Flag Counter
ШВЕЦИЯ СУПЕРЭТТАН
СЕЗОН 2022/2023
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - АПРЕЛЬ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
4.1.2023
Браге
- Вестерос СК
0
: 0
1
: 2
4.1.2023
ГИФ Сундсвалль
- Ландскруна
0
: 0
2
: 0
4.2.2023
Ютсиктенс
- Скевде АИК
0
: 0
1
: 0
4.2.2023
Треллеборг
- Гефле
0
: 1
0
: 1
4.2.2023
Эстерсунд
- ГАИС
0
: 1
1
: 1
4.3.2023
Йёнчёпинг Содра
- Эребру
0
: 0
0
: 0
4.3.2023
Эргрюте
- Афк Ескилстюна
1
: 1
2
: 2
4.4.2023
Хельсингборг
- Эстер
0
: 0
0
: 1
4.7.2023
Gais
- Brage
1
: 0
3
: 0
4.9.2023
Ландскруна
- Ютсиктенс
0
: 1
1
: 3
4.9.2023
Эребру
- Эстерсунд
0
: 0
0
: 0
4.9.2023
Скевде АИК
- Йёнчёпинг Содра
2
: 3
3
: 3
4.10.2023
Гефле
- Хельсингборг
0
: 0
1
: 0
4.10.2023
Эстер
- Треллеборг
3
: 1
5
: 2
4.10.2023
Вестерос СК
- Эргрюте
0
: 0
0
: 0
4.10.2023
Афк Ескилстюна
- ГИФ Сундсвалль
0
: 1
0
: 1
4.15.2023
Хельсингборг
- Вестерос СК
0
: 0
0
: 1
4.15.2023
Эстер
- Афк Ескилстюна
2
: 0
3
: 0
4.15.2023
Ландскруна
- Скевде АИК
1
: 0
2
: 0
4.15.2023
Эребру
- Браге
0
: 0
0
: 2
4.16.2023
Ютсиктенс
- ГАИС
1
: 1
1
: 2
4.17.2023
Йёнчёпинг Содра
- Гефле
1
: 1
2
: 1
4.17.2023
Треллеборг
- Эргрюте
1
: 0
2
: 0
4.18.2023
ГИФ Сундсвалль
- Эстерсунд
0
: 1
0
: 3
4.22.2023
Афк Ескилстюна
- Треллеборг
0
: 0
1
: 0
4.22.2023
ГАИС
- Ландскруна
1
: 0
2
: 0
4.22.2023
Браге
- Хельсингборг
1
: 0
1
: 0
4.23.2023
Гефле
- Ютсиктенс
0
: 1
1
: 1
4.24.2023
ГИФ Сундсвалль
- Эстер
1
: 1
2
: 3
4.24.2023
Эргрюте
- Йёнчёпинг Содра
1
: 1
2
: 2
4.24.2023
Эстерсунд
- Скевде АИК
1
: 1
2
: 1
4.25.2023
Вестерос СК
- Эребру
2
: 0
3
: 0
4.29.2023
Эстер
- Эстерсунд
0
: 0
0
: 1
4.29.2023
Йёнчёпинг Содра
- Вестерос СК
1
: 0
2
: 1
4.29.2023
Ландскруна
- Гефле
1
: 0
1
: 0
4.30.2023
Скевде АИК
- Браге
0
: 0
0
: 0
4.30.2023
Эребру
- Афк Ескилстюна
3
: 0
3
: 0
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - МАЙ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
5.1.2023
Треллеборг
- ГИФ Сундсвалль
3
: 1
3
: 4
5.1.2023
Ютсиктенс
- Эргрюте
1
: 1
2
: 1
5.2.2023
Хельсингборг
- ГАИС
1
: 1
2
: 1
5.5.2023
Афк Ескилстюна
- Ютсиктенс
0
: 0
1
: 1
5.6.2023
Гефле
- Вестерос СК
0
: 1
0
: 3
5.6.2023
Эстерсунд
- Йёнчёпинг Содра
2
: 2
3
: 3
5.7.2023
Скевде АИК
- Эребру
0
: 0
1
: 2
5.7.2023
ГАИС
- Треллеборг
1
: 1
2
: 1
5.8.2023
Браге
- ГИФ Сундсвалль
2
: 0
2
: 0
5.8.2023
Эргрюте
- Эстер
1
: 2
2
: 2
5.9.2023
Ландскруна
- Хельсингборг
0
: 1
2
: 1
5.12.2023
Йёнчёпинг Содра
- Афк Ескилстюна
0
: 0
2
: 3
5.13.2023
Эстер
- ГАИС
1
: 1
1
: 2
5.13.2023
