BALLHELPER

POCETNA NEDELJNI PREGLED NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ

FUDBAL, OBA TIMA DAJU GOL, GG, NG



Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Estonija 1
Estonija 2
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška 2G3
Norveška 2G4
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Tajland
Tunis
Turska 1
Turska 2
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

online




FUDBAL OBA TIMA DAJU GOL, NG / GG, ZA NEDELJU 17.12.2017

        Australija A liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 9:0 Brisbane Roar (8) - Melbourne Victory (9)
11.11.2017 Melbourne Victory - Brisbane Roar 1 : 1
Brisbane Roar
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:2 1:2 0:0 3:1 0:0

Melbourne Victory
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
2:2 1:1 0:2 4:1 2:3


        Austrija 1. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 16:30 Austria Vienna (7) - Sturm Graz (1)
30.7.2017 Austria Vienna - Sturm Graz 2 : 3
15.10.2017 Sturm Graz - Austria Vienna 3 : 0
Austria Vienna
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
2:3 2:0 2:2 5:1 2:0 0:1 1:3 2:3 1:1

Sturm Graz
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
2:3 2:3 1:2 2:1 2:1 0:3 0:2 5:0 1:2


        Belgija 1. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 14:30 Club Brugge (1) - Anderlecht (3)
5.11.2017 Anderlecht - Club Brugge 0 : 0
Club Brugge
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
3:1 4:0 2:0 2:1 1:0 4:1 3:0 3:2 3:1

Anderlecht
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
0:0 2:0 0:0 2:2 1:2 3:4 2:3 1:2 1:2

17.12.2017 18:0 Charleroi (2) - Genk (9)
19.8.2017 Genk - Charleroi 0 : 1
Charleroi
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
1:0 2:0 3:2 2:2 1:2 2:2 2:1 2:0 1:1

Genk
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
2:1 3:5 1:1 2:1 3:3 0:1 0:0 0:1 3:2

17.12.2017 20:0 Zulte-Waregem (10) - Antwerp (5)
15.10.2017 Antwerp - Zulte-Waregem 3 : 0
Zulte-Waregem
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
2:0 1:2 2:2 2:1 1:3 2:5 2:1 0:1 0:1

Antwerp
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
0:1 1:2 3:4 1:1 3:0 1:0 2:2 0:1 1:1


        Engleska Premijer liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 15:15 West Brom (19) - Manchester Utd (2)
West Brom
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
1:0 1:1 0:0 2:2 2:3 0:4 2:2 0:0

Manchester Utd
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
0:4 2:2 0:1 0:0 2:1 1:0 2:4 1:3

17.12.2017 17:30 Bournemouth (16) - Liverpool (7)
Bournemouth
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
0:2 1:2 2:1 0:0 0:1 4:0 1:2 1:1

Liverpool
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
3:3 5:0 2:3 1:1 4:1 1:4 0:3 1:5


        Engleska 1. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 16:0 Fleetwood Town (13) - Peterborough (10)
Fleetwood Town
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
2:0 2:0 2:2 3:2 2:4 1:3 2:2 2:0 0:0 0:0

Peterborough
NG     2/10     20%           GG     8/10     80%          
1:4 1:4 0:0 1:1 3:2 1:1 2:1 2:2 2:0 2:2


        Engleska Conference North
datum cas domacin-gost
17.12.2017 14:0 Darlington (16) - Salford City (1)
5.8.2017 Salford City - Darlington 0 : 2
Darlington
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
4:3 4:1 0:1 1:1 0:0 3:0 1:1 2:1 0:3 0:1

Salford City
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
0:1 0:2 1:1 1:1 1:2 0:1 1:2 0:1 1:2 0:1


        Francuska 1. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 15:0 Nantes (5) - Angers (19)
Nantes
NG     5/8     63%           GG     3/8     38%          
0:1 0:0 1:0 1:0 2:1 2:1 1:0 1:2

Angers
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
0:2 1:1 1:1 2:2 0:2 2:2 1:1 3:0 1:0

17.12.2017 17:0 Nice (8) - Bordeaux (14)
Nice
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
1:2 2:0 4:0 2:2 2:4 1:2 1:0 0:5 3:1

Bordeaux
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
2:2 3:3 0:0 0:1 6:2 1:0 1:0 1:0 3:2

17.12.2017 21:0 Lyon (3) - Marseille (4)
Lyon
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
4:0 3:3 2:1 3:3 3:2 2:0 0:0 1:2

Marseille
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
0:1 6:1 0:2 2:4 3:3 0:1 1:1 0:3 1:1


        Holandija 1. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 12:30 Sparta Rotterdam (17) - Feyenoord (6)
Sparta Rotterdam
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
1:1 1:0 0:2 1:2 2:1 0:0 1:3

Feyenoord
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
0:1 2:4 1:0 0:4 1:1 2:2 0:2

17.12.2017 14:30 Az Alkmaar (3) - Ajax (2)
Az Alkmaar
NG     6/8     75%           GG     2/8     25%          
2:0 2:1 0:2 0:4 3:0 3:2 2:0 5:0

Ajax
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
2:1 0:2 1:1 0:4 1:4 1:3 0:8 3:3

17.12.2017 14:30 Utrecht (5) - Heracles (9)
Utrecht
NG     2/6     33%           GG     4/6     67%          
2:0 2:0 1:7 3:1 2:2 3:1

Heracles
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
1:1 2:1 2:1 3:0 4:1 3:1 5:0

17.12.2017 16:45 Excelsior (12) - Groningen (11)
Excelsior
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
0:1 0:3 1:2 0:2 1:1 1:0 1:2 1:2

