BALLHELPER
Ruska druga liga tabela
RUSSIA 2, RUSSIAN second league, TABLE, Soccer,  2017/2018 RUSIJA 2, RUSKA 2. Liga, TABELA, Fudbal,  2017/2018 ΡΩΣΊΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ, FNL, ΠΊΝΑΚΑΣ, Ποδόσφαιρο,  2017/2018 RUSSLAND 1 Division, TABELLE, Fußball,  2017/2018 РОССИЯ ПЕРВЫЙ ДИВИЗИОН, ФНЛ, ТАБЛИЦА, ФУТБОЛ,  2017/2018
  • Tabela Ruske druge lige za sezonu 2017/2018
  • Prvo mesto na tabeli zauzima fudbalski klub ENISEY

POCETNA NEDELJNI PREGLED NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ

RUSIJA 2 2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014   2012/2013   2011/2012   2010   2009




Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Estonija 1
Estonija 2
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška 2G3
Norveška 2G4
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Tajland
Tunis
Turska 1
Turska 2
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

online





RUSKA DRUGA LIGA SEZONA 2017/2018 TABELA
N Klub Ukupno Golovi Domacin Golovi Gost Golovi Bod
U P N I D P P N I D P P N I D P
1 ENISEY 24 17 4 3 48 19 10 1 0 25 5 7 3 3 23 14 55
2 ORENBURG 24 16 3 5 36 20 10 2 1 28 10 6 1 4 8 10 51
3 KRYLYA SOVETOV 24 16 2 6 36 14 10 1 1 18 2 6 1 5 18 12 50
4 TAMBOV 24 13 3 8 39 25 11 1 1 31 10 2 2 7 8 15 42
5 DINAMO ST.PET. 24 11 8 5 35 28 6 4 3 24 19 5 4 2 11 9 41
6 SIBIR 24 11 6 7 27 20 6 3 4 18 10 5 3 3 9 10 39
7 BALTIKA 24 12 3 9 32 27 8 2 3 24 13 4 1 6 8 14 39
8 SHINNIK YAROSLAVL 24 10 4 10 28 28 5 2 5 13 12 5 2 5 15 16 34
9 VOLGAR ASTRAKHAN 24 9 6 9 27 25 6 2 4 14 9 3 4 5 13 16 33
10 SPARTAK MOSCOW 2 24 9 3 12 33 43 3 1 8 12 21 6 2 4 21 22 30
11 KUBAN 24 7 8 9 34 35 4 4 3 16 12 3 4 6 18 23 29
12 OLIMPIYETS NIZHNY NOVGOROD 24 8 5 11 24 31 3 3 6 9 16 5 2 5 15 15 29
13 KHIMKI 24 8 5 11 24 32 5 3 6 14 15 3 2 5 10 17 29
14 AVANGARD KURSK 24 6 9 9 25 33 2 5 4 13 18 4 4 5 12 15 27
15 TYUMEN 24 6 8 10 27 33 3 7 3 18 14 3 1 7 9 19 26
16 LUCH ENERGIYA 24 5 9 10 22 31 2 6 3 11 10 3 3 7 11 21 24
17 TOM TOMSK 24 6 6 12 20 36 5 4 4 13 15 1 2 8 7 21 24
18 ZENIT 2 24 5 6 13 32 41 5 1 5 18 14 0 5 8 14 27 21
19 FAKEL VORONEZH 24 5 6 13 13 34 3 2 5 7 11 2 4 8 6 23 21
20 ROTOR VOLGOGRAD 24 4 8 12 25 32 3 2 5 13 12 1 6 7 12 20 20

Tabela Pobede kao Domacin
Enisey 1 1 1 1 1 1 1 1 X 1 1
Orenburg 1 2 1 X 1 1 1 1 1 X 1 1 1
Krylya Sovetov 1 1 2 1 1 1 1 1 1 X 1 1
Tambov 1 1 1 1 1 1 1 1 X 1 2 1 1
Dinamo St.Pet. 1 1 2 X 1 1 X 2 1 2 X X 1
Sibir 2 2 1 1 X 1 X X 2 2 1 1 1
Baltika X 1 2 2 1 1 X 1 1 1 2 1 1
Shinnik Yaroslavl 1 1 X 2 1 2 2 1 1 2 X 2
Volgar Astrakhan X 1 1 1 X 2 1 1 2 2 1 2
Spartak Moscow 2 1 2 2 1 X 2 2 2 2 1 2 2
Kuban 2 1 1 2 X X X 1 X 2 1
Olimpiyets Nizhny Novgorod X X 1 2 2 2 2 2 1 2 X 1
Khimki 1 1 2 X 2 2 2 2 X 1 X 1 2 1
Avangard Kursk 1 X X 2 X 1 X 2 2 2 X
Tyumen 2 X X X 2 2 X 1 1 X 1 X X
Luch Energiya 1 2 2 X X X X 2 X X 1
Tom Tomsk 2 2 1 1 1 2 X X 2 X 1 X 1
Zenit 2 2 1 2 1 1 X 1 1 2 2 2
Fakel Voronezh X 1 2 2 2 1 1 2 X 2
Rotor Volgograd 2 2 2 1 1 2 1 X X 2

