BALLHELPER
Spanija 3. liga grupa 2, segunda B2 raspored
SPAIN SEGUNDA B GROUP 2, FIXTURES and RESULTS of soccer matches, 2019/2020 SPANIJA 3. LIGA GRUPA 2. SEGUNDA B2, RASPORED i REZULTATI utakmica, Fudbal,  2019/2020 ΙΣΠΑΝΊΑ ΣΕΚΟΎΝΤΑ Β ΓΚΡΟΎΠ 2, Πρόγραμμα και Αποτελέσματα, Ποδόσφαιρο, 2019/2020 SPANIEN SEGUNDA B GRUPPE 2, TABELLE, Fußball,  2019/2020 ИСПАНИЯ СЕГУНДА Б ГРУППА 2, РАСПИСАНИЕ и РЕЗУЛЬТАТЫ, ФУТБОЛ, 2019/2020
  • Raspored i rezultati fudbalskih utakmica za Spanija 3. liga grupa 2, segunda B2, sezona 2019/2020


POCETNA NEDELJNI PREGLED NG / GG PRELAZI TIP DANA
MARKETING
FUDBAL
HOKEJ
TENIS
SPANIJA treca liga grupa 2 2019/2020   2018/2019   2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015




Alzir 1
Alzir 2
Angola
Australija A
Capital Territ.
Northern NSW
Australija NSW
Viktori
Queensland
T-liga
South
Western
Austrija 1
Austrija 2
Azerbejdzan 1
Azerbejdzan 2
Baherin
Belgija 1
Belgija 2
Belorusija
Belorusija Rezervi
Belorusija Žene
Brazil 1
Brazil 2
BiH Premijer
Bugarska
Češka 1
Češka 2
Crna Gora
Danska 1
Danska 2
Egipat
Engleska Prem.
Engleska Cham.
Engleska 1
Engleska 2
Engleska Conf.
Eng.Conf.North
Eng.Conf.South
Eng.Isthmian
Eng.Northern
Southern Central
Southern South
Estonija 1
Estonija 2
Farska Ostrva 1
Finska 1
Finska 2
Finska East
Finska North
Finska South
Finska West
Francuska 1
Francuska 2
Francuska 3
Gana
Grčka 1
Holandija 1
Holandija 2
Hong Kong 1
Hong Kong 2
Hrvatska
Indija Super Liga
Indija I Liga
Indonezija
Iran 1
Island 1
Island 2
Italija 1
Italija 2
Italija Lega Pro A
Italija Lega Pro B
Italija Lega Pro C
Izrael 1
Izrael 2
Japan 1
Japan 2
Japan Ž
Jordan
Juzna Afrika
Juzna Koreja 1
Juzna Koreja 2
Katar 1
Katar 2
Kazahstan
Kenija
Kina 1
Kina 2
Kipar 1
Kipar 2
Letonija
Liban
Litvanija A
Litvanija 1
Makedonija
Malezija Super L.
Malezija Prem.
Malta
Maroko 1
Maroko 2
Mađarska
Mađarska 2
Nemačka 1
Nemačka 2
Nemačka 3
Nemačka Bayern
Nemačka North
Nemač. NorthEast
Nemačka South
Nemačka West
Nigerija
Norveška 1
Norveška 2
Norveška 2G1
Norveška 2G2
Norveška (W)
Novi Zeland
Oman
Poljska 1
Poljska 2
Portugal 1
Portugal 2
Rep. Irska Prem
Republ. Irska 1
Rumunija
Rusija1
Rusija 2
Saud. Arabija 1
Saud. Arabija 2
Sev. Irska Prem.
Sev. Irska Champ1
Sev. Irska Champ2
Singapur
Slovačka
Slovenija
Srbija 1
Srbija 2
Škotska Premijer
Škotska 1
Škotska 2
Škotska 3
Španija 1
Španija 2
Španija3 B1
Španija3 B2
Španija3 B3
Španija3 B4
+
Švajcarska 1
+
Švajcarska 2
Švedska 1
Švedska 2
Švedska 3 Jug
Švedska 3 Sever
Švedska Ž
Tajland
Tajvan
Tajvan Ž
Tunis
Turska 1
Turska 2
Turkmenistan
Turkmenis. U21
UAE
Ukraina1
Ukraina2
USA Major
Uzbekistan
Vels
Vijetnam
Zambija
Zimbabve


