Alžir
Angola
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Baherin
Belgija
Belorusija
Brazil
BiH
Bugarska
Burundi
Češka
Crna Gora
Danska
Egipat
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Finska
Francuska
Gana
Grčka
Holandija
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Japan
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Letonija
Liban
Litvanija
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Nemačka
Nigerija
Norveška
Novi Zeland
Oman
Poljska
Portugalija
Rumunija
Rusija
Saudijska Arabija
Severna Irska
Severna Makedonija
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tajland
Tajvan
Tunis
Turska
Turkmenistan
UAE
Ukraina
USA
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve
Flag Counter
My IP Location
SLOVACKA PRVA LIGA SEZONA 2019/2020
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUL
datum
domacin -
gost
rezultat
20.7.2019
Zemplin Michalovce
- Zilina
0
: 3
0
: 3
20.7.2019
Senica
- Trencin
0
: 1
3
: 1
20.7.2019
Pohronie
- Slovan B.
0
: 1
1
: 3
21.7.2019
Vion Moravce
- Dunajska Streda
1
: 0
1
: 2
21.7.2019
Ruzomberok
- Nitra
0
: 0
1
: 0
21.7.2019
Spartak Trnava
- Sered
1
: 0
2
: 0
27.7.2019
Nitra
- Vion Moravce
0
: 1
0
: 1
27.7.2019
Trencin
- Ruzomberok
1
: 1
1
: 1
27.7.2019
Sered
- Senica
0
: 0
2
: 1
27.7.2019
Slovan B.
- Zemplin Michalovce
2
: 0
3
: 0
28.7.2019
Dunajska Streda
- Pohronie
2
: 0
5
: 1
28.7.2019
Zilina
- Spartak Trnava
2
: 0
4
: 2
1.7.2020
Dunajska Streda
- Slovan B.
1
: 1
1
: 3
4.7.2020
Trencin
- Sered
2
: 2
3
: 2
4.7.2020
Dunajska Streda
- Zilina
0
: 0
2
: 0
4.7.2020
Nitra
- Pohronie
0
: 0
0
: 2
4.7.2020
Senica
- Vion Moravce
0
: 0
0
: 0
4.7.2020
Slovan B.
- Zemplin Michalovce
2
: 0
4
: 0
4.7.2020
Spartak Trnava
- Ruzomberok
1
: 0
2
: 0
11.7.2020
Trencin
- Nitra
0
: 0
0
: 3
11.7.2020
Vion Moravce
- Sered
1
: 0
1
: 0
11.7.2020
Pohronie
- Senica
1
: 0
1
: 0
11.7.2020
Ruzomberok
- Dunajska Streda
0
: 0
0
: 1
11.7.2020
Zilina
- Zemplin Michalovce
2
: 0
5
: 0
11.7.2020
Slovan B.
- Spartak Trnava
0
: 0
0
: 0
RASPORED i REZULTATI utakmica za AVGUST
datum
domacin -
gost
rezultat
3.8.2019
Senica
- Slovan B.
0
: 2
0
: 3
3.8.2019
Vion Moravce
- Zemplin Michalovce
1
: 0
1
: 0
3.8.2019
Ruzomberok
- Pohronie
0
: 0
0
: 1
3.8.2019
Zilina
- Trencin
1
: 0
2
: 1
4.8.2019
Spartak Trnava
- Nitra
1
: 0
2
: 0
4.8.2019
Sered
- Dunajska Streda
0
: 0
3
: 1
10.8.2019
Ruzomberok
- Zilina
0
: 3
2
: 3
10.8.2019
Trencin
- Dunajska Streda
0
: 1
2
: 1
10.8.2019
Nitra
- Sered
1
: 0
3
: 2
10.8.2019
Slovan B.
- Vion Moravce
1
: 0
4
: 0
10.8.2019
Zemplin Michalovce
- Senica
3
: 0
3
: 0
11.8.2019
Pohronie
- Spartak Trnava
0
: 1
2
: 2
17.8.2019
Spartak Trnava
- Trencin
1
: 1
1
: 2
17.8.2019
Vion Moravce
- Pohronie
0
: 0
0
: 0
17.8.2019
Senica
- Ruzomberok
2
: 1
2
: 2
17.8.2019
Zilina
- Nitra
2
: 0
3
: 0
17.8.2019
Sered
- Slovan B.
