Alžir
Angola
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Baherin
Belgija
Belorusija
Brazil
BiH
Bugarska
Burundi
Češka
Crna Gora
Danska
Egipat
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Finska
Francuska
Gana
Grčka
Holandija
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Japan
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Letonija
Liban
Litvanija
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Nemačka
Nigerija
Norveška
Novi Zeland
Oman
Poljska
Portugalija
Rumunija
Rusija
Saudijska Arabija
Severna Irska
Severna Makedonija
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tajland
Tajvan
Tunis
Turska
Turkmenistan
UAE
Ukraina
USA
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve
Flag Counter
My IP Location
ITALIJANSKA DRUGA LIGA SEZONA 2020/2021
RASPORED i REZULTATI utakmica za SEPTEMBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
25.9.2020
Monza
- Spal
0
: 0
0
: 0
26.9.2020
Brescia
- Ascoli
1
: 1
1
: 1
26.9.2020
Salernitana
- Reggina
0
: 0
1
: 1
26.9.2020
Pescara
- Chievo
0
: 0
0
: 0
26.9.2020
Frosinone
- Empoli
0
: 1
0
: 2
26.9.2020
Lecce
- Pordenone
0
: 0
0
: 0
26.9.2020
Cosenza
- Virtus Entella
0
: 0
0
: 0
26.9.2020
Venezia
- L. R. Vicenza
1
: 0
1
: 0
27.9.2020
Cremonese
- Cittadella
0
: 1
0
: 2
27.9.2020
Reggiana
- Pisa
1
: 2
2
: 2
RASPORED i REZULTATI utakmica za OKTOBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
3.10.2020
Chievo
- Salernitana
1
: 1
1
: 2
3.10.2020
Ascoli
- Lecce
0
: 0
0
: 2
3.10.2020
Empoli
- Monza
0
: 0
0
: 0
3.10.2020
Reggina
- Pescara
3
: 0
3
: 1
3.10.2020
Spal
- Cosenza
0
: 0
1
: 1
3.10.2020
Venezia
- Frosinone
0
: 0
0
: 2
3.10.2020
Virtus Entella
- Reggiana
0
: 1
0
: 2
3.10.2020
L. R. Vicenza
- Pordenone
0
: 0
1
: 1
4.10.2020
Pisa
- Cremonese
1
: 1
1
: 1
4.10.2020
Cittadella
- Brescia
0
: 0
3
: 0
16.10.2020
Brescia
- Lecce
1
: 0
3
: 0
17.10.2020
Cosenza
- Cittadella
1
: 1
1
: 1
17.10.2020
Cremonese
- Venezia
0
: 0
0
: 0
17.10.2020
Pordenone
- Spal
2
: 1
3
: 3
17.10.2020
Reggiana
- Chievo
0
: 1
0
: 1
17.10.2020
Salernitana
- Pisa
1
: 0
4
: 1
17.10.2020
Virtus Entella
- Reggina
0
: 0
1
: 1
17.10.2020
Pescara
- Empoli
1
: 1
1
: 2
17.10.2020
Frosinone
- Ascoli
0
: 0
1
: 0
20.10.2020
Ascoli
- Reggiana
2
: 0
2
: 1
20.10.2020
Chievo
- Brescia
1
: 0
