BALLHELPER
Ruska druga liga tabela
RUSSIA 2, RUSSIAN second league, TABLE,  2020/2021, Soccer RUSIJA 2, RUSKA 2. Liga, TABELA,  2020/2021, Fudbal RUSSLAND 1 Division, TABELLE, Fußball,  2020/2021
  • Tabela Ruske druge lige za sezonu 2020/2021
  • Prvo mesto na tabeli zauzima fudbalski klub KRYLYA SOVETOV

POCETNA NEDELJNI PREGLED NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
RUSIJA 2 2021/2022   2020/2021   2019/2020   2018/2019   2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014   2012/2013   2011/2012   2010   2009




Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija 1
Belorusija 2
Belorusija Rezervi
Belorusija Žene
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Burundi 1
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Eng.Isthmian
Eng.Northern
Southern Central
Southern South
Estonija 1
Estonija 2
Farska Ostrva 1
Farska Ostrva 2
Farska Ostrva 3
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Japan Ž
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška (W)
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Švedska Ž
Tajland
Tajvan
Tajvan Ž
Tunis
Turska 1
Turska 2
Turkmenistan
Turkmenis. U21
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

Website Traffic Counter
Hit and Visitor Statistics



Free Global Counter

world map hits counter


RUSKA DRUGA LIGA SEZONA 2020/2021
TABELA
N Klub Ukupno Golovi Domacin Golovi Gost Golovi Bod
U P N I D P P N I D P P N I D P
1 KRYLYA SOVETOV 42 32 5 5 100 26 19 1 1 66 8 13 4 4 34 18 101
2 ORENBURG 42 28 10 4 78 33 14 5 2 42 18 14 5 2 36 15 94
3 NIZHNY NOVGOROD 42 27 7 8 67 28 15 2 4 38 12 12 5 4 29 16 88
4 ALANIA VLADIKAVKAZ 42 22 11 9 74 40 12 6 3 45 21 10 5 6 29 19 77
5 BALTIKA 42 22 7 13 49 35 11 2 8 24 15 11 5 5 25 20 73
6 TORPEDO MOSCOW 42 21 9 12 65 41 12 3 6 33 16 9 6 6 32 25 72
7 NEFTEKHIMIK 42 20 10 12 64 44 12 6 3 42 17 8 4 9 22 27 70
8 VELES MOSCOW 42 18 12 12 54 46 10 7 4 34 24 8 5 8 20 22 66
9 FAKEL VORONEZH 42 17 13 12 57 43 8 10 3 26 13 9 3 9 31 30 64
10 ENISEY 42 19 6 17 52 54 11 1 9 33 27 8 5 8 19 27 63
11 SKA-KHABAROVSK 42 17 9 16 52 47 10 6 5 23 15 7 3 11 29 32 60
12 CHAYKA 42 15 11 16 44 53 8 3 10 22 28 7 8 6 22 25 56
13 VOLGAR ASTRAKHAN 42 14 12 16 47 45 10 8 3 29 18 4 4 13 18 27 54
14 SPARTAK MOSCOW 2 42 14 7 21 53 77 6 5 10 27 37 8 2 11 26 40 49
15 TEKSTILSHTIK 42 12 11 19 32 51 6 8 7 13 21 6 3 12 19 30 47
16 KRASNODAR 2 42 11 12 19 46 68 9 6 6 33 25 2 6 13 13 43 45
17 AKRON TOGLIATTI 42 10 12 20 35 54 5 7 9 19 25 5 5 11 16 29 42
18 TOM TOMSK 42 10 11 21 32 50 5 5 11 18 26 5 6 10 14 24 41
19 IRTYSH OMSK 42 9 8 25 33 61 5 3 13 12 32 4 5 12 21 29 35
20 DINAMO BRYANSK 42 10 5 27 24 66 7 1 13 14 30 3 4 14 10 36 32
21 CHERTANOVO M. 42 7 6 29 35 80 3 3 15 16 36 4 3 14 19 44 27
22 SHINNIK YAROSLAVL 42 5 10 27 39 90 3 4 14 20 39 2 6 13 19 51 25
DINAMO BRYANSK -3 Pts.

