BALLHELPER

POCETNA NEDELJNI PREGLED NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ

FUDBAL, OBA TIMA DAJU GOL, GG, NG



Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Estonija 1
Estonija 2
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška 2G3
Norveška 2G4
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Tajland
Tunis
Turska 1
Turska 2
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

online




FUDBAL OBA TIMA DAJU GOL, NG / GG, ZA PETAK 20.10.2017

        Alzir 1. Liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 17:0 Usm El Harrach (16) - Usm Blida (15)
Usm El Harrach
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
1:2 1:1 2:3

Usm Blida
NG     4/4     100%           GG     0/4     0%          
3:0 2:0 1:0 1:0


        Alzir 2. Liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 16:0 As Ain Mlila (3) - Ca Batna (7)
As Ain Mlila
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
2:0 1:0

Ca Batna
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:0 0:0 2:1

20.10.2017 17:0 Ain Fakroun (14) - Mc Saida (6)
Ain Fakroun
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
1:1 1:2 2:1

Mc Saida
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:1 4:0 3:1

20.10.2017 17:0 Bordj Bou Arreridj (11) - Amal Bou Saada (12)
Bordj Bou Arreridj
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:0 4:0 1:2

Amal Bou Saada
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
2:0 1:0

20.10.2017 17:0 Gc Mascara (16) - El Eulma (10)
Gc Mascara
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:2 1:2 0:0

El Eulma
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
2:1 0:0

20.10.2017 17:0 Jsm Bejaia (9) - Jsm Skikda (2)
Jsm Bejaia
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
2:0 1:1

Jsm Skikda
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
0:1 1:2 2:1

20.10.2017 17:0 Rc Kouba (15) - Aso Chlef (4)
Rc Kouba
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:1 0:1 2:2

Aso Chlef
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:2 0:0 1:1

20.10.2017 17:0 Rc Relizane (8) - Asm Oran (5)
Rc Relizane
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
3:3 0:0 2:1

Asm Oran
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
0:0 0:0 0:0

20.10.2017 17:0 Wa Tlemcen (13) - Mo Bejaia (1)
Wa Tlemcen
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:1 0:0 3:1

Mo Bejaia
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:1 0:1 1:2


        Australija A liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 10:50 Adelaide United (4) - Melbourne Victory (9)

        Austrija 2. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 18:30 Austria Lustenau (7) - Wsg Wattens (8)
15.8.2017 Wsg Wattens - Austria Lustenau 1 : 2
Austria Lustenau
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
0:2 2:3 1:2 1:1 1:2 5:0 0:4

Wsg Wattens
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
0:1 1:0 2:1 4:0 2:1 1:1 1:0

20.10.2017 18:30 Floridsdorfer Ac (10) - Liefering (4)
15.8.2017 Liefering - Floridsdorfer Ac 3 : 1
Floridsdorfer Ac
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
1:5 1:0 0:3 0:3 1:1 2:0 1:4

Liefering
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
1:2 2:3 2:2 1:0 2:0 3:2 6:1

20.10.2017 18:30 Wiener Neustadt (2) - Superfund (6)
15.8.2017 Superfund - Wiener Neustadt 0 : 0
Wiener Neustadt
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
4:0 1:0 2:1 2:0 0:3 1:1 1:2

Superfund
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
0:0 3:1 1:2 0:3 4:0 2:1 0:2

20.10.2017 18:30 Hartberg (5) - Fc Bw Linz (9)
15.8.2017 Fc Bw Linz - Hartberg 1 : 1
Hartberg
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
3:1 2:2 2:2 3:1 4:0 2:1 0:1

Fc Bw Linz
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
4:0 0:1 1:1 2:2 3:0 3:0 2:1

20.10.2017 20:30 Wacker Innsbruck (3) - Ried (1)
14.8.2017 Ried - Wacker Innsbruck 4 : 1
Wacker Innsbruck
NG     6/7     86%           GG     1/7     14%          
0:0 3:2 1:0 3:0 3:0 0:0 1:0

Ried
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
0:2 4:0 1:1 2:2 2:1 0:3 1:4


        Belgija 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 20:30 Mouscron P. (5) - Standard Liege (9)
Mouscron P.
NG     0/5     0%           GG     5/5     100%          
2:5 3:2 2:1 3:2 2:2

Standard Liege
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:1 1:0 4:0 1:1 1:0


        Belorusija Premijer liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 18:0 Krumkachy (11) - Gorodeya (9)
3.6.2017 Gorodeya - Krumkachy 1 : 1
Krumkachy
NG     6/12     50%           GG     6/12     50%          
1:0 1:1 2:3 0:2 1:1 2:0 1:1 0:1 0:0 2:2 0:3 2:2

Gorodeya
NG     7/12     58%           GG     5/12     42%          
1:0 1:1 0:0 1:0 0:0 2:0 4:0 0:4 4:2 2:2 3:2 2:1


        Brazil 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 0:0 Palmeiras (5) - Ponte Preta (16)
25.6.2017 Ponte Preta - Palmeiras 1 : 2
Palmeiras
NG     10/14     71%           GG     4/14     29%          
4:0 0:0 3:1 1:0 1:0 0:2 4:2 2:0 0:1 0:2 4:2 1:0 0:1 2:2

Ponte Preta
NG     9/14     64%           GG     5/14     36%          
2:0 2:2 3:0 2:0 0:0 0:0 2:0 3:1 0:2 3:1 0:0 2:2 1:0 2:1

20.10.2017 0:0 Vitoria (15) - Atletico Paranaense (12)
25.6.2017 Atletico Paranaense - Vitoria 4 : 1
Vitoria
NG     6/14     43%           GG     8/14     57%          
0:1 0:1 2:0 2:2 0:2 0:0 1:4 1:3 1:2 3:1 0:1 2:2 1:2 1:2

Atletico Paranaense
NG     9/14     64%           GG     5/14     36%          
6:2 1:0 1:1 0:1 0:1 1:0 1:1 2:2 0:1 0:1 0:0 2:0 1:0 2:1

