Website Traffic Counter
|
ENGLESKA KONFERENCIJA SEZONA 2015/2016
RASPORED i REZULTATI utakmica za AVGUST
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
8.8.2015 |
Aldershot
- Gateshead |
1
: 0 |
1
: 2 |
8.8.2015 |
Altrincham
- Forest Green |
0
: 0 |
0
: 1 |
8.8.2015 |
Barrow
- Dover |
2
: 1 |
2
: 1 |
8.8.2015 |
Boreham Wood
- Halifax Town |
1
: 1 |
3
: 1 |
8.8.2015 |
Bromley
- Wrexham |
3
: 1 |
3
: 1 |
8.8.2015 |
Chester
- Braintree |
1
: 0 |
1
: 0 |
8.8.2015 |
Kidderminster
- Grimsby |
0
: 1 |
2
: 2 |
8.8.2015 |
Lincoln
- Cheltenham |
0
: 1 |
1
: 1 |
8.8.2015 |
Southport
- Eastleigh |
0
: 1 |
0
: 4 |
8.8.2015 |
Torquay
- Macclesfield |
0
: 0 |
1
: 0 |
8.8.2015 |
Tranmere
- Woking |
0
: 0 |
1
: 0 |
8.8.2015 |
Welling
- Guiseley Afc |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
11.8.2015 |
Braintree
- Lincoln |
0
: 0 |
1
: 3 |
11.8.2015 |
Cheltenham
- Aldershot |
0
: 0 |
0
: 0 |
11.8.2015 |
Dover
- Kidderminster |
2
: 0 |
3
: 2 |
11.8.2015 |
Eastleigh
- Boreham Wood |
0
: 0 |
1
: 0 |
11.8.2015 |
Halifax Town
- Chester |
0
: 1 |
0
: 1 |
11.8.2015 |
Forest Green
- Welling |
1
: 0 |
1
: 0 |
11.8.2015 |
Gateshead
- Tranmere |
1
: 3 |
1
: 4 |
11.8.2015 |
Grimsby
- Barrow |
2
: 0 |
4
: 1 |
11.8.2015 |
Guiseley Afc
- Altrincham |
1
: 0 |
1
: 0 |
11.8.2015 |
Macclesfield
- Southport |
0
: 0 |
0
: 0 |
11.8.2015 |
Woking
- Bromley |
1
: 0 |
2
: 0 |
11.8.2015 |
Wrexham
- Torquay |
0
: 1 |
3
: 1 |
|
15.8.2015 |
Braintree
- Tranmere |
0
: 0 |
0
: 0 |
15.8.2015 |
Cheltenham
- Southport |
0
: 0 |
3
: 0 |
15.8.2015 |
Dover
- Chester |
0
: 0 |
0
: 0 |
15.8.2015 |
Eastleigh
- Lincoln |
0
: 1 |
1
: 1 |
15.8.2015 |
Halifax Town
- Torquay |
1
: 2 |
2
: 3 |
15.8.2015 |
Forest Green
- Barrow |
2
: 0 |
4
: 0 |
15.8.2015 |
Gateshead
- Boreham Wood |
0
: 1 |
2
: 1 |
15.8.2015 |
Grimsby
- Bromley |
3
: 1 |
4
: 1 |
15.8.2015 |
Guiseley Afc
- Kidderminster |
0
: 0 |
1
: 0 |
15.8.2015 |
Macclesfield
- Welling |
1
: 0 |
2
: 1 |
15.8.2015 |
Woking
- Altrincham |
1
: 0 |
2
: 0 |
15.8.2015 |
Wrexham
- Aldershot |
1
: 0 |
3
: 0 |
|
18.8.2015 |
Aldershot
- Dover |
1
: 1 |
1
: 1 |
18.8.2015 |
Altrincham
- Grimsby |
1
: 1 |
2
: 1 |
18.8.2015 |
Barrow
- Guiseley Afc |
1
: 1 |
1
: 1 |
18.8.2015 |
Boreham Wood
- Forest Green |
0
: 0 |
0
: 1 |
18.8.2015 |
Bromley
- Braintree |
0
: 1 |
1
: 2 |
18.8.2015 |
Chester
- Cheltenham |
1
: 0 |
1
: 1 |
18.8.2015 |
Kidderminster
- Wrexham |
0
: 1 |
1
: 3 |
18.8.2015 |
Lincoln
- Macclesfield |
3
: 2 |
5
: 3 |
18.8.2015 |
Southport
- Gateshead |
1
: 1 |
1
: 2 |
18.8.2015 |
Torquay
- Woking |
0
: 0 |
0
: 1 |
18.8.2015 |
Tranmere
- Halifax Town |
0
: 0 |
1
: 0 |
18.8.2015 |
Welling
- Eastleigh |
1
: 1 |
2
: 2 |
|
22.8.2015 |
Braintree
- Southport |
1
: 0 |
1
: 0 |
22.8.2015 |
Cheltenham
- Barrow |
0
: 1 |
2
: 1 |
22.8.2015 |
Dover
- Altrincham |
1
: 1 |
2
: 1 |
22.8.2015 |
Eastleigh
- Macclesfield |
0
: 0 |
1
: 0 |
22.8.2015 |
Halifax Town
- Bromley |
0
: 0 |
2
: 2 |
22.8.2015 |
Forest Green
- Lincoln |
2
: 0 |
3
: 1 |
22.8.2015 |
Gateshead
- Kidderminster |
0
: 1 |
1
: 1 |
22.8.2015 |
Grimsby
- Torquay |
0
: 2 |
2
: 2 |
22.8.2015 |
Guiseley Afc
- Aldershot |
0
: 2 |
0
: 4 |
22.8.2015 |
Tranmere
- Boreham Wood |
0
: 0 |
0
: 2 |
22.8.2015 |
Woking
- Chester |
1
: 0 |
5
: 2 |
22.8.2015 |
Wrexham
- Welling |
0
: 0 |
1
: 0 |
|
29.8.2015 |
Aldershot
- Eastleigh |
0
: 1 |
1
: 2 |
29.8.2015 |
Altrincham
- Tranmere |
2
: 0 |
2
: 1 |
29.8.2015 |
Barrow
- Southport |
1
: 0 |
1
: 0 |
29.8.2015 |
Boreham Wood
- Woking |
0
: 1 |
1
: 1 |
29.8.2015 |
Bromley
- Dover |
0
: 0 |
1
: 1 |
29.8.2015 |
Guiseley Afc
- Gateshead |
0
: 1 |
0
: 2 |
29.8.2015 |
Kidderminster
- Forest Green |
0
: 0 |
0
: 2 |
29.8.2015 |
Lincoln
- Grimsby |
1
: 0 |
1
: 1 |
29.8.2015 |
Macclesfield
- Chester |
0
: 0 |
1
: 2 |
29.8.2015 |
Torquay
- Cheltenham |
0
: 1 |
0
: 3 |
29.8.2015 |
Welling
