BALLHELPER
FUDBAL
POCETNA NEDELJNI PREGLED TIP DANA 1X2 TIP DANA HT/FT NG/GG PRELAZI PAD KVOTA MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
RASPORED I REZULTATI UTAKMICA ZA 7 DANA (20.2.2024 - 26.2.2024)
Raspored utakmica za 7 dana sa rezultatima i statistika sa velikom verovatnocom dogadjaja dosada odigranih meceva.























































































world map hits counter

Free Global Counter

Soccer Advices is
a super betting
portal.
We are a team
of professional
players and tipsters

Objasnjenje: Broj u zagradi iza fudbalskog kluba na beloj pozadini oznacava trenutnu poziciju na tabeli. Broj u zagradi iza fudbalskog kluba na zutoj pozadini oznacava broj odigranih utakmica za domacina kao domacin a za gosta broj odigranih utakmica kao gost. Za svaki klub koji je u do sada odigranim utakmicama ostvario neki tip sa procentom vecim od 70% prikazan je taj tip sa procentom pored njega.
Plava boja je za uspeh od 70% do 80%, Zelena boja je za uspeh od 80% do 99%, crvena boja je za postignut maksimalan uspeh od 100%.
Znacenje simbola: 2-3 na utakmici je postignuto dva ili tri gola, I2+ u prvom poluvremenu postignuto je dva ili vise golova, II2+ u drugom poluvremenu postignuto je dva ili vise golova, I> u prvom poluvremenu postignuto je vise golova nego u drugom poluvremenu, I=II u prvom i u drugom poluvremenu postignut je isti broj golova, II> u drugom poluvremenu postignuto je vise golova nego u prvom poluvremenu

      Alzir 1. Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
22.2.2024 17:00 Ben Aknoun (15) - Mc Alger (1) 5 3.3 1.7 1.6 2.2

Mc Alger (7)
0-2 (71%) HT-X (71%)


      Australija A liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 9:00 Melbourne Victory (3) - Western United (12)






Melbourne Victory (7)
0-2 (71%) 2-3 (71%) I> (71%)
Western United (8)
1 (75%)

23.2.2024 9:45 Brisbane Roar (8) - Western United (12)






Brisbane Roar (9)
3+ (89%) II2+ (78%)
Western United (8)
1 (75%)

24.2.2024 7:00 Newcastle Jets (11) - Macarthur (4)







24.2.2024 7:30 Sydney (5) - Melbourne City (7)






Sydney (8)
II2+ (75%) II> (75%)
Melbourne City (8)
3+ (75%)

24.2.2024 9:45 Adelaide United (9) - West. Sydney Wanderers (6)






Adelaide United (10)
4+ (70%) I2+ (70%) II2+ (80%)

24.2.2024 11:45 Perth Glory (10) - Wellington Phoenix (1)






Perth Glory (8)
4+ (75%) I2+ (88%) II2+ (88%)
Wellington Phoenix (10)
II2+ (70%) II> (70%)

25.2.2024 7:00 Melbourne Victory (3) - Central Coast Mariners (2)






Melbourne Victory (7)
0-2 (71%) 2-3 (71%) I> (71%)


      Azerbejdzan 1. Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 14:00 Kapaz (9) - Qabala (10)






Qabala (11)
1 (73%)

24.2.2024 12:00 Turan Tovuz (8) - Neftchi Baku (3)






Turan Tovuz (11)
4+ (73%) II2+ (73%) II> (82%)
Neftchi Baku (12)
0-2 (83%)

24.2.2024 14:30 Sabail (6) - Sabah (5)






Sabail (12)
3+ (75%)
Sabah (11)
0-2 (73%)

25.2.2024 13:30 Araz (7) - Zira (4)






Araz (11)
0-2 (82%)
Zira (12)
0-2 (92%) 0-1 (83%) HT-X (83%)

25.2.2024 16:00 Qarabag (1) - Sumqayit (2)






Qarabag (12)
1 (75%) II2+ (75%)


      Belgijska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 20:45 Charleroi (13) - Genk (6)







24.2.2024 16:00 Rwd Molenbeek (14) - Oh Leuven (12)






Rwd Molenbeek (13)
HT-X (69%)

24.2.2024 18:15 St Truiden (9) - Westerlo (10)






St Truiden (13)
0-2 (77%)
Westerlo (13)
3+ (77%) II2+ (92%) II> (69%)

24.2.2024 20:45 Mechelen (8) - Kortrijk (16)






Kortrijk (13)
1 (69%) HT-1 (77%)

25.2.2024 13:30 Club Brugge (3) - Anderlecht (2)







25.2.2024 16:00 Gent (5) - Antwerp (4)






Gent (13)
3+ (77%)

25.2.2024 18:30 Union Saint Gilloise (1) - Standard Liege (11)






Union Saint Gilloise (13)
1 (77%) 3+ (77%) I2+ (69%)

25.2.2024 19:15 Eupen (15) - Cercle Brugge (7)






Cercle Brugge (13)
2-3 (69%)


      Bosna i Hercegovina Premijer liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.2.2024 17:00 Zrinjski (2) - Igman Konjic (11)






Zrinjski (9)
1 (89%) 1-1 (78%) HT- 1 (78%)
Igman Konjic (9)
1 (78%)

24.2.2024 17:00 Velez (3) - Borac Banja Luka (1)






Borac Banja Luka (9)
2 (78%) 2-2 (78%) 2-3 (78%) HT-2 (89%)

24.2.2024 17:00 Gosk Gabela (8) - Sloga Doboj (5)






Sloga Doboj (9)
1 (89%)

24.2.2024 17:00 Siroki Brijeg (6) - Zeljeznicar (9)






Siroki Brijeg (9)
0-2 (78%)
Zeljeznicar (9)
1 (100%)

24.2.2024 17:00 Zvijezda (12) - Sarajevo (4)







24.2.2024 17:00 Tuzla City (10) - Posusje (7)






Tuzla City (9)
3+ (78%)


      Bugarska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 14:00 Botev Vratsa (15) - Pirin Blagoevgrad (14)






Botev Vratsa (10)
2 (70%) 0-2 (70%)
Pirin Blagoevgrad (10)
1 (70%) 2-3 (70%)

23.2.2024 16:30 Botev Plovdiv (8) - Etar Veliko Tarnovo (16)






Botev Plovdiv (10)
3+ (70%)
Etar Veliko Tarnovo (10)
1 (70%)

24.2.2024 11:45 Lokomotiv Plovdiv (4) - Hebar Pazardzhik (13)






Lokomotiv Plovdiv (10)
1 (70%) 2-3 (70%)
Hebar Pazardzhik (10)
1 (70%)

24.2.2024 14:15 Cherno More (2) - Cska Sofia (1)






Cherno More (10)
1 (90%)
Cska Sofia (10)
2 (70%) 2-3 (70%)

24.2.2024 16:45 Levski Sofia (5) - Arda Kardzhali (7)






Levski Sofia (10)
1 (70%) 0-2 (70%)
Arda Kardzhali (10)
0-2 (90%) 0-1 (70%)

25.2.2024 13:30 Lokomotiv Sofia (12) - Levski Krumovgrad (9)






Levski Krumovgrad (10)
1 (70%) HT-1 (80%)

25.2.2024 15:45 Cska 1948 (6) - Slavia Sofia (11)






Cska 1948 (9)
0-2 (78%)

26.2.2024 16:30 Beroe (10) - Ludogorets (3)








      Ceska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
21.2.2024 17:30 Teplice (9) - Sigma O. (6)






Teplice (9)
0-2 (89%)
Sigma O. (9)
2-3 (78%)

24.2.2024 15:00 Banik Ostrava (5) - Bohemians 1905 (10)






Banik Ostrava (10)
0-2 (80%) II> (70%) HT-X (90%)

24.2.2024 15:00 Hradec Kralove (13) - Mlada Boleslav (7)






Hradec Kralove (10)
HT- 1 (70%)
Mlada Boleslav (10)
II2+ (70%) II> (70%)

24.2.2024 15:00 Slovan Liberec (8) - Jablonec (11)







24.2.2024 15:00 Teplice (9) - Karvina (15)






Teplice (9)
0-2 (89%)
Karvina (10)
1 (70%)

24.2.2024 18:00 Viktoria Plzen (3) - Fastav Zlin (14)






Viktoria Plzen (10)
I2+ (70%)
Fastav Zlin (11)
1 (73%)

25.2.2024 15:00 Ceske Budejovice (16) - Sigma O. (6)






Sigma O. (9)
2-3 (78%)

25.2.2024 15:00 Slavia Praha (2) - Pardubice (12)






Slavia Praha (10)
1 (80%) 2-3 (70%) II2+ (70%)

25.2.2024 18:00 Slovacko (4) - Sparta Praha (1)






Sparta Praha (10)
2 (70%)


      Engleska Premijer liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 20:30 Manchester City (3) - Brentford (15)






Manchester City (12)
HT- 1 (83%)

21.2.2024 20:30 Liverpool (1) - Luton (18)






Liverpool (12)
1 (83%) 3+ (75%)
Luton (11)
3+ (73%) II> (73%)

24.2.2024 16:00 Aston Villa (4) - Nottingham Forest (16)






Aston Villa (12)
1 (75%) 3+ (75%) II2+ (83%)
Nottingham Forest (12)
I2+ (83%)

24.2.2024 16:00 Brighton (7) - Everton (12)







24.2.2024 16:00 Crystal Palace (17) - Burnley (19)







24.2.2024 16:00 Manchester Utd (6) - Fulham (13)






Manchester Utd (12)
3+ (75%)

24.2.2024 18:30 Bournemouth (14) - Manchester City (3)






Manchester City (12)
3+ (83%) II2+ (75%)

24.2.2024 21:00 Arsenal (2) - Newcastle (8)






Arsenal (12)
1 (75%) 3+ (75%)
Newcastle (12)
3+ (75%)

25.2.2024 14:30 Wolverhampton (11) - Sheffield Utd (20)






Sheffield Utd (12)
1 (75%)

26.2.2024 21:00 West Ham (9) - Brentford (15)








      Engleska Championship kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 20:45 Southampton (3) - Hull City (8)






Southampton (15)
1 (73%) 3+ (73%)
Hull City (16)
3+ (75%)

20.2.2024 20:45 Plymouth (16) - West Brom (5)






Plymouth (16)
3+ (81%)

20.2.2024 20:45 Ipswich (4) - Rotherham (24)






Ipswich (15)
3+ (80%)
Rotherham (15)
1 (73%)

20.2.2024 20:45 Cardiff (14) - Blackburn (17)






Blackburn (16)
3+ (81%)

23.2.2024 20:45 Coventry (6) - Preston (9)







