BALLHELPER

POCETNA NEDELJNI PREGLED NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ

RASPORED I REZULTATI UTAKMICA ZA 7 DANA (21.11.2017 - 27.11.2017)
Raspored utakmica za 7 dana sa rezultatima i statistika sa velikom verovatnocom dogadjaja dosada odigranih meceva.



Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Estonija 1
Estonija 2
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška 2G3
Norveška 2G4
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Tajland
Tunis
Turska 1
Turska 2
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

online




asianfootballbetting Asian handicap tips
- Best betting sections
- Single tip, Double tip,
Corner tip, Challenge
tip and more.
soccertipsio.com Betting
is not
a gamble
if you know
who to trust!

Objasnjenje: Broj u zagradi iza fudbalskog kluba na beloj pozadini oznacava trenutnu poziciju na tabeli. Broj u zagradi iza fudbalskog kluba na zutoj pozadini oznacava broj odigranih utakmica za domacina kao domacin a za gosta broj odigranih utakmica kao gost. Za svaki klub koji je u do sada odigranim utakmicama ostvario neki tip sa procentom vecim od 70% prikazan je taj tip sa procentom pored njega.
Plava boja je za uspeh od 70% do 80%, Zelena boja je za uspeh od 80% do 99%, crvena boja je za postignut maksimalan uspeh od 100%.
Znacenje simbola: 2-3 na utakmici je postignuto dva ili tri gola, I2+ u prvom poluvremenu postignuto je dva ili vise golova, II2+ u drugom poluvremenu postignuto je dva ili vise golova, I> u prvom poluvremenu postignuto je vise golova nego u drugom poluvremenu, I=II u prvom i u drugom poluvremenu postignut je isti broj golova, II> u drugom poluvremenu postignuto je vise golova nego u prvom poluvremenu

      Alzir 1. Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
21.11.2017 17:00 Mc Alger (4) - Usm Alger (12)






Mc Alger (5)
2-3 (80%) HT- 1 (80%)
Usm Alger (3)
0-2 (100%) 2-3 (100%)

25.11.2017 15:00 Tadjenant (13) - Us Biskra (14)






Tadjenant (5)
0-2 (80%)
Us Biskra (5)
0-2 (80%)

25.11.2017 15:00 Usm Blida (16) - Olympique Medea (11)






Usm Blida (5)
3+ (80%)
Olympique Medea (5)
0-2 (80%)

25.11.2017 16:00 Hussein Dey (10) - Es Setif (3)






Hussein Dey (5)
0-2 (80%) 2-3 (80%) HT-X (100%)

25.11.2017 16:00 Js Kabylie (9) - Cs Constantine (1)






Js Kabylie (6)
HT-X (83%)
Cs Constantine (5)
2-3 (80%)

25.11.2017 16:00 Mc Oran (5) - Usm Alger (12)






Mc Oran (6)
HT-X (83%)
Usm Alger (3)
0-2 (100%) 2-3 (100%)

25.11.2017 16:00 Usm Bel Abbes (8) - Mc Alger (4)






Mc Alger (6)
0-2 (83%)

25.11.2017 17:00 Paradou Ac (7) - Cr Belouizdad (6)






Paradou Ac (5)
1 (80%) 0-2 (80%) 0-1 (80%)

25.11.2017 18:00 Js Saoura (2) - Usm El Harrach (15)






Js Saoura (6)
1 (100%) 1-1 (83%) 0-2 (83%) HT- 1 (83%)
Usm El Harrach (6)
HT-X (83%)


      Australija A liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.11.2017 9:50 Newcastle Jets (2) - Melbourne Victory (6)






Melbourne Victory (3)
II2+ (100%) HT-X (100%)

24.11.2017 9:50 Melbourne City (3) - Perth Glory (7)






Melbourne City (4)
0-2 (100%)
Perth Glory (4)
1 (75%) 3+ (75%) I2+ (75%) HT-1 (75%)

25.11.2017 7:35 Wellington Phoenix (10) - Central Coast Mariners (9)






Wellington Phoenix (3)
I2+ (100%)

25.11.2017 9:50 Sydney (1) - Brisbane Roar (8)






Sydney (4)
1 (75%) 1-1 (75%) 3+ (75%) HT- 1 (75%)

26.11.2017 9:00 Adelaide United (5) - West. Sydney Wanderers (4)






Adelaide United (3)
I2+ (100%)
West. Sydney Wanderers (4)
X (100%) 0-2 (75%) 2-3 (75%) I=II (75%) HT-2 (100%)


      Austrijska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 16:00 Sturm Graz (2) - Lask Linz (5)






Sturm Graz (7)
1 (71%)
Lask Linz (7)
0-2 (71%) HT-X (71%)

25.11.2017 18:30 Admira Wacker (4) - Mattersburg (9)






Admira Wacker (7)
3+ (71%) II2+ (71%)
Mattersburg (7)
4+ (71%)

25.11.2017 18:30 Altach (7) - St. Polten (10)






Altach (7)
3+ (71%) II> (71%)
St. Polten (7)
1 (86%)

26.11.2017 14:00 Wolfsberger (8) - Austria Vienna (6)






Wolfsberger (7)
0-2 (71%) II> (71%)
Austria Vienna (7)
3+ (86%)

26.11.2017 16:30 Rapid Vienna (3) - Red Bull Salzburg (1)






Rapid Vienna (7)
HT- 1 (86%)
Red Bull Salzburg (7)
2 (71%) HT-X (86%)


      Austrijska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 18:30 Floridsdorfer Ac (10) - Austria Lustenau (6)







24.11.2017 18:30 Superfund (7) - Liefering (5)






Liefering (9)
3+ (78%)

24.11.2017 18:30 Ried (1) - Wiener Neustadt (2)






Ried (9)
1 (78%) 3+ (78%)

24.11.2017 18:30 Wsg Wattens (8) - Hartberg (4)






Wsg Wattens (9)
3+ (78%)

24.11.2017 20:30 Fc Bw Linz (9) - Wacker Innsbruck (3)






Fc Bw Linz (9)
2-3 (78%)


      Belgijska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 20:30 Gent (9) - Mouscron P. (11)






Gent (7)
0-2 (86%)
Mouscron P. (7)
0-2 (86%) 2-3 (71%)

25.11.2017 18:00 Antwerp (5) - Mechelen (15)






Mechelen (7)
1 (71%) I2+ (71%) HT-1 (71%)

25.11.2017 20:00 Oostende (13) - Eupen (16)






Oostende (7)
2 (71%) 3+ (71%)
Eupen (7)
1 (71%) 4+ (71%) I2+ (71%) II2+ (86%)

25.11.2017 20:00 St Truiden (4) - Lokeren (12)






St Truiden (8)
1 (75%) II> (100%) HT-X (75%)
Lokeren (7)
HT-2 (71%)

25.11.2017 20:30 Waasland (7) - Charleroi (2)






Waasland (7)
3+ (86%) II2+ (86%)

26.11.2017 14:30 Genk (6) - Standard Liege (8)






Genk (7)
0-2 (86%)
Standard Liege (8)
0-2 (75%) HT-X (75%)

26.11.2017 18:00 Anderlecht (3) - Kortrijk (14)






Anderlecht (7)
0-2 (71%) II> (71%) HT-X (86%)
Kortrijk (7)
1 (71%) 3+ (71%)

26.11.2017 20:00 Club Brugge (1) - Zulte-Waregem (10)






Club Brugge (7)
1 (100%) 1-1 (71%) 3+ (71%) I2+ (71%) HT- 1 (71%)
Zulte-Waregem (7)
3+ (71%) II2+ (71%) II> (71%)


      Belorusija Premijer liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
26.11.2017 12:00 Dnepr Mogilev (11) - Slutsk (8)






Dnepr Mogilev (14)
3+ (71%)
Slutsk (14)
HT-X (71%)

26.11.2017 12:00 Gomel (10) - Dinamo Brest (4)






Gomel (14)
0-2 (79%)

26.11.2017 12:00 Krumkachy (14) - Minsk (13)







26.11.2017 12:00 Vitebsk (7) - Dinamo Minsk (3)






Dinamo Minsk (14)
2 (71%) 0-2 (71%)

26.11.2017 12:00 Gorodeya (9) - Bate Borisov (1)






Gorodeya (14)
0-2 (79%)

26.11.2017 12:00 Naftan (16) - Isloch Minsk R. (12)






Naftan (14)
2 (79%)

26.11.2017 12:00 Neman (6) - Shakhter Soligorsk (2)






Shakhter Soligorsk (14)
2 (71%)

26.11.2017 12:00 Torpedo Zhodino (5) - Slavia Mozyr (15)






Slavia Mozyr (14)
0-2 (79%)


      Brazilska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
21.11.2017 Avai (19) - Palmeiras (3)




0:0 2:1

25.11.2017 Fluminense (13) - Sport Recife (18)







26.11.2017 Avai (19) - Atletico Paranaense (11)






Atletico Paranaense (18)
0-2 (72%)

26.11.2017 Corinthians (1) - Atletico Mineiro (8)






Atletico Mineiro (18)
2-3 (72%)

26.11.2017 Coritiba (15) - Sao Paulo (14)







26.11.2017 Cruzeiro (5) - Vasco Da Gama (9)







26.11.2017 Gremio (2) - Atletico Goianiense (20)






Gremio (18)
0-2 (78%)

26.11.2017 Ponte Preta (17) - Vitoria (16)







26.11.2017 Bahia (10) - Chapecoense Sc (12)







26.11.2017 Flamengo (6) - Santos (4)






Flamengo (18)
0-2 (72%)
Santos (18)
0-2 (83%)


      Brazilska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
22.11.2017 Santa Cruz (18) - Juventude (8)






Juventude (18)
0-2 (78%)

25.11.2017 Brasil De Pelotas (12) - Criciuma (11)







25.11.2017 America Mineiro (1) - Crb (14)






America Mineiro (18)
0-2 (72%)

25.11.2017 Ceara (3) - Abc (19)






Abc (18)
1 (72%) 2-3 (78%)

25.11.2017 Figueirense (13) - Paysandu (10)






Paysandu (18)
2-3 (72%)

25.11.2017 Internacional (2) - Guarani Campinas (15)







25.11.2017 Luverdense (17) - Nautico Recife (20)







25.11.2017 Oeste (6) - Goias (16)






Goias (18)
HT-X (72%)

25.11.2017 Parana (4) - Boa (9)






Parana (18)
1 (78%)
Boa (18)
0-2 (78%)

25.11.2017 Vila Nova (7) - Londrina (5)








      Bugarska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 16:30 Cherno More (7) - Pirin Blagoevgrad (12)






Cherno More (8)
0-2 (75%)
Pirin Blagoevgrad (8)
0-2 (88%) HT-X (75%)

25.11.2017 12:00 Septemvri Sofia (10) - Botev Plovdiv (5)






Septemvri Sofia (8)
0-2 (88%)

25.11.2017 14:15 Beroe (4) - Slavia Sofia (8)






Beroe (8)
0-2 (75%) 2-3 (75%)
Slavia Sofia (8)
0-2 (75%)

25.11.2017 16:30 Levski Sofia (3) - Vereya (6)






Levski Sofia (8)
1 (75%) 0-2 (75%)

26.11.2017 14:30 Lokomotiv Plovdiv (9) - Cska-Sofia (2)







26.11.2017 16:45 Etar Veliko Tarnovo (11) - Dunav Ruse (13)






Dunav Ruse (8)
1 (75%) 2-3 (88%) II> (75%)

27.11.2017 16:30 Ludogorets (1) - Vitosha Bistritsa (14)






Vitosha Bistritsa (8)
1 (100%) HT-1 (75%)


      Ceska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 17:30 Dukla Praha (11) - Mlada Boleslav (9)






Dukla Praha (6)
0-2 (83%)

24.11.2017 18:00 Vysocina Jihlava (14) - Brno (13)






Vysocina Jihlava (7)
3+ (71%)
Brno (7)
1 (100%) 3+ (71%) 2-3 (86%) HT-1 (71%)

24.11.2017 20:15 Bohemians 1905 (6) - Slovan Liberec (4)






Bohemians 1905 (7)
0-2 (71%) HT-X (86%)
Slovan Liberec (7)
3+ (86%) 2-3 (71%) II> (71%)

25.11.2017 18:30 Banik Ostrava (16) - Karvina (12)






Banik Ostrava (6)
X (83%)
Karvina (6)
1 (83%)

26.11.2017 15:00 Teplice (8) - Plzen (1)






Teplice (7)
1 (71%)
Plzen (7)
2 (100%) 2-2 (86%) HT-2 (86%)

26.11.2017 18:00 Sigma O. (2) - Sparta Praha (5)






Sigma O. (7)
1 (71%) 2-3 (71%)
Sparta Praha (7)
0-2 (71%)

27.11.2017 17:30 Jablonec (7) - Slavia Praha (3)






Jablonec (7)
HT- 1 (71%)
Slavia Praha (7)
0-2 (86%) HT-X (71%)

27.11.2017 17:30 Zlin (10) - Slovacko (15)






Zlin (7)
II2+ (71%)
Slovacko (7)
0-2 (71%) II> (71%) HT-X (71%)


      Ceska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 13:30 Pribram (4) - Trinec (2)






Pribram (8)
3+ (75%)

25.11.2017 13:30 Frydek Mistek (16) - Pardubice (5)






Frydek Mistek (7)
0-2 (86%)
Pardubice (7)
0-2 (71%) 0-1 (71%)

25.11.2017 14:00 Hradec Kralove (7) - Znojmo (6)






Hradec Kralove (7)
2-3 (71%)
Znojmo (8)
II2+ (75%) II> (75%)

25.11.2017 16:15 Ceske Budejovice (3) - Vlasim (9)






Vlasim (7)
II> (71%)

26.11.2017 10:15 Olympia Hradec (10) - Taborsko (11)






Taborsko (7)
2-3 (71%) I=II (71%)

26.11.2017 13:30 Sokolov (8) - Usti Nad Labem (15)






Usti Nad Labem (7)
1 (71%) 3+ (71%) II2+ (71%) II> (71%)

26.11.2017 13:30 Varnsdorf (13) - Viktoria Zizkov (12)






Varnsdorf (7)
0-2 (71%)


      Danska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 19:00 Randers (12) - Sonderjyske (9)






Randers (7)
0-2 (86%) HT-X (71%)
Sonderjyske (8)
3+ (75%) II2+ (75%) II> (75%)

