BALLHELPER
Ruska druga liga tabela
RUSSIA 2, RUSSIAN second league, TABLE, Soccer,  2018/2019 RUSIJA 2, RUSKA 2. Liga, TABELA, Fudbal,  2018/2019 ΡΩΣΊΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ, FNL, ΠΊΝΑΚΑΣ, Ποδόσφαιρο,  2018/2019 RUSSLAND 1 Division, TABELLE, Fußball,  2018/2019 РОССИЯ ПЕРВЫЙ ДИВИЗИОН, ФНЛ, ТАБЛИЦА, ФУТБОЛ,  2018/2019
  • Tabela Ruske druge lige za sezonu 2018/2019
  • Prvo mesto na tabeli zauzima fudbalski klub TAMBOV

POCETNA NEDELJNI PREGLED NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
RUSIJA 2 2019/2020   2018/2019   2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014   2012/2013   2011/2012   2010   2009




Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Estonija 1
Estonija 2
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška 2G3
Norveška 2G4
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Tajland
Tunis
Turska 1
Turska 2
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

online





RUSKA DRUGA LIGA SEZONA 2018/2019 TABELA
N Klub Ukupno Golovi Domacin Golovi Gost Golovi Bod
U P N I D P P N I D P P N I D P
1 TAMBOV 38 21 10 7 55 35 11 5 3 31 17 10 5 4 24 18 73
2 PFC SOCHI 38 19 12 7 63 34 10 5 4 30 18 9 7 3 33 16 69
3 TOM TOMSK 38 17 13 8 40 25 13 5 1 28 7 4 8 7 12 18 64
4 NIZHNY NOVGOROD 38 18 8 12 41 31 11 4 4 22 12 7 4 8 19 19 62
5 CHERTANOVO M. 38 17 10 11 65 53 10 5 4 35 23 7 5 7 30 30 61
6 SHINNIK YAROSLAVL 38 16 12 10 42 31 9 8 2 24 14 7 4 8 18 17 60
7 SKA-KHABAROVSK 38 15 13 10 46 41 10 5 4 25 17 5 8 6 21 24 58
8 AVANGARD KURSK 38 16 8 14 48 42 11 6 2 29 16 5 2 12 19 26 56
9 KHIMKI 38 14 11 13 47 49 8 7 4 29 21 6 4 9 18 28 53
10 KRASNODAR 2 38 12 15 11 45 52 6 7 6 21 23 6 8 5 24 29 51
11 ROTOR VOLGOGRAD 38 12 14 12 34 36 8 6 5 20 17 4 8 7 14 19 50
12 LUCH ENERGIYA 38 10 17 11 29 28 8 4 7 14 12 2 13 4 15 16 47
13 MORDOVIA SARANSK 38 12 11 15 37 46 5 6 8 17 22 7 5 7 20 24 47
14 SPARTAK MOSCOW 2 38 12 10 16 45 47 6 7 6 27 24 6 3 10 18 23 46
15 FC ARMAVIR 38 10 14 14 32 44 5 8 6 20 23 5 6 8 12 21 44
16 BALTIKA 38 10 12 16 38 52 8 5 6 21 22 2 7 10 17 30 42
17 FAKEL VORONEZH 38 9 14 15 36 40 5 10 4 21 16 4 4 11 15 24 41
18 SIBIR 38 8 13 17 28 45 6 6 7 13 14 2 7 10 15 31 37
19 ZENIT 2 38 7 7 24 33 57 4 4 11 20 28 3 3 13 13 29 28
20 TYUMEN 38 5 16 17 30 46 5 7 7 20 21 0 9 10 10 25 25
TYUMEN -6 Pts.