Groningen
NG     1/7     14%           GG     6/7     86%          
3:1 2:1 3:2 2:1 2:1 0:3 2:2


        Hrvatska 1. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 15:0 Hajduk Split (3) - Inter Zapresic (5)
23.7.2017 Inter Zapresic - Hajduk Split 2 : 2
30.9.2017 Hajduk Split - Inter Zapresic 2 : 0
Hajduk Split
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
1:0 2:0 0:2 2:2 2:0 2:1 2:2 2:3 1:1

Inter Zapresic
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
0:2 3:0 3:0 1:2 2:0 1:2 1:1 0:0 1:0

17.12.2017 17:0 Rijeka (4) - Rudes (10)
22.7.2017 Rijeka - Rudes 4 : 1
1.10.2017 Rudes - Rijeka 1 : 5
Rijeka
NG     6/10     60%           GG     4/10     40%          
2:0 4:1 2:0 0:2 2:1 7:0 1:2 0:0 1:2 2:0

Rudes
NG     2/10     20%           GG     8/10     80%          
1:1 4:1 1:1 3:0 2:2 3:2 3:1 2:3 2:1 3:0


        Italija 1. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 12:30 Verona (19) - Milan (7)
Verona
NG     5/8     63%           GG     3/8     38%          
1:3 0:5 0:0 0:3 1:0 1:2 2:3 0:1

Milan
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
0:3 4:1 2:0 3:2 1:4 0:2 2:1 2:2

17.12.2017 15:0 Bologna (12) - Juventus (3)
Bologna
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
1:1 0:3 1:1 2:1 1:2 2:3 3:0 1:1

Juventus
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
2:4 1:3 2:2 2:6 0:2 3:2 0:1

17.12.2017 15:0 Crotone (17) - Chievo (13)
Crotone
NG     6/8     75%           GG     2/8     25%          
0:3 0:0 0:2 2:0 2:2 2:1 0:1 0:3

Chievo
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
1:2 3:0 1:1 0:2 0:0 4:1 1:1 5:0

17.12.2017 15:0 Fiorentina (10) - Genoa (16)
Fiorentina
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
1:2 2:1 1:1 2:1 3:0 2:4 3:0

Genoa
NG     7/8     88%           GG     1/8     13%          
0:0 1:0 1:0 2:3 0:0 1:0 0:1 0:1

17.12.2017 15:0 Sampdoria (6) - Sassuolo (15)
Sampdoria
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
2:1 2:0 3:1 5:0 4:1 3:2 1:2

Sassuolo
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
3:0 2:1 0:1 6:1 0:1 3:1 1:2 3:0

17.12.2017 18:0 Benevento (20) - Spal (18)
Benevento
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
0:1 0:1 0:4 1:2 0:3 1:5 1:2 2:2

Spal
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
0:0 2:0 2:0 2:1 4:1 1:1 2:1 3:1

17.12.2017 20:45 Atalanta (8) - Lazio (5)
Atalanta
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
0:1 2:1 5:1 2:2 1:0 3:0 1:1 1:0

Lazio
NG     1/8     13%           GG     7/8     88%          
1:2 2:3 0:3 1:2 1:2 1:5 2:1 1:2


        Italija 2. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 15:0 Brescia (16) - Cittadella (7)
Brescia
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
0:0 0:0 2:2 2:1 0:1 2:1 1:2 1:1 2:0

Cittadella
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
2:1 1:0 0:1 1:2 4:2 0:0 0:3 1:3

17.12.2017 17:30 Pescara (18) - Novara (12)
Pescara
NG     1/9     11%           GG     8/9     89%          
5:1 3:3 2:2 1:2 2:1 0:3 2:2 3:1 3:3

Novara
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
1:0 1:2 1:0 2:2 0:1 0:2 2:2 1:1 1:3


        Italija Lega Pro Grupa A
datum cas domacin-gost
17.12.2017 14:30 Arezzo (5) - Carrarese (9)
Arezzo
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
2:3 1:2 0:1 2:1 0:1 1:1 1:1 2:0 1:0

Carrarese
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
0:1 4:3 4:0 2:5 2:2 3:2 1:1 2:0 2:1

17.12.2017 14:30 Cuneo (18) - Alessandria (15)
Cuneo
NG     5/7     71%           GG     2/7     29%          
0:1 1:1 0:1 0:3 0:4 0:1 1:1

Alessandria
NG     2/9     22%           GG     7/9     78%          
1:1 1:1 0:0 1:1 0:0 2:2 2:1 2:1 3:2

17.12.2017 14:30 Giana Erminio (8) - Arzachena (12)
Giana Erminio
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
2:3 0:1 3:0 2:2 2:2 4:3 5:0 3:0

Arzachena
NG     2/9     22%           GG     7/9     78%          
2:3 3:2 2:1 1:0 1:4 2:1 0:1 2:2 2:1

17.12.2017 14:30 Olbia (13) - Monza (6)
Olbia
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
1:1 2:0 0:0 1:2 4:1 3:0 1:1

Monza
NG     7/9     78%           GG     2/9     22%          
1:0 1:1 1:0 0:1 2:3 0:3 1:0 0:0 3:0

17.12.2017 14:30 Pontedera (14) - Viterbese Castrense (4)
Pontedera
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
1:1 1:1 2:3 3:0 2:2 2:1 0:3 0:0 1:1

Viterbese Castrense
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
1:3 2:1 0:3 0:1 1:1 3:0 1:3

17.12.2017 14:30 Pro Piacenza (16) - Lucchese (7)
Pro Piacenza
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
3:1 1:1 1:3 1:1 2:2 0:1 1:0 0:3 1:1

