BALLHELPER

POCETNA NEDELJNI PREGLED PAD KVOTA NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
FUDBAL, OBA TIMA DAJU GOL, GG, NG



Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija 1
Belorusija 2
Belorusija Rezervi
Belorusija Žene
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Burundi 1
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Eng.Isthmian
Eng.Northern
Southern Central
Southern South
Estonija 1
Estonija 2
Farska Ostrva 1
Farska Ostrva 2
Farska Ostrva 3
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Japan Ž
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška (W)
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Švedska Ž
Tajland
Tajvan
Tajvan Ž
Tunis
Turska 1
Turska 2
Turkmenistan
Turkmenis. U21
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

Website Traffic Counter
Hit and Visitor Statistics



Free Global Counter

world map hits counter

FUDBAL OBA TIMA DAJU GOL, NG / GG, ZA SUBOTU 19.9.2020

        Australija Queensland Premijer Liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 10:0 Queensland Lions (2) - Redlands Utd (13)
18.2.2020 Redlands Utd - Queensland Lions 0 : 8
Queensland Lions
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
4:1 4:0 0:0 5:1 4:1 3:1 4:1

Redlands Utd
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
2:6 1:2 0:1 3:0 2:1 4:0 2:3

19.9.2020 10:30 Gold Coast Knights (4) - Gold Coast Utd (7)
Gold Coast Knights
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
3:1 3:0 1:1 2:2 1:0 2:2 1:1

Gold Coast Utd
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
1:0 1:2 2:1 2:3 3:3

19.9.2020 10:30 Peninsula Power (3) - Brisbane City (11)
Peninsula Power
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
3:1 1:0 1:0 3:0 2:0 4:3

Brisbane City
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
1:2 1:3 3:2 0:2 2:3 2:2 3:0

19.9.2020 11:15 Eastern Suburbs (9) - Olympic (1)
16.2.2020 Olympic - Eastern Suburbs 1 : 1
Eastern Suburbs
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
1:2 0:5 1:2 2:0 2:4 1:1 10:2

Olympic
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
3:1 0:4 0:4 1:2 2:3 2:2 1:4 0:1


        Australija T-liga, Tasmanija
datum cas domacin-gost
19.9.2020 6:15 Devonport City (1) - Riverside Olympic (6)
18.7.2020 Riverside Olympic - Devonport City 0 : 1
Devonport City
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
3:2 1:0 1:0

Riverside Olympic
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
3:3 1:2 5:1

19.9.2020 8:30 Glenorchy Knights (2) - Kingborough Lions (3)
18.7.2020 Kingborough Lions - Glenorchy Knights 2 : 0
Glenorchy Knights
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
3:1 5:2 3:0

Kingborough Lions
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:2 5:0 3:3 1:2

19.9.2020 8:30 Launceston City (8) - South Hobart (5)
18.7.2020 South Hobart - Launceston City 3 : 2
Launceston City
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
1:2 1:2 2:2 1:2

South Hobart
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:1 1:0 1:2 2:1

19.9.2020 10:30 Olympia (4) - Clarence Zebras (7)
18.7.2020 Clarence Zebras - Olympia 1 : 0
Olympia
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
5:1 2:1 3:3 2:1

Clarence Zebras
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
5:2 2:2 3:3


        South Australija Premijer Liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 7:0 Croydon Kings (4) - Adelaide City (5)
18.7.2020 Adelaide City - Croydon Kings 2 : 1
Croydon Kings
NG     1/7     14%           GG     6/7     86%          
1:1 2:1 3:3 2:1 1:3 2:1 1:0

Adelaide City
NG     5/7     71%           GG     2/7     29%          
1:1 1:1 1:0 0:0 0:2 1:0 0:0

19.9.2020 7:30 Campbelltown City (3) - Adelaide Comets (1)
18.7.2020 Adelaide Comets - Campbelltown City 0 : 1
Campbelltown City
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
3:2 1:1 4:2 0:1 3:1 1:2 1:0

Adelaide Comets
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
1:0 0:1 1:2 5:4 0:0 0:3 1:3 1:2

19.9.2020 7:30 Modbury Jets (10) - Cumberland Utd (8)
18.7.2020 Cumberland Utd - Modbury Jets 3 : 0
Modbury Jets
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
1:0 2:1 1:0 2:4 1:2 0:2 0:0 1:3

Cumberland Utd
NG     5/7     71%           GG     2/7     29%          
3:0 1:0 4:2 1:3 0:0 0:3 0:1

19.9.2020 9:30 Adelaide Utd Ii (11) - Para Hills Knights (12)
18.7.2020 Para Hills Knights - Adelaide Utd Ii 3 : 0
Adelaide Utd Ii
NG     6/7     86%           GG     1/7     14%          
3:0 2:2 0:3 0:4 0:3 0:2 0:0

Para Hills Knights
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
2:1 2:1 2:1 2:0 3:1 3:2 1:0

19.9.2020 11:30 Adelaide Olympic (9) - Adelaide Blue Eagles (7)
18.7.2020 Adelaide Blue Eagles - Adelaide Olympic 2 : 1
Adelaide Olympic
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
0:1 1:1 5:2 2:4 0:0 4:4 2:4

Adelaide Blue Eagles
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
3:2 2:0 3:3 0:2 2:2 4:0 1:1


        Belgija 1. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 16:15 Oostende (12) - Oh Leuven (7)
Oostende
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
1:2 2:2

Oh Leuven
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
1:1 1:3

19.9.2020 18:30 Mouscron P. (18) - Gent (16)
Mouscron P.
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
0:1 0:1

Gent
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:1 1:0 2:1

19.9.2020 20:45 Waasland (17) - Anderlecht (6)
Waasland
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
1:2 1:3

Anderlecht
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
2:2 2:2


        Belorusija Premijer liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 13:0 Vitebsk (10) - Belshina Bobruisk (15)
17.5.2020 Belshina Bobruisk - Vitebsk 1 : 1
Vitebsk
NG     7/11     64%           GG     4/11     36%          
1:0 1:0 2:3 0:0 1:1 2:2 1:0 0:0 1:0 2:0 2:3

Belshina Bobruisk
NG     5/11     45%           GG     6/11     55%          
1:0 1:1 3:2 2:1 4:0 0:1 3:0 2:2 2:1 0:3 1:2

19.9.2020 15:0 Dinamo Brest (9) - Energetik Bgu Minsk (7)
16.5.2020 Energetik Bgu Minsk - Dinamo Brest 2 : 1
Dinamo Brest
NG     2/10     20%           GG     8/10     80%          
1:1 1:2 3:1 0:2 2:1 1:3 6:1 3:1 1:0 1:2

Energetik Bgu Minsk
NG     7/11     64%           GG     4/11     36%          
0:1 2:0 3:0 0:2 1:2 1:2 1:0 0:0 0:1 2:1 1:1

19.9.2020 17:0 Gorodeya (14) - Torpedo Zhodino (4)
15.5.2020 Torpedo Zhodino - Gorodeya 3 : 1
Gorodeya
NG     6/11     55%           GG     5/11     45%          
0:2 1:0 0:2 1:1 0:2 3:0 0:2 2:2 2:1 1:1 1:3

Torpedo Zhodino
NG     4/11     36%           GG     7/11     64%          
0:1 2:0 0:0 2:5 0:0 3:1 1:1 2:2 2:1 1:4 3:3


        Belorusija 2. Liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 14:0 Gomel (5) - Sputnik Rechitsa (1)
17.5.2020 Sputnik Rechitsa - Gomel 0 : 4
Gomel
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
0:0 2:3 2:0 7:2 1:1 2:1 3:1 0:1 0:2

Sputnik Rechitsa
NG     5/8     63%           GG     3/8     38%          
0:1 1:1 1:1 0:3 0:0 1:3 0:1 0:3

19.9.2020 14:0 Oshmyany (10) - Lida (8)
16.5.2020 Lida - Oshmyany 3 : 1
Oshmyany
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
0:1 0:0 1:0 1:1 1:1 2:3 5:5

