BALLHELPER
Poljska 2 liga tabela
POLAND 1. Liga, TABLE,  2019/2020, Soccer POLJSKA 2. Liga, TABELA,  2019/2020, Fudbal POLEN LIGA 1, TABELLE, Fußball,  2019/2020
  • Tabela Poljske druge lige za sezonu 2019/2020
  • Prvo mesto na tabeli zauzima fudbalski klub STAL MIELEC

POCETNA NEDELJNI PREGLED NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
POLJSKA 2 2021/2022   2020/2021   2019/2020   2018/2019   2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014   2012/2013   2011/2012   2010/2011   2009/2010   2008/2009




Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija 1
Belorusija 2
Belorusija Rezervi
Belorusija Žene
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Burundi 1
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Eng.Isthmian
Eng.Northern
Southern Central
Southern South
Estonija 1
Estonija 2
Farska Ostrva 1
Farska Ostrva 2
Farska Ostrva 3
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Japan Ž
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška (W)
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Švedska Ž
Tajland
Tajvan
Tajvan Ž
Tunis
Turska 1
Turska 2
Turkmenistan
Turkmenis. U21
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

Website Traffic Counter
Hit and Visitor Statistics



Free Global Counter

world map hits counter


POLJSKA DRUGA LIGA SEZONA 2019/2020
TABELA
N Klub Ukupno Golovi Domacin Golovi Gost Golovi Bod
U P N I D P P N I D P P N I D P
1 STAL MIELEC 34 21 4 9 57 31 11 4 2 28 13 10 0 7 29 18 67
2 PODBESKIDZIE 34 19 8 7 64 35 13 2 2 42 18 6 6 5 22 17 65
3 WARTA POZNAN 34 18 6 10 52 35 9 2 6 29 19 9 4 4 23 16 60
4 RADOMIAK RADOM 34 16 9 9 52 45 12 3 2 29 13 4 6 7 23 32 57
5 MIEDZ LEGNICA 34 14 9 11 49 44 7 6 4 29 21 7 3 7 20 23 51
6 TERMALICA NIECIECZA 34 14 8 12 47 34 8 5 4 31 21 6 3 8 16 13 50
7 CHROBRY GLOGOW 34 14 7 13 41 44 8 5 4 22 13 6 2 9 19 31 49
8 PUSZCZA NIEPOLOMICE 34 13 9 12 36 37 4 2 11 13 24 9 7 1 23 13 48
9 GKS TYCHY 34 12 11 11 60 53 7 6 4 32 23 5 5 7 28 30 47
10 STOMIL OLSZTYN 34 13 7 14 30 38 9 4 4 19 14 4 3 10 11 24 46
11 SANDECJA NOWY SACZ 34 12 8 14 45 49 8 5 4 28 21 4 3 10 17 28 44
12 ZAGLEBIE SOSNOWIEC 34 12 8 14 49 55 5 4 8 23 31 7 4 6 26 24 44
13 ODRA OPOLE 34 11 9 14 33 39 8 5 4 15 8 3 4 10 18 31 42
14 GKS JASTRZEBIE 34 9 14 11 41 46 6 4 7 21 24 3 10 4 20 22 41
15 BELCHATOW 34 11 7 16 36 45 7 5 5 21 18 4 2 11 15 27 40
16 OLIMPIA GRUDZIADZ 34 11 7 16 45 56 6 4 7 26 28 5 3 9 19 28 40
17 CHOJNICZANKA CHOJNICE 34 8 6 20 46 67 4 1 12 20 33 4 5 8 26 34 30
18 WIGRY SUWALKI 34 7 5 22 27 57 5 4 8 16 24 2 1 14 11 33 26