Lucchese
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
1:0 3:0 0:1 0:3 2:2 1:0 2:2 1:2 1:1

17.12.2017 18:30 Pistoiese (10) - Gavorrano (17)
Pistoiese
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
1:0 1:1 1:1 2:2 1:0 1:2 2:1 2:1

Gavorrano
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
2:1 1:0 3:0 0:0 2:1 2:2 1:1 3:2


        Italija Lega Pro Grupa B
datum cas domacin-gost
17.12.2017 14:30 Renate (3) - Pordenone (6)
Renate
NG     6/8     75%           GG     2/8     25%          
3:0 0:1 1:0 1:1 0:0 2:1 0:0 0:0

Pordenone
NG     5/8     63%           GG     3/8     38%          
0:1 0:1 2:2 0:0 1:1 0:0 1:0 1:1


        Italija Lega Pro Grupa C
datum cas domacin-gost
17.12.2017 14:30 Trapani (2) - Cosenza (12)
Trapani
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
1:0 0:0 2:1 3:0 3:3 1:0 4:0 3:1 2:0

Cosenza
NG     5/8     63%           GG     3/8     38%          
3:1 0:0 4:2 0:1 1:0 0:2 2:1 0:0

17.12.2017 16:30 Bisceglie (11) - Fondi (13)
Bisceglie
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
2:1 0:2 1:1 1:0 0:0 0:3 2:1 2:1 0:1

Fondi
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
1:1 1:0 2:0 1:0 1:3 1:1 2:2 1:0

17.12.2017 16:30 Catanzaro (9) - Paganese (18)
Catanzaro
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
2:1 0:0 1:3 3:1 0:2 0:0 1:0 2:1 1:0

Paganese
NG     6/8     75%           GG     2/8     25%          
0:2 2:0 2:1 0:0 1:0 2:3 3:0 0:3

17.12.2017 16:30 Lecce (1) - Monopoli (10)
Lecce
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
2:1 1:0 3:1 3:2 0:0 1:0 2:1 3:2

Monopoli
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
0:1 0:3 1:1 1:0 0:3 0:1 1:0 2:1 2:1

17.12.2017 16:30 Rende (7) - Catania (3)
Rende
NG     7/8     88%           GG     1/8     13%          
1:0 0:1 0:1 2:1 1:0 1:0 2:0 0:0

Catania
NG     6/8     75%           GG     2/8     25%          
1:0 0:3 0:1 0:1 2:1 2:5 0:1 2:0

17.12.2017 16:30 Sicula Leonzio (14) - Siracusa (4)
Sicula Leonzio
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
2:1 0:3 0:0 2:0 1:1 1:1 1:2 0:3

Siracusa
NG     6/8     75%           GG     2/8     25%          
1:0 0:1 1:3 0:3 1:1 0:1 0:2 0:1

17.12.2017 18:30 Virtus Francavilla (8) - Fidelis Andria (16)
Virtus Francavilla
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
1:1 1:0 0:3 1:1 2:1 1:0 2:0 2:1

Fidelis Andria
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
1:1 1:0 0:0 2:0 0:0 1:1 1:5 2:1

17.12.2017 20:30 Matera (5) - Casertana (17)
Matera
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
1:0 0:0 2:1 1:0 0:1 1:1 3:3 2:1 2:1

Casertana
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
2:1 1:1 2:1 0:3 0:0 2:1 1:1 2:2


        Izrael ligat ha'al
datum cas domacin-gost
17.12.2017 18:0 Hap.Ir.Kiryat Shmona (7) - Hapoel Raanana (12)
19.8.2017 Hapoel Raanana - Hap.Ir.Kiryat Shmona 0 : 0
Hap.Ir.Kiryat Shmona
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
1:2 3:1 0:1 0:0 1:0 2:1 4:0

Hapoel Raanana
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
2:1 4:2 1:0 0:2 2:0 0:1 3:2

17.12.2017 19:30 Maccabi Netanya (5) - Hapoel Beer Sheva (1)
19.8.2017 Hapoel Beer Sheva - Maccabi Netanya 1 : 1
Maccabi Netanya
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
2:2 2:3 4:0 3:1 2:0 1:1 1:2

Hapoel Beer Sheva
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
3:1 0:1 1:1 1:3 1:3 0:2 2:2 1:3


        Juzna Afrika 1. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 14:30 Baroka (7) - Supersport Utd (11)
Baroka
NG     2/6     33%           GG     4/6     67%          
1:1 1:0 2:2 1:1 0:1 2:2

Supersport Utd
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
1:2 0:0 1:0

17.12.2017 14:30 Golden Arrows (10) - Maritzburg Utd (9)
Golden Arrows
NG     1/6     17%           GG     5/6     83%          
1:1 4:1 1:1 2:2 2:2 0:1

Maritzburg Utd
NG     5/7     71%           GG     2/7     29%          
0:2 1:1 0:0 1:0 0:0 2:4 1:0


        Kipar 1. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 15:0 Apollon (3) - Olympiakos Nicosia (11)
9.9.2017 Olympiakos Nicosia - Apollon 1 : 1
Apollon
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
4:2 5:0 1:0 4:2 3:0 6:0

Olympiakos Nicosia
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
2:0 1:2 1:1 3:0 5:1 6:1 3:1

17.12.2017 16:0 Doxa (6) - A.E.L. (5)
9.9.2017 A.E.L. - Doxa 1 : 0
Doxa
NG     0/7     0%           GG     7/7     100%          
2:1 4:1 2:1 1:3 4:2 1:2 3:1

A.E.L.
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
1:0 0:1 1:0 0:1 1:1 1:2