1
: 0
20.10.2020
Cittadella
- Pordenone
1
: 0
2
: 0
20.10.2020
Empoli
- Spal
0
: 1
2
: 1
20.10.2020
Frosinone
- Virtus Entella
0
: 0
0
: 0
20.10.2020
L. R. Vicenza
- Salernitana
1
: 1
1
: 1
20.10.2020
Pisa
- Monza
0
: 0
1
: 1
20.10.2020
Reggina
- Cosenza
0
: 0
0
: 0
20.10.2020
Venezia
- Pescara
1
: 0
4
: 0
21.10.2020
Lecce
- Cremonese
0
: 2
2
: 2
23.10.2020
Empoli
- Pisa
1
: 1
3
: 1
24.10.2020
Monza
- Chievo
1
: 0
1
: 2
24.10.2020
Pordenone
- Reggina
0
: 1
2
: 2
24.10.2020
Salernitana
- Ascoli
0
: 0
1
: 0
24.10.2020
Spal
- L. R. Vicenza
1
: 1
3
: 2
24.10.2020
Pescara
- Frosinone
0
: 1
0
: 2
25.10.2020
Cosenza
- Lecce
0
: 1
1
: 1
31.10.2020
Cittadella
- Monza
1
: 2
1
: 2
31.10.2020
Salernitana
- Reggiana
0
: 0
3
: 0
31.10.2020
L. R. Vicenza
- Pisa
2
: 2
4
: 4
31.10.2020
Brescia
- Virtus Entella
0
: 0
2
: 2
31.10.2020
Chievo
- Cosenza
1
: 0
2
: 0
31.10.2020
Ascoli
- Pordenone
0
: 1
0
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za NOVEMBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
1.11.2020
Venezia
- Empoli
1
: 0
2
: 0
1.11.2020
Reggina
- Spal
0
: 1
0
: 1
1.11.2020
Frosinone
- Cremonese
1
: 0
1
: 0
2.11.2020
Lecce
- Pescara
1
: 0
3
: 1
6.11.2020
Spal
- Salernitana
2
: 0
2
: 0
7.11.2020
Cosenza
- Brescia
0
: 1
1
: 2
7.11.2020
Monza
- Frosinone
0
: 0
2
: 0
7.11.2020
Pordenone
- Chievo
0
: 0
1
: 1
7.11.2020
Empoli
- Reggina
0
: 0
3
: 0
7.11.2020
Cremonese
- L. R. Vicenza
0
: 0
0
: 1
8.11.2020
Pescara
- Cittadella
3
: 0
3
: 1
8.11.2020
Reggiana
- Venezia
1
: 1
2
: 1
8.11.2020
Virtus Entella
- Lecce
0
: 1
1
: 5
14.11.2020
Virtus Entella
- Venezia
0
: 0
0
: 2
20.11.2020
Frosinone
- Cosenza
0
: 0
0
: 2
21.11.2020
Brescia
- Venezia
1
: 1
2
: 2
21.11.2020
Cittadella
- Empoli
1
: 0
2
: 2
21.11.2020
Lecce
- Reggiana
3
: 0
7
: 1
21.11.2020
Pordenone
- Monza
1
: 0
1
: 1
21.11.2020
Spal
- Pescara
1
: 0
2
: 0
22.11.2020
Ascoli
- Virtus Entella
0
: 0
1
: 1
22.11.2020
Reggina
- Pisa
1
: 0
1
: 2
23.11.2020
Salernitana
- Cremonese
1
: 1
2
: 1
27.11.2020
Chievo
- Lecce
1
: 1
1
: 2
28.11.2020
Brescia
- Frosinone
1
: 1
1
: 2
28.11.2020
Empoli
- L. R. Vicenza
0
: 1
2
: 2
28.11.2020
Pescara
- Pordenone
0
: 1
0
: 2
28.11.2020
Pisa
- Cittadella
0
: 2
1
: 4
28.11.2020
Venezia
- Ascoli
0
: 1
2
: 1
28.11.2020
Monza
- Reggina
0
: 0
1
: 0
