BALLHELPER
Poljska 2 liga tabela
POLAND 1. Liga, TABLE, Soccer,  2017/2018 POLJSKA 2. Liga, TABELA, Fudbal,  2017/2018 ΠΟΛΩΝΊΑ 1Η ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ, ΠΊΝΑΚΑΣ, Ποδόσφαιρο,  2017/2018 POLEN LIGA 1, TABELLE, Fußball,  2017/2018 ПОЛЬША 1. ЛИГА, ТАБЛИЦА, ФУТБОЛ,  2017/2018
  • Tabela Poljske druge lige za sezonu 2017/2018
  • Prvo mesto na tabeli zauzima fudbalski klub MIEDZ LEGNICA

POCETNA NEDELJNI PREGLED NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
POLJSKA 2 2021/2022   2020/2021   2019/2020   2018/2019   2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014   2012/2013   2011/2012   2010/2011   2009/2010   2008/2009




Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija 1
Belorusija 2
Belorusija Rezervi
Belorusija Žene
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Burundi 1
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Eng.Isthmian
Eng.Northern
Southern Central
Southern South
Estonija 1
Estonija 2
Farska Ostrva 1
Farska Ostrva 2
Farska Ostrva 3
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Japan Ž
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška (W)
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Švedska Ž
Tajland
Tajvan
Tajvan Ž
Tunis
Turska 1
Turska 2
Turkmenistan
Turkmenis. U21
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve

Website Traffic Counter
Hit and Visitor Statistics



Free Global Counter

world map hits counter


POLJSKA DRUGA LIGA SEZONA 2017/2018
TABELA
N Klub Ukupno Golovi Domacin Golovi Gost Golovi Bod
U P N I D P P N I D P P N I D P
1 MIEDZ LEGNICA 34 17 12 5 53 27 10 6 1 34 14 7 6 4 19 13 63
2 ZAGLEBIE SOSNOWIEC 34 17 7 10 45 33 11 1 5 27 16 6 6 5 18 17 58
3 CHOJNICZANKA CHOJNICE 34 16 8 10 48 33 9 4 4 28 12 7 4 6 20 21 56
4 GKS TYCHY 34 16 7 11 41 40 10 4 3 25 18 6 3 8 16 22 55
5 GKS KATOWICE 34 16 6 12 44 34 8 3 6 21 16 8 3 6 23 18 54
6 WIGRY SUWALKI 34 15 7 12 40 37 8 3 6 23 17 7 4 6 17 20 52
7 RAKOW CZESTOCHOWA 34 14 9 11 50 40 5 7 5 22 21 9 2 6 28 19 51
8 STAL MIELEC 34 14 9 11 51 46 7 5 5 28 24 7 4 6 23 22 51
9 PODBESKIDZIE 34 11 13 10 37 37 7 6 4 17 12 4 7 6 20 25 46
10 CHROBRY GLOGOW 34 12 10 12 46 47 7 4 6 26 23 5 6 6 20 24 46
11 ODRA OPOLE 34 12 9 13 37 43 8 5 4 20 18 4 4 9 17 25 45
12 PUSZCZA NIEPOLOMICE 34 11 11 12 38 38 8 4 5 25 19 3 7 7 13 19 44
13 BYTOVIA BYTOW 34 10 10 14 36 45 8 4 5 23 20 2 6 9 13 25 40
14 STOMIL OLSZTYN 34 12 4 18 39 50 8 2 7 21 18 4 2 11 18 32 39
15 POGON SIEDLCE 34 9 11 14 42 50 2 8 7 14 22 7 3 7 28 28 38
16 GORNIK LECZNA 34 8 11 15 29 42 7 5 5 21 19 1 6 10 8 23 35
17 OLIMPIA GRUDZIADZ 34 7 10 17 24 37 5 5 7 15 16 2 5 10 9 21 31
18 RUCH CHORZOW 34 9 6 19 36 57 6 4 7 18 23 3 2 12 18 34 27
RUCH CHORZOW -6 Pts. STOMIL OLSZTYN -1 Pt.

