Website Traffic Counter
|
RUSKA PRVA LIGA SEZONA 2018/2019
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUL
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
28.7.2018 |
Ural
- Anzhi |
0
: 0 |
0
: 1 |
28.7.2018 |
Spartak Mos.
- Orenburg |
1
: 0 |
1
: 0 |
28.7.2018 |
Rostov
- Akhmat Grozny |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
29.7.2018 |
Enisey
- Zenit |
0
: 0 |
0
: 2 |
29.7.2018 |
Arsenal Tula
- Dinamo M. |
0
: 0 |
0
: 0 |
29.7.2018 |
Rubin
- Krasnodar |
2
: 1 |
2
: 1 |
|
30.7.2018 |
Ufa
- Lokomotiv M. |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
31.7.2018 |
Krylya Sovetov
- Cska Moscow |
0
: 0 |
0
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za AVGUST
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
3.8.2018 |
Dinamo M.
- Rubin |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
4.8.2018 |
Ural
- Krasnodar |
1
: 0 |
1
: 2 |
4.8.2018 |
Zenit
- Arsenal Tula |
0
: 0 |
1
: 0 |
4.8.2018 |
Lokomotiv M.
- Spartak Mos. |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
5.8.2018 |
Krylya Sovetov
- Orenburg |
0
: 3 |
0
: 3 |
5.8.2018 |
Cska Moscow
- Rostov |
0
: 1 |
0
: 1 |
5.8.2018 |
Akhmat Grozny
- Enisey |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
6.8.2018 |
Ufa
- Anzhi |
1
: 0 |
3
: 0 |
|
10.8.2018 |
Ural
- Dinamo M. |
0
: 0 |
1
: 1 |
|
11.8.2018 |
Enisey
- Cska Moscow |
0
: 0 |
1
: 1 |
11.8.2018 |
Spartak Mos.
- Anzhi |
0
: 0 |
1
: 0 |
11.8.2018 |
Rostov
- Krylya Sovetov |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
12.8.2018 |
Orenburg
- Lokomotiv M. |
0
: 0 |
1
: 0 |
12.8.2018 |
Arsenal Tula
- Akhmat Grozny |
0
: 1 |
3
: 1 |
|
13.8.2018 |
Ufa
- Krasnodar |
0
: 0 |
0
: 1 |
13.8.2018 |
Rubin
- Zenit |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
17.8.2018 |
Anzhi
- Orenburg |
1
: 0 |
1
: 3 |
|
18.8.2018 |
Cska Moscow
- Arsenal Tula |
1
: 0 |
3
: 0 |
18.8.2018 |
Krasnodar
- Spartak Mos. |
0
: 0 |
0
: 1 |
18.8.2018 |
Akhmat Grozny
- Rubin |
0
: 0 |
1
: 1 |
|
19.8.2018 |
Krylya Sovetov
- Lokomotiv M. |
0
: 1 |
0
: 1 |
19.8.2018 |
Zenit
- Ural |
2
: 1 |
4
: 1 |
19.8.2018 |
Rostov
- Enisey |
2
: 0 |
4
: 0 |
|
20.8.2018 |
Dinamo M.
- Ufa |
0
: 0 |
3
: 0 |
|
24.8.2018 |
Arsenal Tula
- Rostov |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
25.8.2018 |
Ural
- Akhmat Grozny |
0
: 1 |
2
: 1 |
25.8.2018 |
Rubin
- Cska Moscow |
1
: 0 |
1
: 1 |
25.8.2018 |
Spartak Mos.
- Dinamo M. |
2
: 0 |
2
: 1 |
|
26.8.2018 |
Orenburg
- Krasnodar |
1
: 0 |
1
: 1 |
26.8.2018 |
Ufa
- Zenit |
0
: 2 |
0
: 2 |
26.8.2018 |
Lokomotiv M.
