BALLHELPER
Ruska druga liga tabela
RUSSIA 2, RUSSIAN second league, TABLE, Soccer,  2019/2020 RUSIJA 2, RUSKA 2. Liga, TABELA, Fudbal,  2019/2020 ΡΩΣΊΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ, FNL, ΠΊΝΑΚΑΣ, Ποδόσφαιρο,  2019/2020 RUSSLAND 1 Division, TABELLE, Fußball,  2019/2020 РОССИЯ ПЕРВЫЙ ДИВИЗИОН, ФНЛ, ТАБЛИЦА, ФУТБОЛ,  2019/2020
  • Tabela Ruske druge lige za sezonu 2019/2020
  • Prvo mesto na tabeli zauzima fudbalski klub ROTOR VOLGOGRAD

POCETNA NEDELJNI PREGLED NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
RUSIJA 2 2019/2020   2018/2019   2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014   2012/2013   2011/2012   2010   2009




Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Estonija 1
Estonija 2
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška 2G3
Norveška 2G4
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Tajland
Tunis
Turska 1
Turska 2
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

online





RUSKA DRUGA LIGA SEZONA 2019/2020 TABELA
N Klub Ukupno Golovi Domacin Golovi Gost Golovi Bod
U P N I D P P N I D P P N I D P
1 ROTOR VOLGOGRAD 27 17 5 5 41 21 7 4 2 23 15 10 1 3 18 6 56
2 KHIMKI 27 16 6 5 50 19 11 0 2 28 7 5 6 3 22 12 54
3 CHERTANOVO M. 27 15 9 3 37 19 7 4 2 21 10 8 5 1 16 9 54
4 TORPEDO MOSCOW 27 16 5 6 39 25 11 1 3 25 14 5 4 3 14 11 53
5 NEFTEKHIMIK 27 13 9 5 38 25 5 6 2 17 14 8 3 3 21 11 48
6 SKA-KHABAROVSK 27 12 7 8 42 30 8 3 3 21 9 4 4 5 21 21 43
7 BALTIKA 27 12 7 8 34 23 7 2 4 17 10 5 5 4 17 13 43
8 SHINNIK YAROSLAVL 27 12 7 8 43 35 5 2 6 17 18 7 5 2 26 17 43
9 TOM TOMSK 27 10 9 8 32 26 7 4 2 19 7 3 5 6 13 19 39
10 CHAYKA 27 10 8 9 31 29 6 4 4 15 12 4 4 5 16 17 38
11 NIZHNY NOVGOROD 27 9 9 9 28 29 4 5 5 13 17 5 4 4 15 12 36
12 FC ARMAVIR 27 7 9 11 23 29 5 7 2 13 10 2 2 9 10 19 30
13 AVANGARD KURSK 27 5 14 8 29 39 4 7 3 18 21 1 7 5 11 18 29
14 KRASNODAR 2 27 6 10 11 32 34 2 6 4 16 15 4 4 7 16 19 28
15 ENISEY 27 7 7 13 23 40 4 4 5 15 19 3 3 8 8 21 28
16 LUCH ENERGIYA 27 6 9 12 28 40 2 5 7 14 22 4 4 5 14 18 27
17 SPARTAK MOSCOW 2 27 6 8 13 38 45 4 2 7 20 22 2 6 6 18 23 26
18 MORDOVIA SARANSK 27 4 7 16 21 44 2 4 8 10 20 2 3 8 11 24 19
19 TEKSTILSHTIK 27 5 4 18 25 52 3 3 8 14 27 2 1 10 11 25 19
20 FAKEL VORONEZH 27 4 7 16 14 44 2 5 7 5 18 2 2 9 9 26 19

Tabela Pobede kao Domacin
Rotor Volgograd 1 X 2 2 1 1 1 1 1 X X 1 X
Khimki 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 2 1 1
Chertanovo M. 1 1 X 2 X X 2 X 1 1 1 1 1
Torpedo Moscow 1 X 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 2 2
Neftekhimik X X 2 2 1 X 1 1 X 1 X 1 X
Ska-Khabarovsk 2 2 1 1 X 2 1 1 1 X X 1 1 1
Baltika 2 2 2 1 X 1 1 1 X 1 1 2 1
Shinnik Yaroslavl 1 X 2 X 2 1 1 2 2 2 1 1 2
Tom Tomsk 1 1 1 X 2 X 2 X 1 X 1 1 1
Chayka 2 2 X 1 1 X 2 1 2 1 1 1 X X
Nizhny Novgorod 2 2 1 1 X X 1 X 2 1 2 X 2 X
Fc Armavir 1 2 X 1 X X X X 1 X X 2 1 1
Avangard Kursk 2 X 1 X X X X 1 2 1 2 1 X X
Krasnodar 2 2 X 2 2 X X X X 1 1 X 2
Enisey 2 2 X 2 X 1 X X 2 1 1 2 1
Luch Energiya 2 X 1 2 2 X 1 2 X 2 X 2 X 2
Spartak Moscow 2 X 1 2 1 2 2 2 2 1 1 2 2 X
Mordovia Saransk 2 1 X 2 2 2 2 1 2 2 X X X 2
Tekstilshtik 2 2 X 2 2 1 2 1 2 1 2 2 X X
Fakel Voronezh 2 X X 2 1 2 X X 2 X 2 2 2 1