Tabela Pobede kao Domacin
Miedz Legnica X 1 X 1 2 1 X X X 1 1 X 1 1 1 1 1
Zaglebie Sosnowiec 2 1 1 1 2 2 1 1 1 X 2 1 1 1 1 1 2
Chojniczanka Chojnice 1 1 1 1 X X 2 X X 1 2 2 2 1 1 1 1
Gks Tychy 1 1 X 1 2 X 1 X 2 1 1 1 X 1 1 2 1
Gks Katowice 2 2 1 X 2 X 1 2 1 1 1 1 2 X 1 2 1
Wigry Suwalki 2 X 2 1 2 2 1 X 1 1 1 2 1 1 X 2 1
Rakow Czestochowa X 2 2 X 2 1 X X 1 1 2 X 2 1 1 X X
Stal Mielec 1 1 2 X 1 X 2 1 2 1 1 2 X X 1 X 2
Podbeskidzie 2 1 1 1 1 2 X 1 2 1 X X X X X 2 1
Chrobry Glogow X 1 1 2 2 1 X X X 1 1 1 1 2 2 2 2
Odra Opole 1 2 1 1 1 1 1 X 1 X X 2 X X 2 2 1
Puszcza Niepolomice 1 2 X 1 2 1 1 1 2 X X 1 1 2 2 1 X
Bytovia Bytow 1 1 2 1 1 2 X X 2 X 2 1 1 1 1 2 X
Stomil Olsztyn 1 1 1 1 2 1 2 2 2 2 2 X 1 X 1 2 1
Pogon Siedlce 2 X X 1 2 X 2 2 X 2 2 X X 2 X 1 X
Gornik Leczna 1 2 X 1 1 X 2 2 2 2 X X 1 1 1 X 1
Olimpia Grudziadz 1 2 X 1 1 2 2 2 2 1 X 2 2 X 1 X X
Ruch Chorzow 2 1 X 2 1 1 1 2 X 1 2 X X 2 2 1 2

Tabela Pobede kao Gost
Miedz Legnica X 2 2 2 1 1 2 2 X 1 2 2 X X 1 X X
Zaglebie Sosnowiec 1 1 X 1 X X X X 2 2 X 1 2 1 2 2 2
Chojniczanka Chojnice 1 2 1 1 2 2 2 X 2 2 X X X 2 1 1 1
Gks Tychy 2 1 1 1 X 1 1 X 1 1 X 2 1 2 2 2 2
Gks Katowice X 2 1 1 2 2 1 2 X 2 2 2 2 1 1 1 X
Wigry Suwalki 1 X 1 2 2 X 2 X 2 1 2 2 X 1 1 2 1
Rakow Czestochowa 2 1 2 2 2 1 2 2 X 1 2 1 1 2 X 2 1
Stal Mielec 1 2 X 2 1 1 X 2 2 2 X 2 X 1 1 2 1
Podbeskidzie X 1 1 X 1 2 X X 1 X 2 X X 2 1 1 2
Chrobry Glogow 2 2 X 2 X 1 1 2 1 1 X 2 1 X X 1 X
Odra Opole 2 X X 1 1 1 1 2 2 1 1 X 1 X 1 2 1
Puszcza Niepolomice 2 1 X 1 1 X 2 X X 1 X 1 1 1 2 X X
Bytovia Bytow 2 1 X 1 1 1 X X 2 1 1 X 1 X 1 X 1
Stomil Olsztyn 1 1 1 X 1 1 1 1 2 1 1 X 1 1 2 2 2
Pogon Siedlce 2 1 2 1 1 2 X 2 2 X 1 2 1 2 1 1 X
Gornik Leczna 1 X 1 1 2 1 X X 1 X 1 X 1 1 X 1 1
Olimpia Grudziadz 2 1 2 1 1 X X 1 1 1 1 X X 1 1 X 1
Ruch Chorzow 1 1 1 1 1 2 1 2 1 1 1 X X 1 1 2 1

Tabela Golovi kao Domacin
Miedz Legnica 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Zaglebie Sosnowiec 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2
Chojniczanka Chojnice 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Gks Tychy 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+
Gks Katowice 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Wigry Suwalki 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+
Rakow Czestochowa 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2
Stal Mielec 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+
Podbeskidzie 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Chrobry Glogow 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2
Odra Opole 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Puszcza Niepolomice 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2
Bytovia Bytow 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+
Stomil Olsztyn 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2
Pogon Siedlce 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2
Gornik Leczna 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+
Olimpia Grudziadz 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2
Ruch Chorzow 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2

