BALLHELPER
Nemacka NorthEast Liga tabela
GERMANY REGIONALLIGA NORTHEAST, TABLE,  2019/2020, Soccer NEMACKA NORTHEAST LIGA, TABELA, Fudbal,  2019/2020, NORWAY division 1 ΓΕΡΜΑΝΊΑ REGIONALLIGA NORDOST, ΠΊΝΑΚΑΣ, Ποδόσφαιρο,  2019/2020 DEUTSCHLAND REGIONALLIGA NORDOST, TABELLE, Fußball,  2019/2020 ГЕРМАНИЯ РЕГИОНАЛЬНАЯ ЛИГА СЕВЕРО-ВОСТОК, ТАБЛИЦА, ФУТБОЛ,  2019/2020
  • Tabela Nemacke NorthEast Lige za sezonu 2019/2020
  • Prvo mesto na tabeli zauzima fudbalski klub LOKOMOTIVE LEIPZIG

POCETNA NEDELJNI PREGLED NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
Nemacka
NorthEast
2019/2020   2018/2019   2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014




Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Estonija 1
Estonija 2
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška 2G3
Norveška 2G4
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Tajland
Tunis
Turska 1
Turska 2
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

online





NEMACKA NORTHEAST LIGA SEZONA 2019/2020
TABELA
N Klub Ukupno Golovi Domacin Golovi Gost Golovi Bod
U P N I D P P N I D P P N I D P
1 LOKOMOTIVE LEIPZIG 24 14 9 1 47 27 8 4 0 27 16 6 5 1 20 11 51
2 ALTGLIENICKE 24 15 3 6 60 32 9 1 2 34 15 6 2 4 26 17 48
3 COTTBUS 24 14 6 4 58 35 9 2 1 34 16 5 4 3 24 19 48
4 UNION FURSTENWALDE 25 12 7 6 48 32 6 4 3 25 15 6 3 3 23 17 43
5 HERTHA BERLIN II 24 12 3 9 59 42 5 2 5 29 23 7 1 4 30 19 39
6 BFC DYNAMO 24 10 7 7 36 31 6 3 2 18 8 4 4 5 18 23 37
7 BERLINER AK 23 9 7 7 48 36 4 5 2 23 19 5 2 5 25 17 34
8 VIKTORIA BERLIN 23 7 11 5 22 18 4 5 3 9 8 3 6 2 13 10 32
9 WACKER NORDHAUSEN 21 9 4 8 45 36 6 2 3 26 11 3 2 5 19 25 31
10 AUERBACH 23 9 2 12 38 48 6 1 3 23 22 3 1 9 15 26 29
11 MEUSELWITZ 23 7 7 9 35 40 5 2 4 19 18 2 5 5 16 22 28
12 LICHTENBERG 47 23 7 7 9 31 36 5 3 3 16 9 2 4 6 15 27 28
13 CHEMIE LEIPZIG 24 4 12 8 20 26 3 6 4 12 15 1 6 4 8 11 24
14 GERMANIA HALBERSTADT 24 4 10 10 25 40 2 7 4 16 23 2 3 6 9 17 22
15 OPTIK RATHENOW 24 5 6 13 20 48 4 3 5 12 16 1 3 8 8 32 21
16 ROT WEISS ERFURT 19 4 7 8 18 27 4 3 2 12 8 0 4 6 6 19 19
17 BABELSBERG 23 3 9 11 23 39 3 5 5 16 24 0 4 6 7 15 18
18 BISCHOFSWERDAER 21 2 5 14 16 56 2 3 5 10 22 0 2 9 6 34 11

