BALLHELPER
Poljska 2 liga tabela
POLAND 1. Liga, TABLE, Soccer,  2019/2020 POLJSKA 2. Liga, TABELA, Fudbal,  2019/2020 ΠΟΛΩΝΊΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ, ΠΊΝΑΚΑΣ, Ποδόσφαιρο,  2019/2020 POLEN LIGA 1, TABELLE, Fußball,  2019/2020 ПОЛЬША 1. ЛИГА, ТАБЛИЦА, ФУТБОЛ,  2019/2020
  • Tabela Poljske druge lige za sezonu 2019/2020
  • Prvo mesto na tabeli zauzima fudbalski klub PODBESKIDZIE

POCETNA NEDELJNI PREGLED NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
POLJSKA 2 2019/2020   2018/2019   2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014   2012/2013   2011/2012   2010/2011   2009/2010   2008/2009




Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija
Belorusija Rezervi
Belorusija Žene
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Eng.Isthmian
Eng.Northern
Southern Central
Southern South
Estonija 1
Estonija 2
Farska Ostrva 1
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Japan Ž
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška (W)
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Švedska Ž
Tajland
Tajvan
Tajvan Ž
Tunis
Turska 1
Turska 2
Turkmenistan
Turkmenis. U21
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve


POLJSKA DRUGA LIGA SEZONA 2019/2020
TABELA
N Klub Ukupno Golovi Domacin Golovi Gost Golovi Bod
U P N I D P P N I D P P N I D P
1 PODBESKIDZIE 31 18 8 5 60 30 12 2 1 38 14 6 6 4 22 16 62
2 STAL MIELEC 31 18 4 9 49 30 9 4 2 23 12 9 0 7 26 18 58
3 WARTA POZNAN 31 17 5 9 47 30 9 1 5 26 15 8 4 4 21 15 56
4 RADOMIAK RADOM 31 15 8 8 48 40 11 3 2 26 13 4 5 6 22 27 53
5 MIEDZ LEGNICA 31 13 8 10 45 40 6 5 4 25 20 7 3 6 20 20 47
6 TERMALICA NIECIECZA 31 13 6 12 45 33 7 4 4 29 20 6 2 8 16 13 45
7 GKS TYCHY 31 11 10 10 56 49 6 6 4 31 23 5 4 6 25 26 43
8 PUSZCZA NIEPOLOMICE 31 12 7 12 32 37 3 1 11 9 24 9 6 1 23 13 43
9 CHROBRY GLOGOW 31 12 7 12 36 42 7 5 4 18 12 5 2 8 18 30 43
10 SANDECJA NOWY SACZ 31 11 7 13 44 48 7 5 4 27 21 4 2 9 17 27 40
11 BELCHATOW 31 11 6 14 36 41 7 4 5 21 18 4 2 9 15 23 39
12 ODRA OPOLE 31 10 9 12 29 34 7 5 4 14 8 3 4 8 15 26 39
13 STOMIL OLSZTYN 31 11 6 14 26 36 8 4 4 17 13 3 2 10 9 23 39
14 GKS JASTRZEBIE 31 9 11 11 40 45 6 3 7 21 24 3 8 4 19 21 38
15 ZAGLEBIE SOSNOWIEC 31 10 8 13 44 51 5 4 7 23 28 5 4 6 21 23 38
16 OLIMPIA GRUDZIADZ 31 11 5 15 45 55 6 2 7 26 28 5 3 8 19 27 38
17 CHOJNICZANKA CHOJNICE 31 8 6 17 43 58 4 1 10 18 28 4 5 7 25 30 30
18 WIGRY SUWALKI 31 6 5 20 25 51 4 4 7 15 22 2 1 13 10 29 23