20.10.2017 1:0 Flamengo (6) - Bahia (10)
26.6.2017 Bahia - Flamengo 0 : 1
Flamengo
NG     8/14     57%           GG     6/14     43%          
1:1 0:0 2:0 5:1 2:0 0:1 2:2 2:1 0:2 2:0 2:0 2:0 1:1 1:1

Bahia
NG     9/14     64%           GG     5/14     36%          
2:1 1:0 1:0 0:0 3:0 0:0 0:3 0:2 3:0 1:1 4:1 1:1 1:0 2:2

20.10.2017 1:0 Sport Recife (14) - Santos (3)
25.6.2017 Santos - Sport Recife 0 : 1
Sport Recife
NG     8/14     57%           GG     6/14     43%          
1:1 4:3 2:0 0:0 1:3 1:0 3:0 4:0 0:2 2:2 0:0 0:1 1:1 1:1

Santos
NG     9/14     64%           GG     5/14     36%          
3:2 2:0 0:2 0:2 1:1 0:1 0:0 1:1 0:0 0:0 1:1 2:0 0:1 1:1


        Brazil 2. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 23:15 Guarani Campinas (16) - Juventude (7)
9.7.2017 Juventude - Guarani Campinas 2 : 0
Guarani Campinas
NG     10/15     67%           GG     5/15     33%          
2:0 2:0 2:1 2:0 0:0 2:1 1:0 2:2 2:3 0:2 2:0 0:0 0:4 0:0 1:1

Juventude
NG     9/15     60%           GG     6/15     40%          
0:0 1:1 0:2 0:0 2:2 1:1 2:0 3:0 2:2 1:0 2:0 1:2 1:1 1:0 1:0

21.10.2017 0:30 Crb (14) - Boa (11)
9.7.2017 Boa - Crb 0 : 0
Crb
NG     7/15     47%           GG     8/15     53%          
1:0 1:0 0:1 1:2 0:3 2:1 2:1 2:0 1:1 2:1 2:2 0:1 1:2 1:0 2:2

Boa
NG     10/15     67%           GG     5/15     33%          
0:0 0:2 2:1 4:1 0:0 0:1 2:0 2:2 1:1 0:0 1:0 4:1 0:0 2:0 1:0

21.10.2017 0:30 Nautico Recife (19) - Abc (20)
5.7.2017 Abc - Nautico Recife 0 : 1
Nautico Recife
NG     10/15     67%           GG     5/15     33%          
0:0 0:2 1:1 1:2 2:3 0:1 1:1 0:0 1:2 1:0 2:0 1:0 0:1 2:0 2:0

Abc
NG     7/15     47%           GG     8/15     53%          
1:1 2:1 3:0 1:2 2:1 3:1 1:0 2:1 1:1 1:0 2:0 2:0 2:0 1:0 1:1

21.10.2017 1:30 Ceara (3) - Figueirense (17)
8.7.2017 Figueirense - Ceara 0 : 2
Ceara
NG     10/15     67%           GG     5/15     33%          
0:0 1:0 1:3 1:1 3:0 0:2 2:0 0:1 3:1 1:0 1:0 1:1 2:1 2:0 1:0

Figueirense
NG     8/15     53%           GG     7/15     47%          
0:1 2:0 2:2 1:0 1:1 2:1 1:2 4:2 0:1 2:0 1:1 3:0 1:1 3:0 1:0


        Bugarska 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 16:45 Pirin Blagoevgrad (10) - Slavia Sofia (9)
Pirin Blagoevgrad
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
0:1 1:1 0:3 5:0 1:2

Slavia Sofia
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
0:2 1:1 4:0 1:2 1:1

20.10.2017 18:45 Dunav Ruse (13) - Botev Plovdiv (4)
Dunav Ruse
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
1:1 0:0 0:5 3:0 0:0

Botev Plovdiv
NG     0/5     0%           GG     5/5     100%          
2:3 1:1 1:1 2:1 2:4


        Ceska 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 18:0 Vysocina Jihlava (16) - Bohemians 1905 (8)
Vysocina Jihlava
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
0:0 1:2 3:2 2:1 0:1

Bohemians 1905
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:1 0:0 2:0 0:0 2:1

20.10.2017 20:15 Banik Ostrava (14) - Sigma O. (3)
Banik Ostrava
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
0:0 3:3 2:2 2:2

Sigma O.
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:2 1:0 0:0 3:5 0:1


        Danska 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 19:0 Midtjylland (2) - Horsens (4)
Midtjylland
NG     1/6     17%           GG     5/6     83%          
2:0 2:1 4:3 1:1 5:1 4:1

Horsens
NG     3/6     50%           GG     3/6     50%          
1:2 1:0 1:1 2:0 2:2 0:1


        Engleska Premijer liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 21:0 West Ham (15) - Brighton (14)
West Ham
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
2:0 2:3 1:0

Brighton
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
2:0 0:0 2:1 2:0


        Estonija 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 18:30 Trans Narva (5) - Flora (1)
25.4.2017 Flora - Trans Narva 4 : 2
13.5.2017 Trans Narva - Flora 0 : 2
29.7.2017 Flora - Trans Narva 1 : 0
Trans Narva
NG     6/16     38%           GG     10/16     63%          
1:2 2:1 1:0 3:1 0:2 3:0 0:0 1:2 1:1 0:3 1:2 1:3 1:1 3:1 3:1 0:1

Flora
NG     8/16     50%           GG     8/16     50%          
1:1 0:1 0:2 0:2 1:3 0:2 0:0 0:0 2:3 1:8 0:3 0:1 1:3 1:2 1:2 2:2


        Finska 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 17:30 Inter Turku (8) - Hjk Helsinki (1)
29.4.2017 Hjk Helsinki - Inter Turku 1 : 1
2.7.2017 Inter Turku - Hjk Helsinki 1 : 1
Inter Turku
NG     5/15     33%           GG     10/15     67%          
6:2 1:1 0:1 1:3 0:0 1:1 1:1 4:0 1:1 3:0 0:1 2:2 1:6 1:2 4:1

