BALLHELPER
Nemacka NorthEast Liga tabela
GERMANY REGIONALLIGA NORTHEAST, TABLE,  2018/2019, Soccer NEMACKA NORTHEAST LIGA, TABELA, Fudbal,  2018/2019, NORWAY division 1 ΓΕΡΜΑΝΊΑ REGIONALLIGA NORDOST, ΠΊΝΑΚΑΣ, Ποδόσφαιρο,  2018/2019 DEUTSCHLAND REGIONALLIGA NORDOST, TABELLE, Fußball,  2018/2019 ГЕРМАНИЯ РЕГИОНАЛЬНАЯ ЛИГА СЕВЕРО-ВОСТОК, ТАБЛИЦА, ФУТБОЛ,  2018/2019
  • Tabela Nemacke NorthEast Lige za sezonu 2018/2019
  • Prvo mesto na tabeli zauzima fudbalski klub CHEMNITZER

POCETNA NEDELJNI PREGLED NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
Nemacka
NorthEast
2018/2019   2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014




Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Estonija 1
Estonija 2
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška 2G3
Norveška 2G4
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Tajland
Tunis
Turska 1
Turska 2
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

online





NEMACKA NORTHEAST LIGA SEZONA 2018/2019
TABELA
N Klub Ukupno Golovi Domacin Golovi Gost Golovi Bod
U P N I D P P N I D P P N I D P
1 CHEMNITZER 19 17 0 2 50 15 8 0 1 21 6 9 0 1 29 9 51
2 BERLINER AK 19 12 3 4 39 22 5 2 2 16 13 7 1 2 23 9 39
3 HERTHA BERLIN II 20 11 5 4 39 25 8 1 2 25 11 3 4 2 14 14 38
4 ROT WEISS ERFURT 19 10 6 3 37 17 6 2 2 24 11 4 4 1 13 6 36
5 WACKER NORDHAUSEN 19 9 6 4 27 17 6 3 1 19 9 3 3 3 8 8 33
6 VIKTORIA BERLIN 19 9 4 6 26 17 6 2 2 17 6 3 2 4 9 11 31
7 BABELSBERG 19 8 3 8 31 24 6 1 3 20 12 2 2 5 11 12 27
8 GERMANIA HALBERSTADT 20 7 4 9 27 27 4 2 3 15 10 3 2 6 12 17 25
9 LOKOMOTIVE LEIPZIG 19 6 6 7 23 22 3 4 2 12 7 3 2 5 11 15 24
10 UNION FURSTENWALDE 20 6 6 8 29 35 4 2 5 14 18 2 4 3 15 17 24
11 ALTGLIENICKE 20 6 5 9 32 39 4 3 4 18 15 2 2 5 14 24 23
12 AUERBACH 18 6 4 8 21 27 3 2 3 10 12 3 2 5 11 15 22
13 BUDISSA BAUTZEN 20 6 3 11 13 27 5 2 2 10 5 1 1 9 3 22 21
14 BISCHOFSWERDAER 20 6 3 11 15 31 4 1 5 9 17 2 2 6 6 14 21
15 MEUSELWITZ 20 6 2 12 31 41 4 2 4 18 17 2 0 8 13 24 20
16 BFC DYNAMO 19 5 5 9 20 36 2 3 4 5 17 3 2 5 15 19 20
17 OBERLAUSITZ NEUG. 19 5 4 10 20 38 3 3 3 10 13 2 1 7 10 25 19
18 OPTIK RATHENOW 19 3 3 13 18 38 3 1 6 16 20 0 2 7 2 18 12

Tabela Pobede kao Domacin
Chemnitzer 1 1 1 1 1 1 1 2 1
Berliner Ak 2 X 1 1 1 1 2 1 X
Hertha Berlin Ii 2 1 1 1 1 1 2 1 X 1 1
Rot Weiss Erfurt X 2 1 1 X 1 1 1 1 2
Wacker Nordhausen X 1 1 1 X 1 2 X 1 1
Viktoria Berlin 1 X 1 X 2 1 2 1 1 1
Babelsberg 2 1 1 2 2 1 1 X 1 1
Germania Halberstadt 2 2 2 1 1 X 1 X 1
Lokomotive Leipzig 1 2 X X 2 X 1 1 X
Union Furstenwalde 2 2 2 2 1 1 1 X X 2 1
Altglienicke 2 X 1 2 2 2 1 X 1 X 1
Auerbach 2 1 2 1 X 2 1 X
Budissa Bautzen 1 1 X 1 2 2 1 X 1
Bischofswerdaer X 1 2 1 2 2 2 1 1 2
Meuselwitz 1 1 X 2 2 1 2 2 1 X
Bfc Dynamo 2 2 1 X 1 X X 2 2
Oberlausitz Neug. 2 1 1 1 X X X 2 2
Optik Rathenow 1 2 X 2 2 2 1 2 2 1

