BALLHELPER
English language Srpski jezik

POCETNA NEDELJNI PREGLED PAD KVOTA NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
Fudbal: PAD KVOTA U KLADIONICAMA
SREDU 15.7.2020




Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija
Belorusija Rezervi
Belorusija Žene
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Eng.Isthmian
Eng.Northern
Southern Central
Southern South
Estonija 1
Estonija 2
Farska Ostrva 1
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Japan Ž
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška (W)
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Švedska Ž
Tajland
Tajvan
Tajvan Ž
Tunis
Turska 1
Turska 2
Turkmenistan
Turkmenis. U21
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

Objasnjenje: Stranica prati odvojeno NEDELJNI PAD kvota (promena kvote za poslednjih 2 do 7 dana) i DNEVNI PAD kvota (promena kvote za danasnji dan).
Prati se pad kvote za konacan ishod 1, X, 2 i golove 0-2 i 3+.
Crvena boja - kvota je pala, Zelena boja - kvota je porasla, Narandzasta boja - nema promena kvote.

      Danska 2. liga
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 19:00 Hb Koge (7) - Fremad Amager (5)


Nedeljni pad k.
2.20
3.4-0.02
30.03
2.1-0.02
1.70.01

Dnevni pad k.
2.30.09
3.4-0.01
2.9-0.15
2.10.02
1.7-0.01


      Engleska Premijer liga
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 19:00 Burnley (10) - Wolverhampton (6)


Nedeljni pad k.
4.50.24
3.20.03
2-0.04
1.60
2.50.06

Dnevni pad k.
4.4-0.03
3.2-0.01
20.01
1.60
2.5-0.01

15.7.2020 19:00 Manchester City (2) - Bournemouth (18)


Nedeljni pad k.
1.20.02
8.2-0.38
16.3-0.77
3.70.01
1.30

Dnevni pad k.
1.20.01
8.2-0.03
16-0.28
3.70.01
1.30.01

15.7.2020 19:00 Newcastle (13) - Tottenham (8)


Nedeljni pad k.
4.50.04
3.60.01
1.80
1.90.01
1.90

Dnevni pad k.
4.50.03
3.70.02
1.80
1.90.01
1.90

15.7.2020 21:15 Arsenal (9) - Liverpool (1)


Nedeljni pad k.
3.70.13
3.80.06
2-0.03
2.40.06
1.6-0.01

Dnevni pad k.
3.80.03
3.8-0.04
20.01
2.40
1.60


      Engleska Championship
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 18:00 Brentford (3) - Preston (9)


Nedeljni pad k.
1.5-0.02
4.20.05
6.70.03
20.07
1.8-0.05

Dnevni pad k.
1.5-0.01
4.20.04
6.90.16
2-0.01
1.80

15.7.2020 18:00 Bristol City (11) - Stoke City (18)


Nedeljni pad k.
2.90.05
3.1-0.07
2.60
1.70
2.2-0.01

Dnevni pad k.
2.9-0.01
3.10
2.60.01
1.70
2.2-0.01

15.7.2020 19:00 Birmingham (19) - Charlton (21)


Nedeljni pad k.
2.30.09
3.2-0.08
3.1-0.06
1.7-0.02
2.10.03

Dnevni pad k.
2.40.02
3.20
3.1-0.03
1.70
2.1-0.01

15.7.2020 19:00 Nottingham Forest (5) - Swansea (8)


Nedeljni pad k.
2.50
3.2-0.03
2.90.01
1.7-0.02
2.10.04

Dnevni pad k.
2.50.01
3.2-0.01
2.90
1.70
2.10


      Grcka 1. Super liga
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 18:15 Aris Thessalonikis (6) - Panathinaikos (4)


Nedeljni pad k.
2.8-0.12
3.2-0.07
2.40.12
1.8-0.03
20.05

Dnevni pad k.
2.90.02
3.20.03
2.4-0.01
1.80.01
20

15.7.2020 18:15 Ofi (8) - Olympiakos P. (1)


Nedeljni pad k.
6-0.41
4.2-0.07
1.50.03
2.20.08
1.6-0.04

Dnevni pad k.
5.9-0.14
4.20.01
1.50.02
2.20
1.60.01

15.7.2020 20:30 Aek Athens (3) - Paok (2)


