BALLHELPER
FUDBAL

POCETNA NEDELJNI PREGLED PAD KVOTA NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
FUDBAL, OBA TIMA DAJU GOL, GG, NG






















































































Website Traffic Counter

world map hits counter

FUDBAL OBA TIMA DAJU GOL, NG / GG, ZA SUBOTU 1.10.2022

        Argentina Liga Profesional
datum cas domacin-gost
1.10.2022 0:0 Estudiantes L.P. (19) - Colon Santa Fe (25)
24.10.2021 Colon Santa Fe - Estudiantes L.P. 2 : 1
Estudiantes L.P.
NG     6/11     55%           GG     5/11     45%          
1:1 2:1 0:2 2:2 3:1 0:0 1:0 1:0 1:0 1:0 1:2

Colon Santa Fe
NG     7/10     70%           GG     3/10     30%          
1:1 1:0 1:0 0:0 1:3 0:0 3:0 1:0 2:1 2:0

1.10.2022 0:0 Tigre (9) - Aldosivi (28)
Tigre
NG     4/10     40%           GG     6/10     60%          
1:1 0:1 1:1 2:1 3:0 3:1 0:0 1:1 1:1 2:0

Aldosivi
NG     8/11     73%           GG     3/11     27%          
2:1 1:0 5:0 3:2 1:1 0:1 2:0 0:0 0:0 3:0 3:0

1.10.2022 2:30 Racing Club (3) - Rosario Central (23)
24.10.2021 Rosario Central - Racing Club 2 : 1
Racing Club
NG     7/11     64%           GG     4/11     36%          
2:0 2:0 5:0 1:0 1:1 3:3 0:0 1:2 1:0 1:0 2:1

Rosario Central
NG     6/10     60%           GG     4/10     40%          
2:0 2:0 2:1 0:0 0:3 3:1 0:0 1:1 2:1 0:0

1.10.2022 2:30 Union Santa Fe (20) - Newells Old Boys (11)
8.11.2021 Newells Old Boys - Union Santa Fe 1 : 0
Union Santa Fe
NG     6/10     60%           GG     4/10     40%          
1:2 1:5 3:0 0:0 2:1 2:1 0:2 0:0 1:0 0:1

Newells Old Boys
NG     7/11     64%           GG     4/11     36%          
1:2 0:1 0:2 1:1 1:0 2:0 4:1 1:0 0:1 1:2 1:0

1.10.2022 18:0 Central Cordoba (17) - Sarmiento Junin (13)
7.11.2021 Sarmiento Junin - Central Cordoba 1 : 3
Central Cordoba
NG     6/10     60%           GG     4/10     40%          
1:0 0:2 1:2 1:3 1:3 1:0 3:0 2:2 3:0 1:0

Sarmiento Junin
NG     6/11     55%           GG     5/11     45%          
2:0 2:1 0:0 1:0 1:0 1:2 4:1 1:1 1:2 1:0 0:1

1.10.2022 18:0 Platense (10) - Defensa Y Justicia (14)
24.10.2021 Defensa Y Justicia - Platense 2 : 1
Platense
NG     7/11     64%           GG     4/11     36%          
2:1 1:1 0:0 1:1 2:0 0:0 3:1 0:0 0:0 1:0 0:1

Defensa Y Justicia
NG     4/10     40%           GG     6/10     60%          
1:1 2:1 1:0 2:0 1:2 1:0 3:1 1:2 1:0 1:2

1.10.2022 20:30 San Lorenzo (16) - Huracan (4)
25.10.2021 Huracan - San Lorenzo 2 : 1
San Lorenzo
NG     3/11     27%           GG     8/11     73%          
1:1 3:3 1:1 2:1 2:2 1:1 0:0 2:0 1:1 1:1 0:1

Huracan
NG     5/11     45%           GG     6/11     55%          
2:0 1:1 0:1 2:3 0:0 1:1 0:1 1:1 1:1 1:1 0:0

1.10.2022 23:0 Banfield (22) - Godoy Cruz (8)
24.10.2021 Godoy Cruz - Banfield 2 : 1
Banfield
NG     2/11     18%           GG     9/11     82%          
1:2 2:1 1:1 2:3 1:1 1:1 0:0 0:2 1:2 2:1 1:2

Godoy Cruz
NG     5/11     45%           GG     6/11     55%          
2:1 1:0 1:1 0:2 0:0 2:1 2:0 1:2 1:2 3:0 3:1

2.10.2022 1:30 Arsenal Sarandi (24) - Independiente (18)
6.11.2021 Independiente - Arsenal Sarandi 3 : 0
Arsenal Sarandi
NG     4/10     40%           GG     6/10     60%          
0:0 1:1 2:1 1:1 0:3 3:1 0:0 1:1 2:2 3:0

Independiente
NG     3/11     27%           GG     8/11     73%          
1:1 2:1 3:1 1:0 2:1 0:3 1:1 1:1 3:1 1:2 0:1


        Austrija 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 17:0 Austria Lustenau (5) - Wolfsberger (7)
Austria Lustenau
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
2:1 4:1 0:6 1:1

Wolfsberger
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
2:2 2:1 1:3 1:3

1.10.2022 17:0 Red Bull Salzburg (1) - Lask Linz (3)
Red Bull Salzburg
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
3:0 2:1 2:0 2:0 1:1

Lask Linz
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:1 1:5 0:1 1:1

1.10.2022 17:0 Wsg Tirol (8) - Rapid Vienna (6)
3.10.2021 Rapid Vienna - Wsg Tirol 5 : 2
27.2.2022 Wsg Tirol - Rapid Vienna 0 : 2
Wsg Tirol
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
2:1 2:2 1:3 0:0

Rapid Vienna
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:1 2:1 0:1 1:1


        Austrija 2. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 14:30 Rapid Vienna (Am) (15) - Lafnitz (10)
29.10.2021 Lafnitz - Rapid Vienna (Am) 4 : 2
6.5.2022 Rapid Vienna (Am) - Lafnitz 0 : 3
Rapid Vienna (Am)
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:5 2:2 0:1 3:0

Lafnitz
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:0 1:5 3:1 1:0

1.10.2022 14:30 Grazer Ak (6) - Sturm Graz (Am) (11)
Grazer Ak
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
0:0 1:0 3:1 2:0

Sturm Graz (Am)
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
2:1 2:5 4:2 1:2

1.10.2022 14:30 Admira Wacker (8) - Liefering (14)
Admira Wacker
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
4:3 3:2 1:0 1:2

Liefering
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:2 1:0 1:0 3:1


        Belgija 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:0 Oh Leuven (4) - Union Saint Gilloise (6)
26.11.2021 Union Saint Gilloise - Oh Leuven 1 : 3
11.3.2022 Oh Leuven - Union Saint Gilloise 1 : 4
Oh Leuven
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:0 0:3 2:1 3:2

Union Saint Gilloise
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
1:1 3:0 4:2 1:3 1:2

1.10.2022 18:15 Westerlo (11) - Zulte-Waregem (18)
Westerlo
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:0 4:2 0:1 2:1

Zulte-Waregem
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:0 1:1 1:1 2:0

1.10.2022 18:15 Oostende (13) - Genk (2)
30.7.2021 Genk - Oostende 3 : 4
26.12.2021 Oostende - Genk 0 : 4
Oostende
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:1 1:3 0:1 1:0

Genk
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
3:2 1:4 0:4 1:2

1.10.2022 20:45 Club Brugge (3) - Mechelen (12)
19.11.2021 Mechelen - Club Brugge 2 : 1
10.4.2022 Club Brugge - Mechelen 2 : 0
Club Brugge
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
3:2 1:1 2:1 4:0

Mechelen
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
2:1 0:0 3:1 1:4


        Bosna i Hercegovina Premijer liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 14:0 Borac Banja Luka (4) - Sloga Doboj (7)
18.7.2022 Sloga Doboj - Borac Banja Luka 2 : 2
Borac Banja Luka
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
1:3 1:0 2:1 0:1 1:0 0:0

Sloga Doboj
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
4:2 3:2 0:2 4:2 1:0

1.10.2022 15:0 Fk Leotar (12) - Zeljeznicar (3)
26.9.2021 Zeljeznicar - Fk Leotar 1 : 0
13.3.2022 Fk Leotar - Zeljeznicar 0 : 0
9.4.2022 Zeljeznicar - Fk Leotar 3 : 0
16.7.2022 Zeljeznicar - Fk Leotar 1 : 1
Fk Leotar
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
1:0 0:1 0:0

Zeljeznicar
NG     0/5     0%           GG     5/5     100%          
1:2 3:1 2:1 1:2 1:1

1.10.2022 19:0 Siroki Brijeg (2) - Igman Konjic (10)
16.7.2022 Igman Konjic - Siroki Brijeg 0 : 1
Siroki Brijeg
NG     5/5     100%           GG     0/5     0%          
2:0 1:0 0:0 2:0 1:0

Igman Konjic
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:0 1:1 2:2 1:0 4:0


        Brazil 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 20:0 Atletico Mineiro (7) - Fluminense (2)
24.8.2021 Fluminense - Atletico Mineiro 1 : 1
28.11.2021 Atletico Mineiro - Fluminense 2 : 1
9.6.2022 Fluminense - Atletico Mineiro 5 : 3
Atletico Mineiro
NG     6/14     43%           GG     8/14     57%          
2:0 2:2 1:2 2:0 2:1 1:1 2:0 3:2 0:0 1:2 2:3 0:1 1:1 0:1

Fluminense
NG     7/13     54%           GG     6/13     46%          
0:1 3:2 1:1 0:1 1:0 0:0 0:1 2:2 2:3 2:2 3:0 1:0 1:2

1.10.2022 20:0 Ceara (15) - America Mineiro (8)
29.8.2021 America Mineiro - Ceara 2 : 0
6.12.2021 Ceara - America Mineiro 0 : 0
9.6.2022 America Mineiro - Ceara 0 : 2
Ceara
NG     6/14     43%           GG     8/14     57%          
1:3 0:1 2:2 1:1 0:0 1:1 1:1 3:1 1:0 1:2 0:1 0:0 2:1 0:2

America Mineiro
NG     10/14     71%           GG     4/14     29%          
1:0 3:0 1:2 1:0 1:1 1:0 1:0 3:0 1:0 0:1 0:1 1:1 0:0 2:1

1.10.2022 20:0 Internacional (3) - Santos (10)
23.8.2021 Santos - Internacional 2 : 2
29.11.2021 Internacional - Santos 1 : 1
9.6.2022 Santos - Internacional 1 : 1
Internacional
NG     8/14     57%           GG     6/14     43%          
2:1 0:0 2:2 1:1 3:1 2:3 3:0 1:0 3:3 3:0 3:0 4:0 1:0 0:0

Santos
NG     8/14     57%           GG     6/14     43%          
0:0 2:1 1:0 2:2 1:1 1:2 0:0 1:0 0:0 1:2 1:0 0:0 2:1 1:0

2.10.2022 0:0 Goias (12) - Fortaleza (14)
10.6.2022 Fortaleza - Goias 1 : 1
Goias
NG     4/14     29%           GG     10/14     71%          
1:1 2:2 1:0 1:1 1:1 1:2 1:0 2:1 2:3 1:0 1:1 2:1 1:1 0:1

Fortaleza
NG     5/14     36%           GG     9/14     64%          
2:1 1:0 3:1 1:2 3:2 3:2 2:1 0:1 2:1 0:1 0:1 0:1 2:1 1:1

2.10.2022 0:0 Avai (18) - Atletico Goianiense (19)
9.6.2022 Atletico Goianiense - Avai 2 : 1
Avai
NG     4/14     29%           GG     10/14     71%          
1:0 3:2 2:1 1:2 1:1 3:2 2:2 1:2 1:0 1:2 1:1 0:1 1:1 1:0

Atletico Goianiense
NG     6/14     43%           GG     8/14     57%          
4:0 1:1 2:0 1:1 0:2 4:2 1:1 1:0 4:1 4:1 0:0 2:1 2:0 2:1

2.10.2022 0:0 Atletico Paranaense (6) - Juventude (20)
7.6.2021 Juventude - Atletico Paranaense 0 : 3
19.9.2021 Atletico Paranaense - Juventude 2 : 1
9.6.2022 Juventude - Atletico Paranaense 1 : 3
Atletico Paranaense
NG     6/13     46%           GG     7/13     54%          
0:1 1:0 1:0 2:1 2:2 1:1 4:2 0:0 4:1 1:0 1:1 1:0 2:2

Juventude
NG     7/14     50%           GG     7/14     50%          
4:1 1:1 1:2 1:1 2:0 3:1 0:0 2:2 4:0 1:0 1:0 4:0 2:1 4:0

2.10.2022 0:0 Flamengo (5) - Red Bull Bragantino (13)
20.6.2021 Flamengo - Red Bull Bragantino 2 : 3
7.10.2021 Red Bull Bragantino - Flamengo 1 : 1
9.6.2022 Red Bull Bragantino - Flamengo 1 : 0
Flamengo
NG     8/13     62%           GG     5/13     38%          
3:1 0:0 0:1 1:0 1:2 2:0 3:0 2:0 4:0 4:1 5:0 1:1 1:2

Red Bull Bragantino
NG     6/14     43%           GG     8/14     57%          
2:2 0:1 2:0 1:1 1:1 2:2 4:2 0:3 2:1 2:1 3:0 1:0 1:1 0:0

2.10.2022 2:0 Corinthians (4) - Cuiaba (17)
27.7.2021 Cuiaba - Corinthians 1 : 2
14.11.2021 Corinthians - Cuiaba 3 : 2
8.6.2022 Cuiaba - Corinthians 1 : 0
Corinthians
NG     9/14     64%           GG     5/14     36%          
3:0 1:0 1:1 1:1 2:0 1:0 0:0 1:0 3:1 1:0 0:1 1:0 2:2 2:1

Cuiaba
NG     8/14     57%           GG     6/14     43%          
0:1 0:1 4:1 2:1 2:1 2:0 1:0 1:2 1:0 1:0 1:0 1:1 1:0 2:2


        Brazil 2. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 0:0 Csa (16) - Guarani Campinas (17)
16.6.2021 Csa - Guarani Campinas 1 : 1
7.9.2021 Guarani Campinas - Csa 1 : 0
19.6.2022 Guarani Campinas - Csa 0 : 0
Csa
NG     7/15     47%           GG     8/15     53%          
1:1 1:0 1:1 0:0 2:1 1:1 1:1 0:1 1:1 1:3 1:0 2:0 2:0 1:1 2:0

Guarani Campinas
NG     5/15     33%           GG     10/15     67%          
1:0 3:1 1:1 1:1 2:1 1:2 3:1 1:1 0:0 2:1 0:0 1:0 2:1 2:1 0:1

1.10.2022 0:0 Operario Pr (19) - Vila Nova (13)
29.6.2021 Operario Pr - Vila Nova 1 : 2
29.9.2021 Vila Nova - Operario Pr 2 : 1
17.6.2022 Vila Nova - Operario Pr 0 : 0
Operario Pr
NG     10/15     67%           GG     5/15     33%          
2:0 0:1 2:0 3:2 1:2 0:1 2:1 2:3 0:0 0:0 1:0 1:1 0:0 1:0 0:1

Vila Nova
NG     7/15     47%           GG     8/15     53%          
1:1 3:1 2:2 2:0 1:1 1:0 1:0 2:0 0:0 1:1 0:0 1:2 1:2 2:1 0:1

1.10.2022 0:0 Sampaio Correa (11) - Gremio (2)
18.6.2022 Gremio - Sampaio Correa 2 : 0
Sampaio Correa
NG     5/15     33%           GG     10/15     67%          
1:1 3:1 1:1 2:0 2:1 2:0 2:0 2:0 3:1 4:1 2:0 1:2 1:1 2:1 1:1

Gremio
NG     11/15     73%           GG     4/15     27%          
0:0 0:1 1:0 1:1 0:0 0:0 0:0 1:1 0:0 1:1 0:0 1:2 2:0 2:0 2:0

1.10.2022 2:30 Chapecoense-Sc (15) - Bahia (3)
15.6.2022 Bahia - Chapecoense-Sc 0 : 1
Chapecoense-Sc
NG     9/15     60%           GG     6/15     40%          
1:1 0:0 0:2 0:1 2:3 1:2 3:1 0:3 0:0 0:0 2:2 1:0 1:2 3:0 1:0

Bahia
NG     12/15     80%           GG     3/15     20%          
0:1 1:1 1:0 1:0 1:0 0:1 0:2 1:1 0:2 1:0 2:0 1:1 2:0 0:0 1:0

1.10.2022 16:0 Brusque (18) - Criciuma (8)
18.6.2022 Criciuma - Brusque 0 : 1
Brusque
NG     11/15     73%           GG     4/15     27%          
1:0 2:0 0:0 1:0 1:2 0:1 0:2 2:0 1:1 0:0 1:1 2:1 0:1 1:0 0:1

Criciuma
NG     5/15     33%           GG     10/15     67%          
1:0 1:1 2:0 0:0 2:1 2:3 1:1 1:2 1:0 1:1 1:1 3:1 0:0 1:1 1:1

1.10.2022 23:30 Ituano (7) - Crb (12)
18.6.2022 Crb - Ituano 1 : 1
Ituano
NG     9/15     60%           GG     6/15     40%          
0:0 3:1 1:0 1:1 0:0 1:2 1:2 1:1 0:0 1:0 4:1 1:0 0:0 3:0 2:0

Crb
NG     8/15     53%           GG     7/15     47%          
1:0 2:0 3:1 3:0 0:1 2:0 1:2 2:3 1:1 4:0 2:1 1:2 1:0 1:1 1:0


        Bugarska 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 12:45 Lokomotiv Sofia (8) - Ludogorets (1)
21.8.2021 Ludogorets - Lokomotiv Sofia 5 : 0
5.12.2021 Lokomotiv Sofia - Ludogorets 2 : 4
Lokomotiv Sofia
NG     3/6     50%           GG     3/6     50%          
0:1 1:1 2:0 0:0 3:2 3:2

Ludogorets
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
0:3 2:2 0:4 2:3 0:4


        Ceska 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:0 Banik Ostrava (10) - Ceske Budejovice (15)
7.8.2021 Ceske Budejovice - Banik Ostrava 1 : 3
5.12.2021 Banik Ostrava - Ceske Budejovice 4 : 1
Banik Ostrava
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
0:3 3:1 1:2 1:2 3:0

Ceske Budejovice
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
0:2 1:1 1:2 6:1