Tabela Pobede kao Domacin
Podbeskidzie 1 1 1 X 1 2 1 1 1 1 1 1 X 1 1
Stal Mielec 1 X 1 1 2 1 1 1 X 1 2 X 1 1 X
Warta Poznan 1 1 X 1 1 2 1 2 1 1 1 2 1 2 2
Radomiak Radom 1 1 2 X 1 1 1 2 1 X 1 X 1 1 1 1
Miedz Legnica X 1 1 X 1 1 1 2 2 1 2 X 2 X X
Termalica Nieciecza 1 1 2 X X 2 1 1 X 1 2 1 X 2 1
Gks Tychy 1 1 1 2 1 X 1 X X X X 2 2 X 1 2
Puszcza Niepolomice X 2 2 2 2 2 1 2 2 2 2 1 1 2 2
Chrobry Glogow 2 2 X 2 1 X 1 1 1 X X 2 1 1 X 1
Sandecja Nowy Sacz 2 1 1 X 2 1 X 1 1 X 2 1 2 X X 1
Belchatow 1 1 1 2 1 1 X 2 2 X 2 1 X 1 X 2
Odra Opole 2 2 X X X 1 2 1 1 X 1 2 1 1 X 1
Stomil Olsztyn 1 1 2 1 1 X X 2 2 X 1 X 1 1 1 2
Gks Jastrzebie 1 X 1 1 1 1 X X 2 1 2 2 2 2 2 2
Zaglebie Sosnowiec X 2 1 2 X 2 1 X 1 1 2 1 X 2 2 2
Olimpia Grudziadz 1 2 2 1 1 X 1 X 1 1 2 2 2 2 2
Chojniczanka Chojnice 2 1 2 2 X 2 1 2 1 2 2 2 2 1 2
Wigry Suwalki X 2 1 1 2 X 2 1 X 2 2 X 2 2 1

Tabela Pobede kao Gost
Podbeskidzie X 2 1 1 X 2 1 2 2 X 1 2 X X X 2
Stal Mielec 1 2 2 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 1 2 1
Warta Poznan 1 2 2 1 X 2 X 2 X 2 2 1 2 1 X 2
Radomiak Radom 1 X 2 2 2 X 1 X X 1 1 2 X 1 1
Miedz Legnica 2 1 2 1 1 2 1 1 X X 1 2 X 2 2 2
Termalica Nieciecza 2 1 1 1 2 X 1 1 X 1 2 1 2 2 1 2
Gks Tychy 1 1 1 2 X 2 X 1 1 2 X 1 2 2 X
Puszcza Niepolomice 2 2 2 2 X 1 X X X 2 2 X X 2 2 2
Chrobry Glogow 1 1 1 2 1 1 X 1 2 X 1 1 2 2 2
Sandecja Nowy Sacz 1 2 1 1 X 1 1 1 2 X 2 2 1 1 1
Belchatow 1 X 1 X 1 1 1 1 2 2 1 1 1 2 2
Odra Opole X 1 1 1 1 1 2 1 1 2 1 X X 2 X
Stomil Olsztyn 1 1 2 X 2 X 1 1 1 2 1 1 1 1 1
Gks Jastrzebie X 1 X X X 2 1 1 2 X X X 2 X 1
Zaglebie Sosnowiec 1 2 2 1 X 2 1 X 1 1 2 X 1 2 X
Olimpia Grudziadz 2 1 1 X 2 1 1 1 X 2 2 1 X 2 1 1
Chojniczanka Chojnice X 2 X 1 X 1 1 2 1 1 2 1 X 1 2 X
Wigry Suwalki X 2 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1

Tabela Golovi kao Domacin
Podbeskidzie 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+
Stal Mielec 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Warta Poznan 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Radomiak Radom 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Miedz Legnica 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+
Termalica Nieciecza 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2
Gks Tychy 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2
Puszcza Niepolomice 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2
Chrobry Glogow 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Sandecja Nowy Sacz 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+
Belchatow 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2
Odra Opole 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Stomil Olsztyn 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+
Gks Jastrzebie 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+
Zaglebie Sosnowiec 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2
Olimpia Grudziadz 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+
Chojniczanka Chojnice 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+
Wigry Suwalki 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2