25.11.2017 16:00 Helsingor (14) - Aalborg (8)






Aalborg (8)
0-2 (75%)

26.11.2017 12:00 Nordsjaelland (3) - Horsens (5)






Nordsjaelland (8)
3+ (88%) II2+ (75%)

26.11.2017 14:00 Odense (7) - Hobro (4)






Hobro (8)
0-2 (75%)

26.11.2017 16:00 Copenhagen (6) - Lyngby (10)






Lyngby (8)
II2+ (75%)

26.11.2017 18:00 Silkeborg (13) - Brondby (1)






Brondby (7)
0-2 (71%)

27.11.2017 19:00 Midtjylland (2) - Aarhus (11)






Midtjylland (8)
1 (88%) 3+ (75%) I2+ (75%) HT- 1 (75%)
Aarhus (7)
3+ (71%)


      Danska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
26.11.2017 14:30 Brabrand (11) - Fredericia (7)







26.11.2017 14:30 Hb Koge (6) - Esbjerg (3)






Esbjerg (8)
2 (75%)

26.11.2017 14:30 Roskilde (8) - Viborg (5)






Roskilde (8)
II2+ (75%)
Viborg (9)
3+ (89%)

26.11.2017 14:30 Skive (12) - Nykobing (9)






Skive (9)
3+ (89%)

26.11.2017 14:30 Thisted Fc (2) - Fremad Amager (10)







26.11.2017 14:30 Vejle (1) - Vendsyssel (4)






Vejle (8)
1 (75%)
Vendsyssel (8)
II2+ (75%)


      Engleska Premijer liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 21:00 West Ham (18) - Leicester (12)






West Ham (5)
II> (80%)
Leicester (6)
II2+ (83%) HT-X (83%)

25.11.2017 16:00 Crystal Palace (20) - Stoke City (15)







25.11.2017 16:00 Manchester Utd (2) - Brighton (9)






Manchester Utd (6)
1 (100%) II2+ (83%)

25.11.2017 16:00 Newcastle (11) - Watford (8)






Newcastle (6)
II> (83%)

25.11.2017 16:00 Swansea (19) - Bournemouth (13)






Swansea (6)
2 (83%)

25.11.2017 16:00 Tottenham (4) - West Brom (17)






West Brom (6)
0-2 (83%)

25.11.2017 18:30 Liverpool (5) - Chelsea (3)






Chelsea (6)
2 (83%) 3+ (83%)

26.11.2017 14:30 Southampton (14) - Everton (16)






Southampton (7)
0-2 (71%)

26.11.2017 15:00 Burnley (7) - Arsenal (6)






Burnley (6)
0-2 (100%)

26.11.2017 17:00 Huddersfield (10) - Manchester City (1)






Manchester City (6)
2 (100%)


      Engleska Championship kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
21.11.2017 20:45 Aston Villa (5) - Sunderland (24)







21.11.2017 20:45 Barnsley (16) - Cardiff (3)






Cardiff (8)
II> (75%)

21.11.2017 20:45 Brentford (13) - Burton Albion (22)






Burton Albion (8)
0-2 (75%) HT-X (75%)

21.11.2017 20:45 Bristol City (4) - Preston (14)







21.11.2017 20:45 Derby (8) - Qpr (15)






Derby (7)
0-2 (71%)
Qpr (8)
2-3 (75%)

21.11.2017 20:45 Millwall (18) - Hull City (20)






Millwall (8)
HT-X (75%)

21.11.2017 20:45 Nottm Forest (11) - Norwich (12)







21.11.2017 20:45 Sheffield Utd (2) - Fulham (17)






Sheffield Utd (8)
1 (88%)
Fulham (8)
2-3 (75%)

21.11.2017 21:00 Bolton (23) - Reading (19)






Bolton (8)
3+ (75%)

22.11.2017 20:45 Ipswich (9) - Sheffield Wed (10)






Sheffield Wed (8)
0-2 (75%)

22.11.2017 20:45 Middlesbrough (6) - Birmingham (21)






Middlesbrough (8)
0-2 (75%)
Birmingham (8)
1 (88%) 0-2 (75%)

22.11.2017 20:45 Wolverhampton (1) - Leeds (7)






Wolverhampton (8)
1 (75%)

25.11.2017 13:30 Barnsley (16) - Leeds (7)







25.11.2017 16:00 Aston Villa (5) - Ipswich (9)






Ipswich (8)
3+ (88%) II2+ (88%)

25.11.2017 16:00 Burton Albion (22) - Sunderland (24)






Burton Albion (9)
3+ (78%)

25.11.2017 16:00 Fulham (17) - Millwall (18)






Fulham (9)
0-2 (78%)

25.11.2017 16:00 Hull City (20) - Bristol City (4)






Hull City (9)
4+ (78%) II2+ (78%)

25.11.2017 16:00 Middlesbrough (6) - Derby (8)






Middlesbrough (8)
0-2 (75%)

25.11.2017 16:00 Norwich (12) - Preston (14)






Norwich (9)
0-2 (78%)

25.11.2017 16:00 Reading (19) - Sheffield Wed (10)






Sheffield Wed (8)
0-2 (75%)

25.11.2017 16:00 Wolverhampton (1) - Bolton (23)






Wolverhampton (8)
1 (75%)
Bolton (9)
0-2 (78%)

25.11.2017 18:30 Sheffield Utd (2) - Birmingham (21)






Sheffield Utd (8)
1 (88%)
Birmingham (8)
1 (88%) 0-2 (75%)

26.11.2017 14:00 Nottm Forest (11) - Cardiff (3)






Cardiff (8)
II> (75%)

27.11.2017 20:45 Qpr (15) - Brentford (13)








      Engleska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
21.11.2017 20:45 Blackpool (12) - Gillingham (20)







21.11.2017 20:45 Bradford (3) - Scunthorpe (4)







21.11.2017 20:45 Bury (24) - Shrewsbury (1)






Shrewsbury (9)
2-3 (78%)

21.11.2017 20:45 Charlton (5) - Rochdale (22)






Rochdale (9)
HT-X (78%)

21.11.2017 20:45 Milton Keynes Dons (13) - Southend (14)







21.11.2017 20:45 Oldham (15) - Afc Wimbledon (19)






Afc Wimbledon (9)
0-2 (78%)

21.11.2017 20:45 Oxford United (7) - Blackburn (6)






Oxford United (9)
3+ (78%)

21.11.2017 20:45 Peterborough (11) - Portsmouth (9)







21.11.2017 20:45 Plymouth (23) - Northampton (21)






Plymouth (9)
II2+ (78%) II> (78%)

21.11.2017 20:45 Walsall (18) - Fleetwood Town (10)







21.11.2017 20:45 Wigan (2) - Doncaster (17)







25.11.2017 16:00 Afc Wimbledon (19) - Walsall (18)






Afc Wimbledon (9)
0-2 (78%)
Walsall (8)
2-3 (75%)

25.11.2017 16:00 Blackburn (6) - Bristol Rovers (16)






Bristol Rovers (9)
1 (78%)

25.11.2017 16:00 Doncaster (17) - Milton Keynes Dons (13)






Milton Keynes Dons (9)
0-2 (78%)

25.11.2017 16:00 Fleetwood Town (10) - Blackpool (12)







25.11.2017 16:00 Gillingham (20) - Oldham (15)






Oldham (8)
3+ (88%) II2+ (75%)

25.11.2017 16:00 Northampton (21) - Bury (24)







25.11.2017 16:00 Portsmouth (9) - Plymouth (23)






Portsmouth (9)
II> (78%)

25.11.2017 16:00 Rochdale (22) - Peterborough (11)







25.11.2017 16:00 Rotherham (8) - Wigan (2)







25.11.2017 16:00 Scunthorpe (4) - Charlton (5)






Scunthorpe (9)
0-2 (78%)

25.11.2017 16:00 Shrewsbury (1) - Bradford (3)






Shrewsbury (8)
1 (88%) 0-2 (75%)

25.11.2017 16:00 Southend (14) - Oxford United (7)








      Engleska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
21.11.2017 20:45 Accrington St (3) - Wycombe (6)







21.11.2017 20:45 Cheltenham (16) - Cambridge United (14)







21.11.2017 20:45 Chesterfield (24) - Forest Green (18)







21.11.2017 20:45 Colchester (12) - Lincoln (10)







21.11.2017 20:45 Crawley Town (21) - Exeter (4)






Crawley Town (9)
0-2 (78%) HT-X (78%)

21.11.2017 20:45 Grimsby (15) - Swindon Town (5)






Grimsby (9)
HT-X (78%)
Swindon Town (9)
2 (78%) II2+ (78%)

21.11.2017 20:45 Luton (2) - Carlisle (11)






Luton (9)
1 (78%) 3+ (78%)
Carlisle (9)
II> (78%)

21.11.2017 20:45 Morecambe (20) - Crewe (22)






Crewe (8)
1 (88%)

21.11.2017 20:45 Newport County (9) - Barnet (23)






Newport County (8)
0-2 (75%)

21.11.2017 20:45 Port Vale (19) - Mansfield (8)







21.11.2017 20:45 Stevenage (13) - Coventry (7)






Stevenage (9)
HT- 1 (78%)

21.11.2017 20:45 Yeovil (17) - Notts County (1)







25.11.2017 14:00 Mansfield (8) - Chesterfield (24)






Chesterfield (9)
II> (78%)

25.11.2017 16:00 Barnet (23) - Grimsby (15)







25.11.2017 16:00 Cambridge United (14) - Stevenage (13)







25.11.2017 16:00 Carlisle (11) - Morecambe (20)







25.11.2017 16:00 Coventry (7) - Crawley Town (21)






Coventry (9)
0-2 (89%)

25.11.2017 16:00 Crewe (22) - Luton (2)







25.11.2017 16:00 Exeter (4) - Accrington St (3)







25.11.2017 16:00 Forest Green (18) - Cheltenham (16)







25.11.2017 16:00 Lincoln (10) - Port Vale (19)






Port Vale (9)
0-2 (78%)

25.11.2017 16:00 Notts County (1) - Colchester (12)






Notts County (9)
1 (78%)

25.11.2017 16:00 Swindon Town (5) - Newport County (9)







25.11.2017 16:00 Wycombe (6) - Yeovil (17)






Wycombe (9)
4+ (78%)
Yeovil (9)
1 (78%)


      Engleska Conference kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
21.11.2017 20:45 Afc Fylde (16) - Guiseley Afc (22)







21.11.2017 20:45 Bromley (7) - Aldershot (5)






Bromley (10)
0-2 (70%)
Aldershot (10)
0-2 (70%)

21.11.2017 20:45 Dagenham Red. (8) - Dover (1)






Dagenham Red. (10)
1 (70%) 3+ (70%) I2+ (70%)
Dover (10)
0-2 (80%)

21.11.2017 20:45 Eastleigh (18) - Maidenhead (13)







21.11.2017 20:45 Gateshead (11) - Barrow (20)






Barrow (10)
1 (70%) II> (70%)

21.11.2017 20:45 Hartlepool (14) - Halifax Town (17)






Hartlepool (10)
0-2 (80%)

21.11.2017 20:45 Leyton Orient (19) - Chester (21)







21.11.2017 20:45 Macclesfield (4) - Tranmere (15)






Tranmere (10)
0-2 (90%) HT-X (80%)

21.11.2017 20:45 Maidstone Utd (6) - Boreham Wood (10)






Maidstone Utd (10)
0-2 (70%)

21.11.2017 20:45 Sutton Utd (3) - Torquay (24)






Torquay (10)
1 (70%)

21.11.2017 20:45 Woking (9) - Ebbsfleet Utd (12)






Ebbsfleet Utd (10)
0-2 (70%)

21.11.2017 20:45 Wrexham (2) - Solihull Moors (23)






Wrexham (10)
0-2 (80%)
Solihull Moors (10)
1 (70%) II> (70%)

25.11.2017 13:30 Chester (21) - Dagenham Red. (8)






Chester (10)
0-2 (70%)

25.11.2017 16:00 Aldershot (5) - Wrexham (2)






Aldershot (10)
3+ (70%)
Wrexham (10)
0-2 (80%) 0-1 (70%)

25.11.2017 16:00 Barrow (20) - Bromley (7)







25.11.2017 16:00 Boreham Wood (10) - Woking (9)






Woking (10)
HT-1 (70%)

25.11.2017 16:00 Dover (1) - Afc Fylde (16)






Dover (10)
0-2 (70%)
Afc Fylde (10)
3+ (80%) 2-3 (70%)

25.11.2017 16:00 Ebbsfleet Utd (12) - Hartlepool (14)






Hartlepool (10)
0-2 (70%) 2-3 (70%) HT-X (70%)

25.11.2017 16:00 Halifax Town (17) - Eastleigh (18)






Halifax Town (10)
HT-X (70%)

25.11.2017 16:00 Guiseley Afc (22) - Sutton Utd (3)






Guiseley Afc (10)
HT-X (80%)
Sutton Utd (10)
0-2 (70%)

25.11.2017 16:00 Maidenhead (13) - Macclesfield (4)






Macclesfield (10)
2 (70%) 0-2 (70%)

25.11.2017 16:00 Solihull Moors (23) - Gateshead (11)






Solihull Moors (10)
2 (70%)

25.11.2017 16:00 Torquay (24) - Leyton Orient (19)






Torquay (10)
0-2 (70%)
Leyton Orient (10)
I2+ (70%)

25.11.2017 16:00 Tranmere (15) - Maidstone Utd (6)






Maidstone Utd (9)
II> (78%)


      Engleska Conference North kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
21.11.2017 20:45 Afc Telford (16) - Tamworth (9)






Afc Telford (9)
3+ (78%) I2+ (78%)

21.11.2017 20:45 Kidderminster (12) - North Ferriby (22)






Kidderminster (8)
II2+ (75%)
North Ferriby (9)
1 (78%)


      Engleska Conference South kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
21.11.2017 20:45 Bognor Regis (21) - Oxford City (20)






Bognor Regis (8)
3+ (75%)
Oxford City (8)
1 (75%)

21.11.2017 20:45 Braintree (2) - Truro City (3)






Truro City (8)
3+ (75%) 2-3 (75%)

21.11.2017 20:45 Dartford (1) - Wealdstone (12)






Dartford (9)
1 (78%)

21.11.2017 20:45 East Thurrock (13) - Gloucester City (16)