Вестерос СК
- Ландскруна
0
: 0
0
: 0
5.14.2023
Ютсиктенс
- Браге
2
: 1
4
: 1
5.14.2023
Гефле
- Скевде АИК
2
: 1
4
: 1
5.15.2023
ГИФ Сундсвалль
- Хельсингборг
1
: 0
1
: 1
5.15.2023
Треллеборг
- Эстерсунд
0
: 0
1
: 0
5.16.2023
Эребру
- Эргрюте
0
: 0
0
: 0
5.19.2023
Браге
- Гефле
0
: 1
1
: 1
5.20.2023
Ландскруна
- Эребру
2
: 1
3
: 2
5.20.2023
ГАИС
- Йёнчёпинг Содра
0
: 0
0
: 1
5.20.2023
Скевде АИК
- Треллеборг
0
: 2
2
: 3
5.21.2023
Афк Ескилстюна
- Эстерсунд
1
: 1
1
: 1
5.21.2023
Хельсингборг
- Ютсиктенс
0
: 0
0
: 1
5.22.2023
Вестерос СК
- Эстер
0
: 0
2
: 1
5.23.2023
Эргрюте
- ГИФ Сундсвалль
0
: 0
1
: 0
5.26.2023
Эстер
- Ландскруна
1
: 0
2
: 1
5.26.2023
Афк Ескилстюна
- ГАИС
0
: 0
0
: 0
5.27.2023
Йёнчёпинг Содра
- Браге
3
: 0
4
: 1
5.27.2023
ГИФ Сундсвалль
- Скевде АИК
0
: 0
2
: 0
5.27.2023
Эргрюте
- Гефле
2
: 1
3
: 1
5.27.2023
Треллеборг
- Вестерос СК
1
: 1
3
: 2
5.28.2023
Эстерсунд
- Ютсиктенс
1
: 0
1
: 2
5.28.2023
Эребру
- Хельсингборг
1
: 0
1
: 1
5.31.2023
Гефле
- ГИФ Сундсвалль
0
: 3
1
: 3
5.31.2023
Браге
- Эстерсунд
0
: 1
2
: 1
5.31.2023
Ландскруна
- Треллеборг
0
: 1
1
: 1
5.31.2023
Ютсиктенс
- Эребру
1
: 1
2
: 1
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - ИЮНЬ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
6.1.2023
Хельсингборг
- Скевде АИК
0
: 0
0
: 0
6.1.2023
Вестерос СК
- Афк Ескилстюна
0
: 0
0
: 0
6.1.2023
Йёнчёпинг Содра
- Эстер
0
: 1
2
: 3
6.1.2023
ГАИС
- Эргрюте
0
: 1
0
: 1
6.4.2023
Эстер
- Ютсиктенс
0
: 0
0
: 1
6.4.2023
Эребру
- Гефле
0
: 0
2
: 0
6.4.2023
Эстерсунд
- Вестерос СК
0
: 0
1
: 2
6.5.2023
Скевде АИК
- Афк Ескилстюна
0
: 0
1
: 0
6.5.2023
Треллеборг
- Браге
1
: 0
1
: 0
6.6.2023
ГИФ Сундсвалль
- ГАИС
0
: 1
0
: 3
6.6.2023
Хельсингборг
- Йёнчёпинг Содра
0
: 1
2
: 2
6.6.2023
Эргрюте
- Ландскруна
0
: 0
0
: 1
6.10.2023
Гефле
- Эстер
1
: 0
3
: 2
6.10.2023
Вестерос СК
- Скевде АИК
0
: 0
4
: 0
6.10.2023
Ютсиктенс
- ГИФ Сундсвалль
1
: 0
5
: 0
6.10.2023
Йёнчёпинг Содра
- Треллеборг
1
: 1
3
: 1
6.11.2023
Афк Ескилстюна
- Хельсингборг
0
: 1
0
: 1
6.11.2023
Браге
- Ландскруна
2
: 0
2
: 1
6.11.2023
ГАИС
- Эребру
2
: 0
4
: 0
6.11.2023
Эстерсунд
- Эргрюте
1
: 0
2
: 1
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - ИЮЛЬ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
7.7.2023
Ландскруна
- Йёнчёпинг Содра
0
: 1
1
: 1
7.7.2023
Эребру
- Эстер
0
: 1
1
: 1
7.8.2023
ГИФ Сундсвалль
- Вестерос СК
1
: 2
1
: 3
7.8.2023
Гефле
- Афк Ескилстюна
1
: 0
2
: 0
7.9.2023
Браге
- Эргрюте
2
: 0
4
: 1
7.9.2023
Скевде АИК
- ГАИС
0