Nedeljni pad k.
2.30.11
3.1-0.21
3.20
1.60.01
2.30

Dnevni pad k.
2.30
3.20.01
3.20.04
1.60
2.30.02


      Italija 1. liga
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 19:30 Milan (7) - Parma (12)


Nedeljni pad k.
1.50
4.60.04
6.7-0.02
2.40.09
1.6-0.03

Dnevni pad k.
1.50
4.60.04
6.80.12
2.40.02
1.60

15.7.2020 19:30 Bologna (10) - Napoli (6)


Nedeljni pad k.
4.10.25
3.8-0.02
1.9-0.04
2.30.01
1.70

Dnevni pad k.
4.10.06
3.80
1.9-0.01
2.30.01
1.70

15.7.2020 19:30 Sampdoria (15) - Cagliari (11)


Nedeljni pad k.
2-0.02
3.60.01
3.70.02
20
1.90.01

Dnevni pad k.
2-0.01
3.60
3.70.04
20
1.9-0.01

15.7.2020 21:45 Lecce (18) - Fiorentina (13)


Nedeljni pad k.
3.5-0.1
3.7-0.07
2.10.06
2.30.03
1.60.01

Dnevni pad k.
3.5-0.01
3.7-0.02
2.10.01
2.30
1.6-0.01

15.7.2020 21:45 Roma (5) - Verona (9)


Nedeljni pad k.
1.70.04
4.1-0.05
5.1-0.1
2.30.04
1.6-0.02

Dnevni pad k.
1.70
4.10.01
5.10.01
2.30.01
1.60

15.7.2020 21:45 Sassuolo (8) - Juventus (1)


Nedeljni pad k.
4.9-0.18
4.1-0.16
1.70.04
2.60.02
1.50.01

Dnevni pad k.
4.9-0.01
4.1-0.02
1.70
2.60
1.50

15.7.2020 21:45 Udinese (14) - Lazio (4)


Nedeljni pad k.
3.6-0.09
3.4-0.05
2.10.03
20.02
1.90

Dnevni pad k.
3.6-0.02
3.4-0.01
2.10.01
20
1.9-0.01


      Japan 2. liga
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 12:00 Avispa Fukuoka (18) - Jubilo Iwata (6)


Nedeljni pad k.
3.3-0.15
3.1-0.07
2.20.07
1.60
2.2-0.02

Dnevni pad k.
3.3-0.06
3.10
2.20.01
1.60
2.20

15.7.2020 12:00 Ehime Fc (11) - Fagiano Okayama (14)


Nedeljni pad k.
2.7-0.01
3-0.01
2.60
1.60.01
2.2-0.02

Dnevni pad k.
2.70
30
2.60
1.60
2.20

15.7.2020 12:00 Ryukyu (21) - V-Varen Nagasaki (1)


Nedeljni pad k.
3.70.33
3.50.1
1.9-0.15
20.05
1.7-0.05

Dnevni pad k.
3.80.12
3.50.01
1.9-0.02
2.10.01
1.7-0.01

15.7.2020 12:00 Giravanz Kitakyushu (7) - Kyoto Sanga (4)


Nedeljni pad k.
3.50.05
3.10.03
2.2-0.04
1.60.01
2.2-0.04

Dnevni pad k.
3.50.07
3.10.03
2.1-0.04
1.60
2.2-0.01

15.7.2020 12:00 Machida Zelvia (10) - Albirex Niigata (5)


Nedeljni pad k.
2.8-0.01
30.02
2.5-0.01
1.70
2.1-0.01

Dnevni pad k.
2.80
30.01
2.50
1.70
2.1-0.01

15.7.2020 12:00 Mito Hollyhock (17) - Matsumoto Yamaga (12)


Nedeljni pad k.
2.60.03
30
2.8-0.04
1.6-0.02
2.30.04

Dnevni pad k.
2.60
30
2.80
1.60
2.30

15.7.2020 12:00 Montedio Yamagata (13) - Thespakusatsu Gunma (22)


Nedeljni pad k.
1.60
3.7-0.01
5.80.03
1.80
2-0.02

Dnevni pad k.
1.60
3.70
5.80
1.80
20

15.7.2020 12:00 Tochigi Sc (16) - Omiya Ardija (2)


