Alzir 1. Liga |
kvote |
rezultat |
datum |
cas |
domacin-gost |
1 |
X |
2 |
0-2 |
3+ |
HT |
FT |
19.3.2024 |
16:00 |
Nc Magra (13) -
Cr Belouizdad (5) |
|
|
|
|
|
|
|
Nc Magra (9) |
|
|
19.3.2024 |
17:00 |
Ben Aknoun (15) -
Mc Alger (1) |
|
|
|
|
|
|
|
Mc Alger (9) |
|
|
19.3.2024 |
22:00 |
Usm Alger (6) -
Es Setif (3) |
|
|
|
|
|
|
|
Usm Alger (8) |
3+ (75%) |
II2+ (88%) |
II> (88%) |
|
Es Setif (9) |
|
|
23.3.2024 |
17:00 |
Paradou Ac (4) -
Ben Aknoun (15) |
|
|
|
|
|
|
|
Paradou Ac (10) |
0-2 (100%) |
0-1 (100%) |
HT-X (80%) |
|
|
23.3.2024 |
17:00 |
Usm Khenchela (9) -
Mc Oran (14) |
|
|
|
|
|
|
|
Mc Oran (10) |
|
|
23.3.2024 |
17:00 |
Usm Alger (6) -
Us Biskra (8) |
|
|
|
|
|
|
|
Usm Alger (8) |
3+ (75%) |
II2+ (88%) |
II> (88%) |
|
Us Biskra (10) |
|
|
23.3.2024 |
17:00 |
Us Souf (16) -
Mce Bayadh (11) |
|
|
|
|
|
|
|
Us Souf (9) |
|
Mce Bayadh (10) |
|
|
23.3.2024 |
17:00 |
Nc Magra (13) -
Cs Constantine (2) |
|
|
|
|
|
|
|
Nc Magra (9) |
|
|
23.3.2024 |
17:00 |
Js Saoura (10) -
Mc Alger (1) |
|
|
|
|
|
|
|
Js Saoura (10) |
|
Mc Alger (9) |
|
|
23.3.2024 |
17:00 |
Js Kabylie (7) -
Cr Belouizdad (5) |
|
|
|
|
|
|
|
Js Kabylie (10) |
|
|
23.3.2024 |
17:00 |
Es Setif (3) -
Aso Chlef (12) |
|
|
|
|
|
|
|
Es Setif (10) |
|
Aso Chlef (10) |
|
|
Australija Viktori Premijer Liga |
kvote |
rezultat |
datum |
cas |
domacin-gost |
1 |
X |
2 |
0-2 |
3+ |
HT |
FT |
22.3.2024 |
9:30 |
Melbourne Knights (7) -
Hume City (2) |
|
|
|
|
|
|
|
Melbourne Knights (3) |
|
|
22.3.2024 |
9:30 |
St Albans Saints (12) -
Manningham Utd Blues (11) |
|
|
|
|
|
|
|
St Albans Saints (3) |
|
Manningham Utd Blues (3) |
1 (100%) |
3+ (100%) |
HT-1 (100%) |
|
|
22.3.2024 |
10:00 |
Green Gully (10) -
Dandenong Thunder (9) |
|
|
|
|
|
|
|
Dandenong Thunder (3) |
3+ (100%) |
I2+ (100%) |
I> (100%) |
|
|
22.3.2024 |
10:30 |
Oakleigh Cannons (5) -
South Melbourne (1) |
|
|
|
|
|
|
|
Oakleigh Cannons (3) |
1 (100%) |
1-1 (100%) |
3+ (100%) |
I2+ (100%) |
I> (100%) |
HT- 1 (100%) |
|
South Melbourne (3) |
|
|
23.3.2024 |
5:00 |
Moreland City (14) -
Dandenong City (8) |
|
|
|
|
|
|
|
Moreland City (3) |
2 (100%) |
0-2 (100%) |
0-1 (100%) |
|
Dandenong City (3) |
4+ (100%) |
II2+ (100%) |
II> (100%) |
|
|
23.3.2024 |
8:00 |
Port Melbourne (6) -
Altona Magic (13) |
|
|
|
|
|
|
|
Port Melbourne (4) |
3+ (75%) |
II2+ (75%) |
I=II (75%) |
HT-X (75%) |
|
Altona Magic (3) |
|
|
23.3.2024 |
9:00 |
Avondale (4) -
Heidelberg Utd (3) |
|
|
|
|
|
|
|
Heidelberg Utd (4) |
|
|
Engleska 2. liga |
kvote |
rezultat |
datum |
cas |
domacin-gost |
1 |
X |
2 |
0-2 |
3+ |
HT |
FT |
19.3.2024 |
20:45 |
Bradford (15) -
Notts County (17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
13:30 |
Mansfield (1) -
Colchester (22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
14:00 |
Harrogate Town (13) -
Bradford (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Crewe (5) -
Afc Wimbledon (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Doncaster (18) -
Forest Green (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Grimsby (21) -