23.2.2024 21:00 Leeds (2) - Leicester (1)






Leeds (16)
1 (75%)
Leicester (16)
2 (75%)

24.2.2024 13:30 Hull City (8) - West Brom (5)







24.2.2024 16:00 Ipswich (4) - Birmingham (15)






Ipswich (15)
3+ (80%)

24.2.2024 16:00 Watford (11) - Huddersfield (20)







24.2.2024 16:00 Sunderland (10) - Swansea (18)






Swansea (16)
II2+ (75%)

24.2.2024 16:00 Southampton (3) - Millwall (21)






Southampton (15)
1 (73%) 3+ (73%)

24.2.2024 16:00 Sheffield Wed (23) - Bristol City (12)







24.2.2024 16:00 Qpr (22) - Rotherham (24)






Rotherham (15)
1 (73%)

24.2.2024 16:00 Middlesbrough (13) - Plymouth (16)







24.2.2024 16:00 Cardiff (14) - Stoke City (19)







24.2.2024 16:00 Blackburn (17) - Norwich (7)






Blackburn (16)
3+ (75%)
Norwich (16)
3+ (75%)


      Engleska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 20:45 Cambridge United (16) - Bolton (3)






Bolton (14)
0-2 (71%)

20.2.2024 20:45 Oxford United (6) - Northampton (11)






Northampton (15)
3+ (73%)

20.2.2024 21:00 Reading (18) - Port Vale (22)







23.2.2024 20:45 Wigan (13) - Cheltenham (21)







24.2.2024 13:00 Cambridge United (16) - Peterborough (5)







24.2.2024 16:00 Oxford United (6) - Leyton Orient (9)







24.2.2024 16:00 Stevenage (7) - Wycombe (15)







24.2.2024 16:00 Reading (18) - Shrewsbury (19)






Shrewsbury (16)
0-2 (75%)

24.2.2024 16:00 Port Vale (22) - Lincoln (10)






Port Vale (15)
II> (73%)
Lincoln (17)
0-2 (71%)

24.2.2024 16:00 Exeter (14) - Fleetwood Town (23)






Exeter (17)
0-2 (71%)

24.2.2024 16:00 Burton Albion (17) - Northampton (11)






Northampton (15)
3+ (73%)

24.2.2024 16:00 Bristol Rovers (12) - Carlisle (24)






Carlisle (15)
1 (73%)

24.2.2024 16:00 Blackpool (8) - Bolton (3)






Bolton (14)
0-2 (71%)

24.2.2024 16:00 Barnsley (4) - Derby (2)







24.2.2024 16:00 Charlton (20) - Portsmouth (1)






Charlton (17)
3+ (71%)


      Engleska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 20:45 Afc Wimbledon (8) - Crawley Town (15)







20.2.2024 20:45 Gillingham (11) - Stockport (1)






Stockport (15)
3+ (80%) II2+ (73%)

20.2.2024 20:45 Milton Keynes Dons (5) - Wrexham (3)







20.2.2024 20:45 Walsall (16) - Morecambe (10)






Morecambe (16)
3+ (81%)

24.2.2024 16:00 Harrogate Town (7) - Walsall (16)






Walsall (16)
3+ (75%)

24.2.2024 16:00 Sutton Utd (24) - Colchester (21)







24.2.2024 16:00 Stockport (1) - Swindon Town (18)






Swindon Town (17)
3+ (82%) II2+ (71%)

24.2.2024 16:00 Notts County (9) - Crewe (4)






Notts County (15)
3+ (87%) I2+ (80%)

24.2.2024 16:00 Morecambe (10) - Grimsby (22)







24.2.2024 16:00 Milton Keynes Dons (5) - Newport County (14)






Newport County (15)
2-3 (80%)

24.2.2024 16:00 Mansfield (2) - Salford City (19)







24.2.2024 16:00 Gillingham (11) - Wrexham (3)







24.2.2024 16:00 Forest Green (23) - Tranmere (17)







24.2.2024 16:00 Doncaster (20) - Afc Wimbledon (8)






Afc Wimbledon (17)
HT-X (71%)

24.2.2024 16:00 Barrow (6) - Bradford (13)







24.2.2024 16:00 Accrington St (12) - Crawley Town (15)








      Engleska Conference kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 20:45 Bromley (2) - Dagenham Red. (12)






Bromley (17)
3+ (71%)
Dagenham Red. (17)
HT-X (71%)

20.2.2024 20:45 York (19) - Oldham (6)







20.2.2024 20:45 Rochdale (13) - Boreham Wood (14)






Boreham Wood (17)
3+ (76%)

20.2.2024 20:45 Oxford City (24) - Eastleigh (16)






Oxford City (17)
3+ (71%)
Eastleigh (17)
II2+ (71%)

20.2.2024 20:45 Maidenhead (15) - Southend (10)






Maidenhead (17)
0-2 (71%)
Southend (16)
2-3 (75%)

20.2.2024 20:45 Kidderminster (23) - Gateshead (8)







20.2.2024 20:45 Hartlepool (11) - Altrincham (5)






Hartlepool (17)
3+ (71%)

20.2.2024 20:45 Fc Halifax Town (9) - Chesterfield (1)







20.2.2024 20:45 Ebbsfleet United (21) - Woking (22)







20.2.2024 20:45 Aldershot Town (7) - Barnet (3)







20.2.2024 20:45 Afc Fylde (18) - Solihull Moors (4)







24.2.2024 13:30 Eastleigh (16) - Bromley (2)






Eastleigh (16)
3+ (81%)

24.2.2024 16:00 Woking (22) - Wealdstone (17)







24.2.2024 16:00 Southend (10) - Aldershot Town (7)






Southend (15)
II> (80%)
Aldershot Town (16)
3+ (81%) II2+ (81%)

24.2.2024 16:00 Solihull Moors (4) - Hartlepool (11)







24.2.2024 16:00 Chesterfield (1) - Rochdale (13)






Chesterfield (17)
1 (88%) 4+ (71%) II2+ (76%)

24.2.2024 16:00 Oldham (6) - Kidderminster (23)







24.2.2024 16:00 Gateshead (8) - Oxford City (24)






Gateshead (15)
II2+ (73%)

24.2.2024 16:00 Dagenham Red. (12) - Fc Halifax Town (9)







24.2.2024 16:00 Dorking Wanderers (20) - Ebbsfleet United (21)







24.2.2024 16:00 Altrincham (5) - Maidenhead (15)






Altrincham (15)
3+ (73%) II2+ (73%)

24.2.2024 16:00 Boreham Wood (14) - Afc Fylde (18)






Afc Fylde (16)
3+ (88%)

24.2.2024 16:00 Barnet (3) - York (19)








      Engleska Conference North kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 20:45 Alfreton (6) - Banbury United (18)







20.2.2024 20:45 Spennymoor Town (17) - Warrington Town (10)







20.2.2024 20:45 South Shields (12) - Scunthorpe (2)







20.2.2024 20:45 Scarborough (8) - Southport (20)







20.2.2024 20:45 Hereford (11) - Chester (3)






Chester (17)
0-2 (82%)

20.2.2024 20:45 Farsley Celtic (15) - Blyth Spartans (13)







20.2.2024 20:45 Curzon Ashton (7) - Peterborough Sports (16)







20.2.2024 20:45 Chorley (4) - Tamworth (1)







20.2.2024 20:45 Buxton (14) - Gloucester City (22)







20.2.2024 20:45 Brackley Town (5) - Kings Lynn (21)







20.2.2024 20:45 Boston Utd (9) - Darlington Fc (23)







24.2.2024 16:00 Warrington Town (10) - Brackley Town (5)







24.2.2024 16:00 Tamworth (1) - Curzon Ashton (7)






Tamworth (17)
1 (76%)

24.2.2024 16:00 Southport (20) - Hereford (11)







24.2.2024 16:00 Scunthorpe (2) - Alfreton (6)






Scunthorpe (17)
1 (71%)

24.2.2024 16:00 Peterborough Sports (16) - Rushall Olympic (19)






Peterborough Sports (15)
0-2 (73%) II2+ (73%) II> (73%)

24.2.2024 16:00 Kings Lynn (21) - Farsley Celtic (15)






Farsley Celtic (16)
0-2 (75%)

24.2.2024 16:00 Darlington Fc (23) - Buxton (14)







24.2.2024 16:00 Gloucester City (22) - Scarborough (8)







24.2.2024 16:00 Banbury United (18) - South Shields (12)







24.2.2024 16:00 Bishops Stortford (24) - Chorley (4)






Bishops Stortford (16)
2 (75%)

24.2.2024 16:00 Chester (3) - Spennymoor Town (17)







24.2.2024 16:00 Blyth Spartans (13) - Boston Utd (9)








      Engleska Conference South kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 20:45 Weymouth (17) - Hampton & Richmond (8)







20.2.2024 20:45 Yeovil (1) - Weston Super Mare (16)






Yeovil (17)
1 (82%)

20.2.2024 20:45 Welling (21) - Worthing (2)







20.2.2024 20:45 Taunton Town (20) - Chippenham (15)







20.2.2024 20:45 Slough Town (10) - Dartford (18)






Slough Town (17)
3+ (71%)

20.2.2024 20:45 Farnborough (14) - Torquay (12)






Farnborough (15)
3+ (80%)

20.2.2024 20:45 Eastbourne Borough (22) - Havant Waterlooville (23)






Eastbourne Borough (16)
3+ (75%)
Havant Waterlooville (16)
1 (81%)

20.2.2024 20:45 Dover (24) - St Albans (6)






St Albans (16)
3+ (81%)

20.2.2024 20:45 Braintree (7) - Tonbridge Angels (11)







20.2.2024 20:45 Bath City (5) - Truro City (19)







20.2.2024 20:45 Hemel Hempstead Town (13) - Chelmsford (3)






Chelmsford (16)
3+ (75%) 2-3 (75%)

24.2.2024 16:00 Havant Waterlooville (23) - Bath City (5)






Havant Waterlooville (16)
3+ (75%) II2+ (81%)

24.2.2024 16:00 Worthing (2) - Braintree (7)






Worthing (17)
3+ (71%) II2+ (71%)
Braintree (16)
2-3 (75%)

24.2.2024 16:00 Weston Super Mare (16) - Eastbourne Borough (22)







24.2.2024 16:00 Truro City (19) - Hemel Hempstead Town (13)







24.2.2024 16:00 Torquay (12) - Aveley (9)






Torquay (17)
3+ (76%)

24.2.2024 16:00 Tonbridge Angels (11) - Slough Town (10)






Slough Town (16)
3+ (81%)

24.2.2024 16:00 St Albans (6) - Welling (21)