17.12.2017 17:0 Aek Larnaca (1) - Ermis (10)
11.9.2017 Ermis - Aek Larnaca 0 : 4
Aek Larnaca
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
2:0 1:0 1:1 3:1 1:1 2:0 5:0

Ermis
NG     1/7     14%           GG     6/7     86%          
2:1 4:2 2:1 2:1 1:1 0:2 2:1


        Kipar 2. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 13:30 Po Xylotympou 2006 (12) - Ayia Napa (9)
Po Xylotympou 2006
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
1:1 1:3 0:1 3:2 1:3

Ayia Napa
NG     2/6     33%           GG     4/6     67%          
0:0 4:2 4:2 1:1 1:0 3:1


        Malta Premijer Liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 14:0 St. Andrews (13) - Hibernians (5)
18.8.2017 Hibernians - St. Andrews 4 : 0
St. Andrews
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
3:2 1:2 2:3 1:0 0:2 1:1 2:3

Hibernians
NG     6/7     86%           GG     1/7     14%          
0:1 3:2 0:1 1:0 0:3 0:3 1:0

17.12.2017 16:0 Floriana (4) - Birkirkara (8)
18.8.2017 Birkirkara - Floriana 1 : 1
Floriana
NG     5/7     71%           GG     2/7     29%          
5:0 4:0 1:1 1:1 3:0 1:0 6:0

Birkirkara
NG     6/7     86%           GG     1/7     14%          
2:0 1:0 3:0 0:2 2:1 1:0 0:1


        Maroko 1. Liga, Botola Pro
datum cas domacin-gost
17.12.2017 15:30 Cr Hoceima (4) - Khouribga (13)
Cr Hoceima
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
1:1 2:0 1:2 2:2 1:1

Khouribga
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
2:1 3:0 0:1 1:0 4:1

17.12.2017 16:0 Chabab Atlas Khenifra (14) - Far Rabat (9)
Chabab Atlas Khenifra
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
2:0 1:1 0:1 0:0 1:5

Far Rabat
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
2:0 0:1 0:1 2:2 1:1

17.12.2017 16:0 Moghreb Tetouan (16) - Raja Casablanca (2)
Moghreb Tetouan
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
2:2 0:2 0:2 1:2 1:1

Raja Casablanca
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:1 1:1 2:0 0:0

17.12.2017 18:0 Difaa El Jadida (3) - Kawkab Marrakech (5)
Difaa El Jadida
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
0:0 3:1 3:0 4:1 1:2

Kawkab Marrakech
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:2 4:0 1:1 0:0 1:2


        Nemacka Bundes 1. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 15:30 Hannover (10) - Leverkusen (5)
Hannover
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
1:0 2:0 0:0 1:2 4:2 1:1 2:0

Leverkusen
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
3:1 3:1 2:1 1:1 1:5 1:1 0:1 0:2

17.12.2017 18:0 Leipzig (3) - Hertha (11)
Leipzig
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
4:1 2:2 2:1 1:0 2:1 2:0 2:2

Hertha
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
2:0 1:1 1:0 1:1 3:3 0:2 1:1


        Nemacka Bundes 2. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 13:30 Duisburg (11) - Dynamo Dresden (9)
30.7.2017 Dynamo Dresden - Duisburg 1 : 0
Duisburg
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
1:1 1:2 1:6 1:3 0:0 1:1 3:0 2:0

Dynamo Dresden
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
2:2 3:2 0:2 3:3 0:2 2:1 3:0 1:3 0:1

17.12.2017 13:30 Sandhausen (8) - Holstein Kiel (2)
30.7.2017 Holstein Kiel - Sandhausen 2 : 2
Sandhausen
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
1:0 1:2 1:0 1:0 2:0 1:1 0:1 1:2 3:1

Holstein Kiel
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
4:3 1:2 0:3 1:3 3:5 1:1 2:2 0:0

17.12.2017 13:30 Greuther Furth (17) - Darmstadt (16)
29.7.2017 Darmstadt - Greuther Furth 1 : 0
Greuther Furth
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
1:2 0:1 3:1 1:3 2:1 2:1 4:0 1:0

Darmstadt
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
1:1 1:2 2:2 3:0 1:0 2:2 3:3 1:0


        Nemacka NorthEast
datum cas domacin-gost
17.12.2017 13:30 Union Furstenwalde (5) - Hertha Berlin Ii (9)
2.8.2017 Hertha Berlin Ii - Union Furstenwalde 1 : 4
Union Furstenwalde
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
2:2 0:2 5:3 4:1 2:2 1:3 2:0 1:1

Hertha Berlin Ii
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
2:1 0:2 4:1 3:1 2:0 1:1 2:0 0:4 0:2

17.12.2017 13:30 Viktoria Berlin (6) - Germania Halberstadt (11)
2.8.2017 Germania Halberstadt - Viktoria Berlin 0 : 2
Viktoria Berlin
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
2:2 1:3 4:1 3:4 2:3 0:0 4:1 3:0

Germania Halberstadt
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
1:1 0:1 0:3 2:2 1:3 1:1 2:1 1:1


        Poljska 1. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 15:30 Lech Poznan (4) - Termalica Nieciecza (12)
20.8.2017 Termalica Nieciecza - Lech Poznan 1 : 3
Lech Poznan
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
0:0 5:1 1:1 3:0 1:0 3:0 1:1 2:1 1:0

Termalica Nieciecza
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
1:0 1:1 2:1 1:0 1:0 2:3 1:1 0:0 4:2 3:0

17.12.2017 18:0 Wisla Krakow (6) - Zaglebie Lubin (8)
21.8.2017 Zaglebie Lubin - Wisla Krakow 3 : 0
Wisla Krakow
NG     7/10     70%           GG     3/10     30%          
1:0 2:1 1:1 2:0 0:0 0:1 3:0 1:0 2:3 0:1