1.10.2022 16:0 Bohemians 1905 (5) - Viktoria Plzen (1)
1.8.2021 Bohemians 1905 - Viktoria Plzen 1 : 2
27.11.2021 Viktoria Plzen - Bohemians 1905 6 : 0
Bohemians 1905
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
3:3 1:2 1:2 0:2

Viktoria Plzen
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
2:2 1:2 0:1 0:1 2:3

1.10.2022 16:0 Mlada Boleslav (8) - Sigma O. (9)
12.9.2021 Mlada Boleslav - Sigma O. 3 : 3
13.2.2022 Sigma O. - Mlada Boleslav 2 : 1
6.5.2022 Sigma O. - Mlada Boleslav 1 : 2
13.5.2022 Mlada Boleslav - Sigma O. 2 : 2
Mlada Boleslav
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
2:2 1:3 1:2 1:1

Sigma O.
NG     5/5     100%           GG     0/5     0%          
0:3 2:0 1:0 0:2 0:3

1.10.2022 19:0 Sparta Praha (3) - Hradec Kralove (7)
21.8.2021 Sparta Praha - Hradec Kralove 4 : 0
18.12.2021 Hradec Kralove - Sparta Praha 0 : 1
30.4.2022 Sparta Praha - Hradec Kralove 1 : 1
Sparta Praha
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:2 2:0 1:1 0:0 1:1

Hradec Kralove
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:0 1:2 1:2 3:0


        Ceska 2. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 10:15 Trinec (9) - Mfk Chrudim (10)
7.8.2021 Mfk Chrudim - Trinec 3 : 0
15.3.2022 Trinec - Mfk Chrudim 2 : 1
Trinec
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
0:3 2:0 4:2 4:0 1:1

Mfk Chrudim
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
3:0 0:1 1:1 2:0

1.10.2022 16:0 Lisen (1) - Karvina (8)
Lisen
NG     4/4     100%           GG     0/4     0%          
3:0 0:0 4:0 2:0

Karvina
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
0:3 1:1 3:2 2:1 5:1

1.10.2022 16:0 Prostejov (14) - Sparta Praha B (13)
1.8.2021 Sparta Praha B - Prostejov 4 : 0
4.12.2021 Prostejov - Sparta Praha B 1 : 0
Prostejov
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:1 1:3 1:1 5:0

Sparta Praha B
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:0 4:2 1:2 1:0 2:0


        Engleska Premijer liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 13:30 Arsenal (1) - Tottenham (3)
26.9.2021 Arsenal - Tottenham 3 : 1
12.5.2022 Tottenham - Arsenal 3 : 0
Arsenal
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
4:2 2:1 2:1

Tottenham
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:2 0:2 1:1

1.10.2022 16:0 Crystal Palace (16) - Chelsea (7)
14.8.2021 Chelsea - Crystal Palace 3 : 0
19.2.2022 Crystal Palace - Chelsea 0 : 1
Crystal Palace
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
0:2 3:1 1:1

Chelsea
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:1 3:0 2:1

1.10.2022 16:0 Fulham (6) - Newcastle (10)
Fulham
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
2:2 3:2 2:1

Newcastle
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
0:0 1:1 2:1

1.10.2022 16:0 Liverpool (8) - Brighton (4)
30.10.2021 Liverpool - Brighton 2 : 2
12.3.2022 Brighton - Liverpool 0 : 2
Liverpool
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:1 9:0 2:1

Brighton
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:2 0:2 2:1

1.10.2022 16:0 Southampton (15) - Everton (13)
14.8.2021 Everton - Southampton 3 : 1
19.2.2022 Southampton - Everton 2 : 0
Southampton
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:2 0:1 2:1

Everton
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
2:1 1:1 1:1

1.10.2022 16:0 Bournemouth (12) - Brentford (9)
Bournemouth
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
2:0 0:3 0:0

Brentford
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
2:2 3:2 1:1

1.10.2022 18:30 West Ham (18) - Wolverhampton (17)
20.11.2021 Wolverhampton - West Ham 1 : 0
27.2.2022 West Ham - Wolverhampton 1 : 0
West Ham
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:2 0:2 1:1

Wolverhampton
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
2:1 1:0 0:0


        Engleska Championship
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:0 Coventry (24) - Middlesbrough (22)
11.9.2021 Coventry - Middlesbrough 2 : 0
29.1.2022 Middlesbrough - Coventry 1 : 0
Coventry
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
0:1

Middlesbrough
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
3:2 2:2 1:0 2:1

1.10.2022 16:0 West Brom (21) - Swansea (17)
20.10.2021 Swansea - West Brom 2 : 1
28.2.2022 West Brom - Swansea 0 : 2
West Brom
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
1:1 0:0 5:2 1:1 2:3

Swansea
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:1 0:1 2:1 1:1

1.10.2022 16:0 Sunderland (5) - Preston (15)
Sunderland
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:1 2:2 0:1 3:0

Preston
NG     4/4     100%           GG     0/4     0%          
0:0 0:1 0:0 0:1

1.10.2022 16:0 Sheffield Utd (1) - Birmingham (16)
7.8.2021 Sheffield Utd - Birmingham 0 : 1
4.2.2022 Birmingham - Sheffield Utd 1 : 2
Sheffield Utd
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
2:0 2:1 3:0 4:0

Birmingham
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
0:0 1:0 2:0 0:1 2:3

1.10.2022 16:0 Rotherham (8) - Wigan (12)
Rotherham
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:1 4:0 2:0 1:1 3:0

Wigan
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:1 0:1 1:2 1:2

1.10.2022 16:0 Reading (3) - Huddersfield (23)
28.8.2021 Huddersfield - Reading 4 : 0
22.1.2022 Reading - Huddersfield 3 : 4
Reading
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
2:1 3:0 1:0 2:1 0:3

Huddersfield
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:1 2:1 2:0

1.10.2022 16:0 Cardiff (18) - Burnley (4)
Cardiff
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:0 1:0 0:0 1:2

Burnley
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
0:1 1:0 1:5 1:1 1:1

1.10.2022 16:0 Bristol City (9) - Qpr (6)
18.9.2021 Qpr - Bristol City 1 : 2
30.12.2021 Bristol City - Qpr 1 : 2
Bristol City
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
2:3 2:0 2:0 2:0

Qpr
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:0 2:2 2:3 1:0 0:2

1.10.2022 16:0 Blackpool (19) - Norwich (2)
Blackpool
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:0 0:1 3:3 0:1

Norwich
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:0 2:1 0:1 1:2

1.10.2022 16:0 Blackburn (7) - Millwall (13)
14.8.2021 Millwall - Blackburn 1 : 1
8.3.2022 Blackburn - Millwall 0 : 0
Blackburn
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:0 2:1 0:1 2:3 2:0

Millwall
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
2:0 2:2 2:0 2:0


        Engleska 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:0 Charlton (16) - Oxford United (19)
14.8.2021 Oxford United - Charlton 2 : 1
19.2.2022 Charlton - Oxford United 0 : 4
Charlton
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:0 5:1 1:1 1:1

Oxford United
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:0 1:0 1:2 1:0

1.10.2022 16:0 Wycombe (17) - Plymouth (1)
23.11.2021 Plymouth - Wycombe 0 : 3
15.4.2022 Wycombe - Plymouth 2 : 0
Wycombe
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
3:0 1:2 1:1 1:0

Plymouth
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
2:1 5:1 0:3 2:3 2:2

1.10.2022 16:0 Port Vale (15) - Sheffield Wed (4)
Port Vale
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
2:1 0:0 0:1 2:2 2:1

Sheffield Wed
NG     4/4     100%           GG     0/4     0%          
0:1 2:0 0:2 0:3

1.10.2022 16:0 Milton Keynes Dons (18) - Peterborough (8)
Milton Keynes Dons
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:1 2:1 1:1 0:2

Peterborough
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
2:3 2:0 2:1 2:1 1:0

1.10.2022 16:0 Ipswich (3) - Portsmouth (2)
19.10.2021 Portsmouth - Ipswich 0 : 4
12.3.2022 Ipswich - Portsmouth 0 : 0
Ipswich
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:1 3:0 2:2 2:0

Portsmouth
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
3:3 0:2 0:1 0:2

1.10.2022 16:0 Fleetwood Town (14) - Barnsley (5)
Fleetwood Town
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
2:1 0:0 0:0 1:1 1:1

Barnsley
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:0 2:1 2:2 0:2 0:3

1.10.2022 16:0 Exeter (10) - Bristol Rovers (21)
Exeter
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
4:0 3:1 0:1 1:0 0:2

Bristol Rovers
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
0:4 3:0 3:1 2:0

1.10.2022 16:0 Cheltenham (20) - Shrewsbury (9)
20.11.2021 Cheltenham - Shrewsbury 2 : 1
18.12.2021 Shrewsbury - Cheltenham 3 : 1
Cheltenham
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
2:3 0:2 1:2 2:1

Shrewsbury
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
0:0 1:2 1:1 0:2 2:1

1.10.2022 16:0 Cambridge United (7) - Derby (11)
Cambridge United
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:0 2:1 4:3 2:0 0:3

Derby
NG     4/4     100%           GG     0/4     0%          
1:0 0:0 0:0 2:0

1.10.2022 16:0 Burton Albion (24) - Forest Green (22)
Burton Albion
NG     4/4     100%           GG     0/4     0%          
0:4 0:1 0:2 0:2

Forest Green
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:2 1:1 5:0 1:1

1.10.2022 16:0 Bolton (6) - Lincoln (12)
17.8.2021 Lincoln - Bolton 0 : 1
22.2.2022 Bolton - Lincoln 3 : 1
Bolton
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
3:0 1:0 0:2 3:1 1:0

Lincoln
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
0:0 1:2 4:0 2:0 3:6

1.10.2022 16:0 Accrington St (13) - Morecambe (23)
25.9.2021 Morecambe - Accrington St 3 : 3
29.1.2022 Accrington St - Morecambe 2 : 2
Accrington St
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
2:2 4:4 0:0 0:2 1:0

Morecambe
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
3:0 1:0 1:1 2:2 1:2


        Engleska 2. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 14:0 Harrogate Town (19) - Bradford (7)
5.2.2022 Harrogate Town - Bradford 2 : 0
22.2.2022 Bradford - Harrogate Town 1 : 3
Harrogate Town
NG     4/4     100%           GG     0/4     0%          
3:0 0:0 0:4 0:1

Bradford
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
3:2 1:0 1:3 1:2

1.10.2022 16:0 Salford City (5) - Grimsby (12)
Salford City
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
2:0 3:0 1:0 2:2 0:1

Grimsby
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
2:0 0:1 1:2 0:2 0:1

1.10.2022 16:0 Tranmere (14) - Barrow (4)
26.12.2021 Tranmere - Barrow 2 : 0
5.2.2022 Barrow - Tranmere 1 : 1
Tranmere
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:2 3:0 2:0 1:2

Barrow
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
2:3 1:0 0:1 3:1 0:2

1.10.2022 16:0 Swindon Town (9) - Northampton (2)
18.9.2021 Northampton - Swindon Town 1 : 1
1.1.2022 Swindon Town - Northampton 5 : 2
Swindon Town
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:0 1:1 3:0 3:2

Northampton
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:1 2:3 2:2 0:2

1.10.2022 16:0 Stockport (17) - Walsall (15)
Stockport
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
2:3 1:0 1:1 1:0 0:0

Walsall
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
0:1 2:1 0:0 2:1 1:0

1.10.2022 16:0 Rochdale (23) - Doncaster (10)
Rochdale
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:2 0:1 1:1 0:1

Doncaster
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
0:0 2:2 0:1 2:0

1.10.2022 16:0 Leyton Orient (1) - Newport County (18)
4.9.2021 Newport County - Leyton Orient 2 : 2
25.1.2022 Leyton Orient - Newport County 0 : 1
Leyton Orient
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
2:0 1:0 4:2 2:0 1:0

Newport County
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:1 2:0 0:4 1:0

1.10.2022 16:0 Gillingham (20) - Sutton Utd (13)
Gillingham
NG     5/5     100%           GG     0/5     0%          
1:0 0:2 0:0 0:0 0:2

Sutton Utd
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:1 1:0 0:0 3:2

1.10.2022 16:0 Crawley Town (22) - Stevenage (3)
18.1.2022 Stevenage - Crawley Town 2 : 1
5.2.2022 Crawley Town - Stevenage 2 : 2
Crawley Town
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:1 2:3 0:2 3:2

Stevenage
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:2 1:1 1:0 1:2 3:0

1.10.2022 16:0 Carlisle (8) - Crewe (11)
Carlisle
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:0 1:1 1:0 3:3 2:1

Crewe
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:2 3:0 0:0 1:1

1.10.2022 16:0 Afc Wimbledon (16) - Colchester (21)
Afc Wimbledon
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
2:0 2:2 0:1 0:2

Colchester
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
3:2 1:0 2:0 1:1


        Engleska Conference
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:0 Aldershot Town (20) - Wealdstone (8)
18.9.2021 Wealdstone - Aldershot Town 2 : 2
15.5.2022 Aldershot Town - Wealdstone 1 : 3
Aldershot Town
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
1:4 0:1 1:3 3:1 5:1

Wealdstone
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:0 1:2 0:1 1:1

1.10.2022 16:0 Torquay (24) - Scunthorpe (21)
Torquay
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:0 0:1 1:3 1:4

Scunthorpe
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
3:2 2:0 1:0 2:2

1.10.2022 16:0 Southend (14) - Yeovil (19)
11.1.2022 Southend - Yeovil 2 : 1
26.3.2022 Yeovil - Southend 2 : 0
Southend
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
0:1 1:0 2:0 1:2 0:0

Yeovil
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
2:1 2:2 0:0 1:1

1.10.2022 16:0 Solihull Moors (6) - Bromley (5)
8.1.2022 Bromley - Solihull Moors 2 : 1
2.5.2022 Solihull Moors - Bromley 3 : 0
Solihull Moors
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
1:1 1:1 3:0 5:1 1:1

Bromley
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
3:2 0:1 4:1 2:1

1.10.2022 16:0 Oldham (15) - Wrexham (2)
Oldham
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
3:2 1:2 2:1 0:2 3:2

Wrexham
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:1 2:0 2:3 0:5 0:0

1.10.2022 16:0 Notts County (3) - Altrincham (23)
25.9.2021 Altrincham - Notts County 1 : 0
7.5.2022 Notts County - Altrincham 3 : 0
Notts County
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
3:0 2:2 1:0 2:0

Altrincham
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
0:0 2:0 1:1 5:1 4:1

1.10.2022 16:0 Gateshead (17) - Eastleigh (11)
Gateshead
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
2:2 1:1 0:1 4:1 1:1

Eastleigh
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
2:1 0:1 3:1 2:1 3:2

1.10.2022 16:0 Fc Halifax Town (22) - Woking (7)
28.8.2021 Woking - Fc Halifax Town 2 : 3
9.4.2022 Fc Halifax Town - Woking 2 : 1
Fc Halifax Town
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
0:1 0:0 1:4 2:0

Woking
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
2:0 2:0 1:3 1:1 1:0

1.10.2022 16:0 Dorking Wanderers (13) - Dagenham Red. (12)
Dorking Wanderers
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
2:2 2:1 1:4 0:5 3:1

Dagenham Red.
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:0 1:1 1:0 4:1

1.10.2022 16:0 Chesterfield (1) - Maidenhead (18)
18.1.2022 Maidenhead - Chesterfield 3 : 2
19.3.2022 Chesterfield - Maidenhead 1 : 0
Chesterfield
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:0 2:0 3:1 3:2

Maidenhead
NG     4/4     100%           GG     0/4     0%          
3:0 1:0 2:0 1:0

1.10.2022 16:0 Barnet (10) - York (9)
Barnet
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
2:0 2:0 3:1 0:1

York
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
2:1 1:1 0:1 0:1 1:1

1.10.2022 18:20 Boreham Wood (4) - Maidstone Utd (16)
Boreham Wood
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
2:2 1:2 1:1 1:0

Maidstone Utd
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:1 5:0 1:3 4:1 3:0


        Engleska Conference North
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:0 Leamington (7) - Afc Telford (23)
30.10.2021 Afc Telford - Leamington 1 : 1
28.12.2021 Leamington - Afc Telford 2 : 2
Leamington
NG     5/5     100%           GG     0/5     0%          
4:0 0:1 1:0 1:0 1:0

Afc Telford
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:1 2:0 0:0 3:1 3:0

1.10.2022 16:0 Southport (18) - Bradford Park A. (24)
18.1.2022 Southport - Bradford Park A. 1 : 0
7.5.2022 Bradford Park A. - Southport 0 : 5
Southport
NG     4/4     100%           GG     0/4     0%          
0:3 1:0 0:0 1:0

Bradford Park A.
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:1 2:2 0:0 1:0 3:1


        Engleska Conference South
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:0 Dartford (6) - Hungerford Town (22)
9.10.2021 Dartford - Hungerford Town 1 : 0
22.2.2022 Hungerford Town - Dartford 2 : 1
Dartford
NG     0/5     0%           GG     5/5     100%          
2:1 1:2 1:2 2:1 2:1

Hungerford Town
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:0 0:0 1:0 4:1


        Engleska Isthmian Premijer
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:0 Bishops Stortford (3) - Wingate & Finchley (20)
20.11.2021 Bishops Stortford - Wingate & Finchley 3 : 1
26.3.2022 Wingate & Finchley - Bishops Stortford 0 : 2
Bishops Stortford
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:1 1:1 2:0 2:0

Wingate & Finchley
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
2:2 2:1 0:0 2:2 3:0

1.10.2022 16:0 Bowers & Pitsea (18) - Horsham (6)
25.9.2021 Bowers & Pitsea - Horsham 1 : 0
29.1.2022 Horsham - Bowers & Pitsea 1 : 1
Bowers & Pitsea
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
0:2 2:1 1:1 2:2 2:2

Horsham
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
1:3 1:1 2:0 2:2 2:1

1.10.2022 16:0 Canvey (9) - Bognor Regis (8)
Canvey
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
1:3 2:1 1:1 2:1

Bognor Regis
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
2:2 1:6 4:0 2:2

1.10.2022 16:0 Aveley (4) - Margate (16)
Aveley
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
1:0 1:6 2:1 3:1 1:1

Margate
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:2 2:1 1:0


        Engleska Northern Premijer
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:0 Stalybridge (17) - Morpeth Town Afc (10)
21.8.2021 Stalybridge - Morpeth Town Afc 2 : 0
25.1.2022 Morpeth Town Afc - Stalybridge 1 : 1
Stalybridge
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
0:1 1:0 0:0 1:0 1:2