Welling (15)
HT-1 (73%)

24.2.2024 16:00 Hampton & Richmond (8) - Farnborough (14)







24.2.2024 16:00 Dartford (18) - Taunton Town (20)







24.2.2024 16:00 Chippenham (15) - Dover (24)






Dover (16)
1 (75%)

24.2.2024 16:00 Chelmsford (3) - Yeovil (1)








      Engleska Isthmian Premijer kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 20:45 Concord Rangers (20) - Billericay (3)






Concord Rangers (12)
3+ (75%)

20.2.2024 20:45 Enfield Town (5) - Kingstonian (22)






Enfield Town (14)
3+ (71%)
Kingstonian (12)
3+ (75%)

20.2.2024 20:45 Potters Bar Town (16) - Horsham (6)






Horsham (13)
2-3 (85%)

21.2.2024 20:45 Cray Wanderers (15) - Canvey (13)






Canvey (15)
3+ (73%)

24.2.2024 16:00 Folkestone Invicta (17) - Concord Rangers (20)






Concord Rangers (12)
2-3 (75%)

24.2.2024 16:00 Horsham (6) - Lewes (11)






Horsham (14)
II> (71%)
Lewes (14)
3+ (71%)

24.2.2024 16:00 Hastings (7) - Afc Hornchurch (1)






Afc Hornchurch (14)
2 (71%) 3+ (79%) II2+ (86%) II> (71%)

24.2.2024 16:00 Hashtag United (12) - Whitehawk (14)






Hashtag United (15)
3+ (73%) II2+ (73%)

24.2.2024 16:00 Haringey Borough (21) - Margate (18)






Margate (14)
1 (71%)

24.2.2024 16:00 Dulwich Hamlet (10) - Cheshunt (19)






Dulwich Hamlet (15)
3+ (80%)
Cheshunt (14)
II> (71%) HT-X (86%)

24.2.2024 16:00 Cray Wanderers (15) - Kingstonian (22)






Kingstonian (12)
3+ (75%)

24.2.2024 16:00 Chatham Town (2) - Billericay (3)






Chatham Town (15)
1 (73%) 3+ (73%)

24.2.2024 16:00 Canvey (13) - Carshalton Athletic (9)






Canvey (13)
3+ (85%) I2+ (77%) I> (69%)

24.2.2024 16:00 Bognor Regis (8) - Potters Bar Town (16)






Bognor Regis (13)
II2+ (77%) HT-X (69%)
Potters Bar Town (13)
3+ (69%) II2+ (69%) II> (69%)

24.2.2024 16:00 Enfield Town (5) - Wingate & Finchley (4)






Enfield Town (14)
3+ (71%)


      Engleska Northern Premijer kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 20:45 Ashton United (9) - Macclesfield (5)






Ashton United (13)
3+ (69%)

20.2.2024 20:45 Matlock Town (12) - Gainsborough (16)






Gainsborough (13)
1 (69%)

24.2.2024 16:00 Stafford Rangers (21) - Guiseley Afc (7)







24.2.2024 16:00 Warrington Rylands (3) - Gainsborough (16)






Gainsborough (13)
1 (69%)

24.2.2024 16:00 Whitby (10) - Hyde Utd (2)






Whitby (10)
II> (70%)

24.2.2024 16:00 Workington (14) - Matlock Town (12)






Workington (15)
3+ (80%)

24.2.2024 16:00 Worksop (6) - Bamber Bridge (13)







24.2.2024 16:00 Marine (4) - Bradford Park A. (19)







24.2.2024 16:00 Ilkeston Town (11) - Radcliffe Fc (1)






Radcliffe Fc (14)
2 (71%) 4+ (71%)

24.2.2024 16:00 Atherton Collieries (20) - Macclesfield (5)






Atherton Collieries (14)
2 (71%) 3+ (71%)

24.2.2024 16:00 Ashton United (9) - Lancaster (8)






Ashton United (13)
3+ (69%)
Lancaster (13)
3+ (69%)

24.2.2024 16:00 Morpeth Town Afc (15) - Utd Of Manchester (17)






Utd Of Manchester (14)
3+ (71%) II2+ (71%)


      Engleska Southern Central kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 20:45 Afc Stamford (7) - Afc Telford (5)






Afc Stamford (14)
3+ (86%)

20.2.2024 20:45 Leiston Fc (10) - Halesowen Town (9)







24.2.2024 16:00 Berkhamsted (21) - Coalville (11)






Berkhamsted (15)
2 (73%) II> (73%) HT-X (73%)
Coalville (13)
3+ (69%)

24.2.2024 16:00 St Ives (14) - Stratford (6)






St Ives (14)
3+ (71%) II2+ (71%)

24.2.2024 16:00 Mickleover Sports (3) - Kettering (18)






Kettering (16)
3+ (75%)

24.2.2024 16:00 Long Eaton United (20) - Stourbridge (15)






Long Eaton United (14)
2 (79%) 3+ (71%) II2+ (71%)
Stourbridge (13)
1 (69%)

24.2.2024 16:00 Leiston Fc (10) - Alvechurch (13)







24.2.2024 16:00 Leamington (4) - Needham Market (1)






Leamington (14)
2-3 (71%)

24.2.2024 16:00 Hitchin (17) - Bromsgrove Sporting Fc (16)






Hitchin (15)
3+ (80%)

24.2.2024 16:00 Halesowen Town (9) - Royston Town (8)







24.2.2024 16:00 Afc Telford (5) - Afc Sudbury (19)






Afc Sudbury (14)
3+ (79%)

24.2.2024 16:00 Afc Stamford (7) - Barwell (12)






Afc Stamford (14)
3+ (86%)


      Engleska Southern South kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 20:45 Hanwell Town (16) - Plymouth Parkway (18)






Hanwell Town (14)
3+ (71%)

20.2.2024 20:45 Tiverton (20) - Dorchester (17)






Tiverton (13)
3+ (69%)

20.2.2024 20:45 Poole Town (12) - Winchester City (10)






Winchester City (13)
3+ (77%) II2+ (77%) II> (69%)

20.2.2024 20:45 Hungerford Town (7) - Gosport Borough (3)






Gosport Borough (14)
2-3 (79%)

20.2.2024 20:45 Didcot Town (22) - Walton And Hersham (5)






Walton And Hersham (14)
3+ (71%)

24.2.2024 16:00 Afc Totton (6) - Bracknell Town (8)






Afc Totton (14)
II2+ (71%) II> (71%)
Bracknell Town (16)
II2+ (75%) II> (75%)

24.2.2024 16:00 Basingstoke (11) - Plymouth Parkway (18)






Basingstoke (15)
3+ (80%) II2+ (73%)

24.2.2024 16:00 Beaconsfield Town (15) - Walton And Hersham (5)






Beaconsfield Town (16)
3+ (88%)
Walton And Hersham (14)
3+ (71%)

24.2.2024 16:00 Chesham United (1) - Poole Town (12)






Chesham United (15)
1 (87%) 2-3 (73%)

24.2.2024 16:00 Dorchester (17) - Hendon (9)






Dorchester (15)
3+ (80%)
Hendon (14)
3+ (79%)

24.2.2024 16:00 Hanwell Town (16) - Swindon Supermarine (19)






Hanwell Town (14)
3+ (71%)
Swindon Supermarine (16)
4+ (75%) II2+ (81%)

24.2.2024 16:00 Harrow Borough (21) - Winchester City (10)






Harrow Borough (16)
3+ (81%) II2+ (75%)
Winchester City (13)
3+ (77%) II2+ (77%) II> (69%)

24.2.2024 16:00 Hungerford Town (7) - Sholing Fc (13)






Sholing Fc (15)
3+ (73%)

24.2.2024 16:00 Merthyr (4) - Hayes & Yeading (14)






Merthyr (16)
3+ (88%) II2+ (81%)

24.2.2024 16:00 Salisbury Fc (2) - Didcot Town (22)






Salisbury Fc (15)
1 (80%)
Didcot Town (15)
3+ (87%) II2+ (80%)

24.2.2024 16:00 Tiverton (20) - Gosport Borough (3)






Tiverton (13)
3+ (69%)
Gosport Borough (14)
2-3 (79%)


      Francuska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 21:00 Metz (17) - Lyon (11)






Lyon (10)
II> (70%)

24.2.2024 17:00 Lorient (16) - Nantes (15)






Lorient (11)
3+ (73%) II2+ (73%)
Nantes (10)
II> (70%)

24.2.2024 21:00 Strasbourg (10) - Stade Brestois (2)







25.2.2024 13:00 Lens (6) - Monaco (5)






Monaco (11)
3+ (82%) I2+ (73%)

25.2.2024 15:00 Nice (3) - Clermont Foot 63 (18)






Nice (11)
0-2 (82%) HT-X (73%)
Clermont Foot 63 (11)
3+ (73%)

25.2.2024 15:00 Toulouse (14) - Lille (4)






Toulouse (10)
2-3 (80%)

25.2.2024 15:00 Le Havre (12) - Reims (8)







25.2.2024 17:05 P S G (1) - Rennes (7)






P S G (11)
1 (73%) 3+ (91%) II2+ (73%) HT- 1 (73%)
Rennes (10)
0-2 (70%)

25.2.2024 20:45 Marseille (9) - Montpellier (13)






Marseille (11)
2-3 (73%)


      Francuska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.2.2024 15:00 St Etienne (5) - Annecy (19)







24.2.2024 19:00 Grenoble Foot 38 (4) - Pau (12)






Pau (12)
II2+ (83%)

24.2.2024 19:00 Valenciennes (20) - Rodez (8)






Rodez (13)
3+ (69%)

24.2.2024 19:00 Quevilly (18) - Paris Fc (11)







24.2.2024 19:00 Estac Troyes (16) - Dunkerque (17)






Dunkerque (12)
II> (75%)

24.2.2024 19:00 Concarneau (14) - Laval (3)






Concarneau (12)
II> (75%)

24.2.2024 19:00 Bordeaux (13) - Guingamp (9)






Guingamp (13)
HT-X (69%)

24.2.2024 19:00 Auxerre (1) - Bastia (15)







24.2.2024 19:00 Ajaccio (6) - Amiens (10)






Amiens (11)
0-2 (82%)

26.2.2024 20:45 Caen (7) - Angers (2)








      Francuska 3. liga, National kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 19:30 Epinal (14) - Niort (2)






Epinal (10)
3+ (70%)

23.2.2024 19:30 Goal Fc (15) - Rouen (5)







23.2.2024 19:30 Marignane Gignac (16) - Cholet (18)






Marignane Gignac (11)
0-2 (73%)
Cholet (10)
1 (90%)

23.2.2024 19:30 Nimes (10) - Villefranche (9)