Lida
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
3:2 1:1 1:0 1:2 7:2 2:2 1:0 0:0

19.9.2020 14:0 Smorgon (6) - Slonim 2017 (11)
17.5.2020 Slonim 2017 - Smorgon 0 : 1
Smorgon
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
2:0 1:0 1:1 2:0 1:2 1:1 0:1

Slonim 2017
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
0:0 3:0 2:1 1:0 0:0 4:1

19.9.2020 14:0 Granit Mikashevichy (12) - Orsha (9)
16.5.2020 Orsha - Granit Mikashevichy 2 : 1
Granit Mikashevichy
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
1:2 0:1 1:2 1:0 2:1 1:1 0:1

Orsha
NG     3/6     50%           GG     3/6     50%          
2:1 0:0 1:1 1:0 2:3 0:1

19.9.2020 14:0 Khimik Svetlogorsk (14) - Volna Pinsk (7)
16.5.2020 Volna Pinsk - Khimik Svetlogorsk 4 : 2
Khimik Svetlogorsk
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:4 1:4 2:2 0:3

Volna Pinsk
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
2:0 0:1 2:0 2:3 3:1 0:1 5:5

19.9.2020 14:0 Lokomotiv Gomel (4) - Arsenal Dzerzhinsk (3)
24.6.2020 Arsenal Dzerzhinsk - Lokomotiv Gomel 4 : 0
Lokomotiv Gomel
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
5:0 3:3 4:0 1:1 1:1 0:0 2:0 1:4

Arsenal Dzerzhinsk
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
1:2 2:0 1:1 1:0 1:1 0:1 2:2

19.9.2020 14:0 Naftan (13) - Krumkachy Minsk (2)
17.5.2020 Krumkachy Minsk - Naftan 1 : 0
Naftan
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
1:1 2:1 0:1 1:1 0:3 3:0 3:0 1:5

Krumkachy Minsk
NG     5/7     71%           GG     2/7     29%          
0:4 4:0 2:1 0:4 1:0 2:3 0:2


        Belorusija Premijer Liga Rezervi
datum cas domacin-gost
19.9.2020 12:0 Slutsk Res. (11) - Bate Borisov Res. (6)
15.5.2020 Bate Borisov Res. - Slutsk Res. 3 : 0
Slutsk Res.
NG     5/11     45%           GG     6/11     55%          
2:1 5:1 3:3 0:0 0:3 3:2 2:0 0:1 1:1 0:1 1:2

Bate Borisov Res.
NG     4/11     36%           GG     7/11     64%          
1:1 4:2 3:0 0:2 2:0 2:6 3:1 0:2 3:3 1:2 1:2

19.9.2020 13:0 Slavia Mozyr Res. (15) - Shakhter Soligorsk Res. (3)
15.5.2020 Shakhter Soligorsk Res. - Slavia Mozyr Res. 4 : 1
Slavia Mozyr Res.
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
4:2 0:2 0:1 0:1 1:0 1:1 1:1 1:1 3:3 1:0

Shakhter Soligorsk Res.
NG     6/11     55%           GG     5/11     45%          
0:0 0:4 2:4 3:0 2:1 1:3 3:0 4:1 1:5 0:1 0:1

19.9.2020 15:0 Isloch Minsk Res. (4) - Dinamo Minsk Res. (2)
16.5.2020 Dinamo Minsk Res. - Isloch Minsk Res. 0 : 0
Isloch Minsk Res.
NG     4/11     36%           GG     7/11     64%          
0:2 2:3 4:0 3:0 4:1 5:2 2:1 4:1 2:1 1:1 0:1

Dinamo Minsk Res.
NG     5/11     45%           GG     6/11     55%          
2:2 0:6 0:3 1:2 1:7 0:1 2:0 2:5 1:2 0:3 1:2


        Bosna i Hercegovina Premijer liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 17:0 Mladost Doboj K. (9) - Velez (8)
Mladost Doboj K.
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:2 2:5 1:0

Velez
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
3:0 2:2 1:1 2:1

19.9.2020 20:0 Radnik Bijeljina (10) - Olimpik Sarajevo (12)
Radnik Bijeljina
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:2 1:1 0:2

Olimpik Sarajevo
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:0 1:0 3:2 1:0

19.9.2020 20:0 Zeljeznicar (2) - Krupa (11)
Zeljeznicar
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
3:0 2:1 0:1

Krupa
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
1:0 2:0 3:1


        Brazil 1. liga
datum cas domacin-gost
20.9.2020 0:0 Fortaleza (11) - Internacional (1)
Fortaleza
NG     4/4     100%           GG     0/4     0%          
0:2 0:0 3:0 1:0

Internacional
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
0:1 2:1 0:2 1:1 1:0

20.9.2020 0:0 Red Bull Bragantino (20) - Ceara (9)
Red Bull Bragantino
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
1:1 2:1 1:2 1:2

Ceara
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
3:2 2:0 0:2 2:0

20.9.2020 2:0 Atletico Goianiense (13) - Atletico Mineiro (2)
Atletico Goianiense
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
3:0 1:1 0:2 1:1

Atletico Mineiro
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
0:1 2:1 1:0 0:1 3:1


        Brazil 2. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 0:15 Confianca (16) - Guarani Campinas (15)
Confianca
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
2:2 1:1 1:0 2:2

Guarani Campinas
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:0 0:1 2:0 1:2

19.9.2020 2:30 Nautico Recife (10) - Chapecoense-Sc (5)
Nautico Recife
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
0:0 1:1 3:3 1:0 3:1

Chapecoense-Sc
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:0 0:1 2:1

19.9.2020 21:30 America Mineiro (4) - Figueirense (17)
America Mineiro
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
0:1 1:1 2:1 2:1

Figueirense
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
3:1 0:1 1:0 0:0

20.9.2020 0:0 Ponte Preta (3) - Operario Pr (7)
Ponte Preta
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:1 3:3 2:1 1:0

Operario Pr
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
0:0 1:1 0:0 2:0 0:1

20.9.2020 2:0 Csa (20) - Cruzeiro (9)
Csa
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:0 0:2 1:1 1:2

Cruzeiro
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:3 0:1 1:1 1:0

20.9.2020 2:0 Cuiaba (2) - Oeste (18)
Cuiaba
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
0:0 1:0 2:1 0:0

Oeste
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:0 1:1 2:1 1:1


        Bugarska 1. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 17:45 Beroe (2) - Cherno More (11)
Beroe
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
0:0 6:0

Cherno More
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:1 0:4 2:1

19.9.2020 20:0 Levski Sofia (8) - Cska 1948 (10)
Levski Sofia
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:2 0:1 2:1

Cska 1948
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
0:0 0:0


        Ceska 1. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 16:30 Banik Ostrava (13) - Pardubice (10)
Banik Ostrava
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
2:2

Pardubice
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
1:0

19.9.2020 16:30 Opava (14) - Ceske Budejovice (17)
Opava
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
1:2

Ceske Budejovice
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
2:2

19.9.2020 16:30 Slovacko (3) - Pribram (16)
Slovacko
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
1:1

Pribram
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
3:0

19.9.2020 19:0 Bohemians 1905 (9) - Viktoria Plzen (8)
Bohemians 1905
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
4:0

Viktoria Plzen
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
4:1


        Ceska 2. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 16:30 Dukla Praha (5) - Trinec (12)
Dukla Praha
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
0:0

Trinec
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
1:0

19.9.2020 16:30 Viktoria Zizkov (1) - Hradec Kralove (2)
Viktoria Zizkov
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
3:0

Hradec Kralove
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
3:4


        Crna Gora Druga Liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 17:0 Berane (8) - Arsenal Tivat (2)
Berane
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
0:3

Arsenal Tivat
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
0:2 2:0

19.9.2020 17:0 Bokelj (9) - Igalo (5)
Bokelj
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
0:1 1:1