Tabela Pobede kao Domacin
Tambov X 2 X 1 X 1 1 1 1 1 2 1 X 1 2 1 X 1 1
Pfc Sochi 2 1 2 X 2 X X 1 1 2 1 1 1 1 1 X 1 1 X
Tom Tomsk 1 1 1 X 2 1 1 1 1 X 1 1 1 X 1 X X 1 1
Nizhny Novgorod 1 1 X 2 1 X 1 1 2 1 1 X 2 1 2 X 1 1 1
Chertanovo M. X 1 X X 1 1 X 2 2 1 1 1 1 2 2 X 1 1 1
Shinnik Yaroslavl X 2 X 1 1 X X 2 1 X X 1 1 1 X 1 X 1 1
Ska-Khabarovsk 1 X 1 2 X X 1 2 X X 1 2 1 1 1 1 2 1 1
Avangard Kursk 2 1 1 2 1 X 1 1 X 1 1 1 1 X 1 X X 1 X
Khimki 2 1 2 X X 2 X 1 1 1 X X X 1 2 1 X 1 1
Krasnodar 2 X X 1 X 2 2 1 1 2 1 X 2 1 2 X 2 X 1 X
Rotor Volgograd 1 X 2 X 1 1 X 2 1 X 2 X 1 1 1 2 X 1 2
Luch Energiya 2 1 X 1 2 2 2 1 X 1 1 1 2 X X 2 2 1 1
Mordovia Saransk X 2 1 2 2 2 2 X 1 1 2 X 2 X 2 X X 1 1
Spartak Moscow 2 X 1 1 1 2 1 X 2 X X 1 2 2 X 2 2 1 X X
Fc Armavir 2 2 2 X 1 X X X 2 1 X X X X 2 1 1 2 1
Baltika 2 X 1 2 X 2 2 1 1 2 1 1 1 1 2 X X 1 X
Fakel Voronezh 2 1 2 1 X 1 X 2 X X 1 1 X X X 2 X X X
Sibir 2 1 2 X 2 1 X 2 X X 1 1 2 2 X 1 2 1 X
Zenit 2 2 2 2 2 2 X 2 X 2 X 2 2 1 1 2 X 2 1 1
Tyumen 1 1 2 X X X 2 X 1 1 X 2 1 X 2 2 2 X 2

Tabela Pobede kao Gost
Tambov 2 2 2 2 2 2 X 1 X 2 1 1 2 2 2 X X X 1
Pfc Sochi 2 X 2 X 2 X 1 2 1 X X X 2 2 2 2 2 1 X
Tom Tomsk 2 X 2 1 X X X 1 2 X 1 X 1 2 X 1 1 1 X
Nizhny Novgorod X X 2 2 1 1 1 2 X 2 1 1 1 X 2 2 2 1 1
Chertanovo M. 2 1 1 2 X 1 1 2 1 2 1 2 X 2 X 1 X X 2
Shinnik Yaroslavl 2 2 1 1 X 1 2 1 1 2 2 1 2 X 1 X 1 2 X
Ska-Khabarovsk X X X 1 X X 1 X 2 2 2 X 1 2 1 2 X 1 1
Avangard Kursk X 1 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 X 1 2 1 1 1 1
Khimki 2 1 2 1 2 X X 1 X 1 1 1 2 1 1 2 2 X 1
Krasnodar 2 2 2 2 2 X X X 1 2 X X 1 X 2 1 1 1 X X
Rotor Volgograd X 1 1 X 1 X X X X 2 2 1 1 X 2 2 X 1 1
Luch Energiya 1 X X X X X X X X 2 2 X 1 X 1 X X X 1
Mordovia Saransk 2 1 X X 2 2 2 2 X 1 X 2 2 1 1 1 X 1 1
Spartak Moscow 2 2 X 1 2 2 1 2 2 1 1 1 X 1 X 1 2 1 1 1
Fc Armavir 1 1 X 1 1 1 2 2 X 1 2 1 2 1 X X 2 X X
Baltika 1 1 X X 2 1 X 2 1 X X 1 1 1 X 1 X 1 1
Fakel Voronezh 1 1 1 2 2 1 1 X 1 2 1 1 X 1 1 2 X X 1
Sibir X X 1 2 X 1 1 1 X 1 1 1 1 X 1 X X 1 2
Zenit 2 1 1 1 X X 2 1 1 1 1 1 1 X 1 2 1 1 2 1
Tyumen 1 1 1 1 X 1 X 1 X 1 X 1 X X X 1 X 1 X

