BALLHELPER
Ruska druga liga raspored
RUSSIA 2, RUSSIAN second league, FIXTURES and RESULTS of soccer matches, 2019/2020 RUSIJA 2, RUSKA 2. Liga, RASPORED i REZULTATI utakmica, Fudbal,  2019/2020 ΡΩΣΊΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ, FNL, Πρόγραμμα και Αποτελέσματα, Ποδόσφαιρο, 2019/2020 RUSSLAND 1 Division, SPIELPLAN UND  ERGEBNISSE, Fußball, 2019/2020 РОССИЯ ПЕРВЫЙ ДИВИЗИОН, ФНЛ, РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ, ФУТБОЛ, 2019/2020
  • Raspored i rezultati fudbalskih utakmica za Rusku drugu ligu, sezona 2019/2020


POCETNA NEDELJNI PREGLED NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
RUSIJA 2 2019/2020   2018/2019   2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014   2012/2013   2011/2012   2010   2009




Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Estonija 1
Estonija 2
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška 2G3
Norveška 2G4
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Tajland
Tunis
Turska 1
Turska 2
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

online





RUSKA DRUGA LIGA SEZONA 2019/2020
RASPORED i REZULTATI utakmica za AVGUST
datum domacin - gost rezultat
3.8.2019 Luch Energiya - Spartak Moscow 2 1 : 1 2 : 4
3.8.2019 Ska-Khabarovsk - Baltika 1 : 0 2 : 0
3.8.2019 Chertanovo M. - Khimki 0 : 0 0 : 0
3.8.2019 Tom Tomsk - Enisey 0 : 0 0 : 0
3.8.2019 Shinnik Yaroslavl - Avangard Kursk 0 : 1 1 : 3
3.8.2019 Fakel Voronezh - Mordovia Saransk 1 : 0 2 : 1
3.8.2019 Neftekhimik - Tekstilshtik 0 : 0 1 : 2
3.8.2019 Krasnodar 2 - Rotor Volgograd 0 : 1 0 : 1
3.8.2019 Chayka - Nizhny Novgorod 0 : 0 0 : 0

4.8.2019 Torpedo Moscow - Fc Armavir 1 : 1 2 : 1

10.8.2019 Luch Energiya - Torpedo Moscow 0 : 0 0 : 1
10.8.2019 Ska-Khabarovsk - Chertanovo M. 0 : 0 0 : 0
10.8.2019 Enisey - Neftekhimik 1 : 2 2 : 2
10.8.2019 Tom Tomsk - Rotor Volgograd 0 : 0 0 : 1
10.8.2019 Mordovia Saransk - Baltika 0 : 2 0 : 3
10.8.2019 Nizhny Novgorod - Fakel Voronezh 1 : 1 2 : 1
10.8.2019 Tekstilshtik - Shinnik Yaroslavl 1 : 1 1 : 1
10.8.2019 Avangard Kursk - Spartak Moscow 2 1 : 0 2 : 2
10.8.2019 Khimki - Krasnodar 2 2 : 0 3 : 0
10.8.2019 Fc Armavir - Chayka 1 : 0 2 : 1

14.8.2019 Luch Energiya - Chayka 1 : 0 1 : 1
14.8.2019 Ska-Khabarovsk - Mordovia Saransk 0 : 1 1 : 2
14.8.2019 Tom Tomsk - Khimki 0 : 0 0 : 0
14.8.2019 Spartak Moscow 2 - Tekstilshtik 0 : 1 1 : 2
14.8.2019 Neftekhimik - Rotor Volgograd 0 : 1 1 : 2
14.8.2019 Shinnik Yaroslavl - Enisey 0 : 0 0 : 0
14.8.2019 Chertanovo M. - Krasnodar 2 1 : 1 1 : 2
14.8.2019 Fakel Voronezh - Fc Armavir 0 : 0 0 : 2
14.8.2019 Torpedo Moscow - Avangard Kursk 0 : 1 3 : 1
14.8.2019 Baltika - Nizhny Novgorod 1 : 1 2 : 1

18.8.2019 Luch Energiya - Fakel Voronezh 1 : 0 3 : 0
18.8.2019 Khimki - Neftekhimik 1 : 1 3 : 2
18.8.2019 Mordovia Saransk - Chertanovo M. 2 : 2 2 : 3
18.8.2019 Nizhny Novgorod - Ska-Khabarovsk 0 : 1 1 : 1
18.8.2019 Avangard Kursk - Chayka 1 : 0 1 : 1
18.8.2019 Rotor Volgograd - Shinnik Yaroslavl 1 : 2 2 : 3
18.8.2019 Torpedo Moscow - Tekstilshtik 1 : 0 3 : 1
18.8.2019 Fc Armavir - Baltika 1 : 0 1 : 1
18.8.2019 Krasnodar 2 - Tom Tomsk 0 : 1 0 : 1

20.8.2019 Spartak Moscow 2 - Enisey 2 : 0 2 : 0

25.8.2019 Ska-Khabarovsk - Fc Armavir : :
25.8.2019 Chertanovo M. - Tom Tomsk : :
25.8.2019 Neftekhimik - Krasnodar 2 : :
25.8.2019 Mordovia Saransk - Nizhny Novgorod : :
25.8.2019 Shinnik Yaroslavl - Khimki : :
25.8.2019 Fakel Voronezh - Avangard Kursk : :
25.8.2019 Chayka - Tekstilshtik : :
25.8.2019 Torpedo Moscow - Enisey : :
25.8.2019 Baltika - Luch Energiya : :

26.8.2019 Spartak Moscow 2 - Rotor Volgograd : :

31.8.2019 Avangard Kursk - Baltika : :
31.8.2019 Enisey - Chayka : :
31.8.2019 Fc Armavir - Mordovia Saransk : :
31.8.2019 Luch Energiya - Ska-Khabarovsk : :
31.8.2019 Khimki - Spartak Moscow 2 : :
31.8.2019 Krasnodar 2 - Shinnik Yaroslavl : :
31.8.2019 Nizhny Novgorod - Chertanovo M. : :
31.8.2019 Rotor Volgograd - Torpedo Moscow : :
31.8.2019 Tekstilshtik - Fakel Voronezh : :
31.8.2019 Tom Tomsk - Neftekhimik : :

RUSKA druga liga 2019/2020
Raspored i rezultati utakmica za ligu

Tabela

Statistika-procenti

Rezultati utakmica za klubove u ligi

Golovi

Konacan ishod
Pada vise golova
Iz prvog u drugo poluvreme
Par nepar

MESEC












Trazim bioloske roditelje
Molim Vas da delite ovaj post na Vas Facebook profil




Top Sport Sites Soccer Top 500 Sites Web 2 Web Topliste Hier gehts zur Topliste

  Zadnja izmena stranice: 21.8.2019

© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com