29.11.2020
Reggiana
- Cremonese
1
: 0
1
: 1
29.11.2020
Cosenza
- Salernitana
0
: 0
0
: 1
30.11.2020
Virtus Entella
- Spal
0
: 0
0
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za DECEMBAR
datum
domacin -
gost
rezultat
2.12.2020
Monza
- L. R. Vicenza
1
: 0
1
: 1
4.12.2020
Ascoli
- Pescara
0
: 2
0
: 2
5.12.2020
Cremonese
- Virtus Entella
2
: 0
2
: 1
5.12.2020
Frosinone
- Chievo
1
: 2
3
: 2
5.12.2020
Lecce
- Venezia
1
: 2
2
: 2
5.12.2020
Salernitana
- Cittadella
0
: 0
1
: 0
5.12.2020
Spal
- Pisa
2
: 0
4
: 0
5.12.2020
Reggina
- Brescia
0
: 0
2
: 1
6.12.2020
Reggiana
- Monza
0
: 0
3
: 0
6.12.2020
L. R. Vicenza
- Cosenza
0
: 0
1
: 1
7.12.2020
Pordenone
- Empoli
0
: 0
0
: 0
8.12.2020
Cremonese
- Brescia
1
: 1
2
: 2
8.12.2020
Pisa
- Ascoli
0
: 0
2
: 1
11.12.2020
Venezia
- Monza
0
: 0
0
: 2
11.12.2020
Chievo
- Reggina
1
: 0
3
: 0
12.12.2020
Brescia
- Salernitana
2
: 1
3
: 1
12.12.2020
Cosenza
- Reggiana
0
: 0
0
: 1
12.12.2020
Cremonese
- Ascoli
2
: 2
3
: 3
12.12.2020
Lecce
- Frosinone
1
: 1
2
: 2
12.12.2020
Pisa
- Pordenone
0
: 0
1
: 0
12.12.2020
Virtus Entella
- Empoli
1
: 0
2
: 5
12.12.2020
Pescara
- L. R. Vicenza
1
: 2
2
: 3
12.12.2020
Cittadella
- Spal
0
: 0
2
: 0
14.12.2020
Reggina
- Venezia
1
: 0
1
: 2
15.12.2020
Reggiana
- Frosinone
0
: 0
1
: 2
15.12.2020
Ascoli
- Cosenza
0
: 1
0
: 3
15.12.2020
Cittadella
- L. R. Vicenza
0
: 0
3
: 0
15.12.2020
Empoli
- Cremonese
1
: 0
1
: 0
15.12.2020
Monza
- Virtus Entella
2
: 0
5
: 0
15.12.2020
Pisa
- Pescara
0
: 0
0
: 0
15.12.2020
Pordenone
- Brescia
1
: 0
1
: 1
15.12.2020
Salernitana
- Lecce
1
: 0
1
: 1
15.12.2020
Spal
- Chievo
0
: 0
0
: 0
18.12.2020
Virtus Entella
- Pordenone
0
: 1
0
: 1
18.12.2020
Frosinone
- Salernitana
0
: 0
0
: 0
19.12.2020
Chievo
- Empoli
1
: 0
1
: 1
19.12.2020
Cremonese
- Cosenza
1
: 0
1
: 0
19.12.2020
L. R. Vicenza
- Ascoli
1
: 0
2
: 1
19.12.2020
Lecce
- Pisa
0
: 2
0
: 3
19.12.2020
Brescia
- Reggiana
2
: 1
3
: 1
19.12.2020
Pescara
- Monza
1
: 1
3
: 2
19.12.2020
Venezia
- Spal
0
: 0
0
: 0
19.12.2020
Reggina
- Cittadella
1
: 1
1
: 3
21.12.2020
Salernitana
- Virtus Entella
0
: 1
2
: 1
22.12.2020
L. R. Vicenza
- Reggina
0
: 1
1
: 1
22.12.2020
Spal
- Lecce
0
: 0
1
: 0
22.12.2020
Pordenone
- Cremonese
0
: 0
1
: 2
22.12.2020
Pisa
- Chievo
1
: 0
2
: 2
22.12.2020