Tabela Pobede kao Domacin
Krylya Sovetov X 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Orenburg 1 1 X 1 1 X X X 2 1 X 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1
Nizhny Novgorod 1 1 2 X 1 1 1 1 1 1 X 1 1 2 2 1 1 1 1 2 1
Alania Vladikavkaz 2 1 1 1 1 X 1 1 X 1 1 X 1 2 1 X 2 1 X 1 X
Baltika 1 1 1 2 2 1 2 1 2 X X 1 1 1 2 2 2 1 1 1 2
Torpedo Moscow X X 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 2 X 2 2 1 1 1 1 2
Neftekhimik X 1 1 1 2 X 1 X 1 1 2 2 1 1 X X X 1 1 1 1
Veles Moscow 1 X 2 X 1 X 2 1 X 1 1 X 1 1 X 2 1 2 X 1 1
Fakel Voronezh 1 2 2 1 2 X X X X X 1 1 X 1 X 1 1 X 1 X X
Enisey 1 1 1 2 2 1 1 2 2 1 1 2 2 1 2 2 1 2 1 X 1
Ska-Khabarovsk 1 1 1 2 1 X X 2 1 X 1 1 2 X X 1 1 2 X 1 2
Chayka 2 2 1 1 2 1 2 2 X X 1 2 1 2 2 1 2 2 X 1 1
Volgar Astrakhan 1 2 X 1 X 1 X 1 1 1 X 2 1 X X 1 1 1 2 X X
Spartak Moscow 2 X 1 2 2 1 1 2 2 X 2 2 2 X 2 X X 1 2 2 1 1
Tekstilshtik X 1 X X 1 2 2 X 2 X 1 2 1 1 X 1 2 2 X X 2
Krasnodar 2 1 2 1 1 X 2 1 X 2 X 2 X 1 1 X 2 1 1 X 2 1
Akron Togliatti 1 1 2 2 1 1 2 1 2 2 X 2 X X X X X X 2 2 2
Tom Tomsk 2 X 2 X 2 2 2 1 1 2 2 2 2 2 2 1 X X 1 1 X
Irtysh Omsk 2 2 2 2 2 1 2 1 X 2 X 2 1 1 2 2 1 X 2 2 2
Dinamo Bryansk 2 1 2 2 2 1 2 1 1 2 2 X 2 1 2 2 2 2 1 1 2
Chertanovo M. 2 1 2 2 2 2 2 X 1 2 2 2 1 X X 2 2 2 2 2 2
Shinnik Yaroslavl 1 X 2 X 1 X 2 2 2 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 X 2