Zaglebie Lubin
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
0:1 1:1 1:1 2:1 1:1 1:0 3:1 1:0 3:3


        Portugal 1. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 17:0 Chaves (8) - Rio Ave (6)
Chaves
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
0:1 0:2 3:0 1:1 4:2 0:0

Rio Ave
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
1:2 1:0 0:0 1:0 0:2 1:3

17.12.2017 19:0 Sporting (2) - Portimonense (11)
Sporting
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
1:0 2:1 2:0 0:0 5:1 2:2 1:0

Portimonense
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
2:1 2:0 2:1 5:2 3:3 1:1 0:0

17.12.2017 21:15 Tondela (12) - Benfica (3)
Tondela
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
0:1 2:3 2:2 1:2 2:0 3:2 1:3

Benfica
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
0:1 1:1 2:1 1:1 1:3 1:3 0:0


        Portugal 2. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 12:15 Leixoes (6) - Nacional (8)
Leixoes
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
2:1 1:0 2:1 2:0 1:0 3:2 0:0

Nacional
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
2:2 0:2 0:1 2:1 5:4 0:0 1:0 1:1

17.12.2017 16:0 Academica (4) - Sp. Covilha (13)
Academica
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
2:0 1:1 4:2 1:2 4:1 1:0 1:1

Sp. Covilha
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
2:1 2:2 2:1 1:1 0:1 0:0 0:0 1:0

17.12.2017 16:0 Penafiel (9) - Arouca (7)
Penafiel
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
1:1 2:1 1:0 0:0 4:1 0:0 2:1 1:1

Arouca
NG     6/8     75%           GG     2/8     25%          
2:0 3:0 0:1 0:0 1:0 4:1 1:2 1:0

17.12.2017 17:0 Santa Clara (5) - Oliveirense (16)
Santa Clara
NG     1/8     13%           GG     7/8     88%          
2:1 3:1 2:1 1:2 1:0 1:2 1:1 1:1

Oliveirense
NG     5/7     71%           GG     2/7     29%          
0:0 1:0 1:1 0:1 1:0 2:0 1:2

17.12.2017 17:0 Uniao Madeira (18) - Famalicao (3)
Uniao Madeira
NG     5/8     63%           GG     3/8     38%          
2:0 3:0 2:2 0:2 0:0 1:0 1:2 5:3

Famalicao
NG     1/7     14%           GG     6/7     86%          
1:1 3:0 1:1 1:1 1:2 1:2 1:1


        Rumunska 1. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 16:0 Csms Iasi (8) - Juventus Bucuresti (14)
9.9.2017 Juventus Bucuresti - Csms Iasi 2 : 2
Csms Iasi
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
0:0 0:2 2:1 0:2 2:1 1:1 1:2 3:1 1:0 1:0

Juventus Bucuresti
NG     6/10     60%           GG     4/10     40%          
2:1 2:1 1:1 2:0 3:0 2:0 3:0 0:0 3:1 4:0

17.12.2017 19:0 Steaua Bucuresti (2) - Viitorul Const. (5)
9.9.2017 Viitorul Const. - Steaua Bucuresti 1 : 0
Steaua Bucuresti
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
2:1 1:1 1:1 1:1 2:0 4:0 1:0 7:0 2:1 4:0

Viitorul Const.
NG     7/10     70%           GG     3/10     30%          
2:0 1:0 0:0 1:2 3:1 1:0 0:1 0:4 0:0 3:1


        Saudijska Arabija Premijer Liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 17:40 Al Fayha (11) - Al Hilal Saudi (1)
10.8.2017 Al Hilal Saudi - Al Fayha 2 : 1
Al Fayha
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
2:5 1:1 1:0 1:2 1:3 3:1 2:0

Al Hilal Saudi
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
3:4 1:1 1:2 0:3 0:0


        Skotska Premijer liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 13:30 Hearts (5) - Celtic (1)
5.8.2017 Celtic - Hearts 4 : 1
Hearts
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
0:0 1:0 1:3 1:2 1:1 0:0 1:1 1:0 2:0

Celtic
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
0:1 0:2 1:4 0:2 0:3 0:4 0:1 1:1 2:2


        Spanija 1. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 12:0 Girona (9) - Getafe (7)
Girona
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
2:2 1:0 0:1 0:3 1:2 2:1 1:1 2:3

Getafe
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
0:0 1:2 1:1 2:1 1:1 2:2 1:0

17.12.2017 16:15 Celta Vigo (11) - Villarreal (6)
Celta Vigo
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
2:3 1:0 1:1 3:3 0:1 3:1 1:0

Villarreal
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
1:0 3:0 0:3 4:0 1:2 1:1 1:1 3:1

17.12.2017 18:30 Las Palmas (20) - Espanyol (16)
Las Palmas
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
1:5 1:0 0:2 2:5 1:3 0:2 1:0

Espanyol
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
1:1 5:0 0:0 2:0 1:1 1:0 3:1

17.12.2017 20:45 Barcelona (1) - Deportivo La Coruna (17)
Barcelona
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
2:0 5:0 6:1 3:0 2:0 2:1 2:2

Deportivo La Coruna
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
2:2 2:1 4:1 0:0 1:3 3:2 2:0


        Spanija 2. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 12:0 Sevilla Atletico (21) - Oviedo (7)
Sevilla Atletico
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
1:2 1:2 0:0 0:1 0:0 2:2 1:1 1:1 1:1

Oviedo
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
1:1 1:1 2:1 1:1 2:0 2:0 1:2 3:1 0:2