Pescara
- Brescia
0
: 1
1
: 1
22.12.2020
Monza
- Ascoli
1
: 0
2
: 0
22.12.2020
Cosenza
- Venezia
0
: 0
0
: 0
22.12.2020
Cittadella
- Frosinone
1
: 0
1
: 0
22.12.2020
Empoli
- Reggiana
0
: 0
0
: 0
27.12.2020
Reggiana
- Reggina
0
: 0
0
: 1
27.12.2020
Virtus Entella
- Pescara
2
: 0
3
: 0
27.12.2020
Venezia
- Salernitana
0
: 2
1
: 2
27.12.2020
Lecce
- L. R. Vicenza
0
: 1
2
: 1
27.12.2020
Cosenza
- Pisa
1
: 0
1
: 1
27.12.2020
Frosinone
- Pordenone
0
: 0
1
: 1
27.12.2020
Ascoli
- Spal
1
: 0
2
: 0
27.12.2020
Brescia
- Empoli
1
: 2
1
: 3
27.12.2020
Cremonese
- Monza
0
: 1
0
: 2
30.12.2020
Cittadella
- Lecce
1
: 2
2
: 2
30.12.2020
Pescara
- Cosenza
0
: 0
0
: 0
30.12.2020
Pordenone
- Reggiana
2
: 0
3
: 0
30.12.2020
Reggina
- Cremonese
1
: 0
1
: 0
30.12.2020
Monza
- Salernitana
2
: 0
3
: 0
30.12.2020
Empoli
- Ascoli
0
: 1
1
: 1
30.12.2020
L. R. Vicenza
- Virtus Entella
0
: 0
0
: 1
30.12.2020
Spal
- Brescia
1
: 0
2
: 3
30.12.2020
Chievo
- Venezia
0
: 1
1
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za JANUAR
datum
domacin -
gost
rezultat
4.1.2021
Cosenza
- Empoli
0
: 1
0
: 2
4.1.2021
Venezia
- Pisa
0
: 1
1
: 1
4.1.2021
Lecce
- Monza
0
: 0
0
: 0
4.1.2021
Ascoli
- Reggina
0
: 1
2
: 1
4.1.2021
Cremonese
- Chievo
0
: 1
0
: 2
4.1.2021
Frosinone
- Spal
1
: 1
1
: 2
4.1.2021
Reggiana
- Pescara
0
: 0
0
: 1
4.1.2021
Salernitana
- Pordenone
0
: 0
0
: 2
4.1.2021
Virtus Entella
- Cittadella
1
: 0
1
: 0
4.1.2021
Brescia
- L. R. Vicenza
0
: 2
0
: 3
9.1.2021
Reggiana
- Cittadella
0
: 1
0
: 2
15.1.2021
Chievo
- Virtus Entella
0
: 0
2
: 1
15.1.2021
L. R. Vicenza
- Frosinone
0
: 0
0
: 0
16.1.2021
Cittadella
- Ascoli
0
: 0
1
: 0
16.1.2021
Monza
- Cosenza
2
: 1
2
: 2
16.1.2021
Pisa
- Brescia
1
: 0
1
: 0
16.1.2021
Pordenone
- Venezia
1
: 0
2
: 0
16.1.2021
Reggina
- Lecce
0
: 1
0
: 1
17.1.2021
Pescara
- Cremonese
0
: 0
0
: 2
17.1.2021
Empoli
- Salernitana
4
: 0
5
: 0
18.1.2021
Spal
- Reggiana
1
: 0
2
: 0
19.1.2021
L. R. Vicenza
- Chievo
1
: 0
1
: 1
22.1.2021
Virtus Entella
- Pisa
1
: 1
2
: 1
23.1.2021
Cosenza
- Pordenone
0
: 0
0
: 0
23.1.2021
Venezia
- Cittadella
1
: 0
1
: 0
23.1.2021
Reggiana
- L. R. Vicenza
1
: 0
2
: 1
23.1.2021
Frosinone
- Reggina
0
: 1
1
: 1
23.1.2021
Ascoli
- Chievo
0
: 0
0
: 0
23.1.2021
Salernitana
- Pescara
2
: 0
2
: 0
24.1.2021