- Anzhi |
0
: 0 |
2
: 1 |
|
27.8.2018 |
Enisey
- Krylya Sovetov |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
31.8.2018 |
Rostov
- Rubin |
1
: 0 |
1
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za SEPTEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.9.2018 |
Krylya Sovetov
- Anzhi |
0
: 0 |
1
: 0 |
1.9.2018 |
Cska Moscow
- Ural |
2
: 0 |
4
: 0 |
1.9.2018 |
Krasnodar
- Lokomotiv M. |
1
: 1 |
2
: 1 |
|
2.9.2018 |
Enisey
- Arsenal Tula |
0
: 0 |
0
: 0 |
2.9.2018 |
Dinamo M.
- Orenburg |
0
: 0 |
2
: 0 |
2.9.2018 |
Zenit
- Spartak Mos. |
0
: 0 |
0
: 0 |
2.9.2018 |
Akhmat Grozny
- Ufa |
0
: 0 |
2
: 1 |
|
14.9.2018 |
Lokomotiv M.
- Dinamo M. |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
15.9.2018 |
Rubin
- Enisey |
1
: 0 |
1
: 0 |
15.9.2018 |
Ufa
- Cska Moscow |
0
: 1 |
0
: 3 |
15.9.2018 |
Arsenal Tula
- Krylya Sovetov |
1
: 0 |
4
: 0 |
|
16.9.2018 |
Orenburg
- Zenit |
0
: 2 |
1
: 2 |
16.9.2018 |
Anzhi
- Krasnodar |
0
: 2 |
0
: 4 |
16.9.2018 |
Spartak Mos.
- Akhmat Grozny |
0
: 1 |
1
: 2 |
|
17.9.2018 |
Ural
- Rostov |
0
: 0 |
1
: 1 |
|
22.9.2018 |
Enisey
- Ural |
0
: 1 |
1
: 2 |
22.9.2018 |
Dinamo M.
- Anzhi |
0
: 0 |
0
: 1 |
22.9.2018 |
Arsenal Tula
- Rubin |
1
: 0 |
2
: 2 |
22.9.2018 |
Akhmat Grozny
- Orenburg |
1
: 0 |
1
: 1 |
22.9.2018 |
Rostov
- Ufa |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
23.9.2018 |
Zenit
- Lokomotiv M. |
1
: 1 |
5
: 3 |
23.9.2018 |
Cska Moscow
- Spartak Mos. |
0
: 1 |
1
: 1 |
|
24.9.2018 |
Krylya Sovetov
- Krasnodar |
0
: 0 |
0
: 3 |
|
28.9.2018 |
Orenburg
- Cska Moscow |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
29.9.2018 |
Ural
- Arsenal Tula |
0
: 1 |
2
: 1 |
29.9.2018 |
Ufa
- Enisey |
0
: 1 |
2
: 1 |
29.9.2018 |
Lokomotiv M.
- Akhmat Grozny |
0
: 0 |
2
: 0 |
|
30.9.2018 |
Anzhi
- Zenit |
0
: 0 |
2
: 1 |
30.9.2018 |
Krasnodar
- Dinamo M. |
2
: 0 |
3
: 0 |
30.9.2018 |
Spartak Mos.
- Rostov |
0
: 0 |
0
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za OKTOBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.10.2018 |
Rubin
- Krylya Sovetov |
1
: 0 |
2
: 1 |
|
5.10.2018 |
Arsenal Tula
- Ufa |
0
: 1 |
1
: 1 |
|
6.10.2018 |
Krylya Sovetov
- Dinamo M. |
0
: 0 |
1
: 0 |
6.10.2018 |
Rostov
- Orenburg |
0
: 1 |
0
: 1 |
6.10.2018 |
Rubin
- Ural |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
7.10.2018 |
Enisey
- Spartak Mos. |
0
: 0 |
2
: 3 |
7.10.2018 |
Akhmat Grozny
- Anzhi |
0
: 0 |
0
: 0 |
7.10.2018 |
Zenit
- Krasnodar |
0
: 0 |
2
: 1 |
7.10.2018 |
Cska Moscow
- Lokomotiv M. |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
19.10.2018 |
Anzhi
- Cska Moscow |
0
: 1 |
0
: 2 |
19.10.2018 |
Lokomotiv M.