- Braintree |
1
: 1 |
1
: 2 |
29.8.2015 |
Wrexham
- Halifax Town |
2
: 1 |
3
: 1 |
|
31.8.2015 |
Braintree
- Aldershot |
1
: 0 |
1
: 2 |
31.8.2015 |
Chester
- Guiseley Afc |
0
: 0 |
1
: 1 |
31.8.2015 |
Dover
- Boreham Wood |
2
: 1 |
2
: 1 |
31.8.2015 |
Eastleigh
- Torquay |
2
: 0 |
3
: 2 |
31.8.2015 |
Halifax Town
- Barrow |
0
: 0 |
3
: 1 |
31.8.2015 |
Forest Green
- Bromley |
2
: 1 |
2
: 1 |
31.8.2015 |
Gateshead
- Lincoln |
1
: 0 |
2
: 0 |
31.8.2015 |
Grimsby
- Macclesfield |
0
: 1 |
0
: 2 |
31.8.2015 |
Southport
- Altrincham |
2
: 0 |
3
: 0 |
31.8.2015 |
Tranmere
- Kidderminster |
2
: 0 |
2
: 2 |
31.8.2015 |
Woking
- Welling |
0
: 0 |
2
: 0 |
31.8.2015 |
Cheltenham
- Wrexham |
0
: 0 |
2
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za SEPTEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
5.9.2015 |
Welling
- Tranmere |
0
: 0 |
1
: 1 |
5.9.2015 |
Aldershot
- Halifax Town |
2
: 0 |
3
: 2 |
5.9.2015 |
Altrincham
- Cheltenham |
0
: 0 |
2
: 1 |
5.9.2015 |
Barrow
- Eastleigh |
1
: 0 |
1
: 0 |
5.9.2015 |
Boreham Wood
- Grimsby |
0
: 1 |
1
: 3 |
5.9.2015 |
Bromley
- Gateshead |
0
: 0 |
3
: 0 |
5.9.2015 |
Chester
- Forest Green |
0
: 1 |
1
: 2 |
5.9.2015 |
Kidderminster
- Braintree |
0
: 1 |
0
: 1 |
5.9.2015 |
Lincoln
- Wrexham |
0
: 0 |
1
: 1 |
5.9.2015 |
Macclesfield
- Woking |
1
: 0 |
2
: 1 |
5.9.2015 |
Southport
- Dover |
0
: 0 |
0
: 0 |
5.9.2015 |
Torquay
- Guiseley Afc |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
12.9.2015 |
Braintree
- Barrow |
0
: 0 |
1
: 1 |
12.9.2015 |
Bromley
- Macclesfield |
0
: 0 |
1
: 0 |
12.9.2015 |
Cheltenham
- Dover |
1
: 2 |
3
: 2 |
12.9.2015 |
Eastleigh
- Gateshead |
0
: 2 |
1
: 2 |
12.9.2015 |
Halifax Town
- Kidderminster |
0
: 1 |
1
: 1 |
12.9.2015 |
Forest Green
- Southport |
2
: 0 |
2
: 1 |
12.9.2015 |
Grimsby
- Aldershot |
0
: 1 |
4
: 1 |
12.9.2015 |
Guiseley Afc
- Woking |
2
: 3 |
4
: 4 |
12.9.2015 |
Lincoln
- Boreham Wood |
0
: 1 |
3
: 1 |
12.9.2015 |
Tranmere
- Chester |
2
: 0 |
2
: 0 |
12.9.2015 |
Welling
- Torquay |
1
: 1 |
1
: 1 |
12.9.2015 |
Wrexham
- Altrincham |
2
: 0 |
3
: 1 |
|
15.9.2015 |
Aldershot
- Welling |
0
: 0 |
1
: 0 |
15.9.2015 |
Altrincham
- Eastleigh |
1
: 0 |
1
: 1 |
15.9.2015 |
Barrow
- Lincoln |
0
: 0 |
1
: 0 |
15.9.2015 |
Boreham Wood
- Bromley |
0
: 1 |
2
: 3 |
15.9.2015 |
Cheltenham
- Macclesfield |
2
: 0 |
2
: 0 |
15.9.2015 |
Chester
- Grimsby |
0
: 0 |
1
: 1 |
15.9.2015 |
Dover
- Braintree |
0
: 0 |
0
: 0 |
15.9.2015 |
Gateshead
- Wrexham |
1
: 1 |
2
: 1 |
15.9.2015 |
Guiseley Afc
- Halifax Town |
1
: 1 |
2
: 1 |
15.9.2015 |
Kidderminster
- Torquay |
0
: 1 |
2
: 2 |
15.9.2015 |
Southport
- Tranmere |
2
: 0 |
2
: 2 |
15.9.2015 |
Woking
- Forest Green |
1
: 0 |
2
: 1 |
|
18.9.2015 |
Grimsby
- Tranmere |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
19.9.2015 |
Altrincham
- Braintree |
0
: 2 |
0
: 4 |
19.9.2015 |
Barrow
- Aldershot |
1
: 1 |
1
: 3 |
19.9.2015 |
Boreham Wood
- Wrexham |
0
: 1 |
0
: 1 |
19.9.2015 |
Chester
- Eastleigh |
1
: 0 |
1
: 0 |
19.9.2015 |
Dover
- Guiseley Afc |
0
: 0 |
0
: 0 |
19.9.2015 |
Halifax Town
- Southport |
0
: 1 |
2
: 2 |
19.9.2015 |
Gateshead
- Welling |
1
: 2 |
1
: 2 |
19.9.2015 |
Kidderminster
- Lincoln |
0
: 2 |
0
: 2 |
19.9.2015 |
Macclesfield
- Forest Green |
2
: 1 |
4
: 1 |
19.9.2015 |
Torquay
- Bromley |
2
: 3 |
3
: 7 |
19.9.2015 |
Woking
- Cheltenham |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
22.9.2015 |
Braintree
- Woking |
0
: 0 |
2
: 1 |
22.9.2015 |
Bromley
- Kidderminster |
1
: 1 |
3
: 2 |
22.9.2015 |
Eastleigh
- Dover |
1
: 1 |
2
: 5 |
22.9.2015 |
Halifax Town
- Gateshead |
0
: 1 |
1
: 1 |
22.9.2015 |
Forest Green
- Cheltenham |
0
: 1 |
2
: 2 |
22.9.2015 |
Guiseley Afc
- Southport |
1
: 0 |
1
: 1 |
22.9.2015 |
Lincoln
- Altrincham |
1
: 1 |
1
: 1 |
22.9.2015 |
Macclesfield
- Barrow |
0
: 0 |
1
: 2 |
22.9.2015 |
