2023
BALTIKA
- Rubin
0
: 1
0
: 1
2
19
3.3.2024
BALTIKA
- Pfc Sochi
0
: 0
0
: 0
X
20
3.10.2024
Orenburg
- BALTIKA
0
: 0
1
: 0
1
FIXTURES for BALTIKA
N
date
home -
away
1
3.30.2024
BALTIKA
- Nizhny Novgorod
2
4.6.2024
Zenit
- BALTIKA
3
4.13.2024
Akhmat Grozny
- BALTIKA
4
4.20.2024
BALTIKA
- Krylya Sovetov
5
4.24.2024
Krasnodar
- BALTIKA
6
4.27.2024
BALTIKA
- Cska Moscow
7
5.4.2024
Ural
- BALTIKA
8
5.11.2024
BALTIKA
- Dinamo M.
9
5.18.2024
Rostov
- BALTIKA
10
5.25.2024
BALTIKA
- Lokomotiv M.
Match RESULTS for PFC SOCHI
N
date
home -
away
score
1X2
1
7.23.2023
PFC SOCHI
- Baltika
1
: 0
2
: 0
1
2
7.30.2023
Krasnodar
- PFC SOCHI
1
: 0
2
: 0
1
3
8.6.2023
PFC SOCHI
- Akhmat Grozny
1
: 2
1
: 2
2
4
8.13.2023
Cska Moscow
- PFC SOCHI
0
: 0
3
: 1
1
5
8.19.2023
PFC SOCHI
- Rostov
2
: 0
4
: 0
1
6
8.27.2023
PFC SOCHI
- Lokomotiv M.
0
: 0
0
: 1
2
7
9.3.2023
Orenburg
- PFC SOCHI
0
: 0
3
: 0
1
8
9.16.2023
Spartak Mos.
- PFC SOCHI
0
: 0
1
: 0
1
9
9.23.2023
Krylya Sovetov
- PFC SOCHI
2
: 0
2
: 1
1
10
10.1.2023
Fakel Voronezh
- PFC SOCHI
1
: 0
2
: 0
1
11
10.7.2023
PFC SOCHI
- Zenit
0
: 2
0
: 2
2
12
10.22.2023
Ural
- PFC SOCHI
1
: 3
1
: 4
2
13
10.29.2023
Nizhny Novgorod
- PFC SOCHI
1
: 0
1
: 0
1
14
11.6.2023
PFC SOCHI
- Dinamo M.
1
: 3
3
: 3
X
15
11.12.2023
PFC SOCHI
- Rubin
0
: 1
0
: 2
2
16
11.25.2023
Zenit
- PFC SOCHI
1
: 0
3
: 0
1
17
12.2.2023
PFC SOCHI
- Krylya Sovetov
0
: 0
0
: 2
2
18
12.10.2023
PFC SOCHI
- Orenburg
1
: 0
1
: 1
X
19
3.3.2024
Baltika
- PFC SOCHI
0
: 0
0
: 0
X
20
3.10.2024
Lokomotiv M.
- PFC SOCHI
2
: 1
2
: 2
X
FIXTURES for PFC SOCHI
N
date
home -
away
1
3.30.2024
PFC SOCHI
- Cska Moscow
2
4.6.2024
Rostov
- PFC SOCHI
3
4.13.2024
Spartak Mos.
- PFC SOCHI
4
4.20.2024
PFC SOCHI
- Ural
5
4.24.2024
Akhmat Grozny
- PFC SOCHI
6
4.27.2024
PFC SOCHI
- Fakel Voronezh
7
5.4.2024
Dinamo M.
- PFC SOCHI
8
5.11.2024
PFC SOCHI
- Nizhny Novgorod
9
5.18.2024
PFC SOCHI
- Krasnodar
10
5.25.2024
Rubin
- PFC SOCHI
Your advertisment here, 40€/1 month or 105€/3 months
U PORODILISTIMA U SRBIJI SE OTIMAJU TEK RODJENE BEBE OD MAJKI TAKO STO MAJKAMA KAZU DA IM JE BEBA UMRLA A NIJE. JA SAM BILJANA SEBEZ I MENE SU 1967. GODINE OTELI OD BIOLOSKE MAJKE U PORODILISTU U VRBASU I PRODALI U NOVI SAD, U ULICU JIRECEKOVA BR. 5 C, STAN 15, 3. SPRAT, NEROTKINJI VERICI MATIC RODJENOJ NESIN IZ KOVILJA I STANKU MATIC IZ LIPARA.
TOJ VERICI MATIC SU NAPRAVILI LAZNU PRIJAVU RODJENJA U PORODILISTU U NOVOM SADU I TAKO JE ZVANICNO OTMICAR VERICA MATIC RODJENA NESIN POSTALA MOJA MAJKA IAKO ME NIJE RODILA.