Tabela Pobede kao Gost
Chemnitzer 2 2 2 2 2 2 2 2 1 2
Berliner Ak 2 2 2 1 2 X 2 2 1 2
Hertha Berlin Ii X 1 2 2 X X 2 1 X
Rot Weiss Erfurt 2 2 1 X X X 2 X 2
Wacker Nordhausen 2 X 2 X X 1 1 2 1
Viktoria Berlin 1 2 1 2 1 X 1 2 X
Babelsberg 2 2 X 1 X 1 1 1 1
Germania Halberstadt 2 1 1 1 2 1 X 1 X 1 2
Lokomotive Leipzig 1 2 1 1 1 2 1 X 2 X
Union Furstenwalde 1 1 X 1 2 2 X X X
Altglienicke 2 1 X X 2 1 1 1 1
Auerbach X X 1 1 2 1 2 1 1 2
Budissa Bautzen X 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1
Bischofswerdaer 2 X 1 1 2 1 1 X 1 1
Meuselwitz 1 1 1 1 2 1 1 1 2 1
Bfc Dynamo 2 1 X 2 1 1 2 X 1 1
Oberlausitz Neug. 1 1 1 2 1 2 1 X 1 1
Optik Rathenow 1 1 1 1 1 1 1 X X

Tabela Golovi kao Domacin
Chemnitzer 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2
Berliner Ak 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+
Hertha Berlin Ii 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+
Rot Weiss Erfurt 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2
Wacker Nordhausen 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+
Viktoria Berlin 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Babelsberg 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+
Germania Halberstadt 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Lokomotive Leipzig 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Union Furstenwalde 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2
Altglienicke 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+
Auerbach 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+
Budissa Bautzen 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Bischofswerdaer 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+
Meuselwitz 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2
Bfc Dynamo 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+
Oberlausitz Neug. 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2
Optik Rathenow 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2

Tabela Golovi kao Gost
Chemnitzer 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+
Berliner Ak 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Hertha Berlin Ii 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2
Rot Weiss Erfurt 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Wacker Nordhausen 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+
Viktoria Berlin 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Babelsberg 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Germania Halberstadt 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2
Lokomotive Leipzig 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Union Furstenwalde 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+
Altglienicke 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+
Auerbach 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Budissa Bautzen 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2
Bischofswerdaer 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Meuselwitz 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+
Bfc Dynamo 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2
Oberlausitz Neug. 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Optik Rathenow 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao Domacin
Chemnitzer 1-1 1-1 1-1 1-1 1-1 X-1 1-1 X-2 X-1
Berliner Ak 2-2 1-X 1-1 1-1 1-1 1-1 2-2 1-1 1-X
Hertha Berlin Ii 2-2 1-1 1-1 X-1 1-1 1-1 1-2 X-1 1-X X-1 1-1
Rot Weiss Erfurt X-X X-2 1-1 1-1 X-X X-1 1-1 1-1 X-1 2-2
Wacker Nordhausen 2-X 1-1 X-1 1-1 X-X 1-1 2-2 X-X X-1 X-1
Viktoria Berlin 1-1 X-X 1-1 1-X X-2 X-1 X-2 1-1 1-1 1-1
Babelsberg X-2 1-1 1-1 X-2 2-2 X-1 X-1 X-X 1-1 1-1
Germania Halberstadt 2-2 2-2 1-2 1-1 X-1 X-X 1-1 2-X 1-1
Lokomotive Leipzig X-1 X-2 X-X 2-X X-2 1-X X-1 X-1 X-X
Union Furstenwalde 2-2 1-2 1-2 2-2 X-1 1-1 X-1 X-X 2-X 2-2 X-1
Altglienicke X-2 X-X X-1 2-2 2-2 X-2 2-1 2-X 1-1 2-X 1-1
Auerbach 2-2 1-1 X-2 X-1 2-X 2-2 1-1 2-X
Budissa Bautzen X-1 X-1 1-X X-1 X-2 2-2 1-1 2-X 1-1
Bischofswerdaer 2-X X-1 X-2 1-1 2-2 1-2 2-2 1-1 X-1 2-2
Meuselwitz X-1 1-1 X-X 2-2 2-2 1-1 2-2 2-2 X-1 X-X
Bfc Dynamo 2-2 2-2 1-1 2-X 1-1 1-X X-X 2-2 2-2
Oberlausitz Neug. 2-2 X-1 1-1 1-1 X-X 1-X X-X 2-2 2-2
Optik Rathenow 1-1 X-2 1-X X-2 X-2 X-2 1-1 2-2 2-2 X-1