21.11.2017 20:45 Havant Wville (4) - Chelmsford (6)






Havant Wville (8)
3+ (75%)
Chelmsford (8)
0-2 (75%)


      Francuska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 20:45 St Etienne (7) - Strasbourg (18)






Strasbourg (7)
2-3 (86%) II2+ (86%) II> (86%)

25.11.2017 17:00 Rennes (11) - Nantes (5)







25.11.2017 20:00 Caen (6) - Bordeaux (9)






Caen (7)
0-2 (86%) HT-X (71%)

25.11.2017 20:00 Dijon (14) - Toulouse (10)







25.11.2017 20:00 Estac Troyes (13) - Angers (16)






Estac Troyes (7)
II> (71%)
Angers (7)
X (71%) 0-2 (71%) 2-3 (71%)

25.11.2017 20:00 Metz (20) - Amiens (12)






Metz (6)
2 (100%) HT-X (83%)
Amiens (7)
0-2 (86%)

25.11.2017 20:00 Montpellier (8) - Lille (19)






Montpellier (7)
0-2 (100%) II> (71%) HT-X (86%)
Lille (6)
II> (83%)

26.11.2017 15:00 Nice (17) - Lyon (3)






Nice (7)
3+ (71%)
Lyon (6)
II2+ (83%)

26.11.2017 17:00 Marseille (4) - Guingamp (15)






Guingamp (6)
1 (83%) 3+ (83%) II2+ (83%) HT-1 (83%)

26.11.2017 21:00 Monaco (2) - P S G (1)






Monaco (6)
1 (83%) HT- 1 (83%)
P S G (6)
3+ (83%) II2+ (83%) HT-X (83%)


      Francuska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 20:00 Ajaccio (4) - Reims (1)






Ajaccio (7)
1 (71%) 2-3 (86%) II2+ (86%) II> (71%)
Reims (8)
HT-X (88%)

24.11.2017 20:00 Auxerre (15) - Nancy (16)






Auxerre (7)
0-2 (71%)
Nancy (7)
1 (71%)

24.11.2017 20:00 Nimes (3) - Bourg Peronnas (18)






Bourg Peronnas (8)
1 (88%) II2+ (75%) II> (75%)

24.11.2017 20:00 Niort (14) - Chateauroux (9)






Niort (8)
0-2 (75%) 2-3 (88%) II2+ (75%) II> (75%)
Chateauroux (8)
3+ (88%) II2+ (75%)

24.11.2017 20:00 Orleans (13) - Clermont Foot (5)






Orleans (8)
I2+ (75%)
Clermont Foot (8)
0-2 (75%) HT-X (88%)

24.11.2017 20:00 Paris Fc (6) - Quevilly (19)






Quevilly (7)
1 (86%) II2+ (71%) II> (86%)

24.11.2017 20:00 Stade Brestois (10) - Sochaux (8)






Stade Brestois (7)
0-2 (71%)
Sochaux (7)
0-2 (71%) HT-X (71%)

24.11.2017 20:00 Tours (20) - Gfc Ajaccio (12)






Tours (7)
2 (86%) 3+ (71%) II> (71%)
Gfc Ajaccio (7)
0-2 (86%)

24.11.2017 20:00 Valenciennes (11) - Lorient (2)






Valenciennes (8)
0-2 (75%) HT-X (75%)

25.11.2017 15:15 Le Havre (7) - Lens (17)






Le Havre (7)
0-2 (71%)
Lens (8)
0-2 (75%)

27.11.2017 20:45 Reims (1) - Auxerre (15)






Reims (7)
1 (71%)
Auxerre (8)
2-3 (75%) II2+ (75%) II> (88%) HT-X (75%)


      Francuska 3. liga, National kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 20:00 Beziers (7) - Grenoble (4)







24.11.2017 20:00 Concarneau (16) - Consolat Marseille (11)






Concarneau (7)
0-2 (86%)

24.11.2017 20:00 Dunkerque (6) - Creteil (14)






Creteil (5)
1 (80%) 2-3 (100%)

24.11.2017 20:00 Entente St Gratien (8) - Cholet (2)






Cholet (7)
2 (86%) 3+ (71%)

24.11.2017 20:00 Les Herbiers (12) - Avranches (17)






Les Herbiers (7)
0-2 (71%) HT-X (71%)
Avranches (7)
1 (71%) 0-2 (71%)

24.11.2017 20:00 Lyon Duchere (10) - Laval (5)






Laval (7)
0-2 (71%)

24.11.2017 20:00 Rodez (1) - Pau (9)






Rodez (6)
0-2 (83%)
Pau (6)
2-3 (83%)

25.11.2017 14:30 Boulogne (13) - Red Star (3)






Boulogne (7)
0-2 (71%)


      Holandska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 20:00 Az Alkmaar (3) - Twente (16)






Twente (6)
1 (100%)

25.11.2017 18:30 Vvv Venlo (12) - Willem Ii (15)







25.11.2017 19:45 Groningen (13) - Feyenoord (7)







25.11.2017 19:45 Heracles (11) - Nac Breda (17)






Heracles (7)
3+ (86%) 2-3 (71%) II2+ (71%)

25.11.2017 20:45 Heerenveen (8) - Pec Zwolle (4)






Pec Zwolle (6)
0-2 (83%)

26.11.2017 12:30 Ajax (2) - Roda (18)






Ajax (5)
3+ (100%)
Roda (7)
1 (86%) 2-3 (71%)

26.11.2017 14:30 Excelsior (10) - Psv (1)






Psv (6)
2 (83%) I2+ (83%) II> (83%)

26.11.2017 14:30 Sparta Rotterdam (14) - Utrecht (5)






Utrecht (6)
3+ (83%) 2-3 (83%)

26.11.2017 16:45 Vitesse (6) - Ado Den Haag (9)






Vitesse (6)
II2+ (83%)
Ado Den Haag (5)
0-2 (80%) 2-3 (80%)


      Holandska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 20:00 Cambuur (16) - Den Bosch (5)






Den Bosch (7)
2-3 (71%)

24.11.2017 20:00 De Graafschap (6) - Fc Eindhoven (9)






Fc Eindhoven (7)
3+ (71%) II> (71%)

24.11.2017 20:00 Dordrecht (14) - Jong Az (8)






Dordrecht (7)
3+ (71%) II2+ (71%) II> (71%)
Jong Az (8)
3+ (75%)

24.11.2017 20:00 Fortuna Sittard (3) - Go Ahead Eagles (12)






Fortuna Sittard (7)
1 (71%) 3+ (86%)

24.11.2017 20:00 Jong Psv (10) - Telstar (4)






Jong Psv (6)
3+ (83%) I2+ (100%)
Telstar (6)
3+ (83%)

24.11.2017 20:00 Jong Utrecht (19) - Almere City (15)






Almere City (7)
1 (71%) 3+ (86%) I2+ (71%) HT-1 (100%)

24.11.2017 20:00 Mvv (13) - Helmond Sport (18)







24.11.2017 20:00 Nec Nijmegen (1) - Jong Ajax (2)






Nec Nijmegen (7)
1 (86%) 1-1 (71%) 3+ (71%) HT- 1 (86%)
Jong Ajax (7)
2 (71%) 3+ (100%) I2+ (71%)

24.11.2017 20:00 Volendam (20) - Emmen (11)







24.11.2017 20:00 Waalwijk (17) - Oss (7)






Waalwijk (7)
0-2 (71%)
Oss (6)
3+ (83%) II2+ (100%)

27.11.2017 20:00 Almere City (15) - Waalwijk (17)






Almere City (6)
II2+ (83%)

27.11.2017 20:00 Den Bosch (5) - De Graafschap (6)






Den Bosch (6)
3+ (83%)
De Graafschap (7)
II2+ (71%) HT-X (71%)

27.11.2017 20:00 Emmen (11) - Mvv (13)






Emmen (7)
X (71%) 0-2 (71%)
Mvv (6)
3+ (83%)

27.11.2017 20:00 Fc Eindhoven (9) - Cambuur (16)






Cambuur (7)
0-2 (71%)

27.11.2017 20:00 Oss (7) - Jong Psv (10)






Jong Psv (7)
HT-X (71%)

27.11.2017 20:00 Go Ahead Eagles (12) - Jong Utrecht (19)






Go Ahead Eagles (7)
3+ (71%) 2-3 (71%)
Jong Utrecht (7)
1 (71%) 3+ (71%) I2+ (71%) I> (71%) HT-1 (86%)

27.11.2017 20:00 Helmond Sport (18) - Fortuna Sittard (3)






Helmond Sport (7)
2 (71%) 3+ (71%) 2-3 (71%) II2+ (71%)

27.11.2017 20:00 Jong Ajax (2) - Dordrecht (14)






Dordrecht (6)
3+ (83%) II2+ (83%)

27.11.2017 20:00 Jong Az (8) - Volendam (20)






Jong Az (6)
3+ (100%)
Volendam (7)
1 (71%)

27.11.2017 20:00 Telstar (4) - Nec Nijmegen (1)






Telstar (7)
4+ (71%) II2+ (86%)


      Hrvatska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 18:00 Inter Zapresic (5) - Lokomotiva Zagreb (6)






Inter Zapresic (8)
4+ (88%) I2+ (75%)
Lokomotiva Zagreb (8)
II> (75%)

25.11.2017 15:00 Slaven Belupo (7) - Istra 1961 (9)






Slaven Belupo (8)
II> (75%)
Istra 1961 (8)
1 (75%)

25.11.2017 18:00 Hajduk Split (2) - Osijek (3)






Osijek (8)
2-3 (75%)

26.11.2017 15:00 Rudes (10) - Dinamo Zagreb (1)







26.11.2017 18:00 Cibalia (8) - Rijeka (4)






Cibalia (8)
3+ (75%)


      Iran Pro liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 13:00 Tractor Sazi (13) - Sepidrood Rasht (12)






Tractor Sazi (6)
2-3 (83%) HT-X (83%)

24.11.2017 13:15 Padideh (5) - Naft Tehran (14)






Padideh (5)
4+ (80%) II2+ (80%)
Naft Tehran (6)
II> (83%)

24.11.2017 14:15 Esteghlal Khuzestan (15) - Paykan (3)






Paykan (5)
0-2 (80%)

24.11.2017 14:15 Sanat Naft (9) - Sepahan (8)






Sanat Naft (6)
0-2 (83%)
Sepahan (5)
0-2 (80%) HT-X (80%)

25.11.2017 12:30 Pars Jonoubi Jam (1) - Persepolis (2)






Pars Jonoubi Jam (5)
1 (80%) HT- 1 (80%)
Persepolis (6)
2 (83%) 3+ (83%)

25.11.2017 12:45 Saipa (6) - Siah Jamegan (16)






Saipa (6)
0-2 (83%)
Siah Jamegan (5)
2-3 (100%) II2+ (80%) II> (80%)

25.11.2017 14:00 Zob Ahan (7) - Foolad (4)






Zob Ahan (5)
2-3 (80%) II2+ (100%) II> (100%)

25.11.2017 15:00 Esteghlal Fc (11) - Gostaresh (10)






Esteghlal Fc (6)
0-2 (100%)


      Italijanska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 15:00 Bologna (10) - Sampdoria (6)






Bologna (6)
2-3 (83%)

25.11.2017 18:00 Chievo (11) - Spal (17)






Spal (6)
HT-1 (83%)

25.11.2017 18:00 Sassuolo (16) - Verona (19)






Sassuolo (6)
0-2 (83%)
Verona (6)
3+ (83%)

25.11.2017 20:45 Cagliari (13) - Inter (2)







26.11.2017 15:00 Milan (7) - Torino (8)






Milan (6)
2-3 (83%)
Torino (7)
II2+ (71%) II> (71%)

26.11.2017 15:00 Genoa (18) - Roma (4)






Genoa (6)
2 (83%)
Roma (5)
2 (100%)

26.11.2017 15:00 Udinese (14) - Napoli (1)






Udinese (7)
3+ (71%)
Napoli (7)
2 (86%) 3+ (71%) II2+ (71%)

26.11.2017 18:00 Lazio (5) - Fiorentina (9)






Lazio (5)
3+ (80%)
Fiorentina (7)
3+ (71%) 2-3 (71%)

26.11.2017 20:45 Juventus (3) - Crotone (15)






Juventus (7)
1 (86%) 3+ (86%) II2+ (71%) HT- 1 (71%)
Crotone (6)
HT-1 (100%)

27.11.2017 20:45 Atalanta (12) - Benevento (20)






Benevento (6)
1 (100%)


      Italijanska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 20:30 Empoli (6) - Frosinone (4)






Empoli (7)
1 (71%) 3+ (71%) II2+ (86%)
Frosinone (8)
0-2 (75%)

25.11.2017 15:00 Ascoli (22) - Cremonese (7)






Ascoli (7)
HT-X (71%)

25.11.2017 15:00 Avellino (12) - Palermo (5)






Avellino (7)
II2+ (71%) II> (71%)
Palermo (7)
X (71%) I=II (71%)

25.11.2017 15:00 Carpi (11) - Parma (2)






Carpi (8)
I> (75%)
Parma (7)
2-3 (71%)

25.11.2017 15:00 Cittadella (9) - Salernitana (8)







25.11.2017 15:00 Pro Vercelli (18) - Virtus Entella (19)







25.11.2017 15:00 Spezia (17) - Pescara (10)






Spezia (7)
0-2 (71%)

25.11.2017 15:00 Venezia (3) - Novara (14)






Venezia (7)
0-2 (100%) 0-1 (71%) HT-X (71%)

26.11.2017 12:30 Bari (1) - Foggia (16)






Bari (8)
1 (88%) II> (75%)
Foggia (8)
4+ (88%) II2+ (100%) II> (75%)

26.11.2017 15:00 Ternana (20) - Perugia (13)






Ternana (8)
0-2 (75%) HT-X (75%)

27.11.2017 20:30 Cesena (21) - Brescia (15)






Cesena (7)
II2+ (71%)
Brescia (7)
2-3 (86%)


      Italija Lega Pro Grupa A kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 20:45 Piacenza (12) - Alessandria (16)






Alessandria (8)
X (75%) HT-X (75%)

26.11.2017 14:30 Gavorrano (18) - Pro Piacenza (17)






Pro Piacenza (6)
0-2 (83%)

26.11.2017 14:30 Pisa (2) - Livorno (1)