Tabela Golovi kao Gost
Miedz Legnica 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Zaglebie Sosnowiec 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Chojniczanka Chojnice 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+
Gks Tychy 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2
Gks Katowice 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Wigry Suwalki 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2
Rakow Czestochowa 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+
Stal Mielec 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2
Podbeskidzie 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+
Chrobry Glogow 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+
Odra Opole 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 3+
Puszcza Niepolomice 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 0-2
Bytovia Bytow 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+
Stomil Olsztyn 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2
Pogon Siedlce 3+ 0-2 3+ 3+ 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2
Gornik Leczna 3+ 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 0-2
Olimpia Grudziadz 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 0-2 0-2
Ruch Chorzow 0-2 3+ 0-2 3+ 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 0-2 0-2 0-2 3+ 3+ 3+ 3+ 3+

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao Domacin
Miedz Legnica X-X 1-1 X-X X-1 2-2 X-1 X-X 2-X X-X 1-1 X-1 1-X X-1 1-1 2-1 1-1 1-1
Zaglebie Sosnowiec X-2 1-1 1-1 X-1 X-2 X-2 1-1 2-1 X-1 X-X 2-2 1-1 1-1 1-1 1-1 1-1 X-2
Chojniczanka Chojnice 1-1 1-1 X-1 1-1 X-X X-X 2-2 X-X 2-X 1-1 2-2 2-2 X-2 1-1 1-1 1-1 1-1
Gks Tychy X-1 1-1 X-X 1-1 2-2 X-X 1-1 X-X 2-2 1-1 X-1 1-1 1-X X-1 X-1 2-2 1-1
Gks Katowice 1-2 X-2 1-1 X-X 2-2 1-X 1-1 2-2 X-1 X-1 1-1 X-1 X-2 X-X X-1 1-2 X-1
Wigry Suwalki X-2 X-X 2-2 X-1 2-2 2-2 X-1 2-X 1-1 X-1 X-1 2-2 X-1 X-1 1-X 2-2 1-1
Rakow Czestochowa X-X X-2 2-2 2-X 2-2 1-1 2-X 1-X 1-1 1-1 X-2 X-X 2-2 X-1 1-1 X-X X-X
Stal Mielec X-1 1-1 X-2 2-X 1-1 2-X X-2 1-1 2-2 1-1 X-1 2-2 2-X X-X X-1 1-X 2-2
Podbeskidzie X-2 1-1 1-1 1-1 1-1 X-2 X-X X-1 2-2 X-1 X-X X-X X-X X-X X-X X-2 X-1
Chrobry Glogow 2-X X-1 X-1 X-2 2-2 1-1 1-X X-X X-X X-1 X-1 X-1 1-1 2-2 2-2 X-2 X-2
Odra Opole 1-1 X-2 X-1 1-1 X-1 X-1 X-1 X-X 1-1 2-X X-X X-2 X-X 1-X 2-2 2-2 X-1
Puszcza Niepolomice 1-1 2-2 1-X X-1 2-2 2-1 1-1 1-1 X-2 X-X X-X 1-1 1-1 2-2 2-2 1-1 X-X
Bytovia Bytow X-1 2-1 2-2 1-1 X-1 2-2 X-X X-X 2-2 X-X 2-2 1-1 1-1 X-1 X-1 2-2 2-X
Stomil Olsztyn X-1 1-1 2-1 1-1 2-2 1-1 1-2 X-2 2-2 X-2 2-2 1-X 1-1 1-X X-1 2-2 X-1
Pogon Siedlce 2-2 X-X X-X 1-1 X-2 X-X 1-2 2-2 X-X X-2 X-2 X-X X-X 2-2 1-X 1-1 X-X
Gornik Leczna X-1 2-2 2-X X-1 X-1 X-X 2-2 1-2 2-2 2-2 1-X X-X 1-1 1-1 1-1 X-X 1-1
Olimpia Grudziadz 1-1 X-2 X-X X-1 X-1 X-2 1-2 2-2 X-2 1-1 X-X X-2 X-2 2-X 1-1 X-X 1-X
Ruch Chorzow X-2 1-1 1-X X-2 X-1 X-1 1-1 2-2 2-X 1-1 2-2 X-X X-X X-2 2-2 1-1 2-2

