BALLHELPER

POCETNA NEDELJNI PREGLED PAD KVOTA NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
RASPORED I REZULTATI UTAKMICA ZA 7 DANA (26.5.2020 - 1.6.2020)
Raspored utakmica za 7 dana sa rezultatima i statistika sa velikom verovatnocom dogadjaja dosada odigranih meceva.



Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija
Belorusija Rezervi
Belorusija Žene
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Eng.Isthmian
Eng.Northern
Southern Central
Southern South
Estonija 1
Estonija 2
Farska Ostrva 1
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Japan Ž
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška (W)
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Švedska Ž
Tajland
Tajvan
Tajvan Ž
Tunis
Turska 1
Turska 2
Turkmenistan
Turkmenis. U21
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

Our team offers
good service,
providing high
quality football
predictions. The most
important things for
us are your success!
Soccer Advices is
a super betting
portal.
We are a team
of professional
players and tipsters

Objasnjenje: Broj u zagradi iza fudbalskog kluba na beloj pozadini oznacava trenutnu poziciju na tabeli. Broj u zagradi iza fudbalskog kluba na zutoj pozadini oznacava broj odigranih utakmica za domacina kao domacin a za gosta broj odigranih utakmica kao gost. Za svaki klub koji je u do sada odigranim utakmicama ostvario neki tip sa procentom vecim od 70% prikazan je taj tip sa procentom pored njega.
Plava boja je za uspeh od 70% do 80%, Zelena boja je za uspeh od 80% do 99%, crvena boja je za postignut maksimalan uspeh od 100%.
Znacenje simbola: 2-3 na utakmici je postignuto dva ili tri gola, I2+ u prvom poluvremenu postignuto je dva ili vise golova, II2+ u drugom poluvremenu postignuto je dva ili vise golova, I> u prvom poluvremenu postignuto je vise golova nego u drugom poluvremenu, I=II u prvom i u drugom poluvremenu postignut je isti broj golova, II> u drugom poluvremenu postignuto je vise golova nego u prvom poluvremenu

      Belorusija Premijer liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
29.5.2020 17:00 Torpedo Zhodino (4) - Smolevichi (15) 1.7 3.4 5.1 1.6 2.2

Torpedo Zhodino (4)
1 (75%) 0-2 (75%) II> (75%) HT-X (75%)
Smolevichi (4)
X (75%) 0-2 (100%) HT-X (75%)

29.5.2020 19:00 Gorodeya (12) - Neman (13) 2.8 3 2.6 1.6 2.3

Gorodeya (4)
0-2 (100%) 2-3 (75%) HT-X (75%)
Neman (4)
1 (75%) 0-2 (75%) HT-X (75%)

30.5.2020 14:00 Fc Minsk (14) - Slutsk (5) 2.1 3.3 3.4 1.8 1.9

Fc Minsk (3)
3+ (100%) I2+ (100%) I> (100%)
Slutsk (4)
2 (75%) 2-2 (75%) 3+ (100%) 2-3 (75%) HT-2 (75%)

30.5.2020 16:00 Belshina Bobruisk (16) - Slavia Mozyr (11) 3 3 2.5 1.5 2.5

Belshina Bobruisk (5)
II2+ (80%) II> (100%)
Slavia Mozyr (5)
3+ (80%) II2+ (80%)

30.5.2020 18:00 Dinamo Minsk (8) - Shakhter Soligorsk (3) 3.1 3.1 2.3 1.6 2.2

Dinamo Minsk (5)
0-2 (80%)
Shakhter Soligorsk (4)
0-2 (100%) I=II (75%) HT-X (75%)

31.5.2020 15:00 Energetik Bgu Minsk (2) - Vitebsk (10) 2.2 3.2 3.4 1.7 2.1

Energetik Bgu Minsk (4)
1 (75%) 1-1 (75%) HT- 1 (75%)
Vitebsk (5)
0-2 (100%) 2-3 (80%)

31.5.2020 17:00 Bate Borisov (1) - Isloch Minsk R. (6) 1.3 4.9 9.2 2.1 1.7

Bate Borisov (4)
1 (75%) 1-1 (75%) I> (75%) HT- 1 (75%)
Isloch Minsk R. (3)
1 (100%)

31.5.2020 19:00 Rukh Brest (7) - Dinamo Brest (9) 4.8 3.4 1.7 1.7 2.1

Rukh Brest (4)
0-2 (100%) 0-1 (75%) HT-X (75%)
Dinamo Brest (4)
II> (75%)


      Belorusija 2. Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
30.5.2020 13:00 Sputnik Rechitsa (4) - Krumkachy Minsk (2)






Sputnik Rechitsa (4)
0-2 (75%)

30.5.2020 14:00 Volna Pinsk (5) - Lokomotiv Gomel (3)







30.5.2020 15:00 Lida (7) - Khimik Svetlogorsk (14)






Khimik Svetlogorsk (5)
1 (100%)

30.5.2020 17:00 Slonim 2017 (10) - Granit Mikashevichy (12)






Granit Mikashevichy (3)
1 (100%) HT-1 (100%)

31.5.2020 14:00 Arsenal Dzerzhinsk (9) - Naftan (13)







31.5.2020 15:00 Orsha (6) - Gomel (11)






Orsha (4)
1 (75%) 3+ (75%)

31.5.2020 16:00 Smorgon (1) - Oshmyany (8)






Oshmyany (3)
3+ (100%)


      Belorusija Division 2 Group A kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
30.5.2020 12:00 Baranovichi (4) - Chayka Zelva (11)






Baranovichi (4)
1 (75%) 1-1 (75%) 4+ (100%) 5+ (75%) I2+ (75%) II2+ (100%) HT- 1 (100%)

30.5.2020 12:00 Dinamo Malorita (5) - Bgu Minsk (8)