Tabela Pobede kao Gost
Krylya Sovetov 1 2 1 2 2 X 2 X 1 X 2 1 2 2 2 2 2 X 2 2 2
Orenburg 2 2 2 2 X X 2 2 X 2 2 1 2 X 2 X 2 1 2 2 2
Nizhny Novgorod 1 1 2 2 2 2 X 2 2 2 2 X 1 X 2 X 2 2 1 2 X
Alania Vladikavkaz 2 1 1 X 2 2 2 X 1 X 1 2 X 2 X 2 1 2 2 1 2
Baltika X 2 X 1 2 X X 1 2 2 1 1 X 2 2 2 2 2 2 2 1
Torpedo Moscow 1 X 2 2 2 2 2 X 2 2 1 2 X 1 1 1 2 X X 1 X
Neftekhimik 1 2 X 2 1 2 1 2 2 1 1 1 1 2 2 X 2 1 X X 1
Veles Moscow X 2 2 2 2 1 2 1 2 1 X 2 1 X 1 1 2 X 1 1 X
Fakel Voronezh 1 X 1 1 2 1 1 X 1 1 X 2 2 2 2 2 1 1 2 2 2
Enisey 2 1 X X 1 1 1 1 2 2 X 2 X 1 1 2 2 X 2 2 1
Ska-Khabarovsk 2 1 1 1 1 1 X 1 2 2 2 1 2 X X 1 1 1 2 2 1
Chayka X X X 2 2 X 2 1 2 X X 1 1 X 2 X 2 1 1 1 2
Volgar Astrakhan 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 2 1 2 X 1 X X 1 X 1 1
Spartak Moscow 2 2 2 2 2 2 1 2 1 1 X 2 1 X 1 1 1 1 2 1 1 1
Tekstilshtik X 1 2 2 1 1 1 X 2 1 1 2 1 2 X 1 1 1 2 1 1
Krasnodar 2 1 X 1 2 X 1 2 1 X 1 X 1 1 1 X 1 1 X 1 1 1
Akron Togliatti 1 X 1 1 1 X 1 1 1 1 1 1 2 X X 2 2 2 1 2 X
Tom Tomsk 1 1 1 X 1 1 X X 2 2 1 1 1 2 X 1 2 X 2 X 1
Irtysh Omsk 1 X 2 1 1 X 2 1 X X 2 2 1 1 1 1 X 1 1 1 1
Dinamo Bryansk 1 2 2 1 1 X 1 X 1 1 1 1 X 1 1 1 2 X 1 1 1
Chertanovo M. 2 1 1 X 1 2 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 X X 1
Shinnik Yaroslavl 1 1 1 1 1 1 1 X 1 1 2 1 1 1 X X X X X 1 2

Tabela Golovi kao Domacin
Krylya Sovetov 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+
Orenburg 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+
Nizhny Novgorod 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+
Alania Vladikavkaz 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Baltika 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Torpedo Moscow 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2
Neftekhimik 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+
Veles Moscow 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+
Fakel Voronezh 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Enisey 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Ska-Khabarovsk 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+
Chayka 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Volgar Astrakhan 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Spartak Moscow 2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Tekstilshtik 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Krasnodar 2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Akron Togliatti 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Tom Tomsk 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Irtysh Omsk 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+
Dinamo Bryansk 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Chertanovo M. 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+
Shinnik Yaroslavl 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2