Tabela Pobede kao Gost
Rotor Volgograd 2 2 1 2 2 2 2 1 1 2 X 2 2 2
Khimki 2 2 X X X 2 1 2 X 1 2 1 X X
Chertanovo M. 2 X 2 X 2 X X 2 2 2 2 X 1 2
Torpedo Moscow 2 2 1 2 2 1 2 X X 1 X X
Neftekhimik 2 2 1 X 1 2 X 2 2 1 2 2 2 X
Ska-Khabarovsk X 2 X 2 1 1 X X 1 2 1 1 2
Baltika 1 2 1 2 X X 2 X 2 X 2 1 1 X
Shinnik Yaroslavl 2 2 1 X 2 X X 2 1 2 X 2 X 2
Tom Tomsk 2 X 2 X 1 1 X X X 1 2 1 1 1
Chayka X 2 X 1 X X 2 1 1 2 1 1 2
Nizhny Novgorod X 1 X 1 2 X 2 1 X 2 2 2 1
Fc Armavir 1 X 1 2 1 1 1 X 1 1 2 1 1
Avangard Kursk 1 1 2 1 X 1 X X X 1 X X X
Krasnodar 2 1 X 2 1 2 1 2 1 X 1 2 X 1 X 1
Enisey 2 1 1 X X 1 1 X 1 2 2 1 1 1
Luch Energiya 2 X X 2 X 1 1 1 1 2 2 X 1
Spartak Moscow 2 2 1 X 2 X 1 X 1 X 1 1 X X 1
Mordovia Saransk 1 X 1 2 X X 1 1 1 1 1 2 1
Tekstilshtik 1 X 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1
Fakel Voronezh 1 1 1 2 1 X 1 1 2 1 1 X 1

Tabela Golovi kao Domacin
Rotor Volgograd 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Khimki 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Chertanovo M. 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Torpedo Moscow 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2
Neftekhimik 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+
Ska-Khabarovsk 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Baltika 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Shinnik Yaroslavl 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2
Tom Tomsk 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+
Chayka 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Nizhny Novgorod 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Fc Armavir 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Avangard Kursk 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+
Krasnodar 2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+
Enisey 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Luch Energiya 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Spartak Moscow 2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2
Mordovia Saransk 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+
Tekstilshtik 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Fakel Voronezh 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2