Torquay
- Boreham Wood |
0
: 1 |
1
: 2 |
22.9.2015 |
Tranmere
- Aldershot |
1
: 1 |
3
: 1 |
22.9.2015 |
Welling
- Chester |
1
: 0 |
2
: 1 |
22.9.2015 |
Wrexham
- Grimsby |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
25.9.2015 |
Dover
- Woking |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
26.9.2015 |
Aldershot
- Macclesfield |
0
: 2 |
0
: 3 |
26.9.2015 |
Barrow
- Kidderminster |
0
: 1 |
1
: 1 |
26.9.2015 |
Boreham Wood
- Altrincham |
0
: 1 |
0
: 1 |
26.9.2015 |
Braintree
- Guiseley Afc |
0
: 0 |
0
: 1 |
26.9.2015 |
Bromley
- Chester |
3
: 0 |
3
: 0 |
26.9.2015 |
Cheltenham
- Tranmere |
0
: 0 |
0
: 1 |
26.9.2015 |
Forest Green
- Gateshead |
0
: 1 |
0
: 1 |
26.9.2015 |
Lincoln
- Torquay |
2
: 0 |
2
: 0 |
26.9.2015 |
Southport
- Grimsby |
0
: 3 |
0
: 4 |
26.9.2015 |
Welling
- Halifax Town |
2
: 0 |
2
: 0 |
26.9.2015 |
Wrexham
- Eastleigh |
0
: 2 |
2
: 3 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za OKTOBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
2.10.2015 |
Guiseley Afc
- Lincoln |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
3.10.2015 |
Chester
- Wrexham |
1
: 1 |
3
: 2 |
3.10.2015 |
Altrincham
- Barrow |
0
: 0 |
1
: 0 |
3.10.2015 |
Eastleigh
- Braintree |
0
: 1 |
0
: 2 |
3.10.2015 |
Halifax Town
- Cheltenham |
1
: 2 |
1
: 7 |
3.10.2015 |
Gateshead
- Dover |
2
: 1 |
2
: 3 |
3.10.2015 |
Grimsby
- Forest Green |
1
: 1 |
1
: 1 |
3.10.2015 |
Kidderminster
- Welling |
0
: 0 |
0
: 1 |
3.10.2015 |
Macclesfield
- Boreham Wood |
0
: 0 |
0
: 0 |
3.10.2015 |
Torquay
- Aldershot |
0
: 2 |
0
: 2 |
3.10.2015 |
Tranmere
- Bromley |
1
: 0 |
4
: 0 |
3.10.2015 |
Woking
- Southport |
0
: 2 |
1
: 2 |
|
6.10.2015 |
Altrincham
- Halifax Town |
0
: 1 |
1
: 3 |
6.10.2015 |
Barrow
- Chester |
1
: 1 |
3
: 2 |
6.10.2015 |
Cheltenham
- Braintree |
0
: 0 |
1
: 1 |
6.10.2015 |
Grimsby
- Gateshead |
1
: 1 |
2
: 1 |
6.10.2015 |
Guiseley Afc
- Macclesfield |
0
: 2 |
0
: 3 |
6.10.2015 |
Kidderminster
- Boreham Wood |
1
: 0 |
1
: 1 |
6.10.2015 |
Torquay
- Dover |
1
: 1 |
2
: 3 |
6.10.2015 |
Welling
- Bromley |
1
: 1 |
1
: 2 |
6.10.2015 |
Wrexham
- Tranmere |
1
: 1 |
2
: 2 |
|
7.10.2015 |
Aldershot
- Forest Green |
0
: 2 |
0
: 3 |
|
10.10.2015 |
Macclesfield
- Kidderminster |
2
: 0 |
2
: 1 |
10.10.2015 |
Aldershot
- Altrincham |
1
: 0 |
2
: 0 |
10.10.2015 |
Boreham Wood
- Welling |
1
: 0 |
2
: 0 |
10.10.2015 |
Braintree
- Grimsby |
0
: 0 |
0
: 0 |
10.10.2015 |
Bromley
- Barrow |
2
: 0 |
5
: 0 |
10.10.2015 |
Chester
- Lincoln |
1
: 2 |
2
: 3 |
10.10.2015 |
Dover
- Wrexham |
1
: 1 |
2
: 1 |
10.10.2015 |
Halifax Town
- Woking |
0
: 1 |
0
: 3 |
10.10.2015 |
Forest Green
- Guiseley Afc |
1
: 0 |
3
: 0 |
10.10.2015 |
Gateshead
- Cheltenham |
1
: 0 |
1
: 1 |
10.10.2015 |
Southport
- Torquay |
0
: 1 |
0
: 1 |
10.10.2015 |
Tranmere
- Eastleigh |
0
: 0 |
1
: 2 |
|
13.10.2015 |
Altrincham
- Kidderminster |
1
: 1 |
2
: 2 |
13.10.2015 |
Boreham Wood
- Aldershot |
0
: 1 |
0
: 1 |
13.10.2015 |
Braintree
- Dover |
1
: 0 |
1
: 0 |
13.10.2015 |
Bromley
- Cheltenham |
0
: 0 |
1
: 2 |
13.10.2015 |
Eastleigh
- Forest Green |
1
: 2 |
3
: 2 |
13.10.2015 |
Grimsby
- Halifax Town |
4
: 0 |
7
: 0 |
13.10.2015 |
Macclesfield
- Gateshead |
0
: 0 |
1
: 0 |
13.10.2015 |
Southport
- Chester |
1
: 0 |
1
: 2 |
13.10.2015 |
Tranmere
- Barrow |
0
: 1 |
0
: 1 |
13.10.2015 |
Welling
- Lincoln |
1
: 0 |
2
: 1 |
13.10.2015 |
Woking
- Torquay |
1
: 0 |
2
: 2 |
|
14.10.2015 |
Wrexham
- Guiseley Afc |
2
: 1 |
3
: 3 |
|
17.10.2015 |
Aldershot
- Bromley |
1
: 1 |
1
: 1 |
17.10.2015 |
Barrow
- Welling |
0
: 1 |
1
: 1 |
17.10.2015 |
Cheltenham
- Eastleigh |
1
: 0 |
1
: 1 |
17.10.2015 |
Chester
- Halifax Town |
1
: 0 |
2
: 1 |
17.10.2015 |
Dover
- Macclesfield |
1
: 1 |
2
: 1 |
17.10.2015 |
Forest Green
- Tranmere |
0
: 2 |
0
: 2 |
17.10.2015 |
Gateshead
- Altrincham |
0
: 0 |
2
: 2 |