Nedeljni pad k.
3.70.1
3.10.01
2.1-0.05
1.5-0.01
2.40.02

Dnevni pad k.
3.70.01
3.10.01
2.1-0.01
1.50
2.40

15.7.2020 12:00 Tokushima Vortis (3) - Renofa Yamaguchi (19)


Nedeljni pad k.
1.70
3.90.11
4.6-0.23
2.20.21
1.6-0.13

Dnevni pad k.
1.70
3.90
4.60
2.20
1.60

15.7.2020 12:00 Tokyo Verdy (20) - Ventforet Kofu (9)


Nedeljni pad k.
3.10.1
3.20
2.3-0.07
1.8-0.02
20.02

Dnevni pad k.
3.10.01
3.20
2.30
1.80
20

15.7.2020 12:00 Zweigen Kanazawa (15) - Jef United Chiba (8)


Nedeljni pad k.
2.40.01
3.2-0.02
2.8-0.02
1.8-0.01
2-0.01

Dnevni pad k.
2.40
3.20
2.80
1.80
20


      Norveska 1. liga
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 18:00 Bodo Glimt (1) - Kristiansund (7)


Nedeljni pad k.
1.3-0.01
6.10.12
8.7-0.02
3.40.04
1.3-0.01

Dnevni pad k.
1.30.01
5.9-0.14
8.5-0.13
3.50.05
1.30

15.7.2020 18:00 Molde (2) - Viking (13)


Nedeljni pad k.
1.4-0.09
5.10.42
6.91.05
2.80.13
1.4-0.04

Dnevni pad k.
1.40
5.20.11
7.30.33
2.80.02
1.40

15.7.2020 18:00 Sandefjord (14) - Aalesund (16)


Nedeljni pad k.
2.50.07
3.40.1
2.6-0.14
20.08
1.8-0.07

Dnevni pad k.
2.50.02
3.4-0.01
2.60
20.01
1.8-0.01

15.7.2020 18:00 Stromsgodset (9) - Mjondalen (10)


Nedeljni pad k.
2.30.04
3.50.01
2.9-0.04
2.20.03
1.6-0.01

Dnevni pad k.
2.40.04
3.50.02
2.8-0.07
2.20.01
1.6-0.01

15.7.2020 18:00 Valerenga (4) - Haugesund (11)


Nedeljni pad k.
2.30.01
3.3-0.01
3-0.01
1.9-0.02
1.90.03

Dnevni pad k.
2.40.01
3.30
3-0.01
1.90
1.90

15.7.2020 20:30 Odd Grenland (8) - Brann (3)


Nedeljni pad k.
2.50.02
3.30.02
2.7-0.02
1.90
1.80.01

Dnevni pad k.
2.50
3.3-0.01
2.70
1.9-0.01
1.80


      Poljska 1. liga
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 20:30 Cracovia Krakow (6) - Lech Poznan (2)


Nedeljni pad k.
2.80.07
3.2-0.03
2.5-0.01
1.9-0.05
1.90.03

Dnevni pad k.
2.80
3.20
2.4-0.01
1.90
1.90

15.7.2020 20:30 Jagiellonia (11) - Slask Wroclaw (4)


Nedeljni pad k.
2.50.03
3.30.04
2.7-0.03
1.9-0.02
1.90.01

Dnevni pad k.
2.50
3.30
2.70
1.90
1.9-0.01

15.7.2020 20:30 Lechia Gdansk (7) - Legia Warszawa (1)


Nedeljni pad k.
2.1-1.14
3.50.12
3.31.12
20.09
1.7-0.1

Dnevni pad k.
2-0.13
3.60.08
3.50.27
2.10.06
1.7-0.03

15.7.2020 20:30 Pogon Szczecin (12) - Piast Gliwice (3)


Nedeljni pad k.
3.40
3.3-0.03
2.10.01
1.80.02
2-0.03

Dnevni pad k.
3.40.05
3.3-0.03
2.10
1.8-0.04
20.04


      Poljska 2. liga
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 18:00 Puszcza Niepolomice (8) - Stomil Olsztyn (14)


Nedeljni pad k.
2.1-0.01
3.3-0.06
3.40.05
1.80.01
1.90

Dnevni pad k.
2.10.01
3.30.03
3.3-0.02
1.80
1.90.01

15.7.2020 18:10 Podbeskidzie (1) - Odra Opole (13)