Pisa (7)
0-2 (71%) HT-X (71%)

26.11.2017 14:30 Prato (19) - Olbia (8)






Olbia (7)
3+ (86%) I2+ (71%)

26.11.2017 14:30 Viterbese Castrense (4) - Cuneo (15)






Cuneo (7)
0-2 (71%)

26.11.2017 16:30 Arzachena (7) - Pistoiese (11)







26.11.2017 16:30 Lucchese (5) - Giana Erminio (13)






Lucchese (7)
0-2 (71%)
Giana Erminio (7)
HT-X (71%)

26.11.2017 20:30 Carrarese (9) - Pontedera (14)






Carrarese (6)
3+ (83%) II> (83%)

26.11.2017 20:30 Robur Siena (3) - Arezzo (10)






Robur Siena (8)
II> (75%)


      Italija Lega Pro Grupa B kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 14:30 Mestre (7) - Fano Alma J. (18)






Fano Alma J. (7)
1 (86%)

24.11.2017 20:30 Pordenone (6) - Vicenza (11)






Pordenone (7)
4+ (71%) I2+ (71%)
Vicenza (6)
HT-X (83%)

25.11.2017 20:30 Albinoleffe (3) - Padova (2)







26.11.2017 14:30 Bassano Virtus (10) - Reggiana (9)






Bassano Virtus (7)
2-3 (71%) HT-X (86%)
Reggiana (6)
0-2 (100%)

26.11.2017 14:30 Ravenna (16) - Renate (1)






Ravenna (7)
2 (71%) 0-2 (71%) HT-X (71%)
Renate (7)
2 (71%) II> (71%)

26.11.2017 14:30 Santarcangelo (17) - Feralpisalo (8)







26.11.2017 14:30 Triestina (12) - Gubbio (15)






Triestina (6)
0-2 (83%) 2-3 (83%)
Gubbio (7)
3+ (86%) 2-3 (86%)

27.11.2017 20:45 Teramo (14) - Sambenedettese (4)






Sambenedettese (7)
2-3 (100%)


      Italija Lega Pro Grupa C kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 14:30 Fidelis Andria (16) - Trapani (3)






Fidelis Andria (7)
X (86%) 0-2 (71%) HT-X (71%)

25.11.2017 16:30 Cosenza (13) - Sicula Leonzio (14)






Cosenza (7)
0-2 (71%) 2-3 (71%)

25.11.2017 16:30 Fondi (15) - Lecce (1)






Fondi (7)
0-2 (71%)
Lecce (7)
II2+ (71%) II> (71%)

25.11.2017 16:30 Monopoli (6) - Juve Stabia (11)






Monopoli (6)
0-2 (83%)

25.11.2017 16:30 Reggina (12) - Bisceglie (9)






Reggina (6)
2-3 (83%)

25.11.2017 18:30 Casertana (17) - Rende (5)






Casertana (7)
0-2 (71%) HT-X (71%)
Rende (7)
0-2 (71%)

25.11.2017 18:30 Matera (8) - Virtus Francavilla (7)






Matera (7)
0-2 (71%)

25.11.2017 20:30 Catania (2) - Akragas (19)






Catania (7)
1 (71%)
Akragas (8)
0-2 (88%)

25.11.2017 20:30 Siracusa (4) - Catanzaro (10)








      Izrael ligat ha'al kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 15:00 Bnei Sakhnin (9) - Hapoel Ashkelon (10)






Bnei Sakhnin (5)
HT-X (100%)

25.11.2017 17:00 Maccabi Petah Tikva (11) - Hapoel Acre (12)






Hapoel Acre (5)
1 (80%) 4+ (80%) I2+ (80%) HT-1 (80%)

25.11.2017 17:15 Hap.Ir.Kiryat Shmona (8) - Bnei Yehuda Tel Aviv (7)






Bnei Yehuda Tel Aviv (5)
2-3 (100%) HT-X (80%)

25.11.2017 19:30 Maccabi Netanya (5) - Maccabi Haifa (6)






Maccabi Netanya (5)
4+ (80%) HT- 1 (80%)
Maccabi Haifa (5)
0-2 (80%) II> (80%) HT-X (80%)

26.11.2017 18:00 Ashdod (13) - Hapoel Raanana (14)






Ashdod (5)
2 (80%) 2-3 (80%) II2+ (80%) II> (80%)
Hapoel Raanana (5)
1 (80%) II> (80%)

26.11.2017 19:15 Hapoel Haifa (1) - Maccabi Tel Aviv (4)






Hapoel Haifa (5)
1 (80%)
Maccabi Tel Aviv (5)
3+ (80%)

27.11.2017 20:00 Beitar Jerusalem (3) - Hapoel Beer Sheva (2)








      Izrael Liga Leumit kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 14:00 Hapoel Afula (13) - Hapoel Ramat Gan (12)






Hapoel Afula (5)
2 (100%) HT-2 (80%)
Hapoel Ramat Gan (4)
1 (75%) HT-2 (75%)

24.11.2017 14:00 Hapoel Bney Lod (14) - Hapoel Hadera (9)






Hapoel Bney Lod (5)
0-2 (100%) I=II (80%)

24.11.2017 14:00 Hapoel Katamon (6) - Hapoel Kfar Saba (1)






Hapoel Katamon (4)
0-2 (75%)
Hapoel Kfar Saba (5)
2 (80%) HT-2 (80%)

24.11.2017 14:00 Hapoel Tel Aviv (2) - Hapoel Marmorek (11)






Hapoel Tel Aviv (4)
0-2 (100%) 2-3 (75%) HT-X (75%)

24.11.2017 14:00 Maccabi Ahi Nazareth (3) - Hap. Nazareth-Illit (10)






Maccabi Ahi Nazareth (4)
1 (100%) 1-1 (75%) 2-3 (75%) HT- 1 (75%)
Hap. Nazareth-Illit (4)
0-2 (75%) 0-1 (75%) HT-X (75%)

27.11.2017 18:00 Beitar Tel Aviv (5) - Hapoel Rishon Lezion (4)






Beitar Tel Aviv (5)
2-3 (80%)
Hapoel Rishon Lezion (4)
2 (75%)

27.11.2017 18:00 Ironi Nesher (15) - Hapoel Ramat Ironi Nir (7)






Ironi Nesher (4)
3+ (100%) II2+ (75%)
Hapoel Ramat Ironi Nir (5)
I> (80%)

27.11.2017 18:00 Maccabi Hertzliya (16) - Hapoel Petah Tikva (8)






Hapoel Petah Tikva (4)
HT-1 (75%)


      Japanska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
26.11.2017 Cerezo Osaka (3) - Vissel Kobe (9)







26.11.2017 Gamba Osaka (10) - Consadole Sapporo (13)






Gamba Osaka (16)
II> (81%)

26.11.2017 Kashima Antlers (1) - Kashiwa Reysol (4)







26.11.2017 Omiya Ardija (17) - Ventforet Kofu (16)






Omiya Ardija (16)
II> (75%)
Ventforet Kofu (16)
0-2 (75%)

26.11.2017 Sagan Tosu (8) - Jubilo Iwata (6)







26.11.2017 Sanfrecce Hiroshima (15) - Fc Tokyo (12)






Fc Tokyo (16)
2-3 (75%)

26.11.2017 Shimizu S Pulse (14) - Albirex Niigata (18)







26.11.2017 Vegalta Sendai (11) - Yokohama F. M. (5)








      Juzna Afrika 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
21.11.2017 17:00 Cape Town City (3) - Baroka (1)






Cape Town City (5)
0-2 (80%) II> (100%) HT-X (80%)

21.11.2017 18:30 Bidvest Wits (15) - Mamelodi Sundowns (8)






Bidvest Wits (4)
2 (75%) 0-2 (75%)
Mamelodi Sundowns (4)
2 (100%) 2-2 (100%) HT-2 (100%)

21.11.2017 18:30 Orlando Pirates (7) - Golden Arrows (2)






Orlando Pirates (5)
0-2 (80%)

22.11.2017 17:00 Free State Stars (10) - Chippa United (6)






Free State Stars (4)
2-3 (75%)
Chippa United (5)
0-2 (100%) HT-X (80%)

22.11.2017 18:30 Amazulu (9) - Kaizer Chiefs (5)






Kaizer Chiefs (5)
0-2 (80%) 2-3 (80%)

22.11.2017 18:30 Platinum Stars (16) - Bloem Celtic (4)






Platinum Stars (5)
0-2 (100%) 0-1 (80%) HT-X (80%)
Bloem Celtic (5)
HT-X (80%)

22.11.2017 18:30 Polokwane City (12) - Maritzburg Utd (13)






Polokwane City (5)
HT-X (80%)
Maritzburg Utd (4)
0-2 (100%) HT-X (75%)

25.11.2017 14:30 Chippa United (6) - Mamelodi Sundowns (8)






Mamelodi Sundowns (4)
2 (100%) 2-2 (100%) HT-2 (100%)

25.11.2017 14:30 Maritzburg Utd (13) - Bidvest Wits (15)






Maritzburg Utd (4)
0-2 (100%) I=II (75%)

25.11.2017 17:00 Kaizer Chiefs (5) - Free State Stars (10)






Kaizer Chiefs (5)
HT-X (80%)
Free State Stars (5)
0-2 (80%) 0-1 (80%) II> (80%) HT-X (80%)

25.11.2017 19:15 Ajax Cape Town (14) - Amazulu (9)






Ajax Cape Town (4)
0-2 (75%) 2-3 (100%)

25.11.2017 19:15 Golden Arrows (2) - Cape Town City (3)






Golden Arrows (4)
X (75%) I2+ (75%) II2+ (75%) HT-X (100%)
Cape Town City (4)
0-2 (75%) HT-2 (75%)

26.11.2017 14:30 Baroka (1) - Platinum Stars (16)






Baroka (5)
0-2 (80%)
Platinum Stars (5)
0-2 (80%) 2-3 (80%)

26.11.2017 14:30 Bloem Celtic (4) - Orlando Pirates (7)






Bloem Celtic (4)
0-2 (100%)
Orlando Pirates (5)
X (80%) 0-2 (80%)


      Kiparska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 17:00 Apoel (6) - Olympiakos Nicosia (9)






Olympiakos Nicosia (5)
2-3 (80%)

25.11.2017 17:00 Aris Limassol (11) - Ermis (10)






Ermis (5)
1 (80%) 3+ (80%) 2-3 (80%) II2+ (80%) II> (80%) HT-X (80%)

25.11.2017 18:00 Anorthosis (2) - A.E.L. (3)






Anorthosis (5)
0-2 (80%)
A.E.L. (4)
0-2 (100%) 0-1 (100%) II> (75%) HT-X (75%)

26.11.2017 15:00 Aek Larnaca (1) - Pafos Fc (5)






Aek Larnaca (5)
0-2 (80%)

26.11.2017 16:00 Doxa (8) - Omonia (7)






Doxa (5)
1 (80%) 3+ (100%) II2+ (80%)
Omonia (4)
3+ (100%) I2+ (75%) II2+ (75%) HT-X (100%)

26.11.2017 17:00 Nea Salamis (13) - Alki Oroklinis (12)







27.11.2017 18:00 Apollon (4) - Ethnikos (14)






Apollon (4)
1 (100%) 4+ (75%) 5+ (75%) I2+ (75%) II2+ (75%) II> (75%)
Ethnikos (5)
1 (80%) II2+ (80%) II> (80%)


      Kipar 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 18:00 En Paralimniou (6) - Ayia Napa (8)






Ayia Napa (4)
I=II (75%)

24.11.2017 18:00 Thoi Lakatamias (10) - Ae Zakakiou (7)






Thoi Lakatamias (3)
2-3 (100%)

25.11.2017 13:30 Anagennisi Derynias (2) - Ethnikos Assias (13)






Anagennisi Derynias (4)
3+ (75%) II2+ (75%) II> (75%) HT- 1 (75%)

25.11.2017 13:30 Asil Lisis (4) - Omonia Aradippou (1)






Asil Lisis (4)
1 (75%) 1-1 (75%) HT- 1 (75%)
Omonia Aradippou (3)
II> (100%)

25.11.2017 13:30 Chalkanoras Idaliou (14) - Paeek Kerynias (9)






Chalkanoras Idaliou (3)
2 (100%)
Paeek Kerynias (4)
2-3 (75%)

25.11.2017 13:30 Digenis Oroklinis (11) - Po Xylotympou 2006 (12)






Digenis Oroklinis (4)
3+ (75%) 2-3 (75%) II2+ (75%) II> (75%) HT-2 (75%)
Po Xylotympou 2006 (4)
1 (75%) II2+ (75%) II> (75%)

25.11.2017 13:30 Othellos Athienou (3) - Karmiotissa P. (5)








      Makedonija Prva liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
26.11.2017 13:00 Renova (7) - Skendija (1)






Skendija (8)
2 (75%) 3+ (75%) II2+ (75%)

26.11.2017 13:00 Sileks (4) - Rabotnicki (5)






Sileks (8)
0-2 (88%) 0-1 (75%)
Rabotnicki (7)
HT-X (71%)

26.11.2017 13:00 Fk Skopje (10) - Pobeda (9)






Fk Skopje (7)
X (71%) 0-2 (86%)

26.11.2017 13:00 Pelister (8) - Shkupi 1927 (6)






Shkupi 1927 (7)
1 (71%) 0-2 (71%)

26.11.2017 13:00 Vardar (2) - Akademija Pandev (3)






Vardar (7)
1 (100%) 3+ (71%) II> (71%)


      Malta Premijer Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 19:00 Birkirkara (9) - St. Andrews (11)






St. Andrews (5)
1 (100%) 3+ (80%)

25.11.2017 14:00 Lija Athletic (14) - Hamrun Spartans (7)






Hamrun Spartans (5)
3+ (80%)

25.11.2017 14:00 Sliema Wanderers (6) - Gzira United (2)






Sliema Wanderers (5)
I> (80%) HT- 1 (80%)
Gzira United (5)
II2+ (80%) II> (80%)

25.11.2017 16:00 Naxxar Lions (13) - Mosta (8)






Mosta (5)
1 (80%) II2+ (80%)

25.11.2017 16:15 Senglea Athletic (10) - Balzan (3)






Senglea Athletic (5)
0-2 (80%)
Balzan (5)
II2+ (80%)

26.11.2017 14:00 Tarxien Rainbows (12) - Hibernians (5)