17.10.2015 |
Guiseley Afc
- Boreham Wood |
0
: 0 |
1
: 1 |
17.10.2015 |
Kidderminster
- Southport |
0
: 0 |
0
: 1 |
17.10.2015 |
Lincoln
- Braintree |
0
: 0 |
2
: 0 |
17.10.2015 |
Torquay
- Grimsby |
1
: 0 |
1
: 1 |
17.10.2015 |
Woking
- Wrexham |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
30.10.2015 |
Grimsby
- Cheltenham |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
31.10.2015 |
Altrincham
- Torquay |
0
: 1 |
1
: 1 |
31.10.2015 |
Boreham Wood
- Gateshead |
1
: 2 |
2
: 3 |
31.10.2015 |
Braintree
- Macclesfield |
0
: 0 |
1
: 0 |
31.10.2015 |
Eastleigh
- Halifax Town |
0
: 1 |
2
: 1 |
31.10.2015 |
Forest Green
- Chester |
2
: 1 |
2
: 1 |
31.10.2015 |
Guiseley Afc
- Welling |
2
: 0 |
2
: 0 |
31.10.2015 |
Kidderminster
- Woking |
0
: 0 |
1
: 0 |
31.10.2015 |
Lincoln
- Bromley |
0
: 0 |
0
: 1 |
31.10.2015 |
Southport
- Aldershot |
0
: 1 |
1
: 1 |
31.10.2015 |
Tranmere
- Dover |
0
: 1 |
0
: 1 |
31.10.2015 |
Wrexham
- Barrow |
1
: 0 |
4
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za NOVEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
7.11.2015 |
Guiseley Afc
- Barrow |
2
: 1 |
3
: 1 |
|
10.11.2015 |
Barrow
- Grimsby |
1
: 1 |
1
: 3 |
10.11.2015 |
Bromley
- Boreham Wood |
1
: 2 |
1
: 2 |
10.11.2015 |
Cheltenham
- Guiseley Afc |
2
: 0 |
5
: 0 |
10.11.2015 |
Chester
- Kidderminster |
1
: 1 |
3
: 1 |
10.11.2015 |
Dover
- Eastleigh |
0
: 0 |
1
: 2 |
10.11.2015 |
Macclesfield
- Altrincham |
2
: 0 |
3
: 0 |
10.11.2015 |
Welling
- Forest Green |
0
: 0 |
1
: 1 |
10.11.2015 |
Woking
- Braintree |
0
: 1 |
1
: 1 |
|
11.11.2015 |
Aldershot
- Lincoln |
0
: 1 |
1
: 2 |
|
14.11.2015 |
Bromley
- Altrincham |
1
: 1 |
1
: 3 |
14.11.2015 |
Barrow
- Torquay |
2
: 0 |
4
: 0 |
14.11.2015 |
Boreham Wood
- Chester |
0
: 0 |
0
: 0 |
14.11.2015 |
Halifax Town
- Braintree |
3
: 4 |
3
: 6 |
14.11.2015 |
Forest Green
- Dover |
0
: 1 |
3
: 1 |
14.11.2015 |
Grimsby
- Welling |
2
: 1 |
3
: 1 |
14.11.2015 |
Guiseley Afc
- Eastleigh |
1
: 2 |
1
: 4 |
14.11.2015 |
Kidderminster
- Aldershot |
0
: 0 |
2
: 0 |
14.11.2015 |
Lincoln
- Tranmere |
1
: 0 |
1
: 0 |
14.11.2015 |
Southport
- Cheltenham |
0
: 3 |
0
: 4 |
14.11.2015 |
Woking
- Macclesfield |
0
: 2 |
2
: 5 |
14.11.2015 |
Wrexham
- Gateshead |
0
: 0 |
4
: 0 |
|
21.11.2015 |
Aldershot
- Wrexham |
0
: 0 |
0
: 1 |
21.11.2015 |
Altrincham
- Boreham Wood |
0
: 0 |
1
: 0 |
21.11.2015 |
Cheltenham
- Forest Green |
0
: 0 |
1
: 1 |
21.11.2015 |
Chester
- Woking |
0
: 1 |
1
: 2 |
21.11.2015 |
Dover
- Barrow |
3
: 0 |
3
: 1 |
21.11.2015 |
Eastleigh
- Grimsby |
0
: 1 |
0
: 1 |
21.11.2015 |
Gateshead
- Halifax Town |
1
: 3 |
1
: 4 |
21.11.2015 |
Macclesfield
- Bromley |
0
: 0 |
2
: 0 |
21.11.2015 |
Torquay
- Lincoln |
0
: 2 |
1
: 3 |
21.11.2015 |
Tranmere
- Guiseley Afc |
1
: 1 |
2
: 1 |
21.11.2015 |
Welling
- Southport |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
24.11.2015 |
Chester
- Dover |
1
: 1 |
1
: 1 |
24.11.2015 |
Woking
- Tranmere |
2
: 0 |
4
: 1 |
|
25.11.2015 |
Boreham Wood
- Lincoln |
1
: 1 |
1
: 1 |
|
28.11.2015 |
Eastleigh
- Southport |
0
: 0 |
1
: 0 |
28.11.2015 |
Aldershot
- Cheltenham |
0
: 2 |
0
: 2 |
28.11.2015 |
Barrow
- Woking |
1
: 0 |
2
: 1 |
28.11.2015 |
Boreham Wood
- Tranmere |
0
: 0 |
0
: 0 |
28.11.2015 |
Braintree
- Torquay |
0
: 0 |
0
: 0 |
28.11.2015 |
Halifax Town
- Dover |
3
: 1 |
4
: 2 |
28.11.2015 |
Forest Green
- Altrincham |
2
: 0 |
2
: 0 |
28.11.2015 |
Gateshead
- Chester |
0
: 0 |
1
: 0 |
28.11.2015 |
Grimsby
- Kidderminster |
0
: 0 |
1
: 0 |
28.11.2015 |
Guiseley Afc
- Bromley |
1
: 0 |
2
: 0 |
28.11.2015 |
Lincoln
- Welling |
0
: 1 |
1
: 1 |
28.11.2015 |
Wrexham
- Macclesfield |
1
: 1 |
2
: 3 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za DECEMBAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
5.12.2015 |
Cheltenham
- Chester |
1
: 1 |
3
: 1 |
5.12.2015 |
Dover