Igalo
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
0:0

19.9.2020 17:0 Fk Drezga (10) - Jedinstvo Bijelo Polje (3)
Fk Drezga
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
1:2 0:0

Jedinstvo Bijelo Polje
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
1:1 0:0

19.9.2020 17:0 Grbalj (7) - Kom (1)
Kom
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
1:2 1:1

19.9.2020 17:0 Mornar (4) - Ibar (6)
Mornar
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
1:0 2:0

Ibar
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
6:0


        Egipat Premijer liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 17:30 Tanta (18) - Masr (17)
30.12.2019 Masr - Tanta 2 : 1
Tanta
NG     7/13     54%           GG     6/13     46%          
1:2 0:0 2:2 0:1 2:2 2:3 1:0 0:0 0:0 0:1 1:3 1:1 0:2

Masr
NG     7/13     54%           GG     6/13     46%          
3:0 1:1 2:0 0:0 2:1 3:1 2:1 4:0 1:1 0:1 2:1 4:0 3:0

19.9.2020 20:0 Al Ahly Cairo (1) - Misr El Makasa (7)
1.1.2020 Misr El Makasa - Al Ahly Cairo 0 : 2
Al Ahly Cairo
NG     12/14     86%           GG     2/14     14%          
4:0 1:0 4:0 3:1 5:0 3:0 3:0 2:0 1:1 2:0 3:0 1:0 2:0 3:0

Misr El Makasa
NG     5/13     38%           GG     8/13     62%          
2:3 1:0 2:2 2:0 2:2 1:1 3:1 1:1 1:0 0:2 1:1 1:3 0:2


        Engleska Premijer liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 13:30 Everton (6) - West Brom (19)
19.9.2020 16:0 Leeds (14) - Fulham (20)
19.9.2020 18:30 Manchester Utd (10) - Crystal Palace (8)
19.9.2020 21:0 Arsenal (1) - West Ham (17)

        Engleska Championship
datum cas domacin-gost
19.9.2020 13:30 Nottingham Forest (24) - Cardiff (22)
19.9.2020 16:0 Blackburn (21) - Wycombe (17)
19.9.2020 16:0 Brentford (20) - Huddersfield (16)
19.9.2020 16:0 Luton (11) - Derby (23)
19.9.2020 16:0 Middlesbrough (18) - Bournemouth (7)
19.9.2020 16:0 Norwich (10) - Preston (15)
19.9.2020 16:0 Reading (3) - Barnsley (14)
19.9.2020 16:0 Rotherham (9) - Millwall (12)
19.9.2020 16:0 Sheffield Wed (2) - Watford (6)
19.9.2020 16:0 Swansea (8) - Birmingham (4)

        Engleska 1. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 16:0 Afc Wimbledon (10) - Plymouth (7)
19.9.2020 16:0 Blackpool (18) - Swindon Town (3)
19.9.2020 16:0 Bristol Rovers (11) - Ipswich (6)
19.9.2020 16:0 Burton Albion (17) - Accrington St (5)
19.9.2020 16:0 Charlton (2) - Doncaster (16)
19.9.2020 16:0 Hull City (1) - Crewe (24)
19.9.2020 16:0 Milton Keynes Dons (12) - Lincoln (4)
19.9.2020 16:0 Oxford United (22) - Sunderland (13)
19.9.2020 16:0 Peterborough (20) - Fleetwood Town (8)
19.9.2020 16:0 Shrewsbury (9) - Northampton (15)
19.9.2020 16:0 Wigan (19) - Gillingham (23)

        Engleska 2. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 14:0 Carlisle (23) - Southend (24)
19.9.2020 16:0 Colchester (17) - Bolton (20)
19.9.2020 16:0 Crawley Town (22) - Scunthorpe (12)
19.9.2020 16:0 Exeter (16) - Port Vale (3)
19.9.2020 16:0 Forest Green (7) - Bradford (11)
19.9.2020 16:0 Grimsby (21) - Salford City (10)
19.9.2020 16:0 Harrogate Town (1) - Walsall (4)
19.9.2020 16:0 Leyton Orient (6) - Mansfield (9)
19.9.2020 16:0 Morecambe (5) - Cambridge United (2)
19.9.2020 16:0 Newport County (15) - Barrow (8)
19.9.2020 16:0 Stevenage (14) - Oldham (19)
19.9.2020 16:0 Tranmere (13) - Cheltenham (18)

        Estonija 1. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 12:0 Tallinna Kalev (10) - Tammeka Tartu (7)
24.5.2020 Tammeka Tartu - Tallinna Kalev 0 : 2
22.8.2020 Tallinna Kalev - Tammeka Tartu 0 : 2
Tallinna Kalev
NG     7/10     70%           GG     3/10     30%          
1:8 1:1 1:0 0:4 0:2 0:4 0:2 0:3 0:2 1:4

Tammeka Tartu
NG     6/10     60%           GG     4/10     40%          
0:0 0:1 2:2 0:1 3:0 2:4 2:0 1:1 0:2 3:1

19.9.2020 12:0 Trans Narva (6) - Tulevik Viljandi (5)
3.6.2020 Trans Narva - Tulevik Viljandi 0 : 2
11.7.2020 Tulevik Viljandi - Trans Narva 0 : 1
Trans Narva
NG     8/10     80%           GG     2/10     20%          
0:1 2:3 0:2 0:1 4:4 1:0 2:0 1:0 1:0 0:0

Tulevik Viljandi
NG     5/8     63%           GG     3/8     38%          
2:1 1:2 0:2 3:0 0:2 3:0 0:2 5:1

19.9.2020 15:0 Kuressaare (8) - Tallinn Legion (9)
13.6.2020 Kuressaare - Tallinn Legion 0 : 0
17.7.2020 Tallinn Legion - Kuressaare 1 : 1
Kuressaare
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
0:2 3:2 0:0 0:4 3:0 2:4 2:2 2:2 0:4 1:5

Tallinn Legion
NG     7/10     70%           GG     3/10     30%          
3:1 1:2 1:0 0:0 2:0 1:3 4:0 2:0 0:2 1:0


        Farska Ostrva Premijer Liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 16:0 B36 Torshavn (4) - Ab Argir (9)
17.5.2020 B36 Torshavn - Ab Argir 3 : 0
4.7.2020 Ab Argir - B36 Torshavn 0 : 4
B36 Torshavn
NG     2/9     22%           GG     7/9     78%          
3:0 6:2 2:4 4:1 1:1 6:2 4:2 2:0 4:1

Ab Argir
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
3:0 1:1 4:2 3:0 1:1 2:1 2:0 1:0 3:1

19.9.2020 16:0 Hb Torshavn (2) - If Fuglafjordur (6)
17.5.2020 If Fuglafjordur - Hb Torshavn 1 : 3
4.7.2020 If Fuglafjordur - Hb Torshavn 1 : 2
Hb Torshavn
NG     6/8     75%           GG     2/8     25%          
1:0 3:0 3:0 3:3 2:0 4:1 2:0 1:0

If Fuglafjordur
NG     5/8     63%           GG     3/8     38%          
1:2 5:0 0:0 1:2 2:2 2:0 6:0 1:0

19.9.2020 16:0 Nsi Runavik (3) - Eb/Streymur (7)
17.5.2020 Eb/Streymur - Nsi Runavik 0 : 3
4.7.2020 Nsi Runavik - Eb/Streymur 1 : 0
Nsi Runavik
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
3:1 5:0 3:0 2:0 1:0 1:0 0:2 1:2 4:2

Eb/Streymur
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
1:0 3:0 2:1 4:1 1:1 1:0 1:3 6:0 0:1

19.9.2020 16:0 Tb Tvoroyri (8) - Ki Klaksvik (1)
16.5.2020 Tb Tvoroyri - Ki Klaksvik 1 : 2
4.7.2020 Ki Klaksvik - Tb Tvoroyri 2 : 1
Tb Tvoroyri
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
1:2 1:3 0:1 0:0 1:1 0:1 0:1 1:0 1:2