Wrexham (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Morecambe (12) -
Gillingham (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Newport County (11) -
Barrow (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Notts County (17) -
Salford City (20) |
|
|
|
|
|
|
|
Notts County (18) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Sutton Utd (24) -
Accrington St (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Tranmere (14) -
Crawley Town (10) |
|
|
|
|
|
|
|
Tranmere (19) |
|
|
23.3.2024 |
18:15 |
Stockport (2) -
Milton Keynes Dons (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Engleska Conference |
kvote |
rezultat |
datum |
cas |
domacin-gost |
1 |
X |
2 |
0-2 |
3+ |
HT |
FT |
19.3.2024 |
20:45 |
Barnet (2) -
Eastleigh (18) |
1.4 |
4.9 |
6.5 |
2.8 |
1.4 |
|
|
Eastleigh (18) |
|
|
20.3.2024 |
20:45 |
Fc Halifax Town (10) -
Chesterfield (1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Rochdale (11) -
Maidenhead (19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Wealdstone (16) -
Kidderminster (22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Southend (6) -
Woking (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Fc Halifax Town (10) -
Ebbsfleet United (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Eastleigh (18) -
Hartlepool (13) |
|
|
|
|
|
|
|
Eastleigh (20) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Dagenham Red. (12) -
Oldham (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Bromley (3) -
York (21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Chesterfield (1) -
Boreham Wood (20) |
|
|
|
|
|
|
|
Chesterfield (20) |
1 (85%) |
4+ (70%) |
II2+ (75%) |
|
Boreham Wood (19) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Afc Fylde (17) -
Oxford City (24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Aldershot Town (5) -
Solihull Moors (4) |
|
|
|
|
|
|
|
Solihull Moors (20) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Barnet (2) -
Dorking Wanderers (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Altrincham (7) -
Gateshead (8) |
|
|
|
|
|
|
|
Altrincham (19) |
|
|
Engleska Conference North |
kvote |
rezultat |
datum |
cas |
domacin-gost |
1 |
X |
2 |
0-2 |
3+ |
HT |
FT |
19.3.2024 |
20:45 |
Bishops Stortford (24) -
Kings Lynn (18) |
4.9 |
3.8 |
1.6 |
1.9 |
1.8 |
|
|
Bishops Stortford (19) |
|
|
19.3.2024 |
20:45 |
Blyth Spartans (17) -
Buxton (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
13:30 |
Kings Lynn (18) -
Tamworth (1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Bishops Stortford (24) -
Scarborough (14) |
|
|
|
|
|
|
|
Bishops Stortford (19) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Brackley Town (4) -
Alfreton (5) |
|
|
|
|
|
|
|
Brackley Town (20) |
|
Alfreton (20) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Chester (6) -
South Shields (9) |
|
|
|
|
|
|
|
Chester (20) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Chorley (3) -
Boston Utd (7) |
|
|
|
|
|
|
|
Chorley (20) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Curzon Ashton (8) -