30.5.2020 12:00 Ivatsevichi (10) - Kronon (9)







30.5.2020 12:00 Meliorator Zhitkovichi (1) - Molodechno (6)







30.5.2020 12:00 Ostrovets Fc (2) - Stenles Pinsk (3)








      Belorusija Division 2 Group B kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
30.5.2020 12:00 Dnepr Mogilev (2) - Polotsk (7)







30.5.2020 12:00 Energosbyt Bsatu (11) - Bumprom (3)







30.5.2020 12:00 Osipovichy (4) - Gorki (5)







30.5.2020 12:00 Shakhtyor Petrikov (1) - Zhlobin (9)







30.5.2020 12:00 Smi Autotrans (10) - Viktoriya Maryina Horka (6)






Smi Autotrans (3)
3+ (100%) I2+ (100%) HT-2 (100%)


      Belorusija Premijer Liga Rezervi kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
28.5.2020 12:00 Gorodeya Res. (16) - Neman Res. (3)






Gorodeya Res. (4)
2 (75%) II2+ (75%) II> (75%)
Neman Res. (4)
2-3 (75%) I2+ (75%) I> (75%)

28.5.2020 16:00 Torpedo Zhodino Res. (7) - Smolevichi Res. (6)






Torpedo Zhodino Res. (4)
1 (75%) 1-1 (75%) I> (75%) HT- 1 (75%)
Smolevichi Res. (5)
2 (80%) 3+ (80%)

29.5.2020 12:00 Belshina Bobruisk Res. (13) - Slavia Mozyr Res. (14)






Belshina Bobruisk Res. (5)
4+ (80%) II2+ (80%)
Slavia Mozyr Res. (5)
1 (80%) 2-3 (80%)

29.5.2020 12:00 Dinamo Minsk Res. (1) - Shakhter Soligorsk Res. (5)






Dinamo Minsk Res. (5)
1 (80%)
Shakhter Soligorsk Res. (4)
3+ (75%) I2+ (75%) I=II (75%)

29.5.2020 12:00 Fc Minsk Res. (4) - Slutsk Res. (11)






Fc Minsk Res. (3)
3+ (100%)
Slutsk Res. (4)
1 (100%) 3+ (100%) I2+ (75%) HT-1 (75%)

30.5.2020 12:00 Bate Borisov Res. (12) - Isloch Minsk Res. (2)






Bate Borisov Res. (4)
2 (75%) 3+ (75%) 2-3 (75%) I2+ (75%) I> (75%)

30.5.2020 12:00 Energetik Bgu Minsk Res. (10) - Vitebsk Res. (9)






Energetik Bgu Minsk Res. (5)
3+ (80%) 2-3 (80%) I2+ (80%)
Vitebsk Res. (5)
4+ (100%) I2+ (100%) HT-1 (80%)

30.5.2020 12:00 Rukh Brest Res. (8) - Dinamo Brest Res. (15)






Rukh Brest Res. (4)
1 (75%) II> (75%)
Dinamo Brest Res. (4)
1 (75%) 3+ (75%) HT-X (75%)


      Burundi Premijer Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
30.5.2020 15:30 Inter Star (10) - Vital O (4)






Inter Star (14)
0-2 (71%) HT-X (71%)

30.5.2020 15:30 Flambeau Du Centre (6) - Aigle Noir (5)






Flambeau Du Centre (12)
II> (75%) HT-X (100%)
Aigle Noir (13)
HT-X (69%)

30.5.2020 15:30 Kayanza United (13) - Les Lierres (16)






Kayanza United (12)
II> (92%) HT-X (83%)
Les Lierres (13)
1 (77%) 2-3 (69%) II2+ (77%) II> (77%) HT-X (85%)

30.5.2020 15:30 Ngozi City (15) - Rukinzo (11)






Ngozi City (14)
II> (79%) HT-X (79%)
Rukinzo (12)
2-3 (75%) HT-X (75%)

31.5.2020 15:30 Athletico Olympic (9) - Bujumbura City (7)






Athletico Olympic (14)
3+ (71%) II2+ (71%)

31.5.2020 15:30 Bumamuru (8) - Olympic Star (12)






Bumamuru (13)
0-2 (69%) II> (77%) HT-X (77%)
Olympic Star (14)
2-3 (71%)

31.5.2020 15:30 Le Messager Ngozi (1) - Dynamik (3)






Le Messager Ngozi (13)
0-2 (69%) II> (85%) HT-X (92%)
Dynamik (14)
0-2 (71%) II> (71%) HT-X (86%)

31.5.2020 15:30 Musongati (2) - Lydia Ludic (14)






Lydia Ludic (13)
II> (69%) HT-X (77%)


      Burundi 2 kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
27.5.2020 15:00 Buhumuza (9) - Moso Sugar (7)






Buhumuza (4)
1 (75%)
Moso Sugar (3)

30.5.2020 13:00 Telaviv (8) - Volontaires (16)






Telaviv (3)
Volontaires (2)

30.5.2020 15:00 Buhumuza (9) - Flambeau De L'Est (10)






Buhumuza (4)
1 (75%)
Flambeau De L'Est (4)
4+ (75%)

30.5.2020 15:00 Delta Star (3) - Lumiere (14)






Delta Star (3)
1 (100%)
Lumiere (5)
0-2 (80%)

30.5.2020 15:00 Les Elephants (2) - Muzinga (1)






Les Elephants (5)
1 (80%)
Muzinga (4)
2 (100%)

30.5.2020 15:00 Messager Rumonge (15) - Jeunes Athletiques (13)






Messager Rumonge (3)
Jeunes Athletiques (4)
0-2 (75%)

30.5.2020 15:00 Moso Sugar (7) - Garage Express (4)






Moso Sugar (5)
2-3 (80%)
Garage Express (3)
2-3 (100%)