Morpeth Town Afc
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:0 1:4 1:0 3:1

1.10.2022 16:0 Warrington Town (15) - Radcliffe Fc (4)
14.12.2021 Warrington Town - Radcliffe Fc 1 : 1
26.3.2022 Radcliffe Fc - Warrington Town 0 : 2
Warrington Town
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:0 1:1 2:1 0:1

Radcliffe Fc
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:1 0:0 1:2 0:1 1:0

1.10.2022 16:0 Stafford Rangers (5) - Liversedge (20)
Stafford Rangers
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
4:2 2:1 1:2 1:1 1:0

Liversedge
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
2:3 2:2 2:0 1:2

1.10.2022 16:0 Matlock Town (2) - Nantwich Town (18)
24.8.2021 Nantwich Town - Matlock Town 0 : 1
16.4.2022 Matlock Town - Nantwich Town 0 : 0
Matlock Town
NG     2/6     33%           GG     4/6     67%          
1:0 1:1 1:1 3:1 4:2 1:0

Nantwich Town
NG     3/6     50%           GG     3/6     50%          
1:1 0:0 2:1 2:0 1:2 1:0

1.10.2022 16:0 Guiseley Afc (13) - Warrington Rylands (6)
Guiseley Afc
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
0:3 2:1 0:1 1:3 2:1

Warrington Rylands
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
2:2 3:1 0:5 4:2 2:5

1.10.2022 16:0 Atherton Collieries (16) - Ashton United (7)
1.2.2022 Atherton Collieries - Ashton United 1 : 2
5.4.2022 Ashton United - Atherton Collieries 2 : 2
Atherton Collieries
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:2 0:1 0:1 2:0

Ashton United
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
0:1 2:1 0:1 3:1 0:4

1.10.2022 16:0 Utd Of Manchester (9) - Marine (14)
Utd Of Manchester
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:2 0:0 1:2 2:1

Marine
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
0:3 2:1 1:0 1:1 1:1

1.10.2022 16:0 Lancaster (19) - Belper Town (21)
Lancaster
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:1 0:0 0:0 0:2

Belper Town
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
3:1 2:0 1:2 1:0 5:1


        Engleska Southern Central
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:0 Bedford Town (18) - Stourbridge (20)
Bedford Town
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
3:2 1:8 0:2 3:0 2:2

Stourbridge
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
3:0 0:0 3:1 3:3 2:1

1.10.2022 16:0 Hednesford Town (22) - Afc Rushden & Diamonds (21)
6.11.2021 Hednesford Town - Afc Rushden & Diamonds 2 : 3
26.2.2022 Afc Rushden & Diamonds - Hednesford Town 1 : 0
Hednesford Town
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:1 0:0 1:2 2:3

Afc Rushden & Diamonds
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
2:1 2:0 3:1 2:0 1:2

1.10.2022 16:0 Kings Langley (12) - Bromsgrove Sporting Fc (9)
Kings Langley
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
2:2 3:1 1:1 0:2

Bromsgrove Sporting Fc
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
0:1 3:1 4:2 2:3

1.10.2022 16:0 Redditch (6) - Royston Town (14)
20.12.2021 Redditch - Royston Town 2 : 3
19.3.2022 Royston Town - Redditch 1 : 0
Redditch
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
2:3 2:2 1:2 2:3

Royston Town
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
3:1 2:2 0:2 5:0 2:3

1.10.2022 16:0 Stratford (10) - Rushall Olympic (16)
20.11.2021 Stratford - Rushall Olympic 0 : 3
26.3.2022 Rushall Olympic - Stratford 4 : 1
Stratford
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:1 1:0 4:2 2:0 1:1

Rushall Olympic
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:0 3:1 0:2 2:3

1.10.2022 16:0 Tamworth (3) - Barwell (19)
6.11.2021 Barwell - Tamworth 0 : 1
26.2.2022 Tamworth - Barwell 6 : 0
Tamworth
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
1:1 3:1 1:4 2:1 3:0

Barwell
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
3:2 3:1 1:1 2:4


        Engleska Southern South
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:0 Beaconsfield Town (15) - Poole Town (8)
2.10.2021 Poole Town - Beaconsfield Town 2 : 0
11.12.2021 Beaconsfield Town - Poole Town 2 : 1
Beaconsfield Town
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
3:1 0:1 2:2 1:3

Poole Town
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
0:3 1:1 1:2 1:2

1.10.2022 16:0 Chesham United (3) - Tiverton (6)
14.8.2021 Tiverton - Chesham United 0 : 0
22.2.2022 Chesham United - Tiverton 4 : 1
Chesham United
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:0 2:1 1:0 4:2

Tiverton
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:4 2:0 1:0 1:2

1.10.2022 16:0 Dorchester (10) - Harrow Borough (16)
25.9.2021 Harrow Borough - Dorchester 2 : 0
4.12.2021 Dorchester - Harrow Borough 3 : 1
Dorchester
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
2:1 3:1 4:2 1:2

Harrow Borough
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:0 4:1 7:0 1:3

1.10.2022 16:0 Gosport Borough (11) - North Leigh (18)
Gosport Borough
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
3:2 3:1 5:1 1:2

North Leigh
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
2:1 0:2 1:0 1:0

1.10.2022 16:0 Hartley Wintney (19) - Truro City (2)
28.8.2021 Truro City - Hartley Wintney 0 : 0
16.4.2022 Hartley Wintney - Truro City 4 : 1
Hartley Wintney
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:3 0:0 1:2 4:4

Truro City
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
1:3 1:3 1:1 1:2


        Estonija 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 13:30 Tallinna Kalev (8) - Parnu Jk Vaprus (10)
20.3.2022 Parnu Jk Vaprus - Tallinna Kalev 3 : 1
25.5.2022 Tallinna Kalev - Parnu Jk Vaprus 1 : 0
26.8.2022 Parnu Jk Vaprus - Tallinna Kalev 2 : 3
Tallinna Kalev
NG     7/13     54%           GG     6/13     46%          
0:3 0:3 1:0 2:4 0:1 1:0 2:2 0:3 5:2 2:5 2:7 1:2 0:3

Parnu Jk Vaprus
NG     6/14     43%           GG     8/14     57%          
2:0 3:2 3:1 3:0 6:2 3:1 1:0 4:1 6:1 3:0 4:2 3:1 1:0 4:0

1.10.2022 16:0 Kuressaare (5) - Tammeka Tartu (7)
20.3.2021 Kuressaare - Tammeka Tartu 1 : 3
8.5.2021 Tammeka Tartu - Kuressaare 0 : 1
22.8.2021 Kuressaare - Tammeka Tartu 2 : 0
9.4.2022 Tammeka Tartu - Kuressaare 1 : 0
29.5.2022 Kuressaare - Tammeka Tartu 3 : 0
30.8.2022 Tammeka Tartu - K
Kuressaare
NG     6/14     43%           GG     8/14     57%          
1:2 3:2 0:3 2:1 1:0 1:0 1:1 3:0 1:1 1:0 2:3 2:3 3:1 0:0

Tammeka Tartu
NG     8/15     53%           GG     7/15     47%          
1:1 0:2 4:0 1:2 1:0 3:2 3:1 3:0 3:0 1:1 3:0 2:5 1:1 0:0 1:0

1.10.2022 18:30 Flora Tallinn (1) - Tallinn Legion (9)
11.4.2021 Tallinn Legion - Flora Tallinn 1 : 2
8.5.2021 Flora Tallinn - Tallinn Legion 2 : 1
29.8.2021 Flora Tallinn - Tallinn Legion 5 : 1
9.4.2022 Flora Tallinn - Tallinn Legion 2 : 0
2.7.2022 Tallinn Legion - Flora Tallinn 0 : 1
22.7.202
Flora Tallinn
NG     9/14     64%           GG     5/14     36%          
7:1 1:0 2:0 2:0 3:2 0:0 4:0 2:0 6:1 2:0 1:1 3:1 2:0 1:0

Tallinn Legion
NG     10/15     67%           GG     5/15     33%          
2:0 2:0 5:0 3:0 1:0 1:1 2:2 1:4 1:0 3:0 2:1 2:0 0:1 6:1 1:0


        Estonija 2. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 14:0 Harju (1) - Fc Elva (2)
19.3.2022 Fc Elva - Harju 2 : 0
28.5.2022 Harju - Fc Elva 4 : 2
1.8.2022 Fc Elva - Harju 4 : 3
Harju
NG     8/15     53%           GG     7/15     47%          
4:2 0:1 6:0 6:1 1:0 4:2 1:1 5:0 4:2 4:1 3:4 3:0 2:0 1:0 1:0

Fc Elva
NG     5/14     36%           GG     9/14     64%          
1:1 0:2 0:1 8:1 1:1 3:1 4:2 1:2 0:1 0:1 1:1 2:0 1:4 1:3

1.10.2022 14:0 Tulevik Viljandi (9) - Paide Lm Ii (6)
7.3.2022 Tulevik Viljandi - Paide Lm Ii 0 : 5
4.6.2022 Paide Lm Ii - Tulevik Viljandi 7 : 1
1.9.2022 Paide Lm Ii - Tulevik Viljandi 3 : 2
Tulevik Viljandi
NG     9/14     64%           GG     5/14     36%          
0:5 2:6 0:1 0:2 1:1 2:1 1:1 0:3 0:5 0:0 1:0 1:1 5:0 0:7

Paide Lm Ii
NG     5/15     33%           GG     10/15     67%          
0:5 4:3 0:4 1:2 0:2 1:3 5:0 3:1 1:6 4:1 1:3 4:1 5:0 1:3 9:1


        Farska Ostrva Premijer Liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:0 Hb Torshavn (3) - B68 Toftir (9)
9.5.2021 Hb Torshavn - B68 Toftir 1 : 0
29.6.2021 B68 Toftir - Hb Torshavn 0 : 6
16.10.2021 Hb Torshavn - B68 Toftir 5 : 0
2.4.2022 B68 Toftir - Hb Torshavn 1 : 1
2.7.2022 B68 Toftir - Hb Torshavn 0 : 1
Hb Torshavn
NG     5/11     45%           GG     6/11     55%          
5:1 1:0 2:2 2:2 3:0 1:2 2:1 3:0 3:0 2:0 2:1

B68 Toftir
NG     5/12     42%           GG     7/12     58%          
4:1 0:2 1:0 2:1 4:1 1:2 0:3 2:0 2:6 2:1 3:1 3:0

1.10.2022 16:0 Nsi Runavik (7) - Ki Klaksvik (1)
14.3.2021 Ki Klaksvik - Nsi Runavik 2 : 0
22.5.2021 Nsi Runavik - Ki Klaksvik 0 : 3
27.8.2021 Ki Klaksvik - Nsi Runavik 2 : 0
3.4.2022 Nsi Runavik - Ki Klaksvik 0 : 4
29.6.2022 Ki Klaksvik - Nsi Runavik 4 : 2
Nsi Runavik
NG     6/11     55%           GG     5/11     45%          
0:2 0:4 0:2 2:1 1:4 0:2 1:3 0:1 0:1 1:2 1:1

Ki Klaksvik
NG     9/11     82%           GG     2/11     18%          
0:3 0:2 0:4 0:5 0:6 0:0 0:1 1:2 0:2 0:1 1:2


        Farska Ostrva 1. Deild
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:0 Vikingur Ii (3) - Tb Tvoroyri (1)
23.4.2022 Vikingur Ii - Tb Tvoroyri 1 : 2
13.8.2022 Tb Tvoroyri - Vikingur Ii 3 : 4
Vikingur Ii
NG     3/11     27%           GG     8/11     73%          
0:2 3:1 1:2 1:0 6:3 4:1 1:1 2:0 3:1 2:1 1:2

Tb Tvoroyri
NG     1/11     9%           GG     10/11     91%          
0:2 3:2 1:2 1:2 2:5 1:3 1:5 1:1 1:3 2:4 1:1

1.10.2022 16:0 If Fuglafjordur (2) - 07 Vestur Sorvagur Ii (10)
7.5.2022 If Fuglafjordur - 07 Vestur Sorvagur Ii 1 : 0
27.6.2022 07 Vestur Sorvagur Ii - If Fuglafjordur 0 : 1
If Fuglafjordur
NG     5/11     45%           GG     6/11     55%          
5:0 1:0 2:2 1:0 1:1 2:5 3:1 4:1 4:0 1:0 1:7

07 Vestur Sorvagur Ii
NG     7/11     64%           GG     4/11     36%          
2:0 3:1 1:1 1:0 2:0 1:1 7:0 2:0 2:0 3:0 4:1

1.10.2022 16:0 B36 Torshavn Ii (8) - Sandur (4)
19.3.2021 Sandur - B36 Torshavn Ii 1 : 2
7.8.2021 B36 Torshavn Ii - Sandur 4 : 2
11.9.2021 Sandur - B36 Torshavn Ii 3 : 1
2.4.2022 B36 Torshavn Ii - Sandur 0 : 3
6.8.2022 Sandur - B36 Torshavn Ii 2 : 2
B36 Torshavn Ii
NG     3/12     25%           GG     9/12     75%          
1:3 0:3 3:2 1:2 2:0 2:3 1:2 1:1 2:2 2:2 4:1 3:0

Sandur
NG     3/12     25%           GG     9/12     75%          
1:1 0:3 2:2 1:0 3:1 1:2 1:2 3:1 3:0 2:1 2:1 1:4


        Finland 3 Kakkonen A
datum cas domacin-gost
1.10.2022 13:0 Futura (7) - Ppj (8)
7.7.2022 Ppj - Futura 2 : 2
Futura
NG     4/10     40%           GG     6/10     60%          
2:1 1:3 2:2 0:4 0:3 0:2 2:6 4:4 0:3 5:1

Ppj
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
0:5 1:0 1:2 4:3 2:0 2:2 3:2 1:0 1:5 1:0

1.10.2022 13:0 Kiffen (4) - Pk Keski Uusimaa (6)
19.6.2021 Kiffen - Pk Keski Uusimaa 2 : 4
11.9.2021 Pk Keski Uusimaa - Kiffen 2 : 1
9.7.2022 Pk Keski Uusimaa - Kiffen 1 : 1
Kiffen
NG     6/10     60%           GG     4/10     40%          
3:0 1:1 2:0 1:2 1:0 2:2 2:0 2:1 5:0 0:0

Pk Keski Uusimaa
NG     1/10     10%           GG     9/10     90%          
3:4 1:3 4:1 1:2 4:0 3:3 3:1 3:3 2:1 5:1

1.10.2022 13:0 Jippo (1) - Kapa (2)
9.7.2022 Kapa - Jippo 0 : 0
Jippo
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
3:0 4:0 2:1 4:0 1:0 2:1 3:1 1:1 2:1 1:0

Kapa
NG     4/10     40%           GG     6/10     60%          
0:1 3:4 0:1 1:2 0:2 1:2 0:3 2:1 2:5 3:2

1.10.2022 13:0 Kups Akatemia (9) - Fc Reipas (3)
9.7.2022 Fc Reipas - Kups Akatemia 3 : 1
Kups Akatemia
NG     7/10     70%           GG     3/10     30%          
1:1 1:7 0:2 2:0 3:0 0:1 4:0 1:1 1:0 4:0

Fc Reipas
NG     7/10     70%           GG     3/10     30%          
0:2 1:0 2:1 0:4 1:0 4:4 0:3 2:2 0:4 0:6

1.10.2022 13:0 Lapa (12) - Njs (10)
9.7.2022 Njs - Lapa 5 : 0
Lapa
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
0:5 0:1 3:2 0:6 1:2 2:4 0:4 1:2 3:3 0:6

Njs
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
3:0 2:3 1:2 4:0 0:3 3:2 1:1 3:0 5:1 2:0

1.10.2022 14:30 Atlantis Fc (5) - Peka (11)
13.6.2021 Atlantis Fc - Peka 2 : 1
29.8.2021 Peka - Atlantis Fc 1 : 1
9.7.2022 Peka - Atlantis Fc 0 : 0
Atlantis Fc
NG     7/10     70%           GG     3/10     30%          
1:0 0:3 4:1 2:0 1:2 2:2 1:0 2:0 0:4 2:0

Peka
NG     4/10     40%           GG     6/10     60%          
3:1 2:1 1:1 6:0 8:2 1:0 5:0 2:4 1:2 4:0


        Finland 3 Kakkonen B
datum cas domacin-gost
1.10.2022 13:0 Grifk (8) - Fc Jazz (4)
4.7.2021 Grifk - Fc Jazz 2 : 4
24.10.2021 Fc Jazz - Grifk 3 : 3
7.7.2022 Fc Jazz - Grifk 3 : 1
Grifk
NG     4/11     36%           GG     7/11     64%          
0:0 2:4 1:2 0:1 2:1 2:0 2:1 1:0 2:1 1:2 6:3

Fc Jazz
NG     3/11     27%           GG     8/11     73%          
3:3 3:3 1:2 4:3 2:1 0:5 0:2 1:2 3:4 2:0 4:4

1.10.2022 13:0 Hjs Akatemia (5) - Ilves-2 (9)
30.6.2021 Hjs Akatemia - Ilves-2 2 : 2
15.10.2021 Ilves-2 - Hjs Akatemia 1 : 1
12.7.2022 Ilves-2 - Hjs Akatemia 0 : 0
Hjs Akatemia
NG     4/11     36%           GG     7/11     64%          
0:4 0:4 5:2 2:1 3:2 4:0 2:1 2:1 2:0 5:1 1:3

Ilves-2
NG     3/11     27%           GG     8/11     73%          
4:0 3:1 3:2 1:2 4:1 2:0 4:1 3:4 1:1 3:1 0:2

1.10.2022 13:0 Ilves Kissat (3) - Vjs (11)
19.6.2021 Ilves Kissat - Vjs 2 : 1
11.9.2021 Vjs - Ilves Kissat 3 : 1
9.7.2022 Vjs - Ilves Kissat 1 : 2
Ilves Kissat
NG     1/11     9%           GG     10/11     91%          
1:4 3:1 3:2 4:3 1:1 3:2 1:1 1:0 1:2 6:3 4:3

Vjs
NG     4/11     36%           GG     7/11     64%          
1:0 2:1 4:2 4:2 2:1 2:0 4:1 4:3 0:3 0:0 1:3

1.10.2022 13:0 Kaapo (13) - Klubi 04 (6)
10.7.2022 Klubi 04 - Kaapo 4 : 1
Kaapo
NG     7/11     64%           GG     4/11     36%          
0:2 0:4 0:6 1:2 0:2 0:5 1:7 2:3 2:1 0:3 0:2