- Rostov |
1
: 1 |
2
: 1 |
|
20.10.2018 |
Orenburg
- Enisey |
0
: 0 |
0
: 0 |
20.10.2018 |
Ural
- Krylya Sovetov |
1
: 0 |
1
: 1 |
20.10.2018 |
Ufa
- Rubin |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
21.10.2018 |
Dinamo M.
- Zenit |
0
: 0 |
1
: 0 |
21.10.2018 |
Spartak Mos.
- Arsenal Tula |
2
: 1 |
2
: 3 |
21.10.2018 |
Krasnodar
- Akhmat Grozny |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
27.10.2018 |
Ural
- Ufa |
0
: 1 |
1
: 1 |
27.10.2018 |
Arsenal Tula
- Orenburg |
1
: 0 |
2
: 2 |
27.10.2018 |
Rostov
- Anzhi |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
28.10.2018 |
Enisey
- Lokomotiv M. |
0
: 1 |
0
: 3 |
28.10.2018 |
Akhmat Grozny
- Dinamo M. |
0
: 0 |
0
: 0 |
28.10.2018 |
Cska Moscow
- Krasnodar |
0
: 0 |
1
: 2 |
|
29.10.2018 |
Krylya Sovetov
- Zenit |
0
: 1 |
0
: 1 |
29.10.2018 |
Rubin
- Spartak Mos. |
0
: 0 |
1
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za NOVEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
3.11.2018 |
Lokomotiv M.
- Arsenal Tula |
1
: 1 |
3
: 1 |
3.11.2018 |
Dinamo M.
- Cska Moscow |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
4.11.2018 |
Zenit
- Akhmat Grozny |
1
: 0 |
1
: 0 |
4.11.2018 |
Krasnodar
- Rostov |
1
: 1 |
2
: 2 |
4.11.2018 |
Spartak Mos.
- Ural |
0
: 1 |
1
: 2 |
|
5.11.2018 |
Orenburg
- Rubin |
0
: 0 |
1
: 0 |
5.11.2018 |
Ufa
- Krylya Sovetov |
0
: 1 |
1
: 2 |
5.11.2018 |
Anzhi
- Enisey |
1
: 0 |
2
: 1 |
|
9.11.2018 |
Arsenal Tula
- Anzhi |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
10.11.2018 |
Ural
- Orenburg |
1
: 0 |
2
: 1 |
10.11.2018 |
Krylya Sovetov
- Akhmat Grozny |
0
: 0 |
1
: 2 |
10.11.2018 |
Rostov
- Dinamo M. |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
11.11.2018 |
Ufa
- Spartak Mos. |
0
: 0 |
2
: 0 |
11.11.2018 |
Krasnodar
- Enisey |
0
: 0 |
3
: 0 |
11.11.2018 |
Rubin
- Lokomotiv M. |
0
: 0 |
0
: 0 |
11.11.2018 |
Cska Moscow
- Zenit |
2
: 0 |
2
: 0 |
|
23.11.2018 |
Akhmat Grozny
- Cska Moscow |
0
: 0 |
0
: 2 |
23.11.2018 |
Lokomotiv M.
- Ural |
1
: 1 |
1
: 2 |
|
24.11.2018 |
Dinamo M.
- Enisey |
0
: 1 |
1
: 2 |
24.11.2018 |
Orenburg
- Ufa |
0
: 0 |
1
: 0 |
24.11.2018 |
Anzhi
- Rubin |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
25.11.2018 |
Spartak Mos.