31.5.2020 13:00 New Oil (6) - Top Junior (11)






New Oil (3)
Top Junior (3)

31.5.2020 15:00 Unite Muyinga (12) - Royal De Muramvya (5)






Unite Muyinga (4)
0-2 (75%)
Royal De Muramvya (5)
0-2 (80%) 0-1 (80%)


      Ceska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
26.5.2020 18:00 Jablonec (3) - Fastav Zlin (14) 1.5 4.1 6.5 1.9 1.8

Jablonec (12)
3+ (75%)

26.5.2020 18:00 Pribram (16) - Banik Ostrava (4) 2.7 3.2 2.5 1.8 1.9

Banik Ostrava (11)
2-3 (82%)

26.5.2020 18:00 Slovacko (6) - Sigma O. (10) 2.5 3.1 2.7 1.6 2.2

Slovacko (11)
0-2 (73%)

26.5.2020 20:00 Mlada Boleslav (5) - Slavia Praha (1) 5.5 3.9 1.6 2 1.7

Mlada Boleslav (12)
1 (75%) 3+ (75%)

27.5.2020 18:00 Bohemians 1905 (11) - Teplice (12) 2.2 3.2 3.4 1.6 2.2

Bohemians 1905 (11)
HT-X (73%)

27.5.2020 18:00 Ceske Budejovice (8) - Slovan Liberec (7) 2.6 3.3 2.6 1.9 1.9

Ceske Budejovice (12)
2-3 (75%)

27.5.2020 18:00 Opava (15) - Karvina (13) 2.4 3 3.1 1.5 2.5


27.5.2020 20:00 Sparta Praha (9) - Viktoria Plzen (2) 2.5 3.3 2.7 1.9 1.9

Sparta Praha (12)
II2+ (75%)
Viktoria Plzen (11)
2-3 (91%)

30.5.2020 14:00 Sigma O. (10) - Pribram (16) 1.6 3.7 5.5 1.8 1.9

Sigma O. (12)
0-2 (75%)
Pribram (12)
1 (100%)

30.5.2020 16:00 Fastav Zlin (14) - Banik Ostrava (4) 2.8 3.2 2.5 1.8 2

Fastav Zlin (13)
II> (69%)
Banik Ostrava (11)
2-3 (82%)

30.5.2020 16:00 Slovan Liberec (7) - Slovacko (6) 2.3 3.3 3 1.8 1.9

Slovan Liberec (12)
3+ (83%)

30.5.2020 18:00 Viktoria Plzen (2) - Mlada Boleslav (5) 1.5 4.1 5.6 2.1 1.7

Viktoria Plzen (13)
1 (77%)
Mlada Boleslav (12)
HT-1 (75%)

30.5.2020 20:00 Slavia Praha (1) - Jablonec (3) 1.6 4 5.4 1.9 1.8

Slavia Praha (12)
1 (92%) 1-1 (75%) HT- 1 (75%)

31.5.2020 14:00 Teplice (12) - Opava (15) 1.8 3.4 4.7 1.6 2.3

Opava (13)
1 (69%)

31.5.2020 16:00 Bohemians 1905 (11) - Ceske Budejovice (8) 2.6 3.3 2.6 1.8 1.9

Bohemians 1905 (11)
HT-X (73%)

31.5.2020 18:00 Karvina (13) - Sparta Praha (9) 4.6 3.5 1.8 1.8 2

Karvina (12)
0-2 (83%)


      Ceska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
26.5.2020 17:00 Banik Sokolov (16) - Slavoj Vysehrad (11) 2.7 3.2 2.3 2 1.7

Banik Sokolov (8)
II2+ (75%) II> (75%)
Slavoj Vysehrad (8)
1 (75%)

26.5.2020 17:00 Trinec (9) - Mfk Chrudim (10) 2 3.3 3.3 2 1.7

Trinec (8)
0-2 (75%)

26.5.2020 17:00 Lisen (8) - Vlasim (14) 1.8 3.4 4.3 1.8 1.9

Lisen (8)
3+ (75%)
Vlasim (8)
1 (75%) HT-1 (75%)

26.5.2020 17:00 Pardubice (1) - Prostejov (12) 1.4 4.1 6.3 2 1.7

Pardubice (8)
1 (88%) 1-1 (88%) I> (75%) HT- 1 (88%)

26.5.2020 17:00 Varnsdorf (13) - Hradec Kralove (5) 2.8 3.3 2.3 2 1.7

Varnsdorf (8)
3+ (88%) 2-3 (75%)
Hradec Kralove (8)
2-3 (75%)

26.5.2020 17:00 Vitkovice (15) - Viktoria Zizkov (6) 5.1 3.8 1.6 2 1.7

Viktoria Zizkov (8)
3+ (88%) 2-3 (75%)

28.5.2020 18:00 Usti Nad Labem (7) - Zbrojovka Brno (3) 3.3 3.3 2 2 1.7

Zbrojovka Brno (8)
II2+ (75%) II> (88%)

29.5.2020 16:00 Vysocina Jihlava (2) - Varnsdorf (13)






Vysocina Jihlava (9)
1 (100%) 3+ (78%) II2+ (78%)
Varnsdorf (9)
3+ (78%) I2+ (78%) HT-1 (78%)

30.5.2020 10:15 Viktoria Zizkov (6) - Mfk Chrudim (10)






Viktoria Zizkov (9)
1 (78%)

30.5.2020 17:00 Hradec Kralove (5) - Trinec (9)







30.5.2020 17:00 Prostejov (12) - Vitkovice (15)






Vitkovice (9)
1 (89%)

30.5.2020 17:00 Slavoj Vysehrad (11) - Lisen (8)






Slavoj Vysehrad (9)
3+ (78%) II2+ (78%)
Lisen (9)
HT-1 (78%)