Ki Klaksvik
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
1:2 1:4 0:6 3:3 1:2 6:2 0:2 0:6 0:7 0:1

19.9.2020 16:0 Vikingur Gota (5) - Skala (10)
17.5.2020 Vikingur Gota - Skala 5 : 2
4.7.2020 Skala - Vikingur Gota 0 : 4
Vikingur Gota
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
5:2 1:0 0:0 4:2 1:2 1:2 2:1 6:0 1:3

Skala
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
5:2 6:2 1:0 3:0 3:0 3:0 1:0 1:1 1:0


        Farska Ostrva 2. Deild
datum cas domacin-gost
19.9.2020 12:0 Ki Klaksvik Iii (9) - B68 Toftir Ii (3)
19.6.2020 B68 Toftir Ii - Ki Klaksvik Iii 2 : 2
Ki Klaksvik Iii
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
2:5 1:3 8:1 0:6 2:2

B68 Toftir Ii
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
0:2 1:2 2:1 2:1 2:2

19.9.2020 12:0 Nsi Runavik Iii (5) - Eb-Streymur Ii (4)
20.6.2020 Eb-Streymur Ii - Nsi Runavik Iii 6 : 1
Nsi Runavik Iii
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
5:1 4:1 4:2 2:2 5:0

Eb-Streymur Ii
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
2:3 5:0 3:2 2:0 1:3

19.9.2020 12:0 Royn (6) - Fc Suduroy (2)
20.6.2020 Fc Suduroy - Royn 1 : 0
Royn
NG     2/6     33%           GG     4/6     67%          
3:0 3:2 3:2 1:2 2:0 2:2

Fc Suduroy
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
0:3 4:1 1:3 2:0 2:1

19.9.2020 12:0 Skala Ii (1) - Vikingur Gota Iii (10)
20.6.2020 Vikingur Gota Iii - Skala Ii 0 : 4
Skala Ii
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
5:0 5:0 1:0 2:1 2:1

Vikingur Gota Iii
NG     1/6     17%           GG     5/6     83%          
4:3 4:2 3:2 8:1 5:2 1:0

19.9.2020 12:0 Tb Tvoroyri Ii (7) - Undrid Ff (8)
20.6.2020 Undrid Ff - Tb Tvoroyri Ii 4 : 3
Tb Tvoroyri Ii
NG     2/6     33%           GG     4/6     67%          
0:3 4:3 3:0 2:1 3:4 1:3

Undrid Ff
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
3:1 1:0 1:2 5:0 1:0


        Finska 1. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 16:0 Hifk (5) - Ifk Mariehamn (7)
26.7.2020 Ifk Mariehamn - Hifk 0 : 3
Hifk
NG     5/7     71%           GG     2/7     29%          
0:3 0:3 2:1 2:0 0:1 4:3 0:0

Ifk Mariehamn
NG     0/7     0%           GG     7/7     100%          
4:3 1:2 2:1 2:3 2:1 6:1 1:1

19.9.2020 16:0 Ilves (8) - Haka (11)
1.9.2020 Haka - Ilves 0 : 2
Ilves
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
4:3 0:0 2:2 1:0 0:0 3:1 1:2

Haka
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
3:1 2:2 2:2 1:1 2:0 0:1 2:3

19.9.2020 16:0 Inter Turku (3) - Sjk (9)
9.9.2020 Sjk - Inter Turku 3 : 2
Inter Turku
NG     2/6     33%           GG     4/6     67%          
3:1 5:1 1:0 2:1 2:0 3:2

Sjk
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
0:0 2:1 2:1 0:0 0:0 2:0 1:4


        Finland 3 Kakkonen A
datum cas domacin-gost
19.9.2020 14:0 Kiffen (3) - Eps (6)
13.6.2020 Kiffen - Eps 1 : 1
15.8.2020 Eps - Kiffen 0 : 1
Kiffen
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:1 1:0 3:0 1:1 4:1

Eps
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:1 0:1 1:1 1:4 1:0

19.9.2020 14:0 Pk 35 Vantaa (1) - Japs (2)
18.7.2020 Pk 35 Vantaa - Japs 5 : 0
15.8.2020 Japs - Pk 35 Vantaa 0 : 1
Pk 35 Vantaa
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
3:0 4:0 5:0 2:1 1:0

Japs
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
0:5 0:2 5:0 2:1 1:3

19.9.2020 15:0 Njs (8) - Pk Keski Uusimaa (11)
18.7.2020 Njs - Pk Keski Uusimaa 1 : 1
15.8.2020 Pk Keski Uusimaa - Njs 1 : 2
Njs
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
1:3 3:0 1:1 2:1 2:1

Pk Keski Uusimaa
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
3:0 4:3 1:1 3:0 1:0


        Francuska 1. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 17:0 Lens (6) - Bordeaux (10)
Lens
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
1:0

Bordeaux
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
0:2

19.9.2020 21:0 Rennes (2) - Monaco (4)
Rennes
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
2:1

Monaco
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
0:1


        Francuska 2. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 15:0 Clermont Foot 63 (9) - Toulouse (16)
Clermont Foot 63
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
0:0

Toulouse
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
5:3

19.9.2020 19:0 Caen (2) - Chambly Oise (18)
Caen
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
1:0

Chambly Oise
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
1:1

19.9.2020 19:0 Chateauroux (12) - Amiens (13)
Chateauroux
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
1:2

Amiens
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
1:0

19.9.2020 19:0 Dunkerque (10) - Valenciennes (5)
Dunkerque
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
1:1

Valenciennes
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
1:0

19.9.2020 19:0 Grenoble Foot 38 (7) - Ajaccio (20)
Grenoble Foot 38
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
5:3

Ajaccio
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
1:0

19.9.2020 19:0 Le Havre (8) - Niort (4)
Le Havre
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
1:0

Niort
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
0:1

19.9.2020 19:0 Paris Fc (1) - Nancy (15)
Paris Fc
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
1:0

Nancy
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
1:0 1:0

19.9.2020 19:0 Pau (19) - Guingamp (17)
Pau
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
1:1

Guingamp
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
2:2

19.9.2020 19:0 Sochaux (3) - Rodez (11)
Sochaux
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
2:1

Rodez
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
1:1


        Holandija 1. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 16:30 Az Alkmaar (10) - Pec Zwolle (16)
19.9.2020 18:45 Vitesse (8) - Sparta Rotterdam (12)
19.9.2020 20:0 Psv (6) - Emmen (14)
19.9.2020 21:0 Fortuna Sittard (15) - Heerenveen (4)

        Holandija 2. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 16:30 Top Oss (20) - Cambuur (5)
Top Oss
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
1:2

Cambuur
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
1:7


        Hrvatska 1. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 17:0 Gorica (2) - Istra 1961 (10)
Gorica
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
3:2

Istra 1961
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
2:0 2:1

19.9.2020 19:5 Dinamo Zagreb (1) - Slaven Belupo (9)
Dinamo Zagreb
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
6:0 4:1

Slaven Belupo
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
0:0 2:2


        Hrvatska 2. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 16:30 Cibalia (14) - Dinamo Zagreb Ii (9)
Cibalia
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
3:3 1:2

Dinamo Zagreb Ii
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
1:0 0:0

19.9.2020 16:30 Hrvatski Dragovoljac (1) - Inter Zapresic (2)
Hrvatski Dragovoljac
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:0 2:1 2:1

Inter Zapresic
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
1:1 0:2

19.9.2020 16:30 Junak (18) - Dugopolje (11)
Junak
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:2 1:4 0:0

Dugopolje
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
2:0 2:1

19.9.2020 16:30 Nk Dubrava (5) - Opatija (4)
Nk Dubrava
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
2:0 0:2

Opatija
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
0:1 1:2

19.9.2020 16:30 Rudes (16) - Bsk Bijelo Brdo (6)
Rudes
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
1:1 1:2