- Krylya Sovetov |
0
: 0 |
3
: 1 |
25.11.2018 |
Krasnodar
- Arsenal Tula |
1
: 0 |
3
: 0 |
25.11.2018 |
Zenit
- Rostov |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
30.11.2018 |
Rubin
- Dinamo M. |
0
: 0 |
1
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za DECEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.12.2018 |
Enisey
- Akhmat Grozny |
0
: 0 |
1
: 1 |
1.12.2018 |
Anzhi
- Ufa |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
2.12.2018 |
Krasnodar
- Ural |
0
: 0 |
2
: 0 |
2.12.2018 |
Rostov
- Cska Moscow |
0
: 0 |
0
: 0 |
2.12.2018 |
Spartak Mos.
- Lokomotiv M. |
2
: 0 |
2
: 1 |
|
3.12.2018 |
Arsenal Tula
- Zenit |
2
: 1 |
4
: 2 |
|
8.12.2018 |
Krylya Sovetov
- Rostov |
1
: 0 |
1
: 0 |
8.12.2018 |
Cska Moscow
- Enisey |
2
: 0 |
2
: 1 |
8.12.2018 |
Lokomotiv M.
- Orenburg |
0
: 1 |
2
: 1 |
8.12.2018 |
Anzhi
- Spartak Mos. |
0
: 1 |
0
: 3 |
|
9.12.2018 |
Dinamo M.
- Ural |
2
: 0 |
4
: 0 |
9.12.2018 |
Krasnodar
- Ufa |
1
: 1 |
1
: 1 |
9.12.2018 |
Zenit
- Rubin |
0
: 1 |
1
: 2 |
|
10.12.2018 |
Akhmat Grozny
- Arsenal Tula |
1
: 0 |
2
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za JANUAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
RASPORED i REZULTATI utakmica za FEBRUAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
RASPORED i REZULTATI utakmica za MART
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.3.2019 |
Orenburg
- Anzhi |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
2.3.2019 |
Ural
- Zenit |
0
: 1 |
0
: 1 |
2.3.2019 |
Arsenal Tula
- Cska Moscow |
0
: 0 |
2
: 0 |
2.3.2019 |
Lokomotiv M.
- Krylya Sovetov |
1
: 1 |
2
: 2 |
2.3.2019 |
Rubin
- Akhmat Grozny |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
3.3.2019 |
Ufa
- Dinamo M. |
1
: 0 |
1
: 2 |
3.3.2019 |
Enisey
- Rostov |
0
: 0 |
1
: 1 |
3.3.2019 |
Spartak Mos.
- Krasnodar |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
9.3.2019 |
Krylya Sovetov
- Enisey |
1
: 0 |
4
: 0 |
9.3.2019 |
Cska Moscow
- Rubin |
1
: 0 |
3
: 0 |
|
10.3.2019 |
Rostov
- Arsenal Tula |
0
: 0 |
0
: 0 |
10.3.2019 |
Zenit
- Ufa |
2
: 1 |
2
: 1 |
10.3.2019 |
Dinamo M.
- Spartak Mos. |
0
: 1 |
0
: 1 |
10.3.2019 |
Anzhi
- Lokomotiv M. |
0
: 1 |
0
: 2 |
|
11.3.2019 |
Akhmat Grozny
- Ural |
0
: 1 |
1
: 1 |
11.3.2019 |
Krasnodar
- Orenburg |
0
: 1 |
2
: 2 |
|
15.3.2019 |
Anzhi
- Krylya Sovetov |
0
: 1 |
0
: 2 |
|
16.3.2019 |
Orenburg
- Dinamo M. |
0
: 0 |
1
: 0 |
16.3.2019 |
Ural
- Cska Moscow |
0
: 0 |
0
: 1 |
16.3.2019 |
Rubin
- Rostov |
0
: 0 |
0
: 2 |
16.3.2019 |
Arsenal Tula
- Enisey |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
17.3.2019 |
Ufa
- Akhmat Grozny |
0
: 0 |
0
: 1 |
17.3.2019 |
Lokomotiv M.
- Krasnodar |
0
: 0 |
1
: 0 |
17.3.2019 |
Spartak Mos.
- Zenit |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
29.3.2019 |
Krylya Sovetov
- Arsenal Tula |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
30.3.2019 |
Enisey
- Rubin |
0
: 0 |
1
: 1 |
30.3.2019 |
Dinamo M.