Tabela Golovi kao Gost
Podbeskidzie 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+
Stal Mielec 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+
Warta Poznan 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Radomiak Radom 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+
Miedz Legnica 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+
Termalica Nieciecza 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Gks Tychy 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Puszcza Niepolomice 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2
Chrobry Glogow 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+
Sandecja Nowy Sacz 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+
Belchatow 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+
Odra Opole 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2
Stomil Olsztyn 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2
Gks Jastrzebie 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2
Zaglebie Sosnowiec 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Olimpia Grudziadz 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Chojniczanka Chojnice 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Wigry Suwalki 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao Domacin
Podbeskidzie X-1 1-1 1-1 1-X X-1 2-2 X-1 1-1 X-1 1-1 1-1 1-1 2-X X-1 1-1
Stal Mielec 1-1 1-X 1-1 X-1 2-2 1-1 X-1 X-1 X-X 1-1 2-2 X-X 1-1 1-1 X-X
Warta Poznan X-1 X-1 X-X 1-1 X-1 2-2 1-1 2-2 1-1 X-1 X-1 2-2 X-1 X-2 2-2
Radomiak Radom 1-1 X-1 X-2 1-X 1-1 1-1 1-1 2-2 X-1 2-X 1-1 X-X 1-1 1-1 1-1 1-1
Miedz Legnica X-X X-1 X-1 2-X 1-1 1-1 1-1 X-2 X-2 X-1 2-2 X-X 2-2 X-X X-X
Termalica Nieciecza 1-1 X-1 2-2 X-X X-X X-2 2-1 1-1 X-X 1-1 X-2 1-1 X-X 2-2 1-1
Gks Tychy X-1 1-1 1-1 1-2 1-1 X-X 1-1 1-X X-X 1-X 2-X 2-2 X-2 1-X X-1 X-2
Puszcza Niepolomice X-X 2-2 2-2 2-2 2-2 X-2 1-1 2-2 2-2 X-2 2-2 X-1 2-1 X-2 2-2
Chrobry Glogow X-2 X-2 X-X 2-2 1-1 X-X 1-1 1-1 X-1 X-X X-X 2-2 1-1 1-1 X-X X-1
Sandecja Nowy Sacz 2-2 X-1 2-1 X-X X-2 1-1 1-X X-1 1-1 1-X X-2 1-1 2-2 X-X 2-X 1-1
Belchatow 1-1 1-1 1-1 X-2 1-1 X-1 X-X 2-2 X-2 X-X 2-2 2-1 X-X X-1 X-X X-2
Odra Opole 2-2 2-2 X-X X-X 2-X X-1 2-2 X-1 X-1 X-X X-1 X-2 1-1 X-1 X-X 1-1
Stomil Olsztyn 1-1 1-1 X-2 X-1 X-1 X-X X-X X-2 X-2 X-X 1-1 X-X X-1 1-1 X-1 1-2
Gks Jastrzebie 1-1 X-X 1-1 X-1 1-1 1-1 1-X 1-X X-2 X-1 X-2 X-2 2-2 2-2 2-2 2-2
Zaglebie Sosnowiec 2-X X-2 1-1 2-2 X-X 2-2 1-1 2-X 1-1 X-1 X-2 1-1 2-X 2-2 2-2 2-2
Olimpia Grudziadz 1-1 2-2 X-2 1-1 1-1 X-X 1-1 1-X X-1 X-1 2-2 2-2 2-2 2-2 2-2
Chojniczanka Chojnice 2-2 1-1 2-2 2-2 1-X X-2 1-1 2-2 X-1 2-2 2-2 2-2 X-2 1-1 X-2
Wigry Suwalki X-X 2-2 1-1 1-1 2-2 X-X 2-2 1-1 1-X 2-2 X-2 X-X 2-2 2-2 1-1