Banbury United (22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Hereford (10) -
Farsley Celtic (19) |
|
|
|
|
|
|
|
Farsley Celtic (19) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Peterborough Sports (15) -
Blyth Spartans (17) |
|
|
|
|
|
|
|
Peterborough Sports (18) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Rushall Olympic (21) -
Darlington Fc (20) |
|
|
|
|
|
|
|
Rushall Olympic (19) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Southport (16) -
Buxton (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Spennymoor Town (12) -
Gloucester City (23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Warrington Town (11) -
Scunthorpe (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Engleska Conference South |
kvote |
rezultat |
datum |
cas |
domacin-gost |
1 |
X |
2 |
0-2 |
3+ |
HT |
FT |
19.3.2024 |
20:45 |
Braintree (3) -
Weymouth (16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
19.3.2024 |
20:45 |
Hampton & Richmond (4) -
Welling (18) |
2 |
3.5 |
3.4 |
2 |
1.7 |
|
|
|
19.3.2024 |
20:45 |
Truro City (20) -
Eastbourne Borough (22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
20.3.2024 |
20:45 |
Taunton Town (19) -
Chippenham (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Maidstone Utd (6) -
Weston Super Mare (15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Weymouth (16) -
Havant Waterlooville (23) |
|
|
|
|
|
|
|
Havant Waterlooville (20) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Torquay (14) -
Hampton & Richmond (4) |
|
|
|
|
|
|
|
Torquay (20) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Tonbridge Angels (12) -
Truro City (20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Taunton Town (19) -
Chelmsford (2) |
|
|
|
|
|
|
|
Chelmsford (20) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Slough Town (11) -
Eastbourne Borough (22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Dover (24) -
Farnborough (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Dartford (21) -
Hemel Hempstead Town (17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Chippenham (13) -
Welling (18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Braintree (3) -
Yeovil (1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Aveley (9) -
St Albans (7) |
|
|
|
|
|
|
|
St Albans (20) |
|
|
24.3.2024 |
16:00 |
Worthing (5) -
Bath City (8) |
|
|
|
|
|
|
|
Worthing (20) |
|
|
25.3.2024 |
20:45 |
Taunton Town (19) -
Slough Town (11) |
|
|
|
|
|
|
|
Slough Town (19) |
|
|
Engleska Isthmian Premijer |
kvote |
rezultat |
datum |
cas |
domacin-gost |
1 |
X |
2 |
0-2 |
3+ |
HT |
FT |
19.3.2024 |
20:45 |
Concord Rangers (21) -
Potters Bar Town (15) |
|
|
|
|
|
|
|
Concord Rangers (15) |
|
Potters Bar Town (17) |
|
|
19.3.2024 |
20:45 |
Hastings (9) -
Afc Hornchurch (1) |
|
|
|
|
|
|
|
Afc Hornchurch (16) |
2 (75%) |
3+ (81%) |
II2+ (81%) |
|
|
19.3.2024 |
20:45 |
Cheshunt (18) -
Folkestone Invicta (17) |
|
|
|
|
|
|
|
Folkestone Invicta (16) |
|
|
19.3.2024 |
20:45 |
Canvey (16) -
Horsham (7) |
3.1 |
3.6 |
2 |
2.2 |
1.6 |
|
|
Canvey (15) |
|
Horsham (15) |
|
|