17.12.2017 16:0 Huesca (1) - Lugo (2)
Huesca
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
2:0 0:0 1:0 2:1 1:1 1:0 3:1 3:0 3:1

Lugo
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
2:0 0:1 1:2 2:0 0:1 2:2 3:2 1:2 1:1

17.12.2017 18:0 Cultural Leonesa (19) - Gimnastic (15)
Cultural Leonesa
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
2:1 4:4 3:2 0:0 0:2 0:0 1:1 1:1 2:2

Gimnastic
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
1:1 2:0 1:1 2:0 1:5 1:0 0:3 1:2

17.12.2017 18:0 Sporting Gijon (10) - Tenerife (8)
Sporting Gijon
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
2:0 1:1 1:0 3:0 1:1 2:0 1:1 0:3 0:1

Tenerife
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
0:3 2:0 2:0 1:0 1:1 2:2 1:1 3:0 2:1

17.12.2017 20:0 Rayo Vallecano (6) - Alcorcon (14)
Rayo Vallecano
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
2:2 0:3 3:1 4:1 1:0 1:1 1:1 1:0 1:0

Alcorcon
NG     7/9     78%           GG     2/9     22%          
0:0 0:1 4:0 3:0 4:0 0:3 1:0 2:3 2:2


        Spanija 3. liga grupa 1, segunda B1
datum cas domacin-gost
17.12.2017 12:0 Deportivo Fabril (2) - Toledo (14)
Deportivo Fabril
NG     8/9     89%           GG     1/9     11%          
0:1 3:0 3:1 1:0 3:0 0:0 0:0 3:0 0:0

Toledo
NG     2/9     22%           GG     7/9     78%          
2:1 3:3 2:1 1:0 1:1 1:1 1:1 1:1 0:1

17.12.2017 12:0 Navalcarnero (5) - Rapido De Bouzas (6)
Navalcarnero
NG     2/9     22%           GG     7/9     78%          
2:1 2:4 2:1 1:0 1:2 1:0 2:2 2:1 1:1

Rapido De Bouzas
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
1:2 1:1 2:1 1:1 1:3 0:1 3:0 1:0 0:0

17.12.2017 12:0 Rayo Majadahonda (3) - Racing Ferrol (18)
Rayo Majadahonda
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
6:2 1:2 0:1 2:1 2:0 3:1 2:0 2:1 0:0

Racing Ferrol
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
0:0 0:1 0:1 1:1 2:2 1:1 2:1 0:0 2:1

17.12.2017 17:0 Gimnastica Segoviana (17) - Union Adarve (11)
Gimnastica Segoviana
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
0:0 1:2 1:2 1:1 0:0 0:0 2:0 2:1

Union Adarve
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
1:1 3:1 1:0 1:1 1:2 3:1 4:0 2:0 3:1

17.12.2017 17:0 Guijuelo (13) - Celta Vigo B (4)
Guijuelo
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
0:1 0:2 0:1 0:0 1:0 0:0 2:1 3:3 3:1

Celta Vigo B
NG     7/9     78%           GG     2/9     22%          
0:0 1:1 0:3 0:0 2:0 0:3 2:0 1:2 3:0

17.12.2017 17:0 Ponferradina (15) - Fuenlabrada (1)
Ponferradina
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
0:0 4:0 1:1 0:1 2:3 1:0 4:0 1:2 2:1

Fuenlabrada
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
0:1 0:2 1:2 0:2 1:2 3:4 0:0 0:1 0:0

17.12.2017 17:0 Pontevedra (16) - Atletico Madrid B (9)
Pontevedra
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
1:2 3:3 3:0 2:0 2:1 2:2 1:1 1:1 0:0

Atletico Madrid B
NG     2/9     22%           GG     7/9     78%          
2:2 1:2 1:1 1:0 3:2 1:1 1:2 3:0 1:1

17.12.2017 17:0 Talavera (10) - Cerceda (19)
Talavera
NG     7/9     78%           GG     2/9     22%          
0:1 0:1 0:3 2:0 2:1 1:0 2:1 2:0 3:0

Cerceda
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
0:1 1:2 3:0 1:1 1:0 1:0 0:0 2:1 2:1


        Spanija 3. liga grupa 2, segunda B2
datum cas domacin-gost
17.12.2017 12:0 Burgos (7) - Sd Leioa (12)
Burgos
NG     7/9     78%           GG     2/9     22%          
1:0 1:0 1:0 0:0 0:0 1:1 3:0 1:1 0:0

Sd Leioa
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
0:0 0:3 2:1 1:0 2:2 0:0 1:3 1:1

17.12.2017 12:0 Osasuna B (17) - Cd Vitoria (16)
Osasuna B
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
1:1 0:0 2:1 1:1 0:3 1:1 1:0 1:2 0:1

Cd Vitoria
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
3:1 1:0 2:2 1:0 1:2 1:0 2:2 2:0 1:1

17.12.2017 12:0 Tudelano (8) - Athletic Bilbao B (6)
Tudelano
NG     8/9     89%           GG     1/9     11%          
0:0 0:0 0:0 1:0 0:0 3:0 1:2 1:0 0:1

Athletic Bilbao B
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
0:3 2:2 1:1 1:0 2:2 1:0 1:1 1:1 0:1

17.12.2017 17:0 Caudal Deportivo (20) - Amorebieta (11)
Caudal Deportivo
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
0:0 1:0 0:2 0:0 0:2 1:3 0:2 1:1 1:1

Amorebieta
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
1:1 1:0 3:1 0:0 1:1 2:2 1:1 1:1 0:1