Tabela Pobede kao Domacin
Stal Mielec 1 X 1 1 2 1 1 1 X 1 2 X 1 1 X 1 1
Podbeskidzie 1 1 1 X 1 2 1 1 1 1 1 1 X 1 1 1 2
Warta Poznan 1 1 X 1 1 2 1 2 1 1 1 2 1 2 2 X 2
Radomiak Radom 1 1 2 X 1 1 1 2 1 X 1 X 1 1 1 1 1
Miedz Legnica X 1 1 X 1 1 1 2 2 1 2 X 2 X X 1 X
Termalica Nieciecza 1 1 2 X X 2 1 1 X 1 2 1 X 2 1 X 1
Chrobry Glogow 2 2 X 2 1 X 1 1 1 X X 2 1 1 X 1 1
Puszcza Niepolomice X 2 2 2 2 2 1 2 2 2 2 1 1 2 2 X 1
Gks Tychy 1 1 1 2 1 X 1 X X X X 2 2 X 1 2 1
Stomil Olsztyn 1 1 2 1 1 X X 2 2 X 1 X 1 1 1 2 1
Sandecja Nowy Sacz 2 1 1 X 2 1 X 1 1 X 2 1 2 X X 1 1
Zaglebie Sosnowiec X 2 1 2 X 2 1 X 1 1 2 1 X 2 2 2 2
Odra Opole 2 2 X X X 1 2 1 1 X 1 2 1 1 X 1 1
Gks Jastrzebie 1 X 1 1 1 1 X X 2 1 2 2 2 2 2 2 X
Belchatow 1 1 1 2 1 1 X 2 2 X 2 1 X 1 X 2 X
Olimpia Grudziadz 1 2 2 1 1 X 1 X 1 1 2 2 2 2 2 X X
Chojniczanka Chojnice 2 1 2 2 X 2 1 2 1 2 2 2 2 1 2 2 2
Wigry Suwalki X 2 1 1 2 X 2 1 X 2 2 X 2 2 1 1 2

Tabela Pobede kao Gost
Stal Mielec 1 2 2 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 1 2 1 2
Podbeskidzie X 2 1 1 X 2 1 2 2 X 1 2 X X X 2 1
Warta Poznan 1 2 2 1 X 2 X 2 X 2 2 1 2 1 X 2 2
Radomiak Radom 1 X 2 2 2 X 1 X X 1 1 2 X 1 1 X 1
Miedz Legnica 2 1 2 1 1 2 1 1 X X 1 2 X 2 2 2 1
Termalica Nieciecza 2 1 1 1 2 X 1 1 X 1 2 1 2 2 1 2 X
Chrobry Glogow 1 1 1 2 1 1 X 1 2 X 1 1 2 2 2 1 2
Puszcza Niepolomice 2 2 2 2 X 1 X X X 2 2 X X 2 2 2 X
Gks Tychy 1 1 1 2 X 2 X 1 1 2 X 1 2 2 X X 1
Stomil Olsztyn 1 1 2 X 2 X 1 1 1 2 1 1 1 1 1 X 2
Sandecja Nowy Sacz 1 2 1 1 X 1 1 1 2 X 2 2 1 1 1 1 X
Zaglebie Sosnowiec 1 2 2 1 X 2 1 X 1 1 2 X 1 2 X 2 2
Odra Opole X 1 1 1 1 1 2 1 1 2 1 X X 2 X 1 1
Gks Jastrzebie X 1 X X X 2 1 1 2 X X X 2 X 1 X X
Belchatow 1 X 1 X 1 1 1 1 2 2 1 1 1 2 2 1 1
Olimpia Grudziadz 2 1 1 X 2 1 1 1 X 2 2 1 X 2 1 1 1
Chojniczanka Chojnice X 2 X 1 X 1 1 2 1 1 2 1 X 1 2 X 1
Wigry Suwalki X 2 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1

Tabela Golovi kao Domacin
Stal Mielec 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+
Podbeskidzie 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2
Warta Poznan 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+
Radomiak Radom 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Miedz Legnica 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Termalica Nieciecza 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2
Chrobry Glogow 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+
Puszcza Niepolomice 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+
Gks Tychy 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Stomil Olsztyn 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+
Sandecja Nowy Sacz 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2
Zaglebie Sosnowiec 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+
Odra Opole 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Gks Jastrzebie 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2
Belchatow 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Olimpia Grudziadz 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2
Chojniczanka Chojnice 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+
Wigry Suwalki 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2