SPANIJA 3. LIGA GRUPA 2. SEGUNDA B2 SEZONA 2019/2020
RASPORED i REZULTATI utakmica za MART
datum domacin - gost rezultat
1.3.2020 Alaves B - Real Sociedad B 2 : 0 3 : 2
1.3.2020 Tudelano - Unionistas De Salamanca 1 : 1 3 : 1
1.3.2020 Haro Deportivo - Barakaldo 0 : 0 0 : 0
1.3.2020 Salamanca - Guijuelo 0 : 0 0 : 0
1.3.2020 Cd Calahorra - Sd Leioa 0 : 0 0 : 0

7.3.2020 Athletic Bilbao B - Real Union 2 : 0 3 : 3
7.3.2020 Unionistas De Salamanca - Osasuna B 2 : 0 4 : 0
7.3.2020 Guijuelo - Tudelano 0 : 0 0 : 0
7.3.2020 Sd Leioa - Cultural Leonesa 2 : 1 2 : 4

8.3.2020 Alaves B - Valladolid B 1 : 0 1 : 1
8.3.2020 Burgos - Arenas Club 0 : 2 2 : 2
8.3.2020 Barakaldo - Cd Calahorra 1 : 1 1 : 1
8.3.2020 Cd Izarra - Salamanca 0 : 1 1 : 1
8.3.2020 Real Sociedad B - Haro Deportivo 1 : 0 1 : 1
8.3.2020 Ud Logrones - Amorebieta 0 : 0 1 : 1

14.3.2020 Amorebieta - Burgos : :
14.3.2020 Haro Deportivo - Alaves B : :
14.3.2020 Arenas Club - Unionistas De Salamanca : :
14.3.2020 Osasuna B - Guijuelo : :

15.3.2020 Tudelano - Cd Izarra : :
15.3.2020 Valladolid B - Athletic Bilbao B : :
15.3.2020 Cd Calahorra - Real Sociedad B : :
15.3.2020 Real Union - Ud Logrones : :
15.3.2020 Salamanca - Sd Leioa : :
15.3.2020 Cultural Leonesa - Barakaldo : :

22.3.2020 Alaves B - Cd Calahorra : :
22.3.2020 Barakaldo - Salamanca : :
22.3.2020 Burgos - Real Union : :
22.3.2020 Cd Izarra - Osasuna B : :
22.3.2020 Guijuelo - Arenas Club : :
22.3.2020 Haro Deportivo - Valladolid B : :
22.3.2020 Real Sociedad B - Cultural Leonesa : :
22.3.2020 Sd Leioa - Tudelano : :
22.3.2020 Ud Logrones - Athletic Bilbao B : :
22.3.2020 Unionistas De Salamanca - Amorebieta : :

29.3.2020 Amorebieta - Guijuelo : :
29.3.2020 Arenas Club - Cd Izarra : :
29.3.2020 Athletic Bilbao B - Burgos : :
29.3.2020 Cd Calahorra - Haro Deportivo : :
29.3.2020 Cultural Leonesa - Alaves B : :
29.3.2020 Osasuna B - Sd Leioa : :
29.3.2020 Real Union - Unionistas De Salamanca : :
29.3.2020 Salamanca - Real Sociedad B : :
29.3.2020 Tudelano - Barakaldo : :
29.3.2020 Valladolid B - Ud Logrones : :

Spanija 3. liga grupa 2, segunda B2 2019/2020
Raspored i rezultati utakmica za ligu

Tabela

Statistika-procenti

Rezultati utakmica za klubove u ligi

Golovi

Konacan ishod
Pada vise golova
Iz prvog u drugo poluvreme
Par nepar

MESEC














Top Sport Sites Soccer Top 500 Sites Web 2 Web Topliste Hier gehts zur Topliste

  Zadnja izmena stranice: 10.3.2020

© 2009-2017 ballhelper.com All rights reserved, ballhelper is registered Trademark
email: ballhelper.com@gmail.com