Tabela Iz prvog u drugo poluvreme kao gost
Miedz Legnica X-X X-2 2-2 X-2 1-1 X-1 X-2 1-2 X-X X-1 2-2 2-2 2-X X-X X-1 X-X X-X
Zaglebie Sosnowiec X-1 1-1 2-X X-1 2-X X-X X-X X-X X-2 X-2 X-X X-1 2-2 X-1 2-2 2-2 2-2
Chojniczanka Chojnice 1-1 X-2 1-1 1-1 X-2 2-2 X-2 X-X 2-2 2-2 X-X 1-X X-X X-2 1-1 1-1 1-1
Gks Tychy X-2 X-1 1-1 1-1 1-X X-1 X-1 1-X 1-1 1-1 X-X X-2 X-1 2-2 2-2 1-2 X-2
Gks Katowice X-X 2-2 X-1 1-1 2-2 X-2 1-1 1-2 X-X X-2 2-2 2-2 2-2 1-1 X-1 1-1 1-X
Wigry Suwalki 1-1 X-X X-1 2-2 X-2 1-X 2-2 2-X 2-2 X-1 X-2 X-2 X-X 1-1 X-1 2-2 X-1
Rakow Czestochowa 2-2 X-1 2-2 2-2 2-2 X-1 1-2 2-2 X-X 1-1 2-2 1-1 1-1 X-2 X-X 2-2 1-1
Stal Mielec X-1 2-2 X-X 2-2 X-1 X-1 X-X 2-2 2-2 X-2 X-X X-2 2-X 1-1 1-1 X-2 X-1
Podbeskidzie 2-X X-1 1-1 X-X X-1 2-2 2-X X-X 1-1 X-X 2-2 X-X X-X 2-2 X-1 1-1 2-2
Chrobry Glogow X-2 X-2 X-X 2-2 1-X 1-1 1-1 1-2 X-1 1-1 1-X 2-2 1-1 1-X 1-X 1-1 2-X
Odra Opole 2-2 1-X X-X X-1 1-1 1-1 1-1 2-2 2-2 1-1 1-1 X-X 1-1 X-X X-1 X-2 1-1
Puszcza Niepolomice X-2 1-1 2-X X-1 1-1 X-X 2-2 2-X 2-X 1-1 X-X X-1 X-1 1-1 2-2 X-X X-X
Bytovia Bytow X-2 1-1 2-X X-1 1-1 X-1 2-X X-X X-2 1-1 1-1 X-X 1-1 X-X 1-1 1-X 1-1
Stomil Olsztyn X-1 1-1 1-1 X-X 1-1 2-1 1-1 2-1 2-2 X-1 X-1 1-X X-1 X-1 2-2 2-2 X-2
Pogon Siedlce 1-2 1-1 X-2 1-1 1-1 2-2 X-X 2-2 X-2 2-X X-1 2-2 1-1 X-2 1-1 1-1 X-X
Gornik Leczna 1-1 X-X X-1 2-1 X-2 X-1 X-X X-X 1-1 X-X X-1 X-X 1-1 X-1 1-X 1-1 X-1
Olimpia Grudziadz X-2 1-1 2-2 1-1 1-1 X-X X-X 1-1 X-1 X-1 X-1 X-X 1-X 1-1 2-1 X-X X-1
Ruch Chorzow X-1 2-1 1-1 X-1 X-1 X-2 1-1 2-2 X-1 X-1 1-1 X-X 1-X 1-1 1-1 2-2 1-1