0
: 2
0
: 4
18.8.2019
Dunajska Streda
- Zemplin Michalovce
0
: 1
1
: 1
23.8.2019
Senica
- Vion Moravce
1
: 1
1
: 3
24.8.2019
Pohronie
- Trencin
0
: 2
0
: 4
24.8.2019
Ruzomberok
- Spartak Trnava
0
: 1
0
: 1
24.8.2019
Zemplin Michalovce
- Sered
1
: 1
1
: 1
25.8.2019
Slovan B.
- Zilina
1
: 0
1
: 1
25.8.2019
Nitra
- Dunajska Streda
1
: 1
1
: 2
31.8.2019
Spartak Trnava
- Zemplin Michalovce
0
: 1
2
: 1
31.8.2019
Vion Moravce
- Ruzomberok
3
: 0
4
: 2
31.8.2019
Zilina
- Senica
1
: 0
5
: 0
31.8.2019
Sered
- Pohronie
1
: 2
3
: 3
RASPORED i REZULTATI utakmica za SEPTEMBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
1.9.2019
Dunajska Streda
- Slovan B.
2
: 1
5
: 2
1.9.2019
Trencin
- Nitra
2
: 0
2
: 2
14.9.2019
Pohronie
- Nitra
0
: 2
0
: 3
14.9.2019
Vion Moravce
- Zilina
0
: 0
0
: 0
14.9.2019
Senica
- Dunajska Streda
0
: 0
0
: 1
14.9.2019
Ruzomberok
- Sered
1
: 0
1
: 1
14.9.2019
Zemplin Michalovce
- Trencin
2
: 0
2
: 1
15.9.2019
Slovan B.
- Spartak Trnava
1
: 0
2
: 0
18.9.2019
Spartak Trnava
- Senica
0
: 0
0
: 0
21.9.2019
Dunajska Streda
- Ruzomberok
0
: 1
0
: 1
21.9.2019
Nitra
- Zemplin Michalovce
0
: 0
0
: 2
21.9.2019
Zilina
- Pohronie
1
: 0
2
: 1
21.9.2019
Sered
- Vion Moravce
0
: 0
0
: 0
22.9.2019
Trencin
- Slovan B.
1
: 2
2
: 4
28.9.2019
Sered
- Trencin
0
: 1
1
: 1
28.9.2019
Senica
- Pohronie
0
: 0
1
: 0
28.9.2019
Slovan B.
- Nitra
2
: 0
5
: 0
28.9.2019
Zemplin Michalovce
- Ruzomberok
0
: 0
0
: 1
29.9.2019
Dunajska Streda
- Zilina
1
: 0
1
: 0
29.9.2019
Vion Moravce
- Spartak Trnava
0
: 3
1
: 3
RASPORED i REZULTATI utakmica za OKTOBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
5.10.2019
Spartak Trnava
- Dunajska Streda
0
: 1
1
: 2
5.10.2019
Nitra
- Senica
0
: 2
1
: 4
5.10.2019
Pohronie
- Zemplin Michalovce
1
: 1
2
: 2
5.10.2019
Zilina
- Sered
1
: 0
1
: 0
6.10.2019
Trencin
- Vion Moravce
1
: 1
2
: 2
6.10.2019
Ruzomberok
- Slovan B.
1
: 0
1
: 1
19.10.2019
Nitra
- Ruzomberok
0
: 1
1
: 2
19.10.2019
Zilina
- Zemplin Michalovce
1
: 1
1
: 1
19.10.2019
Sered
- Spartak Trnava
1
: 0
2
: 1
19.10.2019
Slovan B.