Tabela Golovi kao Gost
Krylya Sovetov 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2
Orenburg 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+
Nizhny Novgorod 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2
Alania Vladikavkaz 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+
Baltika 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Torpedo Moscow 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2
Neftekhimik 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Veles Moscow 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Fakel Voronezh 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2
Enisey 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Ska-Khabarovsk 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+
Chayka 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2
Volgar Astrakhan 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Spartak Moscow 2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+
Tekstilshtik 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Krasnodar 2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+
Akron Togliatti 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Tom Tomsk 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Irtysh Omsk 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+
Dinamo Bryansk 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+
Chertanovo M. 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+
Shinnik Yaroslavl 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao Domacin
Krylya Sovetov X-X 1-1 2-2 1-1 X-1 1-1 1-1 1-1 X-1 1-1 1-1 X-1 X-1 1-1 1-1 1-1 1-1 1-1 1-1 1-1 1-1
Orenburg 1-1 X-1 X-X X-1 1-1 X-X 1-X X-X 2-2 X-1 X-X 1-1 X-2 1-1 X-1 1-1 X-1 1-1 1-1 X-1 1-1
Nizhny Novgorod 1-1 1-1 X-2 X-X X-1 1-1 1-1 1-1 1-1 X-1 X-X X-1 1-1 X-2 2-2 1-1 1-1 X-1 1-1 2-2 1-1
Alania Vladikavkaz 2-2 X-1 1-1 1-1 1-1 2-X 1-1 1-1 1-X X-1 1-1 X-X 1-1 X-2 1-1 1-X X-2 X-1 1-X 1-1 X-X
Baltika 1-1 1-1 1-1 2-2 X-2 X-1 2-2 1-1 2-2 X-X X-X X-1 1-1 X-1 2-2 X-2 2-2 1-1 1-1 1-1 2-2
Torpedo Moscow X-X 1-X X-2 X-2 X-1 1-1 1-1 X-1 X-1 1-1 1-1 1-1 X-2 X-X 1-2 X-2 1-1 X-1 1-1 X-1 X-2
Neftekhimik X-X 1-1 1-1 X-1 X-2 X-X 1-1 1-X 1-1 1-1 X-2 X-2 1-1 1-1 2-X 1-X 1-X 1-1 X-1 1-1 1-1
Veles Moscow 1-1 X-X 2-2 1-X X-1 1-X X-2 1-1 X-X X-1 X-1 X-X 1-1 X-1 X-X X-2 1-1 2-2 X-X X-1 2-1
Fakel Voronezh X-1 2-2 2-2 X-1 2-2 X-X X-X X-X X-X 2-X 1-1 1-1 X-X 1-1 X-X X-1 1-1 X-X X-1 1-X X-X
Enisey X-1 X-1 1-1 X-2 X-2 1-1 1-1 2-2 X-2 X-1 1-1 2-2 1-2 1-1 2-2 1-2 1-1 X-2 X-1 2-X 1-1
Ska-Khabarovsk 1-1 X-1 1-1 1-2 X-1 X-X X-X 2-2 1-1 X-X 2-1 1-1 2-2 X-X X-X 1-1 1-1 X-2 X-X X-1 2-2
Chayka X-2 2-2 X-1 1-1 X-2 1-1 2-2 2-2 X-X 1-X 1-1 X-2 1-1 X-2 2-2 X-1 2-2 X-2 1-X X-1 X-1
Volgar Astrakhan 1-1 2-2 2-X X-1 X-X 1-1 X-X X-1 2-1 1-1 X-X X-2 1-1 2-X X-X 1-1 X-1 X-1 X-2 1-X X-X
Spartak Moscow 2 X-X X-1 X-2 2-2 1-1 X-1 2-2 2-2 X-X 2-2 2-2 2-2 X-X X-2 1-X X-X 1-1 X-2 2-2 1-1 X-1
Tekstilshtik X-X 1-1 X-X 1-X 2-1 2-2 2-2 X-X X-2 X-X 1-1 2-2 X-1 X-1 1-X X-1 X-2 2-2 X-X X-X X-2
Krasnodar 2 2-1 2-2 X-1 1-1 X-X 1-2 1-1 X-X 2-2 X-X X-2 X-X 1-1 X-1 X-X 2-2 X-1 X-1 2-X 2-2 1-1
Akron Togliatti X-1 X-1 X-2 2-2 X-1 X-1 1-2 1-1 2-2 X-2 X-X 2-2 X-X 1-X X-X X-X 1-X 2-X X-2 X-2 2-2
Tom Tomsk X-2 X-X 2-2 X-X 2-2 X-2 2-2 X-1 2-1 2-2 2-2 X-2 X-2 2-2 2-2 X-1 2-X X-X 1-1 1-1 X-X
Irtysh Omsk X-2 2-2 2-2 2-2 2-2 1-1 X-2 1-1 X-X 2-2 2-X X-2 1-1 1-1 2-2 2-2 1-1 X-X X-2 X-2 2-2
Dinamo Bryansk X-2 X-1 X-2 X-2 X-2 X-1 X-2 X-1 1-1 2-2 1-2 X-X X-2 1-1 X-2 X-2 X-2 X-2 X-1 X-1 X-2
Chertanovo M. X-2 1-1 2-2 2-2 X-2 X-2 2-2 X-X 1-1 2-2 2-2 2-2 X-1 2-X X-X X-2 2-2 1-2 2-2 2-2 X-2
Shinnik Yaroslavl X-1 X-X 2-2 X-X X-1 X-X X-2 2-2 X-2 X-1 X-2 2-2 2-2 2-2 2-2 2-2 2-2 2-2 2-2 X-X 2-2