Tabela Pobede kao Domacin
Lokomotive Leipzig 1 1 1 X 1 1 X X 1 X 1 1
Altglienicke 1 1 1 1 1 1 1 1 X 2 1 2
Cottbus 1 1 2 1 1 1 1 1 1 X X 1
Union Furstenwalde 2 2 1 X 1 2 1 X 1 X 1 X 1
Hertha Berlin Ii 1 1 1 2 X 1 2 X 2 2 1 2
Bfc Dynamo 1 1 X 2 X 1 1 1 1 X 2
Berliner Ak 1 1 2 X X X 2 X X 1 1
Viktoria Berlin 1 2 X X X X 1 X 2 1 1 2
Wacker Nordhausen X 1 1 1 1 2 1 1 2 2 X
Auerbach 2 2 X 1 1 1 1 1 2 1
Meuselwitz X 1 2 2 1 2 2 1 1 1 X
Lichtenberg 47 1 1 2 X 2 X 1 1 2 1 X
Chemie Leipzig X X 2 1 2 1 1 2 X X X X 2
Germania Halberstadt X X X 1 2 X X 2 2 X 2 1 X
Optik Rathenow 2 X X 2 X 1 2 1 1 2 2 1
Rot Weiss Erfurt X 1 2 1 X 1 2 X 1
Babelsberg X X X X 2 X 2 1 2 2 1 2 1
Bischofswerdaer 2 X 2 2 1 2 2 1 X X

Tabela Pobede kao Gost
Lokomotive Leipzig X 2 X 2 X 1 2 2 X 2 X 2
Altglienicke 1 X 2 1 2 2 1 X 2 1 2 2
Cottbus 1 1 X 2 X 2 2 X 2 2 1 X
Union Furstenwalde X 1 2 2 2 1 X 1 X 2 2 2
Hertha Berlin Ii 1 2 2 2 2 2 X 1 2 1 2 1
Bfc Dynamo 2 X 1 1 1 1 2 X 2 X 1 X 2
Berliner Ak 2 1 1 X 1 2 1 1 2 X 2 2
Viktoria Berlin X X 2 X 2 X 1 2 1 X X
Wacker Nordhausen 2 1 2 X 1 1 2 1 X 1
Auerbach 1 1 2 X 1 1 1 1 2 1 2 1 1
Meuselwitz X 1 2 1 X X 1 2 X X 1 1
Lichtenberg 47 2 1 X 1 1 X 2 X 1 1 X 1
Chemie Leipzig X X X 1 X 1 2 X 1 1 X
Germania Halberstadt 2 1 1 X 1 1 2 1 1 X X
Optik Rathenow 1 1 2 1 X X 1 1 1 X 1 1
Rot Weiss Erfurt 1 1 X X 1 X 1 1 X 1
Babelsberg 1 X 1 X X 1 1 1 1 X
Bischofswerdaer 1 1 X 1 1 1 1 1 1 X 1

Tabela Golovi kao Domacin
Lokomotive Leipzig 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+
Altglienicke 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+
Cottbus 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+
Union Furstenwalde 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2
Hertha Berlin Ii 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Bfc Dynamo 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Berliner Ak 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+
Viktoria Berlin 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Wacker Nordhausen 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+
Auerbach 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+
Meuselwitz 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2
Lichtenberg 47 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2
Chemie Leipzig 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+
Germania Halberstadt 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Optik Rathenow 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2
Rot Weiss Erfurt 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Babelsberg 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+
Bischofswerdaer 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2