Bsk Bijelo Brdo
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
3:0 0:2 2:2 1:1


        Irska Premijer liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 20:30 Shelbourne (8) - Finn Harps (9)
4.8.2020 Finn Harps - Shelbourne 0 : 1
Shelbourne
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:2 1:0 0:1 1:1 1:1

Finn Harps
NG     2/6     33%           GG     4/6     67%          
1:1 1:0 3:1 2:0 2:3 3:1


        Irska 1. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 16:0 Shamrock Rovers B (8) - Cabinteely (5)
6.3.2020 Cabinteely - Shamrock Rovers B 1 : 0
Shamrock Rovers B
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:1 2:2 2:0 1:2 0:1

Cabinteely
NG     3/6     50%           GG     3/6     50%          
1:3 0:2 0:0 1:3 3:0 5:1


        Island 1. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 16:0 Fjolnir (12) - Ka Akureyri (9)
13.7.2020 Ka Akureyri - Fjolnir 1 : 1
Fjolnir
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
1:4 1:2 0:3 0:3 1:3 1:1 1:4

Ka Akureyri
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
3:1 4:1 0:0 1:0 1:1


        Japan 1. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 7:0 Consadole Sapporo (13) - Gamba Osaka (9)
Consadole Sapporo
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
1:1 3:1 2:3 1:6 1:1 0:0 0:2 3:4

Gamba Osaka
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
1:2 2:2 1:2 0:2 1:1 1:4 3:0

19.9.2020 9:0 Sagan Tosu (15) - Yokohama F. M. (8)
Sagan Tosu
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
0:1 0:0 1:1 1:1 3:0 2:1 0:2

Yokohama F. M.
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
0:0 4:2 3:1 0:1 1:0 3:4 3:3 2:1

19.9.2020 10:0 Nagoya Grampus (4) - Vissel Kobe (11)
Nagoya Grampus
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
2:2 1:0 0:1 6:2 1:0 1:3 2:1

Vissel Kobe
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
0:1 1:1 0:0 2:3 2:2 1:2 1:1 3:2

19.9.2020 11:0 Cerezo Osaka (2) - Kashima Antlers (5)
Cerezo Osaka
NG     7/8     88%           GG     1/8     13%          
1:0 2:0 0:2 0:0 0:0 2:1 3:0 2:0

Kashima Antlers
NG     4/10     40%           GG     6/10     60%          
3:0 2:1 1:0 1:0 1:4 1:0 1:2 2:3 1:3 1:2

19.9.2020 11:30 Shonan Bellmare (17) - Shimizu S Pulse (18)
Shonan Bellmare
NG     5/7     71%           GG     2/7     29%          
2:3 0:1 0:0 1:0 0:1 0:1 1:1

Shimizu S Pulse
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
2:0 3:1 1:1 1:1 0:0 5:0 4:1 3:0

19.9.2020 12:0 Kashiwa Reysol (7) - Sanfrecce Hiroshima (10)
Kashiwa Reysol
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
4:2 0:1 1:3 3:2 5:1 1:3 2:3 3:0

Sanfrecce Hiroshima
NG     6/8     75%           GG     2/8     25%          
0:3 0:0 1:0 0:2 1:0 3:1 0:2 5:1


        Japan 2. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 7:0 Albirex Niigata (8) - Tokushima Vortis (3)
Albirex Niigata
NG     3/10     30%           GG     7/10     70%          
3:5 1:0 1:1 1:0 1:1 2:1 1:1 1:0 2:2 1:3

Tokushima Vortis
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
4:3 1:3 0:2 2:0 0:1 1:1 1:2 1:3 0:1

19.9.2020 7:0 Ventforet Kofu (4) - Kyoto Sanga (6)
Ventforet Kofu
NG     4/10     40%           GG     6/10     60%          
3:3 2:1 1:0 2:1 1:1 1:1 3:2 0:1 1:0 2:0

Kyoto Sanga
NG     7/11     64%           GG     4/11     36%          
1:0 1:1 0:0 1:0 1:1 3:4 2:0 1:1 2:0 1:0 0:2

19.9.2020 8:0 Matsumoto Yamaga (18) - V-Varen Nagasaki (2)
Matsumoto Yamaga
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
1:1 2:0 0:2 1:2 1:0 1:3 1:0

V-Varen Nagasaki
NG     2/10     20%           GG     8/10     80%          
1:2 1:1 1:2 1:2 3:1 1:0 2:3 2:2 1:1 2:0

19.9.2020 11:0 Montedio Yamagata (15) - Giravanz Kitakyushu (1)
Montedio Yamagata
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
1:0 1:1 2:3 0:0 3:4 1:0 3:1 0:0 0:1

Giravanz Kitakyushu
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
2:1 0:2 2:0 1:2 1:2 1:4 2:2 0:1

19.9.2020 12:0 Ryukyu (19) - Mito Hollyhock (14)
Ryukyu
NG     1/8     13%           GG     7/8     88%          
1:1 1:3 1:1 2:2 1:2 2:2 1:4 5:0

Mito Hollyhock
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
1:3 1:1 1:0 3:1 2:2 0:1 1:2 0:0

19.9.2020 12:0 Jef United Chiba (16) - Fagiano Okayama (17)
Jef United Chiba
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
1:0 0:1 0:1 1:2 1:2 3:0 1:2 2:2 1:3

Fagiano Okayama
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
1:1 0:1 1:0 2:1 0:0 2:0 1:1

19.9.2020 12:0 Jubilo Iwata (7) - Tochigi Sc (11)
Jubilo Iwata
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
2:0 1:1 2:1 2:0 0:2 2:1 1:2 6:0 2:2 0:0

Tochigi Sc
NG     7/9     78%           GG     2/9     22%          
1:0 1:0 0:1 2:0 0:1 0:1 2:2 0:1 1:2

19.9.2020 12:0 Renofa Yamaguchi (22) - Tokyo Verdy (9)
Renofa Yamaguchi
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
1:0 0:3 4:1 1:2 0:1 1:0 0:2 1:3 2:2

Tokyo Verdy
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
3:0 1:1 1:0 1:2 0:0 1:3 0:2 2:1 2:2 0:1

19.9.2020 12:0 Zweigen Kanazawa (12) - Avispa Fukuoka (5)
Zweigen Kanazawa
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
0:0 0:2 0:1 4:3 2:0 1:1 2:1 1:1 1:1

Avispa Fukuoka
NG     7/9     78%           GG     2/9     22%          
0:1 1:1 2:0 0:1 1:0 0:1 2:2 0:1 0:1


        Jordan Premijer Liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 16:0 Al Wehdat (1) - Al Hussein (3)
Al Wehdat
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
3:0 0:1

Al Hussein
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
1:1 1:2

19.9.2020 18:30 Al Ramtha (5) - Shabab Al Ordon (10)
Al Ramtha
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
3:1 1:1

Shabab Al Ordon
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
4:1 1:3 1:1


        Juzna Koreja 2. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 9:0 Bucheon 1995 (8) - Jeju United Fc (1)
26.5.2020 Bucheon 1995 - Jeju United Fc 0 : 1
26.8.2020 Jeju United Fc - Bucheon 1995 4 : 0
Bucheon 1995
NG     7/9     78%           GG     2/9     22%          
2:1 0:1 0:1 2:3 1:0 0:0 2:0 0:1 0:2

Jeju United Fc
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
1:0 0:1 1:2 0:2 1:2 1:2 2:1 1:1 3:3

19.9.2020 9:0 Daejeon Citizen (3) - Seoul E-Land (6)
13.6.2020 Seoul E-Land - Daejeon Citizen 2 : 0
17.8.2020 Daejeon Citizen - Seoul E-Land 0 : 0
Daejeon Citizen
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
2:2 1:0 2:0 3:3 1:4 2:1 2:3 0:0 1:0