- Aldershot |
2
: 0 |
5
: 2 |
5.12.2015 |
Halifax Town
- Guiseley Afc |
0
: 0 |
1
: 1 |
5.12.2015 |
Kidderminster
- Gateshead |
0
: 0 |
0
: 1 |
5.12.2015 |
Southport
- Macclesfield |
1
: 1 |
3
: 1 |
5.12.2015 |
Torquay
- Wrexham |
0
: 0 |
0
: 1 |
5.12.2015 |
Tranmere
- Braintree |
1
: 2 |
1
: 2 |
5.12.2015 |
Woking
- Lincoln |
2
: 0 |
3
: 1 |
|
8.12.2015 |
Gateshead
- Southport |
0
: 0 |
0
: 1 |
8.12.2015 |
Macclesfield
- Eastleigh |
1
: 1 |
1
: 2 |
|
19.12.2015 |
Aldershot
- Guiseley Afc |
0
: 0 |
1
: 0 |
19.12.2015 |
Cheltenham
- Altrincham |
0
: 0 |
1
: 0 |
19.12.2015 |
Chester
- Torquay |
3
: 0 |
4
: 1 |
19.12.2015 |
Eastleigh
- Kidderminster |
1
: 0 |
3
: 1 |
19.12.2015 |
Halifax Town
- Tranmere |
1
: 1 |
1
: 1 |
19.12.2015 |
Forest Green
- Boreham Wood |
0
: 0 |
1
: 0 |
19.12.2015 |
Gateshead
- Woking |
1
: 2 |
1
: 5 |
19.12.2015 |
Grimsby
- Dover |
0
: 0 |
1
: 0 |
19.12.2015 |
Lincoln
- Barrow |
2
: 1 |
2
: 2 |
19.12.2015 |
Southport
- Bromley |
2
: 2 |
5
: 3 |
19.12.2015 |
Welling
- Macclesfield |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
26.12.2015 |
Aldershot
- Woking |
0
: 1 |
0
: 1 |
26.12.2015 |
Boreham Wood
- Braintree |
1
: 0 |
1
: 0 |
26.12.2015 |
Bromley
- Eastleigh |
1
: 0 |
2
: 2 |
26.12.2015 |
Kidderminster
- Cheltenham |
1
: 1 |
1
: 2 |
26.12.2015 |
Lincoln
- Halifax Town |
0
: 0 |
0
: 1 |
26.12.2015 |
Macclesfield
- Tranmere |
1
: 1 |
1
: 2 |
26.12.2015 |
Torquay
- Forest Green |
2
: 1 |
4
: 1 |
26.12.2015 |
Welling
- Dover |
0
: 1 |
1
: 2 |
26.12.2015 |
Wrexham
- Southport |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
28.12.2015 |
Grimsby
- Lincoln |
1
: 0 |
2
: 0 |
28.12.2015 |
Cheltenham
- Torquay |
0
: 0 |
1
: 0 |
28.12.2015 |
Chester
- Macclesfield |
0
: 2 |
0
: 2 |
28.12.2015 |
Dover
- Bromley |
1
: 1 |
2
: 3 |
28.12.2015 |
Eastleigh
- Aldershot |
1
: 1 |
1
: 1 |
28.12.2015 |
Halifax Town
- Wrexham |
2
: 0 |
2
: 0 |
28.12.2015 |
Forest Green
- Kidderminster |
1
: 0 |
3
: 0 |
28.12.2015 |
Gateshead
- Guiseley Afc |
0
: 0 |
3
: 0 |
28.12.2015 |
Southport
- Barrow |
1
: 1 |
2
: 1 |
28.12.2015 |
Tranmere
- Altrincham |
1
: 0 |
1
: 0 |
28.12.2015 |
Woking
- Boreham Wood |
0
: 0 |
0
: 0 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za JANUAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.1.2016 |
Forest Green
- Torquay |
0
: 0 |
3
: 1 |
|
2.1.2016 |
Chester
- Altrincham |
1
: 0 |
1
: 1 |
2.1.2016 |
Halifax Town
- Lincoln |
1
: 1 |
2
: 2 |
2.1.2016 |
Gateshead
- Barrow |
1
: 0 |
1
: 1 |
2.1.2016 |
Grimsby
- Guiseley Afc |
0
: 1 |
1
: 1 |
2.1.2016 |
Southport
- Wrexham |
1
: 1 |
3
: 2 |
2.1.2016 |
Tranmere
- Macclesfield |
0
: 1 |
0
: 1 |
2.1.2016 |
Woking
- Aldershot |
2
: 0 |
2
: 1 |
|
9.1.2016 |
Aldershot
- Chester |
0
: 0 |
3
: 1 |
9.1.2016 |
Barrow
- Tranmere |
0
: 1 |
3
: 4 |
9.1.2016 |
Boreham Wood
- Cheltenham |
0
: 0 |
0
: 0 |
9.1.2016 |
Bromley
- Southport |
0
: 0 |
0
: 0 |
9.1.2016 |
Lincoln
- Dover |
1
: 1 |
2
: 3 |
9.1.2016 |
Macclesfield
- Halifax Town |
0
: 0 |
0
: 1 |
9.1.2016 |
Welling
- Grimsby |
0
: 0 |
0
: 4 |
9.1.2016 |
Wrexham
- Woking |
1
: 1 |
1
: 3 |
|
16.1.2016 |
Lincoln
- Forest Green |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
23.1.2016 |
Boreham Wood
- Eastleigh |
1
: 0 |
1
: 1 |
23.1.2016 |
Bromley
- Tranmere |
0
: 0 |
0
: 1 |
23.1.2016 |
Chester
- Southport |
0
: 0 |
0
: 0 |
23.1.2016 |
Forest Green
- Braintree |
0
: 0 |
1
: 0 |
23.1.2016 |
Grimsby
- Altrincham |
2
: 0 |
5
: 0 |
23.1.2016 |
Kidderminster
- Guiseley Afc |
0
: 0 |
0
: 1 |
23.1.2016 |
Macclesfield
- Aldershot |
0
: 1 |
0
: 2 |
23.1.2016 |
Torquay
- Gateshead |
0
: 1 |
0
: 2 |
23.1.2016 |
Welling
- Barrow |
1
: 1 |
1
: 2 |
23.1.2016 |
Woking
- Halifax Town |
1
: 1 |
1
: 1 |
23.1.2016 |
Wrexham
- Lincoln |
1
: 1 |
3
: 1 |
|
24.1.2016 |
Dover
- Cheltenham |
0
: 0 |
1
: 2 |
|
26.1.2016 |
Altrincham
- Woking |