Nedeljni pad k.
1.80
3.5-0.03
4.2-0.01
20.01
1.70.01

Dnevni pad k.
1.80.01
3.60.02
4.2-0.01
2-0.01
1.70

15.7.2020 20:40 Termalica Nieciecza (6) - Radomiak Radom (4)


Nedeljni pad k.
2.4-0.03
3.10.01
2.8-0.01
1.90
1.90

Dnevni pad k.
2.40.01
3.20.03
2.80
1.90.01
1.90


      Portugal 1. liga
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 18:00 Moreirense (8) - Pacos Ferreira (13)


Nedeljni pad k.
2.60.01
3.10
2.80.02
1.60
2.20

Dnevni pad k.
2.60
3.1-0.01
2.80
1.60
2.30.01

15.7.2020 20:15 Braga (4) - Belenenses (14)


Nedeljni pad k.
1.3-0.02
5.60.22
10.40.81
2.30
1.60

Dnevni pad k.
1.30.01
5.6-0.01
10.3-0.03
2.30
1.6-0.01

15.7.2020 22:30 Porto (1) - Sporting (3)


Nedeljni pad k.
1.80.02
3.7-0.01
4.50.03
20.01
1.80

Dnevni pad k.
1.80
3.70
4.50.03
2-0.02
1.80.02


      Rusija 1. liga
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 15:00 Krylya Sovetov (15) - Krasnodar (3)


Nedeljni pad k.
4.10.01
3.4-0.05
1.90.01
1.7-0.01
2.10.02

Dnevni pad k.
4.1-0.02
3.4-0.01
1.9-0.01
1.70
2.1-0.01

15.7.2020 15:00 Ural (8) - Arsenal Tula (9)


Nedeljni pad k.
2.50.05
3.10
2.9-0.06
1.70.01
2.1-0.02

Dnevni pad k.
2.50
3.1-0.01
2.90
1.70
2.10

15.7.2020 17:00 Spartak Mos. (12) - Akhmat Grozny (13)


Nedeljni pad k.
1.90
3.50.01
4-0.04
1.90.05
1.9-0.04

Dnevni pad k.
1.90
3.50.02
40.02
1.90.01
1.90

15.7.2020 19:30 Zenit (1) - Orenburg (16)


Nedeljni pad k.
1.2-0.01
6.60.1
13.9-0.51
2.60.1
1.5-0.02

Dnevni pad k.
1.20.01
6.70.06
140.1
2.60.03
1.50


      Slovenija 1. liga
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 18:00 Nk Bravo (6) - Maribor (3)


Dnevni pad k.
4.10.06
3.6-0.07
1.80.03
2.2-0.03
1.60.03

15.7.2020 20:10 Celje (2) - Triglav Kranj (9)


Dnevni pad k.
1.2-0.01
5.60.2
9.8-0.25
2.4-0.08
1.50.02


      Svajcarska 1. liga
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 18:15 Neuchatel Xamax (10) - Sion (9)


Nedeljni pad k.
2.1-0.03
3.60.03
3.20.04
2.2-0.03
1.60

Dnevni pad k.
2.10.02
3.6-0.01
3.20
2.20
1.60

15.7.2020 20:30 Young Boys (2) - Servette (4)


Nedeljni pad k.
1.60
4.30
4.90.06
2.8-0.01
1.4-0.01

Dnevni pad k.
1.6-0.01
4.3-0.01
50.09
2.7-0.02
1.40

15.7.2020 20:30 Lugano (7) - Thun (8)


Nedeljni pad k.
1.9-0.01
3.6-0.01
3.70.03
2.1-0.02
1.7-0.01

Dnevni pad k.
1.90
3.6-0.01
3.80.03
2.10
1.70


      Svajcarska 2. liga
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 18:15 Lausanne Ouchy (8) - Wil 1900 (6)


Nedeljni pad k.
2.3-0.16
3.60
2.80.22
2.60.01
1.50

Dnevni pad k.
2.2-0.03
3.70.01
2.80.03
2.6-0.02
1.50


      Svedska 1. liga
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 19:00 Aik (10) - Sirius (4)


Nedeljni pad k.
2.30.11
3.1-0.06
3.3-0.2
1.7-0.01
2.20.04

Dnevni pad k.
2.30.01
3.10.01
3.3-0.01
1.70
2.2-0.01

15.7.2020 19:00 Djurgarden (5) - Falkenbergs (15)