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao gost
Krylya Sovetov 1-1 2-2 1-1 X-2 2-2 1-X 2-2 X-X X-1 X-X 2-2 1-1 X-2 2-2 X-2 X-2 X-2 X-X X-2 2-2 2-2
Orenburg X-2 2-2 2-2 X-2 X-X 1-X 2-2 2-2 X-X X-2 X-2 X-1 2-2 2-X 2-2 1-X 2-2 1-1 X-2 2-2 2-2
Nizhny Novgorod X-1 1-1 2-2 X-2 1-2 X-2 X-X 2-2 2-2 X-2 X-2 X-X X-1 X-X 2-2 X-X X-2 X-2 1-1 X-2 X-X
Alania Vladikavkaz X-2 X-1 X-1 X-X 2-2 2-2 2-2 X-X 1-1 X-X X-1 2-2 X-X X-2 1-X 2-2 X-1 2-2 X-2 1-1 2-2
Baltika X-X 2-2 1-X X-1 2-2 X-X 1-X 1-1 2-2 2-2 1-1 1-1 X-X 2-2 2-2 X-2 2-2 1-2 2-2 X-2 X-1
Torpedo Moscow X-1 X-X 2-2 2-2 1-2 X-2 X-2 X-X X-2 X-2 1-1 X-2 X-X 1-1 1-1 X-1 X-2 1-X 1-X 1-1 X-X
Neftekhimik 1-1 X-2 X-X X-2 1-1 2-2 1-1 1-2 2-2 X-1 2-1 X-1 X-1 2-2 X-2 1-X X-2 1-1 X-X 2-X X-1
Veles Moscow X-X 2-2 2-2 X-2 2-2 1-1 2-2 1-1 2-2 X-1 X-X X-2 X-1 X-X 1-1 X-1 1-2 X-X X-1 1-1 X-X
Fakel Voronezh 2-1 X-X X-1 1-1 2-2 1-1 1-1 X-X 2-1 1-1 X-X X-2 1-2 2-2 2-2 X-2 X-1 1-1 X-2 2-2 2-2
Enisey X-2 1-1 1-X 2-X X-1 X-1 X-1 X-1 2-2 2-2 X-X 2-2 X-X 1-1 1-1 X-2 2-2 X-X X-2 2-2 1-1
Ska-Khabarovsk 2-2 1-1 1-1 1-1 X-1 X-1 X-X X-1 2-2 1-2 X-2 1-1 2-2 X-X X-X X-1 X-1 1-1 2-2 X-2 1-1
Chayka X-X X-X X-X 2-2 X-2 X-X 2-2 1-1 2-2 2-X 1-X X-1 1-1 X-X 1-2 X-X 2-2 X-1 1-1 1-1 X-2
Volgar Astrakhan 1-1 1-1 X-1 X-1 1-1 2-2 X-2 1-1 X-1 X-1 2-2 1-1 2-2 2-X 1-1 2-X X-X 1-1 1-X X-1 1-1
Spartak Moscow 2 X-2 X-2 2-2 X-2 X-2 1-1 2-2 1-1 X-1 2-X X-2 1-1 X-X 1-1 1-1 1-1 1-1 2-2 1-1 X-1 1-1
Tekstilshtik X-X X-1 X-2 X-2 X-1 1-1 1-1 X-X X-2 1-1 1-1 X-2 1-1 2-2 X-X 1-1 X-1 1-1 2-2 1-1 2-1
Krasnodar 2 1-1 X-X X-1 X-2 1-X 1-1 X-2 1-1 X-X 1-1 X-X 1-1 1-1 X-1 X-X X-1 1-1 2-X X-1 1-1 1-1
Akron Togliatti X-1 X-X X-1 1-1 X-1 X-X 1-1 2-1 1-1 1-1 1-1 1-1 2-2 X-X X-X X-2 2-2 X-2 1-1 X-2 X-X
Tom Tomsk 1-1 1-1 X-1 X-X X-1 1-1 X-X 1-X X-2 2-2 1-1 1-1 1-1 X-2 1-X 1-1 2-2 X-X 2-2 X-X X-1
Irtysh Omsk 1-1 X-X X-2 X-1 2-1 X-X X-2 1-1 X-X X-X 2-2 2-2 1-1 1-1 1-1 X-1 1-X X-1 X-1 X-1 1-1
Dinamo Bryansk X-1 2-2 2-2 X-1 1-1 X-X 1-1 X-X X-1 1-1 1-1 1-1 X-X 1-1 X-1 X-1 2-2 2-X 1-1 X-1 1-1
Chertanovo M. 2-2 1-1 X-1 X-X X-1 2-2 1-1 1-1 X-1 X-1 X-2 X-2 1-1 X-1 1-1 X-1 1-1 X-1 1-X 2-X X-1
Shinnik Yaroslavl X-1 1-1 1-1 1-1 1-1 X-1 X-1 2-X 1-1 1-1 X-2 X-1 1-1 1-1 X-X X-X 1-X X-X 1-X 1-1 X-2