Tabela Golovi kao Gost
Rotor Volgograd 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Khimki 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Chertanovo M. 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+
Torpedo Moscow 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Neftekhimik 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Ska-Khabarovsk 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+
Baltika 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Shinnik Yaroslavl 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+
Tom Tomsk 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+
Chayka 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+
Nizhny Novgorod 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2
Fc Armavir 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2
Avangard Kursk 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Krasnodar 2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+
Enisey 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2
Luch Energiya 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Spartak Moscow 2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2
Mordovia Saransk 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+
Tekstilshtik 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Fakel Voronezh 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao Domacin
Rotor Volgograd 1-1 2-X 2-2 2-2 X-1 1-1 X-1 1-1 1-1 2-X X-X 1-1 1-X
Khimki 1-1 1-1 1-1 X-1 X-1 1-1 X-2 1-1 X-1 1-1 X-2 X-1 1-1
Chertanovo M. 1-1 1-1 X-X X-2 X-X X-X 2-2 X-X X-1 1-1 1-1 X-1 1-1
Torpedo Moscow 1-1 1-X X-1 2-1 1-1 1-1 1-1 1-1 1-1 1-1 X-2 1-1 1-1 2-2 X-2
Neftekhimik X-X 2-X X-2 2-2 X-1 X-X X-1 1-1 X-X X-1 X-X X-1 X-X
Ska-Khabarovsk X-2 2-2 1-1 1-1 X-X 2-2 X-1 X-1 1-1 X-X X-X 1-1 X-1 1-1
Baltika 2-2 X-2 X-2 X-1 X-X X-1 1-1 X-1 X-X 1-1 X-1 X-2 1-1
Shinnik Yaroslavl X-1 X-X 2-2 X-X X-2 1-1 X-1 1-2 2-2 2-2 X-1 1-1 X-2
Tom Tomsk 1-1 X-1 1-1 X-X X-2 X-X 2-2 2-X X-1 X-X X-1 1-1 1-1
Chayka X-2 2-2 X-X X-1 1-1 1-X 2-2 X-1 2-2 1-1 X-1 1-1 2-X X-X
Nizhny Novgorod X-2 2-2 X-1 X-1 2-X X-X X-1 X-X 2-2 X-1 X-2 2-X X-2 X-X
Fc Armavir 2-1 2-2 1-X 1-1 1-X X-X 1-X X-X 1-1 X-X 2-X X-2 X-1 1-1
Avangard Kursk 2-2 X-X 1-1 1-X 1-X X-X X-X X-1 2-2 2-1 2-2 2-1 1-X 2-X
Krasnodar 2 X-2 X-X 2-2 2-2 1-X X-X 2-X 2-X 1-1 1-1 1-X 2-2
Enisey 2-2 X-2 2-X 1-2 1-X X-1 2-X 2-X 2-2 X-1 X-1 2-2 X-1
Luch Energiya 2-2 X-X X-1 X-2 X-2 1-X 1-1 X-2 X-X 2-2 1-X X-2 X-X X-2
Spartak Moscow 2 1-X 1-1 2-2 1-1 X-2 2-2 2-2 1-2 1-1 1-1 2-2 X-2 2-X
Mordovia Saransk 2-2 X-1 X-X 2-2 X-2 X-2 1-2 1-1 X-2 2-2 X-X X-X X-X 2-2
Tekstilshtik X-2 X-2 X-X 2-2 1-2 1-1 2-2 2-1 2-2 X-1 X-2 2-2 1-X X-X
Fakel Voronezh X-2 X-X X-X 2-2 1-1 X-2 X-X X-X 2-2 X-X 2-2 2-2 X-2 X-1

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao gost
Rotor Volgograd 2-2 2-2 1-1 2-2 X-2 2-2 X-2 1-1 X-1 X-2 X-X 2-2 X-2 X-2
Khimki 2-2 X-2 2-X X-X X-X X-2 1-1 2-2 X-X X-1 2-2 X-1 1-X X-X
Chertanovo M. X-2 X-X X-2 X-X X-2 X-X 1-X 2-2 2-2 X-2 2-2 2-X X-1 2-2
Torpedo Moscow X-2 2-2 X-1 X-2 2-2 X-1 1-2 X-X X-X X-1 2-X X-X
Neftekhimik 2-2 2-2 1-1 2-X X-1 2-2 X-X 2-2 2-2 X-1 X-2 X-2 2-2 1-X
Ska-Khabarovsk 1-X 2-2 2-X X-2 1-1 1-1 2-X X-X 1-1 2-2 X-1 X-1 2-2
Baltika 1-1 2-2 1-1 2-2 1-X X-X 1-2 1-X X-2 X-X 2-2 1-1 1-1 X-X
Shinnik Yaroslavl X-2 2-2 X-1 X-X 2-2 1-X X-X 2-2 1-1 2-2 X-X X-2 1-X 2-2
Tom Tomsk X-2 X-X 2-2 X-X 1-1 1-1 X-X X-X 2-X 2-1 X-2 X-1 1-1 1-1
Chayka X-X X-2 X-X 1-1 1-X 1-X 1-2 1-1 X-1 1-2 1-1 X-1 X-2
Nizhny Novgorod X-X 1-1 X-X X-1 X-2 X-X 2-2 X-1 2-X 2-2 2-2 X-2 1-1
Fc Armavir 1-1 X-X X-1 X-2 X-1 X-1 X-1 2-X X-1 X-1 2-2 1-1 1-1
Avangard Kursk 1-1 X-1 2-2 2-1 X-X X-1 X-X 1-X 2-X 1-1 X-X 2-X X-X
Krasnodar 2 2-1 X-X X-2 1-1 X-2 X-1 2-2 1-1 1-X 1-1 2-2 X-X X-1 X-X 1-1
Enisey X-2 1-1 1-1 X-X X-X 1-1 1-1 X-X 1-1 2-2 X-2 1-1 1-1 X-1
Luch Energiya X-2 2-X X-X 1-2 X-X 2-1 1-1 1-1 X-1 X-2 X-2 2-X X-1
Spartak Moscow 2 2-2 X-1 1-X X-2 1-X X-1 2-X X-1 X-X X-1 1-1 2-X 1-X X-1
Mordovia Saransk X-1 1-X 1-1 2-2 X-X X-X X-1 1-1 X-1 1-1 X-1 X-2 1-1
Tekstilshtik 1-1 X-X 1-1 X-2 2-2 1-1 X-1 1-1 1-1 2-1 X-1 1-1 1-1
Fakel Voronezh 1-1 X-1 1-1 2-2 X-1 X-X 1-1 1-1 2-2 1-1 1-1 X-X 1-1