Tabela Golovi kao Domacin
Tambov 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+
Pfc Sochi 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Tom Tomsk 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+
Nizhny Novgorod 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+
Chertanovo M. 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+
Shinnik Yaroslavl 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+
Ska-Khabarovsk 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Avangard Kursk 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Khimki 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+
Krasnodar 2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2
Rotor Volgograd 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+
Luch Energiya 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Mordovia Saransk 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Spartak Moscow 2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2
Fc Armavir 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Baltika 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Fakel Voronezh 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Sibir 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Zenit 2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+
Tyumen 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+

Tabela Golovi kao Gost
Tambov 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Pfc Sochi 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2
Tom Tomsk 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Nizhny Novgorod 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2
Chertanovo M. 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Shinnik Yaroslavl 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Ska-Khabarovsk 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2
Avangard Kursk 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+
Khimki 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+
Krasnodar 2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2
Rotor Volgograd 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Luch Energiya 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+
Mordovia Saransk 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Spartak Moscow 2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+
Fc Armavir 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Baltika 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Fakel Voronezh 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Sibir 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Zenit 2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+
Tyumen 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao Domacin
Tambov X-X 2-2 2-X 2-1 X-X X-1 1-1 X-1 1-1 1-1 2-2 1-1 2-X X-1 2-2 X-1 X-X X-1 1-1
Pfc Sochi X-2 1-1 2-2 1-X X-2 X-X X-X X-1 X-1 2-2 X-1 1-1 X-1 1-1 1-1 X-X X-1 X-1 X-X
Tom Tomsk 1-1 1-1 1-1 X-X 2-2 1-1 X-1 X-1 1-1 X-X X-1 1-1 1-1 X-X X-1 X-X X-X X-1 2-1
Nizhny Novgorod X-1 X-1 X-X X-2 1-1 X-X 1-1 X-1 X-2 1-1 2-1 X-X 2-2 X-1 X-2 X-X 1-1 1-1 1-1
Chertanovo M. 2-X 2-1 X-X 2-X 1-1 X-1 X-X 2-2 X-2 1-1 1-1 X-1 1-1 X-2 X-2 X-X 1-1 X-1 X-1
Shinnik Yaroslavl 2-X X-2 X-X 1-1 X-1 2-X X-X 2-2 1-1 X-X X-X 1-1 X-1 1-1 X-X X-1 2-X 1-1 1-1
Ska-Khabarovsk 1-1 2-X 2-1 2-2 X-X 1-X X-1 X-2 X-X X-X 2-1 2-2 1-1 1-1 1-1 X-1 2-2 1-1 1-1
Avangard Kursk X-2 1-1 1-1 2-2 1-1 X-X 1-1 X-1 X-X X-1 1-1 1-1 1-1 2-X X-1 X-X 2-X X-1 2-X
Khimki X-2 X-1 2-2 X-X 1-X X-2 X-X X-1 2-1 1-1 X-X X-X 2-X X-1 X-2 X-1 X-X 1-1 2-1
Krasnodar 2 2-X X-X 1-1 1-X 2-2 2-2 1-1 X-1 2-2 1-1 X-X 2-2 1-1 2-2 X-X 2-2 X-X 1-1 X-X
Rotor Volgograd X-1 X-X X-2 X-X 1-1 X-1 X-X 2-2 X-1 X-X 2-2 X-X X-1 1-1 X-1 2-2 2-X X-1 2-2
Luch Energiya X-2 1-1 X-X 1-1 X-2 X-2 X-2 X-1 2-X X-1 1-1 1-1 X-2 X-X X-X X-2 2-2 X-1 X-1
Mordovia Saransk X-X 2-2 1-1 2-2 2-2 2-2 X-2 2-X 1-1 1-1 2-2 1-X X-2 X-X X-2 X-X 2-X X-1 1-1
Spartak Moscow 2 X-X X-1 X-1 1-1 2-2 1-1 X-X X-2 X-X X-X 1-1 2-2 X-2 2-X 2-2 2-2 1-1 2-X 2-X
Fc Armavir X-2 2-2 2-2 X-X 1-1 2-X 1-X 2-X 2-2 X-1 X-X X-X X-X X-X 2-2 X-1 2-1 X-2 X-1
Baltika 2-2 X-X X-1 X-2 X-X X-2 2-2 1-1 1-1 2-2 X-1 X-1 X-1 X-1 2-2 X-X 1-X 1-1 1-X
Fakel Voronezh X-2 1-1 X-2 X-1 X-X X-1 X-X 2-2 X-X 1-X X-1 1-1 X-X 1-X X-X 2-2 2-X 2-X X-X
Sibir X-2 1-1 X-2 2-X X-2 X-1 X-X 2-2 X-X X-X 1-1 1-1 2-2 2-2 X-X 1-1 2-2 X-1 X-X
Zenit 2 2-2 1-2 2-2 2-2 2-2 X-X 2-2 X-X X-2 X-X X-2 X-2 1-1 X-1 X-2 X-X X-2 X-1 X-1
Tyumen 1-1 1-1 X-2 2-X X-X X-X 2-2 X-X 2-1 X-1 2-X 2-2 1-1 1-X 1-2 X-2 2-2 X-X X-2