19.3.2024 |
20:45 |
Bognor Regis (10) -
Whitehawk (14) |
|
|
|
|
|
|
|
Bognor Regis (15) |
|
|
20.3.2024 |
20:45 |
Kingstonian (22) -
Dulwich Hamlet (8) |
|
|
|
|
|
|
|
Kingstonian (17) |
2 (71%) |
3+ (88%) |
II2+ (71%) |
|
Dulwich Hamlet (15) |
3+ (73%) |
II2+ (87%) |
II> (80%) |
|
|
21.3.2024 |
20:45 |
Concord Rangers (21) -
Enfield Town (3) |
3.9 |
3.7 |
1.8 |
2.1 |
1.7 |
|
|
Concord Rangers (15) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Whitehawk (14) -
Afc Hornchurch (1) |
|
|
|
|
|
|
|
Whitehawk (14) |
|
Afc Hornchurch (16) |
2 (75%) |
3+ (81%) |
II2+ (81%) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Potters Bar Town (15) -
Kingstonian (22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Margate (19) -
Enfield Town (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Lewes (12) -
Concord Rangers (21) |
|
|
|
|
|
|
|
Lewes (16) |
|
Concord Rangers (14) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Horsham (7) -
Hastings (9) |
|
|
|
|
|
|
|
Hastings (15) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Chatham Town (2) -
Haringey Borough (20) |
|
|
|
|
|
|
|
Chatham Town (17) |
|
Haringey Borough (16) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Canvey (16) -
Hashtag United (11) |
|
|
|
|
|
|
|
Canvey (15) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Bognor Regis (10) -
Dulwich Hamlet (8) |
|
|
|
|
|
|
|
Bognor Regis (15) |
|
Dulwich Hamlet (15) |
3+ (73%) |
II2+ (87%) |
II> (80%) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Billericay (6) -
Wingate & Finchley (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Cheshunt (18) -
Carshalton Athletic (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
24.3.2024 |
16:00 |
Cray Wanderers (13) -
Folkestone Invicta (17) |
|
|
|
|
|
|
|
Folkestone Invicta (16) |
|
|
Engleska Northern Premijer |
kvote |
rezultat |
datum |
cas |
domacin-gost |
1 |
X |
2 |
0-2 |
3+ |
HT |
FT |
19.3.2024 |
20:45 |
Whitby (9) -
Guiseley Afc (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
19.3.2024 |
20:45 |
Stafford Rangers (20) -
Macclesfield (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
19.3.2024 |
20:45 |
Radcliffe Fc (1) -
Morpeth Town Afc (11) |
|
|
|
|
|
|
|
Radcliffe Fc (16) |
1 (75%) |
3+ (81%) |
I2+ (75%) |
|
Morpeth Town Afc (15) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Bamber Bridge (14) -
Stafford Rangers (20) |
|
|
|
|
|
|
|
Bamber Bridge (14) |
|
Stafford Rangers (16) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Bradford Park A. (19) -
Worksop (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Utd Of Manchester (17) -
Basford United (18) |
|
|
|
|
|
|
|
Basford United (16) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Gainsborough (12) -
Workington (15) |
|
|
|
|
|
|
|
Workington (16) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Guiseley Afc (5) -
Ilkeston Town (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Hyde Utd (3) -
Warrington Rylands (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Lancaster (10) -
Marine (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Macclesfield (6) -