Hjk Helsinki
NG     8/15     53%           GG     7/15     47%          
1:1 1:5 2:1 0:1 0:0 0:0 1:4 0:2 1:1 1:1 0:6 0:4 0:3 1:4 0:2

20.10.2017 17:30 Hifk (11) - Sjk (6)
28.4.2017 Sjk - Hifk 3 : 3
14.6.2017 Hifk - Sjk 0 : 2
Hifk
NG     10/15     67%           GG     5/15     33%          
0:0 1:2 1:0 1:1 0:0 0:2 0:1 0:2 0:2 1:4 2:1 1:0 0:0 1:1 4:0

Sjk
NG     8/15     53%           GG     7/15     47%          
1:3 3:1 1:0 1:1 6:0 0:2 1:0 0:2 1:2 0:0 0:1 2:1 0:3 2:1 3:3

20.10.2017 17:30 Ilves (3) - Ps Kemi (10)
31.5.2017 Ilves - Ps Kemi 2 : 4
9.8.2017 Ps Kemi - Ilves 0 : 0
Ilves
NG     7/16     44%           GG     9/16     56%          
1:1 0:2 3:0 0:2 2:4 1:0 1:0 1:1 0:0 2:1 4:3 2:1 3:2 1:4 2:1 1:0

Ps Kemi
NG     9/16     56%           GG     7/16     44%          
3:1 3:0 1:3 2:4 0:2 1:0 1:0 3:0 3:1 3:3 2:1 0:1 0:1 3:2 4:0 4:0

20.10.2017 17:30 Kups (2) - Jjk (12)
31.5.2017 Jjk - Kups 0 : 0
10.8.2017 Kups - Jjk 1 : 0
Kups
NG     5/15     33%           GG     10/15     67%          
2:1 0:1 2:1 1:1 1:2 2:2 0:2 3:0 2:2 3:0 1:0 2:1 2:1 3:2 1:1

Jjk
NG     7/16     44%           GG     9/16     56%          
5:2 0:0 1:1 1:0 2:1 1:1 4:0 2:1 4:0 1:1 2:1 1:0 0:4 1:2 1:1 2:0

20.10.2017 17:30 Rops (7) - Mariehamn (5)
31.5.2017 Mariehamn - Rops 2 : 1
10.8.2017 Rops - Mariehamn 3 : 0
Rops
NG     9/16     56%           GG     7/16     44%          
2:4 3:1 1:0 2:1 0:1 1:4 2:0 1:0 2:2 1:2 3:0 4:2 0:1 0:3 2:0 3:0

Mariehamn
NG     9/15     60%           GG     6/15     40%          
1:1 3:0 1:1 1:1 1:2 3:0 2:0 0:0 6:2 3:0 2:1 0:0 1:0 0:1 1:0

20.10.2017 17:30 Vps (9) - Lahti (4)
3.6.2017 Lahti - Vps 0 : 0
14.8.2017 Vps - Lahti 0 : 2
Vps
NG     5/16     31%           GG     11/16     69%          
1:3 2:2 2:1 0:2 1:1 1:0 0:0 3:2 1:1 3:3 0:2 1:1 0:3 1:3 1:2 2:2

Lahti
NG     7/16     44%           GG     9/16     56%          
1:1 1:1 1:2 1:0 0:2 0:0 1:1 1:3 2:2 0:0 0:2 1:0 2:4 1:6 2:1 3:0


        Francuska 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 20:45 St Etienne (3) - Montpellier (11)
St Etienne
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:0 3:0 1:1 2:2 3:1

Montpellier
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:0 2:1 0:1 1:1


        Francuska 2. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 20:0 Auxerre (14) - Quevilly (19)
Auxerre
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:0 1:3 1:1 1:0 2:0

Quevilly
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:1 1:0 3:2 2:0 2:1

20.10.2017 20:0 Le Havre (8) - Chateauroux (12)
Le Havre
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
4:1 1:0 1:1 1:0 3:2

Chateauroux
NG     2/6     33%           GG     4/6     67%          
2:3 3:0 1:5 3:0 2:1 4:1

20.10.2017 20:0 Nancy (16) - Clermont Foot (4)
Nancy
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
0:0 2:2 3:0 2:1 4:1

Clermont Foot
NG     5/6     83%           GG     1/6     17%          
0:0 0:0 0:2 2:1 0:2 1:0

20.10.2017 20:0 Nimes (6) - Stade Brestois (3)
Nimes
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
0:1 0:0 1:0 3:0 1:5 4:1

Stade Brestois
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
2:1 2:4 0:1 0:2 1:2

20.10.2017 20:0 Niort (11) - Bourg Peronnas (17)
Niort
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
0:0 2:0 2:1 0:2 0:2 2:1

Bourg Peronnas
NG     3/6     50%           GG     3/6     50%          
2:0 1:4 3:0 4:1 2:1 2:0

20.10.2017 20:0 Orleans (10) - Lorient (7)
Orleans
NG     2/6     33%           GG     4/6     67%          
3:1 0:0 2:0 3:1 1:1 3:4

Lorient
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
0:0 0:2 2:3 1:0 3:2

20.10.2017 20:0 Paris Fc (5) - Valenciennes (9)
Paris Fc
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
0:0 0:3 2:1 2:0 1:0 2:1

Valenciennes
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
0:1 1:0 3:0 3:0 3:4

20.10.2017 20:0 Tours (20) - Sochaux (15)
Tours
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
0:3 0:1 1:3 0:4 1:2

Sochaux
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:1 2:2 0:1 1:0 2:0


        Holandija 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 20:0 Groningen (12) - Willem Ii (17)
Groningen
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
3:3 2:1 1:1 1:0 1:1

Willem Ii
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
2:0 5:0 1:3 4:0


        Holandija 2. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 20:0 Almere City (15) - Cambuur (14)
Almere City
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
1:1 3:1 2:2 3:2

Cambuur
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
2:0 0:1 1:3 1:1 2:0

20.10.2017 20:0 Dordrecht (11) - De Graafschap (5)
Dordrecht
NG     0/5     0%           GG     5/5     100%          
2:1 2:2 1:1 2:2 4:3