Tabela Golovi kao Gost
Stal Mielec 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+
Podbeskidzie 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2
Warta Poznan 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+
Radomiak Radom 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+
Miedz Legnica 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Termalica Nieciecza 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Chrobry Glogow 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2
Puszcza Niepolomice 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2
Gks Tychy 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+
Stomil Olsztyn 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+
Sandecja Nowy Sacz 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Zaglebie Sosnowiec 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2
Odra Opole 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2
Gks Jastrzebie 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Belchatow 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2
Olimpia Grudziadz 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Chojniczanka Chojnice 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Wigry Suwalki 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao Domacin
Stal Mielec 1-1 1-X 1-1 X-1 2-2 1-1 X-1 X-1 X-X 1-1 2-2 X-X 1-1 1-1 X-X X-1 2-1
Podbeskidzie X-1 1-1 1-1 1-X X-1 2-2 X-1 1-1 X-1 1-1 1-1 1-1 2-X X-1 1-1 1-1 X-2
Warta Poznan X-1 X-1 X-X 1-1 X-1 2-2 1-1 2-2 1-1 X-1 X-1 2-2 X-1 X-2 2-2 1-X 1-2
Radomiak Radom 1-1 X-1 X-2 1-X 1-1 1-1 1-1 2-2 X-1 2-X 1-1 X-X 1-1 1-1 1-1 1-1 1-1
Miedz Legnica X-X X-1 X-1 2-X 1-1 1-1 1-1 X-2 X-2 X-1 2-2 X-X 2-2 X-X X-X 1-1 1-X
Termalica Nieciecza 1-1 X-1 2-2 X-X X-X X-2 2-1 1-1 X-X 1-1 X-2 1-1 X-X 2-2 1-1 2-X X-1
Chrobry Glogow X-2 X-2 X-X 2-2 1-1 X-X 1-1 1-1 X-1 X-X X-X 2-2 1-1 1-1 X-X X-1 1-1
Puszcza Niepolomice X-X 2-2 2-2 2-2 2-2 X-2 1-1 2-2 2-2 X-2 2-2 X-1 2-1 X-2 2-2 X-X 1-1
Gks Tychy X-1 1-1 1-1 1-2 1-1 X-X 1-1 1-X X-X 1-X 2-X 2-2 X-2 1-X X-1 X-2 1-1
Stomil Olsztyn 1-1 1-1 X-2 X-1 X-1 X-X X-X X-2 X-2 X-X 1-1 X-X X-1 1-1 X-1 1-2 1-1
Sandecja Nowy Sacz 2-2 X-1 2-1 X-X X-2 1-1 1-X X-1 1-1 1-X X-2 1-1 2-2 X-X 2-X 1-1 1-1
Zaglebie Sosnowiec 2-X X-2 1-1 2-2 X-X 2-2 1-1 2-X 1-1 X-1 X-2 1-1 2-X 2-2 2-2 2-2 2-2
Odra Opole 2-2 2-2 X-X X-X 2-X X-1 2-2 X-1 X-1 X-X X-1 X-2 1-1 X-1 X-X 1-1 X-1
Gks Jastrzebie 1-1 X-X 1-1 X-1 1-1 1-1 1-X 1-X X-2 X-1 X-2 X-2 2-2 2-2 2-2 2-2 X-X
Belchatow 1-1 1-1 1-1 X-2 1-1 X-1 X-X 2-2 X-2 X-X 2-2 2-1 X-X X-1 X-X X-2 X-X
Olimpia Grudziadz 1-1 2-2 X-2 1-1 1-1 X-X 1-1 1-X X-1 X-1 2-2 2-2 2-2 2-2 2-2 X-X X-X
Chojniczanka Chojnice 2-2 1-1 2-2 2-2 1-X X-2 1-1 2-2 X-1 2-2 2-2 2-2 X-2 1-1 X-2 1-2 X-2
Wigry Suwalki X-X 2-2 1-1 1-1 2-2 X-X 2-2 1-1 1-X 2-2 X-2 X-X 2-2 2-2 1-1 X-1 X-2