Nedeljni pad k.
1.60
3.8-0.01
60.06
1.90.01
1.90

Dnevni pad k.
1.60.01
3.90.03
60.06
1.90.01
1.90

15.7.2020 19:00 Ifk Goteborg (11) - Helsingborg (16)


Nedeljni pad k.
1.80.05
3.5-0.06
4.6-0.26
1.80.03
2-0.02

Dnevni pad k.
1.80.01
3.60.02
4.70.01
1.90.02
1.9-0.01


      Svedska 3. liga Sever Norra
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 19:00 Brommapojkarna (5) - If Sylvia (1)


Dnevni pad k.
2-0.01
3.70.29
3.1-0.02
2.2-0.07
1.60.05

15.7.2020 19:00 Ik Frej (9) - Sandvikens If (3)


Dnevni pad k.
2.3-0.06
3.70.21
2.60.19
2.4-0.07
1.50.03

15.7.2020 19:00 Karlstad Bk (12) - Orebro Syrianska (7)


Dnevni pad k.
1.7-0.06
3.90.56
3.90.08
2.1-0.01
1.70.04

15.7.2020 19:00 Team Tg Ff (8) - Lulea (13)


Dnevni pad k.
2-0.06
3.80.21
3.10.11
2.6-0.03
1.40.02

15.7.2020 19:00 Vasalunds (2) - Gefle (6)


15.7.2020 19:30 Ifk Berga (16) - Nykopings Bis (15)


Dnevni pad k.
2.20.04
3.80.2
2.6-0.01
2.7-0.16
1.40.05

15.7.2020 19:30 Taby Fk (10) - Karlslunds (14)


Dnevni pad k.
2.1-0.12
3.60.27
2.90.16
2.2-0.06
1.60.04

15.7.2020 20:00 Sollentuna (11) - Haninge (4)


Dnevni pad k.
2.40.04
3.60.03
2.50.06
2.3-0.06
1.50.04


      Svedska 3. liga Jug Sodra
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 19:00 Assyriska Turabdin (11) - Fk Karlskrona (16)


Dnevni pad k.
1.30.02
5.60.18
8.5-0.25
2.9-0.23
1.30.06

15.7.2020 19:00 Eskilsminne If (14) - Oskarshamns Aik (10)


Dnevni pad k.
2.50.06
3.50.27
2.4-0.01
2.1-0.01
1.70.04

15.7.2020 19:00 Linkoping City (7) - Skovde Aik (12)


15.7.2020 19:00 Varnamo (2) - Lunds Bk (1)


Dnevni pad k.
2.1-0.05
3.60.45
3-0.02
2.10
1.70.04

15.7.2020 19:00 Lindome Gif (5) - Motala Aif Fk (15)


Dnevni pad k.
1.5-0.04
4.40.47
5.60.28
2.2-0.04
1.50.03

15.7.2020 19:30 Landskrona (3) - Qviding Fif (13)


Dnevni pad k.
1.4-0.05
4.70.33
60.74
2.8-0.17
1.40.05

15.7.2020 19:30 Tvaakers If (9) - Torns If (4)


Dnevni pad k.
2.6-0.13
3.40.39
2.40.05
20.02
1.70.03

15.7.2020 19:30 Utsiktens Bk (6) - Trollhattan (8)


Dnevni pad k.
2-0.03
3.60.26
3.10.09
2.20
1.60.02


      Ukraina 1. liga
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 18:00 Shakhtar Donetsk (1) - Kolos Kovalivka (6)


Nedeljni pad k.
1.20
6.6-0.16
13.10.31
2.7-0.44
1.40.12

Dnevni pad k.
1.20.01
6.5-0.14
13-0.1
2.70.03
1.4-0.01


      Ukraina 2. liga
datum cas domacin-gost HT FT
15.7.2020 16:00 Balkany Zorya (14) - Volyn Lutsk (5)


15.7.2020 16:00 Ingulets (1) - Prikarpatye (11)


15.7.2020 17:00 Ahrobiznes (2) - Mynai (3)


15.7.2020 17:00 Kremen Kremenchug (13) - Mykolaiv (12)


15.7.2020 18:00 Obolon Kiev (6) - Chornomorets Odesa (10)


15.7.2020 18:00 Rukh Vynnyky (7) - Cherkashchyna Akademiya (16)






© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com