Lecce
- Empoli
0
: 1
2
: 2
24.1.2021
Cremonese
- Spal
0
: 0
1
: 1
25.1.2021
Brescia
- Monza
0
: 0
0
: 1
27.1.2021
Chievo
- Cittadella
1
: 0
2
: 1
29.1.2021
L. R. Vicenza
- Venezia
0
: 0
0
: 0
30.1.2021
Ascoli
- Brescia
0
: 1
2
: 1
30.1.2021
Virtus Entella
- Cosenza
1
: 0
1
: 2
30.1.2021
Empoli
- Frosinone
2
: 1
3
: 1
30.1.2021
Pordenone
- Lecce
1
: 1
1
: 1
30.1.2021
Pisa
- Reggiana
1
: 0
1
: 0
31.1.2021
Chievo
- Pescara
1
: 1
3
: 1
31.1.2021
Spal
- Monza
1
: 1
1
: 1
31.1.2021
Cittadella
- Cremonese
0
: 1
1
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za FEBRUAR
datum
domacin -
gost
rezultat
1.2.2021
Reggina
- Salernitana
0
: 0
0
: 0
2.2.2021
Pisa
- Frosinone
0
: 0
0
: 0
5.2.2021
Lecce
- Ascoli
1
: 1
1
: 2
6.2.2021
Brescia
- Cittadella
3
: 0
3
: 3
6.2.2021
Cosenza
- Spal
1
: 0
1
: 1
6.2.2021
Cremonese
- Pisa
2
: 1
2
: 1
6.2.2021
Frosinone
- Venezia
0
: 1
1
: 2
6.2.2021
Pescara
- Reggina
0
: 0
0
: 2
6.2.2021
Salernitana
- Chievo
1
: 0
1
: 1
6.2.2021
Monza
- Empoli
0
: 1
1
: 1
6.2.2021
Pordenone
- L. R. Vicenza
0
: 1
1
: 2
7.2.2021
Reggiana
- Virtus Entella
0
: 0
2
: 1
9.2.2021
Cittadella
- Cosenza
1
: 0
1
: 1
9.2.2021
Empoli
- Pescara
0
: 0
2
: 2
9.2.2021
L. R. Vicenza
- Monza
0
: 0
1
: 2
9.2.2021
Lecce
- Brescia
0
: 0
2
: 2
9.2.2021
Pisa
- Salernitana
0
: 0
2
: 2
9.2.2021
Spal
- Pordenone
1
: 1
1
: 3
9.2.2021
Venezia
- Cremonese
1
: 0
3
: 1
9.2.2021
Ascoli
- Frosinone
0
: 0
1
: 1
10.2.2021
Reggina
- Virtus Entella
1
: 0
1
: 0
10.2.2021
Chievo
- Reggiana
0
: 0
1
: 0
12.2.2021
Monza
- Pisa
0
: 2
0
: 2
13.2.2021
Salernitana
- L. R. Vicenza
0
: 0
1
: 1
13.2.2021
Cremonese
- Lecce
1
: 1
1
: 2
13.2.2021
Pescara
- Venezia
0
: 1
0
: 2
13.2.2021
Pordenone
- Cittadella
0
: 1
0
: 1
13.2.2021
Spal
- Empoli
0
: 1
1
: 1
14.2.2021
Virtus Entella
- Frosinone
1
: 2
2
: 3
14.2.2021
Reggiana
- Ascoli
0
: 0
1
: 0
14.2.2021
Brescia
- Chievo
1
: 0
1
: 0
15.2.2021
Cosenza
- Reggina
1
: 2
2
: 2
19.2.2021
Frosinone
- Pescara
0
: 0
0
: 0
20.2.2021
Ascoli
- Salernitana
0
: 2
0
: 2
20.2.2021
Brescia
- Cremonese
1
: 0
1
: 2
20.2.2021
Cittadella
- Reggiana
0
: 2
0
: 3
20.2.2021
L. R. Vicenza
- Spal
0
: 2
2
: 2
20.2.2021
Venezia
- Virtus Entella
1
: 2
3
: 2
20.2.2021
Chievo
- Monza
0
: 0
0
: 1
20.2.2021
Pisa
- Empoli
1
: 0
1
: 1
21.2.2021
Reggina