Tabela Daje vise golova kao Domacin
Miedz Legnica II> I> I=II II> I=II I> I=II I=II I> I> II> I=II II> I> II> I> II>
Zaglebie Sosnowiec II> I> I> II> I=II II> II> II> II> I=II I=II I> I> I> II> I=II II>
Chojniczanka Chojnice II> I> II> I> I=II I=II I=II I=II I=II II> I> I=II II> I> I> II> I>
Gks Tychy II> I> II> II> II> II> I> I> I> I> II> I=II I> II> II> I> II>
Gks Katowice II> II> I> II> I> I=II II> I> II> II> I> II> II> I=II II> II> II>
Wigry Suwalki I> I=II I=II I> II> I=II II> II> I> II> II> I=II II> II> I=II II> II>
Rakow Czestochowa I=II II> I=II I=II II> II> I=II II> II> II> II> I=II I=II I> I> I=II II>
Stal Mielec II> I> I> I=II I> I=II I> II> I> II> II> I> I=II II> II> II> I>
Podbeskidzie II> I> II> I=II II> I> I=II II> II> II> I=II I=II II> I=II II> II> II>
Chrobry Glogow I=II II> II> I> I> I=II II> I=II I=II II> I> I=II I> I=II I> I=II II>
Odra Opole I> II> II> I> II> II> II> I=II I> I=II I=II I> I=II I=II II> I> II>
Puszcza Niepolomice I=II I> I=II II> I> II> I> I> II> II> I=II I> I> I> II> I=II II>
Bytovia Bytow I=II II> I> II> II> II> I> I=II II> II> I=II I> I> II> II> I> II>
Stomil Olsztyn II> I> II> I=II I> I=II II> II> I> I> I=II I=II I=II I> II> I=II II>
Pogon Siedlce II> I=II I> I> II> II> I> II> I> II> II> I> I=II I> I=II I> I=II
Gornik Leczna II> II> I=II II> II> II> I> II> I> I> I=II I=II II> I> II> II> I>
Olimpia Grudziadz I> II> I> II> II> II> II> I=II II> II> I=II II> II> I=II II> I=II I=II
Gornik Leczna II> I=II II> II> II> II> II> II> I> I> I=II I=II I> II> I> I> I>

Tabela Daje vise golova kao Gost
Miedz Legnica I=II II> I=II I> I=II II> II> I> I=II II> I=II I=II I=II I=II II> II> II>
Zaglebie Sosnowiec II> I> I=II II> I=II I> I=II I> II> II> II> II> I> II> I> I=II I>
Chojniczanka Chojnice I=II II> I> I> I=II I=II I> I=II II> I> I=II I> I> II> II> I> II>
Gks Tychy I> II> I> I> II> II> I> II> I> II> II> II> II> I> II> II> II>
Gks Katowice II> I=II II> I> II> I> I> II> I> I> I=II I=II I=II I> II> I> I=II
Wigry Suwalki I> I=II II> I> II> II> I> I> I> II> II> I> I=II I> II> I> II>
Rakow Czestochowa I> II> I> II> I> II> II> II> I> I> I> I> I> II> II> I> I>
Stal Mielec II> II> I=II II> II> II> I=II II> II> II> I=II II> I=II I> I> I=II II>
Podbeskidzie I=II II> I> II> II> I=II I=II I=II I> II> I=II I=II I=II I> II> I=II I>
Chrobry Glogow II> II> I> I> I=II II> II> II> II> I> I=II I=II II> I=II I=II II> II>
Odra Opole II> I=II II> I> I=II I=II II> I=II I> I> II> I=II I> II> II> II> II>
Puszcza Niepolomice II> I> I=II II> II> II> I> I=II I=II II> I=II I=II II> I=II I> I=II I=II
Bytovia Bytow II> I> I=II II> II> II> II> I=II II> I> II> I> I> I=II II> II> I>
Stomil Olsztyn I=II II> I=II I> I> II> II> II> I> II> II> I=II II> I> II> II> II>
Pogon Siedlce II> I> I> II> I=II II> II> I=II II> I=II II> I=II I> II> II> I> II>
Gornik Leczna I> I=II II> II> II> II> I=II I=II II> I=II II> I=II I> II> I=II I=II II>
Olimpia Grudziadz II> I> I> II> II> I=II II> I> II> II> I> I=II I=II I> II> I=II II>
Ruch Chorzow II> II> I> II> II> II> I> I> II> II> I=II I=II I> I> I> I> II>

POLJSKA 2. liga 2017/2018
Tabela

Raspored i rezultati utakmica za ligu

Statistika-procenti

Rezultati utakmica za klubove u ligi

Golovi

Konacan ishod
Pada vise golova
Iz prvog u drugo poluvreme
Par nepar




  Zadnja izmena stranice: 22.7.2018

© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com