Klubi 04
NG     4/11     36%           GG     7/11     64%          
3:3 1:4 0:0 1:0 3:3 3:1 4:0 6:3 1:0 1:1 3:2

1.10.2022 13:0 Musa (12) - Salpa (1)
9.7.2022 Salpa - Musa 1 : 4
Musa
NG     5/11     45%           GG     6/11     55%          
1:2 4:1 0:0 2:2 3:1 0:2 1:0 2:3 1:1 0:0 0:4

Salpa
NG     6/11     55%           GG     5/11     45%          
4:1 3:1 2:0 0:1 0:2 3:2 1:1 2:3 0:2 0:1 0:1

1.10.2022 13:0 Tampere Utd (7) - Eps (10)
9.7.2022 Eps - Tampere Utd 1 : 1
Tampere Utd
NG     1/11     9%           GG     10/11     91%          
4:1 0:0 3:2 4:2 3:1 1:2 1:2 1:3 3:4 4:2 1:1

Eps
NG     3/11     27%           GG     8/11     73%          
0:2 1:1 0:0 2:0 3:2 2:1 2:1 2:1 1:2 2:1 2:1


        Finland 3 Kakkonen C
datum cas domacin-gost
1.10.2022 13:0 Fcv (10) - Jbk (7)
6.6.2021 Jbk - Fcv 1 : 1
21.8.2021 Fcv - Jbk 3 : 2
17.7.2022 Jbk - Fcv 6 : 3
Fcv
NG     4/10     40%           GG     6/10     60%          
0:0 0:1 1:1 1:1 2:4 0:2 2:3 0:1 1:1 2:4

Jbk
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
1:1 2:2 1:2 5:0 2:1 1:0 2:0 0:1 4:0 1:1

1.10.2022 13:0 Gbk (8) - Js Hercules (4)
22.5.2021 Js Hercules - Gbk 6 : 0
8.8.2021 Gbk - Js Hercules 1 : 5
16.7.2022 Js Hercules - Gbk 2 : 0
Gbk
NG     4/10     40%           GG     6/10     60%          
0:3 1:3 2:2 3:1 2:1 0:2 2:0 1:3 4:0 1:1

Js Hercules
NG     6/10     60%           GG     4/10     40%          
1:0 2:2 0:1 4:0 1:0 2:3 4:2 1:1 0:3 1:0

1.10.2022 13:0 Jjk (1) - Narpes Kraft (5)
30.6.2021 Jjk - Narpes Kraft 5 : 0
16.10.2021 Narpes Kraft - Jjk 1 : 2
17.7.2022 Narpes Kraft - Jjk 0 : 2
Jjk
NG     7/10     70%           GG     3/10     30%          
2:2 4:0 1:1 2:0 4:0 4:0 2:0 5:1 1:0 3:0

Narpes Kraft
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
0:2 2:2 1:2 2:3 3:0 0:1 2:1 4:0 1:0 2:4

1.10.2022 13:0 Kajha (11) - Rops (6)
16.7.2022 Rops - Kajha 6 : 3
Kajha
NG     3/10     30%           GG     7/10     70%          
2:2 2:3 0:4 4:1 2:3 1:2 2:1 2:0 0:3 2:3

Rops
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
2:2 3:2 0:1 2:0 1:1 0:2 4:0 1:0 1:1 2:1

1.10.2022 13:0 Komeetat (12) - Vifk (2)
16.7.2022 Vifk - Komeetat 4 : 0
Komeetat
NG     4/10     40%           GG     6/10     60%          
0:2 1:2 1:1 1:1 3:2 0:3 0:2 1:3 1:1 1:0

Vifk
NG     6/10     60%           GG     4/10     40%          
0:1 0:2 2:2 1:1 0:1 4:0 0:2 2:0 1:2 2:3

1.10.2022 13:0 Ols (3) - Otp (9)
30.6.2021 Otp - Ols 2 : 0
15.10.2021 Ols - Otp 2 : 4
15.7.2022 Otp - Ols 1 : 3
Ols
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
0:1 3:2 1:3 1:2 1:0 3:0 0:1 1:1 4:0 2:3

Otp
NG     6/10     60%           GG     4/10     40%          
1:0 0:0 2:2 4:1 0:3 0:2 3:0 2:1 1:1 3:0


        Francuska 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 17:0 Strasbourg (18) - Rennes (8)
24.10.2021 Rennes - Strasbourg 1 : 0
20.4.2022 Strasbourg - Rennes 2 : 1
Strasbourg
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:2 1:1 1:1 0:0

Rennes
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
1:1 2:1 1:1 1:1

1.10.2022 21:0 P S G (1) - Nice (12)
1.12.2021 P S G - Nice 0 : 0
5.3.2022 Nice - P S G 1 : 0
P S G
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
5:2 1:1 1:0

Nice
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:1 1:0 1:2 0:1


        Francuska 2. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 19:0 Nimes (18) - Paris Fc (13)
21.9.2021 Paris Fc - Nimes 2 : 0
5.3.2022 Nimes - Paris Fc 1 : 1
Nimes
NG     4/4     100%           GG     0/4     0%          
0:1 1:0 1:0 0:0

Paris Fc
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
0:0 0:0 2:1 1:1 1:2

1.10.2022 19:0 Niort (20) - Guingamp (5)
18.9.2021 Niort - Guingamp 2 : 0
26.2.2022 Guingamp - Niort 1 : 0
Niort
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:4 2:1 0:1 0:1

Guingamp
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:2 4:1 0:1 3:6

1.10.2022 19:0 Rodez (17) - Amiens (4)
11.9.2021 Amiens - Rodez 0 : 1
19.2.2022 Rodez - Amiens 1 : 1
Rodez
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
0:3 2:2 1:4 1:1

Amiens
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
3:0 0:1 1:1 3:1

1.10.2022 19:0 Valenciennes (7) - Sochaux (1)
21.12.2021 Sochaux - Valenciennes 1 : 1
7.5.2022 Valenciennes - Sochaux 1 : 0
Valenciennes
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:0 0:0 2:2 3:2

Sochaux
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:0 0:3 1:2 0:2

1.10.2022 19:0 St Etienne (12) - Grenoble Foot 38 (9)
St Etienne
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:1 0:6 5:0 2:0

Grenoble Foot 38
NG     4/4     100%           GG     0/4     0%          
0:0 3:0 0:0 1:0

1.10.2022 19:0 Laval (14) - Bordeaux (3)
Laval
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:2 3:3 1:3 0:1

Bordeaux
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
0:3 0:0 1:3 2:0

1.10.2022 19:0 Metz (10) - Pau (15)
Metz
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
3:0 2:0 1:2 0:0 3:6

Pau
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
4:0 1:1 2:1 1:1 0:1

1.10.2022 19:0 Caen (6) - Quevilly (19)
21.12.2021 Quevilly - Caen 2 : 2
7.5.2022 Caen - Quevilly 2 : 0
Caen
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:0 4:1 1:1 3:1

Quevilly
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
2:1 0:0 4:0 1:0

1.10.2022 19:0 Dijon (11) - Le Havre (2)
2.10.2021 Le Havre - Dijon 2 : 0
15.3.2022 Dijon - Le Havre 2 : 0
Dijon
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
2:1 2:2 2:1 0:2 0:2

Le Havre
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:0 0:6 1:3 0:1

1.10.2022 19:0 Annecy (16) - Bastia (8)
Annecy
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:2 0:1 0:0 1:0

Bastia
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:4 3:1 5:0 0:0


        Gana Premijer liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 17:0 Hearts Of Oak (14) - Bibiani Gold Stars (13)
Hearts Of Oak
NG     0/1     0%           GG     1/1     100%          
1:1

Bibiani Gold Stars
NG     1/1     100%           GG     0/1     0%          
1:0


        Holandija 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:30 Cambuur (17) - Psv (1)
21.8.2021 Psv - Cambuur 4 : 1
23.4.2022 Cambuur - Psv 1 : 2
Cambuur
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
0:2 0:1 0:1

Psv
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
2:5 1:6 2:1

1.10.2022 18:45 Groningen (12) - Az Alkmaar (3)
24.10.2021 Groningen - Az Alkmaar 2 : 0
21.12.2021 Az Alkmaar - Groningen 1 : 0
Groningen
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
2:2 1:0 0:1

Az Alkmaar
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
2:3 0:1 0:3

1.10.2022 20:0 Ajax (2) - Go Ahead Eagles (13)
7.11.2021 Ajax - Go Ahead Eagles 0 : 0
27.2.2022 Go Ahead Eagles - Ajax 2 : 1
Ajax
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
6:1 4:0 5:0

Go Ahead Eagles
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
2:0 1:0 2:3

1.10.2022 21:0 Twente (5) - Vitesse (14)
19.9.2021 Vitesse - Twente 1 : 4
5.2.2022 Twente - Vitesse 3 : 0
Twente
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
3:0 4:0 2:1

Vitesse
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
3:1 0:1 1:0


        Hrvatska 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:55 Osijek (4) - Lokomotiva Zagreb (8)
12.9.2021 Lokomotiva Zagreb - Osijek 1 : 1
26.11.2021 Osijek - Lokomotiva Zagreb 3 : 1
4.3.2022 Lokomotiva Zagreb - Osijek 0 : 0
15.5.2022 Osijek - Lokomotiva Zagreb 1 : 0
24.7.2022 Lokomotiva Zagreb - Osijek 2 : 1
Osijek
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
2:1 0:0 2:2 2:1 1:1

Lokomotiva Zagreb
NG     0/5     0%           GG     5/5     100%          
3:2 2:1 3:2 2:1 1:2

1.10.2022 19:30 Dinamo Zagreb (1) - Slaven Belupo (3)
16.7.2021 Dinamo Zagreb - Slaven Belupo 0 : 2
25.9.2021 Slaven Belupo - Dinamo Zagreb 1 : 4
12.12.2021 Dinamo Zagreb - Slaven Belupo 3 : 0
20.3.2022 Slaven Belupo - Dinamo Zagreb 0 : 1
23.7.2022 Slaven Belupo - Dinamo Zagreb 1 : 5
Dinamo Zagreb
NG     0/5     0%           GG     5/5     100%          
3:2 4:1 4:1 5:2 3:1

Slaven Belupo
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
0:1 0:0 0:1 0:1 5:1


        Iran Pro liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:30 Aluminium Arak (14) - Malavan (16)
Aluminium Arak
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
0:1 0:1 0:2

Malavan
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
1:0 2:2 1:0

1.10.2022 16:30 Nassaji Mazandaran (11) - Naft Masjed (8)
29.12.2021 Nassaji Mazandaran - Naft Masjed 1 : 1
14.5.2022 Naft Masjed - Nassaji Mazandaran 1 : 1
Nassaji Mazandaran
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:1 2:2 2:0

Naft Masjed
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
1:1 1:2

1.10.2022 17:0 Gol Gohar (2) - Esteghlal Fc (3)
24.11.2021 Gol Gohar - Esteghlal Fc 0 : 2
6.3.2022 Esteghlal Fc - Gol Gohar 2 : 1
Gol Gohar
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:1 2:2 1:0

Esteghlal Fc
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
1:3 0:0

1.10.2022 17:30 Foolad (5) - Mes Kerman (12)
Foolad
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:0 3:2 0:0

Mes Kerman
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
3:2 1:0 2:0

1.10.2022 17:30 Zob Ahan (10) - Paykan (9)
12.11.2021 Paykan - Zob Ahan 1 : 0
18.2.2022 Zob Ahan - Paykan 0 : 2
Zob Ahan
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:0 0:0 1:1

Paykan
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
3:0 1:2 0:0


        Irska Premijer liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 20:45 Sligo Rovers (5) - Shamrock Rovers (1)
10.4.2021 Sligo Rovers - Shamrock Rovers 1 : 1
24.5.2021 Shamrock Rovers - Sligo Rovers 0 : 1
18.9.2021 Sligo Rovers - Shamrock Rovers 0 : 1
15.10.2021 Shamrock Rovers - Sligo Rovers 2 : 0
18.3.2022 Shamrock Rovers - Sligo Rovers 2 : 2
29.4
Sligo Rovers
NG     6/15     40%           GG     9/15     60%          
0:0 3:1 0:1 0:1 2:2 3:2 1:1 1:1 2:1 3:0 3:1 0:2 2:1 2:3 2:0

Shamrock Rovers
NG     10/15     67%           GG     5/15     33%          
2:1 1:0 0:0 0:3 1:2 1:3 1:1 0:3 1:0 1:0 1:2 0:1 0:0 1:0 0:0


        Italija 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 15:0 Napoli (1) - Torino (9)
17.10.2021 Napoli - Torino 1 : 0
7.5.2022 Torino - Napoli 0 : 1
Napoli
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
4:0 1:1 1:0

Torino
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:2 1:2 3:1 1:0

1.10.2022 18:0 Inter (7) - Roma (6)
4.12.2021 Roma - Inter 0 : 3
23.4.2022 Inter - Roma 3 : 1
Inter
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
3:0 3:1 1:0

Roma
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:1 1:1 4:0 1:2

1.10.2022 20:45 Empoli (14) - Milan (5)
22.12.2021 Empoli - Milan 2 : 4
12.3.2022 Milan - Empoli 1 : 0
Empoli
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
0:0 1:1 1:2

Milan
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:1 0:0 1:2


        Italija 2. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 14:0 Bari (4) - Brescia (2)
Bari
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
1:1 2:2

Brescia
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
3:0 0:1 1:3

1.10.2022 14:0 Cagliari (6) - Venezia (16)
Cagliari
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
2:1 1:0 0:1

Venezia
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:2 1:1 2:0

1.10.2022 14:0 Cittadella (12) - Ternana (7)
20.11.2021 Ternana - Cittadella 1 : 1
2.4.2022 Cittadella - Ternana 1 : 2
Cittadella
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
4:3 1:1 1:0

Ternana
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
2:1 4:1 2:3

1.10.2022 14:0 Modena (18) - Reggina (1)
Modena
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
0:1 4:1 1:3

Reggina
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
1:3 1:0 0:1

1.10.2022 14:0 Palermo (14) - Sudtirol (15)
Palermo
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
2:0 2:3 1:0

Sudtirol
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
2:0 4:0 0:2

1.10.2022 14:0 Parma (8) - Frosinone (3)
20.8.2021 Frosinone - Parma 2 : 2
21.1.2022 Parma - Frosinone 0 : 1
Parma
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:2 1:0 2:3

Frosinone
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:1 2:1 1:0

1.10.2022 14:0 Spal (9) - Genoa (5)
Spal
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
1:3 1:0 2:0

Genoa
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
1:2 0:1 1:0

1.10.2022 16:15 Perugia (17) - Pisa (20)
30.11.2021 Pisa - Perugia 1 : 1
10.4.2022 Perugia - Pisa 1 : 1
Perugia
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:0 1:3 1:0

Pisa
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
4:3 2:1 1:1


        Italija Lega Pro Grupa A
datum cas domacin-gost
1.10.2022 14:30 Albinoleffe (17) - Lecco (11)
17.1.2021 Albinoleffe - Lecco 0 : 0
2.5.2021 Lecco - Albinoleffe 1 : 2
Albinoleffe
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
0:1 1:1

Lecco
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
2:2 4:0


        Italija Lega Pro Grupa B
datum cas domacin-gost
1.10.2022 14:30 Torres (12) - Vis Pesaro (7)
Torres
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
1:2 0:0

Vis Pesaro
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:0 0:1 1:1

1.10.2022 17:30 Pontedera (16) - Robur Siena (3)
Pontedera
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
2:2 1:1

Robur Siena
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
1:1 0:4 0:0


        Italija Lega Pro Grupa C
datum cas domacin-gost
1.10.2022 17:30 Picerno (14) - Monopoli (6)
Picerno
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
3:0 0:1

Monopoli
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
2:0 2:0

1.10.2022 17:30 Viterbese Castrense (18) - Latina (11)
Viterbese Castrense
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
2:2 0:1

Latina
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
1:3 5:0

1.10.2022 17:30 Virtus Francavilla (9) - Fidelis Andria (17)
Virtus Francavilla
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
1:0 1:0

Fidelis Andria
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
2:2 2:1

1.10.2022 17:30 Turris (5) - Catanzaro (1)
6.12.2020 Catanzaro - Turris 3 : 1
28.3.2021 Turris - Catanzaro 1 : 1
Turris
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
2:2 2:1

Catanzaro
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
0:3 2:2

1.10.2022 17:30 Taranto (19) - Foggia (16)
Taranto
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
0:3 2:1

Foggia
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
3:0 1:1

1.10.2022 17:30 Pescara (3) - Monterosi (8)
Pescara
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
1:0 0:1

Monterosi
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
2:2 1:0

1.10.2022 17:30 Crotone (2) - Juve Stabia (4)
Crotone
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
2:0 1:0

Juve Stabia
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
1:3 0:1

1.10.2022 17:30 Avellino (15) - Potenza (13)
2.12.2020 Potenza - Avellino 0 : 1
17.3.2021 Avellino - Potenza 3 : 1
Avellino
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
0:0 2:1

Potenza
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
0:0 1:1

1.10.2022 17:30 Audace Cerignola (10) - Gelbison Cilento (12)
Audace Cerignola
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
1:0 2:2

Gelbison Cilento
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
0:0 1:0

1.10.2022 17:30 Messina (20) - Giugliano (7)
Messina
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
2:4 1:1

Giugliano
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
1:0 2:2


        Izrael ligat ha'al
datum cas domacin-gost
1.10.2022 17:0 Hap.Ir.Kiryat Shmona (8) - Hapoel Haifa (7)
19.9.2021 Hapoel Haifa - Hap.Ir.Kiryat Shmona 1 : 0
1.1.2022 Hap.Ir.Kiryat Shmona - Hapoel Haifa 2 : 2
23.4.2022 Hap.Ir.Kiryat Shmona - Hapoel Haifa 4 : 0
Hap.Ir.Kiryat Shmona
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
1:1 1:1

Hapoel Haifa
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
1:1 1:1

1.10.2022 18:15 Ashdod (5) - Hapoel Hadera (9)
3.10.2021 Ashdod - Hapoel Hadera 1 : 2
16.1.2022 Hapoel Hadera - Ashdod 2 : 1
24.4.2022 Hapoel Hadera - Ashdod 2 : 3
Ashdod
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
1:0 0:0