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao gost
Stal Mielec X-1 2-2 2-2 X-1 1-1 X-1 X-1 2-2 2-2 2-2 2-2 2-2 X-2 X-1 2-2 1-1 2-2
Podbeskidzie 2-X 2-2 1-1 X-1 X-X 2-2 X-1 2-2 2-2 X-X 1-1 2-2 X-X 1-X X-X 2-2 1-1
Warta Poznan 1-1 2-2 X-2 1-1 X-X X-2 X-X 2-2 X-X X-2 X-2 1-1 X-2 1-1 X-X 2-2 X-2
Radomiak Radom 1-1 X-X 2-2 2-2 2-2 1-X 1-1 1-X X-X X-1 X-1 2-2 2-X 1-1 1-1 2-X 1-1
Miedz Legnica 2-2 1-1 2-2 X-1 1-1 X-2 X-1 1-1 X-X 1-X X-1 2-2 X-X 2-2 2-2 1-2 1-1
Termalica Nieciecza X-2 1-1 1-1 1-1 X-2 X-X X-1 X-1 1-X X-1 2-2 1-1 2-2 2-2 X-1 X-2 X-X
Chrobry Glogow 1-1 X-1 1-1 X-2 X-1 1-1 1-X 1-1 2-2 X-X 1-1 X-1 X-2 2-2 X-2 X-1 X-2
Puszcza Niepolomice 2-2 X-2 2-2 2-2 X-X 1-1 X-X 2-X 1-X X-2 X-2 X-X 2-X 2-2 2-2 X-2 X-X
Gks Tychy 1-1 1-1 X-1 2-2 1-X 2-2 1-X 2-1 1-1 2-2 X-X 1-1 2-2 2-2 X-X 1-X 1-1
Stomil Olsztyn 1-1 X-1 2-2 X-X X-2 X-X 1-1 1-1 1-1 X-2 1-1 1-1 1-1 X-1 1-1 X-X 1-2
Sandecja Nowy Sacz 1-1 2-2 1-1 1-1 X-X 1-1 X-1 X-1 X-2 1-X 2-2 X-2 X-1 X-1 1-1 X-1 X-X
Zaglebie Sosnowiec X-1 2-2 X-2 1-1 2-X 2-2 1-1 X-X 1-1 X-1 X-2 2-X 2-1 2-2 2-X 1-2 X-2
Odra Opole X-X X-1 1-1 1-1 1-1 1-1 2-2 1-1 X-1 X-2 1-1 X-X X-X 2-2 X-X 1-1 X-1
Gks Jastrzebie X-X 1-1 1-X X-X X-X 2-2 X-1 X-1 2-2 X-X X-X X-X X-2 X-X 1-1 X-X 1-X
Belchatow X-1 X-X 2-1 X-X 1-1 1-1 X-1 1-1 2-2 X-2 1-1 X-1 1-1 2-2 2-2 1-1 1-1
Olimpia Grudziadz X-2 1-1 1-1 2-X 1-2 X-1 1-1 1-1 X-X X-2 X-2 X-1 X-X X-2 X-1 1-1 X-1
Chojniczanka Chojnice X-X 2-2 1-X 1-1 2-X 1-1 X-1 X-2 X-1 X-1 2-2 X-1 X-X 1-1 2-2 X-X 2-1
Wigry Suwalki 1-X X-2 X-1 1-1 1-1 1-1 X-1 1-1 2-2 1-1 1-1 1-1 2-1 1-1 1-1 1-1 1-1