Villefranche (8)
0-2 (88%) I=II (75%)

23.2.2024 19:30 Orleans (8) - Avranches (13)






Avranches (11)
1 (73%)

23.2.2024 19:30 Red Star (1) - Le Mans (12)






Red Star (9)
1 (100%) 1-1 (78%) 2-3 (89%) HT- 1 (78%)

23.2.2024 19:30 Sochaux (7) - Martigues (3)






Martigues (11)
0-2 (100%)

23.2.2024 19:30 Versailles (11) - Chateauroux (17)






Chateauroux (11)
X (82%)

26.2.2024 18:30 Dijon (6) - Nancy (4)






Nancy (10)
0-2 (70%)


      Gana Premijer liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.2.2024 16:00 Aduana Stars (2) - Samartex (1)






Aduana Stars (9)
1 (89%)
Samartex (9)
0-2 (78%)

24.2.2024 16:00 Nations Fc (4) - Dreams (10)






Dreams (9)
0-2 (78%)

24.2.2024 16:00 Karela (16) - Legon Cities (9)






Legon Cities (9)
0-2 (78%)

24.2.2024 16:00 Hearts Of Oak (11) - Real Tamale (17)






Hearts Of Oak (8)
0-2 (75%)
Real Tamale (8)
1 (88%) 3+ (75%) HT-1 (75%)

24.2.2024 16:00 Bibiani Gold Stars (14) - Berekum Chelsea (6)






Bibiani Gold Stars (9)
II2+ (78%)
Berekum Chelsea (9)
0-2 (89%)

24.2.2024 16:00 Heart Of Lions (18) - Asante Kotoko (3)







24.2.2024 16:00 Bechem Utd (7) - Nsoatreman (5)







24.2.2024 16:00 Bofoakwa Tano (15) - Great Olympics (12)






Bofoakwa Tano (9)
0-2 (89%)
Great Olympics (8)
0-2 (75%)


      Holandska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 20:00 Utrecht (9) - Heracles (14)






Heracles (11)
3+ (73%)

24.2.2024 18:45 Waalwijk (16) - Fortuna Sittard (13)






Fortuna Sittard (11)
II> (73%) HT-1 (73%)

24.2.2024 20:00 Pec Zwolle (10) - Psv (1)






Psv (11)
2 (82%) 3+ (82%) II2+ (73%)

24.2.2024 21:00 Nec Nijmegen (7) - Sparta Rotterdam (8)






Nec Nijmegen (11)
3+ (73%) II2+ (73%) II> (73%)

25.2.2024 12:15 Excelsior (15) - Vitesse (17)






Excelsior (11)
II2+ (73%)
Vitesse (11)
1 (82%) 3+ (73%) II2+ (73%) HT-1 (82%)

25.2.2024 14:30 Twente (3) - Go Ahead Eagles (6)






Twente (11)
1 (73%) 3+ (73%)
Go Ahead Eagles (11)
0-2 (73%)

25.2.2024 14:30 Almere City (11) - Feyenoord (2)






Feyenoord (10)
2 (80%) 3+ (80%)

25.2.2024 16:45 Az Alkmaar (4) - Ajax (5)






Az Alkmaar (11)
3+ (73%)
Ajax (11)
4+ (82%) II2+ (82%)

25.2.2024 20:00 Volendam (18) - Heerenveen (12)






Volendam (10)
2 (70%) II> (70%)
Heerenveen (11)
3+ (73%) II2+ (73%)


      Holandska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 20:00 Willem Ii (1) - Roda (2)






Willem Ii (13)
1 (77%) 3+ (77%) 2-3 (69%)
Roda (12)
0-2 (75%)

23.2.2024 20:00 Vvv Venlo (9) - Fc Eindhoven (14)






Vvv Venlo (13)
3+ (85%)
Fc Eindhoven (13)
HT-X (69%)

23.2.2024 20:00 Groningen (4) - Helmond Sport (12)






Groningen (13)
3+ (69%)
Helmond Sport (12)
3+ (75%)

23.2.2024 20:00 De Graafschap (6) - Den Bosch (18)







23.2.2024 20:00 Ado Den Haag (3) - Mvv (11)






Ado Den Haag (12)
3+ (83%)
Mvv (13)
3+ (77%) II> (77%)

23.2.2024 20:00 Emmen (13) - Cambuur (10)






Cambuur (11)
3+ (82%) I2+ (73%) II2+ (73%)

26.2.2024 20:00 Jong Ajax (15) - Telstar (19)






Telstar (13)
1 (77%)

26.2.2024 20:00 Jong Az (7) - Nac Breda (8)







26.2.2024 20:00 Jong Psv (16) - Dordrecht (5)






Jong Psv (13)
3+ (77%) II2+ (77%) II> (77%)

26.2.2024 20:00 Jong Utrecht (17) - Top Oss (20)






Jong Utrecht (12)
0-2 (75%)
Top Oss (13)
1 (77%) 2-3 (69%)


      Hrvatska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 17:00 Lokomotiva Zagreb (5) - Osijek (4)






Lokomotiva Zagreb (11)
X (73%)
Osijek (10)
3+ (70%) II2+ (80%) II> (70%)

24.2.2024 15:00 Nk Varazdin (8) - Hajduk Split (2)






Nk Varazdin (11)
HT-X (73%)
Hajduk Split (12)
0-2 (75%)

24.2.2024 17:10 Istra 1961 (9) - Rudes (10)






Istra 1961 (11)
0-2 (73%)
Rudes (13)
1 (92%) II> (69%)

25.2.2024 15:00 Dinamo Zagreb (3) - Rijeka (1)







25.2.2024 17:30 Gorica (6) - Slaven Belupo (7)






Slaven Belupo (12)
3+ (83%)


      Italijanska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
22.2.2024 20:45 Torino (10) - Lazio (8)






Torino (12)
HT-X (75%)

23.2.2024 20:45 Bologna (5) - Verona (17)






Bologna (13)
1 (77%)
Verona (13)
1 (69%)

24.2.2024 15:00 Sassuolo (18) - Empoli (16)







24.2.2024 18:00 Salernitana (20) - Monza (11)






Salernitana (13)
3+ (77%) 2-3 (69%)

24.2.2024 20:45 Genoa (12) - Udinese (14)







25.2.2024 12:30 Juventus (2) - Frosinone (15)






Juventus (12)
0-2 (75%)
Frosinone (12)
1 (75%)

25.2.2024 15:00 Cagliari (19) - Napoli (9)







25.2.2024 18:00 Lecce (13) - Inter (1)






Inter (12)
2 (83%)

25.2.2024 20:45 Milan (3) - Atalanta (4)






Milan (12)
1 (75%)

26.2.2024 18:30 Roma (6) - Torino (10)






Torino (12)
0-2 (75%)

26.2.2024 20:45 Fiorentina (7) - Lazio (8)








      Italijanska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 20:30 Cosenza (11) - Sampdoria (15)







24.2.2024 14:00 Cremonese (2) - Palermo (3)






Cremonese (13)
0-2 (69%)

24.2.2024 14:00 Sudtirol (14) - Bari (10)







24.2.2024 14:00 Feralpisalo (19) - Ascoli (18)







24.2.2024 14:00 Cittadella (7) - Catanzaro (6)






Cittadella (13)
3+ (69%)

24.2.2024 14:00 Brescia (9) - Reggiana (13)






Brescia (12)
0-2 (75%)

24.2.2024 16:15 Como (5) - Parma (1)






Parma (12)
3+ (75%)

24.2.2024 16:15 Pisa (12) - Venezia (4)






Venezia (12)
HT-X (75%)

24.2.2024 16:15 Ternana (16) - Lecco (20)






Ternana (13)
0-2 (69%)

25.2.2024 16:15 Modena (8) - Spezia (17)






Modena (12)
2-3 (75%)
Spezia (13)
3+ (77%)


      Italija Lega Pro Grupa A kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
21.2.2024 14:00 Atalanta (U23) (5) - Renate (14)






Atalanta (U23) (13)
0-2 (69%)
Renate (12)
HT-X (75%)

21.2.2024 18:30 Pro Sesto (19) - Alessandria (20) 2.1 3 3.5 1.5 2.4

Pro Sesto (12)
0-2 (92%)
Alessandria (13)
1 (69%) 0-2 (85%) HT-1 (69%)

23.2.2024 20:45 Giana Erminio (12) - Lumezzane (6)






Lumezzane (13)
0-2 (77%)

24.2.2024 18:30 Pro Sesto (19) - Trento (15)






Pro Sesto (12)
0-2 (92%)
Trento (14)
0-2 (71%)

24.2.2024 18:30 Pergolettese (16) - Pro Vercelli (7)







24.2.2024 18:30 Padova (2) - Arzignano Valchiampo (13)






Padova (13)
0-2 (69%)
Arzignano Valchiampo (13)
0-2 (85%) 0-1 (69%)

24.2.2024 18:30 Alessandria (20) - Albinoleffe (11)







25.2.2024 14:00 Pro Patria (10) - Renate (14)






Pro Patria (14)
0-2 (79%) 2-3 (71%)
Renate (12)
HT-X (75%)

25.2.2024 16:00 L. R. Vicenza (4) - Triestina (3)






L. R. Vicenza (13)
0-2 (69%)
Triestina (13)
3+ (77%) 2-3 (77%)

25.2.2024 16:15 Novara (17) - Mantova (1)






Novara (13)
II> (69%)
Mantova (13)
2 (77%)

25.2.2024 18:30 Fiorenzuola (18) - Virtus Verona (8)






Virtus Verona (13)
0-2 (69%) HT-X (77%)

26.2.2024 20:45 Legnago Salus (9) - Atalanta (U23) (5)






Atalanta (U23) (13)
0-2 (69%) II> (69%)


      Italija Lega Pro Grupa B kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 20:45 Pontedera (7) - Torres (2)






Torres (13)
2-3 (69%) II> (69%)

23.2.2024 20:45 Spal (16) - Arezzo (12)






Spal (13)
HT-X (77%)

24.2.2024 16:15 Pescara (6) - Lucchese (13)






Lucchese (13)
0-2 (69%)

24.2.2024 16:15 Matelica (15) - Rimini (10)






Rimini (13)
0-2 (69%)

24.2.2024 18:30 Recanatese (18) - Vis Pesaro (11)






Vis Pesaro (13)
0-2 (69%)

25.2.2024 14:00 Olbia (19) - Gubbio (5)






Olbia (13)
0-2 (69%)

25.2.2024 14:00 Virtus Entella (14) - Fermana (20)







25.2.2024 15:00 Cesena (1) - Pineto (9)






Cesena (13)
1 (85%)
Pineto (14)
0-2 (71%)