Tabela Golovi kao Gost
Lokomotive Leipzig 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+
Altglienicke 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+
Cottbus 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2
Union Furstenwalde 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2
Hertha Berlin Ii 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+
Bfc Dynamo 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+
Berliner Ak 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Viktoria Berlin 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+
Wacker Nordhausen 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+
Auerbach 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2
Meuselwitz 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Lichtenberg 47 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+
Chemie Leipzig 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Germania Halberstadt 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Optik Rathenow 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+
Rot Weiss Erfurt 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Babelsberg 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Bischofswerdaer 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao Domacin
Lokomotive Leipzig X-1 2-1 X-1 X-X X-1 X-1 2-X X-X 2-1 X-X 1-1 X-1
Altglienicke 1-1 X-1 X-1 X-1 1-1 1-1 X-1 1-1 2-X 2-2 1-1 X-2
Cottbus 1-1 X-1 2-2 2-1 1-1 X-1 X-1 1-1 X-1 2-X X-X 1-1
Union Furstenwalde 2-2 2-2 X-1 X-X 1-1 2-2 1-1 2-X 1-1 2-X 1-1 X-X X-1
Hertha Berlin Ii X-1 1-1 X-1 2-2 X-X 1-1 2-2 X-X 1-2 X-2 1-1 X-2
Bfc Dynamo 1-1 1-1 2-X 2-2 X-X 1-1 1-1 1-1 1-1 X-X X-2
Berliner Ak 1-1 X-1 1-2 1-X X-X 2-X X-2 1-X X-X 1-1 1-1
Viktoria Berlin X-1 2-2 X-X X-X X-X X-X 1-1 X-X X-2 X-1 X-1 2-2
Wacker Nordhausen X-X 1-1 2-1 1-1 X-1 2-2 1-1 1-1 2-2 X-2 2-X
Auerbach 2-2 X-2 X-X 1-1 1-1 1-1 1-1 X-1 2-2 X-1
Meuselwitz X-X 1-1 X-2 X-2 1-1 2-2 2-2 2-1 1-1 X-1 2-X
Lichtenberg 47 1-1 1-1 X-2 X-X X-2 2-X 1-1 1-1 2-2 X-1 X-X
Chemie Leipzig X-X X-X 2-2 1-1 2-2 1-1 1-1 2-2 X-X X-X X-X X-X 2-2
Germania Halberstadt 2-X X-X 1-X X-1 X-2 1-X X-X 2-2 X-2 2-X 2-2 X-1 X-X
Optik Rathenow 2-2 X-X X-X X-2 X-X 1-1 2-2 1-1 X-1 2-2 2-2 1-1
Rot Weiss Erfurt 2-X 1-1 X-2 2-1 X-X 1-1 2-2 X-X 1-1
Babelsberg X-X X-X X-X 2-X 2-2 1-X 2-2 1-1 2-2 2-2 1-1 2-2 2-1
Bischofswerdaer X-2 X-X 2-2 2-2 1-1 2-2 2-2 1-1 1-X 2-X

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao gost
Lokomotive Leipzig 2-X 2-2 X-X X-2 X-X 1-1 2-2 2-2 2-X 1-2 2-X 2-2
Altglienicke 1-1 X-X 1-2 1-1 2-2 2-2 1-1 X-X 2-2 X-1 X-2 2-2
Cottbus X-1 2-1 X-X X-2 X-X 2-2 2-2 2-X 2-2 2-2 X-1 2-X
Union Furstenwalde X-X 1-1 2-2 2-2 X-2 1-1 2-X X-1 X-X X-2 2-2 2-2
Hertha Berlin Ii X-1 X-2 X-2 2-2 2-2 2-2 X-X 1-1 X-2 X-1 2-2 1-1
Bfc Dynamo X-2 X-X X-1 2-1 1-1 1-1 X-2 X-X 2-2 X-X 1-1 X-X X-2
Berliner Ak 2-2 1-1 X-1 X-X 1-1 2-2 1-1 1-1 2-2 2-X 2-2 X-2
Viktoria Berlin X-X X-X 2-2 X-X X-2 2-X X-1 2-2 1-1 X-X X-X
Wacker Nordhausen 2-2 1-1 2-2 2-X X-1 1-1 2-2 1-1 X-X X-1
Auerbach 1-1 1-1 2-2 X-X 1-1 1-1 1-1 1-1 X-2 X-1 X-2 1-1 1-1
Meuselwitz 2-X X-1 X-2 2-1 X-X X-X 1-1 2-2 1-X 2-X 1-1 X-1
Lichtenberg 47 2-2 1-1 2-X 1-1 1-1 1-X 2-2 X-X X-1 1-1 2-X 2-1
Chemie Leipzig X-X X-X 1-X X-1 X-X X-1 2-2 1-X X-1 1-1 X-X
Germania Halberstadt 2-2 X-1 2-1 X-X 1-1 1-1 2-2 1-1 1-1 X-X X-X
Optik Rathenow 1-1 X-1 X-2 1-1 X-X 2-X 1-1 1-1 1-1 2-X 1-1 1-1
Rot Weiss Erfurt X-1 X-1 X-X 1-X X-1 1-X 1-1 1-1 X-X 2-1
Babelsberg 1-1 X-X X-1 X-X X-X X-1 1-1 2-1 X-1 X-X
Bischofswerdaer 1-1 1-1 X-X X-1 1-1 1-1 X-1 1-1 1-1 X-X X-1