Tabela Pobede kao Gost
Enisey 1 2 1 2 2 2 2 X 2 X 2 X 1
Orenburg 1 1 2 1 2 X 1 2 2 2 2
Krylya Sovetov X 2 2 2 1 2 1 1 1 2 1 2
Tambov 1 1 1 2 X 1 X 1 1 2 1
Dinamo St.Pet. 2 2 1 2 2 X X 1 X X 2
Sibir X 1 2 2 1 2 2 X 1 X 2
Baltika 2 2 2 X 1 2 1 1 1 1 1
Shinnik Yaroslavl X 1 2 2 2 2 1 1 2 1 X 1
Volgar Astrakhan 2 1 1 2 X X 1 1 2 X X 1
Spartak Moscow 2 2 1 X 2 2 2 2 2 X 1 1 1
Kuban 2 1 X X 1 1 1 X 1 2 2 1 X
Olimpiyets Nizhny Novgorod 2 1 1 X 1 X 1 2 2 1 2 2
Khimki 2 1 1 X 1 2 1 2 X 1
Avangard Kursk X 1 1 X X 1 2 1 2 X 2 2 1
Tyumen 1 1 2 X 1 1 1 1 2 2 1
Luch Energiya 1 1 1 X 2 1 2 1 1 X 2 X 1
Tom Tomsk 1 2 1 1 1 1 1 1 X X 1
Zenit 2 1 X 1 1 1 X 1 X 1 X X 1 1
Fakel Voronezh X 1 1 1 2 1 1 X X 1 1 2 X 1
Rotor Volgograd 1 1 2 X X 1 X 1 1 X X X 1 1

Tabela Golovi kao Domacin
Enisey 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+
Orenburg 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+
Krylya Sovetov 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Tambov 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Dinamo St.Pet. 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+
Sibir 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Baltika 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2
Shinnik Yaroslavl 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+
Volgar Astrakhan 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2
Spartak Moscow 2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2
Kuban 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+
Olimpiyets Nizhny Novgorod 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Khimki 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+
Avangard Kursk 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+
Tyumen 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2
Luch Energiya 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+
Tom Tomsk 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Zenit 2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+
Fakel Voronezh 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Rotor Volgograd 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+