25.2.2024 16:15 Perugia (4) - Juventus U23 (8)







25.2.2024 20:45 Carrarese (3) - Sestri Levante (17)






Carrarese (13)
1 (77%) 0-2 (77%)


      Italija Lega Pro Grupa C kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.2.2024 16:15 Taranto (4) - Catania (13)






Catania (14)
0-2 (79%)

25.2.2024 14:00 Messina (12) - Picerno (2)






Messina (14)
0-2 (71%)

25.2.2024 18:30 Potenza (14) - Giugliano (9)







25.2.2024 18:30 Monterosi (19) - Avellino (5)






Avellino (13)
2 (69%) 0-2 (69%)

25.2.2024 18:30 Casertana (6) - Brindisi (20)







25.2.2024 20:45 Latina (8) - Audace Cerignola (10)







26.2.2024 20:45 Benevento (3) - Sorrento (11)






Sorrento (13)
0-2 (69%)

26.2.2024 20:45 Foggia (15) - Crotone (7)







26.2.2024 20:45 Juve Stabia (1) - Turris (16)






Juve Stabia (13)
0-2 (69%) 0-1 (69%)
Turris (13)
3+ (69%)

26.2.2024 20:45 Virtus Francavilla (18) - Monopoli (17)








      Izrael ligat ha'al kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.2.2024 14:00 Maccabi Petah Tikva (7) - Hapoel Tel Aviv (8)






Hapoel Tel Aviv (10)
3+ (70%)

24.2.2024 16:30 Hapoel Haifa (4) - Bnei Sakhnin (6)






Bnei Sakhnin (11)
0-2 (73%)

24.2.2024 17:30 Hapoel Hadera (13) - Hapoel Jerusalem (10)






Hapoel Jerusalem (11)
2-3 (82%)

24.2.2024 18:30 Beitar Jerusalem (11) - Maccabi Netanya (9)







24.2.2024 19:00 Maccabi Tel Aviv (2) - Hapoel Beer Sheva (3)






Hapoel Beer Sheva (11)
II> (73%) HT-X (73%)

25.2.2024 19:00 Ashdod (12) - Maccabi Haifa (1)






Maccabi Haifa (11)
3+ (73%)

26.2.2024 19:00 Maccabi Bnei Raina (5) - Hapoel Petah Tikva (14)






Hapoel Petah Tikva (11)
1 (73%)


      Izrael Liga Leumit kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 14:00 Sektzia Nes Tziona (13) - Hapoel Rishon Lezion (12)







23.2.2024 14:00 Maccabi Herzliya (9) - Hapoel Afula (14)







23.2.2024 14:00 Hapoel Umm Al Fahm (8) - Hapoel Nof Hagalil (5)







23.2.2024 14:00 Hapoel Acre (11) - Bnei Yehuda Tel Aviv (1)







23.2.2024 14:00 Ironi Tiberias (3) - Maccabi Kabilio Jaffa (4)







26.2.2024 18:00 Hap.Ir.Kiryat Shmona (2) - Ihud Bnei Shfaram (16)






Hap.Ir.Kiryat Shmona (11)
1 (82%) II> (73%)

26.2.2024 18:00 Hapoel Ramat Ironi Nir (6) - Hapoel Ramat Gan (10)






Hapoel Ramat Ironi Nir (10)
3+ (70%) II2+ (70%)
Hapoel Ramat Gan (11)
0-2 (73%)

26.2.2024 18:00 Kafr Qasim (7) - Hapoel Kfar Saba (15)






Kafr Qasim (11)
0-2 (73%)
Hapoel Kfar Saba (11)
HT-X (73%)


      Jamajka Premijer liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.2.2024 21:00 Molynes (12) - Dunbeholden (7)






Molynes (10)
3+ (80%)

25.2.2024 21:00 Tivoli Gardens (4) - Portmore (3)






Tivoli Gardens (10)
3+ (70%)

25.2.2024 21:00 Vere United (11) - Lime Hall Academy (14)






Lime Hall Academy (9)
1 (89%)

25.2.2024 23:00 Humble Lions (9) - Waterhouse (6)







25.2.2024 23:00 Arnett Gardens (5) - Cavalier (1)






Arnett Gardens (8)
1 (75%) HT-X (75%)

26.2.2024 23:00 Harbour View (10) - Treasure Beach (13)






Harbour View (10)
3+ (70%)
Treasure Beach (10)
1 (80%)

27.2.2024 1:30 Mount Pleasant (2) - Montego Bay (8)






Mount Pleasant (9)
0-2 (89%)


      Jermenija 1 kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 15:00 Ararat Yerevan (7) - West Armenia (8)






West Armenia (10)
3+ (70%)

23.2.2024 15:00 Shirak (10) - Bkma (6)






Shirak (10)
2 (70%) HT-2 (70%)

23.2.2024 15:00 Noah (3) - Urartu (4)






Noah (10)
1 (90%) 1-1 (80%) HT- 1 (80%)

23.2.2024 15:00 Ararat Armenia (2) - Pyunik Yerevan (1)






Ararat Armenia (9)
1 (78%) 3+ (89%) II2+ (78%) HT- 1 (78%)
Pyunik Yerevan (10)
2 (70%)

23.2.2024 15:00 Alashkert (5) - Fc Van (9)






Alashkert (10)
0-2 (70%) HT-X (80%)
Fc Van (10)
1 (90%) HT-1 (70%)


      Malezija Super Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT

      Malta Premijer Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.2.2024 14:00 Balzan (10) - Hibernians (5)






Hibernians (8)
0-2 (75%) 2-3 (75%)

24.2.2024 16:15 Mosta (9) - Birkirkara (6)






Birkirkara (8)
0-2 (75%)

25.2.2024 11:00 Sirens (13) - Gzira United (7)






Gzira United (9)
II> (78%)

25.2.2024 14:00 Gudja United (14) - St Lucia (12)







25.2.2024 14:00 Valletta (11) - Marsaxlokk (4)






Valletta (8)
0-2 (75%) 2-3 (88%)

25.2.2024 16:15 Sliema Wanderers (3) - Hamrun Spartans (1)






Sliema Wanderers (8)
0-2 (100%) 0-1 (75%) HT-X (75%)
Hamrun Spartans (9)
2 (89%) 2-2 (89%) 3+ (89%) HT-2 (89%)

25.2.2024 16:30 Naxxar Lions (8) - Floriana (2)






Floriana (8)
2 (75%) 2-3 (75%)


      Madjarska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 20:00 Mtk Budapest (7) - Mezokovesd (12)






Mtk Budapest (10)
II> (70%)
Mezokovesd (10)
0-2 (70%) 2-3 (70%)

24.2.2024 12:30 Zalaegerszegi Te (9) - Kecskemeti Te (5)






Zalaegerszegi Te (10)
II2+ (70%)
Kecskemeti Te (10)
1 (70%) II> (70%)

24.2.2024 15:00 Diosgyori (8) - Mol Fehervar (3)







24.2.2024 17:30 Debreceni (6) - Puskas Academy (4)






Debreceni (10)
3+ (70%)
Puskas Academy (10)
3+ (70%)

25.2.2024 15:00 Kisvarda (11) - Paks (1)







25.2.2024 17:30 Ujpest (10) - Ferencvarosi (2)






Ujpest (10)
3+ (70%) 2-3 (80%)
Ferencvarosi (10)
2 (70%) 3+ (80%) HT-2 (70%)


      Madjarska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
25.2.2024 14:00 Soroksar (9) - Kozarmisleny (4)







25.2.2024 14:00 Pecsi Mfc (10) - Ajka (12)






Pecsi Mfc (10)
0-2 (70%) 0-1 (70%)
Ajka (10)
0-2 (70%)

25.2.2024 14:00 Budapest Honved (8) - Siofok (16)







25.2.2024 14:00 Mte 1904 (18) - Gyirmot Fc (6)






Mte 1904 (10)
2 (70%)
Gyirmot Fc (10)
0-2 (70%)

25.2.2024 14:00 Budafoki Lc (13) - Csakvar (11)







25.2.2024 17:00 Kazincbarcikai (7) - Vasas (3)






Kazincbarcikai (10)
HT-X (70%)

25.2.2024 17:00 Szeged Csanad (5) - Bvsc Zuglo (14)






Szeged Csanad (10)
0-2 (80%)

25.2.2024 17:00 Haladas (15) - Tiszakecske (17)






Tiszakecske (10)
2-3 (70%)

26.2.2024 20:00 Gyori Eto Fc (2) - Nyiregyhaza (1)






Gyori Eto Fc (10)
1 (70%)
Nyiregyhaza (10)
II2+ (80%) II> (70%)


      Nemacka Bundes 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 20:30 Leverkusen (1) - Mainz (17)






Leverkusen (11)
1 (82%) 1-1 (73%) 3+ (82%) HT- 1 (73%)

24.2.2024 15:30 Monchenglad. (15) - Bochum (11)






Monchenglad. (11)
3+ (82%)
Bochum (11)
3+ (73%) I2+ (82%)

24.2.2024 15:30 Union Berlin (13) - Heidenheim (10)







24.2.2024 15:30 Stuttgart (3) - Koln (16)






Stuttgart (11)
1 (82%) 3+ (82%) I2+ (73%) HT- 1 (73%)
Koln (11)
0-2 (73%) 2-3 (73%)

24.2.2024 15:30 Werder Bremen (7) - Darmstadt (18)






Werder Bremen (11)
3+ (73%)

24.2.2024 18:30 Bayern Munich (2) - Rb Leipzig (5)






Bayern Munich (11)
1 (82%) 3+ (82%) II2+ (73%)
Rb Leipzig (10)
3+ (70%) II2+ (80%) II> (70%)

25.2.2024 15:30 Eintracht F. (6) - Wolfsburg (12)







25.2.2024 17:30 Borussia D. (4) - Hoffenheim (9)






Borussia D. (11)
I2+ (73%)
Hoffenheim (11)
3+ (82%) II2+ (82%)

25.2.2024 19:30 Augsburg (14) - Freiburg (8)






Augsburg (11)
3+ (73%)
Freiburg (11)
3+ (73%)


      Nemacka Bundes 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 18:30 Holstein Kiel (2) - St. Pauli (1)






Holstein Kiel (11)
3+ (73%)

23.2.2024 18:30 Sv Wehen (13) - Paderborn (6)






Sv Wehen (10)
0-2 (70%) II> (70%)
Paderborn (11)
3+ (82%)

24.2.2024 13:00 Braunschweig (15) - Hertha (8)






Hertha (11)
3+ (82%) II2+ (73%)

24.2.2024 13:00 Kaiserslautern (16) - Karlsruher (11)






