15-30 June 2013
Confederations Cup 2013
BALLHELPER
Ruska druga liga tabela
English language Srpski jezik
  • Tabela Ruske druge lige za sezonu 2012/2013
  • Prvo mesto na tabeli zauzima fudbalski klub URAL
POCETNA NEDELJNI PREGLED NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
RUSIJA 2 2018/2019   2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014   2012/2013   2011/2012   2010   2009

LINKOVI
MARKETING
WEBMASTERI
Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Estonija 1
Estonija 2
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška 2G3
Norveška 2G4
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Tajland
Tunis
Turska 1
Turska 2
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

online





RUSKA DRUGA LIGA SEZONA 2012/2013
TABELA
N Klub Ukupno Golovi Domacin Golovi Gost Golovi Bod
U P N I D P P N I D P P N I D P
1 URAL 32 19 11 2 61 18 11 5 0 35 5 8 6 2 26 13 68
2 TOM TOMSK 32 19 8 5 57 34 12 4 0 34 15 7 4 5 23 19 65
3 SPARTAK NALCHIK 32 15 8 9 32 27 11 2 3 23 14 4 6 6 9 13 53
4 SKA ENERGIYA 32 13 13 6 36 26 8 5 3 19 12 5 8 3 17 14 52
5 BALTIKA 32 14 8 10 40 33 7 5 4 18 13 7 3 6 22 20 50
6 UFA 32 13 9 10 31 30 7 4 5 20 17 6 5 5 11 13 48
7 NEFTEKHIMIK 32 13 8 11 44 40 9 3 4 26 15 4 5 7 18 25 47
8 SIBIR 32 12 9 11 34 38 6 5 5 17 18 6 4 6 17 20 45
9 ROTOR VOLGOGRAD 32 11 8 13 27 26 8 2 6 16 12 3 6 7 11 14 41
10 ENISEY 32 9 12 11 30 31 4 8 4 16 15 5 4 7 14 16 39
11 SHINNIK Y. 32 9 12 11 28 33 8 5 3 17 12 1 7 8 11 21 39
12 SALYUT BELGOROD 32 8 11 13 25 31 4 6 6 14 15 4 5 7 11 16 35
13 PETROTREST 32 10 5 17 28 43 7 3 6 18 19 3 2 11 10 24 35
14 TORPEDO M. 32 6 15 11 29 38 3 10 3 13 13 3 5 8 16 25 33
15 METALLURG KUZBASS 32 8 6 18 19 40 8 4 4 16 14 0 2 14 3 26 30
16 KHIMKI 32 6 10 16 23 40 3 5 8 11 20 3 5 8 12 20 28
17 VOLGAR GAZPROM 32 5 11 16 23 39 4 6 6 11 14 1 5 10 12 25 26
18 TORPEDO VLADIMIR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Tabela Pobede kao Domacin
Ural 1 X X 1 1 1 1 1 1 X 1 X 1 1 1 X
Tom Tomsk 1 X 1 1 1 X 1 1 1 1 X 1 1 X 1 1
Spartak Nalchik 1 2 1 1 2 1 X 1 1 1 2 1 1 X 1 1
Ska Energiya 1 1 1 1 1 X 2 1 X 2 1 2 X 1 X X
Baltika 1 2 2 X X 2 1 1 1 2 X 1 X 1 X 1
Ufa 1 X 2 1 1 2 X X 1 X 2 2 1 2 1 1
Neftekhimik X 1 1 X 2 1 2 1 1 1 2 2 1 1 X 1
Sibir X 1 2 2 2 1 X 1 2 1 1 X 2 1 X X
Rotor Volgograd 1 1 2 1 2 1 2 1 1 1 1 X 2 2 X 2
Enisey 1 X 1 1 X X 2 2 2 X X X X 1 2 X
Shinnik Y. 1 2 X 1 X 2 X 1 X 1 1 2 1 1 1 X
Salyut Belgorod 2 X X 1 2 X 2 1 2 X 1 2 1 2 X X
Petrotrest 2 1 X 2 1 2 1 1 1 2 2 1 1 X 2 X
Torpedo M. X 1 X X 1 X X X X 2 2 X X 2 1 X
Metallurg Kuzbass 1 X X 1 2 1 2 X 2 1 1 X 1 1 1 2
Khimki 2 2 2 X 2 2 2 X 1 1 2 X X X 1 2
Volgar Gazprom X 2 X X 1 X 1 1 2 2 X X 2 2 1 2
Torpedo Vladimir
0
0