- Lokomotiv M. |
0
: 0 |
0
: 1 |
30.3.2019 |
Akhmat Grozny
- Spartak Mos. |
1
: 1 |
1
: 3 |
30.3.2019 |
Rostov
- Ural |
1
: 0 |
2
: 1 |
|
31.3.2019 |
Zenit
- Orenburg |
0
: 1 |
3
: 1 |
31.3.2019 |
Cska Moscow
- Ufa |
1
: 0 |
2
: 2 |
31.3.2019 |
Krasnodar
- Anzhi |
2
: 0 |
5
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za APRIL
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
3.4.2019 |
Orenburg
- Krylya Sovetov |
2
: 1 |
3
: 1 |
|
6.4.2019 |
Anzhi
- Dinamo M. |
1
: 0 |
1
: 1 |
6.4.2019 |
Krasnodar
- Krylya Sovetov |
0
: 0 |
1
: 0 |
6.4.2019 |
Spartak Mos.
- Cska Moscow |
0
: 0 |
0
: 2 |
|
7.4.2019 |
Ufa
- Rostov |
1
: 0 |
1
: 0 |
7.4.2019 |
Ural
- Enisey |
0
: 1 |
3
: 2 |
7.4.2019 |
Rubin
- Arsenal Tula |
0
: 0 |
0
: 0 |
7.4.2019 |
Lokomotiv M.
- Zenit |
0
: 0 |
1
: 1 |
|
8.4.2019 |
Orenburg
- Akhmat Grozny |
1
: 1 |
1
: 3 |
|
12.4.2019 |
Krylya Sovetov
- Rubin |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
13.4.2019 |
Enisey
- Ufa |
0
: 0 |
0
: 0 |
13.4.2019 |
Arsenal Tula
- Ural |
0
: 0 |
0
: 0 |
13.4.2019 |
Cska Moscow
- Orenburg |
2
: 2 |
2
: 3 |
13.4.2019 |
Akhmat Grozny
- Lokomotiv M. |
0
: 1 |
1
: 3 |
|
14.4.2019 |
Dinamo M.
- Krasnodar |
0
: 0 |
1
: 1 |
14.4.2019 |
Zenit
- Anzhi |
2
: 0 |
5
: 0 |
14.4.2019 |
Rostov
- Spartak Mos. |
1
: 1 |
2
: 1 |
|
19.4.2019 |
Anzhi
- Akhmat Grozny |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
20.4.2019 |
Ufa
- Arsenal Tula |
1
: 2 |
1
: 2 |
20.4.2019 |
Orenburg
- Rostov |
1
: 0 |
3
: 0 |
20.4.2019 |
Dinamo M.
- Krylya Sovetov |
0
: 0 |
1
: 0 |
20.4.2019 |
Lokomotiv M.
- Cska Moscow |
1
: 1 |
1
: 1 |
20.4.2019 |
Krasnodar
- Zenit |
1
: 1 |
2
: 3 |
|
21.4.2019 |
Ural
- Rubin |
1
: 1 |
2
: 1 |
21.4.2019 |
Spartak Mos.
- Enisey |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
24.4.2019 |
Akhmat Grozny
- Krasnodar |
1
: 0 |
1
: 1 |
24.4.2019 |
Rostov
- Lokomotiv M. |
1
: 1 |
1
: 2 |
24.4.2019 |
Cska Moscow
- Anzhi |
1
: 0 |
2
: 0 |
24.4.2019 |
Rubin
- Ufa |
0
: 1 |
1
: 1 |
24.4.2019 |
Zenit
- Dinamo M. |
0
: 0 |
2
: 0 |
|
25.4.2019 |
Enisey
- Orenburg |
1
: 0 |
2
: 1 |
25.4.2019 |
Krylya Sovetov
- Ural |
0
: 0 |
0
: 1 |
25.4.2019 |
Arsenal Tula
- Spartak Mos. |
3
: 0 |
3
: 0 |
|
27.4.2019 |
Anzhi
- Rostov |
0
: 1 |
1
: 1 |
27.4.2019 |
Dinamo M.