Kaiserslautern (11)
3+ (91%)
Karlsruher (10)
3+ (70%)

24.2.2024 13:00 Osnabruck (18) - Hannover (4)






Hannover (11)
3+ (73%)

24.2.2024 20:30 Magdeburg (12) - Schalke (14)






Schalke (11)
1 (73%) II2+ (73%) II> (73%)

25.2.2024 13:30 Hamburger (3) - Elversberg (9)






Hamburger (10)
1 (70%) I2+ (70%)

25.2.2024 13:30 Greuther Furth (5) - Nurnberg (10)







25.2.2024 13:30 Fortuna Dusseldorf (7) - Hansa Rostock (17)








      Nemacka 3. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
21.2.2024 19:00 Viktoria Koln (14) - Saarbrucken (12)







23.2.2024 19:00 Preussen Munster (8) - Duisburg (18)







24.2.2024 14:00 Unterhaching (9) - B. Dortmund Ii (4)







24.2.2024 14:00 Ulm 1846 (3) - Ingolstadt (10)







24.2.2024 14:00 Viktoria Koln (14) - Sandhausen (5)







24.2.2024 14:00 Dynamo Dresden (2) - Rot Weiss Essen (6)






Dynamo Dresden (12)
1 (75%)
Rot Weiss Essen (12)
3+ (75%) 2-3 (75%)

24.2.2024 14:00 Jahn Regensburg (1) - Erzgebirge Aue (7)






Jahn Regensburg (13)
2-3 (77%)

24.2.2024 16:30 Verl (11) - 1860 Munich (13)






Verl (13)
3+ (69%)
1860 Munich (13)
2-3 (69%)

25.2.2024 13:30 Hallescher (16) - Lubeck (19)






Hallescher (12)
3+ (75%)

25.2.2024 16:30 Saarbrucken (12) - Arminia Bielefeld (15)







25.2.2024 19:30 Freiburg Ii (20) - Waldhof M. (17)






Waldhof M. (12)
1 (75%) II2+ (75%)


      Nemacka Bayern kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.2.2024 14:00 Buchbach (18) - Eintracht Bamberg (16)







24.2.2024 14:00 Turkgucu Ataspor Munchen (3) - Aubstadt (4)







24.2.2024 14:00 Viktoria Aschaffenburg (12) - Bayern Munich Ii (8)







24.2.2024 14:00 Schweinfurt 05 (5) - Djk Vilzing (2)






Djk Vilzing (10)
2 (70%) 3+ (70%) II2+ (70%)


      Nemacka NorthEast kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 19:00 Eilenburg (17) - Carl Zeiss Jena (12)






Eilenburg (10)
II> (70%) HT-X (80%)

20.2.2024 19:00 Babelsberg (6) - Zwickau (10)






Babelsberg (9)
1 (78%)
Zwickau (8)
1 (75%) 3+ (75%) II2+ (75%) II> (75%)

21.2.2024 19:00 Viktoria Berlin (5) - Rot Weiss Erfurt (7)







21.2.2024 19:00 Chemie Leipzig (13) - Fsv 63 Luckenwalde (8)






Chemie Leipzig (9)
0-2 (89%)
Fsv 63 Luckenwalde (11)
3+ (73%) 2-3 (73%)

23.2.2024 19:00 Bfc Dynamo (2) - Greifswalder (1)







23.2.2024 19:00 Hertha Berlin Ii (11) - Eilenburg (17)







23.2.2024 19:00 Lokomotive Leipzig (15) - Babelsberg (6)







24.2.2024 13:00 Energie Cottbus (3) - Berliner Ak (16)







24.2.2024 13:00 Fsv 63 Luckenwalde (8) - Carl Zeiss Jena (12)







24.2.2024 14:00 Hansa Rostock Ii (18) - Zwickau (10)






Zwickau (8)
1 (75%) 3+ (75%) II2+ (75%) II> (75%)

24.2.2024 16:00 Rot Weiss Erfurt (7) - Altglienicke (4)







25.2.2024 13:00 Viktoria Berlin (5) - Meuselwitz (14)







25.2.2024 13:00 Chemnitzer (9) - Chemie Leipzig (13)








      Nemacka South kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.2.2024 14:00 Barockstadt (6) - Sgv Freiberg (4)






Barockstadt (10)
1 (70%)
Sgv Freiberg (10)
3+ (70%)

24.2.2024 14:00 Balingen (16) - Steinbach (8)






Balingen (10)
3+ (80%) I2+ (70%) II2+ (70%)
Steinbach (9)
3+ (78%)


      Nemacka West kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 19:30 Paderborn 07 Ii (11) - Duren (6)






Paderborn 07 Ii (10)
4+ (80%) II2+ (80%)

23.2.2024 19:30 Velbert (18) - Rot Weiss Ahlen (16)






Rot Weiss Ahlen (10)
2-3 (70%)

24.2.2024 14:00 Alemannia Aachen (1) - Gutersloh (10)







24.2.2024 14:00 Koln Ii (7) - Monchengladb. Ii (14)






Monchengladb. Ii (11)
3+ (73%)

24.2.2024 14:00 Wegberg Beeck (15) - Wuppertaler (4)






Wegberg Beeck (10)
3+ (70%)
Wuppertaler (12)
3+ (75%)

24.2.2024 14:00 Wiedenbruck (13) - Bocholt (2)






Bocholt (10)
II2+ (70%)

24.2.2024 14:00 Lippstadt (17) - Fortuna Koln (3)






Fortuna Koln (11)
3+ (73%)

24.2.2024 14:00 Rodinghausen (9) - Schalke 04 Ii (8)






Rodinghausen (10)
1 (70%)
Schalke 04 Ii (11)
3+ (73%)

25.2.2024 14:00 Rw Oberhausen (5) - Fort. Dusseldorf Ii (12)






Fort. Dusseldorf Ii (10)
3+ (70%) II> (80%)


      Poljska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 18:00 Piast Gliwice (12) - Cracovia Krakow (10)






Cracovia Krakow (10)
0-2 (90%)

23.2.2024 20:30 Pogon Szczecin (4) - Lks Lodz (18)






Pogon Szczecin (10)
3+ (70%) II2+ (70%)
Lks Lodz (9)
1 (100%) HT-1 (89%)

24.2.2024 15:00 Jagiellonia (1) - Ruch Chorzow (17)






Jagiellonia (10)
1 (80%) 3+ (80%) I2+ (70%)

24.2.2024 17:30 Lech Poznan (3) - Slask Wroclaw (2)






Lech Poznan (11)
HT- 1 (73%)
Slask Wroclaw (10)
2 (70%)

24.2.2024 20:00 Stal Mielec (8) - Rakow Czestochowa (6)






Rakow Czestochowa (9)
3+ (78%)

25.2.2024 12:30 Puszcza Niepolomice (16) - Zaglebie Lubin (9)






Zaglebie Lubin (10)
2-3 (70%) HT-1 (70%)

25.2.2024 15:00 Widzew Lodz (11) - Gornik Zabrze (7)







25.2.2024 17:30 Korona Kielce (15) - Legia Warszawa (5)






Legia Warszawa (10)
0-2 (70%)

26.2.2024 19:00 Warta Poznan (14) - Radomiak Radom (13)






Warta Poznan (10)
0-2 (70%) I> (70%)


      Poljska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 18:00 Gornik Leczna (10) - Gks Tychy (2)







23.2.2024 18:00 Miedz Legnica (8) - Polonia Warszawa (15)






Polonia Warszawa (10)
2-3 (70%)

23.2.2024 20:30 Wisla Krakow (4) - Gks Tychy (2)







24.2.2024 12:40 Podbeskidzie (17) - Odra Opole (6)







24.2.2024 15:00 Wisla Plock (7) - Gks Katowice (12)






Wisla Plock (10)
1 (70%) 2-3 (70%) II> (70%)

24.2.2024 17:30 Motor Lublin (5) - Termalica Nieciecza (9)






Motor Lublin (10)
II2+ (70%) II> (70%)
Termalica Nieciecza (10)
4+ (70%) II2+ (70%)

25.2.2024 12:40 Arka Gdynia (1) - Stal Rzeszow (13)







25.2.2024 15:00 Znicz Pruszkow (11) - Lechia Gdansk (3)






Znicz Pruszkow (9)
0-2 (89%)
Lechia Gdansk (10)
0-2 (70%)

25.2.2024 18:00 Resovia Rzeszow (16) - Zaglebie Sosnowiec (18)






Zaglebie Sosnowiec (10)
0-2 (80%)

26.2.2024 18:00 Chrobry Glogow (14) - Gornik Leczna (10)








      Portugalska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 21:15 Arouca (7) - Famalicao (9)






Famalicao (11)
0-2 (73%)

24.2.2024 16:30 Farense (8) - Moreirense (6)







24.2.2024 19:00 Estrela Da Amadora (16) - Chaves (17)






Chaves (11)
1 (73%)

24.2.2024 21:30 Guimaraes (5) - Casa Pia (12)






Guimaraes (11)
1 (73%) 3+ (82%) II2+ (73%)

25.2.2024 16:30 Vizela (18) - Estoril (14)






Estoril (11)
1 (73%)

25.2.2024 19:00 Benfica (1) - Portimonense (13)






Benfica (11)
1 (82%)

25.2.2024 19:00 Gil Vicente (10) - Porto (3)






Gil Vicente (11)
II> (73%)

25.2.2024 21:30 Rio Ave (15) - Sporting (2)






Rio Ave (11)
0-2 (73%) 2-3 (73%) II2+ (73%) HT-X (73%)
Sporting (9)
3+ (78%) II2+ (78%)

26.2.2024 21:15 Boavista (11) - Braga (4)






Braga (11)
4+ (73%) II2+ (82%)


      Portugalska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
21.2.2024 19:00 Feirense (14) - Academico Viseu (7)







24.2.2024 12:00 Tondela (6) - U. Leiria (10)







24.2.2024 15:00 Santa Clara (1) - Oliveirense (15)






Santa Clara (11)
1 (73%)

24.2.2024 16:30 Porto B (9) - Leixoes (16)






Porto B (11)
II2+ (73%) II> (73%)

24.2.2024 16:30 Nacional (3) - Penafiel (13)






Nacional (11)
1 (73%)
Penafiel (11)
1 (73%) 0-2 (82%)

24.2.2024 19:00 Benfica B (12) - Vilaverdense (17)






Vilaverdense (11)
1 (73%)

25.2.2024 12:00 Mafra (8) - Maritimo (4)







25.2.2024 15:00 Os Belenenses (18) - Torreense (5)






Os Belenenses (11)
0-2 (73%)