Tarxien Rainbows (5)
3+ (80%) I2+ (80%)

26.11.2017 16:00 Valletta (1) - Floriana (4)






Valletta (5)
1 (80%) 1-1 (80%) HT- 1 (80%)


      Maroko 1. Liga, Botola Pro kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
22.11.2017 17:00 Wydad Casablanca (15) - Difaa El Jadida (5)







23.11.2017 20:00 Fus Rabat (9) - Raja Casablanca (6)






Raja Casablanca (3)
0-2 (100%) 2-3 (100%)

24.11.2017 19:00 Hassania Agadir (1) - Olympic Safi (2)






Hassania Agadir (4)
3+ (75%) 2-3 (75%) II2+ (75%) II> (75%)
Olympic Safi (4)
X (75%) II2+ (75%) HT-X (75%)

25.11.2017 16:00 Ittihad Tanger (12) - Chabab Atlas Khenifra (7)






Ittihad Tanger (4)
X (75%) 0-2 (75%)
Chabab Atlas Khenifra (4)
0-2 (75%) 2-3 (75%) HT-X (75%)

25.11.2017 16:00 Berkane (14) - Moghreb Tetouan (16)






Moghreb Tetouan (4)
1 (100%) 0-2 (75%) 2-3 (100%)

25.11.2017 19:00 Far Rabat (3) - Cr Hoceima (11)






Far Rabat (4)
0-2 (75%) HT-X (100%)

26.11.2017 16:00 Khouribga (10) - Wydad Casablanca (15)






Khouribga (4)
X (75%) 2-3 (75%) I2+ (75%) HT-X (100%)

26.11.2017 16:00 Racing De Casablanca (13) - Difaa El Jadida (5)






Racing De Casablanca (4)
3+ (75%) 2-3 (75%) HT-2 (75%)

26.11.2017 18:00 Kawkab Marrakech (8) - Fus Rabat (9)







26.11.2017 20:00 Raja Casablanca (6) - Rapide Oued Zem (4)






Raja Casablanca (4)
1 (75%) 3+ (75%) 2-3 (75%) II2+ (100%) II> (100%)
Rapide Oued Zem (4)
3+ (75%) II2+ (75%) II> (75%)


      Maroko 2. Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
22.11.2017 16:00 Kasba Tadla (15) - Wydad Temara (13)






Kasba Tadla (4)
0-2 (75%) II2+ (75%) II> (100%) HT-X (100%)
Wydad Temara (4)
2-3 (75%) II2+ (75%) II> (75%) HT-X (100%)

25.11.2017 16:00 Ittihad Khemisset (10) - As Sale (14)






Ittihad Khemisset (5)
II2+ (80%) II> (100%) HT-X (100%)
As Sale (5)
3+ (80%) II2+ (100%) II> (80%) HT-X (80%)

25.11.2017 16:00 Olympique Dcheira (4) - Kenitra (12)






Olympique Dcheira (5)
0-2 (100%) 2-3 (80%) II2+ (80%) II> (80%) HT-X (80%)
Kenitra (5)
1 (100%) II> (100%) HT-X (100%)

25.11.2017 16:00 Youssoufia Berrechid (2) - Maghreb Fes (5)






Youssoufia Berrechid (5)
II2+ (80%) II> (80%) HT-X (80%)

26.11.2017 16:00 Raja Beni Mellal (1) - Mouloudia Oujda (3)






Raja Beni Mellal (5)
1 (80%) X-1 (80%) 0-2 (80%) II> (100%) HT-X (100%)
Mouloudia Oujda (5)
X (80%) 0-2 (100%) 2-3 (80%) II> (80%) HT-X (80%)

26.11.2017 16:00 Sidi Kacem (8) - Jsm Laayoune (9)






Sidi Kacem (3)
2-3 (100%) II2+ (100%) II> (100%) HT-X (100%)
Jsm Laayoune (5)
X (100%) 0-2 (100%) HT-X (100%)

26.11.2017 16:00 Usm Oujda (16) - Rachad Bernoussi (6)






Usm Oujda (5)
2 (80%) II> (80%) HT-X (80%)
Rachad Bernoussi (5)
II> (100%) HT-X (100%)

26.11.2017 16:00 Wydad Fes (7) - Kasba Tadla (15)






Wydad Fes (5)
X (80%) 0-2 (100%) HT-X (100%)
Kasba Tadla (5)
1 (80%) II2+ (80%) II> (100%) HT-X (80%)

26.11.2017 16:00 Wydad Temara (13) - Jeunesse Ben Guerir (11)






Wydad Temara (5)
0-2 (80%) HT-X (100%)
Jeunesse Ben Guerir (5)
X (80%) 0-2 (80%) HT-X (100%)


      Madjarska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 15:30 Balmazujvaros (10) - Puskas Academy (9)






Puskas Academy (8)
II2+ (75%)

25.11.2017 15:30 Honved (4) - Mezokovesd (11)






Honved (8)
4+ (75%) II2+ (88%) II> (75%)
Mezokovesd (8)
HT-X (75%)

25.11.2017 15:30 Diosgyori (6) - Ujpest (5)






Diosgyori (7)
3+ (100%) II2+ (71%)
Ujpest (8)
II> (88%)

25.11.2017 15:30 Vasas (8) - Debreceni (3)






Debreceni (8)
0-2 (75%)

25.11.2017 15:30 Videoton (1) - Paks (7)






Paks (8)
3+ (75%)

25.11.2017 19:30 Haladas (12) - Ferencvarosi (2)






Haladas (9)
3+ (78%) II2+ (78%) II> (78%)


      Madjarska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 18:00 Soproni Vse (20) - Kisvarda (2)






Kisvarda (8)
2 (75%)

26.11.2017 13:00 Budaorsi (11) - Budafoki Lc (17)







26.11.2017 13:00 Dorogi (13) - Vac (3)







26.11.2017 13:00 Kazincbarcikai (7) - Cegledi (4)






Cegledi (8)
0-2 (75%)

26.11.2017 13:00 Mte 1904 (15) - Zalaegerszegi Te (12)






Mte 1904 (8)
0-2 (88%) 0-1 (88%)
Zalaegerszegi Te (9)
2-3 (78%)

26.11.2017 13:00 Soroksar (14) - Bekescsaba (5)







26.11.2017 13:00 Szeged 2011 (16) - Csakvar (19)







26.11.2017 16:00 Gyirmot (10) - Gyori Eto Fc (9)







26.11.2017 16:00 Mtk Budapest (1) - Siofok (18)






Mtk Budapest (8)
1 (100%) 3+ (75%) I2+ (75%)
Siofok (8)
1 (75%)

26.11.2017 16:30 Nyiregyhaza (8) - Szolnoki Mav (6)






Nyiregyhaza (8)
0-2 (75%) HT-X (75%)


      Nemacka Bundes 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 20:30 Hannover (8) - Stuttgart (11)






Hannover (5)
HT-X (80%)
Stuttgart (6)
1 (100%) II2+ (83%)

25.11.2017 15:30 Borussia D. (5) - Schalke (2)






Borussia D. (5)
4+ (80%) I2+ (80%) II2+ (80%)
Schalke (5)
0-2 (80%) HT-X (80%)

25.11.2017 15:30 Eintracht F. (7) - Leverkusen (9)






Eintracht F. (5)
3+ (80%)

25.11.2017 15:30 Augsburg (10) - Wolfsburg (13)







25.11.2017 15:30 Leipzig (3) - Werder Bremen (16)






Leipzig (5)
1 (80%) 3+ (80%)
Werder Bremen (6)
0-2 (83%)

25.11.2017 15:30 Freiburg (17) - Mainz (12)






Freiburg (6)
0-2 (83%) HT-X (83%)
Mainz (5)
0-2 (80%)

25.11.2017 18:30 Monchenglad. (4) - Bayern Munich (1)







26.11.2017 15:30 Hamburger (15) - Hoffenheim (6)






Hoffenheim (5)
3+ (80%) II2+ (80%)

26.11.2017 18:00 Koln (18) - Hertha (14)






Koln (5)
2 (80%) HT-2 (80%)
Hertha (5)
0-2 (80%)


      Nemacka Bundes 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 18:30 Sandhausen (6) - Heidenheim (15)






Sandhausen (7)
0-2 (86%) II> (86%) HT-X (71%)

24.11.2017 18:30 Union Berlin (3) - Darmstadt (12)







25.11.2017 13:00 Braunschweig (10) - Nurnberg (4)






Braunschweig (7)
0-2 (71%) 2-3 (71%)
Nurnberg (6)
II> (100%)

25.11.2017 13:00 Holstein Kiel (1) - Ingolstadt (5)






Holstein Kiel (7)
1 (71%) 3+ (86%)
Ingolstadt (7)
I2+ (71%) I> (71%)

25.11.2017 13:00 Jahn Regensburg (13) - Duisburg (8)







26.11.2017 13:30 Erzgebirge Aue (11) - Bochum (14)






Bochum (7)
HT-1 (71%)

26.11.2017 13:30 Kaiserslautern (18) - Arminia Bielefeld (9)






Kaiserslautern (6)
0-2 (83%)
Arminia Bielefeld (7)
2-3 (86%) II2+ (71%) II> (71%)

26.11.2017 13:30 Greuther Furth (17) - St. Pauli (7)






Greuther Furth (6)
3+ (83%)
St. Pauli (7)
0-2 (86%) II> (86%) HT-X (71%)

27.11.2017 20:30 F. Dusseldorf (2) - Dynamo Dresden (16)






F. Dusseldorf (7)
1 (71%)
Dynamo Dresden (7)
3+ (71%) II2+ (86%)


      Nemacka 3. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 19:00 Preussen Munster (18) - Chemnitzer (14)






Preussen Munster (8)
0-2 (75%)
Chemnitzer (8)
3+ (75%) II2+ (75%)

24.11.2017 19:00 Paderborn (1) - Karlsruher (8)






Paderborn (8)
1 (100%) 1-1 (88%) 3+ (88%) II2+ (88%) HT- 1 (88%)

24.11.2017 19:00 Meppen (9) - Grossaspach (6)







25.11.2017 14:00 Carl Zeiss Jena (12) - Osnabruck (15)







25.11.2017 14:00 Magdeburg (2) - Hallescher (10)






Magdeburg (8)
1 (75%)
Hallescher (8)
2-3 (75%)

25.11.2017 14:00 Wurzburger Kick. (16) - Sportfreunde Lotte (13)






Wurzburger Kick. (8)
II2+ (75%) II> (88%)
Sportfreunde Lotte (8)
HT-X (75%)

25.11.2017 14:00 Zwickau (17) - Sv Wehen (4)







25.11.2017 14:00 Hansa Rostock (7) - Fortuna Koln (3)






Hansa Rostock (8)
0-2 (75%)
Fortuna Koln (8)
HT-X (75%)

25.11.2017 14:00 Aalen (11) - Unterhaching (5)






Aalen (8)
II2+ (75%) II> (88%)
Unterhaching (8)
2-3 (75%)

25.11.2017 14:00 Werder Bremen Ii (19) - R. Weiss Erfurt (20)






Werder Bremen Ii (8)
2-3 (75%)
R. Weiss Erfurt (8)
0-2 (88%)


      Nemacka Bayern kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 19:00 Bayern Munich Ii (6) - Unterfohring (19)






Unterfohring (10)
3+ (70%) II2+ (70%)

25.11.2017 14:00 Augsburg Ii (8) - Schweinfurt 05 (4)






Schweinfurt 05 (10)
II2+ (70%)

25.11.2017 14:00 Memmingen (18) - Ingolstadt Ii (2)






Ingolstadt Ii (9)
3+ (78%) II2+ (78%) II> (78%)

25.11.2017 14:00 Nurnberg Ii (3) - Schalding Heining (7)






Nurnberg Ii (10)
1 (80%) 3+ (80%) II2+ (70%)
Schalding Heining (10)
3+ (70%) 2-3 (70%) II2+ (70%)

25.11.2017 14:00 Pipinsried (13) - Vfb Eichstatt (14)







25.11.2017 14:00 Bayreuth (15) - Garching (12)






Bayreuth (10)
3+ (70%) II2+ (70%) II> (80%)
Garching (9)
3+ (89%)

25.11.2017 14:00 Buchbach (9) - Illertissen (5)






Buchbach (10)
2-3 (70%)
Illertissen (9)
0-2 (78%)

25.11.2017 14:00 Wacker Burghausen (11) - Seligenporten (17)






Wacker Burghausen (11)
3+ (73%)
Seligenporten (9)
3+ (78%)

26.11.2017 14:00 Rosenheim (10) - 1860 Munich (1)






Rosenheim (10)
0-2 (70%)


      Nemacka North kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
21.11.2017 14:00 Luneburger Hansa (13) - Oldenburg (14)






Luneburger Hansa (6)
2 (83%)
Oldenburg (8)
1 (75%) HT-1 (88%)

22.11.2017 19:00 Egestorf Langreder (5) - Weiche Flensburg (2)






Egestorf Langreder (8)
3+ (75%)
Weiche Flensburg (8)
II2+ (75%)

22.11.2017 19:30 Hannover Ii (11) - Luneburger Hansa (13)






Hannover Ii (9)
0-2 (78%)

24.11.2017 19:30 Braunschweig Ii (9) - Havelse (12)






Braunschweig Ii (9)
3+ (78%)
Havelse (7)
3+ (86%) I2+ (71%) II2+ (71%)

24.11.2017 19:30 Lubeck (4) - Drochtersen Assel (10)






Drochtersen Assel (8)
II2+ (75%)

25.11.2017 13:30 Weiche Flensburg (2) - Hannover Ii (11)






Weiche Flensburg (8)
0-2 (75%)

25.11.2017 14:30 Sw Rehden (15) - Oldenburg (14)






Oldenburg (8)
1 (75%) HT-1 (88%)

25.11.2017 16:00 Ssv Jeddeloh (8) - Wolfsburg Ii (3)






Ssv Jeddeloh (8)
3+ (88%) II2+ (75%)
Wolfsburg Ii (10)
0-2 (70%)

26.11.2017 14:00 Altona 93 (18) - Luneburger Hansa (13)






Altona 93 (7)
2 (100%) 3+ (100%) 2-3 (71%) I2+ (71%) HT-2 (71%)

26.11.2017 14:00 Eint. Norderstedt (6) - St. Pauli Ii (7)