Morpeth Town Afc (11) |
|
|
|
|
|
|
|
Macclesfield (17) |
|
Morpeth Town Afc (15) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Matlock Town (16) -
Whitby (9) |
|
|
|
|
|
|
|
Matlock Town (13) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Radcliffe Fc (1) -
Ashton United (8) |
|
|
|
|
|
|
|
Radcliffe Fc (16) |
1 (75%) |
3+ (81%) |
I2+ (75%) |
|
|
Engleska Southern Central |
kvote |
rezultat |
datum |
cas |
domacin-gost |
1 |
X |
2 |
0-2 |
3+ |
HT |
FT |
19.3.2024 |
20:45 |
Alvechurch (13) -
Afc Telford (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
19.3.2024 |
20:45 |
Needham Market (1) -
Redditch (4) |
|
|
|
|
|
|
|
Needham Market (15) |
|
|
19.3.2024 |
20:45 |
Leamington (5) -
Coalville (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Afc Stamford (7) -
Leiston Fc (11) |
|
|
|
|
|
|
|
Afc Stamford (16) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Barwell (14) -
Royston Town (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Bromsgrove Sporting Fc (16) -
Needham Market (1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Halesowen Town (9) -
Coalville (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Hitchin (18) -
Afc Telford (3) |
|
|
|
|
|
|
|
Hitchin (16) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Kettering (17) -
Alvechurch (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Redditch (4) -
Leamington (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
St Ives (12) -
Berkhamsted (21) |
|
|
|
|
|
|
|
St Ives (16) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Stourbridge (15) -
Afc Sudbury (19) |
|
|
|
|
|
|
|
Afc Sudbury (16) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Stratford (6) -
Long Eaton United (20) |
|
|
|
|
|
|
|
Stratford (16) |
1 (75%) |
3+ (75%) |
II2+ (81%) |
II> (88%) |
|
Long Eaton United (16) |
1 (75%) |
II2+ (81%) |
II> (75%) |
|
|
Engleska Southern South |
kvote |
rezultat |
datum |
cas |
domacin-gost |
1 |
X |
2 |
0-2 |
3+ |
HT |
FT |
19.3.2024 |
20:45 |
Afc Totton (6) -
Plymouth Parkway (20) |
|
|
|
|
|
|
|
Afc Totton (15) |
|
|
19.3.2024 |
20:45 |
Hendon (11) -
Poole Town (12) |
|
|
|
|
|
|
|
Poole Town (17) |
|
|
19.3.2024 |
20:45 |
Tiverton (19) -
Dorchester (13) |
2.1 |
3.8 |
2.8 |
2.6 |
1.4 |
|
|
Tiverton (14) |
|
|
21.3.2024 |
20:45 |
Plymouth Parkway (20) -
Winchester City (9) |
|
|
|
|
|
|
|
Winchester City (14) |
3+ (79%) |
II2+ (79%) |
II> (71%) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Didcot Town (22) -
Gosport Borough (3) |
|
|
|
|
|
|
|
Gosport Borough (16) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Tiverton (19) -
Hanwell Town (15) |
|
|
|
|
|
|
|
Tiverton (14) |
|
Hanwell Town (17) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Poole Town (12) -
Sholing Fc (18) |
|
|
|
|
|
|
|
Sholing Fc (16) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Merthyr (5) -
Walton And Hersham (4) |
|
|
|
|
|
|
|
Merthyr (17) |
|
Walton And Hersham (17) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Hendon (11) -
Winchester City (9) |
|
|
|