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao gost
Tambov 2-2 2-2 2-2 2-2 2-2 X-2 X-X 1-1 X-X 2-2 1-1 1-1 X-2 2-2 X-2 X-X X-X 2-X 1-1
Pfc Sochi X-2 X-X 2-2 X-X 2-2 1-X 2-1 2-2 X-1 X-X X-X X-X 2-2 X-2 2-2 X-2 2-2 X-1 2-X
Tom Tomsk X-2 1-X 2-2 X-1 2-X X-X X-X 1-1 X-2 X-X 2-1 X-X 1-1 1-2 X-X 1-1 X-1 1-1 X-X
Nizhny Novgorod X-X X-X 2-2 2-2 X-1 X-1 1-1 X-2 X-X 2-2 1-1 1-1 X-1 2-X 2-2 X-2 X-2 2-1 1-1
Chertanovo M. 1-2 X-1 1-1 2-2 X-X 1-1 X-1 X-2 2-1 2-2 X-1 2-2 1-X 2-2 X-X X-1 2-X 2-X 2-2
Shinnik Yaroslavl X-2 X-2 1-1 X-1 X-X X-1 X-2 1-1 1-1 2-2 2-2 1-1 2-2 X-X 1-1 X-X X-1 2-2 X-X
Ska-Khabarovsk X-X 2-X 2-X X-1 X-X X-X 1-1 X-X X-2 X-2 2-2 X-X 1-1 X-2 1-1 2-2 2-X 1-1 X-1
Avangard Kursk X-X X-1 2-2 X-2 2-2 2-2 1-1 X-1 X-1 X-1 1-1 X-1 X-X 1-1 X-2 1-1 X-1 X-1 1-1
Khimki X-2 1-1 X-2 X-1 X-2 X-X X-X 1-1 2-X 1-1 1-1 1-1 X-2 X-1 X-1 2-2 2-2 X-X X-1
Krasnodar 2 2-2 X-2 2-2 X-2 1-X 2-X X-X X-1 2-2 2-X X-X 1-1 X-X 2-2 X-1 X-1 1-1 2-X X-X
Rotor Volgograd 2-X 1-1 1-1 X-X X-1 X-X 2-X X-X 2-X X-2 2-2 1-1 1-1 X-X X-2 X-2 X-X X-1 X-1
Luch Energiya X-1 X-X X-X X-X X-X X-X X-X X-X 1-X 2-2 X-2 X-X 1-1 X-X X-1 X-X X-X 2-X 2-1
Mordovia Saransk X-2 2-1 X-X 2-X X-2 X-2 2-2 2-2 X-X 1-1 X-X 2-2 X-2 X-1 X-1 1-1 X-X X-1 1-1
Spartak Moscow 2 X-2 2-X 1-1 2-2 2-2 1-1 2-2 X-2 X-1 1-1 X-1 X-X X-1 X-X X-1 2-2 X-1 X-1 2-1
Fc Armavir 1-1 1-1 X-X 1-1 1-1 1-1 2-2 X-2 X-X X-1 2-2 1-1 2-2 1-1 X-X X-X 2-2 1-X X-X
Baltika 1-1 2-1 X-X X-X 2-2 1-1 1-X 2-2 X-1 1-X X-X 1-1 X-1 1-1 1-X X-1 X-X 1-1 1-1
Fakel Voronezh 1-1 1-1 X-1 X-2 X-2 1-1 X-1 2-X 1-1 2-2 X-1 1-1 X-X X-1 X-1 2-2 2-X X-X X-1
Sibir 2-X 2-X 1-1 X-2 X-X 2-1 X-1 X-1 X-X X-1 X-1 1-1 1-1 2-X 1-1 X-X X-X 1-1 X-2
Zenit 2 1-1 1-1 1-1 X-X X-X X-2 1-1 X-1 1-1 1-1 X-1 1-1 2-X X-1 2-2 X-1 1-1 X-2 1-1
Tyumen X-1 1-1 X-1 1-1 X-X X-1 X-X 2-1 X-X X-1 1-X 1-1 2-X X-X X-X X-1 2-X X-1 1-X