De Graafschap
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
2:2 0:0 1:4 0:0 0:2

20.10.2017 20:0 Fortuna Sittard (2) - Fc Eindhoven (13)
Fortuna Sittard
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
5:1 2:1 1:0 5:1 1:2

Fc Eindhoven
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
1:1 2:1 0:1 1:2 4:3

20.10.2017 20:0 Go Ahead Eagles (12) - Jong Ajax (1)
Go Ahead Eagles
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
1:1 1:1 1:3 2:1

Jong Ajax
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:2 0:3 1:4 0:3

20.10.2017 20:0 Helmond Sport (17) - Telstar (7)
Helmond Sport
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
1:2 1:1 1:4 1:2 0:2

Telstar
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
2:2 2:2 1:1 3:4

20.10.2017 20:0 Jong Az (9) - Emmen (4)
Jong Az
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
2:1 2:2 1:2 1:3

Emmen
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
0:2 2:2 1:1 2:2

20.10.2017 20:0 Jong Psv (16) - Waalwijk (19)
Jong Psv
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
2:2 0:3 3:3 1:2

Waalwijk
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
2:1 1:1 1:1 2:0

20.10.2017 20:0 Jong Utrecht (18) - Mvv (10)
Jong Utrecht
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
0:3 1:0 1:4 0:0

Mvv
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
0:0 1:2 4:1 3:2

20.10.2017 20:0 Volendam (20) - Nec Nijmegen (3)
Volendam
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:2 0:1 0:0 3:4

Nec Nijmegen
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:1 3:0 3:3 1:2


        Hrvatska 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 18:0 Inter Zapresic (6) - Rudes (10)
5.8.2017 Rudes - Inter Zapresic 0 : 2
Inter Zapresic
NG     1/6     17%           GG     5/6     83%          
3:1 2:2 0:1 2:2 1:3 1:3

Rudes
NG     1/6     17%           GG     5/6     83%          
1:1 4:1 1:1 3:0 2:2 3:2


        Iran Pro liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 16:30 Zob Ahan (7) - Pars Jonoubi Jam (1)
Zob Ahan
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
3:0 0:2 6:0 1:1

Pars Jonoubi Jam
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
1:4 1:1 0:1 1:1 1:1


        Irska Premijer liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 20:45 Bray W. (5) - Shamrock (3)
21.4.2017 Bray W. - Shamrock 4 : 2
30.5.2017 Shamrock - Bray W. 2 : 0
Bray W.
NG     4/15     27%           GG     11/15     73%          
5:3 2:1 0:1 1:0 4:2 1:1 1:2 2:2 3:2 0:3 0:2 2:3 2:1 1:1 3:3

Shamrock
NG     7/15     47%           GG     8/15     53%          
2:1 1:2 2:1 2:1 4:2 0:2 3:1 4:1 0:1 1:0 0:1 0:2 1:2 2:0 0:2

20.10.2017 20:45 Dundalk (2) - Bohemians (6)
21.4.2017 Dundalk - Bohemians 2 : 0
5.7.2017 Bohemians - Dundalk 0 : 1
Dundalk
NG     13/16     81%           GG     3/16     19%          
2:1 1:0 3:0 3:1 1:3 2:0 4:0 0:0 0:3 4:0 2:0 0:1 3:0 6:0 3:0 1:0

Bohemians
NG     8/15     53%           GG     7/15     47%          
2:1 0:1 0:1 2:0 2:0 2:0 1:2 1:2 1:3 2:1 1:2 0:1 1:0 1:4 1:0

20.10.2017 20:45 Limerick (7) - Galway (10)
21.4.2017 Limerick - Galway 1 : 1
7.7.2017 Galway - Limerick 3 : 1
Limerick
NG     9/16     56%           GG     7/16     44%          
5:1 0:1 1:1 0:3 3:0 1:1 1:1 0:3 5:3 2:2 0:0 0:2 1:0 0:2 2:1 1:0

Galway
NG     4/15     27%           GG     11/15     73%          
4:0 1:1 1:1 1:0 1:1 2:2 2:0 2:1 1:1 2:0 1:1 2:1 1:3 1:1 3:3

20.10.2017 20:45 St. Patricks (8) - Cork City (1)
21.4.2017 St. Patricks - Cork City 0 : 3
9.7.2017 Cork City - St. Patricks 1 : 0
St. Patricks
NG     6/15     40%           GG     9/15     60%          
1:2 1:2 2:1 0:2 0:3 2:0 1:1 0:2 1:3 1:1 2:1 3:1 4:0 2:0 2:2

Cork City
NG     9/16     56%           GG     7/16     44%          
0:1 1:4 1:2 0:3 0:2 0:3 1:1 1:2 0:3 1:2 0:2 0:1 0:1 3:1 2:1 0:0

20.10.2017 21:0 Finn Harps (11) - Drogheda (12)
21.4.2017 Finn Harps - Drogheda 0 : 2
7.7.2017 Drogheda - Finn Harps 0 : 2
Finn Harps
NG     8/15     53%           GG     7/15     47%          
0:1 1:1 2:1 0:2 0:2 0:3 3:1 3:2 0:1 2:1 0:2 1:3 0:1 1:2 0:2

Drogheda
NG     9/15     60%           GG     6/15     40%          
0:1 2:1 4:0 3:1 3:0 0:2 2:0 5:0 0:0 4:1 1:1 4:1 2:1 3:0 1:0


        Italija 2. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 19:0 Cremonese (6) - Brescia (16)
Cremonese
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
3:1 1:1 0:0 3:3

Brescia
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:1 0:1 1:1 3:0

20.10.2017 21:0 Bari (9) - Cittadella (7)
Bari
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
3:0 0:2 1:0 3:0 2:1

Cittadella
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:1 1:0 0:1 1:2


        Italija Lega Pro Grupa B
datum cas domacin-gost
20.10.2017 20:45 Padova (5) - Bassano Virtus (3)
Padova
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:1 0:0 3:0 3:1

Bassano Virtus
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:0 0:3 1:2 0:1