Tabela Pobede kao Gost
Ural X 1 X 2 1 2 2 X 2 2 2 2 X 2 X X
Tom Tomsk 1 2 2 2 X 2 1 2 2 2 1 1 X X 1 X
Spartak Nalchik 2 1 1 X 2 X 1 1 X X 2 X 2 X 1 1
Ska Energiya X X 1 X 2 X 2 X X X 2 1 2 2 1 X
Baltika X X X 2 2 2 2 1 2 1 1 2 1 1 2 1
Ufa 1 2 2 2 X 1 1 1 2 X X X 2 1 2 X
Neftekhimik 1 2 X 1 2 X 2 1 X 2 1 1 X 1 1 X
Sibir 2 1 1 2 X 2 2 X 1 X X 2 1 1 1 2
Rotor Volgograd X 2 1 X X X 1 1 1 2 X 1 X 1 2 1
Enisey X 1 X 1 1 2 2 1 1 1 2 X 2 2 1 X
Shinnik Y. 1 1 1 X 1 X 1 2 1 1 1 X X X X X
Salyut Belgorod 2 X 1 1 1 X 1 1 1 1 X 2 2 X 2 X
Petrotrest 1 X X 1 2 1 1 2 1 1 1 1 1 2 1 1
Torpedo M. 1 1 1 2 1 X 1 2 1 X 1 2 X X X 1
Metallurg Kuzbass 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 X 1 1 X 1 1
Khimki X 1 1 X 1 2 1 X 1 2 1 X 2 1 1 X
Volgar Gazprom 1 X X 1 X 1 1 X 1 1 1 1 1 X 1 2
Torpedo Vladimir
0
0

Tabela Golovi kao Domacin
Ural 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Tom Tomsk 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+
Spartak Nalchik 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Ska Energiya 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2
Baltika 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+
Ufa 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Neftekhimik 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+
Sibir 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2
Rotor Volgograd 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Enisey 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+
Shinnik Y. 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Salyut Belgorod 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Petrotrest 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Torpedo M. 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Metallurg Kuzbass 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+
Khimki 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+
Volgar Gazprom 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Torpedo Vladimir
0
0

Tabela Golovi kao Gost
Ural 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Tom Tomsk 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Spartak Nalchik 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Ska Energiya 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Baltika 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Ufa 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Neftekhimik 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+
Sibir 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Rotor Volgograd 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+
Enisey 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Shinnik Y. 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Salyut Belgorod 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Petrotrest 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Torpedo M. 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+
Metallurg Kuzbass 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+
Khimki 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Volgar Gazprom 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+
Torpedo Vladimir
0
0

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao Domacin
Ural 1-1 X-X 2-X 1-1 1-1 1-1 1-1 1-1 1-1 X-X 1-1 1-X 1-1 1-1 X-1 X-X
Tom Tomsk 1-1 X-X 1-1 1-1 1-1 X-X 2-1 1-1 1-1 1-1 X-X 1-1 1-1 2-X X-1 1-1
Spartak Nalchik X-1 2-2 1-1 X-1 2-2 2-1 X-X 1-1 X-1 2-1 2-2 X-1 X-1 1-X X-1 1-1
Ska Energiya 1-1 1-1 X-1 X-1 1-1 X-X 2-2 X-1 X-X 2-2 1-1 X-2 X-X 1-1 X-X X-X
Baltika 1-1 2-2 2-2 1-X X-X 2-2 1-1 1-1 X-1 2-2 X-X 1-1 X-X 1-1 X-X 1-1
Ufa 1-1 X-X X-2 1-1 X-1 2-2 1-X 1-X X-1 X-X 2-2 2-2 X-1 X-2 1-1 1-1
Neftekhimik 2-X X-1 X-1 2-X X-2 X-1 X-2 X-1 1-1 1-1 2-2 2-2 X-1 1-1 1-X X-1
Sibir 1-X X-1 2-2 1-2 2-2 1-1 X-X X-1 2-2 1-1 1-1 2-X 2-2 1-1 X-X X-X
Rotor Volgograd 1-1 X-1 X-2 X-1 2-2 1-1 X-2 X-1 1-1 1-1 X-1 X-X X-2 2-2 X-X 2-2
Enisey 1-1 2-X 1-1 1-1 X-X X-X X-2 2-2 X-2 2-X X-X X-X 2-X 2-1 X-2 1-X
Shinnik Y. 1-1 X-2 2-X X-1 X-X 2-2 X-X 2-1 1-X X-1 X-1 X-2 X-1 X-1 X-1 X-X
Salyut Belgorod X-2 2-X X-X X-1 2-2 1-X 2-2 X-1 2-2 X-X 1-1 2-2 X-1 2-2 2-X 1-X
Petrotrest 2-2 1-1 X-X X-2 1-1 X-2 2-1 1-1 2-1 X-2 2-2 1-1 X-1 2-X 2-2 X-X
Torpedo M. 1-X X-1 X-X X-X X-1 X-X X-X X-X X-X X-2 X-2 X-X X-X X-2 1-1 X-X
Metallurg Kuzbass 1-1 X-X X-X X-1 2-2 X-1 1-2 X-X X-2 X-1 1-1 X-X X-1 X-1 X-1 X-2
Khimki 2-2 2-2 X-2 X-X 1-2 2-2 2-2 X-X 1-1 X-1 X-2 X-X X-X X-X 1-1 2-2
Volgar Gazprom 2-X X-2 1-X 1-X 1-1 X-X 1-1 X-1 X-2 2-2 2-X X-X X-2 X-2 X-1 X-2
Torpedo Vladimir
0
0