31.5.2020 17:00 Pardubice (1) - Usti Nad Labem (7)






Pardubice (8)
1 (88%) 1-1 (88%) I> (75%) HT- 1 (88%)

31.5.2020 17:00 Vlasim (14) - Banik Sokolov (16)






Banik Sokolov (9)
1 (89%) 3+ (78%) II2+ (78%)

1.6.2020 19:00 Zbrojovka Brno (3) - Dukla Praha (4)






Zbrojovka Brno (9)
1 (78%) 1-1 (78%) HT- 1 (78%)


      Crna Gora Prva Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
30.5.2020 20:00 Buducnost (1) - Grbalj (10) 1.2 5 10.7 2.2 1.6

Buducnost (12)
1 (83%)

30.5.2020 20:00 Petrovac (8) - Ofk Titograd (7) 2.2 2.9 3.1 1.6 2.1


30.5.2020 20:00 Ml. Ljeskopolje (6) - Iskra Danilovgrad (3)






Ml. Ljeskopolje (11)
HT-X (73%)
Iskra Danilovgrad (12)
0-2 (75%)

30.5.2020 20:00 Kom (9) - Sutjeska (2) 6 3.6 1.5 1.7 2


30.5.2020 20:00 Zeta (5) - Rudar (4) 2.4 2.9 2.8 1.6 2.1

Zeta (11)
0-2 (73%)


      Danska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
28.5.2020 19:00 Aarhus (3) - Randers (7) 2.2 3.3 3.3 1.8 2

Randers (11)
3+ (82%) 2-3 (73%)

29.5.2020 19:00 Silkeborg (14) - Nordsjaelland (5) 4.7 4 1.7 2.3 1.6

Silkeborg (12)
3+ (75%)
Nordsjaelland (12)
3+ (92%) I2+ (83%)

31.5.2020 18:00 Esbjerg (13) - Aalborg (6) 3.6 3.3 2.1 1.7 2.1


1.6.2020 14:00 Randers (7) - Hobro (12) 1.8 3.6 4.6 1.8 2


1.6.2020 16:00 Midtjylland (1) - Horsens (10) 1.3 5.7 11.6 2.3 1.6

Midtjylland (12)
1 (75%)

1.6.2020 18:00 Lyngby (8) - Copenhagen (2) 4.6 3.7 1.7 1.9 1.8

Lyngby (12)
2-3 (83%)

1.6.2020 20:00 Aarhus (3) - Odense (9) 2.2 3.3 3.3 1.8 2



      Danska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
29.5.2020 18:00 Viborg (2) - Skive (9) 1.6 3.8 5.1 2 1.8

Viborg (10)
3+ (70%)

30.5.2020 14:00 Hb Koge (7) - Hvidovre (10) 2.1 3.2 3.3 1.8 2

Hb Koge (10)
2-3 (70%)
Hvidovre (10)
2-3 (70%)

30.5.2020 16:00 Fremad Amager (6) - Kolding (4) 2.2 3.4 3 2 1.8

Fremad Amager (10)
II2+ (70%) II> (80%)
Kolding (10)
2-3 (70%) I2+ (70%) I> (70%)

31.5.2020 12:00 Nykobing (8) - Roskilde (12) 2 3.4 3.3 2.1 1.7

Nykobing (10)
3+ (80%) I2+ (70%)
Roskilde (10)
1 (90%)

31.5.2020 14:00 Vejle (1) - Naestved (11) 1.4 4.4 6.7 2.1 1.7

Vejle (10)
1 (80%)
Naestved (10)
II> (70%)

31.5.2020 15:00 Vendsyssel (5) - Fredericia (3) 2.4 3.2 2.9 1.8 1.9

Vendsyssel (10)
0-2 (80%)
Fredericia (10)
3+ (80%) HT-2 (70%)


      Estonija 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
30.5.2020 12:00 Flora Tallinn (2) - Tallinna Kalev (6)







30.5.2020 12:00 Kuressaare (10) - Trans Narva (9)







30.5.2020 18:00 Tallinn Legion (8) - Tammeka Tartu (5)







31.5.2020 12:00 Tulevik Viljandi (7) - Kalju Nomme (4)







31.5.2020 14:00 Levadia (1) - Paide Lm (3)








      Estonija 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
30.5.2020 15:00 Fc Nomme Utd (1) - Fc Elva (5)







30.5.2020 15:00 Parnu Jk Vaprus (4) - Vandra Jk Vaprus (3)







31.5.2020 18:00 Maardu Linnameeskond (10) - Tammeka Tartu Ii (2)







31.5.2020 18:00 Parnu Jalgpalliklubi (6) - Jk Jarve (8)








      Farska Ostrva Premijer Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
27.5.2020 20:00 Nsi Runavik (4) - If Fuglafjordur (7)







27.5.2020 20:00 Tb Tvoroyri (9) - B36 Torshavn (1)







28.5.2020 18:00 Hb Torshavn (2) - Vikingur Gota (3)







28.5.2020 20:00 Ki Klaksvik (5) - Eb/Streymur (6)







28.5.2020 20:00 Skala (10) - Ab Argir (8)







1.6.2020 16:00 Ab Argir (8) - Ki Klaksvik (5)







1.6.2020 16:00 B36 Torshavn (1) - Hb Torshavn (2)







1.6.2020 16:00 If Fuglafjordur (7) - Eb/Streymur (6)







1.6.2020 16:00 Skala (10) - Nsi Runavik (4)







1.6.2020 16:00 Vikingur Gota (3) - Tb Tvoroyri (9)








      Farska Ostrva 1. Deild kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
30.5.2020 14:00 07 Vestur (7) - B68 Toftir (1)







30.5.2020 14:00 B36 Torshavn Ii (3) - B71 Sandoy (4)