Tabela Daje vise golova kao Domacin
Tambov I=II I> I> II> II> II> I> II> I> I=II I> I> I=II II> I> II> I=II II> I>
Pfc Sochi II> II> I> I=II II> I=II I> II> II> I=II II> I=II II> I> I=II II> I> I=II I=II
Tom Tomsk I=II I=II I> II> I> II> II> II> I=II II> II> I=II I> I=II II> II> I=II II> II>
Nizhny Novgorod I> I> I=II II> I=II II> I> II> II> I> II> I=II I> II> I=II I=II I> II> I=II
Chertanovo M. I=II II> II> I=II II> II> II> II> II> II> I> II> I> II> II> I> II> II> II>
Shinnik Yaroslavl I=II II> I=II I> II> I> II> II> II> I=II II> II> II> I> I=II II> I=II I> I>
Ska-Khabarovsk I> I=II II> II> I=II I> II> II> II> I=II II> I> I> I> I> II> I> I=II I>
Avangard Kursk I> I> I> I> I> I> I=II I> I=II II> II> II> I> I=II II> I=II I> I> I=II
Khimki II> I=II I> I> I> II> I=II II> I> I> I=II I> I=II II> II> II> II> I=II II>
Krasnodar 2 I=II I> I=II I=II I> I> II> II> I=II I> I=II I> I> I=II I> II> I=II II> I=II
Rotor Volgograd II> II> I> II> II> II> II> II> II> I=II I> I=II II> I=II II> I> II> I> II>
Luch Energiya II> I> I=II II> II> II> II> II> II> II> I> I> II> I> I=II II> I=II II> II>
Mordovia Saransk I=II II> II> I> I> II> II> I=II I> II> I> I=II II> I=II II> I=II I=II II> I>
Spartak Moscow 2 I=II I> II> II> II> II> I=II II> I=II II> I> I> II> I=II II> II> II> II> I=II
Fc Armavir II> II> II> I=II I> I=II I=II I=II II> II> I> I=II I=II I=II I=II II> II> II> II>
Baltika II> I=II II> II> II> I> I> I> I> I=II II> I> II> I> I> I> I=II I> I=II
Fakel Voronezh I> II> II> II> I=II II> I=II I> I=II I=II II> I> I=II I=II I=II II> I=II I=II I=II
Sibir II> I> I> I=II II> II> I=II I> I=II I> I> I> I=II II> I=II I> I> II> I=II
Zenit 2 II> II> I> I> II> I=II I> I> II> I=II II> II> I> II> II> I=II II> I> II>
Tyumen I> I> II> I=II II> I=II I> I=II II> I> I=II I> II> I=II II> II> I> I=II II>