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao gost
Ural X-X 1-1 1-X 2-2 1-1 2-2 2-2 X-X X-2 2-2 X-2 2-2 X-X X-2 1-X X-X
Tom Tomsk 1-1 2-2 2-2 X-2 2-X 1-2 1-1 X-2 2-2 2-2 X-1 1-1 2-X X-X 1-1 1-X
Spartak Nalchik X-2 1-1 X-1 X-X X-2 X-X 1-1 1-1 X-X X-X 2-2 X-X 2-2 2-X 1-1 1-1
Ska Energiya 2-X 2-X X-1 X-X 2-2 X-X 2-2 1-X 2-X 1-X X-2 X-1 X-2 2-2 1-1 X-X
Baltika 1-X 2-X X-X X-2 X-2 2-2 2-2 X-1 2-2 X-1 1-1 2-2 X-1 X-1 X-2 1-1
Ufa X-1 X-2 X-2 2-2 1-X 1-1 X-1 1-1 X-2 X-X X-X X-X X-2 X-1 X-2 X-X
Neftekhimik 1-1 2-2 1-X X-1 1-2 X-X X-2 1-1 X-X X-2 1-1 1-1 X-X X-1 X-1 1-X
Sibir X-2 1-1 1-1 2-2 X-X X-2 2-2 X-X 1-1 X-X X-X 2-2 1-1 X-1 X-1 X-2
Rotor Volgograd 1-X 2-2 X-1 X-X X-X X-X X-1 X-1 1-1 2-2 1-X X-1 1-X X-1 2-2 1-1
Enisey X-X 1-1 X-X X-1 1-1 1-2 2-2 X-1 1-1 2-1 2-2 X-X X-2 2-2 1-1 X-X
Shinnik Y. 1-1 1-1 X-1 X-X 1-1 X-X X-1 X-2 2-1 X-1 2-1 2-X X-X 2-X X-X X-X
Salyut Belgorod 2-2 X-X X-1 1-1 X-1 X-X X-1 1-1 X-1 X-1 X-X X-2 X-2 2-X 2-2 X-X
Petrotrest 1-1 2-X X-X X-1 2-2 X-1 1-1 2-2 1-1 1-1 1-1 X-1 1-1 2-2 1-1 X-1
Torpedo M. 1-1 X-1 1-1 2-2 2-1 1-X 2-1 2-2 2-1 X-X 1-1 X-2 X-X X-X X-X 1-1
Metallurg Kuzbass 1-1 1-1 X-1 1-1 1-1 1-1 1-1 1-1 1-1 1-1 X-X X-1 1-1 X-X 1-1 X-1
Khimki 2-X X-1 X-1 X-X 1-1 X-2 1-1 X-X X-1 2-2 1-1 X-X X-2 2-1 1-1 X-X
Volgar Gazprom 1-1 2-X X-X 1-1 X-X X-1 X-1 1-X 1-1 1-1 X-1 X-1 X-1 2-X X-1 2-2
Torpedo Vladimir
0
0