Hapoel Hadera
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
1:1 1:2

1.10.2022 19:0 Maccabi Netanya (10) - Hapoel Beer Sheva (4)
30.10.2021 Maccabi Netanya - Hapoel Beer Sheva 1 : 1
5.2.2022 Hapoel Beer Sheva - Maccabi Netanya 0 : 1
19.3.2022 Hapoel Beer Sheva - Maccabi Netanya 4 : 1
1.5.2022 Maccabi Netanya - Hapoel Beer Sheva 3 : 0
Maccabi Netanya
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
4:1 0:2

Hapoel Beer Sheva
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
0:5 2:3

1.10.2022 19:30 Maccabi Haifa (2) - Maccabi Tel Aviv (1)
18.9.2021 Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa 2 : 1
3.1.2022 Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv 3 : 2
11.4.2022 Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa 1 : 1
10.5.2022 Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv 1 : 3
Maccabi Haifa
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
4:1 3:1

Maccabi Tel Aviv
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
0:6 0:0


        Japan 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 7:0 Shimizu S Pulse (12) - Jubilo Iwata (18)
26.2.2022 Jubilo Iwata - Shimizu S Pulse 1 : 2
Shimizu S Pulse
NG     4/15     27%           GG     11/15     73%          
1:1 1:3 0:0 1:1 2:2 0:2 1:2 0:3 3:1 3:5 1:2 3:3 1:1 1:0 1:1

Jubilo Iwata
NG     8/14     57%           GG     6/14     43%          
1:1 1:4 4:1 2:0 0:0 3:1 2:1 0:0 1:1 3:0 2:0 2:0 1:0 4:0

1.10.2022 7:0 Avispa Fukuoka (14) - Vissel Kobe (13)
19.6.2021 Avispa Fukuoka - Vissel Kobe 1 : 2
16.10.2021 Vissel Kobe - Avispa Fukuoka 1 : 0
26.2.2022 Vissel Kobe - Avispa Fukuoka 0 : 0
Avispa Fukuoka
NG     9/15     60%           GG     6/15     40%          
1:1 0:0 0:0 0:1 0:0 5:1 0:0 1:0 0:0 1:3 1:0 1:4 0:1 2:3 3:2

Vissel Kobe
NG     9/15     60%           GG     6/15     40%          
2:0 2:2 2:0 1:1 0:0 3:1 2:0 2:1 3:1 0:2 0:1 1:1 3:0 0:2 2:0

1.10.2022 7:0 Cerezo Osaka (4) - Shonan Bellmare (15)
21.3.2021 Shonan Bellmare - Cerezo Osaka 0 : 0
25.8.2021 Cerezo Osaka - Shonan Bellmare 1 : 5
29.5.2022 Shonan Bellmare - Cerezo Osaka 0 : 2
Cerezo Osaka
NG     7/15     47%           GG     8/15     53%          
1:1 0:1 2:2 0:1 0:3 2:1 3:1 2:0 1:1 2:1 2:2 2:0 3:0 0:3 2:1

Shonan Bellmare
NG     8/13     62%           GG     5/13     38%          
1:1 2:0 2:1 2:1 0:1 1:0 0:0 0:4 0:1 1:1 1:0 3:0 1:1

1.10.2022 8:0 Kashima Antlers (5) - Fc Tokyo (7)
9.5.2021 Kashima Antlers - Fc Tokyo 3 : 0
23.10.2021 Fc Tokyo - Kashima Antlers 1 : 2
29.5.2022 Fc Tokyo - Kashima Antlers 3 : 1
Kashima Antlers
NG     7/15     47%           GG     8/15     53%          
0:2 1:0 2:1 2:1 0:3 0:0 3:1 4:1 4:4 1:0 3:3 1:1 0:2 2:0 2:2

Fc Tokyo
NG     9/15     60%           GG     6/15     40%          
1:0 0:1 0:1 2:1 0:0 5:1 2:1 0:3 2:0 5:0 3:0 1:2 3:6 0:0 2:1

1.10.2022 8:0 Sagan Tosu (8) - Kyoto Sanga (16)
10.4.2022 Kyoto Sanga - Sagan Tosu 3 : 1
Sagan Tosu
NG     9/15     60%           GG     6/15     40%          
1:1 1:0 5:0 0:0 1:1 0:0 2:1 5:0 0:2 0:1 2:2 2:0 0:0 1:1 1:1

Kyoto Sanga
NG     7/14     50%           GG     7/14     50%          
1:1 1:1 1:3 0:2 1:1 1:0 3:1 2:0 1:0 2:2 1:0 1:1 1:0 2:0

1.10.2022 8:0 Sanfrecce Hiroshima (3) - Urawa Red Diamonds (9)
26.5.2021 Sanfrecce Hiroshima - Urawa Red Diamonds 2 : 2
25.8.2021 Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima 1 : 0
13.5.2022 Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima 0 : 0
Sanfrecce Hiroshima
NG     8/15     53%           GG     7/15     47%          
0:0 1:1 0:2 2:0 1:0 1:2 3:0 3:1 1:0 2:1 3:0 1:1 1:2 5:2 2:0

Urawa Red Diamonds
NG     10/15     67%           GG     5/15     33%          
1:0 2:1 1:0 1:1 0:0 0:0 2:0 0:0 0:1 1:1 1:2 3:0 0:6 2:2 0:0

1.10.2022 9:0 Consadole Sapporo (11) - Kawasaki Frontale (2)
16.5.2021 Kawasaki Frontale - Consadole Sapporo 2 : 0
28.8.2021 Consadole Sapporo - Kawasaki Frontale 0 : 2
18.6.2022 Kawasaki Frontale - Consadole Sapporo 5 : 2
Consadole Sapporo
NG     7/14     50%           GG     7/14     50%          
1:1 1:1 1:1 0:0 1:0 1:0 1:6 1:0 0:0 2:2 0:2 1:2 2:1 4:0

Kawasaki Frontale
NG     6/15     40%           GG     9/15     60%          
4:2 0:2 2:2 0:2 1:1 0:2 0:1 0:0 1:0 2:1 3:1 1:4 2:1 1:1 1:1

1.10.2022 9:0 Gamba Osaka (17) - Kashiwa Reysol (6)
11.4.2021 Kashiwa Reysol - Gamba Osaka 1 : 0
26.9.2021 Gamba Osaka - Kashiwa Reysol 2 : 1
14.5.2022 Kashiwa Reysol - Gamba Osaka 0 : 1
Gamba Osaka
NG     7/15     47%           GG     8/15     53%          
1:3 2:2 2:3 3:1 0:1 0:0 2:0 1:2 2:0 1:1 1:2 1:1 0:2 0:3 0:0

Kashiwa Reysol
NG     8/15     53%           GG     7/15     47%          
0:2 1:0 1:1 0:1 1:0 1:2 0:0 1:6 4:0 0:1 0:1 1:2 1:1 2:2 4:1

1.10.2022 9:0 Nagoya Grampus (10) - Yokohama F. M. (1)
12.8.2021 Yokohama F. M. - Nagoya Grampus 2 : 0
18.9.2021 Nagoya Grampus - Yokohama F. M. 2 : 1
7.5.2022 Yokohama F. M. - Nagoya Grampus 2 : 1
Nagoya Grampus
NG     9/15     60%           GG     6/15     40%          
2:0 1:1 1:1 2:1 0:2 1:1 1:0 1:0 1:1 0:2 3:0 1:0 0:2 1:1 0:0

Yokohama F. M.
NG     4/15     27%           GG     11/15     73%          
3:1 1:1 2:0 0:3 1:4 3:3 1:0 0:2 1:2 3:5 2:2 2:2 2:1 2:2 1:2


        Japan 2. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 7:0 Montedio Yamagata (7) - Albirex Niigata (1)
11.4.2021 Montedio Yamagata - Albirex Niigata 0 : 2
11.9.2021 Albirex Niigata - Montedio Yamagata 1 : 2
29.5.2022 Albirex Niigata - Montedio Yamagata 3 : 0
Montedio Yamagata
NG     12/18     67%           GG     6/18     33%          
2:3 3:3 5:1 2:0 2:0 1:1 1:0 4:0 0:1 0:2 0:1 0:1 1:0 4:1 0:2 4:1 2:0 2:0

Albirex Niigata
NG     9/19     47%           GG     10/19     53%          
0:0 2:2 1:0 1:0 1:2 1:1 1:1 2:1 0:3 1:1 1:2 2:0 0:2 1:3 0:3 2:2 0:2 0:2 1:2

1.10.2022 7:0 Thespakusatsu Gunma (20) - Omiya Ardija (19)
9.5.2021 Thespakusatsu Gunma - Omiya Ardija 1 : 1
5.12.2021 Omiya Ardija - Thespakusatsu Gunma 3 : 1
27.4.2022 Omiya Ardija - Thespakusatsu Gunma 3 : 2
Thespakusatsu Gunma
NG     13/19     68%           GG     6/19     32%          
1:0 0:0 0:1 2:3 2:1 0:1 3:3 0:0 2:3 0:1 0:0 0:2 0:2 1:1 0:3 1:0 0:1 0:0 1:6

Omiya Ardija
NG     10/19     53%           GG     9/19     47%          
3:2 1:1 3:0 1:0 2:0 1:2 1:1 0:0 1:1 0:1 1:1 1:0 4:2 1:1 1:0 2:3 1:0 0:3 1:0

1.10.2022 7:0 Ventforet Kofu (17) - Tochigi Sc (18)
14.3.2021 Ventforet Kofu - Tochigi Sc 2 : 1
17.7.2021 Tochigi Sc - Ventforet Kofu 0 : 1
8.5.2022 Tochigi Sc - Ventforet Kofu 0 : 0
Ventforet Kofu
NG     5/18     28%           GG     13/18     72%          
1:1 1:1 1:2 2:3 1:0 2:0 1:0 1:1 1:1 1:1 0:1 3:1 1:1 5:2 2:2 2:2 0:3 1:2

Tochigi Sc
NG     13/18     72%           GG     5/18     28%          
3:0 1:1 0:1 2:0 0:0 2:1 1:0 0:1 2:1 0:0 0:2 0:1 0:0 2:0 0:3 0:0 3:1 1:1

1.10.2022 9:0 Tokushima Vortis (9) - Machida Zelvia (11)
1.5.2022 Machida Zelvia - Tokushima Vortis 0 : 2
Tokushima Vortis
NG     11/19     58%           GG     8/19     42%          
0:0 1:1 2:2 0:0 0:0 5:0 0:1 1:0 0:1 1:1 2:2 1:0 1:1 0:0 2:2 2:1 2:0 1:0 1:1

Machida Zelvia
NG     11/19     58%           GG     8/19     42%          
1:2 2:1 0:3 1:0 1:0 1:1 3:1 0:0 1:0 3:1 0:1 0:2 1:3 1:0 1:2 0:2 2:0 0:0 2:1

1.10.2022 11:30 Ryukyu (22) - Yokohama (2)
3.4.2022 Yokohama - Ryukyu 3 : 1
Ryukyu
NG     6/19     32%           GG     13/19     68%          
1:2 1:2 1:2 2:5 3:3 0:1 1:1 1:1 1:0 1:1 3:3 1:2 0:1 1:1 1:1 2:0 2:2 0:1 0:1

Yokohama
NG     7/19     37%           GG     12/19     63%          
1:2 1:1 1:2 1:1 0:0 3:3 1:0 3:0 1:3 1:1 2:3 1:2 1:1 0:1 3:2 0:1 3:3 2:0 0:2

1.10.2022 12:0 Oita Trinita (5) - V-Varen Nagasaki (8)
12.3.2022 V-Varen Nagasaki - Oita Trinita 4 : 1
Oita Trinita
NG     4/19     21%           GG     15/19     79%          
1:2 1:1 1:1 4:1 1:0 1:3 0:0 1:1 1:2 1:1 3:1 1:2 3:2 2:2 2:1 2:2 3:0 1:0 2:1

V-Varen Nagasaki
NG     11/19     58%           GG     8/19     42%          
1:0 2:0 2:3 0:0 0:1 2:1 2:0 0:4 1:2 2:3 1:2 0:1 1:2 1:2 1:0 0:1 3:3 0:1 3:0

2.10.2022 6:0 Roasso Kumamoto (4) - Blaublitz Akita (15)
5.6.2022 Blaublitz Akita - Roasso Kumamoto 2 : 2
Roasso Kumamoto
NG     12/18     67%           GG     6/18     33%          
0:3 2:0 1:2 1:1 0:2 0:2 1:1 1:1 0:0 1:2 1:1 1:0 3:0 2:0 1:0 1:0 0:0 1:0

Blaublitz Akita
NG     14/19     74%           GG     5/19     26%          
1:0 2:0 0:1 0:0 5:1 0:1 3:1 0:1 1:1 2:0 3:0 0:0 1:1 3:1 0:0 0:3 0:1 0:1 0:2

2.10.2022 7:0 Mito Hollyhock (13) - Jef United Chiba (10)
21.4.2021 Mito Hollyhock - Jef United Chiba 0 : 1
7.11.2021 Jef United Chiba - Mito Hollyhock 2 : 2
29.5.2022 Jef United Chiba - Mito Hollyhock 2 : 1
Mito Hollyhock
NG     11/19     58%           GG     8/19     42%          
2:3 0:1 2:0 0:1 1:1 3:2 2:1 0:0 3:0 0:3 1:0 1:1 1:2 1:1 1:0 2:0 0:0 0:1 1:2

Jef United Chiba
NG     7/18     39%           GG     11/18     61%          
1:2 0:1 2:1 1:1 2:1 1:1 1:0 1:1 0:2 1:1 3:2 1:2 4:0 1:1 0:3 0:2 1:2 2:0

2.10.2022 7:0 Renofa Yamaguchi (14) - Grulla Morioka (21)
26.3.2022 Grulla Morioka - Renofa Yamaguchi 0 : 0
Renofa Yamaguchi
NG     7/19     37%           GG     12/19     63%          
1:1 2:0 2:3 0:0 1:0 3:1 2:1 3:1 1:2 2:1 0:1 2:1 0:0 1:3 2:2 0:1 1:0 3:3 1:1

Grulla Morioka
NG     11/18     61%           GG     7/18     39%          
0:1 1:0 1:2 3:0 0:1 3:1 5:0 2:0 0:1 3:0 2:1 2:2 1:1 2:2 0:3 3:0 4:1 1:0

2.10.2022 7:0 Vegalta Sendai (6) - Tokyo Verdy (12)
4.5.2022 Tokyo Verdy - Vegalta Sendai 3 : 1
Vegalta Sendai
NG     8/19     42%           GG     11/19     58%          
0:0 0:0 3:0 0:3 1:3 2:1 2:0 3:1 4:1 0:0 2:1 2:3 1:1 3:0 1:2 2:3 0:2 1:2 1:1

Tokyo Verdy
NG     4/19     21%           GG     15/19     79%          
1:1 1:1 0:1 3:3 2:5 3:1 2:0 2:1 4:3 3:3 1:1 3:1 0:1 2:2 2:2 1:0 2:1 2:2 1:2

2.10.2022 7:0 Zweigen Kanazawa (16) - Fagiano Okayama (3)
7.3.2021 Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa 0 : 1
11.7.2021 Zweigen Kanazawa - Fagiano Okayama 0 : 0
4.6.2022 Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa 5 : 1
Zweigen Kanazawa
NG     5/18     28%           GG     13/18     72%          
1:2 0:1 2:2 1:1 2:3 1:2 1:0 1:1 2:1 1:1 0:1 2:1 0:3 0:3 1:4 2:1 3:3 3:3

Fagiano Okayama
NG     10/18     56%           GG     8/18     44%          
0:1 3:1 1:1 3:3 1:1 0:1 1:0 0:0 0:0 0:1 1:1 2:2 2:3 1:3 1:0 0:1 0:2 1:0


        Juzna Koreja 2. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 6:30 Gimpo Citizen (8) - Chungnam Asan (6)
15.3.2022 Gimpo Citizen - Chungnam Asan 0 : 4
24.4.2022 Chungnam Asan - Gimpo Citizen 2 : 1
17.8.2022 Chungnam Asan - Gimpo Citizen 0 : 1
Gimpo Citizen
NG     8/18     44%           GG     10/18     56%          
2:2 0:4 1:2 2:1 1:1 1:2 0:1 1:0 2:1 2:2 0:0 0:2 1:1 1:3 1:1 0:3 0:3 0:0

Chungnam Asan
NG     9/18     50%           GG     9/18     50%          
0:0 2:0 0:0 0:4 0:0 2:1 3:1 0:1 3:2 0:0 1:1 0:1 2:1 2:1 2:2 1:3 1:1 3:0

1.10.2022 9:0 Seoul E-Land (7) - Bucheon 1995 (4)
4.4.2021 Seoul E-Land - Bucheon 1995 4 : 0
17.5.2021 Bucheon 1995 - Seoul E-Land 1 : 1
14.8.2021 Seoul E-Land - Bucheon 1995 1 : 2
11.9.2021 Bucheon 1995 - Seoul E-Land 0 : 3
5.4.2022 Bucheon 1995 - Seoul E-Land 0 : 0
4.6.2022 Seoul E-Land
Seoul E-Land
NG     7/18     39%           GG     11/18     61%          
0:0 0:0 3:1 0:1 1:1 1:1 2:2 2:3 1:1 2:2 3:0 2:2 0:4 2:1 2:1 3:0 0:1 3:2

Bucheon 1995
NG     8/18     44%           GG     10/18     56%          
0:1 2:1 2:3 1:0 0:0 1:0 1:1 3:0 2:1 0:2 2:1 1:2 1:1 1:1 4:2 3:1 0:3 0:3

1.10.2022 11:30 Anyang (3) - Ansan Greeners (9)
6.3.2021 Anyang - Ansan Greeners 1 : 2
10.5.2021 Ansan Greeners - Anyang 3 : 2
30.8.2021 Anyang - Ansan Greeners 1 : 1
25.9.2021 Ansan Greeners - Anyang 1 : 0
6.4.2022 Ansan Greeners - Anyang 1 : 2
7.5.2022 Anyang - Ansan Greeners 1 : 1
Anyang
NG     9/18     50%           GG     9/18     50%          
1:0 2:0 2:3 1:0 3:2 2:2 1:1 0:0 1:0 2:2 1:0 1:1 1:0 4:2 0:0 3:1 1:2 0:1

Ansan Greeners
NG     8/19     42%           GG     11/19     58%          
2:1 0:0 1:1 0:0 1:1 1:1 2:0 2:3 2:0 2:3 3:1 2:0 0:1 2:1 2:2 2:1 0:3 3:3 3:0