Eint. Norderstedt (7)
0-2 (71%) HT-X (86%)
St. Pauli Ii (7)
4+ (71%) I2+ (86%)

26.11.2017 14:00 Egestorf Langreder (5) - Hamburger Ii (1)






Egestorf Langreder (8)
3+ (75%)

26.11.2017 14:00 Hildesheim (17) - Eutin 08 (16)






Hildesheim (6)
2 (83%) 0-2 (83%) 2-3 (83%)
Eutin 08 (7)
1 (86%) 3+ (71%) II2+ (71%) II> (71%)


      Nemacka NorthEast kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
22.11.2017 14:05 Lokomotive Leipzig (5) - Chemie Leipzig (16)






Chemie Leipzig (7)
1 (86%) 3+ (71%) HT-1 (71%)

24.11.2017 19:00 Wacker Nordhausen (4) - Auerbach (15)






Wacker Nordhausen (7)
2-3 (71%) I2+ (71%) HT-X (71%)
Auerbach (7)
HT-X (71%)

25.11.2017 13:00 Oberlausitz Neug. (10) - Neustrelitz (17)






Oberlausitz Neug. (7)
3+ (71%)
Neustrelitz (7)
1 (71%) 4+ (71%) II2+ (71%) II> (86%)

25.11.2017 13:30 63 Luckenwalde (18) - Meuselwitz (9)






63 Luckenwalde (7)
2 (71%) II2+ (71%) II> (71%)

25.11.2017 13:30 Babelsberg (8) - Bfc Dynamo (2)






Babelsberg (7)
X (71%) 0-2 (86%) HT-X (86%)
Bfc Dynamo (7)
2 (71%) 4+ (86%) II2+ (71%)

25.11.2017 13:30 Viktoria Berlin (7) - Budissa Bautzen (14)






Viktoria Berlin (7)
4+ (86%) II2+ (71%)

25.11.2017 13:30 Altglienicke (11) - Energie Cottbus (1)






Altglienicke (7)
0-2 (71%)
Energie Cottbus (7)
2 (71%)

26.11.2017 13:30 Chemie Leipzig (16) - Hertha Berlin Ii (12)






Chemie Leipzig (8)
0-2 (75%)

26.11.2017 13:30 Lokomotive Leipzig (5) - Berliner Ak (6)







26.11.2017 13:30 Union Furstenwalde (3) - Germania Halberstadt (13)






Union Furstenwalde (7)
4+ (71%) II2+ (100%) II> (71%)


      Nemacka South kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 19:00 Ulm 1846 (12) - Vfb Stuttgart Ii (11)







25.11.2017 14:00 Hoffenheim Ii (7) - Schott Mainz (19)






Hoffenheim Ii (9)
II2+ (78%)
Schott Mainz (9)
3+ (89%)

25.11.2017 14:00 Mainz Ii (5) - Wormatia Worms (13)







25.11.2017 14:00 Hessen Kassel (14) - Saarbrucken (1)







25.11.2017 14:00 Rochling Volklingen (17) - Eintracht Stadtallendorf (9)







25.11.2017 14:00 Stuttgarter Kickers (16) - Astoria Walldorf (10)







25.11.2017 14:00 Sv Elversberg (4) - Waldhof M. (3)







26.11.2017 14:00 Freiburg Ii (6) - Koblenz (18)







27.11.2017 20:15 Tsv Steinbach (8) - Kickers Of. (2)








      Nemacka West kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 19:30 Westfalia Rhynern (18) - Wiedenbruck (5)






Westfalia Rhynern (8)
3+ (75%) II2+ (75%)
Wiedenbruck (8)
3+ (75%) II2+ (75%) II> (75%)

25.11.2017 14:00 Alemannia Aachen (8) - Koln Ii (16)






Alemannia Aachen (7)
3+ (71%) II2+ (71%) II> (71%)
Koln Ii (6)
1 (83%)

25.11.2017 14:00 Verl (9) - B. Dortmund Ii (6)






Verl (8)
X (75%) HT-X (75%)

25.11.2017 18:00 Bonner (14) - Rodinghausen (7)






Rodinghausen (9)
3+ (78%)


      Norveska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
26.11.2017 18:00 Aalesund (15) - Stromsgodset (4)






Stromsgodset (14)
0-2 (71%)

26.11.2017 18:00 Brann (5) - Tromso (11)







26.11.2017 18:00 Haugesund (8) - Kristiansund (10)







26.11.2017 18:00 Molde (2) - Sarpsborg Ff (3)







26.11.2017 18:00 Odd Grenland (9) - Rosenborg (1)






Rosenborg (14)
2-3 (71%)

26.11.2017 18:00 Sandefjord (12) - Lillestrom (13)







26.11.2017 18:00 Sogndal (14) - Valerenga (6)






Valerenga (14)
I2+ (71%)

26.11.2017 18:00 Viking (16) - Stabaek (7)






Stabaek (14)
3+ (71%)


      Poljska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 18:00 Cracovia Krakow (15) - Lechia Gdansk (9)






Cracovia Krakow (7)
2-3 (71%) II2+ (71%)

24.11.2017 20:30 Gornik Zabrze (2) - Jagiellonia (4)






Gornik Zabrze (8)
4+ (75%) II2+ (88%) HT- 1 (75%)

25.11.2017 15:30 Pogon Szczecin (16) - Piast Gliwice (14)






Pogon Szczecin (8)
HT-X (75%)
Piast Gliwice (8)
II> (75%) HT-X (75%)

25.11.2017 18:00 Arka Gdynia (8) - Sandecja Nowy Sacz (12)






Sandecja Nowy Sacz (8)
HT-X (75%)

25.11.2017 20:30 Korona Kielce (5) - Legia Warszawa (1)






Korona Kielce (8)
1 (75%)

26.11.2017 15:30 Lech Poznan (6) - Wisla Plock (11)







26.11.2017 18:00 Slask Wroclaw (10) - Zaglebie Lubin (7)






Slask Wroclaw (8)
2-3 (88%)
Zaglebie Lubin (7)
0-2 (71%) II2+ (71%) II> (86%) HT-X (86%)

27.11.2017 18:00 Termalica Nieciecza (13) - Wisla Krakow (3)






Termalica Nieciecza (8)
II> (75%) HT-X (88%)


      Poljska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
21.11.2017 17:30 Podbeskidzie (11) - Stal Mielec (9)






Stal Mielec (8)
II> (75%)

22.11.2017 18:00 Ruch Chorzow (15) - Wigry Suwalki (13)






Ruch Chorzow (8)
II> (88%)

24.11.2017 18:00 Stomil Olsztyn (16) - Chojniczanka Chojnice (2)







24.11.2017 20:45 Zaglebie Sosnowiec (7) - Gornik Leczna (18)







25.11.2017 13:00 Odra Opole (1) - Pogon Siedlce (12)






Odra Opole (9)
1 (78%)

25.11.2017 16:00 Gks Katowice (8) - Miedz Legnica (3)







25.11.2017 17:45 Stal Mielec (9) - Gks Tychy (14)







25.11.2017 18:00 Bytovia Bytow (10) - Podbeskidzie (11)







26.11.2017 13:00 Rakow Czestochowa (4) - Puszcza Niepolomice (6)







26.11.2017 15:00 Chrobry Glogow (5) - Ruch Chorzow (15)






Ruch Chorzow (9)
1 (78%)

26.11.2017 16:00 Wigry Suwalki (13) - Olimpia Grudziadz (17)






Wigry Suwalki (9)
2-3 (78%)


      Portugalska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 21:30 Belenenses (7) - Chaves (14)






Belenenses (5)
1 (80%)

25.11.2017 17:00 Portimonense (11) - Tondela (10)






Portimonense (5)
3+ (100%) II2+ (80%)
Tondela (5)
0-2 (80%) 2-3 (100%)

25.11.2017 19:15 Boavista (9) - Moreirense (17)






Boavista (5)
II> (80%)
Moreirense (6)
2-3 (83%) HT-1 (83%)

25.11.2017 21:30 Aves (16) - Porto (1)






Porto (5)
2 (80%)

26.11.2017 17:00 Maritimo (5) - Estoril (18)






Maritimo (6)
1 (83%) 0-2 (83%)
Estoril (6)
1 (83%) 3+ (83%)

26.11.2017 19:00 Pacos Ferreira (12) - Sporting (2)






Sporting (5)
2 (80%)

26.11.2017 21:15 Benfica (3) - Vitoria Setubal (15)






Benfica (5)
1 (100%) 1-1 (80%) HT- 1 (80%)
Vitoria Setubal (5)
1 (80%)

27.11.2017 20:00 Braga (4) - Feirense (13)






Braga (5)
1 (80%)
Feirense (5)
0-2 (80%)

27.11.2017 22:00 Rio Ave (6) - Guimaraes (8)






Rio Ave (6)
II> (83%) HT-X (83%)


      Portugalska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
26.11.2017 17:00 Ac. Viseu (1) - Varzim (14)






Ac. Viseu (6)
1 (83%)
Varzim (6)
1 (83%) 3+ (83%) II2+ (83%)

26.11.2017 17:00 Arouca (9) - Santa Clara (2)






Arouca (6)
0-2 (83%)

26.11.2017 17:00 Famalicao (5) - Sporting B (11)






Famalicao (7)
0-2 (71%)
Sporting B (7)
3+ (71%) II2+ (86%)

26.11.2017 17:00 Porto B (3) - Academica (6)






Porto B (7)
1 (86%) 3+ (71%)

26.11.2017 17:00 Leixoes (4) - Benfica B (15)






Leixoes (6)
1 (100%)

26.11.2017 17:00 Nacional (8) - Uniao Madeira (16)






Uniao Madeira (7)
1 (71%)

26.11.2017 17:00 Oliveirense (18) - Cova De Piedade (17)






Oliveirense (7)
II2+ (71%) II> (71%)
Cova De Piedade (6)
1 (83%) 2-3 (83%)

26.11.2017 17:00 Penafiel (7) - Guimaraes B (20)






Guimaraes B (7)
1 (86%) 3+ (71%) II> (71%)

26.11.2017 17:00 Braga B (13) - Gil Vicente (10)






Braga B (7)
0-2 (71%)
Gil Vicente (7)
0-2 (86%) HT-X (71%)

26.11.2017 17:00 Sp. Covilha (12) - Real (19)






Sp. Covilha (6)
II> (83%)
Real (6)
HT-1 (83%)


      Rumunska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 17:00 Juventus Bucuresti (14) - Concordia (11)







24.11.2017 19:45 Botosani (4) - Univers. Craiova (3)






Univers. Craiova (9)
HT-2 (78%)

25.11.2017 17:00 Viitorul Const. (5) - Poli Timisoara (9)







25.11.2017 19:45 Dinamo Bucuresti (7) - Csms Iasi (8)






Dinamo Bucuresti (9)
II> (78%)

26.11.2017 17:00 Gaz Metan (13) - Voluntari (10)







26.11.2017 19:45 Astra Giurgiu (6) - Steaua Bucuresti (2)







27.11.2017 19:45 Cfr Cluj (1) - Sepsi O. Sfantu Ghe. (12)






Cfr Cluj (9)
0-2 (89%)
Sepsi O. Sfantu Ghe. (9)
1 (78%)


      Ruska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 15:30 Amkar (12) - Dinamo M. (14)






Amkar (8)
0-2 (75%)

25.11.2017 14:30 Fc Tosno (13) - Arsenal Tula (7)







25.11.2017 17:00 Akhmat Grozny (9) - Ufa (8)






Akhmat Grozny (9)
II> (89%)

26.11.2017 9:30 Ural (6) - Krasnodar (5)







26.11.2017 12:00 Rubin (10) - Cska Moscow (3)







26.11.2017 14:30 Rostov (11) - Anzhi (15)






Rostov (8)
0-2 (75%) 0-1 (75%) HT-X (75%)

27.11.2017 10:00 Ska-Khabarovsk (16) - Lokomotiv M. (1)






Ska-Khabarovsk (9)
HT-X (78%)
Lokomotiv M. (8)
II> (75%) HT-X (75%)

27.11.2017 17:30 Spartak Mos. (4) - Zenit (2)






Zenit (9)
0-2 (89%)


      Ruska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
22.11.2017 11:00 Luch Energiya (16) - Tyumen (15)







24.11.2017 12:00 Zenit 2 (18) - Spartak Moscow 2 (10)






Spartak Moscow 2 (12)
3+ (92%)

25.11.2017 11:00 Enisey (1) - Baltika (7)






Enisey (11)
1 (91%)
Baltika (11)
II> (73%)

25.11.2017 11:00 Olimpiyets Nizhny Novgorod (12) - Dinamo St.Pet. (5)






Dinamo St.Pet. (11)
0-2 (73%)

25.11.2017 12:00 Avangard Kursk (14) - Khimki (13)







25.11.2017 12:00 Krylya Sovetov (3) - Shinnik Yaroslavl (8)






Krylya Sovetov (12)
1 (83%) 0-2 (83%)

25.11.2017 12:00 Rotor Volgograd (20) - Orenburg (2)






Rotor Volgograd (10)
2-3 (70%) HT-X (70%)
Orenburg (11)
0-2 (82%)

25.11.2017 12:00 Volgar Astrakhan (9) - Tom Tomsk (17)






Tom Tomsk (11)
1 (73%)

25.11.2017 15:00 Fakel Voronezh (19) - Tambov (4)






Fakel Voronezh (10)
0-2 (70%)

25.11.2017 15:00 Kuban (11) - Sibir (6)








      Saudijska Arabija Premijer Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.11.2017 15:45 Al Fayha (13) - Al Shabab (11)






Al Fayha (5)
II> (80%) HT-X (80%)
Al Shabab (4)
X (75%) II2+ (100%)

23.11.2017 15:50 Al Raed (14) - Ohod (12)






Al Raed (4)
4+ (100%) I2+ (75%) II2+ (100%)

23.11.2017 17:40 Al Nassr (3) - Al Ittihad (7)






Al Nassr (4)
3+ (100%)
Al Ittihad (5)
3+ (100%) 2-3 (80%) II2+ (100%) II> (100%)

24.11.2017 17:40 Al Ahli Jeddah (1) - Al-Quadisiya (8)






Al Ahli Jeddah (5)
HT- 1 (80%)
Al-Quadisiya (5)
3+ (80%) II2+ (80%)

25.11.2017 13:05 Al Baten (6) - Al Taawon (9)