26.2.2024 19:00 Pacos Ferreira (11) - Feirense (14)






Pacos Ferreira (11)
I> (73%)
Feirense (11)
1 (73%)


      Saudijska Arabija Premijer Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 15:00 Al Riyadh (15) - Al Raed (14)






Al Riyadh (10)
0-2 (70%)

23.2.2024 15:00 Al Taawon (4) - Al Akhdoud (11)






Al Taawon (10)
3+ (70%) I2+ (70%)

23.2.2024 18:00 Al Fateh (7) - Dhamk (6)







24.2.2024 15:00 Al Taee (16) - Al Ahli Jeddah (3)






Al Taee (9)
3+ (78%)
Al Ahli Jeddah (10)
4+ (90%) I2+ (80%)

24.2.2024 18:00 Al Hazem (18) - Al Khaleej (12)







25.2.2024 15:00 Al Fayha (13) - Abha (17)






Al Fayha (10)
HT-X (70%)

25.2.2024 18:00 Al Shabab (10) - Al Nassr (2)






Al Nassr (10)
2 (80%) 2-2 (70%) 4+ (70%) II2+ (100%) II> (80%) HT-2 (80%)

26.2.2024 15:00 Al Ettifaq (8) - Al Hilal Saudi (1)






Al Hilal Saudi (9)
2 (89%)

26.2.2024 18:00 Al Ittihad (5) - Al Wehda (9)






Al Ittihad (10)
3+ (70%) II2+ (70%)
Al Wehda (9)
1 (78%)


      Saudijska Arabija Prva Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 13:55 Al Arabi (7) - Al Safa (14)






Al Arabi (10)
1 (70%) 3+ (90%) II2+ (80%) II> (70%)
Al Safa (10)
1 (70%) 2-3 (70%) II2+ (70%) II> (80%)

20.2.2024 14:05 Al Jandal (9) - Al Kholood (2)






Al Jandal (10)
0-2 (70%)

20.2.2024 17:00 Jeddah Club (11) - Hajer (17)






Hajer (10)
3+ (70%) I2+ (70%)

21.2.2024 13:45 Al Baten (8) - Al Orubah (4)






Al Orubah (10)
II> (70%)

21.2.2024 14:15 Ohod (12) - Al Bukiryah (13)






Al Bukiryah (10)
1 (80%)

21.2.2024 16:15 Al Taraji (16) - Al Quadisiya (1)






Al Quadisiya (10)
0-2 (70%)

26.2.2024 14:00 Al Kholood (2) - Al Arabi (7)







26.2.2024 16:15 Al Safa (14) - Al Ain Atawlah (15)






Al Ain Atawlah (10)
0-2 (70%) HT-X (80%)

26.2.2024 17:00 Jeddah Club (11) - Al Jabalain (3)






Al Jabalain (11)
0-2 (73%) 2-3 (73%)


      Severna Irska Premijer Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 20:45 Cliftonville (2) - Linfield (3)






Cliftonville (15)
1 (73%)

23.2.2024 20:45 Larne (1) - Glentoran (4)






Larne (15)
1 (80%) 1-1 (73%) HT- 1 (73%)

24.2.2024 16:00 Crusaders (5) - Glenavon (9)






Crusaders (14)
0-2 (71%) 2-3 (79%)
Glenavon (15)
3+ (73%)

24.2.2024 16:00 Dungannon Swifts (10) - Cliftonville (2)






Dungannon Swifts (14)
3+ (79%) II2+ (71%)
Cliftonville (14)
2 (71%) 3+ (71%)

24.2.2024 16:00 Linfield (3) - Ballymena Utd (11)






Linfield (14)
1 (79%) 3+ (71%)

24.2.2024 16:00 Loughgall (8) - Carrick Rangers (7)







24.2.2024 16:00 Newry City (12) - Coleraine (6)






Newry City (14)
2 (79%) 3+ (71%)
Coleraine (14)
II2+ (71%) II> (71%)


      Severna Irska Championship 1 kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 20:45 Portadown (3) - Newington Yc (9)






Portadown (13)
1 (77%) 4+ (69%) II2+ (77%)
Newington Yc (13)
3+ (92%) I2+ (85%) I> (69%)

23.2.2024 20:45 Bangor (2) - Ballyclare Comrades (5)






Bangor (13)
3+ (77%) I2+ (69%)
Ballyclare Comrades (11)
3+ (73%) II> (73%)

23.2.2024 21:00 Annagh Utd (8) - Dundela (1)






Dundela (14)
3+ (71%)

24.2.2024 16:00 Ards (10) - Harland & Wolff Welders (6)






Ards (14)
3+ (79%)
Harland & Wolff Welders (12)
3+ (75%) I2+ (75%)

24.2.2024 16:00 Ballinamallard (7) - Portadown (3)






Portadown (14)
II2+ (71%)

24.2.2024 16:00 Institute (4) - Newington Yc (9)






Newington Yc (13)
3+ (92%) I2+ (85%) I> (69%)

24.2.2024 16:00 Knockbreda (12) - Dergview (11)






Knockbreda (12)
2 (92%) HT-2 (75%)
Dergview (14)
1 (79%) 3+ (79%) II2+ (79%)


      Slovenacka 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 17:30 Radomlje (8) - Aluminij (9)







21.2.2024 15:00 Olimpija Ljubljana (2) - Domzale (7)






Domzale (11)
3+ (73%)

21.2.2024 17:30 Fc Koper (3) - Ns Mura (6)







22.2.2024 15:00 Celje (1) - Nk Rogaska (10)






Celje (10)
1 (80%)
Nk Rogaska (11)
1 (73%) 3+ (82%) II2+ (73%)

22.2.2024 17:30 Maribor (5) - Nk Bravo (4)






Maribor (10)
1 (70%) I> (70%)
Nk Bravo (10)
2-3 (90%)

24.2.2024 17:30 Aluminij (9) - Olimpija Ljubljana (2)






Olimpija Ljubljana (11)
2 (73%) II2+ (82%)

25.2.2024 13:00 Nk Rogaska (10) - Maribor (5)






Maribor (10)
3+ (70%)

25.2.2024 15:00 Domzale (7) - Celje (1)






Domzale (10)
3+ (70%) 2-3 (90%)
Celje (11)
2 (73%)

25.2.2024 17:30 Ns Mura (6) - Radomlje (8)






Radomlje (10)
0-2 (80%)

26.2.2024 15:00 Nk Bravo (4) - Fc Koper (3)








      Srpska Jelen Super kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 17:00 Fk Imt Beograd (12) - Radnicki Nis (14)






Radnicki Nis (10)
1 (70%)

24.2.2024 13:45 Radnik Surdulica (16) - Partizan (1)






Radnik Surdulica (10)
0-2 (80%)
Partizan (10)
2 (80%)

24.2.2024 16:00 Crvena Zvezda (2) - Cukaricki (4)






Crvena Zvezda (10)
1 (90%) 1-1 (80%) 3+ (80%) HT- 1 (80%)
Cukaricki (10)
3+ (70%) 2-3 (70%)

24.2.2024 18:30 Zeleznicar Pancevo (15) - Tsc Backa Topola (3)






Zeleznicar Pancevo (10)
3+ (70%)
Tsc Backa Topola (10)
0-2 (70%) 2-3 (70%)

25.2.2024 14:00 Javor (13) - Radnicki 1923 (6)







25.2.2024 16:30 Napredak (11) - Novi Pazar (5)






Napredak (10)
0-2 (70%)

25.2.2024 18:30 Vojvodina (7) - Spartak Subotica (10)






Vojvodina (10)
3+ (70%) 2-3 (80%)
Spartak Subotica (10)
0-2 (70%) 2-3 (80%)

26.2.2024 16:30 Mladost Lucani (8) - Fk Vozdovac (9)








      Srbija Prva liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.2.2024 17:00 Gfk Sloboda (14) - Mladost Gat (15)






Gfk Sloboda (10)
0-2 (80%)
Mladost Gat (10)
0-2 (80%)

24.2.2024 17:00 Radnicki Beograd (13) - Kolubara (10)






Kolubara (10)
0-2 (80%)

24.2.2024 17:00 Proleter Novi Sad (16) - Ofk Beograd (1)






Proleter Novi Sad (10)
0-2 (70%)
Ofk Beograd (10)
2 (70%) 2-3 (80%)

24.2.2024 17:00 Metalac G. Mil. (12) - Smederevo 1924 (5)






Metalac G. Mil. (10)
0-2 (70%) I=II (70%)
Smederevo 1924 (10)
2-3 (70%)

24.2.2024 17:00 Macva (8) - Vrsac (9)






Macva (10)
0-2 (70%)

24.2.2024 17:00 Jedinstvo Ub (6) - Radnicki Sremska Mitrovica (7)






Radnicki Sremska Mitrovica (10)
0-2 (70%)

24.2.2024 17:00 Graficar (11) - InĐIja (2)






Graficar (10)
3+ (80%)
InĐIja (10)
0-2 (80%)

24.2.2024 17:00 Dubocica (3) - Tekstilac Odzaci (4)






Dubocica (10)
1 (70%) II> (70%) HT-X (70%)
Tekstilac Odzaci (10)
0-2 (90%) HT-X (70%)


      Skotska Premijer kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.2.2024 16:00 Hibernian (8) - Dundee (6)







24.2.2024 16:00 Kilmarnock (4) - Aberdeen (7)







24.2.2024 16:00 Rangers (1) - Hearts (3)






Rangers (13)
1 (85%) 1-1 (69%) 3+ (69%) HT- 1 (69%)
Hearts (13)
2 (69%) II> (77%)

24.2.2024 16:00 Ross County (11) - Livingston (12)






Ross County (11)
0-2 (73%)
Livingston (13)
1 (77%)

24.2.2024 16:00 St Mirren (5) - St Johnstone (10)






St Johnstone (12)
0-2 (75%)

25.2.2024 13:00 Motherwell (9) - Celtic (2)






Motherwell (13)
3+ (69%) II2+ (69%)
Celtic (13)
2 (77%) 3+ (77%) II2+ (69%) II> (69%)


      Skotska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 20:45 Partick (3) - Dunfermline (9)






Partick (11)
3+ (91%) I2+ (73%)
Dunfermline (11)
2-3 (73%)

24.2.2024 16:00 Arbroath (10) - Inverness (8)






Arbroath (11)
3+ (73%)

24.2.2024 16:00 Ayr Utd (5) - Raith Rovers (2)






Raith Rovers (11)
2 (73%)

24.2.2024 16:00 Dundee Utd (1) - Queens Park (7)







24.2.2024 16:00 Morton (4) - Airdrieonians (6)






Morton (11)
3+ (73%)
Airdrieonians (9)
HT-1 (78%)