30.5.2020 14:00 Fc Hoyvik (9) - Ab Argir Ii (10)







30.5.2020 14:00 Hb Torshavn Ii (8) - Vikingur Gota Ii (2)







30.5.2020 14:00 Nsi Runavik Ii (6) - Ki Klaksvik Ii (5)







1.6.2020 14:00 B71 Sandoy (4) - Vikingur Gota Ii (2)








      Farska Ostrva 2. Deild kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
30.5.2020 12:00 Nsi Runavik Iii (1) - Royn (5)







30.5.2020 12:00 Skala Ii (4) - Ki Klaksvik Iii (7)







30.5.2020 12:00 Tb Tvoroyri Ii (2) - Fc Suduroy (8)







30.5.2020 12:00 Undrid Ff (6) - Eb-Streymur Ii (9)







30.5.2020 12:00 Vikingur Gota Iii (3) - B68 Toftir Ii (10)








      Izrael ligat ha'al kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
30.5.2020 19:00 Maccabi Tel Aviv (1) - Hapoel Haifa (6) 1.4 4.5 8.2 2 1.7

Hapoel Haifa (13)
0-2 (69%) HT-X (77%)

30.5.2020 19:45 Beitar Jerusalem (3) - Hapoel Beer Sheva (4) 2.4 3.1 2.9 1.7 2.1


30.5.2020 20:00 Maccabi Haifa (2) - Hapoel Tel Aviv (5) 1.5 3.9 5.6 2 1.8

Maccabi Haifa (13)
1 (69%) 3+ (69%) II2+ (77%) II> (69%)
Hapoel Tel Aviv (13)
3+ (69%)

1.6.2020 19:15 Bnei Yehuda Tel Aviv (7) - Hapoel Kfar Saba (11) 2.2 3.2 3.2 1.6 2.2



      Izrael Liga Leumit kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
1.6.2020 19:00 Beitar Tel Aviv (7) - Hapoel Bney Lod (14)






Beitar Tel Aviv (14)
3+ (71%)

1.6.2020 19:00 Bnei Sakhnin (3) - Hapoel Ramat Ironi Nir (5)







1.6.2020 19:00 Hapoel Acre (10) - Hapoel Katamon (4)







1.6.2020 19:00 Hapoel Nof Hagalil (12) - Hapoel Umm Al Fahm (9)







1.6.2020 19:00 Hapoel Petah Tikva (11) - Maccabi Ahi Nazareth (13)






Hapoel Petah Tikva (14)
HT-X (86%)

1.6.2020 19:00 Hapoel Ramat Gan (8) - Hapoel Afula (15)







1.6.2020 19:00 Hapoel Rishon Lezion (2) - Hapoel Ashkelon (16)







1.6.2020 19:00 Kafr Qasim (6) - Maccabi Petah Tikva (1)








      Juzna Koreja 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
29.5.2020 12:30 Daegu Fc (10) - Sangju Sangmu (4)







30.5.2020 9:30 Gangwon Fc (7) - Jeonbuk Motors (1) 3.9 3.4 1.9 1.9 1.8


30.5.2020 12:00 Busan I Park (11) - Suwon Bluewings (8) 2.7 3.1 2.6 1.7 2.1


30.5.2020 12:00 Gwangju (12) - Ulsan Hyundai Fc (2) 4.7 3.5 1.7 1.9 1.8


31.5.2020 9:30 Fc Seoul (3) - Seongnam (5) 2 3.2 4.1 1.6 2.3


31.5.2020 12:00 Incheon United (9) - Pohang Steelers (6) 3.6 3 2.2 1.5 2.4



      Juzna Koreja 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
26.5.2020 12:00 Bucheon 1995 (1) - Jeju United Fc (8) 2.3 3.1 3 1.7 2.1


26.5.2020 12:00 Daejeon Citizen (2) - Ansan Greeners (7)







27.5.2020 11:30 Seoul E-Land (6) - Anyang (10) 2.1 3.2 3.2 1.7 2.1


27.5.2020 12:00 Jeonnam Dragons (5) - Chungnam Asan (9) 1.8 3.4 4.3 1.7 2.1


27.5.2020 12:30 Suwon Fc (3) - Gyeongnam (4) 2.3 3.1 2.9 1.7 2.1


30.5.2020 9:00 Jeonnam Dragons (5) - Anyang (10)







30.5.2020 11:30 Gyeongnam (4) - Daejeon Citizen (2)







31.5.2020 9:00 Ansan Greeners (7) - Jeju United Fc (8)







31.5.2020 11:30 Chungnam Asan (9) - Seoul E-Land (6)







31.5.2020 11:30 Suwon Fc (3) - Bucheon 1995 (1)








      Juzna Koreja 3. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
30.5.2020 7:00 Jeonju (16) - Gangneung City (2)







30.5.2020 8:00 Gyeongju Citizen (12) - Chuncheon (13)







30.5.2020 8:00 Hwaseong (4) - Daejeon Korail (1)







30.5.2020 8:00 Mokpo City (5) - Gyeongju Khnp (6)







30.5.2020 10:00 Pyeongtaek Citizen (11) - Changwon City (9)







30.5.2020 12:00 Cheonan City (7) - Gimpo Citizen (15)







30.5.2020 12:00 Cheongju (10) - Busan Transport Corp (8)







30.5.2020 12:00 Gimhae City (3) - Yangju Citizen (14)








      Madjarska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
27.5.2020 20:00 Ujpest (9) - Ferencvarosi (1) 3.4 3.3 2 1.9 1.9

Ferencvarosi (11)
3+ (73%)

29.5.2020 20:00 Kaposvar (12) - Zalaegerszegi Te (10) 3.7 3.4 1.9 2 1.7

Kaposvar (13)
2 (77%) HT-2 (77%)