Tabela Golovi kao Gost
Enisey 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Orenburg 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+
Krylya Sovetov 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2
Tambov 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Dinamo St.Pet. 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Sibir 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Baltika 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+
Shinnik Yaroslavl 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Volgar Astrakhan 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+
Spartak Moscow 2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+
Kuban 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2
Olimpiyets Nizhny Novgorod 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+
Khimki 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Avangard Kursk 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Tyumen 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+
Luch Energiya 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+
Tom Tomsk 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+
Zenit 2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+
Fakel Voronezh 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+
Rotor Volgograd 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao Domacin
Enisey 1-1 1-1 X-1 X-1 1-1 1-1 X-1 1-1 X-X 1-1 X-1
Orenburg 1-1 X-2 1-1 1-X 1-1 X-1 1-1 X-1 1-1 2-X 1-1 X-1 1-1
Krylya Sovetov 1-1 1-1 2-2 1-1 X-1 1-1 1-1 1-1 1-1 2-X X-1 1-1
Tambov 1-1 1-1 1-1 2-1 1-1 2-1 1-1 1-1 X-X 1-1 X-2 X-1 1-1
Dinamo St.Pet. X-1 1-1 X-2 X-X X-1 1-1 X-X 2-2 1-1 2-2 1-X 2-X 2-1
Sibir 2-2 X-2 1-1 X-1 1-X 1-1 X-X 2-X 2-2 X-2 1-1 1-1 X-1
Baltika X-X 1-1 X-2 X-2 1-1 X-1 X-X 1-1 1-1 1-1 2-2 1-1 1-1
Shinnik Yaroslavl 1-1 1-1 1-X X-2 X-1 2-2 X-2 X-1 1-1 2-2 X-X 1-2
Volgar Astrakhan X-X 1-1 X-1 1-1 X-X X-2 1-1 1-1 X-2 X-2 1-1 2-2
Spartak Moscow 2 X-1 X-2 2-2 X-1 X-X X-2 2-2 X-2 X-2 1-1 2-2 X-2
Kuban X-2 X-1 1-1 1-2 X-X 1-X X-X X-1 2-X 2-2 X-1
Olimpiyets Nizhny Novgorod 2-X X-X 1-1 2-2 2-2 2-2 X-2 2-2 2-1 2-2 X-X 2-1
Khimki 1-1 1-1 X-2 2-X X-2 2-2 X-2 2-2 2-X X-1 1-X X-1 2-2 1-1
Avangard Kursk 1-1 1-X 2-X 2-2 1-X 1-1 X-X X-2 2-2 2-2 X-X
Tyumen 2-2 X-X X-X X-X 2-2 2-2 X-X 1-1 1-1 X-X X-1 X-X X-X
Luch Energiya 1-1 2-2 2-2 X-X 1-X X-X 2-X X-2 X-X X-X 2-1
Tom Tomsk 2-2 2-2 X-1 1-1 1-1 1-2 X-X X-X X-2 2-X 1-1 X-X 1-1
Zenit 2 X-2 X-1 2-2 1-1 X-1 1-X X-1 X-1 2-2 1-2 X-2
Fakel Voronezh 1-X X-1 2-2 2-2 1-2 1-1 1-1 X-2 X-X X-2
Rotor Volgograd X-2 2-2 X-2 1-1 X-1 2-2 X-1 X-X X-X X-2

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao gost
Enisey X-1 X-2 1-1 2-2 X-2 2-2 1-2 X-X 2-2 2-X X-2 X-X X-1
Orenburg X-1 1-1 2-2 1-1 2-2 X-X 1-1 2-2 X-2 2-2 X-2
Krylya Sovetov X-X X-2 X-2 2-2 X-1 2-2 1-1 1-1 X-1 2-2 1-1 2-2
Tambov 1-1 1-1 1-1 2-2 X-X 1-1 2-X X-1 X-1 2-2 1-1
Dinamo St.Pet. X-2 2-2 X-1 X-2 2-2 2-X X-X 1-1 X-X X-X 2-2
Sibir X-X X-1 2-2 2-2 1-1 2-2 X-2 X-X 1-1 X-X X-2
Baltika 2-2 X-2 X-2 2-X 1-1 X-2 1-1 X-1 1-1 1-1 X-1
Shinnik Yaroslavl 1-X X-1 2-2 1-2 2-2 X-2 1-1 X-1 X-2 1-1 X-X 2-1
Volgar Astrakhan X-2 1-1 1-1 X-2 X-X X-X 1-1 1-1 2-2 2-X X-X 2-1
Spartak Moscow 2 2-2 1-1 1-X 2-2 1-2 X-2 X-2 X-2 1-X 1-1 1-1 X-1
Kuban 2-2 1-1 X-X X-X X-1 1-1 1-1 1-X X-1 X-2 2-2 X-1 X-X
Olimpiyets Nizhny Novgorod 2-2 1-1 X-1 1-X 2-1 X-X X-1 2-2 X-2 X-1 2-2 1-2
Khimki X-2 1-1 1-1 X-X 1-1 X-2 X-1 X-2 X-X 1-1
Avangard Kursk 2-X 1-1 X-1 2-X X-X X-1 2-2 1-1 2-2 2-X X-2 X-2 1-1
Tyumen 1-1 X-1 2-2 X-X 1-1 1-1 1-1 1-1 1-2 X-2 X-1
Luch Energiya 1-1 1-1 X-1 1-X 2-2 1-1 X-2 X-1 1-1 X-X 2-2 X-X 2-1
Tom Tomsk 1-1 2-2 1-1 1-1 1-1 1-1 X-1 X-1 X-X X-X 1-1
Zenit 2 1-1 X-X 1-1 X-1 X-1 1-X 1-1 1-X 1-1 1-X 2-X 1-1 1-1
Fakel Voronezh X-X 1-1 1-1 1-1 X-2 X-1 1-1 1-X X-X 2-1 1-1 2-2 X-X 1-1
Rotor Volgograd 1-1 1-1 X-2 X-X 1-X 2-1 X-X X-1 1-1 X-X 2-X 2-X 1-1 X-1