        Izrael Liga Leumit
datum cas domacin-gost
20.10.2017 14:0 Hapoel Hadera (9) - Hapoel Tel Aviv (3)
Hapoel Hadera
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
1:3 1:1 4:3

Hapoel Tel Aviv
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:3 0:2 2:3 2:1

20.10.2017 14:0 Hapoel Kfar Saba (1) - Maccabi Ahi Nazareth (2)
Hapoel Kfar Saba
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
4:0 2:0 4:0

Maccabi Ahi Nazareth
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
2:0 0:2 1:1 0:2

20.10.2017 14:0 Hapoel Marmorek (12) - Hapoel Afula (11)
Hapoel Marmorek
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:1 0:3 2:3

Hapoel Afula
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:2 1:2 0:0

20.10.2017 14:0 Hapoel Petah Tikva (5) - Hapoel Rishon Lezion (4)
Hapoel Petah Tikva
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:0 3:0 0:0 2:2

Hapoel Rishon Lezion
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
1:0 0:3 1:2

20.10.2017 14:0 Hapoel Ramat Gan (13) - Hapoel Bney Lod (14)
Hapoel Ramat Gan
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
0:2 1:1 1:1 1:1

Hapoel Bney Lod
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
1:0 2:0 1:0


        Japan 1. liga
datum cas domacin-gost
21.10.2017 7:0 Cerezo Osaka (5) - Ventforet Kofu (15)
22.4.2017 Ventforet Kofu - Cerezo Osaka 1 : 1
Cerezo Osaka
NG     6/14     43%           GG     8/14     57%          
0:0 1:0 2:0 2:2 2:0 5:2 4:0 1:1 3:1 2:1 4:2 3:1 0:1 1:4

Ventforet Kofu
NG     8/14     57%           GG     6/14     43%          
1:1 4:1 1:1 0:1 1:0 1:1 3:0 1:0 1:0 3:0 1:1 1:0 2:1 0:1

21.10.2017 7:0 Omiya Ardija (17) - Kashiwa Reysol (3)
27.5.2017 Kashiwa Reysol - Omiya Ardija 4 : 2
Omiya Ardija
NG     7/15     47%           GG     8/15     53%          
0:2 1:2 0:1 0:2 1:0 2:1 0:3 1:1 1:2 2:2 1:2 1:0 1:1 2:2 0:0

Kashiwa Reysol
NG     6/15     40%           GG     9/15     60%          
1:3 2:1 0:2 1:2 0:1 1:2 0:2 0:0 2:1 1:1 1:4 0:1 1:2 1:1 3:0

21.10.2017 7:0 Sanfrecce Hiroshima (16) - Kawasaki Frontale (2)
17.6.2017 Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima 1 : 0
Sanfrecce Hiroshima
NG     8/14     57%           GG     6/14     43%          
1:1 0:1 0:2 0:1 3:3 1:1 0:0 1:3 0:3 0:1 2:2 1:0 1:0 1:1

Kawasaki Frontale
NG     10/14     71%           GG     4/14     29%          
0:2 3:0 0:2 1:1 2:0 0:2 0:3 2:0 1:1 2:3 0:2 2:2 0:3 0:0

21.10.2017 7:0 Vegalta Sendai (12) - Shimizu S Pulse (14)
30.4.2017 Shimizu S Pulse - Vegalta Sendai 0 : 3
Vegalta Sendai
NG     7/14     50%           GG     7/14     50%          
1:0 0:2 0:2 1:4 0:2 2:1 3:0 2:4 2:3 1:1 0:0 1:0 4:1 2:3

Shimizu S Pulse
NG     7/14     50%           GG     7/14     50%          
0:1 0:2 3:1 0:2 2:2 1:1 3:3 1:1 1:0 2:2 2:1 2:0 0:1 0:0

21.10.2017 7:0 Vissel Kobe (8) - Sagan Tosu (9)
22.4.2017 Sagan Tosu - Vissel Kobe 1 : 0
Vissel Kobe
NG     7/14     50%           GG     7/14     50%          
2:1 1:0 1:3 1:2 0:1 1:1 1:2 0:1 3:0 3:1 1:2 0:0 2:0 0:0

Sagan Tosu
NG     6/14     43%           GG     8/14     57%          
1:1 1:0 3:3 2:1 2:1 1:1 3:0 1:1 0:0 0:1 0:0 1:0 4:1 2:2


        Japan 2. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 11:30 Yokohama (8) - Machida Zelvia (15)
15.4.2017 Machida Zelvia - Yokohama 1 : 0
Yokohama
NG     12/18     67%           GG     6/18     33%          
1:0 1:0 0:2 2:0 4:0 4:0 2:1 1:2 1:0 0:1 0:1 1:0 2:1 1:2 1:0 2:0 1:1 1:3

Machida Zelvia
NG     5/18     28%           GG     13/18     72%          
2:2 0:1 2:2 1:3 3:2 1:1 2:1 0:1 2:2 0:0 1:3 0:2 1:3 1:1 0:1 1:1 2:2 3:1

21.10.2017 7:0 Matsumoto Yamaga (5) - Oita Trinita (9)
3.5.2017 Oita Trinita - Matsumoto Yamaga 0 : 0
Matsumoto Yamaga
NG     7/18     39%           GG     11/18     61%          
3:1 1:2 3:0 4:0 0:1 1:1 1:2 1:1 0:1 1:1 3:1 2:1 4:0 3:2 3:1 3:0 2:3 1:0

Oita Trinita
NG     8/19     42%           GG     11/19     58%          
1:2 1:0 0:1 3:2 0:1 1:2 2:1 2:2 2:0 0:4 4:1 2:2 0:1 1:2 2:2 2:3 0:1 1:1 0:3

21.10.2017 7:0 Renofa Yamaguchi (21) - Mito Hollyhock (11)
1.4.2017 Mito Hollyhock - Renofa Yamaguchi 1 : 1
Renofa Yamaguchi
NG     8/18     44%           GG     10/18     56%          
1:2 0:2 1:0 1:1 0:1 0:3 1:1 0:1 0:1 1:2 2:0 1:2 1:2 3:2 2:3 3:5 0:1 1:3