|
|
|
|
Winchester City (14) |
3+ (79%) |
II2+ (79%) |
II> (71%) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Hayes & Yeading (17) -
Swindon Supermarine (16) |
|
|
|
|
|
|
|
Swindon Supermarine (17) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Dorchester (13) -
Salisbury Fc (2) |
|
|
|
|
|
|
|
Dorchester (17) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Bracknell Town (7) -
Plymouth Parkway (20) |
|
|
|
|
|
|
|
Bracknell Town (17) |
1 (71%) |
3+ (82%) |
II2+ (71%) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Basingstoke (10) -
Chesham United (1) |
|
|
|
|
|
|
|
Basingstoke (17) |
|
Chesham United (17) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Afc Totton (6) -
Beaconsfield Town (14) |
|
|
|
|
|
|
|
Afc Totton (15) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Harrow Borough (21) -
Hungerford Town (8) |
|
|
|
|
|
|
|
Harrow Borough (17) |
|
Hungerford Town (16) |
|
|
Gana Premijer liga |
kvote |
rezultat |
datum |
cas |
domacin-gost |
1 |
X |
2 |
0-2 |
3+ |
HT |
FT |
19.3.2024 |
16:00 |
Accra Lions (14) -
Great Olympics (11) |
|
|
|
|
|
|
|
Accra Lions (10) |
|
Great Olympics (10) |
|
|
20.3.2024 |
16:00 |
Medema (9) -
Aduana Stars (2) |
|
|
|
|
|
|
|
Medema (9) |
|
Aduana Stars (9) |
|
|
20.3.2024 |
16:00 |
Nations Fc (3) -
Dreams (13) |
|
|
|
|
|
|
|
Dreams (10) |
|
|
24.3.2024 |
16:00 |
Great Olympics (11) -
Aduana Stars (2) |
|
|
|
|
|
|
|
Great Olympics (11) |
|
Aduana Stars (9) |
|
|
24.3.2024 |
16:00 |
Samartex (1) -
Hearts Of Oak (8) |
|
|
|
|
|
|
|
Samartex (10) |
1 (90%) |
1-1 (70%) |
HT- 1 (70%) |
|
Hearts Of Oak (11) |
|
|
24.3.2024 |
16:00 |
Real Tamale (18) -
Accra Lions (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
24.3.2024 |
16:00 |
Medema (9) -
Dreams (13) |
|
|
|
|
|
|
|
Medema (9) |
|
Dreams (10) |
|
|
24.3.2024 |
16:00 |
Legon Cities (12) -
Nsoatreman (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
24.3.2024 |
16:00 |
Heart Of Lions (17) -
Bibiani Gold Stars (10) |
|
|
|
|
|
|
|
Heart Of Lions (11) |
|
Bibiani Gold Stars (10) |
|
|
24.3.2024 |
16:00 |
Bofoakwa Tano (16) -
Karela (15) |
|
|
|
|
|
|
|
Bofoakwa Tano (11) |
|
|
24.3.2024 |
16:00 |
Berekum Chelsea (5) -
Bechem Utd (6) |
|
|
|
|
|
|
|
Berekum Chelsea (10) |
1 (70%) |
0-2 (90%) |
0-1 (70%) |
|
Bechem Utd (10) |
|
|
24.3.2024 |
16:00 |
Asante Kotoko (7) -
Nations Fc (3) |
|
|
|
|
|
|
|
Asante Kotoko (10) |
|
Nations Fc (10) |
1 (70%) |
0-2 (90%) |
0-1 (90%) |
|
|
Italija Lega Pro Grupa A |
kvote |
rezultat |
datum |
cas |
domacin-gost |
1 |
X |
2 |
0-2 |
3+ |
HT |
FT |
19.3.2024 |
19:30 |
L. R. Vicenza (3) -
Fiorenzuola (18) |
|
|
|
|
|
|
|
L. R. Vicenza (15) |
|
|
23.3.2024 |
14:00 |
Albinoleffe (11) -
Pro Sesto (19) |
|
|
|
|
|
|
|
Albinoleffe (15) |
|
Pro Sesto (16) |
|
|
23.3.2024 |
14:00 |
Trento (9) -
Mantova (1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
14:00 |
Lumezzane (8) -
Virtus Verona (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
14:00 |
Giana Erminio (7) -
Alessandria (20) |
|
|
|
|
|
|
|
Alessandria (15) |
|
|
23.3.2024 |
14:00 |