Tabela Daje vise golova kao Domacin
Enisey I=II I> I> II> I> I> II> II> I=II I=II II>
Orenburg I> II> I> I=II I=II II> I> II> I> I=II II> II> II>
Krylya Sovetov I=II I> I> I> II> II> I> II> I> I=II II> I=II
Tambov I> II> I> II> I> II> I> I> I> II> II> II> I>
Dinamo St.Pet. II> I=II II> II> I=II I=II I=II I> I=II I> II> II> II>
Sibir I> II> I> II> I=II I> I> I=II I> II> II> II> II>
Baltika I=II I> II> II> I=II I> I=II I> II> I> I> I=II I>
Shinnik Yaroslavl I> I> I=II II> II> II> II> II> I> I> I=II II>
Volgar Astrakhan I=II II> II> II> I> II> I> I> I=II II> I> I>
Spartak Moscow 2 II> II> II> II> I=II II> II> II> I> I=II I> II>
Kuban II> II> II> II> II> I> I=II II> I=II I> II>
Olimpiyets Nizhny Novgorod I> I=II I> I> II> I> I=II I> II> II> I=II II>
Khimki I> I=II II> I=II II> I> II> I> I=II II> I=II II> I=II I=II
Avangard Kursk II> I=II I=II I> I=II I=II I=II II> II> II> II>
Tyumen II> II> I> II> I> I=II I=II I=II II> I=II II> I> I=II
Luch Energiya II> I> I=II I=II I=II I=II I=II II> II> I=II II>
Tom Tomsk I> II> I> I> I> II> I=II I=II I> I=II I> I=II I>
Zenit 2 II> II> I> I=II II> I=II I> II> II> II> I>
Fakel Voronezh I> II> I> II> II> I=II I> II> I=II II>
Rotor Volgograd I> I> II> I> I> II> II> I> I=II I>

Tabela Daje vise golova kao Gost
Enisey II> II> II> II> II> I> II> II> I> I=II II> I> II>
Orenburg II> I> I> II> I> I=II I> I> II> I> I>
Krylya Sovetov I=II II> II> I=II II> II> I> I> II> II> I> I>
Tambov I> II> I> I> I=II I> I=II II> II> I> I=II
Dinamo St.Pet. II> I> II> II> II> I=II I> I> I=II I=II I>
Sibir I=II II> I> I=II II> I> II> I=II II> I=II II>
Baltika II> II> II> I=II I=II II> II> II> I> II> II>
Shinnik Yaroslavl I> II> I> II> I> II> I=II II> I> II> I> II>
Volgar Astrakhan I> I> I> II> I=II I> I> II> II> I=II I=II II>
Spartak Moscow 2 I> I> I=II II> II> I=II I> I=II II> II> I=II II>
Kuban I> II> II> II> II> I> I=II I=II I> II> II> II> I=II
Olimpiyets Nizhny Novgorod II> II> I=II I=II II> I=II I> II> II> II> I=II II>
Khimki II> I> I> I=II I> II> II> II> II> I=II
Avangard Kursk I> I> I> I=II I> II> I> II> I> I=II II> II> I>
Tyumen I=II II> II> I=II I> I=II I> I=II II> I> II>
Luch Energiya I=II I=II II> I=II I> I=II II> I> I> I=II II> I=II II>
Tom Tomsk II> I> I=II I> I> I> II> II> I=II II> I=II
Zenit 2 I> II> I> II> I> I=II I> I=II I> I=II II> II> I>
Fakel Voronezh I=II I=II I> I> II> II> I=II I> I=II II> I> I> I=II II>
Rotor Volgograd I> I> II> I> I=II II> I=II II> I=II I=II I=II I=II I> II>

RUSKA druga liga 2017/2018
Tabela

Raspored i rezultati utakmica za ligu

Statistika-procenti

Rezultati utakmica za klubove u ligi

Golovi

Konacan ishod
Pada vise golova
Iz prvog u drugo poluvreme
Par nepar





Top Sport Sites Soccer Top 500 Sites Web 2 Web Topliste Hier gehts zur Topliste

  Zadnja izmena stranice: 21.11.2017

© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com