Al Taawon (5)
HT-X (80%)

25.11.2017 15:30 Al Fateh (5) - Al Faisaly (4)






Al Fateh (5)
II2+ (80%) II> (80%)
Al Faisaly (4)
II> (75%) HT-X (75%)


      Saudijska Arabija Prva Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
21.11.2017 13:30 Najran (9) - Hajer (3)






Najran (5)
HT-2 (80%)
Hajer (4)
0-2 (75%) 0-1 (75%) II> (100%) HT-X (100%)

21.11.2017 15:30 Al Khaleej (4) - Al-Nahda (12)






Al Khaleej (5)
HT-X (100%)
Al-Nahda (4)
1 (75%) 3+ (75%) II> (75%)

21.11.2017 15:30 Al Najoom (11) - Al-Watani (8)






Al-Watani (5)
HT-X (80%)

21.11.2017 16:20 Al-Wehda (2) - Al Shoalah (7)






Al Shoalah (4)
3+ (75%) I2+ (75%) II2+ (75%) HT-X (100%)

22.11.2017 13:05 Al Kawkab (13) - Al Hazm (5)






Al Kawkab (4)
3+ (75%) I2+ (75%)

22.11.2017 13:10 Al-Mojzel (14) - Dhamk (15)






Al-Mojzel (5)
II2+ (80%) II> (80%) HT-X (80%)
Dhamk (5)
3+ (80%)

22.11.2017 13:30 Al-Taee (1) - Al Qaisoma (10)






Al-Taee (4)
4+ (75%) II2+ (100%) II> (75%)
Al Qaisoma (5)
3+ (100%)

22.11.2017 16:20 Jeddah Club (16) - Al Orobah (6)






Al Orobah (4)
1 (75%) 0-2 (100%) I> (75%) HT-1 (75%)


      Slovacka 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 14:00 Trencin (7) - Ruzomberok (5)






Trencin (8)
3+ (88%) 2-3 (75%) II2+ (88%) II> (75%)
Ruzomberok (7)
2-3 (71%)

25.11.2017 14:00 Vion Moravce (8) - Zemplin Michalovce (9)






Vion Moravce (7)
1 (71%) 3+ (71%) I> (71%)
Zemplin Michalovce (8)
1 (75%) II> (75%)

25.11.2017 14:00 Senica (12) - Tatran Presov (10)






Senica (7)
2 (71%)
Tatran Presov (8)
HT-X (75%)

25.11.2017 14:00 Sport Podbrezova (11) - Slovan B. (2)






Slovan B. (7)
3+ (86%) II2+ (71%)

25.11.2017 15:00 Spartak Trnava (1) - Zilina (4)






Spartak Trnava (8)
1 (75%) 2-3 (75%)
Zilina (7)
1 (71%)

26.11.2017 14:00 Dunajska Streda (3) - Nitra (6)








      Slovenacka 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 13:00 Triglav (9) - Domzale (4)






Triglav (8)
2 (75%) 3+ (75%) II2+ (75%)
Domzale (8)
HT-X (88%)

25.11.2017 15:00 Gorica (5) - Ankaran Hrvatini (10)






Ankaran Hrvatini (8)
HT-1 (88%)

25.11.2017 20:20 Celje (6) - Maribor (1)






Maribor (8)
2 (88%) 3+ (75%)

26.11.2017 16:50 Olimpija Ljubljana (2) - Krsko (8)






Olimpija Ljubljana (8)
1 (88%)

26.11.2017 18:45 Aluminij (7) - Rudar Velenje (3)








      Srpska Jelen Super kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 17:00 Backa (13) - Vojvodina (5)







25.11.2017 17:00 Borac Cacak (16) - Fk Vozdovac (4)







25.11.2017 17:00 Cukaricki (6) - Crvena Zvezda (1)






Crvena Zvezda (8)
2 (88%) 2-2 (75%) 0-2 (75%) HT-2 (75%)

25.11.2017 17:00 Partizan (2) - Spartak Subotica (3)






Partizan (8)
3+ (75%)

25.11.2017 17:00 Macva (12) - Javor (14)






Javor (8)
1 (88%)

25.11.2017 17:00 Rad (15) - Mladost Lucani (10)






Rad (8)
0-2 (75%)
Mladost Lucani (8)
1 (75%)

25.11.2017 17:00 Radnicki Nis (7) - Zemun (11)






Zemun (8)
0-2 (75%)

25.11.2017 17:00 Radnik Surdulica (9) - Napredak (8)








      Srbija Prva liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 13:00 Proleter Novi Sad (3) - InĐIja (6)






Proleter Novi Sad (6)
1 (100%)

25.11.2017 13:00 Radnicki Pirot (15) - Sloboda Uzice (9)







26.11.2017 13:00 Bezanija (11) - Teleoptik (13)







26.11.2017 13:00 Buducnost Dobanovci (10) - Novi Pazar (8)






Novi Pazar (6)
0-2 (83%) HT-X (83%)

26.11.2017 13:00 Csk Pivara (12) - Jagodina (16)






Csk Pivara (6)
3+ (83%)

26.11.2017 13:00 Dinamo Vranje (1) - Radnicki Kragujevac (7)






Dinamo Vranje (6)
1 (100%) 0-2 (83%)
Radnicki Kragujevac (6)
HT-X (83%)

26.11.2017 13:00 Metalac G. Mil. (2) - SinĐElic Beograd (4)






Metalac G. Mil. (6)
2-3 (83%)
SinĐElic Beograd (6)
0-2 (83%)

27.11.2017 13:00 Temnic 1924 (14) - Tsc Backa Topola (5)






Temnic 1924 (7)
II2+ (71%) II> (71%)
Tsc Backa Topola (7)
0-2 (71%)


      Skotska Premijer kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 20:45 Dundee (12) - Rangers (4)






Rangers (6)
2 (83%) 3+ (100%)

25.11.2017 16:00 H. Academical (8) - Hibernian (3)






H. Academical (7)
3+ (86%) I2+ (86%) I> (71%)

25.11.2017 16:00 Hearts (7) - Ross County (9)






Hearts (5)
HT-X (80%)

26.11.2017 13:30 Kilmarnock (10) - Aberdeen (2)






Kilmarnock (7)
2 (71%) 2-3 (71%) HT-2 (86%)
Aberdeen (6)
HT-X (83%)


      Skotska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
21.11.2017 20:45 Dunfermline (4) - Morton (6)






Dunfermline (5)
1 (80%) 1-1 (80%) 4+ (80%) I2+ (100%) HT- 1 (80%)

21.11.2017 20:45 Inverness (7) - Brechin (10)






Inverness (5)
0-2 (80%)
Brechin (5)
1 (100%) 3+ (80%) II> (80%)

25.11.2017 16:00 Brechin (10) - Dundee Utd (1)






Brechin (7)
2 (71%)

25.11.2017 16:00 Dunfermline (4) - Dumbarton (8)






Dunfermline (5)
1 (80%) 1-1 (80%) 4+ (80%) I2+ (100%) HT- 1 (80%)
Dumbarton (6)
0-2 (83%)

25.11.2017 16:00 Falkirk (9) - Morton (6)






Falkirk (7)
X (71%) 0-2 (86%) HT-X (71%)

25.11.2017 16:00 Inverness (7) - St Mirren (2)






Inverness (5)
0-2 (80%)

25.11.2017 16:00 Queen Of South (5) - Livingston (3)








      Skotska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 16:00 Alloa Athletic (3) - Ayr Utd (1)






Ayr Utd (6)
2 (83%) 3+ (83%) II2+ (83%) HT-2 (83%)

25.11.2017 16:00 Arbroath (4) - Forfar Athletic (9)






Forfar Athletic (6)
3+ (83%)

25.11.2017 16:00 East Fife (5) - Airdrieonians (8)






Airdrieonians (7)
1 (71%) 3+ (71%) II2+ (71%)

25.11.2017 16:00 Raith Rovers (2) - Queens Park (10)






Raith Rovers (6)
1 (100%)

25.11.2017 16:00 Stranraer (6) - Albion Rovers (7)






Albion Rovers (6)
4+ (83%) I2+ (83%)


      Skotska 3. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 16:00 Annan Athletic (7) - Clyde (8)






Annan Athletic (5)
0-2 (80%)
Clyde (5)
4+ (80%) I2+ (80%)

25.11.2017 16:00 Edinburgh City (9) - Cowdenbeath (10)






Edinburgh City (6)
2 (83%)
Cowdenbeath (6)
0-2 (100%)

25.11.2017 16:00 Elgin City (5) - Berwick (6)







25.11.2017 16:00 Stenhousemuir (4) - Montrose (2)







25.11.2017 16:00 Stirling Albion (1) - Peterhead (3)






Stirling Albion (6)
3+ (83%) I2+ (83%) II2+ (83%)
Peterhead (6)
2 (83%) 3+ (83%)


      Spanska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 21:00 Celta Vigo (13) - Leganes (8)






Leganes (6)
II> (83%)

25.11.2017 13:00 Alaves (19) - Eibar (17)






Alaves (6)
2 (83%) 2-3 (83%)
Eibar (6)
1 (83%) 3+ (83%)

25.11.2017 16:15 Real Madrid (3) - Malaga (18)






Malaga (6)
1 (100%) 0-2 (83%)

25.11.2017 18:30 Betis (9) - Girona (11)






Betis (6)
3+ (83%)

25.11.2017 20:45 Levante (12) - Atletico Madrid (4)






Levante (7)
2-3 (71%)

26.11.2017 12:00 Deportivo La Coruna (16) - Ath Bilbao (15)







26.11.2017 16:15 Real Sociedad (7) - Las Palmas (20)






Real Sociedad (6)
3+ (83%) I2+ (83%)
Las Palmas (6)
1 (83%) II> (83%)

26.11.2017 18:30 Villarreal (6) - Sevilla (5)






Villarreal (5)
1 (80%) II2+ (80%) HT-X (80%)
Sevilla (6)
II> (83%)

26.11.2017 20:45 Valencia (2) - Barcelona (1)






Valencia (6)
1 (83%) 1-1 (83%) HT- 1 (83%)
Barcelona (6)
2 (83%) 2-3 (100%)

27.11.2017 21:00 Espanyol (14) - Getafe (10)








      Spanska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 21:00 Tenerife (10) - Rayo Vallecano (6)






Tenerife (7)
0-2 (71%)

25.11.2017 16:00 Cadiz (9) - Valladolid (7)






Cadiz (7)
0-2 (86%) HT-X (71%)
Valladolid (7)
I2+ (71%)

25.11.2017 18:00 Gimnastic (15) - Lorca (20)






Gimnastic (7)
I> (71%)
Lorca (7)
1 (86%) HT-1 (71%)

25.11.2017 18:00 Oviedo (11) - Numancia (4)






Numancia (7)
0-2 (71%)

25.11.2017 20:00 Alcorcon (13) - Sevilla Atletico (21)






Alcorcon (7)
0-2 (86%) HT-X (71%)
Sevilla Atletico (7)
2-3 (86%)

25.11.2017 20:30 Zaragoza (14) - Reus (12)






Zaragoza (7)
0-2 (71%)
Reus (7)
0-2 (86%)

26.11.2017 12:00 Barcelona B (18) - Almeria (19)






Barcelona B (7)
2-3 (71%)
Almeria (7)
1 (71%) 0-2 (86%)

26.11.2017 16:00 Granada (5) - Huesca (1)






Huesca (7)
0-2 (71%) HT-X (71%)

26.11.2017 18:00 Cordoba (22) - Cultural Leonesa (16)






Cordoba (7)
2-3 (71%) HT-X (71%)

26.11.2017 18:00 Lugo (2) - Osasuna (3)






Lugo (7)
0-2 (86%) 0-1 (71%)
Osasuna (7)
0-2 (71%)

26.11.2017 20:00 Albacete (17) - Sporting Gijon (8)






Albacete (7)
2-3 (71%)
Sporting Gijon (7)
0-2 (71%)


      Spanija 3. liga grupa 1, segunda B1 kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 16:00 Celta Vigo B (3) - Deportivo Fabril (2)






Celta Vigo B (7)
1 (71%) HT-X (71%)
Deportivo Fabril (7)
HT-1 (71%)

25.11.2017 16:45 Rapido De Bouzas (7) - Ponferradina (18)






Rapido De Bouzas (7)
0-2 (71%) 2-3 (71%) I> (71%)
Ponferradina (7)
1 (71%) 0-2 (86%) HT-X (71%)

25.11.2017 18:30 Fuenlabrada (1) - Real Madrid Castilla (9)






Fuenlabrada (7)
2-3 (71%)
Real Madrid Castilla (7)
2-3 (71%)

26.11.2017 12:00 San Sebastian (6) - Racing Ferrol (17)






San Sebastian (7)
0-2 (86%) II> (71%) HT-X (86%)
Racing Ferrol (7)
0-2 (71%)

26.11.2017 12:00 Union Adarve (11) - Navalcarnero (5)







26.11.2017 12:15 Atletico Madrid B (8) - Talavera (10)






Atletico Madrid B (7)
II2+ (71%)
Talavera (7)
0-2 (71%) HT-X (86%)

26.11.2017 16:30 Cerceda (16) - Coruxo (12)






Cerceda (7)
0-2 (86%)
Coruxo (7)
1 (71%)

26.11.2017 17:00 Toledo (13) - Rayo Majadahonda (4)






Toledo (7)
3+ (71%) II> (71%)

26.11.2017 17:00 Gimnastica Segoviana (19) - Guijuelo (15)






Gimnastica Segoviana (7)
0-2 (71%) HT-X (71%)
Guijuelo (7)
0-2 (86%)

26.11.2017 17:00 Pontevedra (14) - Valladolid B (20)






Pontevedra (7)
3+ (71%) 2-3 (71%)
Valladolid B (7)
1 (86%)


      Spanija 3. liga grupa 2, segunda B2 kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 17:00 Arenas Club (13) - Sd Leioa (10)







25.11.2017 17:00 Athletic Bilbao B (9) - Caudal Deportivo (19)






Caudal Deportivo (7)
1 (71%) 0-2 (71%)

26.11.2017 12:00 Sporting Gijon B (3) - Ud Logrones (8)






Sporting Gijon B (7)
1 (86%)
Ud Logrones (7)
0-2 (71%) 0-1 (71%) HT-X (71%)