Fiorenzuola (18) -
Pro Patria (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
17:30 |
L. R. Vicenza (3) -
Legnago Salus (5) |
|
|
|
|
|
|
|
L. R. Vicenza (15) |
|
|
24.3.2024 |
14:00 |
Pergolettese (15) -
Novara (17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
24.3.2024 |
14:00 |
Pro Vercelli (12) -
Padova (2) |
|
|
|
|
|
|
|
Padova (16) |
|
|
24.3.2024 |
16:15 |
Renate (13) -
Arzignano Valchiampo (16) |
|
|
|
|
|
|
|
Renate (16) |
|
Arzignano Valchiampo (16) |
|
|
Izrael Liga Leumit |
kvote |
rezultat |
datum |
cas |
domacin-gost |
1 |
X |
2 |
0-2 |
3+ |
HT |
FT |
22.3.2024 |
14:00 |
Hapoel Umm Al Fahm (7) -
Kafr Qasim (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
22.3.2024 |
14:00 |
Hapoel Rishon Lezion (14) -
Hapoel Ramat Gan (12) |
|
|
|
|
|
|
|
Hapoel Rishon Lezion (13) |
|
|
22.3.2024 |
14:00 |
Bnei Yehuda Tel Aviv (2) -
Hapoel Afula (15) |
|
|
|
|
|
|
|
Bnei Yehuda Tel Aviv (13) |
|
|
22.3.2024 |
14:00 |
Hapoel Ramat Ironi Nir (6) -
Hapoel Nof Hagalil (5) |
|
|
|
|
|
|
|
Hapoel Ramat Ironi Nir (13) |
|
|
25.3.2024 |
18:00 |
Hapoel Acre (10) -
Maccabi Kabilio Jaffa (3) |
|
|
|
|
|
|
|
Maccabi Kabilio Jaffa (13) |
|
|
25.3.2024 |
18:00 |
Maccabi Herzliya (9) -
Hapoel Kfar Saba (13) |
|
|
|
|
|
|
|
Hapoel Kfar Saba (13) |
|
|
25.3.2024 |
18:00 |
Sektzia Nes Tziona (11) -
Ihud Bnei Shfaram (16) |
|
|
|
|
|
|
|
Ihud Bnei Shfaram (13) |
|
|
Jamajka Premijer liga |
kvote |
rezultat |
datum |
cas |
domacin-gost |
1 |
X |
2 |
0-2 |
3+ |
HT |
FT |
18.3.2024 |
23:00 |
Cavalier (13) -
Portmore (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
19.3.2024 |
1:30 |
Arnett Gardens (10) -
Humble Lions (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
20.3.2024 |
21:30 |
Vere United (5) -
Mount Pleasant (14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
20.3.2024 |
21:30 |
Treasure Beach (2) -
Waterhouse (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
20.3.2024 |
21:30 |
Lime Hall Academy (1) -
Harbour View (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
20.3.2024 |
21:30 |
Dunbeholden (9) -
Montego Bay (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
20.3.2024 |
21:30 |
Molynes (6) -
Tivoli Gardens (12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
24.3.2024 |
19:00 |
Portmore (11) -
Vere United (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
24.3.2024 |
21:30 |
Montego Bay (7) -
Molynes (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
24.3.2024 |
21:30 |
Mount Pleasant (14) -
Arnett Gardens (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
24.3.2024 |
21:30 |
Treasure Beach (2) -
Cavalier (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
24.3.2024 |
22:00 |
Waterhouse (8) -
Dunbeholden (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
25.3.2024 |
23:00 |
Humble Lions (4) -
Lime Hall Academy (1) |
|
|
|
|
|
|
|
|
26.3.2024 |
1:30 |
Tivoli Gardens (12) -
Harbour View (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Severna Irska Championship 1 |
kvote |
rezultat |
datum |
cas |
domacin-gost |
1 |
X |
2 |
0-2 |