2
: 0 |
3
: 1 |
26.1.2016 |
Braintree
- Wrexham |
0
: 0 |
1
: 0 |
26.1.2016 |
Southport
- Forest Green |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
30.1.2016 |
Aldershot
- Kidderminster |
0
: 0 |
1
: 0 |
30.1.2016 |
Braintree
- Chester |
2
: 0 |
2
: 0 |
30.1.2016 |
Cheltenham
- Bromley |
2
: 0 |
4
: 1 |
30.1.2016 |
Eastleigh
- Wrexham |
1
: 1 |
1
: 1 |
30.1.2016 |
Halifax Town
- Welling |
0
: 0 |
1
: 1 |
30.1.2016 |
Forest Green
- Macclesfield |
0
: 0 |
2
: 1 |
30.1.2016 |
Gateshead
- Grimsby |
1
: 0 |
1
: 0 |
30.1.2016 |
Lincoln
- Guiseley Afc |
1
: 0 |
1
: 0 |
30.1.2016 |
Tranmere
- Torquay |
1
: 0 |
2
: 1 |
30.1.2016 |
Woking
- Barrow |
2
: 2 |
2
: 2 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za FEBRUAR
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
2.2.2016 |
Barrow
- Gateshead |
0
: 0 |
0
: 0 |
2.2.2016 |
Braintree
- Welling |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
6.2.2016 |
Barrow
- Cheltenham |
0
: 1 |
1
: 2 |
6.2.2016 |
Boreham Wood
- Kidderminster |
0
: 1 |
0
: 2 |
6.2.2016 |
Lincoln
- Eastleigh |
3
: 0 |
3
: 0 |
6.2.2016 |
Tranmere
- Southport |
0
: 0 |
1
: 0 |
6.2.2016 |
Welling
- Altrincham |
0
: 0 |
1
: 1 |
6.2.2016 |
Wrexham
- Forest Green |
0
: 1 |
2
: 2 |
|
9.2.2016 |
Altrincham
- Wrexham |
1
: 1 |
1
: 1 |
9.2.2016 |
Bromley
- Grimsby |
1
: 1 |
1
: 2 |
9.2.2016 |
Kidderminster
- Eastleigh |
1
: 0 |
3
: 2 |
|
13.2.2016 |
Aldershot
- Tranmere |
0
: 0 |
0
: 0 |
13.2.2016 |
Altrincham
- Lincoln |
2
: 2 |
3
: 3 |
13.2.2016 |
Cheltenham
- Welling |
1
: 0 |
2
: 0 |
13.2.2016 |
Dover
- Gateshead |
3
: 0 |
4
: 0 |
13.2.2016 |
Halifax Town
- Forest Green |
0
: 2 |
0
: 2 |
13.2.2016 |
Grimsby
- Boreham Wood |
0
: 0 |
0
: 0 |
13.2.2016 |
Kidderminster
- Macclesfield |
3
: 0 |
3
: 1 |
13.2.2016 |
Southport
- Braintree |
0
: 1 |
1
: 1 |
13.2.2016 |
Woking
- Guiseley Afc |
0
: 1 |
0
: 1 |
13.2.2016 |
Wrexham
- Bromley |
2
: 0 |
2
: 0 |
|
16.2.2016 |
Altrincham
- Chester |
0
: 2 |
0
: 3 |
16.2.2016 |
Braintree
- Boreham Wood |
0
: 0 |
0
: 2 |
16.2.2016 |
Cheltenham
- Kidderminster |
0
: 0 |
2
: 0 |
16.2.2016 |
Gateshead
- Eastleigh |
2
: 0 |
2
: 1 |
|
20.2.2016 |
Altrincham
- Guiseley Afc |
1
: 0 |
1
: 1 |
20.2.2016 |
Boreham Wood
- Torquay |
0
: 0 |
0
: 1 |
20.2.2016 |
Bromley
- Woking |
2
: 1 |
2
: 1 |
20.2.2016 |
Halifax Town
- Grimsby |
3
: 0 |
4
: 2 |
20.2.2016 |
Forest Green
- Eastleigh |
0
: 0 |
2
: 1 |
20.2.2016 |
Gateshead
- Aldershot |
2
: 2 |
3
: 2 |
20.2.2016 |
Kidderminster
- Chester |
2
: 0 |
2
: 2 |
20.2.2016 |
Lincoln
- Southport |
1
: 0 |
3
: 1 |
20.2.2016 |
Tranmere
- Cheltenham |
0
: 1 |
0
: 1 |
20.2.2016 |
Welling
- Wrexham |
0
: 2 |
0
: 2 |
|
23.2.2016 |
Braintree
- Halifax Town |
1
: 0 |
2
: 0 |
23.2.2016 |
Cheltenham
- Gateshead |
0
: 0 |
0
: 0 |
23.2.2016 |
Grimsby
- Woking |
3
: 1 |
3
: 1 |
23.2.2016 |
Guiseley Afc
- Forest Green |
0
: 0 |
0
: 1 |
23.2.2016 |
Torquay
- Welling |
0
: 0 |
2
: 0 |
23.2.2016 |
Wrexham
- Kidderminster |
2
: 0 |
2
: 0 |
|
27.2.2016 |
Barrow
- Forest Green |
0
: 1 |
2
: 2 |
27.2.2016 |
Guiseley Afc
- Braintree |
0
: 1 |
1
: 1 |
27.2.2016 |
Kidderminster
- Bromley |
0
: 0 |
0
: 1 |
27.2.2016 |
Macclesfield
- Wrexham |
0
: 0 |
0
: 0 |
27.2.2016 |
Southport
- Boreham Wood |
0
: 2 |
0
: 3 |
27.2.2016 |
Welling
- Aldershot |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
28.2.2016 |
Chester
- Tranmere |
0
: 0 |
0
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za MART
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.3.2016 |
Braintree
- Kidderminster |
1
: 0 |
2
: 1 |
1.3.2016 |
Bromley
- Welling |
1
: 0 |
2
: 0 |
1.3.2016 |
Dover
- Southport |
0
: 1 |
1
: 2 |
1.3.2016 |
Eastleigh
- Cheltenham |
1
: 0 |
1
: 0 |
1.3.2016 |
Macclesfield
- Torquay |
1
: 1 |
1
: 2 |
|
4.3.2016 |
Forest Green
- Grimsby |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