30.5.2020 16:55 Kisvarda (7) - Ujpest (9) 2.3 3.5 2.6 2.3 1.6


30.5.2020 19:00 Diosgyori (5) - Mezokovesd (3) 2.6 3.1 2.6 1.7 2.1

Mezokovesd (12)
2-3 (75%)

30.5.2020 21:05 Paks (11) - Mol Fehervar (2) 3.2 3.1 2.2 1.7 2

Mol Fehervar (12)
0-2 (75%)

31.5.2020 18:55 Budapest Honved (6) - Debreceni (8) 2 3.4 3.2 2 1.7


31.5.2020 21:05 Puskas Academy (4) - Ferencvarosi (1)






Ferencvarosi (11)
3+ (73%)


      Nemacka Bundes 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
26.5.2020 18:30 Borussia D. (2) - Bayern Munich (1) 3.6 4.1 1.9 3 1.4

Borussia D. (13)
1 (77%) 4+ (77%) II2+ (77%) II> (69%) HT- 1 (69%)
Bayern Munich (13)
2 (69%) 4+ (69%) II2+ (69%)

26.5.2020 20:30 Leverkusen (4) - Wolfsburg (6) 1.8 3.9 4.1 2.4 1.6

Wolfsburg (13)
II2+ (69%)

26.5.2020 20:30 Eintracht F. (14) - Freiburg (7) 2 3.7 3.5 2.2 1.7

Eintracht F. (13)
3+ (77%) II2+ (77%)

26.5.2020 20:30 Werder Bremen (17) - Monchenglad. (5) 4 3.9 1.9 2.3 1.6

Werder Bremen (12)
2 (75%)

27.5.2020 18:30 Leipzig (3) - Hertha (11) 1.4 5 7.1 2.7 1.5

Leipzig (13)
3+ (69%)
Hertha (13)
3+ (77%) II2+ (69%) II> (69%)

27.5.2020 20:30 Hoffenheim (9) - Koln (10) 2.4 3.6 2.8 2.4 1.6

Hoffenheim (14)
3+ (86%) II2+ (71%)
Koln (13)
3+ (77%) II2+ (69%) HT-1 (69%)

27.5.2020 20:30 Augsburg (12) - Paderborn (18) 2 3.6 3.7 2 1.8

Augsburg (13)
3+ (85%) II2+ (77%)

27.5.2020 20:30 F. Dusseldorf (16) - Schalke (8) 3 3.4 2.4 2 1.8

Schalke (13)
II2+ (69%)

27.5.2020 20:30 Union Berlin (13) - Mainz (15) 2.3 3.4 3 2 1.8

Mainz (13)
3+ (92%) II2+ (69%)

29.5.2020 20:30 Freiburg (7) - Leverkusen (4) 4 3.8 1.9 2.3 1.6

Freiburg (13)
II> (69%)
Leverkusen (14)
3+ (71%)

30.5.2020 15:30 Schalke (8) - Werder Bremen (17) 2 3.6 3.6 2 1.8

Schalke (14)
II2+ (71%) II> (79%)
Werder Bremen (14)
3+ (79%)

30.5.2020 15:30 Mainz (15) - Hoffenheim (9) 2.7 3.5 2.5 2.4 1.6


30.5.2020 15:30 Hertha (11) - Augsburg (12) 2.1 3.5 3.4 2 1.8

Hertha (14)
3+ (79%)

30.5.2020 15:30 Wolfsburg (6) - Eintracht F. (14) 2.1 3.7 3.3 2.2 1.7

Eintracht F. (13)
1 (77%) 3+ (77%) II2+ (69%) II> (77%)

30.5.2020 18:30 Bayern Munich (1) - F. Dusseldorf (16) 1.1 11.3 26.5 4 1.2

Bayern Munich (14)
1 (71%) 3+ (79%) II2+ (79%) II> (79%)

31.5.2020 15:30 Monchenglad. (5) - Union Berlin (13) 1.6 4.1 5.4 2.2 1.7

Monchenglad. (14)
3+ (79%) II2+ (86%)
Union Berlin (14)
II2+ (71%) II> (79%)

31.5.2020 18:00 Paderborn (18) - Borussia D. (2) 8.8 5.7 1.3 2.9 1.4

Paderborn (14)
2 (71%) 3+ (71%) I2+ (71%)
Borussia D. (14)
3+ (79%) II2+ (79%)


      Nemacka Bundes 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
26.5.2020 18:30 Erzgebirge Aue (6) - Darmstadt (5) 2.5 3.2 2.8 1.8 2

Erzgebirge Aue (13)
1 (69%)

26.5.2020 18:30 Jahn Regensburg (10) - Nurnberg (15) 2.7 3.2 2.6 1.8 1.9

Jahn Regensburg (13)
II> (77%)

26.5.2020 18:30 Sv Wehen (17) - Sandhausen (13) 2.7 3.3 2.6 2 1.8

Sandhausen (13)
0-2 (77%)

26.5.2020 18:30 Greuther Furth (8) - Osnabruck (14) 2.3 3.4 3.1 2 1.8

Greuther Furth (13)
II2+ (69%)

27.5.2020 18:30 St. Pauli (11) - Heidenheim (4) 2.5 3.3 2.7 1.9 1.9


27.5.2020 18:30 Hannover (9) - Karlsruher (16) 1.8 3.6 4.2 2 1.8


27.5.2020 18:30 Bochum (12) - Holstein Kiel (7) 2.7 3.5 2.5 2.2 1.6

Bochum (14)
3+ (79%)
Holstein Kiel (14)
3+ (79%)

28.5.2020 20:30 Stuttgart (3) - Hamburger (2) 2.2 3.5 3.2 2.2 1.7

Stuttgart (13)
1 (77%) 3+ (69%) 2-3 (77%)