2.10.2022 6:30 Daejeon Citizen (2) - Gwangju (1)
Daejeon Citizen
NG     5/18     28%           GG     13/18     72%          
1:1 0:0 4:1 2:1 4:4 4:3 1:0 3:2 1:1 1:1 2:0 3:1 3:0 2:1 2:3 3:1 1:1 3:0

Gwangju
NG     8/18     44%           GG     10/18     56%          
0:2 2:0 1:2 2:2 1:2 2:2 0:3 1:1 1:1 0:0 2:2 0:2 0:2 0:0 0:4 2:1 2:3 1:2


        Juzna Koreja 3K liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 7:0 Siheung Citizen (5) - Pocheon Citizen (9)
27.5.2022 Pocheon Citizen - Siheung Citizen 1 : 1
Siheung Citizen
NG     5/13     38%           GG     8/13     62%          
2:1 0:0 2:1 2:0 2:0 1:1 2:1 3:4 1:0 4:0 2:1 1:2 1:2

Pocheon Citizen
NG     2/12     17%           GG     10/12     83%          
2:1 2:1 2:1 1:0 2:1 2:1 1:1 2:4 1:3 2:3 1:2 1:0

1.10.2022 8:0 Cheonan City (10) - Dangjin Citizen (16)
29.5.2022 Dangjin Citizen - Cheonan City 1 : 1
Cheonan City
NG     6/12     50%           GG     6/12     50%          
1:1 0:1 1:2 1:2 0:0 1:2 0:0 0:2 4:0 1:1 2:0 1:1

Dangjin Citizen
NG     5/13     38%           GG     8/13     62%          
2:1 0:0 2:1 2:1 3:1 1:0 2:1 3:1 2:1 1:0 2:0 2:1 3:0

1.10.2022 8:0 Gyeongju Khnp (3) - Hwaseong (4)
9.5.2021 Hwaseong - Gyeongju Khnp 2 : 3
11.9.2021 Gyeongju Khnp - Hwaseong 1 : 0
29.5.2022 Hwaseong - Gyeongju Khnp 2 : 2
Gyeongju Khnp
NG     7/13     54%           GG     6/13     46%          
0:0 0:1 2:2 3:1 1:0 1:2 4:0 0:0 3:1 0:1 2:0 1:1 2:1

Hwaseong
NG     8/12     67%           GG     4/12     33%          
2:2 0:1 1:1 0:3 0:3 0:0 0:0 0:1 4:0 1:3 0:0 2:1

1.10.2022 8:0 Paju Citizen Fc (2) - Daejeon Korail (11)
8.5.2021 Paju Citizen Fc - Daejeon Korail 0 : 0
10.9.2021 Daejeon Korail - Paju Citizen Fc 2 : 2
27.5.2022 Daejeon Korail - Paju Citizen Fc 1 : 1
Paju Citizen Fc
NG     4/13     31%           GG     9/13     69%          
2:1 1:3 2:1 0:1 0:0 2:1 2:1 2:1 2:0 1:0 1:1 2:1 1:2

Daejeon Korail
NG     7/13     54%           GG     6/13     46%          
2:0 2:1 0:1 3:1 1:2 0:0 4:3 1:2 0:0 1:0 1:0 0:1 1:2

1.10.2022 12:0 Cheongju Fc (13) - Gimhae City (6)
5.6.2021 Gimhae City - Cheongju Fc 1 : 0
23.10.2021 Cheongju Fc - Gimhae City 3 : 0
28.5.2022 Gimhae City - Cheongju Fc 2 : 0
Cheongju Fc
NG     7/13     54%           GG     6/13     46%          
3:1 0:2 2:1 1:2 1:0 0:3 3:2 0:0 1:0 0:1 1:1 2:2 0:0

Gimhae City
NG     9/13     69%           GG     4/13     31%          
1:3 2:0 0:1 2:0 1:0 1:4 1:0 0:0 2:1 0:0 1:2 0:0 0:0

2.10.2022 7:0 Busan Transport Corp (7) - Ulsan Citizen (15)
20.3.2021 Ulsan Citizen - Busan Transport Corp 0 : 1
30.6.2021 Busan Transport Corp - Ulsan Citizen 1 : 1
29.5.2022 Ulsan Citizen - Busan Transport Corp 0 : 2
Busan Transport Corp
NG     6/14     43%           GG     8/14     57%          
2:1 0:1 2:2 0:1 2:3 0:0 2:1 1:1 4:3 1:1 1:1 2:0 0:0 3:0

Ulsan Citizen
NG     6/13     46%           GG     7/13     54%          
2:1 1:3 2:1 1:2 0:0 1:0 0:0 3:4 0:0 0:3 1:1 2:0 2:1

2.10.2022 7:0 Yangju Citizen (8) - Changwon City (1)
1.5.2021 Changwon City - Yangju Citizen 0 : 1
4.9.2021 Yangju Citizen - Changwon City 1 : 1
28.5.2022 Changwon City - Yangju Citizen 0 : 1
Yangju Citizen
NG     8/13     62%           GG     5/13     38%          
0:1 0:1 2:0 1:0 1:0 2:2 1:1 1:0 2:0 2:3 3:4 1:0 2:1

Changwon City
NG     7/13     54%           GG     6/13     46%          
0:0 2:1 0:1 1:2 1:1 1:2 3:2 0:2 2:0 1:2 1:0 0:0 0:2

2.10.2022 8:0 Gangneung City (12) - Mokpo City (14)
5.6.2021 Mokpo City - Gangneung City 0 : 0
23.10.2021 Gangneung City - Mokpo City 1 : 1
28.5.2022 Mokpo City - Gangneung City 2 : 3
Gangneung City
NG     5/12     42%           GG     7/12     58%          
1:0 2:1 0:0 2:1 0:0 0:3 1:2 2:3 1:3 2:1 1:3 0:0

Mokpo City
NG     9/14     64%           GG     5/14     36%          
3:1 0:1 3:0 2:3 2:0 0:1 2:0 2:2 1:0 3:1 1:0 2:0 3:1 0:1


        Kazahstan Premijer liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 12:0 Ordabasy (6) - Atyrau (7)
19.5.2021 Atyrau - Ordabasy 0 : 0
16.10.2021 Ordabasy - Atyrau 2 : 1
1.5.2022 Atyrau - Ordabasy 2 : 1
Ordabasy
NG     2/10     20%           GG     8/10     80%          
1:1 2:0 3:1 3:1 2:1 1:2 3:2 3:0 4:1 1:2

Atyrau
NG     5/9     56%           GG     4/9     44%          
2:1 0:1 2:1 0:0 0:3 1:1 0:0 4:2 0:2

1.10.2022 12:0 Taraz (10) - Maktaaral (14)
2.5.2022 Maktaaral - Taraz 0 : 1
Taraz
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
1:0 0:1 2:1 3:0 2:0 1:1 1:1 3:4

Maktaaral
NG     4/10     40%           GG     6/10     60%          
1:1 2:1 5:1 1:0 1:1 0:0 4:2 1:0 4:0 4:2

1.10.2022 12:0 Caspiy (9) - Aksu (8)
2.5.2022 Aksu - Caspiy 2 : 0
Caspiy
NG     6/10     60%           GG     4/10     40%          
1:0 0:0 2:1 2:1 4:0 2:0 2:1 0:2 2:2 0:3

Aksu
NG     6/10     60%           GG     4/10     40%          
0:0 2:1 2:1 0:1 2:0 5:0 3:0 4:2 1:0 3:4


        Malezija Super Liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 14:15 Johor Darul Takzim (1) - Negeri Sembilan (3)
11.5.2022 Negeri Sembilan - Johor Darul Takzim 0 : 1
Johor Darul Takzim
NG     5/8     63%           GG     3/8     38%          
1:0 6:0 2:1 2:2 5:1 4:0 5:0 4:0

Negeri Sembilan
NG     6/9     67%           GG     3/9     33%          
0:1 1:1 1:2 0:0 0:0 0:0 2:3 0:2 1:0

1.10.2022 14:15 Sarawak Utd (11) - Pahang (7)
11.5.2022 Pahang - Sarawak Utd 1 : 2
Sarawak Utd
NG     5/8     63%           GG     3/8     38%          
0:1 1:1 0:1 0:2 1:2 1:2 0:4 0:0

Pahang
NG     3/10     30%           GG     7/10     70%          
1:0 3:1 1:2 2:2 2:1 3:0 2:1 0:3 2:2 2:3

1.10.2022 15:0 Kedah (5) - Petaling Jaya City (10)
17.3.2021 Kedah - Petaling Jaya City 3 : 1
25.8.2021 Petaling Jaya City - Kedah 1 : 4
10.5.2022 Petaling Jaya City - Kedah 3 : 3
Kedah
NG     3/8     38%           GG     5/8     63%          
3:2 1:0 2:3 0:0 3:1 1:1 1:0 3:1

Petaling Jaya City
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
3:1 1:1 3:1 1:1 4:0 0:0 2:2 0:0 0:0 0:1

1.10.2022 15:0 Penang (12) - Kuala Lumpur (6)
6.3.2021 Penang - Kuala Lumpur 1 : 0
4.5.2021 Kuala Lumpur - Penang 3 : 1
10.5.2022 Kuala Lumpur - Penang 3 : 2
Penang
NG     1/9     11%           GG     8/9     89%          
1:1 1:1 1:2 2:4 1:1 2:1 0:1 2:3 2:3

Kuala Lumpur
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
3:2 2:1 1:2 2:0 1:1 5:0 2:2 0:2 0:0

1.10.2022 15:0 Selangor (8) - Melaka Utd (9)
18.4.2021 Melaka Utd - Selangor 2 : 3
28.8.2021 Selangor - Melaka Utd 1 : 1
5.7.2022 Melaka Utd - Selangor 2 : 0
Selangor
NG     4/10     40%           GG     6/10     60%          
4:1 3:1 7:0 1:1 2:0 1:1 2:3 0:2 0:1 1:1

Melaka Utd
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
1:0 1:1 2:0 1:2 2:3 2:1 4:0 5:0

1.10.2022 15:0 Terengganu (4) - Sabah (2)
21.3.2021 Sabah - Terengganu 2 : 1
1.8.2021 Terengganu - Sabah 0 : 0
19.7.2022 Sabah - Terengganu 2 : 1
Terengganu
NG     7/10     70%           GG     3/10     30%          
2:0 2:0 0:0 2:1 2:1 0:0 1:2 1:0 5:0 3:0

Sabah
NG     4/8     50%           GG     4/8     50%          
0:1 0:1 2:0 2:4 1:1 0:1 1:2 1:1


        Nemacka Bundes 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 15:30 Eintracht F. (7) - Union Berlin (1)
28.11.2021 Eintracht F. - Union Berlin 2 : 1
17.4.2022 Union Berlin - Eintracht F. 2 : 0
Eintracht F.
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:6 1:1 4:0 0:1

Union Berlin
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:0 1:6 0:1

1.10.2022 15:30 Koln (9) - Borussia D. (2)
30.10.2021 Borussia D. - Koln 2 : 0
20.3.2022 Koln - Borussia D. 1 : 1
Koln
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
3:1 0:0 0:1

Borussia D.
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
1:3 0:1 3:0

1.10.2022 15:30 Rb Leipzig (12) - Bochum (18)
2.10.2021 Rb Leipzig - Bochum 3 : 0
27.2.2022 Bochum - Rb Leipzig 0 : 1
Rb Leipzig
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
2:2 2:0 3:0

Bochum
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
3:2 1:0 3:1

1.10.2022 15:30 Freiburg (3) - Mainz (8)
18.9.2021 Mainz - Freiburg 0 : 0
12.2.2022 Freiburg - Mainz 1 : 1
Freiburg
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
1:3 1:0 0:0

Mainz
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:2 1:2 0:1 4:1

1.10.2022 15:30 Wolfsburg (17) - Stuttgart (16)
11.12.2021 Wolfsburg - Stuttgart 0 : 2
30.4.2022 Stuttgart - Wolfsburg 1 : 1
Wolfsburg
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:2 0:0 2:4

Stuttgart
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:2 0:0 2:2

1.10.2022 18:30 Werder Bremen (10) - Monchenglad. (6)
Werder Bremen
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:2 3:4 0:1

Monchenglad.
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:2 1:1 0:0


        Nemacka Bundes 2. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 13:0 Fortuna Dusseldorf (6) - Arminia Bielefeld (15)
Fortuna Dusseldorf
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
2:1 2:2 4:0 3:1

Arminia Bielefeld
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
2:1 2:1 1:1 1:1 1:0

1.10.2022 13:0 Holstein Kiel (8) - Hansa Rostock (9)
2.10.2021 Holstein Kiel - Hansa Rostock 0 : 2
11.3.2022 Hansa Rostock - Holstein Kiel 3 : 2
Holstein Kiel
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:2 3:0 1:0 2:3

Hansa Rostock
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
0:1 4:0 2:0 3:1

1.10.2022 13:0 Greuther Furth (17) - Sandhausen (14)
Greuther Furth
NG     0/5     0%           GG     5/5     100%          
2:2 1:1 1:3 2:2 2:1

Sandhausen
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
2:1 3:2 1:0 1:1

1.10.2022 20:30 St. Pauli (12) - Heidenheim (5)
16.10.2021 Heidenheim - St. Pauli 2 : 4
18.3.2022 St. Pauli - Heidenheim 1 : 0
St. Pauli
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
3:2 3:0 2:2 1:1

Heidenheim
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
0:1 1:0 0:3 2:2 0:0


        Nemacka 3. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 14:0 B. Dortmund Ii (18) - 1860 Munich (2)
11.12.2021 B. Dortmund Ii - 1860 Munich 0 : 2
14.5.2022 1860 Munich - B. Dortmund Ii 6 : 3
B. Dortmund Ii
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
0:4 1:0 0:2 1:2

1860 Munich
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
3:4 0:1 1:1 4:1

1.10.2022 14:0 Saarbrucken (4) - Freiburg Ii (3)
11.12.2021 Saarbrucken - Freiburg Ii 1 : 0
14.5.2022 Freiburg Ii - Saarbrucken 1 : 1
Saarbrucken
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:0 1:0 0:0 2:2

Freiburg Ii
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:1 3:1 0:2 3:1

1.10.2022 14:0 Duisburg (12) - Hallescher (16)
30.10.2021 Hallescher - Duisburg 2 : 1
9.4.2022 Duisburg - Hallescher 2 : 1
Duisburg
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
2:2 3:1 1:1 0:1

Hallescher
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
3:2 2:0 3:1 2:2

1.10.2022 14:0 Elversberg (1) - Verl (17)
Elversberg
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
0:2 5:0 1:0 4:1

Verl
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:0 2:0 1:0 5:1

1.10.2022 14:0 Bayreuth (19) - Dynamo Dresden (5)
Bayreuth
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
0:1 1:0 1:1 0:6

Dynamo Dresden
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
0:2 2:1 0:1 0:1

1.10.2022 14:0 Osnabruck (13) - Waldhof M. (6)
21.11.2021 Waldhof M. - Osnabruck 3 : 3
23.4.2022 Osnabruck - Waldhof M. 1 : 2
Osnabruck
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:0 0:1 2:2 1:0

Waldhof M.
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:2 6:2 1:0 1:0


        Norveska 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:0 Tromso (9) - Molde (1)
13.5.2021 Tromso - Molde 3 : 3
16.10.2021 Molde - Tromso 3 : 0
10.7.2022 Molde - Tromso 5 : 1
Tromso
NG     3/11     27%           GG     8/11     73%          
2:1 2:5 1:0 1:1 2:2 1:1 3:0 2:1 4:3 1:0 3:2

Molde
NG     4/11     36%           GG     7/11     64%          
1:3 0:0 0:2 1:2 1:2 0:0 2:3 2:3 0:1 1:4 2:4

1.10.2022 18:0 Lillestrom (2) - Bodo Glimt (4)
15.8.2021 Lillestrom - Bodo Glimt 0 : 1
21.11.2021 Bodo Glimt - Lillestrom 2 : 0
8.5.2022 Bodo Glimt - Lillestrom 1 : 1
Lillestrom
NG     7/11     64%           GG     4/11     36%          
4:0 1:0 2:0 1:0 2:0 3:1 0:1 1:1 3:0 1:1 2:1

Bodo Glimt
NG     4/11     36%           GG     7/11     64%          
1:2 2:0 1:4 3:1 0:2 3:2 0:2 1:2 1:4 0:2 3:2

1.10.2022 18:0 Valerenga (5) - Stromsgodset (8)
4.7.2021 Stromsgodset - Valerenga 1 : 1
3.10.2021 Valerenga - Stromsgodset 3 : 0
22.5.2022 Stromsgodset - Valerenga 3 : 2
Valerenga
NG     7/11     64%           GG     4/11     36%          
2:1 1:0 1:1 0:4 0:1 3:0 4:2 4:0 1:0 3:1 4:0

Stromsgodset
NG     7/11     64%           GG     4/11     36%          
1:0 0:1 0:0 0:3 2:2 5:1 1:0 3:0 2:2 1:0 2:1


        Norveska 2. Liga Grupa 1
datum cas domacin-gost
1.10.2022 13:0 Ullern (11) - Vard Haugesund (9)
3.7.2022 Vard Haugesund - Ullern 4 : 2
Ullern
NG     4/9     44%           GG     5/9     56%          
2:1 2:0 1:1 0:3 5:3 2:2 1:2 8:0 2:0

Vard Haugesund
NG     3/10     30%           GG     7/10     70%          
0:1 3:2 6:2 3:1 2:0 1:1 5:2 0:0 1:1 1:1

1.10.2022 14:0 Notodden (12) - Egersunds (3)
6.6.2022 Egersunds - Notodden 2 : 0
Notodden
NG     6/10     60%           GG     4/10     40%          
2:2 1:3 2:0 0:4 1:3 1:1 2:0 0:0 4:0 2:0

Egersunds
NG     2/10     20%           GG     8/10     80%          
1:1 1:1 1:4 1:2 1:2 2:0 1:2 1:3 0:3 1:4

1.10.2022 14:0 Orn Horten (7) - Sotra (8)
3.7.2022 Sotra - Orn Horten 4 : 2
Orn Horten
NG     3/10     30%           GG     7/10     70%          
0:0 1:1 1:0 3:1 2:0 2:1 8:1 1:5 3:1 1:1

Sotra
NG     4/11     36%           GG     7/11     64%          
2:2 2:0 3:1 1:1 2:0 0:2 2:2 2:0 3:2 3:2 2:6

1.10.2022 15:0 Moss (1) - Staal Jorpeland (13)
3.7.2022 Staal Jorpeland - Moss 1 : 4
Moss
NG     6/10     60%           GG     4/10     40%          
1:0 2:1 1:0 2:1 0:1 2:0 2:0 3:1 3:0 1:1