Tabela Daje vise golova kao Domacin
Krylya Sovetov I=II I> I> II> II> I> I> II> II> II> I> II> II> I> I> I> I=II I=II II> I=II I=II
Orenburg I> II> II> I> I> I=II II> I=II I=II I=II I=II II> I> I> II> I> II> II> I> II> II>
Nizhny Novgorod I> I=II II> II> I> I> II> II> I> II> I=II I> II> II> I> I> I> II> I=II I> II>
Alania Vladikavkaz I> II> II> I> I=II I=II II> II> I=II II> I> I=II II> II> I> I=II II> II> I=II II> I=II
Baltika I=II I=II I> I> II> II> II> I> I> I=II I=II II> I> II> I> I> I> I=II I=II II> I>
Torpedo Moscow II> I=II II> II> II> I> II> II> II> II> I> I=II II> I=II II> II> II> II> II> II> II>
Neftekhimik II> I=II I> II> II> I=II II> I=II I> I> II> II> I> I=II I=II I=II II> II> I> I> II>
Veles Moscow II> I> I> II> II> I=II II> II> I=II I> I=II I> I> II> II> II> II> I> II> II> II>
Fakel Voronezh II> I> I=II II> I> I=II I=II I=II II> I=II I=II II> I=II I> II> II> I> I> II> I=II I=II
Enisey II> II> I> II> II> I=II I> I> II> II> I> II> II> II> I> II> I=II I> II> I=II II>
Ska-Khabarovsk I> II> II> II> II> I=II I=II I> I=II I> II> I> I> I=II II> I> I> II> I> II> II>
Chayka II> II> II> II> I> I> I=II I> II> I=II I> I=II I> II> I> II> I> II> I=II I> II>
Volgar Astrakhan II> I> I=II II> I> I=II I=II II> II> I> I=II II> II> II> II> II> I> II> II> I=II I>
Spartak Moscow 2 I> II> II> I=II II> II> II> II> I> II> I> II> I=II II> II> II> I> I=II I=II I=II II>
Tekstilshtik I=II I> I> I=II II> I=II II> I=II II> I=II I> I> II> II> I=II II> II> I=II II> I=II II>
Krasnodar 2 II> II> I=II I> II> II> I> I=II II> I> I> II> I> I> II> I=II II> II> I=II I> I>
Akron Togliatti II> II> II> I=II II> II> II> I=II I> II> I=II I=II II> I=II I=II I=II I=II I=II II> II> I=II
Tom Tomsk I> I> I=II I=II I> II> II> II> II> I> II> II> I> II> I> II> I=II I=II II> I> I>
Irtysh Omsk I> II> II> I=II I=II I> II> I> I=II II> II> II> I> I> II> I> I> I=II II> I> II>
Dinamo Bryansk II> II> II> II> II> II> II> II> I=II I=II II> I=II II> I> II> II> II> II> II> II> II>
Chertanovo M. II> I=II I> I> II> II> II> I=II I> II> II> I> II> I=II I=II II> II> I=II I> II> I=II
Shinnik Yaroslavl II> I=II I> I=II II> II> II> II> II> I> I> I> I> I> II> I=II I> I> I> I=II I>