Mito Hollyhock
NG     13/18     72%           GG     5/18     28%          
4:0 2:1 2:1 0:1 0:0 0:0 1:1 2:3 0:1 3:0 2:0 0:0 2:0 0:0 1:0 0:0 2:1 3:0


        Kina 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 13:35 Shandong Luneng (5) - Liaoning Whowin (16)
18.6.2017 Liaoning Whowin - Shandong Luneng 0 : 3
Shandong Luneng
NG     5/13     38%           GG     8/13     62%          
2:0 2:1 1:0 1:1 3:0 3:2 1:2 2:2 3:2 2:1 5:0 0:0 1:1

Liaoning Whowin
NG     5/13     38%           GG     8/13     62%          
1:1 1:1 1:1 2:1 1:1 2:0 4:1 8:1 4:0 4:1 4:0 2:0 1:0


        Kipar 2. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 18:0 Othellos Athienou (3) - En Paralimniou (5)
Othellos Athienou
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
1:0

En Paralimniou
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
1:1 2:3

20.10.2017 18:0 Thoi Lakatamias (12) - Chalkanoras Idaliou (14)
Thoi Lakatamias
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
0:3

Chalkanoras Idaliou
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
5:2 2:0


        Malezija Premijer Liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 15:0 Atm (11) - Perlis (10)
20.1.2017 Perlis - Atm 1 : 1
Atm
NG     3/10     30%           GG     7/10     70%          
1:5 1:3 4:5 1:2 4:3 1:1 0:2 0:4 0:2 1:1

Perlis
NG     7/10     70%           GG     3/10     30%          
4:0 2:2 2:0 5:0 2:0 2:3 1:0 4:0 2:0 5:1

20.10.2017 15:0 Johor D. Takzim Ii (5) - Kuala Lumpur (1)
20.1.2017 Kuala Lumpur - Johor D. Takzim Ii 2 : 1
Johor D. Takzim Ii
NG     4/10     40%           GG     6/10     60%          
4:0 1:0 1:1 1:1 1:2 3:1 1:0 1:0 2:1 1:1

Kuala Lumpur
NG     3/10     30%           GG     7/10     70%          
1:2 0:0 2:1 2:1 1:2 0:5 1:2 3:6 0:3 1:2

20.10.2017 15:0 Misc Mifa (12) - Pdrm (8)
20.1.2017 Pdrm - Misc Mifa 3 : 1
Misc Mifa
NG     1/10     10%           GG     9/10     90%          
2:3 5:3 2:7 3:1 1:2 2:3 1:2 0:0 6:3 1:2

Pdrm
NG     3/10     30%           GG     7/10     70%          
1:0 3:1 0:2 4:5 2:1 1:3 4:3 1:0 3:1 2:2

20.10.2017 15:0 Pknp (3) - Terengganu (2)
21.2.2017 Terengganu - Pknp 2 : 4
Pknp
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
2:0 0:0 1:0 1:1 2:1 3:1 1:0 1:2 2:0 3:1

Terengganu
NG     4/10     40%           GG     6/10     60%          
3:2 1:2 4:0 1:2 2:1 0:2 1:2 0:3 1:2 0:3

20.10.2017 15:0 Sabah (7) - Negeri Sembilan (4)
20.1.2017 Negeri Sembilan - Sabah 3 : 0
Sabah
NG     0/10     0%           GG     10/10     100%          
1:2 2:5 2:3 2:1 1:3 2:1 1:3 2:1 1:1 5:1

Negeri Sembilan
NG     1/10     10%           GG     9/10     90%          
1:2 1:3 1:1 1:1 1:1 1:1 3:2 0:0 2:2 3:1

20.10.2017 15:0 Uitm (6) - Kuantan Fa (9)
21.2.2017 Kuantan Fa - Uitm 3 : 1
Uitm
NG     2/10     20%           GG     8/10     80%          
2:2 2:2 1:1 4:0 1:1 4:3 3:3 0:1 2:1 1:2

Kuantan Fa
NG     3/10     30%           GG     7/10     70%          
2:0 2:0 2:1 2:1 4:3 3:1 3:1 3:0 6:3 5:3


        Malta Premijer Liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 18:0 Lija Athletic (14) - Birkirkara (10)
Lija Athletic
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:4 2:3 0:2

Birkirkara
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
2:0 1:0 3:0

20.10.2017 19:0 Naxxar Lions (13) - St. Andrews (12)
Naxxar Lions
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
1:5 1:1 1:2

St. Andrews
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
4:0 4:0 1:0

20.10.2017 20:15 Gzira United (1) - Balzan (5)
Gzira United
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
2:0 3:2 4:0

Balzan
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
3:2 0:0 1:1


        Nemacka Bundes 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 20:30 Schalke (6) - Mainz (10)
Schalke
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:0 3:1 0:3 1:1

Mainz
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
1:0 4:0 1:1


        Nemacka Bundes 2. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 18:30 Ingolstadt (13) - Heidenheim (16)
Ingolstadt
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
0:1 2:4 1:2 2:2 3:0

Heidenheim
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:0 1:0 1:2 1:1

20.10.2017 18:30 F. Dusseldorf (1) - Darmstadt (8)
F. Dusseldorf
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
2:2 2:0 3:2 1:0 3:1

Darmstadt
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:1 1:2 2:2 3:0


        Nemacka 3. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 19:0 Hansa Rostock (7) - Osnabruck (19)
Hansa Rostock
NG     3/6     50%           GG     3/6     50%          
0:0 1:2 1:1 0:0 1:1 1:0

Osnabruck
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
2:2 3:0 0:0 0:1 1:0 4:1

20.10.2017 19:0 Grossaspach (9) - Chemnitzer (11)
Grossaspach
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
4:1 2:0 0:0 0:1 1:0 1:3

Chemnitzer
NG     1/6     17%           GG     5/6     83%          
3:2 1:1 4:2 2:1 0:3 1:1