29.5.2020 18:30 Darmstadt (5) - Greuther Furth (8) 2.3 3.3 3.1 2 1.9


29.5.2020 18:30 Osnabruck (14) - Jahn Regensburg (10) 2.4 3.3 3.1 1.9 1.9


30.5.2020 13:00 Nurnberg (15) - Bochum (12) 2.3 3.4 3.2 2 1.8


30.5.2020 13:00 Holstein Kiel (7) - Arminia Bielefeld (1) 2.8 3.5 2.5 2.3 1.7

Holstein Kiel (13)
2-3 (77%)

30.5.2020 13:00 Karlsruher (16) - St. Pauli (11) 2.6 3.3 2.8 1.9 1.9


30.5.2020 13:00 Sandhausen (13) - Hannover (9) 2.7 3.4 2.6 2 1.9

Hannover (14)
3+ (71%)

31.5.2020 13:30 Dynamo Dresden (18) - Stuttgart (3)







31.5.2020 13:30 Heidenheim (4) - Erzgebirge Aue (6) 2.1 3.5 3.6 2 1.8


31.5.2020 13:30 Hamburger (2) - Sv Wehen (17) 1.6 4.2 5.9 2.3 1.7

Hamburger (13)
1 (69%)


      Nemacka 3. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
30.5.2020 14:00 Braunschweig (9) - Viktoria Koln (12) 2.1 3.5 3.2 2.2 1.6

Braunschweig (14)
3+ (71%)
Viktoria Koln (13)
3+ (77%)

30.5.2020 14:00 Ingolstadt (5) - Bayern Munich Ii (7) 2.5 3.5 2.5 2.2 1.6

Bayern Munich Ii (13)
3+ (77%)

30.5.2020 14:00 Magdeburg (15) - Kaiserslautern (14) 2.7 3.2 2.5 2 1.8

Kaiserslautern (14)
3+ (79%) II2+ (79%)

30.5.2020 14:00 Zwickau (17) - Hansa Rostock (8) 2.8 3.2 2.4 1.9 1.8


30.5.2020 14:00 Sonn. Grossaspach (19) - Unterhaching (3) 4.3 3.6 1.7 2 1.7

Sonn. Grossaspach (14)
3+ (71%) HT-2 (71%)

30.5.2020 14:00 Meppen (4) - Wurzburger Kick. (10) 2.5 3.3 2.6 2.1 1.7

Meppen (13)
II2+ (69%) II> (69%)
Wurzburger Kick. (14)
II2+ (71%)

30.5.2020 14:00 Waldhof M. (2) - Uerdingen (11) 2.2 3.3 3.1 2 1.8


31.5.2020 13:00 1860 Munich (6) - Duisburg (1) 2.4 3.3 2.8 2 1.7


31.5.2020 14:00 Preussen Munster (18) - Hallescher (16) 2.7 3.3 2.4 2 1.8

Hallescher (13)
II> (77%)

31.5.2020 17:00 Carl Zeiss Jena (20) - Chemnitzer (13) 6.3 4.4 1.4 2.3 1.6

Carl Zeiss Jena (13)
2 (69%) 3+ (69%) 2-3 (92%)
Chemnitzer (13)
3+ (77%) II2+ (69%)


      Poljska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
29.5.2020 18:00 Slask Wroclaw (5) - Rakow Czestochowa (9) 2.2 3.3 3.1 1.8 1.9

Slask Wroclaw (13)
3+ (77%) 2-3 (77%) II2+ (69%)
Rakow Czestochowa (13)
3+ (69%)

29.5.2020 20:30 Pogon Szczecin (6) - Zaglebie Lubin (11) 2.2 3.3 3.2 1.8 1.9


30.5.2020 15:00 Lks Lodz (16) - Gornik Zabrze (12) 2.6 3.3 2.6 1.9 1.9


30.5.2020 17:30 Piast Gliwice (2) - Wisla Krakow (13) 2 3.4 3.9 1.8 2

Piast Gliwice (13)
1 (69%)

30.5.2020 20:00 Lech Poznan (3) - Legia Warszawa (1) 2.7 3.2 2.5 1.9 1.9

Lech Poznan (13)
II2+ (69%) II> (69%)
Legia Warszawa (12)
II> (75%)

31.5.2020 12:30 Wisla Plock (10) - Korona Kielce (14) 2.2 3.2 3.3 1.7 2.1

Korona Kielce (13)
0-2 (69%)

31.5.2020 15:00 Cracovia Krakow (4) - Jagiellonia (8) 2 3.3 3.5 1.8 1.9

Cracovia Krakow (13)
1 (69%) 2-3 (77%) II2+ (69%) II> (69%)
Jagiellonia (13)
3+ (69%) 2-3 (69%) II2+ (69%)

31.5.2020 17:30 Lechia Gdansk (7) - Arka Gdynia (15) 1.8 3.5 4.4 1.8 1.9

Lechia Gdansk (13)
0-2 (69%) 2-3 (69%)
Arka Gdynia (13)
1 (69%) 0-2 (69%)


      Srpska Jelen Super kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
29.5.2020 15:00 InĐIja (14) - Spartak Subotica (7) 2.6 3.1 2.5 1.8 2

Spartak Subotica (13)
I2+ (69%)

29.5.2020 17:00 Vojvodina (3) - Cukaricki (5) 2 3.2 3.8 1.7 2.1

Vojvodina (13)
1 (69%) 3+ (69%)
Cukaricki (13)
HT-X (69%)

29.5.2020 19:30 Rad (15) - Crvena Zvezda (1) 15.6 6.2 1.2 2.3 1.5

Crvena Zvezda (13)
2 (77%)