Seoul E-Land
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
1:1 0:1 2:3 1:2 1:2 0:0 2:0 0:1 2:1

19.9.2020 11:30 Anyang (7) - Jeonnam Dragons (5)
30.5.2020 Jeonnam Dragons - Anyang 1 : 1
12.7.2020 Anyang - Jeonnam Dragons 0 : 0
Anyang
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
0:1 2:3 1:1 1:2 0:0 0:2 2:1 0:0 2:1

Jeonnam Dragons
NG     7/9     78%           GG     2/9     22%          
0:0 0:0 0:1 2:0 0:0 1:1 0:0 0:2 2:2

19.9.2020 11:30 Gyeongnam (4) - Ansan Greeners (10)
15.6.2020 Gyeongnam - Ansan Greeners 2 : 1
20.7.2020 Ansan Greeners - Gyeongnam 0 : 0
Gyeongnam
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
0:0 2:2 2:1 1:1 1:2 1:0 2:0 2:3 3:3

Ansan Greeners
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
0:1 1:0 2:1 0:2 4:0 0:0 1:2 3:1 1:1


        Kazahstan Premijer liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 12:0 Taraz (8) - Zhetysu (7)
Taraz
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
3:2 0:0 2:3

Zhetysu
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
0:2 3:0 1:0


        Maroko 1. Liga, Botola Pro
datum cas domacin-gost
19.9.2020 20:15 Khouribga (14) - Berkane (4)
2.1.2020 Berkane - Khouribga 3 : 1
Khouribga
NG     7/12     58%           GG     5/12     42%          
0:0 1:1 1:4 0:4 4:1 0:1 1:0 2:2 1:1 0:0 1:0 0:1

Berkane
NG     9/11     82%           GG     2/11     18%          
1:1 0:1 0:1 0:1 0:1 5:0 0:0 0:0 0:0 0:0 1:1


        Myanmar
datum cas domacin-gost
19.9.2020 11:0 Hantharwady United (2) - Yangon United Fc (4)
26.8.2020 Yangon United Fc - Hantharwady United 1 : 3
Hantharwady United
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
1:0 2:1 5:0 4:1 1:0 5:0

Yangon United Fc
NG     5/7     71%           GG     2/7     29%          
0:1 0:1 1:0 0:6 1:3 1:3 4:0

19.9.2020 11:0 Rakhine United (5) - Ayeyawady United (1)
23.8.2020 Ayeyawady United - Rakhine United 4 : 0
Rakhine United
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
2:0 1:0 1:1 0:1 2:1 0:3 1:3

Ayeyawady United
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:6 1:1 0:5 2:3 0:5

19.9.2020 11:0 Shan United (3) - Ispe (9)
10.1.2020 Ispe - Shan United 0 : 1
Shan United
NG     3/6     50%           GG     3/6     50%          
1:0 1:0 5:1 4:2 5:2 4:0

Ispe
NG     5/7     71%           GG     2/7     29%          
2:1 2:0 2:0 5:0 4:0 1:1 2:0


        Nemacka Bundes 1. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 15:30 Eintracht F. (2) - Arminia Bielefeld (17)
19.9.2020 15:30 Koln (8) - Hoffenheim (18)
19.9.2020 15:30 Union Berlin (6) - Augsburg (14)
19.9.2020 15:30 Stuttgart (3) - Freiburg (10)
19.9.2020 15:30 Werder Bremen (4) - Hertha (11)
19.9.2020 18:30 Borussia D. (5) - Monchenglad. (15)

        Nemacka Bundes 2. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 13:0 Wurzburger Kick. (6) - Erzgebirge Aue (16)
19.9.2020 13:0 Hannover (4) - Karlsruher (14)
19.9.2020 13:0 Sandhausen (8) - Darmstadt (12)

        Nemacka 3. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 14:0 Bayern Munich Ii (4) - Turkgucu Ataspor Munchen (11)
19.9.2020 14:0 Zwickau (5) - Unterhaching (13)
19.9.2020 14:0 Hansa Rostock (9) - Duisburg (15)
19.9.2020 14:0 Meppen (6) - 1860 Munich (12)
19.9.2020 14:0 Sv Wehen (8) - Verl (14)
19.9.2020 14:0 Lubeck (3) - Saarbrucken (19)

        Nemacka NorthEast
datum cas domacin-gost
19.9.2020 13:30 Berliner Ak (8) - Carl Zeiss Jena (11)
Berliner Ak
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
3:2 1:3

Carl Zeiss Jena
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
3:1 1:1

19.9.2020 13:30 Germania Halberstadt (20) - Altglienicke (2)
Germania Halberstadt
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
2:3 0:3

Altglienicke
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
2:4 2:1

19.9.2020 13:30 Auerbach (14) - Tennis Borussia Berlin (17)
Auerbach
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
2:1 2:5

Tennis Borussia Berlin
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
3:2 2:2

19.9.2020 14:5 Lokomotive Leipzig (3) - Chemnitzer (9)
Lokomotive Leipzig
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
2:1 3:0

Chemnitzer
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
2:1 2:2


        Nemacka West liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 14:0 Bonner (16) - Wegberg Beeck (13)
19.9.2020 14:0 Monchengladb. Ii (6) - Straelen (19)
Monchengladb. Ii
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
2:0

Straelen
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
3:0

19.9.2020 14:0 Schalke 04 Ii (10) - Rodinghausen (12)
Rodinghausen
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
2:0

19.9.2020 14:0 Fort. Dusseldorf Ii (3) - Alemannia Aachen (9)
Fort. Dusseldorf Ii
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
4:0

Alemannia Aachen
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
0:1

19.9.2020 14:0 Fortuna Koln (1) - Wuppertaler (8)
Fortuna Koln
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
3:0

Wuppertaler
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
2:2

19.9.2020 14:0 Preussen Munster (4) - Vfb Homberg (21)
Preussen Munster
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
4:0

Vfb Homberg
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
4:0

19.9.2020 14:0 Rot Weiss Ahlen (18) - Sportfreunde Lotte (17)
Rot Weiss Ahlen
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
0:1

19.9.2020 14:0 Rw Oberhausen (11) - Bergisch Gladbach 09 (20)
Rw Oberhausen
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
0:0

Bergisch Gladbach 09
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
4:0

19.9.2020 14:0 Lippstadt (5) - Koln Ii (15)
Lippstadt
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
2:2

Koln Ii
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
2:1


        Norveska 1. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 18:0 Valerenga (5) - Molde (2)
29.7.2020 Molde - Valerenga 4 : 1
Valerenga
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
2:2 2:1 2:2 1:0 2:0 2:2 2:1 5:1

Molde
NG     2/9     22%           GG     7/9     78%          
1:4 2:3 2:2 0:3 0:4 3:1 2:1 2:1 3:2

19.9.2020 20:30 Sarpsborg Ff (11) - Mjondalen (15)
20.6.2020 Mjondalen - Sarpsborg Ff 1 : 0
Sarpsborg Ff
NG     7/9     78%           GG     2/9     22%          
0:1 2:3 0:1 1:0 2:0 0:0 4:0 2:1 0:3

Mjondalen
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
0:0 1:1 1:3 2:1 2:1 1:0 3:0 0:1 6:1


        Norveska 2. Liga Grupa 1
datum cas domacin-gost
19.9.2020 13:0 Brattvag (6) - Floro (9)
Brattvag
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
6:0 3:1 1:1 1:1 4:2

Floro
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
2:1 2:5 0:1 2:1 3:1

19.9.2020 16:0 Kjelsas (10) - Kvik Halden (2)
Kjelsas
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
2:3 0:1 4:1 2:1 1:1

Kvik Halden
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:2 0:1 0:6 4:1

19.9.2020 16:0 Moss (13) - Fredrikstad (1)
Moss
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:2 0:2 0:1 1:1 2:5

Fredrikstad
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
3:4 0:2 1:5 1:6

19.9.2020 16:0 Senja (12) - Floya (14)
Senja
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:2 1:3 1:0 1:1