3+ |
HT |
FT |
19.3.2024 |
20:45 |
Ards (10) -
Portadown (4) |
|
|
|
|
|
|
|
Ards (15) |
3+ (73%) |
II2+ (87%) |
II> (100%) |
HT-X (100%) |
|
Portadown (0) |
2 (700%) |
X-2 (700%) |
4+ (400%) |
0-1 (200%) |
HT-X (1600%) |
|
|
19.3.2024 |
20:45 |
Newington Yc (7) -
Knockbreda (12) |
|
|
|
|
|
|
|
Newington Yc (15) |
3+ (73%) |
II2+ (93%) |
II> (100%) |
HT-X (100%) |
|
Knockbreda (0) |
2 (100%) |
X-2 (100%) |
4+ (700%) |
5+ (500%) |
HT-X (1500%) |
|
|
22.3.2024 |
20:45 |
Portadown (4) -
Bangor (2) |
|
|
|
|
|
|
|
Portadown (14) |
1 (71%) |
X-1 (71%) |
4+ (71%) |
II2+ (86%) |
II> (100%) |
HT-X (100%) |
|
Bangor (0) |
2 (800%) |
X-2 (800%) |
4+ (900%) |
0-1 (200%) |
HT-X (1600%) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Ards (10) -
Dergview (11) |
|
|
|
|
|
|
|
Ards (15) |
3+ (73%) |
II2+ (87%) |
II> (100%) |
HT-X (100%) |
|
Dergview (0) |
2 (200%) |
X-2 (200%) |
4+ (900%) |
0-1 (100%) |
HT-X (1600%) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Ballinamallard (9) -
Annagh Utd (5) |
|
|
|
|
|
|
|
Ballinamallard (16) |
II2+ (75%) |
II> (88%) |
HT-X (100%) |
|
Annagh Utd (0) |
2 (600%) |
X-2 (600%) |
4+ (700%) |
0-1 (400%) |
HT-X (1500%) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Harland & Wolff Welders (6) -
Institute (3) |
|
|
|
|
|
|
|
Harland & Wolff Welders (16) |
3+ (81%) |
II2+ (88%) |
II> (94%) |
HT-X (100%) |
|
Institute (0) |
2 (600%) |
X-2 (600%) |
4+ (600%) |
0-1 (400%) |
HT-X (1500%) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Knockbreda (12) -
Ballyclare Comrades (8) |
|
|
|
|
|
|
|
Knockbreda (14) |
2 (93%) |
3+ (71%) |
II2+ (86%) |
II> (100%) |
HT-X (100%) |
|
Ballyclare Comrades (0) |
2 (300%) |
X-2 (300%) |
4+ (700%) |
0-1 (200%) |
HT-X (1400%) |
|
|
23.3.2024 |
16:00 |
Newington Yc (7) -
Dundela (1) |
|
|
|
|
|
|
|
Newington Yc (15) |
3+ (73%) |
II2+ (93%) |
II> (100%) |
HT-X (100%) |
|
Dundela (0) |
2 (800%) |
X-2 (800%) |
4+ (800%) |
0-1 (400%) |
HT-X (1600%) |
|
|
Spanska 2. liga |
kvote |
rezultat |
datum |
cas |
domacin-gost |
1 |
X |
2 |
0-2 |
3+ |
HT |
FT |
23.3.2024 |
16:15 |
Alcorcon (19) -
Oviedo (7) |
|
|
|
|
|
|
|
Alcorcon (15) |
|
|
23.3.2024 |
18:30 |
Cartagena (17) -
Andorra (21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
23.3.2024 |
18:30 |
Villarreal B (18) -
Leganes (1) |
|
|
|
|
|
|
|
Leganes (15) |
|
|
23.3.2024 |
21:00 |
Espanyol (3) -
Tenerife (13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
24.3.2024 |
14:00 |
Amorebieta (22) -
Sporting Gijon (5) |
|
|
|
|
|
|
|
Amorebieta (16) |
|
|
24.3.2024 |
16:15 |
Valladolid (8) -
Eibar (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
24.3.2024 |
16:15 |
Huesca (15) -
Burgos (6) |
|
|
|
|
|
|
|
Huesca (15) |
|
|
24.3.2024 |
18:30 |
Levante (11) -
Elche (2) |
|
|
|
|
|
|
|
Elche (15) |
|
|
24.3.2024 |
18:30 |
Mirandes (16) -
Zaragoza (14) |
|
|
|
|
|
|
|
Zaragoza (15) |
|
|
24.3.2024 |
21:00 |
Racing Santander (9) -
Eldense (12) |
|
|
|
|
|
|
|
Eldense (15) |
|
|
25.3.2024 |
20:30 |
Albacete (20) -
Racing Ferrol (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|