- Pordenone
0
: 0
1
: 0
21.2.2021
Lecce
- Cosenza
1
: 1
3
: 1
26.2.2021
Reggiana
- Salernitana
0
: 0
0
: 0
26.2.2021
Empoli
- Venezia
0
: 1
1
: 1
27.2.2021
Cosenza
- Chievo
1
: 0
1
: 0
27.2.2021
Cremonese
- Frosinone
2
: 0
4
: 0
27.2.2021
Pescara
- Lecce
0
: 1
1
: 1
27.2.2021
Pisa
- L. R. Vicenza
0
: 2
2
: 2
27.2.2021
Pordenone
- Ascoli
1
: 0
1
: 1
27.2.2021
Spal
- Reggina
0
: 2
1
: 4
27.2.2021
Monza
- Cittadella
0
: 0
0
: 0
27.2.2021
Virtus Entella
- Brescia
0
: 1
1
: 1
RASPORED i REZULTATI utakmica za MART
datum
domacin -
gost
rezultat
1.3.2021
Venezia
- Reggiana
1
: 1
2
: 1
2.3.2021
Frosinone
- Monza
1
: 2
2
: 2
2.3.2021
Ascoli
- Pisa
0
: 2
0
: 2
2.3.2021
Brescia
- Cosenza
0
: 0
2
: 0
2.3.2021
Chievo
- Pordenone
2
: 0
3
: 0
2.3.2021
Cittadella
- Pescara
0
: 0
0
: 1
2.3.2021
Lecce
- Virtus Entella
0
: 0
0
: 0
2.3.2021
Reggina
- Empoli
0
: 1
0
: 3
2.3.2021
Salernitana
- Spal
0
: 0
0
: 0
2.3.2021
L. R. Vicenza
- Cremonese
2
: 0
3
: 1
6.3.2021
Virtus Entella
- Ascoli
0
: 0
0
: 0
6.3.2021
Pisa
- Reggina
0
: 0
0
: 0
6.3.2021
Cremonese
- Salernitana
0
: 1
0
: 1
6.3.2021
Cosenza
- Frosinone
1
: 1
1
: 2
6.3.2021
Pescara
- Spal
0
: 1
0
: 1
6.3.2021
Venezia
- Brescia
0
: 1
0
: 1
6.3.2021
Monza
- Pordenone
1
: 0
2
: 0
7.3.2021
Empoli
- Cittadella
1
: 0
1
: 1
7.3.2021
Reggiana
- Lecce
0
: 3
0
: 4
8.3.2021
Chievo
- L. R. Vicenza
0
: 2
1
: 2
12.3.2021
Cittadella
- Pisa
2
: 0
2
: 0
12.3.2021
Spal
- Virtus Entella
0
: 0
0
: 0
13.3.2021
Frosinone
- Brescia
0
: 0
0
: 1
13.3.2021
Reggina
- Monza
0
: 0
1
: 0
13.3.2021
Pordenone
- Pescara
0
: 0
0
: 0
13.3.2021
Lecce
- Chievo
4
: 1
4
: 2
13.3.2021
Cremonese
- Reggiana
1
: 0
3
: 0
13.3.2021
Ascoli
- Venezia
0
: 0
1
: 1
13.3.2021
Salernitana
- Cosenza
0
: 0
0
: 0
13.3.2021
L. R. Vicenza
- Empoli
0
: 1
0
: 2
15.3.2021
Pisa
- Spal
1
: 0
3
: 0
16.3.2021
Virtus Entella
- Cremonese
0
: 0
0
: 2
16.3.2021
Cosenza
- L. R. Vicenza
1
: 0
1
: 1
16.3.2021
Venezia
- Lecce
1
: 1
2
: 3
16.3.2021
Monza
- Reggiana
1
: 0
2
: 0
16.3.2021
Empoli
- Pordenone
0
: 0
1
: 0
16.3.2021
Cittadella
- Salernitana
0
: 0
0
: 0
16.3.2021
Brescia
- Reggina
0
: 0
1
: 0
16.3.2021
Chievo
- Frosinone
0
: 0
0
: 0
16.3.2021
Pescara
- Ascoli
1
: 1
2
: 3
19.3.2021
Ascoli
- Cremonese
0
: 0
0
: 0
20.3.2021
Empoli
- Virtus Entella
1
: 0
1