17.12.2017 17:0 Gernika (5) - Mirandes (1)
Gernika
NG     5/8     63%           GG     3/8     38%          
1:3 2:0 2:2 0:0 2:0 3:1 0:1 1:0

Mirandes
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
1:1 0:1 0:1 1:2 0:1 1:3 1:0 1:2 0:3

17.12.2017 17:0 Real Union (15) - Racing Santander (3)
Real Union
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
1:0 1:0 3:1 2:0 1:3 1:0 1:3 2:2 0:3

Racing Santander
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
1:3 3:1 0:1 0:0 0:0 1:0 0:2 1:2 2:1

17.12.2017 17:0 Ud Logrones (9) - Cd Izarra (13)
Ud Logrones
NG     1/9     11%           GG     8/9     89%          
3:1 1:0 1:2 2:1 2:2 3:1 1:1 1:2 2:1

Cd Izarra
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
1:0 2:0 3:1 0:1 1:2 1:1 5:0 1:1 0:1

17.12.2017 18:0 Real Sociedad B (4) - Pena Sport (19)
Real Sociedad B
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
0:3 3:1 0:1 1:0 4:3 0:0 2:0 0:1 2:1

Pena Sport
NG     7/9     78%           GG     2/9     22%          
1:0 1:0 2:0 3:0 4:1 2:0 3:0 1:1 0:1


        Spanija 3. liga grupa 3, segunda B3
datum cas domacin-gost
17.12.2017 11:30 Villarreal B (2) - Pena Deportiva (19)
Villarreal B
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
2:1 0:0 2:0 2:1 3:2 2:2 0:0 0:0 2:0

Pena Deportiva
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
1:0 2:1 1:1 4:1 2:0 1:0 2:0 0:0 1:0

17.12.2017 11:45 Alcoyano (10) - Ontinyent (4)
Alcoyano
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
1:1 1:2 1:1 0:2 1:1 3:1 2:1 0:2 0:0

Ontinyent
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
0:2 1:2 2:2 1:0 2:2 1:1 0:1 1:2 1:1

17.12.2017 12:0 Ebro (14) - Atletico Baleares (16)
Ebro
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
0:2 0:0 1:0 2:2 0:2 1:1 2:1 2:2 0:0

Atletico Baleares
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
0:2 1:2 3:3 1:0 1:2 2:0 2:1 0:0 0:0

17.12.2017 12:0 Formentera (13) - Peralada (17)
Formentera
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
0:2 1:2 0:0 0:0 1:1 1:1 1:0 1:1 2:1

Peralada
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
4:1 4:1 2:2 1:1 3:2 0:0 1:0 0:2 0:0

17.12.2017 12:0 Mallorca (1) - Deportivo Aragon (20)
Mallorca
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
1:0 3:2 4:0 3:0 1:0 1:1 2:1 2:0 0:0

Deportivo Aragon
NG     1/9     11%           GG     8/9     89%          
1:1 1:1 5:2 3:1 2:2 2:1 2:2 2:1 2:0

17.12.2017 17:0 Elche (5) - Ue Olot (18)
Elche
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
5:1 4:1 3:3 1:0 0:2 2:1 0:1 2:2

Ue Olot
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
1:1 1:0 0:0 1:1 1:0 3:1 2:1 1:1 1:1

17.12.2017 17:0 Lleida Esportiu (12) - Sabadell (8)
Lleida Esportiu
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
1:1 2:1 0:1 1:0 4:2 0:0 0:2 0:0 1:1

Sabadell
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
0:2 2:0 1:1 1:1 1:1 0:2 3:0 0:0 0:0

17.12.2017 20:0 Cornella (3) - Atletico Saguntino (7)
Cornella
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
0:1 1:0 2:0 4:1 2:2 0:1 3:0 2:1 1:0

Atletico Saguntino
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
2:1 3:2 0:1 2:0 0:0 0:2 2:2 1:2 1:0


        Spanija 3. liga grupa 4, segunda B4
datum cas domacin-gost
17.12.2017 12:0 Betis Deportivo (17) - Extremadura (2)
Betis Deportivo
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
4:1 3:3 2:0 1:0 0:0 1:1 1:2 3:3 0:0

Extremadura
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
1:1 2:0 1:1 2:1 1:3 0:0 0:2 1:0

17.12.2017 12:0 Ejido (13) - Las Palmas B (19)
Ejido
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
3:3 1:1 5:1 1:0 1:3 1:0 4:1 2:0 1:1

Las Palmas B
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
2:1 4:0 2:1 1:0 1:1 1:1 3:1 3:2 0:3

17.12.2017 12:0 Melilla (8) - Granada B (5)
Melilla
NG     8/9     89%           GG     1/9     11%          
1:0 0:0 4:0 1:0 1:0 0:0 1:0 0:1 1:2

Granada B
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
0:2 0:1 2:2 1:0 1:1 2:0 1:2 3:3 0:0

17.12.2017 17:0 Merida (12) - Cordoba B (15)
Merida
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
2:1 4:0 2:1 3:0 0:2 2:0 2:2 1:1

Cordoba B
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
2:1 1:1 0:1 0:0 3:0 0:6 3:3 2:0 2:1

17.12.2017 17:0 Real Linense (7) - Murcia (6)
Real Linense
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
4:1 2:0 0:1 2:0 0:0 2:0 0:1 3:3 1:1

Murcia
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
1:1 0:0 1:1 4:3 3:2 0:1 2:1 0:1 0:0

17.12.2017 17:0 Recreativo Huelva (9) - Jumilla (18)
Recreativo Huelva
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
1:1 1:0 1:1 2:1 1:1 0:1 2:0 1:0 0:0

Jumilla
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
1:0 2:0 2:2 3:0 1:2 1:0 1:0 3:3 1:1