30.5.2020 15:00 Radnik Surdulica (10) - Proleter Novi Sad (11) 2.1 3 3.4 1.7 2.1


30.5.2020 17:30 Partizan (2) - Mladost Lucani (8) 1.2 6.2 15.1 2.3 1.6

Partizan (13)
1 (77%) 3+ (77%) II2+ (77%) HT- 1 (69%)

30.5.2020 19:30 Napredak (12) - Radnicki Nis (6) 2.8 3.2 2.4 1.9 1.9

Napredak (13)
II> (69%)
Radnicki Nis (13)
0-2 (77%)

31.5.2020 17:30 Tsc Backa Topola (4) - Javor (13) 1.3 4.7 9.4 1.9 1.8


31.5.2020 19:30 Macva (16) - Fk Vozdovac (9) 2.5 3 2.8 1.6 2.3

Macva (13)
0-2 (77%)
Fk Vozdovac (13)
3+ (85%) 2-3 (77%) II2+ (77%) II> (69%)


      Srbija Prva liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
29.5.2020 17:30 Buducnost Dobanovci (16) - Radnicki 1923 (8)






Buducnost Dobanovci (13)
0-2 (77%)
Radnicki 1923 (13)
0-2 (92%) 0-1 (69%)

30.5.2020 17:30 Graficar (1) - Backa (3)






Graficar (13)
1 (77%)
Backa (13)
0-2 (77%)

30.5.2020 17:30 Novi Pazar (7) - Dinamo Vranje (10)






Novi Pazar (13)
1 (69%)
Dinamo Vranje (13)
0-2 (69%)

30.5.2020 17:30 Zarkovo (9) - Fk Zlatibor (4)






Fk Zlatibor (13)
0-2 (77%)

31.5.2020 17:30 Fk Trayal (13) - SinĐElic Beograd (14)






Fk Trayal (13)
0-2 (77%)
SinĐElic Beograd (13)
1 (77%) II> (69%)

31.5.2020 17:30 Radnicki Pirot (11) - Smederevo 1924 (15)






Smederevo 1924 (13)
3+ (77%)

31.5.2020 17:30 Zemun (12) - Kabel (5)






Zemun (13)
0-2 (69%)

1.6.2020 18:00 Kolubara (6) - Metalac G. Mil. (2)






Metalac G. Mil. (13)
3+ (69%)


      Tajvan Premijer Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
31.5.2020 10:00 Tainan City (5) - Taipei Tatung (4) 2.7 3.8 2.1 3 1.3


31.5.2020 10:00 Taipower (3) - Hang Yuen Fc (2) 1.8 3.9 3.7 2.5 1.5



      Tajvan Mulan Liga Žene kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
30.5.2020 4:00 New Taipei Air Source W (5) - Taipei Bear W (2)






New Taipei Air Source W (4)
2 (75%) I2+ (75%) I> (75%) HT-2 (75%)
Taipei Bear W (5)
2 (100%) 0-2 (80%) 2-3 (80%)

30.5.2020 8:00 Kaohsiung Yangxin W (6) - Hualien W (1)






Kaohsiung Yangxin W (4)
2 (100%) 2-3 (75%) II2+ (75%) II> (75%)

30.5.2020 10:30 Taichung Blue Whale W (3) - Taoyuan International W (4)






Taoyuan International W (4)
0-2 (75%) 2-3 (75%) I> (75%)


      Turkmenistan Yokary Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
27.5.2020 15:00 Fc Asgabat (4) - Merw (6) 1.4 3.9 6.5 1.8 1.9

Fc Asgabat (4)
0-2 (75%) HT- 1 (75%)
Merw (5)
1 (80%) I2+ (80%)

27.5.2020 15:00 Energetik (8) - Nebitci (7) 2.2 3.1 2.9 1.6 2.1

Energetik (5)
2 (80%)
Nebitci (4)
1 (100%) 0-2 (75%) HT-1 (75%)

28.5.2020 15:00 Kopetdag Asgabat (3) - Altyn Asyr (1)






Kopetdag Asgabat (5)
0-2 (80%)

28.5.2020 15:00 Sagadam (5) - Ahal (2)






Sagadam (4)
0-2 (100%) 0-1 (75%)
Ahal (4)
3+ (75%) 2-3 (75%) I2+ (75%) I> (100%)

1.6.2020 15:00 Altyn Asyr (1) - Energetik (8)






Altyn Asyr (4)
1 (75%) 2-3 (75%) I2+ (75%) I> (75%)
Energetik (5)
0-2 (80%)

1.6.2020 15:00 Nebitci (7) - Fc Asgabat (4)






Nebitci (5)
I> (80%) HT-X (80%)
Fc Asgabat (5)
0-2 (80%)


      Ukrainska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
30.5.2020 16:00 Dnipro-1 (6) - Olimpik Donetsk (11)






Dnipro-1 (12)
II> (75%)
Olimpik Donetsk (11)
II> (73%)

30.5.2020 16:00 Fc Oleksandriya (5) - Zorya Luhansk (3)






Fc Oleksandriya (12)
3+ (75%) II2+ (83%) II> (92%)

30.5.2020 16:00 Karpaty Lviv (12) - Fc Mariupol (8)






Fc Mariupol (12)
HT-X (75%)

30.5.2020 16:00 Kolos Kovalivka (7) - Desna Chernihiv (4)






Kolos Kovalivka (11)
3+ (73%)

30.5.2020 16:00 Shakhtar Donetsk (1) - Dynamo Kyiv (2)






Shakhtar Donetsk (11)
1 (91%) 3+ (73%)
Dynamo Kyiv (11)
2 (73%)

30.5.2020 16:00 Vorskla Poltava (10) - Fk Lviv (9)






Vorskla Poltava (11)
0-2 (73%)


Professional soccer single bets

Professional football bets

Professional football picks

Soccer Bets 24

Bet Invest 24




© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com