: 0
0
: 0
7.10.2023
Хельсингборг
- Эстерсунд
0
: 0
1
: 0
7.10.2023
Треллеборг
- Ютсиктенс
0
: 1
0
: 3
7.14.2023
Эстер
- Скевде АИК
1
: 1
2
: 1
7.15.2023
Йёнчёпинг Содра
- ГИФ Сундсвалль
0
: 0
1
: 0
7.15.2023
Эргрюте
- Хельсингборг
1
: 0
1
: 2
7.15.2023
Вестерос СК
- Ютсиктенс
0
: 0
1
: 0
7.15.2023
Эстерсунд
- Ландскруна
1
: 0
4
: 1
7.16.2023
Афк Ескилстюна
- Браге
2
: 1
2
: 1
7.16.2023
ГАИС
- Гефле
0
: 0
1
: 1
7.17.2023
Эребру
- Треллеборг
0
: 0
0
: 0
7.22.2023
Ландскруна
- Афк Ескилстюна
1
: 0
1
: 2
7.22.2023
Гефле
- Эстерсунд
0
: 1
2
: 2
7.22.2023
ГИФ Сундсвалль
- Эребру
0
: 1
2
: 2
7.22.2023
Скевде АИК
- Эргрюте
1
: 0
2
: 0
7.23.2023
Ютсиктенс
- Йёнчёпинг Содра
0
: 0
2
: 1
7.23.2023
Браге
- Эстер
1
: 1
1
: 2
7.24.2023
ГАИС
- Вестерос СК
0
: 1
0
: 2
7.24.2023
Хельсингборг
- Треллеборг
1
: 0
1
: 3
7.28.2023
Афк Ескилстюна
- Скевде АИК
1
: 0
3
: 0
7.29.2023
Эстерсунд
- ГИФ Сундсвалль
0
: 1
1
: 1
7.29.2023
Эргрюте
- Браге
1
: 1
1
: 1
7.29.2023
Эстер
- Йёнчёпинг Содра
2
: 0
4
: 0
7.30.2023
Треллеборг
- Ландскруна
0
: 3
0
: 3
7.30.2023
Вестерос СК
- Гефле
1
: 0
1
: 0
7.31.2023
Эребру
- ГАИС
0
: 0
0
: 0
7.31.2023
Ютсиктенс
- Хельсингборг
1
: 0
1
: 1
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - АВГУСТ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
8.5.2023
Афк Ескилстюна
- Эстер
1
: 1
1
: 1
8.5.2023
Гефле
- Браге
0
: 0
2
: 0
8.5.2023
Йёнчёпинг Содра
- Ютсиктенс
0
: 0
0
: 2
8.5.2023
Ландскруна
- Эстерсунд
0
: 0
0
: 1
8.6.2023
Скевде АИК
- Вестерос СК
0
: 1
0
: 2
8.6.2023
ГАИС
- ГИФ Сундсвалль
1
: 0
3
: 3
8.7.2023
Треллеборг
- Эребру
2
: 0
2
: 2
8.8.2023
Хельсингборг
- Эргрюте
1
: 1
2
: 3
8.12.2023
Браге
- ГАИС
0
: 2
0
: 4
8.12.2023
Ютсиктенс
- Ландскруна
3
: 1
5
: 1
8.12.2023
Эстерсунд
- Афк Ескилстюна
1
: 0
1
: 1
8.12.2023
Эстер
- Гефле
0
: 0
1
: 2
8.13.2023
ГИФ Сундсвалль
- Треллеборг
0
: 0
1
: 1
8.13.2023
Вестерос СК
- Хельсингборг
0
: 2
3
: 2
8.14.2023
Эребру
- Йёнчёпинг Содра
2
: 0
3
: 0
8.14.2023
Эргрюте
- Скевде АИК
0
: 1
1
: 2
8.18.2023
ГАИС
- Афк Ескилстюна
1
: 0
3
: 0
8.18.2023
Ютсиктенс
- Вестерос СК
3
: 0
4
: 0
8.19.2023
Ландскруна
- Браге
0
: 0
3
: 0
8.19.2023
Скевде АИК
- ГИФ Сундсвалль
1
: 0
2
: 0
8.19.2023
Йёнчёпинг Содра
- Хельсингборг
0
: 0
2
: 2
8.19.2023
Гефле
- Эребру
0
: 1
2
: 1
8.20.2023
Эргрюте
- Эстерсунд
2
: 0
2
: 2
8.20.2023
Треллеборг
- Эстер
0
: 2
1
: 3
8.26.2023
Эребру
- Вестерос СК
1
: 0
1
: 1
8.27.2023
Браге
- Ютсиктенс
0
: 0
3
: 0
8.27.2023
Эстер
- Эргрюте
1
: 0
2
: 0
8.27.2023
Эстерсунд
- Треллеборг