Tabela Daje vise golova kao Domacin
Rotor Volgograd II> I=II I> I=II II> I> I> I> II> I=II I=II I=II I=II
Khimki II> I=II I> II> II> I> II> I=II II> II> II> I=II II>
Chertanovo M. I> I> I=II I> II> I=II I> II> II> I=II I> II> I>
Torpedo Moscow I=II I> I> II> II> I> I> II> II> I=II II> II> II> I=II II>
Neftekhimik II> I=II II> II> II> II> II> I> I=II II> II> II> I=II
Ska-Khabarovsk I> I> I> I=II I=II II> II> II> I=II I> I> II> I> I=II
Baltika I> II> I> I> I=II II> I> II> II> II> II> II> I>
Shinnik Yaroslavl II> I> II> I=II II> II> I> II> I=II I=II I=II II> II>
Tom Tomsk I=II II> II> I=II II> I=II I> II> I=II I=II II> II> II>
Chayka II> I> I=II II> I> I=II I=II I> I> I> II> I> I=II I>
Nizhny Novgorod II> I> I> I> I=II I=II II> I> I> II> II> II> I> I=II
Fc Armavir II> I=II I=II II> I=II I=II I=II I=II I> I=II I=II II> I> I>
Avangard Kursk II> II> I> II> I=II I=II I=II I> I> II> II> II> I> I=II
Krasnodar 2 II> II> I> I> II> I=II II> I> I> II> I> II>
Enisey II> II> I> II> II> I> I=II I=II I> II> II> II> II>
Luch Energiya II> II> II> II> II> I=II II> II> I=II I> I> II> II> II>
Spartak Moscow 2 I> I=II II> I> II> II> I> II> I> I=II I=II II> I=II
Mordovia Saransk I> II> I=II I> I> II> II> I> II> II> I> I> I> I>
Tekstilshtik II> II> I> II> II> II> I=II I> I> II> II> I> I=II I=II
Fakel Voronezh II> I=II I=II I> II> II> I=II I> I> I=II II> I=II II> II>

Tabela Daje vise golova kao Gost
Rotor Volgograd II> II> I> I> II> II> II> I> II> II> I=II I> II> II>
Khimki II> II> I=II I=II I=II II> I> I> I> II> II> II> I> I=II
Chertanovo M. II> I=II I> I=II I> I=II I=II I> I> II> I> I=II I=II II>
Torpedo Moscow II> I> I> II> I=II II> II> II> I> I> I=II I=II
Neftekhimik I> I=II I> I> II> I> I=II I> I=II II> II> II> I> I=II
Ska-Khabarovsk I> I> I=II II> II> I> II> I=II II> I=II II> II> I>
Baltika I=II I> I=II I> I=II I=II II> II> II> I=II I=II I> I> I=II
Shinnik Yaroslavl I> I> II> I> I> II> II> I> I=II II> I> II> I> II>
Tom Tomsk II> II> I> II> II> II> I=II I> I=II II> II> II> I=II II>
Chayka I=II II> I=II II> I=II I=II II> I> I=II II> II> I> I>
Nizhny Novgorod II> I=II I=II I> II> I=II I=II I> I> I=II I=II II> I=II
Fc Armavir I=II I> I> II> II> II> I> I=II II> II> I=II I> I>
Avangard Kursk II> II> II> II> I=II II> I> I> I=II I> II> I=II I>
Krasnodar 2 II> II> II> I> I> II> II> II> I=II I> II> II> II> I=II II>
Enisey II> I> I=II I=II I=II I> I> I> I=II I> II> II> II> II>
Luch Energiya II> I=II I=II II> I=II I> I> II> I=II II> II> I=II II>
Spartak Moscow 2 I> II> I=II II> II> II> II> I> II> I> II> II> I=II II>
Mordovia Saransk II> I> II> II> I=II I=II I> I=II II> I=II II> II> I>
Tekstilshtik II> II> II> II> II> II> II> I> I> II> II> II> II>
Fakel Voronezh I> I> II> II> II> I=II I> I> I> I=II II> I> I>

RUSKA druga liga 2019/2020
Tabela

Raspored i rezultati utakmica za ligu

Statistika-procenti

Rezultati utakmica za klubove u ligi

Golovi

Konacan ishod
Pada vise golova
Iz prvog u drugo poluvreme
Par nepar




Top Sport Sites Soccer Top 500 Sites Web 2 Web Topliste Hier gehts zur Topliste

  Zadnja izmena stranice: 15.3.2020

© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com