26.11.2017 15:30 Pena Sport (20) - Osasuna B (16)






Pena Sport (7)
2 (71%) II> (86%) HT-X (71%)
Osasuna B (7)
1 (71%) 3+ (86%)

26.11.2017 16:15 Cd Vitoria (17) - Burgos (4)






Cd Vitoria (7)
X (71%) 0-2 (71%) HT-X (71%)
Burgos (7)
0-2 (86%) 0-1 (71%) HT-X (86%)

26.11.2017 16:30 Cd Izarra (15) - Cd Lealtad (18)






Cd Izarra (7)
HT-X (71%)
Cd Lealtad (7)
1 (71%) 0-2 (71%)

26.11.2017 17:00 Barakaldo (11) - Amorebieta (14)






Barakaldo (7)
1 (71%) 0-2 (71%) 2-3 (86%)
Amorebieta (7)
X (71%) 0-2 (71%) HT-X (71%)

26.11.2017 17:00 Gernika (7) - Real Union (12)






Gernika (7)
HT-X (71%)
Real Union (7)
1 (71%) 0-2 (71%)

26.11.2017 17:00 Mirandes (1) - Real Sociedad B (6)






Mirandes (7)
1 (71%) 0-2 (71%)

26.11.2017 17:00 Racing Santander (2) - Tudelano (5)






Racing Santander (7)
1 (86%) 0-2 (86%) 0-1 (71%) II> (71%) HT-X (71%)
Tudelano (7)
2-3 (71%) I2+ (71%)


      Spanija 3. liga grupa 3, segunda B3 kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 17:00 Atletico Saguntino (6) - Ontinyent (7)






Atletico Saguntino (7)
0-2 (71%)

25.11.2017 18:30 Elche (3) - Valencia Mestalla (12)






Elche (7)
II2+ (71%) II> (86%) HT-X (71%)
Valencia Mestalla (7)
3+ (71%) II2+ (71%)

25.11.2017 20:00 Lleida Esportiu (11) - Hercules (4)






Lleida Esportiu (7)
0-2 (71%) II> (71%)
Hercules (7)
0-2 (71%) 2-3 (71%) HT-X (86%)

26.11.2017 11:00 Pena Deportiva (19) - Alcoyano (10)






Pena Deportiva (7)
0-2 (86%)
Alcoyano (7)
0-2 (86%) I=II (71%)

26.11.2017 12:00 Atletico Baleares (15) - Llagostera (17)






Atletico Baleares (7)
X (86%) 0-2 (86%) I=II (71%)
Llagostera (7)
0-2 (71%) 0-1 (71%) II> (71%) HT-X (86%)

26.11.2017 12:00 Deportivo Aragon (20) - Ebro (13)






Deportivo Aragon (7)
0-2 (71%) 2-3 (86%)
Ebro (7)
HT-X (71%)

26.11.2017 12:00 Sabadell (8) - Formentera (14)






Sabadell (7)
X (71%) 0-2 (71%)
Formentera (7)
0-2 (71%) II> (71%)

26.11.2017 12:00 Ue Olot (18) - Mallorca (1)






Ue Olot (7)
0-2 (71%) 2-3 (71%) I2+ (71%)
Mallorca (7)
2 (71%) 0-2 (100%)

26.11.2017 17:00 Badalona (9) - Villarreal B (2)






Badalona (7)
1 (71%) 0-2 (71%)
Villarreal B (7)
0-2 (86%) 0-1 (71%)

26.11.2017 17:00 Peralada (16) - Cornella (5)






Peralada (7)
0-2 (100%) II> (71%) HT-X (86%)


      Spanija 3. liga grupa 4, segunda B4 kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 19:00 Murcia (8) - Badajoz (15)






Badajoz (7)
0-2 (71%)

25.11.2017 20:00 Cartagena (1) - Betis Deportivo (17)






Cartagena (7)
II2+ (71%) II> (71%)
Betis Deportivo (7)
1 (71%) 0-2 (71%)

26.11.2017 11:00 Las Palmas B (20) - Real Linense (11)






Las Palmas B (7)
0-2 (71%)
Real Linense (7)
0-2 (100%) 2-3 (86%)

26.11.2017 11:30 Granada B (6) - Ecija Balompie (3)






Granada B (7)
0-2 (100%) 0-1 (86%)

26.11.2017 12:00 Jumilla (18) - Lorca D. (19)






Jumilla (7)
0-2 (86%)
Lorca D. (7)
1 (71%) I2+ (71%) I> (71%)

26.11.2017 12:00 Marbella Fc (4) - Ejido (12)






Marbella Fc (7)
1 (86%)
Ejido (7)
0-2 (71%) I=II (71%)

26.11.2017 17:00 Merida (10) - Ucam Murcia (7)






Merida (7)
1 (71%) 3+ (71%) 2-3 (71%)
Ucam Murcia (7)
0-2 (71%) 0-1 (71%)

26.11.2017 17:00 San Fernando (5) - Recreativo Huelva (13)






Recreativo Huelva (7)
0-2 (86%) II> (86%) HT-X (86%)

26.11.2017 17:00 Villanovense (14) - Extremadura (2)






Villanovense (7)
0-2 (100%)
Extremadura (7)
0-2 (71%) 2-3 (71%)

27.11.2017 18:00 Cordoba B (16) - Melilla (9)






Cordoba B (7)
0-2 (71%) HT-X (71%)
Melilla (7)
0-2 (71%)


      Svajcarska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 19:00 Luzern (9) - Basel 1893 (2)






Luzern (7)
II> (71%)

25.11.2017 19:00 Thun (8) - St. Gallen (5)






St. Gallen (7)
II2+ (71%) II> (71%)

26.11.2017 16:00 Lugano (7) - Young Boys (1)







26.11.2017 16:00 Sion (10) - Grasshopper (3)






Sion (7)
X (71%) 0-2 (71%) 2-3 (71%) HT-X (71%)
Grasshopper (7)
4+ (71%) II2+ (86%)

26.11.2017 16:00 Zurich (4) - Lausanne (6)






Lausanne (7)
3+ (71%) II2+ (86%)


      Svajcarska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 20:00 Rapperswil (6) - Vaduz (5)






Vaduz (7)
0-2 (71%) II> (71%) HT-X (71%)

25.11.2017 19:00 Chiasso (4) - Winterthur (8)






Chiasso (7)
1 (71%)
Winterthur (7)
II2+ (71%)

25.11.2017 19:00 Neuchatel Xamax (1) - Wil 1900 (10)






Neuchatel Xamax (7)
1 (86%) 3+ (71%)

26.11.2017 16:00 Schaffhausen (3) - Servette (2)






Schaffhausen (7)
1 (86%) 3+ (71%) II2+ (86%) II> (71%)
Servette (7)
0-2 (71%) HT-X (71%)

27.11.2017 20:00 Wohlen (9) - Aarau (7)






Wohlen (7)
3+ (71%) II2+ (71%) II> (71%)
Aarau (7)
1 (71%) 3+ (71%)


      Turska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 18:00 Osmanlispor (16) - Genclerbirligi (18)






Genclerbirligi (6)
1 (83%) 4+ (83%) I2+ (83%) II2+ (83%)

25.11.2017 12:00 Goztepe (8) - Akhisar Bel. (9)






Goztepe (6)
4+ (83%)

25.11.2017 14:30 Yeni Malatyaspor (13) - Besiktas (3)






Besiktas (6)
3+ (83%)

25.11.2017 17:30 Galatasaray (1) - Alanyaspor (10)






Galatasaray (6)
1 (83%) 1-1 (83%) HT- 1 (83%)
Alanyaspor (6)
3+ (83%)

26.11.2017 12:00 Bursaspor (7) - Karabukspor (17)






Bursaspor (6)
3+ (83%)
Karabukspor (6)
2-3 (83%)

26.11.2017 12:00 Sivasspor (6) - Trabzonspor (11)






Trabzonspor (6)
HT-X (83%)

26.11.2017 14:30 Kasimpasa (12) - Konyaspor (15)






Kasimpasa (6)
4+ (83%)
Konyaspor (6)
1 (83%) 2-3 (100%)

26.11.2017 17:30 Antalyaspor (14) - Fenerbahce (5)






Antalyaspor (6)
3+ (83%)

27.11.2017 18:00 Kayserispor (4) - Istanbul Bb (2)








      Turska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 16:00 Manisaspor (16) - Adana Demirspor (11)






Manisaspor (6)
2-3 (83%)

25.11.2017 11:00 Adanaspor (7) - Gaziantepspor (18)






Adanaspor (6)
1 (83%)
Gaziantepspor (6)
1 (83%)

25.11.2017 11:00 Istanbulspor As (8) - Samsunspor (13)






Samsunspor (6)
0-2 (83%)

25.11.2017 13:30 Elazigspor (5) - Boluspor (12)







25.11.2017 13:30 Giresunspor (3) - Ankaragucu (2)






Giresunspor (6)
HT-X (83%)

26.11.2017 11:00 Umraniyespor (1) - Altinordu (9)






Umraniyespor (6)
1 (83%)
Altinordu (6)
2-3 (83%)

26.11.2017 13:30 Eskisehirspor (14) - Rizespor (4)






Eskisehirspor (6)
3+ (83%) II2+ (83%) II> (83%)

26.11.2017 16:00 Gaziantep Fk (10) - Erzurum Bb (15)







27.11.2017 16:00 Denizlispor (17) - Balikesirspor (6)






Denizlispor (6)
0-2 (83%) II> (83%)
Balikesirspor (6)
3+ (100%) II2+ (100%) II> (83%)


      UAE 1. Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.11.2017 13:40 Dibba A Fujairah (8) - Al Ain (2)






Dibba A Fujairah (4)
0-2 (75%) II2+ (75%) II> (75%) HT-X (100%)
Al Ain (4)
2 (100%)

23.11.2017 13:45 Al Wasl (1) - Ajman (10)






Al Wasl (4)
1 (100%) X-1 (75%) 3+ (100%) I2+ (75%) II2+ (75%) HT-X (75%)
Ajman (4)
0-2 (75%)

23.11.2017 16:45 Al Wahda Abu Dhabi (3) - Sharjah (7)






Al Wahda Abu Dhabi (4)
1 (75%) 4+ (75%) II2+ (75%) II> (75%)
Sharjah (4)
I2+ (75%) II> (75%) HT-X (75%)

24.11.2017 13:50 Al Jazira (6) - Emirates Club (11)






Emirates Club (4)
1 (100%) 4+ (75%) I2+ (75%) HT-X (75%)

24.11.2017 13:55 Al Dhafra (9) - Hatta (12)






Hatta (4)
1 (75%) 4+ (100%) I2+ (75%) II2+ (100%) HT-X (75%)

24.11.2017 16:45 Al Nasr Dubai (5) - Al Shabab Dubai (4)






Al Nasr Dubai (4)
2 (75%) II2+ (75%) II> (75%)


      Ukrainska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 13:00 Mariupol (7) - Vorskla (5)







25.11.2017 16:00 Olimpik Donetsk (3) - Shakhtar Donetsk (1)






Olimpik Donetsk (8)
HT-X (75%)
Shakhtar Donetsk (8)
2 (75%) 3+ (75%)

26.11.2017 13:00 Veres (4) - Chernomorets (9)






Veres (8)
0-2 (88%)

26.11.2017 16:00 Oleksandriya (8) - Karpaty Lviv (11)






Oleksandriya (8)
0-2 (75%)
Karpaty Lviv (8)
0-2 (75%)

26.11.2017 18:30 Stal Kamianske (12) - Dynamo Kyiv (2)






Stal Kamianske (8)
0-2 (88%)

26.11.2017 18:30 Zorya Luhansk (6) - Zirka Kirovohrad (10)






Zirka Kirovohrad (8)
0-2 (75%) HT-X (75%)


      Uzbekistan PFL Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.11.2017 13:00 Buxoro (6) - Sogdiana Jizzakh (13)






Sogdiana Jizzakh (14)
3+ (71%)

25.11.2017 13:00 Kokand 1912 (8) - Olmaliq (7)






Olmaliq (14)
0-2 (71%)

25.11.2017 13:00 Mash Al Mubarek (9) - Dinamo Samarqand (12)






Mash Al Mubarek (14)
HT-X (71%)
Dinamo Samarqand (14)
0-2 (71%)

25.11.2017 13:00 Metallurg Bekabad (11) - Neftchi Fargona (14)







25.11.2017 13:00 Navbahor Namangan (5) - Nasaf Qarshi (2)







25.11.2017 13:00 Pakhtakor (3) - Obod Tashkent (16)






Pakhtakor (14)
1 (86%)
Obod Tashkent (13)
1 (92%) II> (69%)

25.11.2017 13:00 Shurtan Guzar (15) - Qizilqum Zarafshon (10)






Qizilqum Zarafshon (14)
0-2 (71%)

26.11.2017 13:00 Lokomotiv Tashkent (1) - Bunyodkor (4)






Lokomotiv Tashkent (14)
1 (86%) II> (79%)
Bunyodkor (14)
0-2 (71%)


      Vels 1. Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.11.2017 20:45 Bangor City (4) - Bala Town (5)







24.11.2017 20:45 Prestatyn Town (10) - Llandudno (7)






Llandudno (6)
0-2 (83%)

24.11.2017 21:00 Aberystwyth Town (11) - Newtown (9)






Aberystwyth Town (7)
2 (71%) HT-X (86%)
Newtown (7)
0-2 (71%) 2-3 (71%)

25.11.2017 15:30 Cefn Druid (6) - Barry Town (8)






Barry Town (7)
0-2 (86%) 0-1 (71%) HT-X (71%)

25.11.2017 15:30 The New Saints (1) - Carmarthen Town (12)






The New Saints (6)
1 (83%)
Carmarthen Town (9)
1 (78%) 3+ (78%)

26.11.2017 15:30 Cardiff Met (2) - Gap Connah Quay (3)






Cardiff Met (7)
1 (71%)
Gap Connah Quay (7)
0-2 (71%)


Professional soccer single bets

Professional football bets

Professional football picks

Wintipster.com Winning football predictions 1X2, Corners, Under/Over

Ftipster.com - Three daily soccer tips, professional tipsters.

Soccer Bets 24

Bet Invest 24

Soccer predictions for Today - Asian Handicap, Under/Over, Accumulator





Top Sport Sites Soccer Top 500 Sites Web 2 Web Topliste Hier gehts zur Topliste

© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com