Floya
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:0 6:1 4:1 6:0 6:0

19.9.2020 16:0 Tromsdalen Uil (8) - Eidsvold Turn (11)
Tromsdalen Uil
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:2 0:0 3:2 6:0

Eidsvold Turn
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:2 0:1 2:0 6:1 4:2


        Norveska 2. Liga Grupa 2
datum cas domacin-gost
19.9.2020 14:0 Sotra (4) - Baerum (12)
Sotra
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
0:0 3:0 2:0 0:2 2:1

Baerum
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
0:0 2:1 1:1 1:1

19.9.2020 16:0 Arendal (7) - Notodden (9)
Arendal
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
4:0 0:1 1:1 5:0

Notodden
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
3:0 3:0 0:1 2:0 3:1

19.9.2020 16:0 Vard Haugesund (1) - Flekkeroy (3)
Vard Haugesund
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
4:1 0:1 0:2 3:1 5:0

Flekkeroy
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
3:1 1:2 3:1 1:4


        Poljska 1. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 15:0 Lechia Gdansk (9) - Stal Mielec (12)
Lechia Gdansk
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
1:3

Stal Mielec
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
1:1 1:1

19.9.2020 17:30 Pogon Szczecin (8) - Slask Wroclaw (3)
Pogon Szczecin
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
2:2

Slask Wroclaw
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
1:3

19.9.2020 20:0 Legia Warszawa (4) - Gornik Zabrze (1)
Legia Warszawa
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
1:2

Gornik Zabrze
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
0:2


        Poljska 2. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 12:40 Widzew Lodz (18) - Stomil Olsztyn (14)
Widzew Lodz
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
0:2

Stomil Olsztyn
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
0:0 3:0

19.9.2020 16:30 Sandecja Nowy Sacz (16) - Odra Opole (7)
Sandecja Nowy Sacz
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
0:1

Odra Opole
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
0:1

19.9.2020 17:0 Zaglebie Sosnowiec (11) - Lks Lodz (2)
Zaglebie Sosnowiec
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
3:0

Lks Lodz
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
0:4 0:2

19.9.2020 18:0 Chrobry Glogow (9) - Gks Jastrzebie (17)
Chrobry Glogow
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:1 3:0 1:2

Gks Jastrzebie
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
3:2

19.9.2020 18:0 Belchatow (13) - Gks Tychy (10)
Belchatow
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
1:0

Gks Tychy
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
3:0

19.9.2020 20:0 Termalica Nieciecza (4) - Resovia Rzeszow (12)
Termalica Nieciecza
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
1:0 2:0

Resovia Rzeszow
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
0:3 2:0 4:0


        Rusija 1. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 15:30 Ural (10) - Zenit (1)
Ural
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:2 1:1 1:0 3:1

Zenit
NG     4/4     100%           GG     0/4     0%          
0:2 0:2 1:0 0:0

19.9.2020 18:0 Rostov (7) - Rotor Volgograd (16)
Rostov
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
0:2 1:0 0:0

Rotor Volgograd
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
0:0 3:1 1:1


        Rusija 2. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 7:0 Ska-Khabarovsk (11) - Baltika (5)
Ska-Khabarovsk
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:0 1:0 2:1 2:4 2:0

Baltika
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
0:0 0:1 1:1 3:1 0:2

19.9.2020 12:0 Tom Tomsk (21) - Volgar Astrakhan (16)
Tom Tomsk
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
1:2 1:1 0:2 0:0 0:1 0:2

Volgar Astrakhan
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
2:0 1:0 2:1 2:1 1:0

19.9.2020 14:0 Chertanovo M. (19) - Fakel Voronezh (18)
Chertanovo M.
NG     5/6     83%           GG     1/6     17%          
1:2 2:0 0:1 0:3 0:1 0:1

Fakel Voronezh
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
3:1 1:1 1:0 2:1

19.9.2020 14:0 Spartak Moscow 2 (2) - Veles Moscow (3)
Spartak Moscow 2
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:1 1:0 1:2 0:2

Veles Moscow
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
0:0 1:2 1:2 0:1 1:2

19.9.2020 15:0 Nizhny Novgorod (9) - Shinnik Yaroslavl (20)
Nizhny Novgorod
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
1:0 2:0 0:1 1:1 2:1 1:0

Shinnik Yaroslavl
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:1 2:0 2:1 3:0

19.9.2020 15:0 Orenburg (1) - Akron Togliatti (17)
Orenburg
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:0 2:0 1:1 2:1 3:0

Akron Togliatti
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
1:0 1:1 1:0 1:0 2:0

19.9.2020 16:0 Dinamo Bryansk (15) - Tekstilshtik (8)
Dinamo Bryansk
NG     5/5     100%           GG     0/5     0%          
0:1 1:0 1:0 0:3 0:3

Tekstilshtik
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:1 2:1 0:1 0:2

19.9.2020 16:30 Irtysh Omsk (22) - Krylya Sovetov (7)
Irtysh Omsk
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:2 1:2 0:5 0:2

Krylya Sovetov
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
3:1 0:3 3:1 0:1

19.9.2020 17:0 Chayka (14) - Krasnodar 2 (13)
Chayka
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
0:3 0:3 2:1 2:1 1:2

Krasnodar 2
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
3:0 0:0 1:0 1:2 2:2

19.9.2020 17:0 Neftekhimik (4) - Alania Vladikavkaz (6)
Neftekhimik
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
1:1 2:0 3:0 1:0 0:1

Alania Vladikavkaz
NG     5/7     71%           GG     2/7     29%          
0:3 2:0 3:2 1:1 0:3 0:1 0:2


        Slovacka 1. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 19:0 Trencin (12) - Nitra (5)
Trencin
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
1:1 2:4 1:2

Nitra
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
1:2 6:0 0:0

19.9.2020 19:0 Pohronie (8) - Sered (3)
Pohronie
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
1:2 2:1

Sered
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
6:0 0:0 0:2

19.9.2020 19:0 Spartak Trnava (6) - Vion Moravce (7)
Spartak Trnava
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
3:1 1:1 0:2

Vion Moravce
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
1:1 1:0

19.9.2020 20:0 Ruzomberok (10) - Zemplin Michalovce (11)
Ruzomberok
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
2:2 0:0 0:0

Zemplin Michalovce
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
5:0 3:0 6:2


        Slovenija 1. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 15:45 Nk Bravo (2) - Fc Koper (5)
Nk Bravo
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
4:1

Fc Koper
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
1:0 2:4

19.9.2020 18:0 Maribor (4) - Celje (9)
Maribor
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
4:1

Celje
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
0:0


        Srbija Jelen Super liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 16:0 Backa (15) - Napredak (19)
Backa
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
1:3 1:1 2:1

Napredak
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
3:0 1:0 3:1

19.9.2020 16:0 Metalac G. Mil. (13) - Mladost Lucani (6)
Metalac G. Mil.
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:1 1:1 0:0

Mladost Lucani
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
2:3 3:0 1:0

19.9.2020 16:0 Radnicki Nis (5) - Cukaricki (7)
Radnicki Nis
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
3:0 2:1 1:0 3:0

Cukaricki
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:2 1:5 0:0


        Srbija Prva liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 16:0 Dinamo Vranje (17) - Buducnost Dobanovci (10)
Dinamo Vranje
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
2:4 3:1

Buducnost Dobanovci
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:2 0:0 2:1

19.9.2020 16:0 Fk Dubocica (15) - Fk Loznica (13)
Fk Dubocica
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
2:2 1:1

Fk Loznica
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
1:0 0:0

19.9.2020 16:0 Fk Imt Beograd (9) - Radnicki 1923 (2)
Fk Imt Beograd
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
0:2 3:0 2:0

Radnicki 1923
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
2:2 0:1

19.9.2020 16:0 Radnicki Pirot (11) - Kabel (1)
Radnicki Pirot
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
1:1 0:3 1:0