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao gost
Podbeskidzie 2-X 2-2 1-1 X-1 X-X 2-2 X-1 2-2 2-2 X-X 1-1 2-2 X-X 1-X X-X 2-2
Stal Mielec X-1 2-2 2-2 X-1 1-1 X-1 X-1 2-2 2-2 2-2 2-2 2-2 X-2 X-1 2-2 1-1
Warta Poznan 1-1 2-2 X-2 1-1 X-X X-2 X-X 2-2 X-X X-2 X-2 1-1 X-2 1-1 X-X 2-2
Radomiak Radom 1-1 X-X 2-2 2-2 2-2 1-X 1-1 1-X X-X X-1 X-1 2-2 2-X 1-1 1-1
Miedz Legnica 2-2 1-1 2-2 X-1 1-1 X-2 X-1 1-1 X-X 1-X X-1 2-2 X-X 2-2 2-2 1-2
Termalica Nieciecza X-2 1-1 1-1 1-1 X-2 X-X X-1 X-1 1-X X-1 2-2 1-1 2-2 2-2 X-1 X-2
Gks Tychy 1-1 1-1 X-1 2-2 1-X 2-2 1-X 2-1 1-1 2-2 X-X 1-1 2-2 2-2 X-X
Puszcza Niepolomice 2-2 X-2 2-2 2-2 X-X 1-1 X-X 2-X 1-X X-2 X-2 X-X 2-X 2-2 2-2 X-2
Chrobry Glogow 1-1 X-1 1-1 X-2 X-1 1-1 1-X 1-1 2-2 X-X 1-1 X-1 X-2 2-2 X-2
Sandecja Nowy Sacz 1-1 2-2 1-1 1-1 X-X 1-1 X-1 X-1 X-2 1-X 2-2 X-2 X-1 X-1 1-1
Belchatow X-1 X-X 2-1 X-X 1-1 1-1 X-1 1-1 2-2 X-2 1-1 X-1 1-1 2-2 2-2
Odra Opole X-X X-1 1-1 1-1 1-1 1-1 2-2 1-1 X-1 X-2 1-1 X-X X-X 2-2 X-X
Stomil Olsztyn 1-1 X-1 2-2 X-X X-2 X-X 1-1 1-1 1-1 X-2 1-1 1-1 1-1 X-1 1-1
Gks Jastrzebie X-X 1-1 1-X X-X X-X 2-2 X-1 X-1 2-2 X-X X-X X-X X-2 X-X 1-1
Zaglebie Sosnowiec X-1 2-2 X-2 1-1 2-X 2-2 1-1 X-X 1-1 X-1 X-2 2-X 2-1 2-2 2-X
Olimpia Grudziadz X-2 1-1 1-1 2-X 1-2 X-1 1-1 1-1 X-X X-2 X-2 X-1 X-X X-2 X-1 1-1
Chojniczanka Chojnice X-X 2-2 1-X 1-1 2-X 1-1 X-1 X-2 X-1 X-1 2-2 X-1 X-X 1-1 2-2 X-X
Wigry Suwalki 1-X X-2 X-1 1-1 1-1 1-1 X-1 1-1 2-2 1-1 1-1 1-1 2-1 1-1 1-1 1-1