        Nemacka Bayern
datum cas domacin-gost
20.10.2017 19:0 Schweinfurt 05 (6) - Garching (7)
Schweinfurt 05
NG     2/6     33%           GG     4/6     67%          
4:1 2:1 3:1 1:0 3:1 0:3

Garching
NG     1/7     14%           GG     6/7     86%          
1:2 1:2 2:3 1:3 0:2 4:1 1:5

20.10.2017 19:0 Illertissen (4) - Augsburg Ii (5)
Illertissen
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
1:0 1:1 7:1 1:4 3:1 0:2 2:0 2:1

Augsburg Ii
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
2:1 3:2 0:0 0:4 4:2 0:5 1:1 2:1

20.10.2017 19:0 Buchbach (10) - Memmingen (18)
Buchbach
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
2:1 1:0 2:0 2:3 1:1 2:1 1:1

Memmingen
NG     5/8     63%           GG     3/8     38%          
1:0 2:1 1:0 3:1 0:3 1:1 0:1 2:0


        Nemacka North liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 19:30 Hannover Ii (11) - Havelse (13)
Hannover Ii
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
0:0 1:1 0:1 0:0 0:1

Havelse
NG     2/6     33%           GG     4/6     67%          
1:2 2:1 4:4 4:2 2:0 3:0

20.10.2017 19:30 Drochtersen Assel (10) - Braunschweig Ii (8)
Drochtersen Assel
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
3:2 1:1 0:1 0:3 0:0 0:1

Braunschweig Ii
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
4:1 1:2 1:0 0:3 1:1


        Nemacka NorthEast
datum cas domacin-gost
20.10.2017 19:30 63 Luckenwalde (17) - Neustrelitz (18)
63 Luckenwalde
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:4 0:2 2:2 0:2 0:0

Neustrelitz
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
1:0 4:2 4:1 3:1 1:1


        Nemacka West liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 18:30 Fort. Dusseldorf Ii (7) - Uerdingen (1)
Fort. Dusseldorf Ii
NG     2/6     33%           GG     4/6     67%          
6:1 2:1 3:2 1:4 0:3 2:0

Uerdingen
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
1:0 1:2 1:3 0:0 0:0 0:1

20.10.2017 19:0 Verl (13) - Westfalia Rhynern (17)
Verl
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
2:2 1:1 0:0 3:1 0:0

Westfalia Rhynern
NG     1/6     17%           GG     5/6     83%          
2:1 2:1 0:0 3:1 4:1 4:1

20.10.2017 20:0 Monchengladb. Ii (6) - Wiedenbruck (10)
Monchengladb. Ii
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
2:0 1:0 1:1 1:1 0:4

Wiedenbruck
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:4 4:1 2:4 3:0 0:1


        Poljska 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 18:0 Zaglebie Lubin (3) - Piast Gliwice (16)
Zaglebie Lubin
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
1:0 3:0 3:0 2:2 1:0 3:2

Piast Gliwice
NG     3/6     50%           GG     3/6     50%          
1:1 5:1 3:1 0:1 2:0 1:0

20.10.2017 20:30 Gornik Zabrze (2) - Korona Kielce (7)
Gornik Zabrze
NG     2/6     33%           GG     4/6     67%          
3:1 3:2 1:1 4:0 2:2 1:0

Korona Kielce
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
1:1 0:0 2:0 1:0 0:0


        Portugal 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 21:30 Estoril (18) - Boavista (8)
Estoril
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
3:0 0:2 0:2

Boavista
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:1 1:0 1:0 1:1


        Rumunska 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 17:0 Gaz Metan (13) - Csms Iasi (11)
23.7.2017 Csms Iasi - Gaz Metan 0 : 0
Gaz Metan
NG     5/7     71%           GG     2/7     29%          
0:3 2:1 0:2 1:2 0:0 1:0 0:1

Csms Iasi
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
2:0 0:1 1:1 0:0 2:2 3:3 5:2

20.10.2017 19:45 Concordia (9) - Univers. Craiova (3)
22.7.2017 Univers. Craiova - Concordia 1 : 1
Concordia
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
0:1 0:1 1:2 1:1 1:2 0:1 2:1

Univers. Craiova
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
1:1 0:1 0:2 2:1 2:3 0:2 1:2


        Saudijska Arabija Premijer Liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 16:50 Al Fateh (6) - Al-Ettifaq (13)
Al Fateh
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:4 1:0 2:1

Al-Ettifaq
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
2:2 3:0

20.10.2017 18:55 Al Taawon (10) - Al Faisaly (3)
Al Taawon
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
3:4 1:2

Al Faisaly
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
2:3 1:1


        Singapur 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 13:45 Home Utd (3) - Balestier Khalsa (7)
2.5.2017 Home Utd - Balestier Khalsa 1 : 0
3.7.2017 Balestier Khalsa - Home Utd 1 : 2
Home Utd
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
6:1 2:2 3:0 1:0 9:3 2:3 1:1 1:1

Balestier Khalsa
NG     7/10     70%           GG     3/10     30%          
2:0 1:0 1:0 1:0 3:1 0:0 2:1 2:0 0:1 1:4


        Slovenija 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 20:20 Olimpija Ljubljana (1) - Triglav (9)
5.8.2017 Triglav - Olimpija Ljubljana 0 : 0
Olimpija Ljubljana
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
3:1 4:0 4:0 0:0 1:0 2:1

Triglav
NG     3/6     50%           GG     3/6     50%          
0:0 1:1 1:1 2:0 6:1 0:0


        Srbija Prva liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 14:30 Teleoptik (15) - InĐIja (10)
Teleoptik
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:3 1:2 0:2 0:0 2:0

InĐIja
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
2:0 2:0 0:0 4:3


        Spanija 2. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 21:0 Osasuna (1) - Barcelona B (13)
Osasuna
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:1 1:1 2:1 2:0 1:0

Barcelona B
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:2 2:2 1:1 1:0


        Svajcarska 2. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 20:0 Vaduz (5) - Neuchatel Xamax (2)
6.8.2017 Neuchatel Xamax - Vaduz 3 : 1
Vaduz
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:1 2:2 2:2 1:0 0:0