Kabel
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
0:2 1:2

19.9.2020 16:0 Sloga Kraljevo (18) - Zemun (14)
Sloga Kraljevo
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
0:2 1:2

Zemun
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
1:0 2:0

19.9.2020 16:0 Zeleznicar Pancevo (8) - Kolubara (4)
Zeleznicar Pancevo
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
2:2 2:0

Kolubara
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
4:2 2:4 0:1

19.9.2020 19:0 Jagodina (7) - Fk Trayal (12)
Jagodina
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
2:1 0:0

Fk Trayal
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
3:1 2:1 3:1


        Svedska 2. liga
datum cas domacin-gost
19.9.2020 17:30 Jonkopings Sodra (5) - Osters (4)
18.7.2020 Osters - Jonkopings Sodra 1 : 3
Jonkopings Sodra
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
2:1 3:1 0:1 2:0 3:3 3:0 2:0

Osters
NG     2/6     33%           GG     4/6     67%          
0:1 0:0 1:1 3:1 1:2 2:2

19.9.2020 17:30 Trelleborgs (11) - Orgryte (10)
Trelleborgs
NG     3/6     50%           GG     3/6     50%          
0:1 1:1 2:0 4:1 1:1 0:1

Orgryte
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
2:3 2:0 2:0 3:2 0:0 2:0


        Svedska 3. liga Jug Sodra
datum cas domacin-gost
19.9.2020 13:0 Eskilsminne If (15) - Lunds Bk (10)
1.7.2020 Lunds Bk - Eskilsminne If 3 : 1
Eskilsminne If
NG     5/8     63%           GG     3/8     38%          
0:2 1:1 1:0 2:2 1:4 0:6 2:0 3:0

Lunds Bk
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
2:1 0:2 4:4 4:0 2:1 1:1 3:2 0:0

19.9.2020 13:0 Lindome Gif (5) - Fk Karlskrona (16)
18.7.2020 Fk Karlskrona - Lindome Gif 0 : 2
Lindome Gif
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
2:1 0:1 7:1 0:1 2:2 3:1 1:1 2:1

Fk Karlskrona
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
1:0 3:2 2:2 4:0 2:0 2:0 1:3 4:1

19.9.2020 15:0 Assyriska Turabdin (6) - Qviding Fif (13)
11.7.2020 Qviding Fif - Assyriska Turabdin 3 : 1
Assyriska Turabdin
NG     6/8     75%           GG     2/8     25%          
0:2 0:2 2:0 2:0 0:4 1:1 2:0 2:2

Qviding Fif
NG     6/8     75%           GG     2/8     25%          
1:0 3:0 3:1 1:0 5:0 2:0 2:2 3:0

19.9.2020 15:0 Varnamo (1) - Skovde Aik (8)
12.8.2020 Skovde Aik - Varnamo 0 : 3
Varnamo
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
1:0 2:0 0:1 3:0 4:0 5:0 1:1 4:2 4:1

Skovde Aik
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
2:2 1:0 1:0 5:1 0:4 0:3 2:2 2:1

19.9.2020 15:0 Oskarshamns Aik (11) - Tvaakers If (12)
8.8.2020 Tvaakers If - Oskarshamns Aik 1 : 0
Oskarshamns Aik
NG     2/9     22%           GG     7/9     78%          
1:1 3:2 1:0 0:1 1:2 1:2 3:2 2:2 2:2

Tvaakers If
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
3:3 0:1 1:1 3:1 2:0 4:0 1:1 4:2 1:1

19.9.2020 15:0 Torns If (4) - Linkoping City (7)
5.7.2020 Linkoping City - Torns If 1 : 1
Torns If
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
1:1 3:0 3:0 4:0 0:0 1:1 2:0 2:2 1:1

Linkoping City
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
1:3 3:1 1:0 0:6 2:1 3:1 3:2 2:0 2:2

19.9.2020 16:0 Motala Aif Fk (14) - Trollhattan (9)
2.9.2020 Trollhattan - Motala Aif Fk 2 : 1
Motala Aif Fk
NG     1/8     13%           GG     7/8     88%          
2:2 1:3 2:3 1:3 2:2 1:1 1:3 0:0

Trollhattan
NG     3/9     33%           GG     6/9     67%          
1:1 1:1 2:1 0:1 2:0 2:1 4:5 1:1 1:0

19.9.2020 17:0 Landskrona (3) - Utsiktens Bk (2)
2.9.2020 Utsiktens Bk - Landskrona 1 : 1
Landskrona
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
1:0 1:4 4:4 1:0 4:0 2:1 1:0

Utsiktens Bk
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
2:2 1:3 0:1 4:0 2:2 1:1 2:2 2:2


        Svedska 3. liga Sever Norra
datum cas domacin-gost
19.9.2020 13:0 Orebro Syrianska (13) - Ik Frej (9)
8.8.2020 Ik Frej - Orebro Syrianska 4 : 0
Orebro Syrianska
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
1:0 2:1 0:1 2:2 1:2 1:1 1:0 2:2 0:2

Ik Frej
NG     2/7     29%           GG     5/7     71%          
1:4 1:0 2:1 4:0 4:3 1:2 2:3

19.9.2020 14:0 Brommapojkarna (2) - Lulea (10)
29.8.2020 Lulea - Brommapojkarna 0 : 0
Brommapojkarna
NG     5/8     63%           GG     3/8     38%          
3:1 3:3 2:1 0:0 1:0 0:1 4:0 5:0

Lulea
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
4:1 2:1 2:1 0:1 2:4 2:4 3:0 2:2

19.9.2020 15:0 Nykopings Bis (15) - Karlslunds (12)
2.9.2020 Karlslunds - Nykopings Bis 1 : 0
Nykopings Bis
NG     1/8     13%           GG     7/8     88%          
2:2 1:3 0:4 1:3 3:2 2:4 1:2 1:3

Karlslunds
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
1:1 1:0 2:1 3:2 0:2 3:2 4:0 1:2

19.9.2020 16:0 Karlstad Bk (11) - Ifk Berga (16)
22.8.2020 Ifk Berga - Karlstad Bk 1 : 2
Karlstad Bk
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
1:1 3:0 0:1 3:2 1:2 1:1 1:3 1:2

Ifk Berga
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
4:0 2:0 3:0 4:2 1:0 2:1 2:1 5:0 1:3

19.9.2020 18:30 Vasalunds (1) - Team Tg Ff (14)
9.8.2020 Team Tg Ff - Vasalunds 1 : 4
Vasalunds
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
4:0 7:1 6:0 3:1 2:0 4:0 2:2 2:1 4:0

Team Tg Ff
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
2:1 3:3 5:1 7:0 6:1 1:0 2:0 0:1


        Tadjikistan
datum cas domacin-gost
19.9.2020 13:0 Fayzkand (7) - Dushanbe-83 (6)
18.4.2020 Dushanbe-83 - Fayzkand 0 : 0
Fayzkand
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
3:2 2:1 0:3 0:4 0:0 2:1 1:1

Dushanbe-83
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
1:0 1:0 1:2 1:0 2:0 2:2

19.9.2020 13:0 Istaravshan (9) - Regar-Tadaz (10)
18.4.2020 Regar-Tadaz - Istaravshan 4 : 1
Istaravshan
NG     3/6     50%           GG     3/6     50%          
0:3 1:2 2:0 1:2 2:0 1:2

Regar-Tadaz
NG     2/8     25%           GG     6/8     75%          
0:0 3:2 2:1 1:2 3:1 4:2 3:0 6:1

19.9.2020 13:0 Lokomotive Pamir (8) - Cska Pamir (5)
19.4.2020 Cska Pamir - Lokomotive Pamir 3 : 1
Lokomotive Pamir
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
2:2 1:0 2:3 1:2 0:2 0:3 2:2 2:1

Cska Pamir
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
2:0 2:1 0:0 1:2 1:5 0:0 1:1





© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com