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao gost
Chemnitzer X-2 X-2 1-2 2-2 X-2 X-2 1-2 2-2 X-1 2-2
Berliner Ak 2-2 2-2 X-2 1-1 2-2 1-X 2-2 2-2 1-1 2-2
Hertha Berlin Ii 2-X 1-1 X-2 X-2 X-X X-X 2-2 X-1 2-X
Rot Weiss Erfurt X-2 2-2 1-1 2-X X-X 1-X X-2 X-X 2-2
Wacker Nordhausen 2-2 X-X 1-2 2-X 2-X X-1 1-1 2-2 X-1
Viktoria Berlin X-1 X-2 1-1 2-2 X-1 1-X 1-1 X-2 X-X
Babelsberg 2-2 2-2 X-X 1-1 X-X X-1 X-1 1-1 X-1
Germania Halberstadt 2-2 1-1 X-1 1-1 X-2 1-1 X-X 1-1 2-X 1-1 2-2
Lokomotive Leipzig 1-1 1-2 1-1 X-1 1-1 2-2 2-1 X-X 2-2 X-X
Union Furstenwalde 1-1 X-1 1-X X-1 2-2 1-2 X-X 2-X 1-X
Altglienicke 2-2 X-1 X-X 1-X 2-2 1-1 X-1 X-1 X-1
Auerbach X-X X-X 1-1 X-1 X-2 1-1 2-2 1-1 1-1 2-2
Budissa Bautzen 2-X 1-1 1-1 1-1 1-1 X-2 1-1 X-1 X-1 1-1 X-1
Bischofswerdaer X-2 1-X X-1 1-1 X-2 X-1 1-1 2-X 1-1 X-1
Meuselwitz X-1 1-1 1-1 1-1 2-2 X-1 1-1 1-1 2-2 1-1
Bfc Dynamo 2-2 1-1 1-X X-2 1-1 1-1 2-2 X-X 1-1 1-1
Oberlausitz Neug. 1-1 1-1 1-1 2-2 1-1 2-2 1-1 2-X X-1 1-1
Optik Rathenow X-1 X-1 1-1 1-1 X-1 1-1 X-1 2-X 1-X

Tabela Daje vise golova kao Domacin
Chemnitzer I> I=II I> I=II I> II> I> II> II>
Berliner Ak I> I=II I> II> I> I=II I> II> II>
Hertha Berlin Ii II> II> II> II> II> I=II II> II> I=II II> II>
Rot Weiss Erfurt I=II II> I> II> I> II> I> II> II> I=II
Wacker Nordhausen I=II II> II> II> I=II I> II> II> II> II>
Viktoria Berlin I> I=II I=II II> II> II> II> II> I=II I>
Babelsberg I> I> I> II> I> II> II> II> II> II>
Germania Halberstadt I> I> I=II I> II> I> I=II I=II I=II
Lokomotive Leipzig II> II> I> I=II II> I=II II> II> I=II
Union Furstenwalde I> II> II> I> II> I> II> I> II> I=II II>
Altglienicke II> II> II> I> I> II> II> I=II I> I=II I>
Auerbach II> I> II> II> I=II I=II I> II>
Budissa Bautzen II> II> I=II II> II> I=II I> I=II I>
Bischofswerdaer I=II II> II> I=II I=II II> I=II I> II> I>
Meuselwitz II> II> I=II I=II I> II> II> II> II> I=II
Bfc Dynamo II> II> I> I=II I> I=II I=II I> I>
Oberlausitz Neug. I> I=II II> II> II> II> I=II II> I=II
Optik Rathenow I> I> II> II> I> II> II> I=II II> II>

Tabela Daje vise golova kao Gost
Chemnitzer I> II> I=II I> II> II> II> II> II> I=II
Berliner Ak I> II> II> I=II I> I=II II> II> I=II I>
Hertha Berlin Ii I=II II> II> II> I> I> I> II> I=II
Rot Weiss Erfurt II> I> I> I=II I=II II> II> I> I>
Wacker Nordhausen I> I=II II> I=II I=II II> I> I=II II>
Viktoria Berlin II> I> II> I=II II> I=II I> II> I=II
Babelsberg I> I> I> II> II> II> II> II> II>
Germania Halberstadt II> I> II> II> II> I> I=II II> II> II> I=II
Lokomotive Leipzig I> II> I> II> I> I=II II> II> I=II I=II
Union Furstenwalde I> II> II> II> I> II> I=II II> II>
Altglienicke II> I=II I=II II> I=II I> II> II> II>
Auerbach I=II II> I> II> I> I=II II> I> II> I>
Budissa Bautzen I=II I> I> I> I> II> II> II> II> I> II>
Bischofswerdaer II> I=II II> II> II> II> I> I=II I> II>
Meuselwitz II> II> II> I=II I> II> I=II II> II> II>
Bfc Dynamo II> I=II I=II II> II> II> I=II II> I> I=II
Oberlausitz Neug. I> II> I=II I> I> I=II I> I=II II> I>
Optik Rathenow II> II> I> II> II> I=II II> I=II I=II

Nemacka NorthEast Liga 2018/2019
Tabela

Statistika-procenti

Raspored I rezultati utakmica za ligu

Rezultati utakmica za klubove u ligi

Golovi

Konacan ishod
Pada vise golova
Iz prvog u drugo poluvreme
Par nepar

Trazim bioloske roditelje
Molim Vas da delite ovaj post na Vas Facebook profil




Top Sport Sites Soccer Top 500 Sites Web 2 Web Topliste Hier gehts zur Topliste

  Zadnja izmena stranice: 17.2.2019

© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com