Staal Jorpeland
NG     3/10     30%           GG     7/10     70%          
0:0 2:2 3:2 4:1 1:1 1:3 4:2 8:0 3:1 4:0

1.10.2022 16:0 Arendal (2) - Kvik Halden (5)
1.5.2022 Kvik Halden - Arendal 1 : 3
Arendal
NG     6/10     60%           GG     4/10     40%          
2:0 2:2 3:1 3:1 2:0 2:0 3:2 1:0 4:0 1:0

Kvik Halden
NG     5/10     50%           GG     5/10     50%          
1:0 2:1 0:2 3:1 5:3 2:2 0:1 0:3 2:2 0:4


        Norveska 2. Liga Grupa 2
datum cas domacin-gost
1.10.2022 14:0 Kjelsas (3) - Levanger (6)
28.7.2021 Kjelsas - Levanger 0 : 1
6.11.2021 Levanger - Kjelsas 1 : 2
15.5.2022 Levanger - Kjelsas 1 : 0
Kjelsas
NG     9/11     82%           GG     2/11     18%          
6:0 1:0 0:1 4:0 0:2 6:0 2:0 2:2 1:1 0:1 2:0

Levanger
NG     1/11     9%           GG     10/11     91%          
1:1 1:3 2:2 2:1 2:1 1:4 2:1 0:3 2:1 3:2 1:6

1.10.2022 16:0 Baerum (11) - Frigg (14)
30.4.2022 Frigg - Baerum 4 : 1
Baerum
NG     5/11     45%           GG     6/11     55%          
0:2 2:1 2:2 0:1 1:3 4:0 2:3 0:4 4:1 1:2 1:0

Frigg
NG     5/11     45%           GG     6/11     55%          
2:0 1:0 4:1 2:1 3:0 6:1 3:0 2:0 1:3 8:1 4:4

1.10.2022 17:0 Gjovik Lyn (5) - Alta (4)
1.5.2022 Alta - Gjovik Lyn 5 : 0
Gjovik Lyn
NG     5/11     45%           GG     6/11     55%          
1:1 4:2 4:0 1:0 1:0 1:1 2:2 3:6 1:0 3:0 1:6

Alta
NG     5/11     45%           GG     6/11     55%          
4:1 7:2 2:1 2:0 0:1 2:0 1:3 5:0 1:1 0:1 2:2


        Poljska 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 15:0 Gornik Zabrze (10) - Zaglebie Lubin (11)
30.10.2021 Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin 0 : 0
22.4.2022 Zaglebie Lubin - Gornik Zabrze 2 : 4
Gornik Zabrze
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
0:2 1:0 1:3 1:1 3:3

Zaglebie Lubin
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
2:0 0:1 0:1 3:0 2:2

1.10.2022 17:30 Lech Poznan (7) - Legia Warszawa (1)
17.10.2021 Legia Warszawa - Lech Poznan 0 : 1
9.4.2022 Lech Poznan - Legia Warszawa 1 : 1
Lech Poznan
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
0:2 1:3 0:1 1:0 2:0

Legia Warszawa
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:1 3:0 1:2 0:1 4:0

1.10.2022 20:30 Pogon Szczecin (3) - Lechia Gdansk (18)
27.11.2021 Pogon Szczecin - Lechia Gdansk 5 : 1
14.5.2022 Lechia Gdansk - Pogon Szczecin 0 : 0
Pogon Szczecin
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
2:1 1:0 2:2 3:0 2:2

Lechia Gdansk
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
3:0 2:3 4:1 2:1 2:1


        Poljska 2. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 15:0 Skra Czestochowa (13) - Gks Katowice (9)
16.10.2021 Skra Czestochowa - Gks Katowice 0 : 0
27.4.2022 Gks Katowice - Skra Czestochowa 3 : 0
Skra Czestochowa
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
2:0 0:2 1:0 0:0 1:2

Gks Katowice
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
0:2 1:0 2:1 0:1 0:1 2:2

1.10.2022 17:30 Stal Rzeszow (5) - Resovia Rzeszow (17)
Stal Rzeszow
NG     3/6     50%           GG     3/6     50%          
3:3 1:0 2:3 1:0 5:0 2:1

Resovia Rzeszow
NG     0/5     0%           GG     5/5     100%          
2:1 1:1 1:1 1:1 1:1

1.10.2022 20:0 Gornik Leczna (16) - Gks Tychy (11)
Gornik Leczna
NG     0/5     0%           GG     5/5     100%          
1:1 1:1 1:2 4:1 2:2

Gks Tychy
NG     4/6     67%           GG     2/6     33%          
2:2 0:2 1:0 0:5 5:0 1:1


        Portugal 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:30 Vizela (15) - Portimonense (4)
26.9.2021 Portimonense - Vizela 0 : 0
27.2.2022 Vizela - Portimonense 1 : 1
Vizela
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:1 2:2 0:1

Portimonense
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
0:3 0:1 4:0

1.10.2022 19:0 Chaves (11) - Estoril (7)
Chaves
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
0:1 1:1 1:1

Estoril
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
1:0 0:3 0:1

1.10.2022 21:30 Guimaraes (9) - Benfica (1)
25.9.2021 Guimaraes - Benfica 1 : 3
27.2.2022 Benfica - Guimaraes 3 : 0
Guimaraes
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
1:0 0:1 1:0

Benfica
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
0:1 0:3 0:1


        Rusija 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 13:0 Orenburg (10) - Pfc Sochi (6)
Orenburg
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:4 3:0 1:0 3:1

Pfc Sochi
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
1:3 3:0 3:0 2:2 2:1

1.10.2022 15:30 Khimki (14) - Cska Moscow (3)
21.11.2021 Cska Moscow - Khimki 0 : 0
9.4.2022 Khimki - Cska Moscow 4 : 2
Khimki
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
1:1 3:0 1:3 0:3 0:0

Cska Moscow
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
2:2 2:1 0:0 0:1 1:0

1.10.2022 18:0 Lokomotiv M. (12) - Ural (15)
20.9.2021 Ural - Lokomotiv M. 0 : 0
4.12.2021 Lokomotiv M. - Ural 0 : 1
Lokomotiv M.
NG     0/5     0%           GG     5/5     100%          
1:1 2:2 1:1 5:1 1:2

Ural
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
2:0 3:0 0:0 2:1


        Rusija 2. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 10:45 Ufa (12) - Baltika (2)
Ufa
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
2:1 1:3 0:0 0:2 2:1

Baltika
NG     1/6     17%           GG     5/6     83%          
2:1 1:1 2:2 1:3 0:0 1:2

1.10.2022 12:0 Enisey (7) - Dinamo Makhachkala (6)
Enisey
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
3:2 2:1 2:1 1:1 0:0

Dinamo Makhachkala
NG     2/6     33%           GG     4/6     67%          
0:0 2:1 1:1 0:1 1:1 1:2

1.10.2022 13:0 Veles Moscow (15) - Volgar Astrakhan (9)
3.10.2021 Volgar Astrakhan - Veles Moscow 0 : 1
16.4.2022 Veles Moscow - Volgar Astrakhan 0 : 2
Veles Moscow
NG     2/6     33%           GG     4/6     67%          
2:1 0:2 0:2 3:1 1:2 1:1

Volgar Astrakhan
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
3:1 0:0 0:0 0:0 3:2

1.10.2022 14:0 Volga Ulyanovsk (18) - Ska-Khabarovsk (8)
Volga Ulyanovsk
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
1:1 0:2 1:4 0:2 1:2 0:2 1:1

Ska-Khabarovsk
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
3:2 3:2 0:0 1:1 0:1

1.10.2022 15:0 Kamaz (4) - Rodina (16)
Kamaz
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
3:2 1:1 4:0 0:0 1:2

Rodina
NG     3/6     50%           GG     3/6     50%          
2:0 0:2 1:1 2:1 2:2 0:0

1.10.2022 15:0 Rubin (5) - Arsenal Tula (3)
Rubin
NG     3/6     50%           GG     3/6     50%          
2:0 0:0 3:0 1:1 2:2 3:2

Arsenal Tula
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
0:3 1:0 1:1 0:2 2:1

1.10.2022 17:0 Neftekhimik (10) - Akron Togliatti (17)
5.9.2021 Akron Togliatti - Neftekhimik 1 : 3
12.3.2022 Neftekhimik - Akron Togliatti 0 : 0
Neftekhimik
NG     5/6     83%           GG     1/6     17%          
0:1 0:0 2:2 2:0 1:0 0:1

Akron Togliatti
NG     5/7     71%           GG     2/7     29%          
1:0 1:1 3:0 0:1 4:0 1:1 0:0

1.10.2022 17:0 Pfc Kuban (14) - Krasnodar 2 (13)
23.10.2021 Krasnodar 2 - Pfc Kuban 1 : 2
14.5.2022 Pfc Kuban - Krasnodar 2 0 : 0
Pfc Kuban
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
2:0 0:1 1:2 0:0 2:1

Krasnodar 2
NG     2/6     33%           GG     4/6     67%          
0:2 0:1 1:1 2:1 1:2 2:1

1.10.2022 18:0 Alania Vladikavkaz (1) - Shinnik Yaroslavl (11)
Alania Vladikavkaz
NG     3/6     50%           GG     3/6     50%          
0:0 1:1 1:0 1:2 4:2 1:0

Shinnik Yaroslavl
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
2:3 2:1 2:1 1:0 1:1


        Slovenija 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 15:0 Domzale (6) - Ns Mura (5)
29.8.2021 Domzale - Ns Mura 4 : 1
7.11.2021 Ns Mura - Domzale 1 : 1
5.3.2022 Domzale - Ns Mura 1 : 1
8.5.2022 Ns Mura - Domzale 3 : 1
24.7.2022 Ns Mura - Domzale 4 : 3
Domzale
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
0:0 1:1 3:2 0:2 3:1

Ns Mura
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
2:0 3:3 1:1 0:1 0:0

1.10.2022 17:30 Olimpija Ljubljana (1) - Tabor Sezana (10)
8.8.2021 Tabor Sezana - Olimpija Ljubljana 1 : 2
17.10.2021 Olimpija Ljubljana - Tabor Sezana 1 : 0
20.2.2022 Tabor Sezana - Olimpija Ljubljana 1 : 2
16.4.2022 Olimpija Ljubljana - Tabor Sezana 1 : 0
24.7.2022 Tabor Sezana - Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
2:0 1:0 2:0 2:1 3:2

Tabor Sezana
NG     1/5     20%           GG     4/5     80%          
2:1 1:1 2:2 0:0 2:2

1.10.2022 20:15 Fc Koper (3) - Nk Bravo (7)
19.9.2021 Fc Koper - Nk Bravo 0 : 1
28.11.2021 Nk Bravo - Fc Koper 1 : 2
13.3.2022 Fc Koper - Nk Bravo 0 : 0
22.5.2022 Nk Bravo - Fc Koper 0 : 0
24.7.2022 Nk Bravo - Fc Koper 1 : 0
Fc Koper
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
2:1 2:1 5:0 0:2 0:2

Nk Bravo
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
2:0 1:0 1:0 0:4 1:1


        Srbija Jelen Super liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 15:0 Tsc Backa Topola (3) - Radnik Surdulica (16)
24.11.2021 Radnik Surdulica - Tsc Backa Topola 2 : 1
2.3.2022 Tsc Backa Topola - Radnik Surdulica 0 : 0
Tsc Backa Topola
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
0:0 0:1 3:0 2:0 3:1

Radnik Surdulica
NG     2/5     40%           GG     3/5     60%          
2:0 6:0 3:2 4:1 2:2

1.10.2022 17:0 Javor (11) - Fk Vozdovac (7)
Javor
NG     3/6     50%           GG     3/6     50%          
0:4 2:1 2:1 0:1 0:1 2:2

Fk Vozdovac
NG     3/5     60%           GG     2/5     40%          
0:0 3:0 4:0 1:2 2:1

1.10.2022 19:0 Napredak (12) - Kolubara (8)
19.7.2021 Napredak - Kolubara 3 : 0
6.11.2021 Kolubara - Napredak 1 : 0
Napredak
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
0:0 2:4 0:0 1:0 1:0

Kolubara
NG     4/5     80%           GG     1/5     20%          
5:0 0:0 1:0 0:1 3:1


        Skotska Premijer liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 13:30 Hearts (3) - Rangers (2)
16.10.2021 Rangers - Hearts 1 : 1
12.12.2021 Hearts - Rangers 0 : 2
6.2.2022 Rangers - Hearts 5 : 0
14.5.2022 Hearts - Rangers 1 : 3
Hearts
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
2:1 4:1 3:2

Rangers
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:2 2:2 4:0

1.10.2022 16:0 Ross County (10) - Hibernian (6)
8.8.2021 Hibernian - Ross County 3 : 0
24.11.2021 Ross County - Hibernian 1 : 0
19.2.2022 Hibernian - Ross County 2 : 0
Ross County
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:3 1:0 1:1

Hibernian
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:1 2:1 1:0

1.10.2022 16:0 St Mirren (4) - Livingston (5)
2.10.2021 Livingston - St Mirren 0 : 1
20.11.2021 St Mirren - Livingston 1 : 1
19.2.2022 Livingston - St Mirren 1 : 1
11.5.2022 St Mirren - Livingston 0 : 0
St Mirren
NG     4/4     100%           GG     0/4     0%          
0:1 1:0 1:0 2:0

Livingston
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
0:1 1:0 5:0

1.10.2022 16:0 Celtic (1) - Motherwell (8)
16.10.2021 Motherwell - Celtic 0 : 2
12.12.2021 Celtic - Motherwell 1 : 0
6.2.2022 Motherwell - Celtic 0 : 4
14.5.2022 Celtic - Motherwell 6 : 0
Celtic
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
2:0 2:0 4:0

Motherwell
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
0:1 2:3 2:1

1.10.2022 16:0 Dundee Utd (12) - St Johnstone (9)
22.8.2021 St Johnstone - Dundee Utd 0 : 1
30.10.2021 Dundee Utd - St Johnstone 0 : 1
5.2.2022 St Johnstone - Dundee Utd 0 : 0
Dundee Utd
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
0:1 0:3 0:9

St Johnstone
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:2 4:0 3:2

1.10.2022 16:0 Aberdeen (7) - Kilmarnock (11)
Aberdeen
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
4:1 2:3 5:0

Kilmarnock
NG     4/4     100%           GG     0/4     0%          
2:0 1:0 1:0 1:0


        Skotska 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:0 Ayr Utd (2) - Inverness (4)
21.8.2021 Inverness - Ayr Utd 1 : 0
6.11.2021 Ayr Utd - Inverness 2 : 2
19.2.2022 Inverness - Ayr Utd 1 : 2
9.4.2022 Ayr Utd - Inverness 2 : 2
Ayr Utd
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
0:0 2:2 3:1

Inverness
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:0 4:1 0:2 2:3

1.10.2022 16:0 Cove Rangers (9) - Arbroath (10)
Cove Rangers
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:0 1:2 2:2

Arbroath
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:0 4:2 1:0 1:2

1.10.2022 16:0 H. Academical (8) - Dundee (5)
H. Academical
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
1:1 0:2 1:0 0:2

Dundee
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:1 0:0 3:1

1.10.2022 16:0 Partick (1) - Morton (7)
28.8.2021 Partick - Morton 3 : 0
26.10.2021 Morton - Partick 0 : 0
22.2.2022 Partick - Morton 0 : 1
12.3.2022 Morton - Partick 2 : 1
Partick
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
1:1 4:1 2:1 2:2

Morton
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:1 2:1 0:1

1.10.2022 16:0 Queens Park (3) - Raith Rovers (6)
Queens Park
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
2:3 3:2 2:1

Raith Rovers
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
2:0 0:2 2:1


        Skotska 2. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:0 Dunfermline (1) - Peterhead (10)
Dunfermline
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:0 1:0 1:1 1:1

Peterhead
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:2 3:1 5:0

1.10.2022 16:0 Falkirk (6) - Clyde (8)
21.8.2021 Falkirk - Clyde 3 : 0
30.10.2021 Clyde - Falkirk 1 : 3
26.12.2021 Falkirk - Clyde 1 : 2
5.3.2022 Clyde - Falkirk 1 : 1
Falkirk
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
0:0 3:1 3:1

Clyde
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:4 2:1 2:0 5:0

1.10.2022 16:0 Kelty Hearts (9) - Airdrieonians (2)
Kelty Hearts
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
0:2 0:0 2:0

Airdrieonians
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
0:2 1:1 1:1

1.10.2022 16:0 Montrose (5) - Edinburgh City (4)
Montrose
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:0 2:1 3:0

Edinburgh City
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:2 2:4 0:6 4:1

1.10.2022 16:0 Queen Of South (7) - Alloa Athletic (3)
Queen Of South
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:4 1:1 0:2 4:1

Alloa Athletic
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
1:0 2:0 2:4


        Skotska 3. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:0 Bonnyrigg Rose Athletic (5) - Stenhousemuir (3)
Bonnyrigg Rose Athletic
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
2:0 0:2 1:0

Stenhousemuir
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
2:1 3:0 1:2 1:2

1.10.2022 16:0 East Fife (4) - Stirling Albion (2)
East Fife
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
0:3 1:0 0:1 1:2

Stirling Albion
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
2:0 1:2 1:0 1:4

1.10.2022 16:0 Elgin City (8) - Annan Athletic (7)
18.9.2021 Elgin City - Annan Athletic 0 : 2
11.12.2021 Annan Athletic - Elgin City 4 : 1
15.2.2022 Elgin City - Annan Athletic 0 : 2
12.3.2022 Annan Athletic - Elgin City 2 : 1
Elgin City
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:3 2:2 2:0

Annan Athletic
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
1:0 4:0 2:2

1.10.2022 16:0 Forfar Athletic (9) - Dumbarton (1)
Forfar Athletic
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
2:0 2:2 1:2 1:4

Dumbarton
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:2 1:3 0:1 3:2

1.10.2022 16:0 Stranraer (6) - Albion Rovers (10)
2.10.2021 Stranraer - Albion Rovers 1 : 0
26.12.2021 Albion Rovers - Stranraer 3 : 2
26.2.2022 Stranraer - Albion Rovers 0 : 0
9.4.2022 Albion Rovers - Stranraer 0 : 5
Stranraer
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:0 2:2 2:2 3:2

Albion Rovers
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
1:0 0:2 1:1


        Spanija 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 14:0 Cadiz (19) - Villarreal (6)
26.10.2021 Villarreal - Cadiz 3 : 3
20.3.2022 Cadiz - Villarreal 1 : 0
Cadiz
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
0:1 0:4 0:4