Neuchatel Xamax
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
0:2 1:2 0:1 0:1 2:0


        Svedska 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 19:0 Orebro (9) - Halmstad (16)
20.5.2017 Halmstad - Orebro 0 : 0
Orebro
NG     5/13     38%           GG     8/13     62%          
2:1 2:1 0:0 0:4 0:2 2:1 4:2 4:2 2:2 0:3 2:1 2:3 1:0

Halmstad
NG     6/13     46%           GG     7/13     54%          
2:2 0:0 2:0 2:1 3:2 2:1 1:1 1:0 0:0 2:1 1:0 4:1 2:0


        Turska 1. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 19:0 Antalyaspor (17) - Kasimpasa (14)
Antalyaspor
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
2:2 1:1 3:0 1:3

Kasimpasa
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:3 2:1 2:0 3:0

20.10.2017 19:0 Goztepe (2) - Alanyaspor (10)
Goztepe
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
2:2 3:2 3:2 1:2

Alanyaspor
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
3:2 0:2 3:4 2:1


        Turska 2. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 17:0 Adanaspor (8) - Ankaragucu (4)
Adanaspor
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
3:0 2:1 1:0 2:1

Ankaragucu
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:1 2:0 1:4 1:2


        UAE 1. Liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 15:0 Al Nasr Dubai (5) - Ajman (12)
Al Nasr Dubai
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
1:2 3:1

Ajman
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
2:1 2:0

20.10.2017 18:0 Al Jazira (8) - Al Wasl (2)
Al Jazira
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
2:1 2:4

Al Wasl
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
2:2 1:2


        Ukraina 2. liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 16:0 Ingulets (5) - Avangard Kramatorsk (7)
15.7.2017 Avangard Kramatorsk - Ingulets 0 : 3
Ingulets
NG     6/8     75%           GG     2/8     25%          
1:0 2:0 2:1 0:0 4:0 1:2 2:0 1:0

Avangard Kramatorsk
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
3:1 3:0 1:2 0:1 2:0 1:2 0:3 2:2

20.10.2017 16:0 Volyn Lutsk (15) - Desna (3)
15.7.2017 Desna - Volyn Lutsk 1 : 0
Volyn Lutsk
NG     5/8     63%           GG     3/8     38%          
0:0 1:3 3:2 1:0 2:0 1:1 2:0 0:1

Desna
NG     5/8     63%           GG     3/8     38%          
2:1 0:2 0:0 1:0 1:3 0:1 1:8 0:0


        Uzbekistan PFL Liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 14:0 Nasaf Qarshi (2) - Dinamo Samarqand (12)
13.5.2017 Dinamo Samarqand - Nasaf Qarshi 1 : 1
Nasaf Qarshi
NG     10/11     91%           GG     1/11     9%          
2:1 4:0 1:0 2:0 1:0 4:0 3:0 0:1 1:0 2:0 2:0

Dinamo Samarqand
NG     8/12     67%           GG     4/12     33%          
0:2 0:1 2:1 1:1 2:0 3:1 2:3 2:0 1:0 1:0 0:0 0:0

20.10.2017 14:0 Olmaliq (9) - Mash Al Mubarek (8)
13.5.2017 Mash Al Mubarek - Olmaliq 0 : 0
Olmaliq
NG     8/12     67%           GG     4/12     33%          
0:0 1:0 0:0 2:0 1:0 2:0 0:0 1:1 2:1 1:0 1:3 1:2

Mash Al Mubarek
NG     8/12     67%           GG     4/12     33%          
0:2 1:0 2:2 3:0 1:0 2:0 0:0 1:1 0:1 2:4 3:1 4:0

20.10.2017 14:0 Qizilqum Zarafshon (11) - Lokomotiv Tashkent (1)
13.5.2017 Lokomotiv Tashkent - Qizilqum Zarafshon 2 : 0
Qizilqum Zarafshon
NG     4/12     33%           GG     8/12     67%          
2:1 0:1 1:1 1:1 2:2 2:0 2:0 1:1 3:1 3:3 2:2 3:0

Lokomotiv Tashkent
NG     5/12     42%           GG     7/12     58%          
0:1 2:0 1:2 2:2 1:1 1:2 1:0 0:4 1:2 2:0 1:3 1:3

20.10.2017 14:0 Sogdiana Jizzakh (13) - Metallurg Bekabad (10)
12.5.2017 Metallurg Bekabad - Sogdiana Jizzakh 3 : 1
Sogdiana Jizzakh
NG     8/12     67%           GG     4/12     33%          
3:2 1:0 0:1 3:0 1:0 2:1 1:2 0:0 0:4 1:1 0:3 0:0

Metallurg Bekabad
NG     7/12     58%           GG     5/12     42%          
1:0 1:0 3:0 1:1 1:0 1:4 0:2 3:1 0:3 0:1 2:1 2:2


        Vels 1. Liga
datum cas domacin-gost
20.10.2017 20:45 Prestatyn Town (10) - Bangor City (4)
25.8.2017 Bangor City - Prestatyn Town 1 : 0
Prestatyn Town
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
0:4 1:0 0:0 3:2

Bangor City
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
3:1 2:3 0:1

20.10.2017 21:0 Aberystwyth Town (11) - The New Saints (1)
Aberystwyth Town
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
0:2 0:2 2:3 0:0

The New Saints
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
5:2 0:1 0:0 0:5 2:2


        Vijetnam V liga 1
datum cas domacin-gost
20.10.2017 12:0 Song Lam Nghe An (9) - Hai Phong (7)
2.4.2017 Hai Phong - Song Lam Nghe An 1 : 1
Song Lam Nghe An
NG     2/10     20%           GG     8/10     80%          
1:1 2:2 2:4 2:1 1:1 2:0 1:1 1:1 1:2 2:0

Hai Phong
NG     4/10     40%           GG     6/10     60%          
1:2 2:0 1:2 2:1 0:1 2:2 2:0 2:0 2:1 1:1






Top Sport Sites Soccer Top 500 Sites Web 2 Web Topliste Hier gehts zur Topliste

© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com