- Pohronie
1
: 0
2
: 1
20.10.2019
Trencin
- Senica
1
: 1
2
: 3
20.10.2019
Dunajska Streda
- Vion Moravce
1
: 0
2
: 1
26.10.2019
Ruzomberok
- Trencin
1
: 1
2
: 2
26.10.2019
Vion Moravce
- Nitra
0
: 0
1
: 0
26.10.2019
Pohronie
- Dunajska Streda
0
: 0
0
: 2
26.10.2019
Senica
- Sered
0
: 0
0
: 1
27.10.2019
Zemplin Michalovce
- Slovan B.
0
: 1
0
: 1
27.10.2019
Spartak Trnava
- Zilina
0
: 1
0
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za NOVEMBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
2.11.2019
Nitra
- Spartak Trnava
1
: 0
1
: 0
2.11.2019
Dunajska Streda
- Sered
0
: 0
0
: 0
2.11.2019
Pohronie
- Ruzomberok
0
: 2
1
: 2
2.11.2019
Slovan B.
- Senica
1
: 0
2
: 0
2.11.2019
Zemplin Michalovce
- Vion Moravce
1
: 1
2
: 2
3.11.2019
Trencin
- Zilina
0
: 0
3
: 0
9.11.2019
Zilina
- Ruzomberok
0
: 1
1
: 2
9.11.2019
Dunajska Streda
- Trencin
1
: 1
3
: 1
9.11.2019
Senica
- Zemplin Michalovce
0
: 0
4
: 0
9.11.2019
Sered
- Nitra
0
: 0
0
: 1
9.11.2019
Spartak Trnava
- Pohronie
0
: 2
3
: 2
10.11.2019
Vion Moravce
- Slovan B.
0
: 0
0
: 1
23.11.2019
Trencin
- Spartak Trnava
1
: 0
1
: 0
23.11.2019
Nitra
- Zilina
0
: 0
0
: 0
23.11.2019
Pohronie
- Vion Moravce
0
: 1
1
: 1
23.11.2019
Zemplin Michalovce
- Dunajska Streda
5
: 0
5
: 0
23.11.2019
Ruzomberok
- Senica
0
: 2
2
: 2
23.11.2019
Slovan B.
- Sered
0
: 0
2
: 0
29.11.2019
Spartak Trnava
- Ruzomberok
1
: 0
2
: 0
30.11.2019
Dunajska Streda
- Nitra
0
: 0
1
: 0
30.11.2019
Trencin
- Pohronie
0
: 1
0
: 1
30.11.2019
Vion Moravce
- Senica
0
: 0
0
: 0
30.11.2019
Sered
- Zemplin Michalovce
0
: 0
0
: 2
RASPORED i REZULTATI utakmica za DECEMBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
1.12.2019
Zilina
- Slovan B.
0
: 0
0
: 0
7.12.2019
Nitra
- Trencin
0
: 0
1
: 1
7.12.2019
Pohronie
- Sered
1
: 0
2
: 1
7.12.2019
Ruzomberok
- Vion Moravce
0
: 0
0
: 0
7.12.2019
Zemplin Michalovce
- Spartak Trnava
1
: 0
2
: 0
7.12.2019
Slovan B.
- Dunajska Streda
1
: 0
2
: 0
8.12.2019
Senica
- Zilina
1
: 1
1
: 2
RASPORED i REZULTATI utakmica za JANUAR
datum
domacin -
gost
rezultat
RASPORED i REZULTATI utakmica za FEBRUAR
datum
domacin -
gost
rezultat
15.2.2020
Trencin
- Zemplin Michalovce
2
: 1
8
: 1
15.2.2020
Nitra
- Pohronie
0
: 0
0
: 0
15.2.2020
Sered
- Ruzomberok
0
: 1
2
: 2
16.2.2020
Zilina
- Vion Moravce
1
: 0
3
: 0
16.2.2020
Dunajska Streda
- Senica
0
: 0
0
: 0
16.2.2020
Spartak Trnava
- Slovan B.
0
: 0
0
: 0
22.2.2020
Vion Moravce
- Sered
1
: 1
1
: 3
22.2.2020
Pohronie
- Zilina
0
: 0
0
: 1
22.2.2020
Ruzomberok
- Dunajska Streda
0
: 0
0
: 0
22.2.2020
Slovan B.