      Skotska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 20:45 Falkirk (1) - Montrose (4)






Falkirk (12)
1 (92%) 3+ (75%)

24.2.2024 16:00 Cove Rangers (5) - Annan Athletic (9)






Cove Rangers (11)
3+ (73%)

24.2.2024 16:00 H. Academical (2) - Alloa Athletic (3)






Alloa Athletic (11)
3+ (73%) 2-3 (82%)

24.2.2024 16:00 Kelty Hearts (6) - Falkirk (1)






Falkirk (11)
3+ (73%)

24.2.2024 16:00 Stirling Albion (8) - Edinburgh City (10)






Edinburgh City (12)
1 (83%) 3+ (75%)

24.2.2024 18:30 Queen Of South (7) - Montrose (4)








      Skotska 3. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
20.2.2024 20:45 Clyde (10) - Forfar Athletic (8)







20.2.2024 20:45 Peterhead (2) - Bonnyrigg Rose Athletic (6)






Bonnyrigg Rose Athletic (11)
II2+ (73%)

24.2.2024 15:00 Dumbarton (4) - Stranraer (9)






Stranraer (12)
HT-1 (75%)

24.2.2024 16:00 Peterhead (2) - Elgin City (7)






Elgin City (12)
1 (83%)

24.2.2024 16:00 Stenhousemuir (1) - Clyde (10)






Stenhousemuir (12)
1 (75%)

24.2.2024 16:00 Spartans (3) - Bonnyrigg Rose Athletic (6)






Spartans (12)
II> (75%)
Bonnyrigg Rose Athletic (11)
II2+ (73%)

24.2.2024 16:00 East Fife (5) - Forfar Athletic (8)








      Spanska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 21:00 Real Sociedad (6) - Villarreal (13)







24.2.2024 14:00 Granada (19) - Valencia (8)






Valencia (13)
II> (77%)

24.2.2024 16:15 Barcelona (3) - Getafe (10)






Barcelona (13)
1 (69%) II2+ (69%) II> (85%)

24.2.2024 18:30 Alaves (12) - Mallorca (16)






Alaves (12)
0-2 (75%)

24.2.2024 21:00 Almeria (20) - Atletico Madrid (4)







25.2.2024 14:00 Cadiz (18) - Celta Vigo (17)







25.2.2024 16:15 Betis (7) - Ath Bilbao (5)






Betis (13)
0-2 (77%)
Ath Bilbao (12)
0-2 (83%)

25.2.2024 18:30 Las Palmas (9) - Osasuna (11)






Las Palmas (12)
2-3 (75%)

25.2.2024 21:00 Real Madrid (1) - Sevilla (15)






Real Madrid (12)
1 (83%)

26.2.2024 21:00 Girona (2) - Rayo Vallecano (14)






Girona (12)
1 (75%)
Rayo Vallecano (13)
0-2 (69%) HT-X (69%)


      Spanska 2. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 20:30 Valladolid (6) - Oviedo (7)






Valladolid (13)
0-2 (69%)
Oviedo (13)
0-2 (69%)

24.2.2024 16:15 Racing Santander (9) - Leganes (1)






Leganes (13)
0-2 (77%)

24.2.2024 18:30 Eibar (2) - Espanyol (3)






Espanyol (13)
0-2 (77%)

24.2.2024 18:30 Villarreal B (18) - Zaragoza (12)






Zaragoza (13)
0-2 (85%)

24.2.2024 21:00 Levante (10) - Andorra (21)






Andorra (14)
HT-1 (71%)

25.2.2024 14:00 Eldense (13) - Racing Ferrol (5)







25.2.2024 16:15 Alcorcon (20) - Tenerife (15)






Alcorcon (13)
0-2 (85%)
Tenerife (13)
2-3 (69%) HT-X (69%)

25.2.2024 16:15 Burgos (11) - Sporting Gijon (4)






Burgos (13)
1 (69%) 0-2 (69%)

25.2.2024 18:30 Cartagena (16) - Elche (8)






Elche (13)
0-2 (77%)

25.2.2024 21:00 Amorebieta (22) - Albacete (19)






Amorebieta (14)
0-2 (79%)
Albacete (13)
2-3 (69%)

26.2.2024 20:30 Mirandes (14) - Huesca (17)






Huesca (13)
0-2 (92%)


      Svajcarska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.2.2024 18:00 St. Gallen (4) - Lausanne Ouchy (12)






St. Gallen (12)
1 (75%) 3+ (83%)

24.2.2024 18:00 Yverdon Sport (8) - Basel 1893 (10)






Yverdon Sport (12)
3+ (83%)
Basel 1893 (12)
3+ (75%)

24.2.2024 20:30 Grasshopper (9) - Luzern (6)






Luzern (12)
II> (75%)

25.2.2024 14:15 Lugano (5) - Zurich (3)







25.2.2024 16:30 Lausanne (11) - Winterthur (7)






Winterthur (12)
4+ (75%) II2+ (83%)

25.2.2024 16:30 Young Boys (1) - Servette (2)






Young Boys (12)
1 (83%)


      Tanzanija Premijer liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.2.2024 16:00 Coastal Union (4) - Mtibwa Sugar (16)






Coastal Union (8)
0-2 (88%) 0-1 (75%)
Mtibwa Sugar (7)
1 (86%) HT-1 (71%)

24.2.2024 18:00 Kinondoni Mc (5) - Namungo (8)






Namungo (9)
0-2 (89%)

25.2.2024 12:00 Kitayosce Fc (14) - Singida Big Stars (7)







25.2.2024 14:00 Geita Gold (13) - Mashujaa (15)






Mashujaa (8)
HT-X (75%)

25.2.2024 14:00 Tanzania Prisons (6) - Azam (3)







25.2.2024 16:00 Jkt Tanzania (11) - Young Africans (1)






Jkt Tanzania (8)
0-2 (100%) 0-1 (75%) HT-X (75%)
Young Africans (8)
2 (75%)

25.2.2024 16:30 Kagera Sugar (10) - Ihefu Fc (12)






Kagera Sugar (9)
0-2 (78%)

25.2.2024 17:00 Dodoma Jiji (9) - Simba Sc (2)






Dodoma Jiji (7)
0-2 (71%) HT-X (71%)
Simba Sc (8)
2 (88%) 2-2 (75%) HT-2 (75%)


      Turska 1. liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 18:00 Samsunspor (12) - Rizespor (6)






Samsunspor (13)
2-3 (77%)

24.2.2024 11:30 Kayserispor (11) - Ankaragucu (13)






Kayserispor (13)
0-2 (69%)

24.2.2024 14:00 Gaziantep Fk (17) - Istanbul Bb (9)






Istanbul Bb (13)
0-2 (69%)

24.2.2024 17:00 Fenerbahce (2) - Kasimpasa (5)






Fenerbahce (13)
1 (69%) 3+ (85%)
Kasimpasa (13)
3+ (69%)

24.2.2024 17:00 Konyaspor (19) - Hatayspor (14)






Konyaspor (12)
0-2 (75%) 2-3 (75%)

25.2.2024 11:30 Sivasspor (8) - Pendikspor (18)






Sivasspor (12)
0-2 (75%)
Pendikspor (13)
2-3 (69%)

25.2.2024 14:00 Fatih Karagumruk (16) - Alanyaspor (15)







25.2.2024 14:00 Trabzonspor (3) - Adana Demirspor (10)







25.2.2024 17:00 Istanbulspor As (20) - Besiktas (4)







26.2.2024 18:00 Galatasaray (1) - Antalyaspor (7)






Galatasaray (13)
1 (100%) 1-1 (69%) 3+ (77%) II2+ (69%) HT- 1 (69%)


      UAE 1. Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
24.2.2024 14:30 Emirates Club (14) - Al Wasl (1)






Emirates Club (5)
2 (80%) 4+ (80%) I2+ (80%) HT-2 (100%)
Al Wasl (6)
4+ (83%) I2+ (100%)

24.2.2024 14:30 Hatta (13) - Khor Fakkan Club (10)






Hatta (6)
2 (83%)
Khor Fakkan Club (6)
1 (83%)

24.2.2024 17:00 Al Jazira (6) - Al Nasr Dubai (9)






Al Jazira (7)
3+ (71%) II2+ (71%) I=II (71%)
Al Nasr Dubai (7)
3+ (71%) I2+ (71%)

24.2.2024 17:00 Sharjah (4) - Al Ittihad Kalba (11)






Sharjah (6)
I2+ (83%)
Al Ittihad Kalba (6)
3+ (83%) II2+ (83%)

25.2.2024 14:30 Al Bataeh Club (7) - Al Wahda Abu Dhabi (5)






Al Bataeh Club (7)
I2+ (71%) HT-X (71%)

25.2.2024 14:30 Shabab Al-Ahli Dubai (3) - Ajman (12)






Shabab Al-Ahli Dubai (6)
3+ (100%) I2+ (100%)
Ajman (7)
I2+ (86%)

25.2.2024 17:00 Bani Yas (8) - Al Ain (2)






Bani Yas (7)
3+ (71%) II2+ (71%) II> (71%)
Al Ain (7)
3+ (71%) I2+ (71%)


      Vels 1. Liga kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT
23.2.2024 20:45 Caernarfon Town (4) - The New Saints (1)







24.2.2024 15:30 Connah S Quay Nomads (2) - Cardiff Metropolitan (3)







24.2.2024 15:30 Newtown Afc (12) - Bala Town (5)








      Vijetnam V liga 1 kvote rezultat
datum cas domacin-gost 1 X 2 0-2 3+ HT FT

freesoccertips.asia

Your advertisment here, 40€/1 month or 105€/3 months


U PORODILISTIMA U SRBIJI SE OTIMAJU TEK RODJENE BEBE OD MAJKI TAKO STO MAJKAMA KAZU DA IM JE BEBA UMRLA A NIJE.
JA SAM BILJANA SEBEZ I MENE SU 1967. GODINE OTELI OD BIOLOSKE MAJKE U PORODILISTU U VRBASU I PRODALI U NOVI SAD, U ULICU JIRECEKOVA BR. 5 C, STAN 15, 3. SPRAT, NEROTKINJI VERICI MATIC RODJENOJ NESIN IZ KOVILJA I STANKU MATIC IZ LIPARA.

TOJ VERICI MATIC SU NAPRAVILI LAZNU PRIJAVU RODJENJA U PORODILISTU U NOVOM SADU I TAKO JE ZVANICNO OTMICAR VERICA MATIC RODJENA NESIN POSTALA MOJA MAJKA IAKO ME NIJE RODILA.

Top 10 Sport Sites Top 10 sport sites Soccer Top 500 Sites

© 2009-2022 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com