17.12.2017 17:0 Villanovense (14) - Marbella Fc (3)
Villanovense
NG     7/9     78%           GG     2/9     22%          
0:2 2:0 1:1 1:0 1:1 1:0 1:0 1:0 0:0

Marbella Fc
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
0:0 3:0 1:0 1:1 3:0 1:1 0:1 1:0 1:2

17.12.2017 17:30 Ucam Murcia (4) - San Fernando (11)
Ucam Murcia
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
2:1 0:2 1:1 1:0 2:2 1:1 0:2 0:0 2:1

San Fernando
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
2:1 1:0 1:0 0:1 3:1 2:2 2:4 1:1 1:1


        Svajcarska 1. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 16:0 Lausanne (6) - Zurich (3)
20.9.2017 Lausanne - Zurich 1 : 1
26.11.2017 Zurich - Lausanne 2 : 0
Lausanne
NG     1/9     11%           GG     8/9     89%          
3:3 0:1 2:3 1:1 1:1 2:1 1:3 3:1 1:4

Zurich
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
0:2 0:0 1:1 1:1 1:0 1:3 1:1 2:1 1:3

17.12.2017 16:0 Luzern (8) - Young Boys (1)
20.9.2017 Young Boys - Luzern 4 : 1
22.10.2017 Luzern - Young Boys 0 : 1
Luzern
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
1:0 2:2 1:1 2:2 2:3 0:1 3:0 1:4 2:1

Young Boys
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
0:4 0:0 2:2 0:1 2:1 0:1 1:1 1:2 3:1

17.12.2017 16:0 Grasshopper (4) - Basel 1893 (2)
10.8.2017 Basel 1893 - Grasshopper 3 : 2
30.9.2017 Grasshopper - Basel 1893 0 : 0
Grasshopper
NG     7/9     78%           GG     2/9     22%          
0:2 0:4 2:0 3:2 0:0 1:1 2:0 2:0 0:1

Basel 1893
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
2:0 0:3 1:1 2:1 0:0 0:4 0:0 1:4 1:4


        Turska 1. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 12:0 Akhisar Bel. (10) - Kayserispor (5)
Akhisar Bel.
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
1:0 2:1 2:1 1:0 3:3 0:4 0:0

Kayserispor
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
4:1 0:2 1:1 1:0 3:3 1:2 1:2

17.12.2017 12:0 Istanbul Bb (2) - Antalyaspor (16)
Istanbul Bb
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
1:0 2:1 2:2 2:1 2:1 5:1 1:0

Antalyaspor
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
2:0 1:1 2:0 3:1 4:0 1:1 3:0

17.12.2017 14:30 Yeni Malatyaspor (13) - Galatasaray (1)
Yeni Malatyaspor
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
3:1 1:1 2:4 1:1 1:0 0:2 0:0 2:3

Galatasaray
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
1:3 1:1 1:2 0:2 2:1 5:1 3:0

17.12.2017 17:30 Besiktas (4) - Osmanlispor (14)
Besiktas
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
2:0 2:1 2:0 2:2 1:1 0:0 3:0

Osmanlispor
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
3:1 2:2 3:0 3:1 1:0 4:3 1:0


        Turska 2. liga
datum cas domacin-gost
17.12.2017 11:0 Altinordu (12) - Adana Demirspor (15)
Altinordu
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
1:1 3:4 3:0 1:1 0:0 3:3 0:2

Adana Demirspor
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
2:2 0:1 3:1 2:2 1:0 1:0 2:1 2:0

17.12.2017 11:0 Elazigspor (11) - Erzurum Bb (13)
Elazigspor
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
0:2 2:0 2:2 3:1 2:2 2:0 0:1

Erzurum Bb
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
0:0 2:0 0:0 2:1 3:1 2:0 2:2

17.12.2017 13:30 Ankaragucu (1) - Manisaspor (14)
Ankaragucu
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
0:0 1:2 1:0 2:0 1:0 2:1 2:1

Manisaspor
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
4:1 1:4 1:0 3:2 0:1 2:0 1:1

17.12.2017 16:0 Samsunspor (16) - Giresunspor (4)
Samsunspor
NG     5/7     71%           GG     2/7     29%          
0:0 0:1 1:4 2:1 3:0 0:0 0:4

Giresunspor
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
2:2 0:1 0:1 1:1 1:2 3:3 0:0


Trazim bioloske roditelje
Molim Vas da delite ovaj post na Vas Facebook profil

„RODJENI OTETI“ je dokumentarni film koji svedoci o mukama roditelja koji su ostali bez svoje novorodjene dece, cije su bebe otete… Ovaj film svedoci o najgnusnijoj otmici beba decenijama unazad. Istinit, bolan, radjen za one koji su izgubili svoje najmilije na nacin kakvo covecanstvo sadasnjeg vremena nije videlo. Takodje, film je podrska roditeljima da se cuje njihov glas kako bi nadlezni reagovali, sprecili i zaustavili ova desavanja za sva vremena. Ovaj film je sniman iskljucivo za roditelje i njihovu decu, koju oni sami nemaju snage da vrate, te se ovim nacinom oglasavanja o istini publici stavlja tacka o „sumnji“ da sve ono sto se desilo, nije tacno. Da, itekako je tacno i zelimo da ukazemo ovim istinitim filmom samo na istinu. Istina je bolna, ali se mora cuti… Film pokriva slucajeve od 1965. do 2016. godine. Autor: Milan Lakic




Top Sport Sites Soccer Top 500 Sites Web 2 Web Topliste Hier gehts zur Topliste MisterManager Top100 Siti di calcio-Top 100 Soccer sites

© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com