Tabela Daje vise golova kao Gost
Krylya Sovetov II> II> I> II> I=II I=II II> II> II> I> I> II> II> II> II> II> II> I=II II> I=II I>
Orenburg II> I> I=II II> II> I=II I> II> I=II II> II> II> I> II> II> I=II I> I> I> II> II>
Nizhny Novgorod II> II> I> II> II> II> II> I> II> II> II> I=II II> II> I=II I=II I> II> I> I=II I>
Alania Vladikavkaz II> II> II> II> I> I> I=II I=II I> I=II II> II> I> II> II> I=II II> I> II> I=II II>
Baltika I=II I> I=II I=II I=II I=II II> I> I> I=II II> I> I=II I> I=II II> I> II> II> II> I>
Torpedo Moscow II> I> II> I> II> I> II> I=II II> II> I> II> I=II I> I> II> II> II> I=II I=II I=II
Neftekhimik I> II> I=II II> I=II II> II> II> I> I=II II> II> II> II> II> I=II II> I=II I> I=II II>
Veles Moscow I=II I> I> II> I> II> I=II I=II II> II> I=II II> I> II> I> II> I=II I=II II> I> I=II
Fakel Voronezh II> I> II> II> II> I> I> I=II II> II> I=II I> II> I> I> II> II> II> I=II I> I=II
Enisey I> I=II I=II I=II II> II> II> II> I> I=II I> II> I=II I> I> II> I=II II> II> I> I>
Ska-Khabarovsk I> I> I> I> II> II> I=II II> II> II> II> I> I> I=II II> II> II> I=II I> I> II>
Chayka II> I> I=II I=II II> I=II II> I> II> II> I=II II> II> II> II> II> I> II> I=II II> II>
Volgar Astrakhan I=II I> II> I> I> II> II> I=II II> I> I> I> II> I=II I> I=II II> I> I=II II> I>
Spartak Moscow 2 II> I> II> II> II> II> I=II II> II> I=II I> I> I=II I> I> II> I> I> II> II> II>
Tekstilshtik II> I> II> II> II> II> I> I=II II> I=II I> I=II I> I> II> I=II II> II> I> II> II>
Krasnodar 2 II> I=II II> II> II> I> II> I> I=II I> I=II II> I=II II> I=II II> I> I=II II> II> I=II
Akron Togliatti II> II> II> I> II> I=II II> II> I> I=II II> I> I> II> II> II> I> II> II> II> I>
Tom Tomsk I> I=II II> I=II II> I> I=II I=II II> I> I> I> I> II> I=II II> I> I=II I> I> II>
Irtysh Omsk I=II I> II> II> II> I> II> I> I> I=II I> II> I> I> I> II> I=II II> II> I> II>
Dinamo Bryansk II> I> I=II II> I> I=II I> I=II I> I> II> I> I=II I=II II> I> I> I=II I=II II> II>
Chertanovo M. II> I> II> II> II> II> II> I=II I=II I> I> II> II> II> I> II> II> II> I=II I=II II>
Shinnik Yaroslavl II> I=II II> I> II> II> II> I=II II> I=II I> II> I> II> I=II I=II I=II I=II I=II I=II II>

RUSKA druga liga 2020/2021
Tabela

Tabela

Raspored I rezultati utakmica za ligu

Rezultati utakmica za klubove u ligi

Golovi

Statistika

Konacan ishod
Pada vise golova
Iz prvog u drugo poluvreme




  Zadnja izmena stranice: 3.8.2021

© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com