Tabela Daje vise golova kao Gost
Tambov II> II> II> II> I> II> I=II II> I=II II> I> I> II> I=II II> II> I=II II> I=II
Pfc Sochi I> II> I> I=II II> I> II> II> II> II> I=II I=II I=II II> I> II> I> I> I=II
Tom Tomsk II> I=II I> II> II> I=II II> I> II> I=II II> I=II I> II> I> I> I=II I> I=II
Nizhny Novgorod I=II I=II I> I> II> II> II> I> I=II I=II II> I> II> I=II II> II> II> II> I>
Chertanovo M. II> I> I=II I> II> I=II I> II> I> II> II> I> I=II II> I=II I> I=II I=II II>
Shinnik Yaroslavl I> II> II> II> I=II I> II> I=II I> I> I> I> I> I> I> I=II II> I=II I=II
Ska-Khabarovsk I> I=II I=II II> I> II> II> I=II II> II> I> I> I> II> I=II II> II> I> II>
Avangard Kursk I=II I=II I> II> I> II> I> II> II> II> I> I> I=II I> II> II> II> II> I>
Khimki II> II> II> II> I> I=II II> II> I=II I> I> II> II> II> I> I=II I> I=II II>
Krasnodar 2 II> II> I> II> I=II I> I=II II> I> I=II I=II I> I=II II> II> I> II> I=II I=II
Rotor Volgograd I=II I=II I> I=II II> I> I=II II> I=II II> I> I> I=II I=II II> I=II I=II II> II>
Luch Energiya II> I=II I=II I=II II> I> I=II I=II I=II I=II II> I> I> I=II II> I=II I=II I> II>
Mordovia Saransk II> II> II> I> II> II> II> I> II> I> I=II I> II> II> II> II> II> II> I=II
Spartak Moscow 2 II> I=II I> I> II> I=II I> II> II> II> II> I=II II> I=II II> I> II> II> II>
Fc Armavir I> I> II> II> II> I> II> II> I> II> I> II> I> I> I=II I=II I> I=II I=II
Baltika I> II> I=II II> I> II> I> I> II> I=II II> I=II II> I> I=II II> I=II II> I>
Fakel Voronezh I=II I> I> I> II> I> II> I=II II> I=II II> I> I> II> II> II> I=II I=II II>
Sibir I=II I=II II> II> I=II II> II> II> II> II> II> II> I> I=II I=II I=II I> I> II>
Zenit 2 I> I> I> I=II II> II> I> II> I> I> II> I> I=II II> I> II> I=II II> I>
Tyumen I> II> II> I=II I=II II> I=II II> I=II II> I=II I> I=II I> II> II> I=II I> I=II

RUSKA druga liga 2018/2019
Tabela

Raspored i rezultati utakmica za ligu

Statistika-procenti

Rezultati utakmica za klubove u ligi

Golovi

Konacan ishod
Pada vise golova
Iz prvog u drugo poluvreme
Par nepar

Trazim bioloske roditelje
Molim Vas da delite ovaj post na Vas Facebook profil





  Zadnja izmena stranice: 1.7.2019

© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com