Villarreal
NG     4/4     100%           GG     0/4     0%          
0:3 0:2 0:0 1:0

1.10.2022 16:15 Getafe (14) - Valladolid (18)
Getafe
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:3 0:0 2:1

Valladolid
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:1 4:0 2:1

1.10.2022 18:30 Sevilla (15) - Atletico Madrid (7)
18.12.2021 Sevilla - Atletico Madrid 2 : 1
15.5.2022 Atletico Madrid - Sevilla 1 : 1
Sevilla
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
1:1 0:3

Atletico Madrid
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:3 0:1 1:1

1.10.2022 21:0 Mallorca (10) - Barcelona (2)
2.1.2022 Mallorca - Barcelona 0 : 1
1.5.2022 Barcelona - Mallorca 2 : 1
Mallorca
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:2 1:1 1:0

Barcelona
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
1:4 0:3 0:4


        Spanija 2. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 16:15 Mirandes (19) - Las Palmas (1)
5.9.2021 Mirandes - Las Palmas 4 : 2
6.5.2022 Las Palmas - Mirandes 1 : 0
Mirandes
NG     1/4     25%           GG     3/4     75%          
1:1 1:3 1:1 2:0

Las Palmas
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:4 1:1 0:0

1.10.2022 16:15 Racing Santander (21) - Malaga (22)
Racing Santander
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
0:2 0:1 0:0

Malaga
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:0 1:3 1:0 3:1

1.10.2022 18:30 Andorra (10) - Levante (11)
Andorra
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
1:0 2:0

Levante
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:0 1:1 0:0

1.10.2022 21:0 Villarreal B (9) - Burgos (7)
Villarreal B
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:2 3:0 3:1

Burgos
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
0:0 0:0 0:0


        Svajcarska 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 18:0 Basel 1893 (7) - St. Gallen (3)
22.9.2021 St. Gallen - Basel 1893 0 : 2
7.11.2021 Basel 1893 - St. Gallen 0 : 1
3.3.2022 Basel 1893 - St. Gallen 2 : 2
10.4.2022 St. Gallen - Basel 1893 2 : 2
Basel 1893
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
1:1 0:0 0:2 5:1

St. Gallen
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:0 3:2 2:3

1.10.2022 20:30 Grasshopper (5) - Zurich (9)
21.8.2021 Zurich - Grasshopper 2 : 1
23.10.2021 Grasshopper - Zurich 3 : 3
5.2.2022 Grasshopper - Zurich 1 : 3
2.4.2022 Zurich - Grasshopper 1 : 1
Grasshopper
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
2:1 3:2 3:0

Zurich
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
4:0 2:0 1:1 3:2


        Svedska 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 15:0 Malmo (4) - Hammarby (3)
10.4.2021 Malmo - Hammarby 3 : 2
29.8.2021 Hammarby - Malmo 2 : 1
2.5.2022 Hammarby - Malmo 0 : 0
Malmo
NG     5/11     45%           GG     6/11     55%          
1:1 3:0 1:0 2:0 1:2 2:1 3:0 3:1 3:1 0:1 2:1

Hammarby
NG     7/11     64%           GG     4/11     36%          
1:5 0:1 0:3 2:0 1:0 1:0 0:3 0:1 2:2 4:1 1:1

1.10.2022 17:30 Degerfors (14) - Djurgarden (1)
9.5.2021 Degerfors - Djurgarden 2 : 0
22.9.2021 Djurgarden - Degerfors 3 : 2
4.4.2022 Djurgarden - Degerfors 3 : 1
Degerfors
NG     4/11     36%           GG     7/11     64%          
1:2 0:1 0:6 2:1 0:2 1:1 1:1 2:1 1:1 3:1 0:0

Djurgarden
NG     8/12     67%           GG     4/12     33%          
1:0 1:1 1:0 0:0 1:0 2:5 0:2 1:2 0:0 2:2 0:1 0:0


        Svedska 2. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 13:0 Afc Eskilstuna (7) - Orebro (9)
23.5.2022 Orebro - Afc Eskilstuna 1 : 0
Afc Eskilstuna
NG     4/12     33%           GG     8/12     67%          
4:3 2:0 1:2 5:2 1:2 4:1 3:1 1:0 0:0 0:2 3:1 2:3

Orebro
NG     6/11     55%           GG     5/11     45%          
3:0 0:2 2:1 0:0 2:1 2:0 0:2 2:1 1:1 1:2 2:0

1.10.2022 15:0 Landskrona (8) - Dalkurd (16)
2.7.2022 Dalkurd - Landskrona 0 : 1
Landskrona
NG     1/11     9%           GG     10/11     91%          
1:3 3:2 3:3 1:1 2:1 2:1 1:1 0:1 1:1 2:1 3:2

Dalkurd
NG     8/11     73%           GG     3/11     27%          
1:0 1:0 3:0 0:0 3:3 5:0 0:1 0:0 3:1 4:2 2:0

1.10.2022 15:0 Orgryte (14) - Brage (3)
19.6.2021 Brage - Orgryte 1 : 3
14.8.2021 Orgryte - Brage 1 : 1
8.5.2022 Brage - Orgryte 4 : 0
Orgryte
NG     5/12     42%           GG     7/12     58%          
2:2 0:1 0:2 1:2 3:3 2:0 1:1 1:1 2:2 5:1 0:1 0:1

Brage
NG     1/11     9%           GG     10/11     91%          
1:2 2:2 1:3 1:1 1:0 1:3 1:1 1:3 2:2 1:2 2:3

1.10.2022 15:0 Ostersunds (15) - Halmstad (1)
3.5.2022 Halmstad - Ostersunds 2 : 0
Ostersunds
NG     4/11     36%           GG     7/11     64%          
2:3 1:0 1:3 0:0 0:3 1:1 1:1 3:1 2:3 2:2 2:0

Halmstad
NG     5/12     42%           GG     7/12     58%          
2:2 0:1 0:2 1:3 1:4 2:2 2:1 1:2 0:4 0:5 2:1 3:0


        Svedska 3. liga Jug Sodra
datum cas domacin-gost
1.10.2022 13:0 Tvaakers If (8) - Bk Olympic (6)
9.4.2022 Bk Olympic - Tvaakers If 1 : 1
Tvaakers If
NG     7/12     58%           GG     5/12     42%          
4:0 3:1 3:0 0:1 0:0 0:1 2:0 4:3 2:1 1:2 1:2 0:0

Bk Olympic
NG     4/12     33%           GG     8/12     67%          
1:2 2:3 1:2 0:3 1:1 2:2 1:3 1:0 3:2 0:1 1:1 0:4

1.10.2022 13:0 Vanersborgs If (11) - Gais (1)
18.6.2022 Gais - Vanersborgs If 2 : 0
Vanersborgs If
NG     5/12     42%           GG     7/12     58%          
0:3 3:1 1:0 1:2 1:2 1:0 2:1 0:3 1:1 0:0 1:1 1:1

Gais
NG     7/11     64%           GG     4/11     36%          
0:1 3:1 1:3 0:0 1:2 0:2 0:3 0:2 4:2 0:1 0:0

1.10.2022 16:0 Lunds Bk (9) - Oskarshamns Aik (12)
12.6.2021 Oskarshamns Aik - Lunds Bk 4 : 1
16.10.2021 Lunds Bk - Oskarshamns Aik 1 : 0
30.4.2022 Oskarshamns Aik - Lunds Bk 2 : 2
Lunds Bk
NG     9/12     75%           GG     3/12     25%          
2:1 0:0 1:2 1:0 4:0 1:3 0:3 2:0 1:0 2:0 1:0 0:0

Oskarshamns Aik
NG     11/12     92%           GG     1/12     8%          
0:3 0:0 2:0 3:0 1:0 3:0 2:0 1:0 1:0 2:0 0:0 2:2

1.10.2022 16:0 Ljungskile Sk (5) - Torns If (10)
22.5.2021 Ljungskile Sk - Torns If 2 : 0
9.10.2021 Torns If - Ljungskile Sk 1 : 1
15.4.2022 Torns If - Ljungskile Sk 0 : 5
Ljungskile Sk
NG     7/12     58%           GG     5/12     42%          
2:2 3:0 2:1 1:1 4:0 0:2 1:0 2:0 3:1 1:2 1:0 0:3

Torns If
NG     7/12     58%           GG     5/12     42%          
1:0 1:0 5:1 2:2 1:0 0:1 2:0 1:4 3:0 3:1 2:0 1:4

1.10.2022 16:0 Lindome Gif (13) - Ifk Malmo Fk (16)
17.4.2021 Ifk Malmo Fk - Lindome Gif 2 : 0
2.10.2021 Lindome Gif - Ifk Malmo Fk 1 : 2
14.5.2022 Ifk Malmo Fk - Lindome Gif 0 : 1
Lindome Gif
NG     5/12     42%           GG     7/12     58%          
3:4 2:4 1:0 1:3 3:2 0:1 0:1 4:1 4:0 3:1 2:2 0:4

Ifk Malmo Fk
NG     7/12     58%           GG     5/12     42%          
2:1 3:0 1:2 2:1 2:0 2:0 3:0 3:0 2:0 1:1 1:0 2:1

1.10.2022 16:0 Angelholms Ff (7) - Atvidabergs Ff (14)
9.4.2022 Atvidabergs Ff - Angelholms Ff 0 : 1
Angelholms Ff
NG     4/12     33%           GG     8/12     67%          
1:1 2:1 3:1 0:0 4:0 1:0 1:0 3:1 1:1 1:1 1:1 1:4

Atvidabergs Ff
NG     6/12     50%           GG     6/12     50%          
1:1 1:0 0:1 3:1 1:1 2:2 4:3 2:0 4:0 3:0 1:1 3:0


        Svedska 3. liga Sever Norra
datum cas domacin-gost
1.10.2022 13:0 Orebro Syrianska (5) - Bk Forward (15)
9.4.2022 Bk Forward - Orebro Syrianska 1 : 3
Orebro Syrianska
NG     3/12     25%           GG     9/12     75%          
3:1 2:2 0:0 2:2 1:2 2:1 2:3 2:1 1:0 0:0 1:2 1:1

Bk Forward
NG     4/12     33%           GG     8/12     67%          
4:0 3:1 1:2 3:1 1:2 1:2 2:0 3:1 0:1 1:6 2:2 1:0

1.10.2022 13:0 Sollentuna (7) - Taby Fk (13)
6.6.2021 Taby Fk - Sollentuna 1 : 3
4.9.2021 Sollentuna - Taby Fk 4 : 3
6.5.2022 Taby Fk - Sollentuna 0 : 2
Sollentuna
NG     3/12     25%           GG     9/12     75%          
1:1 1:1 2:2 3:1 2:0 2:1 1:2 2:2 2:0 1:1 1:0 1:1

Taby Fk
NG     4/12     33%           GG     8/12     67%          
1:4 1:2 4:2 4:0 2:2 0:0 3:0 2:1 1:2 0:0 2:4 1:3

1.10.2022 16:0 Haninge (14) - Stockholm Internazionale (11)
9.5.2022 Stockholm Internazionale - Haninge 1 : 2
Haninge
NG     5/12     42%           GG     7/12     58%          
0:0 3:0 0:3 1:4 1:2 1:2 2:0 2:1 1:1 1:4 1:4 0:2

Stockholm Internazionale
NG     3/11     27%           GG     8/11     73%          
1:2 1:1 0:2 1:0 2:0 2:2 2:1 4:1 1:1 2:1 2:1

1.10.2022 16:0 Umea (12) - Sandvikens If (2)
29.5.2021 Umea - Sandvikens If 3 : 1
21.8.2021 Sandvikens If - Umea 1 : 1
26.6.2022 Sandvikens If - Umea 4 : 1
Umea
NG     6/12     50%           GG     6/12     50%          
4:0 0:1 0:2 2:3 2:2 3:0 2:1 2:3 3:4 1:1 3:0 0:1

Sandvikens If
NG     5/12     42%           GG     7/12     58%          
3:1 0:3 1:2 1:1 0:3 0:5 2:1 0:0 2:1 0:2 2:5 2:3

1.10.2022 16:0 Hammarby Talang (9) - Gefle (1)
9.5.2021 Hammarby Talang - Gefle 1 : 3
9.10.2021 Gefle - Hammarby Talang 2 : 2
2.4.2022 Gefle - Hammarby Talang 1 : 0
Hammarby Talang
NG     5/12     42%           GG     7/12     58%          
0:2 3:2 1:2 4:1 2:2 1:0 3:0 1:0 0:2 1:1 2:2 2:3

Gefle
NG     6/12     50%           GG     6/12     50%          
2:3 0:1 1:2 1:0 2:1 2:2 0:1 0:1 0:2 1:3 0:2 1:4


        Tanzanija Premijer liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 15:0 Namungo (3) - Kinondoni Mc (8)
23.10.2021 Namungo - Kinondoni Mc 1 : 1
3.4.2022 Kinondoni Mc - Namungo 0 : 0
Namungo
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
2:2 1:0 1:0

Kinondoni Mc
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
1:0 2:2 2:2


        Turska 1. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 13:30 Kasimpasa (10) - Gaziantep Fk (9)
5.11.2021 Gaziantep Fk - Kasimpasa 2 : 0
3.4.2022 Kasimpasa - Gaziantep Fk 2 : 1
Kasimpasa
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:6 1:0 2:3

Gaziantep Fk
NG     0/4     0%           GG     4/4     100%          
1:1 1:2 2:1 3:2

1.10.2022 16:0 Ankaragucu (16) - Istanbul Bb (3)
Ankaragucu
NG     1/3     33%           GG     2/3     67%          
0:0 2:3 2:1

Istanbul Bb
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
0:0 0:1

1.10.2022 16:0 Kayserispor (8) - Trabzonspor (7)
2.10.2021 Kayserispor - Trabzonspor 1 : 2
25.2.2022 Trabzonspor - Kayserispor 3 : 2
Kayserispor
NG     3/3     100%           GG     0/3     0%          
1:0 3:0 1:0

Trabzonspor
NG     2/4     50%           GG     2/4     50%          
0:2 5:2 0:1 3:2

1.10.2022 19:0 Adana Demirspor (1) - Galatasaray (2)
21.12.2021 Adana Demirspor - Galatasaray 2 : 0
16.5.2022 Galatasaray - Adana Demirspor 3 : 2
Adana Demirspor
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
3:0 1:0 3:2

Galatasaray
NG     3/4     75%           GG     1/4     25%          
0:1 0:1 0:0 2:3


        Turska 2. liga
datum cas domacin-gost
1.10.2022 12:30 Pendikspor (8) - Goztepe (10)
Pendikspor
NG     2/2     100%           GG     0/2     0%          
1:0 0:1

Goztepe
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:1 2:1 1:0

1.10.2022 15:0 Sakaryaspor (7) - Yeni Malatyaspor (18)
Sakaryaspor
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:1 2:0 2:1

Yeni Malatyaspor
NG     0/3     0%           GG     3/3     100%          
3:1 3:2 2:2

1.10.2022 18:0 Altay (15) - Eyupspor (1)
Altay
NG     2/3     67%           GG     1/3     33%          
0:2 1:3 2:0

Eyupspor
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
1:1 3:0

1.10.2022 18:0 Rizespor (13) - Bb Bodrumspor (2)
Rizespor
NG     0/2     0%           GG     2/2     100%          
1:1 1:1

Bb Bodrumspor
NG     1/2     50%           GG     1/2     50%          
1:3 2:0


        Vijetnam V liga 1
datum cas domacin-gost
1.10.2022 12:0 Thanh Hoa (8) - Binh Dinh (2)
17.4.2021 Binh Dinh - Thanh Hoa 0 : 1
20.8.2022 Binh Dinh - Thanh Hoa 2 : 1
Thanh Hoa
NG     6/7     86%           GG     1/7     14%          
0:1 3:0 1:1 4:0 1:0 2:0 2:0

Binh Dinh
NG     1/7     14%           GG     6/7     86%          
1:2 1:3 1:1 3:1 2:3 1:2 0:3

1.10.2022 13:0 Nam Dinh (10) - Hong Linh Ha Tinh (11)
2.5.2021 Hong Linh Ha Tinh - Nam Dinh 3 : 2
19.8.2022 Hong Linh Ha Tinh - Nam Dinh 2 : 0
Nam Dinh
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
0:0 1:1 0:1 1:0 2:1 0:1 2:1

Hong Linh Ha Tinh
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
0:0 1:1 0:1 1:0 1:2 2:0 3:2

1.10.2022 13:0 Song Lam Nghe An (5) - Viettel (4)
28.3.2021 Song Lam Nghe An - Viettel 0 : 1
19.8.2022 Viettel - Song Lam Nghe An 2 : 0
Song Lam Nghe An
NG     5/8     63%           GG     3/8     38%          
1:2 2:0 2:0 1:0 3:0 0:0 1:1 2:2

Viettel
NG     4/7     57%           GG     3/7     43%          
0:2 2:2 1:2 1:0 1:0 0:2 2:1

1.10.2022 14:15 Hanoi Fc (1) - Becamex Binh Duong (7)
23.1.2021 Hanoi Fc - Becamex Binh Duong 1 : 2
20.8.2022 Becamex Binh Duong - Hanoi Fc 0 : 3
Hanoi Fc
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
0:0 1:0 2:1 3:1 2:1 2:1 0:3

Becamex Binh Duong
NG     3/7     43%           GG     4/7     57%          
0:1 1:1 0:1 3:1 2:1 0:1 4:1


U PORODILISTIMA U SRBIJI SE OTIMAJU TEK RODJENE BEBE OD MAJKI TAKO STO MAJKAMA KAZU DA IM JE BEBA UMRLA A NIJE.
JA SAM BILJANA SEBEZ I MENE SU 1967. GODINE OTELI OD BIOLOSKE MAJKE U PORODILISTU U VRBASU I PRODALI U NOVI SAD, U ULICU JIRECEKOVA BR. 5 C, STAN 15, 3. SPRAT, NEROTKINJI VERICI MATIC RODJENOJ NESIN IZ KOVILJA.

TOJ VERICI MATIC SU NAPRAVILI LAZNU PRIJAVU RODJENJA U PORODILISTU U NOVOM SADU I TAKO JE ZVANICNO OTMICAR VERICA MATIC RODJENA NESIN POSTALA MOJA MAJKA IAKO ME NIJE RODILA.


Top 10 Sport Sites Top 10 sport sites

© 2009-2022 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com