5.3.2016 |
Altrincham
- Macclesfield |
0
: 0 |
0
: 0 |
5.3.2016 |
Boreham Wood
- Barrow |
0
: 2 |
0
: 2 |
5.3.2016 |
Braintree
- Eastleigh |
1
: 0 |
2
: 0 |
5.3.2016 |
Chester
- Bromley |
1
: 0 |
1
: 1 |
5.3.2016 |
Lincoln
- Aldershot |
1
: 0 |
2
: 0 |
5.3.2016 |
Southport
- Halifax Town |
0
: 0 |
0
: 1 |
5.3.2016 |
Torquay
- Kidderminster |
2
: 0 |
3
: 2 |
5.3.2016 |
Tranmere
- Gateshead |
2
: 0 |
3
: 1 |
5.3.2016 |
Welling
- Cheltenham |
0
: 0 |
1
: 1 |
5.3.2016 |
Woking
- Dover |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
8.3.2016 |
Altrincham
- Gateshead |
0
: 1 |
2
: 3 |
8.3.2016 |
Barrow
- Boreham Wood |
0
: 0 |
0
: 0 |
8.3.2016 |
Bromley
- Halifax Town |
0
: 0 |
1
: 0 |
8.3.2016 |
Chester
- Aldershot |
6
: 1 |
8
: 2 |
8.3.2016 |
Dover
- Welling |
1
: 1 |
2
: 1 |
8.3.2016 |
Eastleigh
- Woking |
0
: 1 |
2
: 1 |
8.3.2016 |
Grimsby
- Southport |
1
: 0 |
1
: 0 |
8.3.2016 |
Guiseley Afc
- Tranmere |
1
: 1 |
2
: 2 |
8.3.2016 |
Torquay
- Braintree |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
12.3.2016 |
Aldershot
- Torquay |
0
: 0 |
0
: 0 |
12.3.2016 |
Barrow
- Altrincham |
1
: 1 |
3
: 2 |
12.3.2016 |
Bromley
- Guiseley Afc |
0
: 0 |
2
: 0 |
12.3.2016 |
Cheltenham
- Woking |
2
: 0 |
4
: 0 |
12.3.2016 |
Dover
- Tranmere |
0
: 0 |
0
: 0 |
12.3.2016 |
Eastleigh
- Chester |
0
: 0 |
1
: 0 |
12.3.2016 |
Gateshead
- Forest Green |
0
: 1 |
0
: 1 |
12.3.2016 |
Macclesfield
- Lincoln |
0
: 1 |
1
: 1 |
12.3.2016 |
Southport
- Welling |
1
: 0 |
3
: 3 |
12.3.2016 |
Wrexham
- Boreham Wood |
1
: 0 |
1
: 0 |
|
15.3.2016 |
Braintree
- Gateshead |
0
: 0 |
0
: 0 |
15.3.2016 |
Dover
- Lincoln |
1
: 0 |
4
: 1 |
15.3.2016 |
Eastleigh
- Bromley |
2
: 0 |
2
: 0 |
15.3.2016 |
Guiseley Afc
- Grimsby |
1
: 1 |
2
: 2 |
15.3.2016 |
Torquay
- Halifax Town |
0
: 0 |
0
: 0 |
|
19.3.2016 |
Wrexham
- Chester |
0
: 0 |
3
: 0 |
19.3.2016 |
Altrincham
- Aldershot |
1
: 0 |
4
: 0 |
19.3.2016 |
Barrow
- Bromley |
0
: 0 |
1
: 1 |
19.3.2016 |
Boreham Wood
- Macclesfield |
0
: 0 |
0
: 0 |
19.3.2016 |
Braintree
- Cheltenham |
0
: 0 |
1
: 0 |
19.3.2016 |
Guiseley Afc
- Dover |
0
: 1 |
0
: 1 |
19.3.2016 |
Lincoln
- Kidderminster |
1
: 0 |
1
: 2 |
19.3.2016 |
Torquay
- Southport |
0
: 0 |
1
: 0 |
19.3.2016 |
Tranmere
- Forest Green |
0
: 1 |
1
: 1 |
19.3.2016 |
Welling
- Gateshead |
0
: 1 |
0
: 1 |
|
25.3.2016 |
Braintree
- Bromley |
1
: 0 |
1
: 0 |
25.3.2016 |
Cheltenham
- Boreham Wood |
2
: 0 |
4
: 1 |
25.3.2016 |
Eastleigh
- Welling |
0
: 0 |
0
: 0 |
25.3.2016 |
Forest Green
- Aldershot |
0
: 0 |
0
: 0 |
25.3.2016 |
Gateshead
- Macclesfield |
0
: 2 |
0
: 3 |
25.3.2016 |
Tranmere
- Lincoln |
2
: 1 |
3
: 2 |
|
26.3.2016 |
Halifax Town
- Altrincham |
0
: 0 |
1
: 0 |
26.3.2016 |
Chester
- Barrow |
1
: 0 |
1
: 2 |
26.3.2016 |
Dover
- Torquay |
4
: 0 |
5
: 0 |
26.3.2016 |
Grimsby
- Wrexham |
1
: 0 |
1
: 0 |
26.3.2016 |
Southport
- Guiseley Afc |
1
: 0 |
2
: 0 |
26.3.2016 |
Woking
- Kidderminster |
1
: 0 |
1
: 1 |
|
28.3.2016 |
Aldershot
- Braintree |
1
: 1 |
2
: 1 |
28.3.2016 |
Altrincham
- Southport |
0
: 0 |
1
: 1 |
28.3.2016 |
Barrow
- Halifax Town |
1
: 0 |
4
: 1 |
28.3.2016 |
Boreham Wood
- Dover |
2
: 0 |
3
: 0 |
28.3.2016 |
Bromley
- Forest Green |
0
: 2 |
2
: 2 |
28.3.2016 |
Guiseley Afc
- Chester |
0
: 1 |
3
: 3 |
28.3.2016 |
Kidderminster
- Tranmere |
0
: 1 |
0
: 2 |
28.3.2016 |
Lincoln
- Gateshead |
1
: 0 |
1
: 1 |
28.3.2016 |
Macclesfield
- Grimsby |
1
: 0 |
2
: 1 |
28.3.2016 |
Torquay
- Eastleigh |
0
: 1 |
0
: 1 |
28.3.2016 |
Welling
- Woking |
1
: 0 |
2
: 1 |
28.3.2016 |
Wrexham
- Cheltenham |
1
: 1 |
2
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za APRIL
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
1.4.2016 |
Cheltenham
- Grimsby |
1
: 0 |
3
: 1 |
|
2.4.2016 |
Aldershot
- Barrow |
0
: 0 |
0
: 1 |
2.4.2016 |
Bromley
- Lincoln |
1
: 0 |
2
: 0 |
2.4.2016 |