0
: 0
2
: 2
8.28.2023
Афк Ескилстюна
- Гефле
1
: 0
2
: 1
8.28.2023
ГАИС
- Скевде АИК
3
: 0
3
: 1
8.28.2023
ГИФ Сундсвалль
- Йёнчёпинг Содра
1
: 2
3
: 2
8.29.2023
Хельсингборг
- Ландскруна
0
: 1
1
: 2
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - СЕНТЯБРЬ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
9.1.2023
Эргрюте
- Эребру
0
: 2
0
: 3
9.2.2023
Ландскруна
- ГАИС
2
: 1
2
: 1
9.2.2023
Ютсиктенс
- Эстерсунд
0
: 0
0
: 0
9.2.2023
Гефле
- Йёнчёпинг Содра
1
: 0
1
: 0
9.2.2023
Скевде АИК
- Эстер
0
: 0
1
: 2
9.2.2023
Вестерос СК
- Браге
0
: 0
0
: 0
9.3.2023
Треллеборг
- Афк Ескилстюна
0
: 0
2
: 0
9.3.2023
Хельсингборг
- ГИФ Сундсвалль
1
: 1
3
: 2
9.16.2023
Афк Ескилстюна
- Эргрюте
0
: 3
1
: 3
9.16.2023
Браге
- Треллеборг
0
: 0
1
: 1
9.16.2023
Эстерсунд
- Гефле
1
: 1
2
: 2
9.17.2023
ГАИС
- Хельсингборг
2
: 0
4
: 1
9.17.2023
ГИФ Сундсвалль
- Ютсиктенс
0
: 0
1
: 0
9.17.2023
Эребру
- Скевде АИК
1
: 3
5
: 3
9.18.2023
Йёнчёпинг Содра
- Ландскруна
1
: 0
1
: 2
9.18.2023
Эстер
- Вестерос СК
0
: 1
2
: 2
9.22.2023
Хельсингборг
- Афк Ескилстюна
0
: 0
1
: 0
9.22.2023
Браге
- Эребру
0
: 0
2
: 1
9.23.2023
Ландскруна
- Эстер
1
: 1
2
: 2
9.23.2023
Вестерос СК
- ГИФ Сундсвалль
1
: 0
2
: 0
9.23.2023
Йёнчёпинг Содра
- Эргрюте
1
: 0
2
: 1
9.23.2023
Гефле
- ГАИС
0
: 3
0
: 6
9.23.2023
Скевде АИК
- Эстерсунд
2
: 0
5
: 1
9.24.2023
Ютсиктенс
- Треллеборг
2
: 0
2
: 3
9.27.2023
Афк Ескилстюна
- Вестерос СК
0
: 1
1
: 2
9.27.2023
Эстер
- Хельсингборг
0
: 0
1
: 1
9.27.2023
Скевде АИК
- Ландскруна
1
: 0
4
: 2
9.27.2023
Эстерсунд
- Браге
1
: 0
2
: 0
9.28.2023
ГИФ Сундсвалль
- Гефле
0
: 0
2
: 2
9.28.2023
Эребру
- Ютсиктенс
3
: 0
5
: 1
9.28.2023
Эргрюте
- ГАИС
0
: 2
1
: 4
9.28.2023
Треллеборг
- Йёнчёпинг Содра
1
: 1
2
: 1
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - ОКТЯБРЬ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
10.1.2023
Вестерос СК
- Треллеборг
1
: 0
3
: 0
10.2.2023
Браге
- Скевде АИК
2
: 1
3
: 2
10.2.2023
Йёнчёпинг Содра
- Эстерсунд
0
: 1
1
: 1
10.2.2023
Ютсиктенс
- Афк Ескилстюна
0
: 1
1
: 1
10.3.2023
Гефле
- Эргрюте
0
: 0
0
: 1
10.3.2023
Ландскруна
- ГИФ Сундсвалль
1
: 0
2
: 2
10.3.2023
Хельсингборг
- Эребру
2
: 0
4
: 1
10.3.2023
ГАИС
- Эстер
0
: 0
1
: 0
10.7.2023
Эстер
- Эребру
2
: 0
3
: 0
10.7.2023
Скевде АИК
- Гефле
2
: 1
3
: 1
10.7.2023
Вестерос СК
- Йёнчёпинг Содра
1
: 0
3
: 1
10.7.2023
Эстерсунд
- Хельсингборг
0
: 0
1
: 0
10.8.2023
Афк Ескилстюна
- Ландскруна
0
: 0
0
: 1
10.8.2023
Треллеборг
- ГАИС
0
: 3
0
: 6
10.8.2023