: 0
20.3.2021
Frosinone
- Lecce
0
: 0
0
: 3
20.3.2021
L. R. Vicenza
- Pescara
0
: 0
1
: 0
20.3.2021
Reggiana
- Cosenza
0
: 1
1
: 1
20.3.2021
Monza
- Venezia
0
: 2
1
: 4
20.3.2021
Spal
- Cittadella
0
: 0
1
: 0
21.3.2021
Reggina
- Chievo
0
: 0
1
: 1
21.3.2021
Salernitana
- Brescia
1
: 0
1
: 0
RASPORED i REZULTATI utakmica za APRIL
datum
domacin -
gost
rezultat
2.4.2021
Cosenza
- Ascoli
1
: 1
2
: 1
2.4.2021
Frosinone
- Reggiana
0
: 0
0
: 0
2.4.2021
Pescara
- Pisa
1
: 0
3
: 1
2.4.2021
Brescia
- Pordenone
3
: 1
4
: 1
2.4.2021
Chievo
- Spal
0
: 0
1
: 1
2.4.2021
L. R. Vicenza
- Cittadella
1
: 0
1
: 0
2.4.2021
Lecce
- Salernitana
1
: 0
2
: 0
2.4.2021
Venezia
- Reggina
0
: 0
0
: 2
2.4.2021
Virtus Entella
- Monza
0
: 0
1
: 1
5.4.2021
Pordenone
- Virtus Entella
2
: 0
3
: 0
5.4.2021
Ascoli
- L. R. Vicenza
0
: 0
2
: 1
5.4.2021
Pisa
- Lecce
0
: 0
0
: 1
5.4.2021
Monza
- Pescara
1
: 0
1
: 1
5.4.2021
Cittadella
- Reggina
0
: 0
1
: 1
5.4.2021
Cosenza
- Cremonese
0
: 1
0
: 1
5.4.2021
Reggiana
- Brescia
0
: 1
2
: 2
5.4.2021
Spal
- Venezia
1
: 1
1
: 1
5.4.2021
Salernitana
- Frosinone
0
: 0
1
: 0
9.4.2021
Reggiana
- Empoli
0
: 1
0
: 1
10.4.2021
Virtus Entella
- Salernitana
0
: 2
0
: 3
10.4.2021
Lecce
- Spal
1
: 1
1
: 2
10.4.2021
Cremonese
- Pordenone
1
: 1
2
: 1
10.4.2021
Brescia
- Pescara
1
: 0
1
: 1
10.4.2021
Ascoli
- Monza
0
: 0
1
: 0
10.4.2021
Frosinone
- Cittadella
0
: 1
1
: 1
11.4.2021
Reggina
- L. R. Vicenza
2
: 0
3
: 0
11.4.2021
Venezia
- Cosenza
1
: 0
3
: 0
12.4.2021
Chievo
- Pisa
1
: 0
2
: 0
13.4.2021
Cremonese
- Empoli
1
: 1
2
: 2
16.4.2021
Spal
- Ascoli
1
: 1
1
: 2
17.4.2021
Salernitana
- Venezia
0
: 1
2
: 1
17.4.2021
Reggina
- Reggiana
1
: 1
2
: 1
17.4.2021
Pisa
- Cosenza
0
: 0
3
: 0
17.4.2021
L. R. Vicenza
- Lecce
0
: 0
1
: 2
17.4.2021
Empoli
- Brescia
3
: 1
4
: 2
17.4.2021
Monza
- Cremonese
2
: 0
2
: 1
17.4.2021
Cittadella
- Chievo
0
: 0
1
: 0
17.4.2021
Pordenone
- Frosinone
2
: 0
2
: 0
24.4.2021
Pordenone
- Pisa
1
: 2
2
: 2
27.4.2021
Pescara
- Virtus Entella
0
: 1
1
: 1
27.4.2021
Empoli
- Chievo
1
: 0
2
: 2
RASPORED i REZULTATI utakmica za MAJ
datum
domacin -
gost
rezultat
1.5.2021
Cremonese
- Reggina
1
: 0
1
: 1
1.5.2021
Virtus Entella
- L. R. Vicenza
0
: 1
1
: 2
1.5.2021
Venezia
- Chievo
1
: 0
3
: 1
1.5.2021
Salernitana
- Monza