- Trencin
1
: 0
2
: 0
22.2.2020
Zemplin Michalovce
- Nitra
1
: 0
1
: 0
23.2.2020
Senica
- Spartak Trnava
2
: 0
2
: 0
RASPORED i REZULTATI utakmica za MART
datum
domacin -
gost
rezultat
1.3.2020
Trencin
- Sered
1
: 1
2
: 1
1.3.2020
Nitra
- Slovan B.
0
: 0
0
: 1
1.3.2020
Pohronie
- Senica
0
: 0
0
: 0
1.3.2020
Ruzomberok
- Zemplin Michalovce
0
: 0
1
: 1
1.3.2020
Zilina
- Dunajska Streda
0
: 2
2
: 2
1.3.2020
Spartak Trnava
- Vion Moravce
0
: 0
2
: 1
7.3.2020
Dunajska Streda
- Spartak Trnava
0
: 1
0
: 1
7.3.2020
Vion Moravce
- Trencin
1
: 0
2
: 0
7.3.2020
Senica
- Nitra
0
: 0
0
: 3
7.3.2020
Sered
- Zilina
0
: 2
0
: 3
7.3.2020
Slovan B.
- Ruzomberok
0
: 0
1
: 0
7.3.2020
Zemplin Michalovce
- Pohronie
0
: 0
1
: 0
RASPORED i REZULTATI utakmica za APRIL
datum
domacin -
gost
rezultat
RASPORED i REZULTATI utakmica za MAJ
datum
domacin -
gost
rezultat
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUN
datum
domacin -
gost
rezultat
13.6.2020
Trencin
- Pohronie
2
: 0
4
: 0
13.6.2020
Vion Moravce
- Nitra
1
: 1
2
: 1
13.6.2020
Senica
- Sered
1
: 1
1
: 1
13.6.2020
Slovan B.
- Ruzomberok
0
: 0
1
: 0
13.6.2020
Dunajska Streda
- Zemplin Michalovce
1
: 0
5
: 0
14.6.2020
Zilina
- Spartak Trnava
1
: 0
2
: 1
20.6.2020
Nitra
- Senica
0
: 0
2
: 0
20.6.2020
Zilina
- Slovan B.
1
: 2
2
: 3
20.6.2020
Vion Moravce
- Trencin
0
: 2
2
: 3
21.6.2020
Sered
- Pohronie
0
: 2
2
: 2
21.6.2020
Zemplin Michalovce
- Ruzomberok
0
: 0
1
: 1
21.6.2020
Spartak Trnava
- Dunajska Streda
0
: 0
0
: 2
27.6.2020
Pohronie
- Vion Moravce
0
: 0
1
: 0
27.6.2020
Sered
- Nitra
0
: 0
1
: 0
27.6.2020
Zemplin Michalovce
- Spartak Trnava
0
: 2
2
: 2
27.6.2020
Senica
- Trencin
0
: 3
1
: 3
28.6.2020
Ruzomberok
- Zilina
1
: 0
2
: 1
Your advertisment here, 40€/1 month or 105€/3 months
U PORODILISTIMA U SRBIJI SE OTIMAJU TEK RODJENE BEBE OD MAJKI TAKO STO MAJKAMA KAZU DA IM JE BEBA UMRLA A NIJE. JA SAM BILJANA SEBEZ I MENE SU 1967. GODINE OTELI OD BIOLOSKE MAJKE U PORODILISTU U VRBASU I PRODALI U NOVI SAD, U ULICU JIRECEKOVA BR. 5 C, STAN 15, 3. SPRAT, NEROTKINJI VERICI MATIC RODJENOJ NESIN IZ KOVILJA I STANKU MATIC IZ LIPARA.
TOJ VERICI MATIC SU NAPRAVILI LAZNU PRIJAVU RODJENJA U PORODILISTU U NOVOM SADU I TAKO JE ZVANICNO OTMICAR VERICA MATIC RODJENA NESIN POSTALA MOJA MAJKA IAKO ME NIJE RODILA.