Dover
- Halifax Town |
1
: 0 |
1
: 0 |
2.4.2016 |
Eastleigh
- Guiseley Afc |
1
: 0 |
1
: 1 |
2.4.2016 |
Forest Green
- Wrexham |
0
: 0 |
0
: 0 |
2.4.2016 |
Gateshead
- Torquay |
1
: 0 |
1
: 2 |
2.4.2016 |
Kidderminster
- Altrincham |
0
: 1 |
1
: 1 |
2.4.2016 |
Macclesfield
- Braintree |
1
: 0 |
3
: 1 |
2.4.2016 |
Southport
- Woking |
0
: 1 |
2
: 2 |
2.4.2016 |
Tranmere
- Welling |
1
: 1 |
1
: 2 |
2.4.2016 |
Chester
- Boreham Wood |
1
: 1 |
2
: 2 |
|
5.4.2016 |
Aldershot
- Grimsby |
2
: 0 |
3
: 4 |
5.4.2016 |
Altrincham
- Dover |
1
: 0 |
1
: 2 |
5.4.2016 |
Barrow
- Braintree |
1
: 0 |
2
: 0 |
5.4.2016 |
Halifax Town
- Boreham Wood |
2
: 0 |
3
: 2 |
5.4.2016 |
Torquay
- Chester |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
9.4.2016 |
Altrincham
- Bromley |
0
: 0 |
0
: 0 |
9.4.2016 |
Barrow
- Macclesfield |
1
: 1 |
1
: 1 |
9.4.2016 |
Boreham Wood
- Southport |
0
: 2 |
0
: 2 |
9.4.2016 |
Braintree
- Forest Green |
1
: 1 |
1
: 1 |
9.4.2016 |
Halifax Town
- Aldershot |
0
: 0 |
0
: 2 |
9.4.2016 |
Grimsby
- Eastleigh |
0
: 0 |
0
: 0 |
9.4.2016 |
Guiseley Afc
- Cheltenham |
0
: 0 |
0
: 2 |
9.4.2016 |
Lincoln
- Chester |
1
: 0 |
2
: 1 |
9.4.2016 |
Torquay
- Tranmere |
0
: 0 |
0
: 1 |
9.4.2016 |
Welling
- Kidderminster |
1
: 0 |
1
: 2 |
9.4.2016 |
Woking
- Gateshead |
1
: 1 |
1
: 1 |
9.4.2016 |
Wrexham
- Dover |
0
: 0 |
0
: 1 |
|
12.4.2016 |
Eastleigh
- Barrow |
2
: 0 |
3
: 1 |
12.4.2016 |
Grimsby
- Braintree |
0
: 0 |
0
: 1 |
12.4.2016 |
Guiseley Afc
- Wrexham |
3
: 0 |
3
: 1 |
12.4.2016 |
Kidderminster
- Halifax Town |
0
: 0 |
1
: 0 |
12.4.2016 |
Macclesfield
- Dover |
0
: 0 |
0
: 0 |
12.4.2016 |
Torquay
- Altrincham |
1
: 0 |
2
: 0 |
|
16.4.2016 |
Aldershot
- Boreham Wood |
1
: 1 |
1
: 2 |
16.4.2016 |
Bromley
- Torquay |
0
: 1 |
0
: 2 |
16.4.2016 |
Cheltenham
- Halifax Town |
2
: 0 |
2
: 0 |
16.4.2016 |
Chester
- Welling |
1
: 0 |
4
: 0 |
16.4.2016 |
Dover
- Grimsby |
0
: 1 |
1
: 1 |
16.4.2016 |
Eastleigh
- Altrincham |
0
: 0 |
2
: 0 |
16.4.2016 |
Forest Green
- Woking |
1
: 0 |
1
: 2 |
16.4.2016 |
Gateshead
- Braintree |
1
: 2 |
2
: 3 |
16.4.2016 |
Kidderminster
- Barrow |
0
: 0 |
0
: 0 |
16.4.2016 |
Macclesfield
- Guiseley Afc |
0
: 0 |
1
: 0 |
16.4.2016 |
Southport
- Lincoln |
1
: 1 |
2
: 2 |
16.4.2016 |
Tranmere
- Wrexham |
0
: 1 |
1
: 2 |
|
19.4.2016 |
Halifax Town
- Eastleigh |
0
: 0 |
0
: 0 |
19.4.2016 |
Woking
- Grimsby |
0
: 1 |
1
: 3 |
|
23.4.2016 |
Aldershot
- Southport |
1
: 2 |
1
: 2 |
23.4.2016 |
Altrincham
- Welling |
2
: 0 |
5
: 0 |
23.4.2016 |
Boreham Wood
- Guiseley Afc |
1
: 0 |
1
: 0 |
23.4.2016 |
Eastleigh
- Tranmere |
0
: 0 |
0
: 1 |
23.4.2016 |
Forest Green
- Halifax Town |
0
: 0 |
0
: 1 |
23.4.2016 |
Gateshead
- Bromley |
2
: 0 |
3
: 1 |
23.4.2016 |
Grimsby
- Chester |
0
: 0 |
1
: 2 |
23.4.2016 |
Kidderminster
- Dover |
1
: 1 |
1
: 1 |
23.4.2016 |
Lincoln
- Woking |
0
: 2 |
2
: 3 |
23.4.2016 |
Macclesfield
- Cheltenham |
0
: 1 |
0
: 1 |
23.4.2016 |
Torquay
- Barrow |
0
: 1 |
2
: 2 |
23.4.2016 |
Wrexham
- Braintree |
2
: 2 |
2
: 3 |
|
30.4.2016 |
Barrow
- Wrexham |
1
: 0 |
2
: 0 |
30.4.2016 |
Braintree
- Altrincham |
2
: 0 |
3
: 0 |
30.4.2016 |
Bromley
- Aldershot |
1
: 1 |
1
: 3 |
30.4.2016 |
Cheltenham
- Lincoln |
1
: 1 |
3
: 1 |
30.4.2016 |
Chester
- Gateshead |
0
: 0 |
4
: 2 |
30.4.2016 |
Dover
- Forest Green |
0
: 0 |
0
: 1 |
30.4.2016 |
Halifax Town
- Macclesfield |
1
: 0 |
1
: 1 |
30.4.2016 |
Guiseley Afc
- Torquay |
3
: 0 |
4
: 3 |
30.4.2016 |
Southport
- Kidderminster |
1
: 2 |
3
: 4 |
30.4.2016 |
Tranmere
- Grimsby |
1
: 0 |
1
: 0 |
30.4.2016 |
Welling
- Boreham Wood |
0
: 2 |
0
: 3 |
30.4.2016 |
Woking
- Eastleigh |
2
: 0 |
2
: 1 |
RASPORED i REZULTATI utakmica za MAJ
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUN
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUL
datum |
domacin -
gost |
rezultat
|
|
|
|