0
: 0
1
: 3
1.5.2021
Reggiana
- Pordenone
0
: 0
1
: 0
1.5.2021
Lecce
- Cittadella
1
: 1
1
: 3
1.5.2021
Frosinone
- Pisa
1
: 1
3
: 1
1.5.2021
Cosenza
- Pescara
3
: 0
3
: 0
1.5.2021
Brescia
- Spal
1
: 0
3
: 1
1.5.2021
Ascoli
- Empoli
1
: 0
2
: 0
4.5.2021
Pisa
- Venezia
2
: 0
2
: 2
4.5.2021
Spal
- Frosinone
0
: 0
0
: 1
4.5.2021
Reggina
- Ascoli
1
: 1
2
: 2
4.5.2021
Pordenone
- Salernitana
0
: 1
1
: 2
4.5.2021
Pescara
- Reggiana
1
: 0
1
: 0
4.5.2021
L. R. Vicenza
- Brescia
0
: 2
0
: 3
4.5.2021
Empoli
- Cosenza
2
: 0
4
: 0
4.5.2021
Cittadella
- Virtus Entella
0
: 0
1
: 0
4.5.2021
Chievo
- Cremonese
1
: 0
1
: 1
4.5.2021
Monza
- Lecce
1
: 0
1
: 0
7.5.2021
Salernitana
- Empoli
1
: 0
2
: 0
7.5.2021
Virtus Entella
- Chievo
1
: 2
1
: 3
7.5.2021
Venezia
- Pordenone
0
: 0
0
: 0
7.5.2021
Reggiana
- Spal
0
: 1
1
: 2
7.5.2021
Lecce
- Reggina
2
: 2
2
: 2
7.5.2021
Frosinone
- L. R. Vicenza
0
: 0
1
: 1
7.5.2021
Cremonese
- Pescara
1
: 0
3
: 0
7.5.2021
Cosenza
- Monza
0
: 0
0
: 3
7.5.2021
Brescia
- Pisa
1
: 1
4
: 3
7.5.2021
Ascoli
- Cittadella
2
: 0
2
: 0
10.5.2021
Chievo
- Ascoli
1
: 0
3
: 0
10.5.2021
Cittadella
- Venezia
0
: 1
1
: 1
10.5.2021
Empoli
- Lecce
0
: 1
2
: 1
10.5.2021
L. R. Vicenza
- Reggiana
1
: 1
2
: 1
10.5.2021
Monza
- Brescia
0
: 0
0
: 2
10.5.2021
Pescara
- Salernitana
0
: 0
0
: 3
10.5.2021
Pisa
- Virtus Entella
1
: 1
3
: 2
10.5.2021
Pordenone
- Cosenza
0
: 0
2
: 0
10.5.2021
Reggina
- Frosinone
0
: 2
0
: 4
10.5.2021
Spal
- Cremonese
0
: 0
1
: 0
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUN
datum
domacin -
gost
rezultat
RASPORED i REZULTATI utakmica za JUL
datum
domacin -
gost
rezultat
RASPORED i REZULTATI utakmica za AVGUST
datum
domacin -
gost
rezultat
Your advertisment here, 40€/1 month or 105€/3 months
U PORODILISTIMA U SRBIJI SE OTIMAJU TEK RODJENE BEBE OD MAJKI TAKO STO MAJKAMA KAZU DA IM JE BEBA UMRLA A NIJE. JA SAM BILJANA SEBEZ I MENE SU 1967. GODINE OTELI OD BIOLOSKE MAJKE U PORODILISTU U VRBASU I PRODALI U NOVI SAD, U ULICU JIRECEKOVA BR. 5 C, STAN 15, 3. SPRAT, NEROTKINJI VERICI MATIC RODJENOJ NESIN IZ KOVILJA I STANKU MATIC IZ LIPARA.
TOJ VERICI MATIC SU NAPRAVILI LAZNU PRIJAVU RODJENJA U PORODILISTU U NOVOM SADU I TAKO JE ZVANICNO OTMICAR VERICA MATIC RODJENA NESIN POSTALA MOJA MAJKA IAKO ME NIJE RODILA.