- Akhmat Grozny |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
28.4.2019 |
Ufa
- Ural |
1
: 1 |
4
: 1 |
28.4.2019 |
Lokomotiv M.
- Enisey |
0
: 0 |
2
: 1 |
28.4.2019 |
Zenit
- Krylya Sovetov |
3
: 2 |
4
: 2 |
28.4.2019 |
Krasnodar
- Cska Moscow |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
29.4.2019 |
Orenburg
- Arsenal Tula |
0
: 0 |
1
: 1 |
29.4.2019 |
Spartak Mos.
- Rubin |
1
: 0 |
1
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za MAJ
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
3.5.2019 |
Enisey
- Anzhi |
0
: 1 |
3
: 1 |
3.5.2019 |
Rubin
- Orenburg |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
4.5.2019 |
Ural
- Spartak Mos. |
0
: 0 |
0
: 1 |
4.5.2019 |
Akhmat Grozny
- Zenit |
0
: 0 |
1
: 1 |
4.5.2019 |
Arsenal Tula
- Lokomotiv M. |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
5.5.2019 |
Krylya Sovetov
- Ufa |
1
: 0 |
1
: 1 |
5.5.2019 |
Cska Moscow
- Dinamo M. |
1
: 2 |
2
: 2 |
5.5.2019 |
Rostov
- Krasnodar |
0
: 1 |
1
: 1 |
|
10.5.2019 |
Orenburg
- Ural |
0
: 0 |
2
: 2 |
10.5.2019 |
Dinamo M.
- Rostov |
0
: 0 |
0
: 0 |
10.5.2019 |
Anzhi
- Arsenal Tula |
0
: 1 |
0
: 1 |
10.5.2019 |
Lokomotiv M.
- Rubin |
2
: 0 |
4
: 0 |
|
11.5.2019 |
Enisey
- Krasnodar |
0
: 2 |
0
: 4 |
11.5.2019 |
Akhmat Grozny
- Krylya Sovetov |
2
: 1 |
2
: 1 |
|
12.5.2019 |
Spartak Mos.
- Ufa |
1
: 0 |
1
: 0 |
12.5.2019 |
Zenit
- Cska Moscow |
1
: 1 |
3
: 1 |
|
18.5.2019 |
Ufa
- Orenburg |
0
: 1 |
0
: 2 |
18.5.2019 |
Cska Moscow
- Akhmat Grozny |
0
: 0 |
1
: 0 |
18.5.2019 |
Krylya Sovetov
- Spartak Mos. |
0
: 1 |
1
: 2 |
|
19.5.2019 |
Ural
- Lokomotiv M. |
1
: 1 |
2
: 2 |
19.5.2019 |
Enisey
- Dinamo M. |
1
: 1 |
2
: 2 |
19.5.2019 |
Arsenal Tula
- Krasnodar |
0
: 0 |
0
: 3 |
19.5.2019 |
Rostov
- Zenit |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
20.5.2019 |
Rubin
- Anzhi |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
26.5.2019 |
Akhmat Grozny
- Rostov |
1
: 0 |
1
: 0 |
26.5.2019 |
Anzhi
- Ural |
0
: 0 |
0
: 2 |
26.5.2019 |
Cska Moscow
- Krylya Sovetov |
1
: 0 |
6
: 0 |
26.5.2019 |
Dinamo M.
- Arsenal Tula |
2
: 1 |
3
: 3 |
26.5.2019 |
Krasnodar
- Rubin |
0
: 0 |
1
: 0 |
26.5.2019 |
Lokomotiv M.
- Ufa |
1
: 0 |
1
: 0 |
26.5.2019 |
Orenburg
- Spartak Mos. |
1
: 0 |
2
: 0 |
26.5.2019 |
Zenit
- Enisey |
1
: 0 |
4
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUN
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
|
|
|