Tabela Daje vise golova kao Domacin
Ural I> I> I=II II> I=II I> I=II I> I=II I=II I> I=II I> II> II> I=II
Tom Tomsk I=II II> I> I> I> I=II II> I=II II> I> I=II I> I=II I=II II> II>
Spartak Nalchik II> I=II II> II> I=II II> I=II I> II> I> I> II> II> I=II II> I>
Ska Energiya I=II I> I> II> II> II> I> II> I=II I=II I> II> I> I=II I> I=II
Baltika I> I> II> I=II I=II I=II I> I> II> I=II II> I=II I=II II> II> II>
Ufa II> II> II> II> I> II> I=II I=II II> I> I=II I> II> II> I=II I>
Neftekhimik I=II II> II> I=II I> II> I> II> II> I=II I=II I> II> I=II I> I>
Sibir I=II II> I> II> I> I> I=II II> I=II I=II I=II II> I> I> II> II>
Rotor Volgograd I> II> II> II> II> I> II> II> I=II I=II II> I=II II> I> I=II I>
Enisey I> I=II I> I=II I=II I=II I> II> II> I=II I=II I> I=II II> II> I>
Shinnik Y. I=II II> I=II II> I=II I=II I> II> I=II II> I> II> II> I> II> I=II
Salyut Belgorod I> I> I=II I> I> I=II I> II> I> II> I=II I> II> I> II> I=II
Petrotrest II> I> I=II II> I> II> II> I> II> I> I=II I> II> I=II II> I=II
Torpedo M. I=II II> I=II I=II II> I=II I=II II> I=II II> I> II> II> II> I> I=II
Metallurg Kuzbass II> I=II I=II II> II> II> I> I=II II> II> I> I=II II> II> II> II>
Khimki I=II II> I> I=II II> I> II> I=II I> II> II> I=II I=II I=II II> II>
Volgar Gazprom I=II II> I=II I=II I> I=II I> II> II> I=II I=II II> II> II> II> II>
Khimki
0
0

Tabela Daje vise golova kao Gost
Ural I=II II> I=II II> I> I> I=II I> II> I=II I> I> I=II II> I> I=II
Tom Tomsk I> II> II> II> I=II I> I> II> I=II I=II I> I> I=II I> I> I=II
Spartak Nalchik II> I=II II> I=II II> I=II I> II> I=II I=II I=II II> I> I=II II> I>
Ska Energiya I=II I=II II> I=II I> I=II I> I=II I=II I=II I> II> II> I> I> II>
Baltika I=II I> II> I> II> I=II II> II> I=II II> I=II I=II II> II> II> I>
Ufa II> II> II> I> I=II I> II> I=II II> I=II II> I=II II> II> II> I=II
Neftekhimik II> I=II I=II II> II> I=II II> I> I=II II> I=II I> I=II II> I> I>
Sibir I> I=II I> II> I=II I> I> II> I=II I=II I> I> II> II> II> II>
Rotor Volgograd I=II I> II> I=II II> I=II II> II> I> I=II I=II II> I=II II> II> II>
Enisey I> I> I=II I> I> II> II> II> I> II> I> II> II> I> II> I=II
Shinnik Y. I> I=II II> I=II I> I=II I> I> II> II> I> I=II I=II II> I=II I=II
Salyut Belgorod I=II II> II> I=II II> I=II II> I=II II> II> I> II> II> I=II I> II>
Petrotrest I> I=II I=II I> I=II II> I> I> I=II II> I=II II> I=II I> I=II II>
Torpedo M. II> II> II> II> II> I=II II> II> II> I=II I> II> I=II I> II> II>
Metallurg Kuzbass I=II I> II> I> I> I> I> I=II I> I> II> II> I=II I=II I=II I>
Khimki I=II II> II> I=II II> I> I> I=II II> I> I> II> II> II> I=II I=II
Volgar Gazprom I> I=II I=II II> I=II II> II> I=II I=II I> II> II> II> II> II> II>
Torpedo Vladimir
0
0

RUSKA druga liga 2012/2013
Tabela

Raspored i rezultati utakmica za ligu

Statistika-procenti

Rezultati utakmica za klubove u ligi

Golovi

Konacan ishod
Pada vise golova
Iz prvog u drugo poluvreme
Par nepar

Trazim bioloske roditelje
Molim Vas da delite ovaj post na Vas Facebook profil

„RODJENI OTETI“ je dokumentarni film koji svedoci o mukama roditelja koji su ostali bez svoje novorodjene dece, cije su bebe otete… Ovaj film svedoci o najgnusnijoj otmici beba decenijama unazad. Istinit, bolan, radjen za one koji su izgubili svoje najmilije na nacin kakvo covecanstvo sadasnjeg vremena nije videlo. Takodje, film je podrska roditeljima da se cuje njihov glas kako bi nadlezni reagovali, sprecili i zaustavili ova desavanja za sva vremena. Ovaj film je sniman iskljucivo za roditelje i njihovu decu, koju oni sami nemaju snage da vrate, te se ovim nacinom oglasavanja o istini publici stavlja tacka o „sumnji“ da sve ono sto se desilo, nije tacno. Da, itekako je tacno i zelimo da ukazemo ovim istinitim filmom samo na istinu. Istina je bolna, ali se mora cuti… Film pokriva slucajeve od 1965. do 2016. godine. Autor: Milan Lakic




Top Sport Sites Soccer Top 500 Sites Web 2 Web Topliste Hier gehts zur Topliste

  Zadnja izmena stranice: 7.7.2013

© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com