Tabela Daje vise golova kao Domacin
Stal Mielec I> I=II I> II> II> I> I=II II> II> I> II> I=II I> I> II> II> II>
Podbeskidzie II> II> II> II> II> I=II I=II I> II> II> I=II I> I> II> II> II> II>
Warta Poznan II> I> II> II> II> II> I> I=II II> II> II> I> II> II> II> I=II II>
Radomiak Radom II> I> II> II> I> II> I=II II> II> I=II I=II I=II I=II I=II II> I=II II>
Miedz Legnica I=II I> II> I> I> I> I> II> II> II> I> I=II I> I=II I=II I> I=II
Termalica Nieciecza I> II> I> I=II II> II> I> II> I=II II> II> I> II> I> I=II I=II II>
Chrobry Glogow II> II> I=II I=II II> I=II I> I> II> II> I=II I=II II> I> I=II II> I>
Puszcza Niepolomice I=II II> I=II I> I> II> I> I=II II> I> I> II> II> II> I> I=II II>
Gks Tychy II> II> II> II> II> II> I> II> I=II I> I=II II> II> I=II II> II> I>
Stomil Olsztyn II> I> I=II II> II> II> I=II II> II> I=II I=II I=II II> I> II> II> II>
Sandecja Nowy Sacz I> II> II> II> II> II> I> II> I=II I=II II> I> II> II> I=II I> I>
Zaglebie Sosnowiec I=II II> I> II> II> I=II II> I=II I> II> II> II> I=II II> I=II I=II II>
Odra Opole I> I> I=II I> I=II II> I=II II> II> I=II II> II> I=II II> I=II I> II>
Gks Jastrzebie I> II> I=II II> I> I=II II> I=II I> II> I> I> I=II I> II> II> I=II
Belchatow I> I> I> II> II> II> II> I> II> I=II I> II> II> I> II> II> I=II
Olimpia Grudziadz I> II> I> II> I> II> I> I=II II> II> II> II> II> II> I> I=II I=II
Chojniczanka Chojnice I> I> I> I> I=II I=II I> I> I=II I> I=II II> I=II II> II> II> I>
Olimpia Grudziadz I> II> I> I> II> I=II II> I> I=II II> I> II> I> I=II I> II> II>

Tabela Daje vise golova kao Gost
Stal Mielec II> I> I> II> I=II II> II> I=II I=II II> II> I> II> I> II> I> II>
Podbeskidzie I=II I> I> I> I=II I> II> II> I=II II> I> II> I=II I=II II> II> I>
Warta Poznan I> II> II> II> II> II> I=II I=II II> II> II> I=II I> I=II I=II I=II I>
Radomiak Radom I> I=II I=II I> II> I=II I> II> I=II II> II> II> I=II I> II> I=II II>
Miedz Legnica I> I> I> II> II> II> II> II> II> II> II> I=II II> II> I> II> II>
Termalica Nieciecza II> I> I> I> II> II> II> II> I=II II> II> I> I> I> II> II> I=II
Chrobry Glogow I> I> II> II> II> II> I=II II> I> I=II I=II II> II> I=II II> II> II>
Puszcza Niepolomice I> II> I> II> II> I> I=II I=II I=II II> II> I=II I> I> II> II> I=II
Gks Tychy II> I> II> II> I=II II> II> I> I> I> I=II II> I> II> I=II I=II II>
Stomil Olsztyn I> I> I> I=II I=II I=II I> I> I> I> I> II> I> II> I=II I=II II>
Sandecja Nowy Sacz I> II> I> I> I> II> II> I=II II> I> I> I> II> II> II> II> I=II
Zaglebie Sosnowiec II> I=II I=II II> I=II II> I> II> I> II> II> I=II II> I=II I=II II> II>
Odra Opole I=II II> I> I=II II> II> I> I> II> I> I=II I=II II> II> II> II> II>
Gks Jastrzebie I=II II> II> II> II> I=II I=II I=II I=II I=II I=II I=II II> I=II I> I=II I=II
Belchatow II> II> II> II> I> I> II> II> II> II> I=II II> I> I=II I> I> I>
Olimpia Grudziadz II> I> II> I> II> II> I=II I=II I=II I=II I> II> II> II> II> I=II II>
Chojniczanka Chojnice I> II> I> I> I=II I> II> II> II> II> II> II> II> I=II I> I=II II>
Wigry Suwalki I=II I> II> II> II> I> II> I> II> II> II> I> II> I> II> I> I>

POLJSKA 2. liga 2019/2020
Tabela

Tabela

Raspored I rezultati utakmica za ligu

Rezultati utakmica za klubove u ligi

Golovi

Statistika

Konacan ishod
Pada vise golova
Iz prvog u drugo poluvreme




  Zadnja izmena stranice: 30.7.2020

© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com