Tabela Daje vise golova kao Domacin
Podbeskidzie II> II> II> II> II> I=II I=II I> II> II> I=II I> I> II> II>
Stal Mielec I> I=II I> II> II> I> I=II II> II> I> II> I=II I> I> II>
Warta Poznan II> I> II> II> II> II> I> I=II II> II> II> I> II> II> II>
Radomiak Radom II> I> II> II> I> II> I=II II> II> I=II I=II I=II I=II I=II II> I=II
Miedz Legnica I=II I> II> I> I> I> I> II> II> II> I> I=II I> I=II I=II
Termalica Nieciecza I> II> I> I=II II> II> I> II> I=II II> II> I> II> I> I=II
Gks Tychy II> II> II> II> II> II> I> II> I=II I> I=II II> II> I=II II> II>
Puszcza Niepolomice I=II II> I=II I> I> II> I> I=II II> I> I> II> II> II> I>
Chrobry Glogow II> II> I=II I=II II> I=II I> I> II> II> I=II I=II II> I> I=II II>
Sandecja Nowy Sacz I> II> II> II> II> II> I> II> I=II I=II II> I> II> II> I=II I>
Belchatow I> I> I> II> II> II> II> I> II> I=II I> II> II> I> II> II>
Odra Opole I> I> I=II I> I=II II> I=II II> II> I=II II> II> I=II II> I=II I>
Stomil Olsztyn II> I> I=II II> II> II> I=II II> II> I=II I=II I=II II> I> II> II>
Gks Jastrzebie I> II> I=II II> I> I=II II> I=II I> II> I> I> I=II I> II> II>
Zaglebie Sosnowiec I=II II> I> II> II> I=II II> I=II I> II> II> II> I=II II> I=II I=II
Olimpia Grudziadz I> II> I> II> I> II> I> I=II II> II> II> II> II> II> I>
Chojniczanka Chojnice I> I> I> I> I=II I=II I> I> I=II I> I=II II> I=II II> II>
Olimpia Grudziadz I> II> I> I> II> I=II II> I> I=II II> I> II> I> I=II I>

Tabela Daje vise golova kao Gost
Podbeskidzie I=II I> I> I> I=II I> II> II> I=II II> I> II> I=II I=II II> II>
Stal Mielec II> I> I> II> I=II II> II> I=II I=II II> II> I> II> I> II> I>
Warta Poznan I> II> II> II> II> II> I=II I=II II> II> II> I=II I> I=II I=II I=II
Radomiak Radom I> I=II I=II I> II> I=II I> II> I=II II> II> II> I=II I> II>
Miedz Legnica I> I> I> II> II> II> II> II> II> II> II> I=II II> II> I> II>
Termalica Nieciecza II> I> I> I> II> II> II> II> I=II II> II> I> I> I> II> II>
Gks Tychy II> I> II> II> I=II II> II> I> I> I> I=II II> I> II> I=II
Puszcza Niepolomice I> II> I> II> II> I> I=II I=II I=II II> II> I=II I> I> II> II>
Chrobry Glogow I> I> II> II> II> II> I=II II> I> I=II I=II II> II> I=II II>
Sandecja Nowy Sacz I> II> I> I> I> II> II> I=II II> I> I> I> II> II> II>
Belchatow II> II> II> II> I> I> II> II> II> II> I=II II> I> I=II I>
Odra Opole I=II II> I> I=II II> II> I> I> II> I> I=II I=II II> II> II>
Stomil Olsztyn I> I> I> I=II I=II I=II I> I> I> I> I> II> I> II> I=II
Gks Jastrzebie I=II II> II> II> II> I=II I=II I=II I=II I=II I=II I=II II> I=II I>
Zaglebie Sosnowiec II> I=II I=II II> I=II II> I> II> I> II> II> I=II II> I=II I=II
Olimpia Grudziadz II> I> II> I> II> II> I=II I=II I=II I=II I> II> II> II> II> I=II
Chojniczanka Chojnice I> II> I> I> I=II I> II> II> II> II> II> II> II> I=II I> I=II
Wigry Suwalki I=II I> II> II> II> I> II> I> II> II> II> I> II> I> II> I>

POLJSKA 2. liga 2019/2020
Tabela

Raspored i rezultati utakmica za ligu

Statistika-procenti

Rezultati utakmica za klubove u ligi

Golovi

Konacan ishod
Pada vise golova
Iz prvog u drugo poluvreme
Par nepar




  Zadnja izmena stranice: 12.7.2020

© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com