ГИФ Сундсвалль
- Браге
1
: 0
1
: 2
10.8.2023
Эргрюте
- Ютсиктенс
2
: 0
2
: 2
10.21.2023
ГАИС
- Эстерсунд
0
: 1
2
: 1
10.21.2023
Хельсингборг
- Гефле
0
: 0
0
: 0
10.22.2023
Ландскруна
- Вестерос СК
0
: 0
0
: 1
10.22.2023
Эргрюте
- Треллеборг
0
: 2
0
: 2
10.22.2023
Браге
- Афк Ескилстюна
2
: 0
4
: 0
10.23.2023
Йёнчёпинг Содра
- Скевде АИК
1
: 1
2
: 2
10.24.2023
Эребру
- ГИФ Сундсвалль
0
: 0
0
: 1
10.24.2023
Ютсиктенс
- Эстер
2
: 0
2
: 1
10.28.2023
Гефле
- Ландскруна
1
: 1
3
: 3
10.28.2023
Афк Ескилстюна
- Йёнчёпинг Содра
0
: 1
2
: 2
10.28.2023
Эстерсунд
- Эребру
3
: 2
4
: 3
10.28.2023
Треллеборг
- Хельсингборг
0
: 0
0
: 0
10.29.2023
Эстер
- Браге
1
: 0
1
: 0
10.29.2023
Скевде АИК
- Ютсиктенс
0
: 0
2
: 0
10.29.2023
Вестерос СК
- ГАИС
0
: 1
2
: 1
10.30.2023
ГИФ Сундсвалль
- Эргрюте
1
: 0
1
: 0
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - НОЯБРЬ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
11.3.2023
Ютсиктенс
- Гефле
0
: 0
0
: 0
11.4.2023
Хельсингборг
- Браге
2
: 0
2
: 0
11.4.2023
Эстерсунд
- Эстер
0
: 2
1
: 2
11.4.2023
Эргрюте
- Вестерос СК
0
: 0
1
: 0
11.4.2023
Эребру
- Ландскруна
1
: 0
4
: 0
11.5.2023
Йёнчёпинг Содра
- ГАИС
0
: 1
0
: 2
11.5.2023
ГИФ Сундсвалль
- Афк Ескилстюна
1
: 0
1
: 1
11.5.2023
Треллеборг
- Скевде АИК
1
: 0
2
: 2
11.11.2023
Афк Ескилстюна
- Эребру
0
: 0
3
: 0
11.11.2023
ГАИС
- Ютсиктенс
0
: 1
0
: 1
11.11.2023
Гефле
- Треллеборг
1
: 0
1
: 1
11.11.2023
Браге
- Йёнчёпинг Содра
2
: 0
4
: 0
11.11.2023
Ландскруна
- Эргрюте
1
: 1
1
: 2
11.11.2023
Эстер
- ГИФ Сундсвалль
1
: 0
4
: 0
11.11.2023
Скевде АИК
- Хельсингборг
0
: 0
1
: 0
11.11.2023
Вестерос СК
- Эстерсунд
0
: 2
0
: 2
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - ДЕКАБРЬ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - ЯНВАРЬ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - ФЕВРАЛЬ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ - МАРТ
ДАТА
ДОМА -
В ГОСТЯХ
РЕЗУЛЬТАТ
Your advertisment here, 40€/1 month or 105€/3 months
U PORODILISTIMA U SRBIJI SE OTIMAJU TEK RODJENE BEBE OD MAJKI TAKO STO MAJKAMA KAZU DA IM JE BEBA UMRLA A NIJE. JA SAM BILJANA SEBEZ I MENE SU 1967. GODINE OTELI OD BIOLOSKE MAJKE U PORODILISTU U VRBASU I PRODALI U NOVI SAD, U ULICU JIRECEKOVA BR. 5 C, STAN 15, 3. SPRAT, NEROTKINJI VERICI MATIC RODJENOJ NESIN IZ KOVILJA I STANKU MATIC IZ LIPARA.
TOJ VERICI MATIC SU NAPRAVILI LAZNU PRIJAVU RODJENJA U PORODILISTU U NOVOM SADU I TAKO JE ZVANICNO OTMICAR VERICA MATIC RODJENA NESIN POSTALA MOJA MAJKA IAKO ME NIJE RODILA.