Tabela Daje vise golova kao Domacin
Lokomotive Leipzig I> II> II> I=II II> II> I> I=II II> I=II I=II II>
Altglienicke II> II> II> II> II> I> II> II> I> I> I> I=II
Cottbus I=II I=II I> II> I=II II> II> I> I=II I=II I=II I=II
Union Furstenwalde I> II> II> II> II> II> I> I=II I> II> I> I=II II>
Hertha Berlin Ii I> I> II> I=II II> I> II> I=II II> II> I=II II>
Bfc Dynamo I=II I> I=II I=II I=II I> I=II I> II> I=II I>
Berliner Ak II> I> II> I=II I=II I=II II> I=II II> II> II>
Viktoria Berlin II> I=II I=II II> I=II I=II I=II I=II II> II> II> I=II
Wacker Nordhausen I=II I=II II> I> II> I> I=II I=II I> I> I=II
Auerbach I> II> II> II> I> I> I=II II> I> II>
Meuselwitz I> I> II> II> II> II> II> I> I=II I> I=II
Lichtenberg 47 I> II> II> I=II II> I=II II> II> I=II II> II>
Chemie Leipzig I=II I> II> I=II I=II I=II I=II I> II> I=II I=II I=II II>
Germania Halberstadt II> I> I=II I> II> I=II I=II I> II> I=II II> II> I=II
Optik Rathenow II> II> I=II II> II> I> I> I> II> I=II I=II I>
Rot Weiss Erfurt II> II> I> II> I=II I> I> I> I>
Babelsberg I=II I> II> II> I> I=II I> I> I=II I> I> II> II>
Bischofswerdaer II> I=II I> II> I=II I> II> II> II> I=II

Tabela Daje vise golova kao Gost
Lokomotive Leipzig II> I=II II> II> I=II I=II II> I> I> II> I=II I=II
Altglienicke I=II II> II> I> I> II> II> I> I> I> I> II>
Cottbus I> II> I=II II> I=II I> I> I=II I=II I> II> I=II
Union Furstenwalde I> I> II> II> II> I> I> II> II> I> II> I=II
Hertha Berlin Ii I> II> II> I=II I=II I> I=II II> II> I=II I=II II>
Bfc Dynamo II> I> II> II> I=II I> II> I=II I> I=II I> II> II>
Berliner Ak I> I> II> I=II I> II> I=II I=II I=II I=II II> I=II
Viktoria Berlin I=II I=II I> II> II> I=II II> I> I> I=II I=II
Wacker Nordhausen II> II> I=II II> II> I> II> I> II> II>
Auerbach II> II> I> II> II> I> I=II II> II> II> II> I=II I>
Meuselwitz II> II> I> II> II> I=II I=II I> II> II> I=II II>
Lichtenberg 47 I> I> I=II I=II I=II I=II II> I=II II> II> I=II II>
Chemie Leipzig I=II I=II I=II II> I=II II> I> I=II II> I> I=II
Germania Halberstadt II> I> II> II> II> I> I> I> I=II I=II I=II
Optik Rathenow I> II> II> II> I=II I=II I=II I> I> I=II I> I=II
Rot Weiss Erfurt II> I=II I=II I=II II> I=II I> II> I=II II>
Babelsberg I=II I> II> I=II II> II> I=II I> II> I=II
Bischofswerdaer II> I=II I> I> II> I> II> I> II> I=II II>

Nemacka NorthEast Liga 2019/2020
Tabela

Statistika-procenti

Raspored I rezultati utakmica za ligu

Rezultati utakmica za klubove u ligi

Golovi

Konacan ishod
Pada vise golova
Iz prvog u drugo poluvreme
Par nepar




Top Sport Sites Soccer Top 500 Sites Web 2 Web Topliste Hier gehts zur Topliste

  Zadnja izmena stranice: 22.3.2020

© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com